URK 50. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 4.3.2017
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 4.3.2017 Loppuu 4.3.2017
Ilmoittautuminen alkaa 10.12.2016 Ilmoittautuminen loppuu 31.1.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 24.2.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään 280  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Askola-Areena, Askola
Toimihenkilöt

Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki

Näyttelypäällikkö: Katerina Leino katerina@urk.fi , yhdistyksen infopuhelin 046 - 902 0879

Pääassistentti: Kaisa Savolainen lolcats.cattery@gmail.com

Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia@urk.fi

 
Lisätietoja
Näyttelypaikan osoite: Askola-Areena, Linnankoskentie 61, 07510 Askola
 
 
Ilmoittautumiset: 10.12.2016–31.1.2017, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 31.1.2017.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 38 €/pvä, URKin jäsenten kissat 36 €/pvä, tarkistusluokka 38 €. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortit eivät käy maksuksi tähän näyttelyyn.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. veteraani- tai siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla. Ruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 47
2 79
3 74
4 118
Kotikissat 19
Yhteensä 337

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO f FI SK LO 16 Ayser's Pokemon Go Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Gaia (EXO n 33)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Jadwiga Princess Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x Alice Chosen One del Falco d'Oro (EXO n)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
8 EXO d 22 FI SK RX 16 FI*VippeCat Prince perfect Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
EE*Mister Sheridan Alsafi (EXO d 33) x LT*Lelija Pupa (EXO f 22)
9 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
10 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
11 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
12 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM NOM BIS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
13 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
14 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
17 PER es 02 62 FI SK LO 16 EE*Diego Tiger Gerbera Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
18 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov Abs
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
19 RAG n FI SK LO 16 FI*Ragita'n Pippilotta Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*RiverkneeTommy Hilfiger (RAG n 03) x FI*Erkatin Beeda Bianca (RAG n)
20 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB NOM
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
21 RAG a FI SK LO 16 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
22 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
23 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
24 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
25 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Ragita'n Meritähti Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Ragita'n Merituuli (RAG n 03)
26 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Babsy Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov Abs
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Unique Princess (RAG n 03)
27 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
28 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
29 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Halinalle Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
30 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
31 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Anastasia Naaras Avoin Zvezdan Memedov Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
32 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
33 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
34 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec Abs
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
35 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB NOM BIS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
36 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
37 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
38 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
39 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Premior Zvezdan Memedov Abs
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
40 SBI j FI SK LO 16 FI*Tamus RVR Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Kattimäen Matti-Katti (SBI n 21) x FI*Tamus Insignia (SBI f)
41 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
42 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
43 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SK LO 16 FI*Bastetin Ayiana Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
44 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
45 ACL XI / ACL d 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Champion Philippe de Guerny Ventura Abs
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
46 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
46 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Zvezdan Memedov Abs
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
47 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM BIS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
48 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
49 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Galileo Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
51 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC BIV
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
52 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Gabriel Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
53 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Gitta Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
54 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
55 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
56 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 NOM
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
57 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
58 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV NOM
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
59 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
60 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
60 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Määrittely Philippe de Guerny Ventura MCO VII / MCO ds
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
61 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Hämminki Naaras Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Cauhu (MCO ns 22)
62 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB NOM
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
63 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros International Premior Philippe de Guerny Ventura Abs
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
64 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
65 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura Abs
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
66 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
67 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
68 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*QueenNeva Ariana Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura Abs
Christopher Sariola (NEM n 09 21) x Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva (NEM n 21)
69 NEM II / NEM fs 09 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
70 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
71 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
72 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Titanic Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
73 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM BIS
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
74 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
75 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS BIV NOM BIS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
75 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
76 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGPIB
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
77 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Kujakeikarin Eemeli Uros Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Gössi (NFO n 09) x S*White Crystal's Ninat (NFO n 22)
78 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB NOM
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
79 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
80 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
81 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
81 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
82 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
83 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
84 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
85 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Champion Philippe de Guerny Ventura Abs
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
86 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
87 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB NOM
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
88 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
89 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
90 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
90 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Zvezdan Memedov 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
91 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
92 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
93 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán KM NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
93 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Veteraani Zvezdan Memedov 2
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
94 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Gabrielle Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
95 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
96 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
97 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 Maria von Sibikoschka A Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Iljosha Präsident von Sibikoschka A (SIB a 09 22) x FI*Amurin Hadassa (SIB f 22)
97 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 17 Maria von Sibikoschka A Naaras Määrittely Philippe de Guerny Ventura SIB IV/ SIB n 09 22
Iljosha Präsident von Sibikoschka A (SIB a 09 22) x FI*Amurin Hadassa (SIB f 22)
98 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
99 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
100 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
101 TUA II / TUA a 03 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Vilmastiina Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
102 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nape Napittaja Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
103 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 16 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
104 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
105 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
106 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
107 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros International Premior Philippe de Guerny Ventura Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
108 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 15 FI*Josmarin Kismet Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
109 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
110 BEN n 24 FI SK LO 15 Bengalias Castiel Uros International Champion Anna Wilczek Abs
Sunstorm Enter Sandman (BEN n 24) x Koppiekatz Paint it Black (BEN n 24)
111 BEN n 24 FI SK LO 16 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
112 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuino Guerino Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
113 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuina Giuseppina Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
114 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
115 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galahad Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
116 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
117 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*RashelRose Sansa Stark Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x Paradiseapple Rashel (BEN n 24)
118 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
118 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 1 NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
119 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
120 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
121 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
123 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysHehku Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
124 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysUnelma Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
125 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
126 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
127 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
128 BSH a 22 FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x Catykes Maggie Mai (BSH as 22)
129 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
130 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
131 BSH ny 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
132 BSH ay 11 FI SRK RX 13 Blue golden Inari de Maneki Neko Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Extasy's Cashman of Golden Flame (BSH ay 23) x Miuchi de Maneki Neko (BSH as 11)
133 BSH ay 11 FI SRK RX FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB BIV
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)
134 BSH ay 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Empyreal Elea (BSH ay 11)
135 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
136 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
137 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
137 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
138 BUR b FI SK LO 16 UA*Oktarin Yamadori Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino Abs
Stjärnviks Divine Eros (BUR n) x UA*Oktarin Rosetta (BUR b)
139 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
140 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
141 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
142 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
143 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
144 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
144 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 2
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
145 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
146 EUR g FI SK RX 16 FI*Aurinkokiven Amadora Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Saska (EUR e) x Silkkiturkin Qrumeluuri (EUR f 22)
147 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
148 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo Abs
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
148 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán Abs
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
149 EUR n 24 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gilles Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
150 EUR a 22 FI SK LO 16 FI*Feronian Lavendel Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
151 EUR a 23 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
152 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB NOM
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
153 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
154 EUR d 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukkeli Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
155 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
156 EUR e 23 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
157 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
158 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
159 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
160 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
161 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
162 KOR FI SK LO 16 FI*Qurokon Alina Luuk Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
163 KOR FI SK LO 16 FI*Melodian Froong Fring Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono (KOR ) x FI*Melodian Dara (KOR )
164 KOR FI SRK LO FI*Melodian Thanit Uros Grand International Premior Marteinn Tausen Abs
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
165 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
165 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
166 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
167 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
167 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
168 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
169 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Sädekaisla Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
170 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
171 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
172 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
173 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
174 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
175 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
176 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
177 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
178 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB NOM
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
179 ABY n FI SK LO 16 Maurice de Moéris Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Jethro's Negus First Son Fabrice (ABY n) x Jethro's Emira Kahlo (ABY n)
180 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla Abs
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
181 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet I found Serenity Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
182 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
183 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
184 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
185 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
185 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Siitos
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
186 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros International Champion Thea Friškovec EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
187 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
188 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
189 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
190 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Kastraatti Thea Friškovec Mitätöity Mitätöity
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
191 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
192 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
193 BAL w 67 FI SK LO 14 FI*Fercatin Odipin William Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP NOM
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)
194 BAL b FI SK LO 16 FI*Mummeli Tirlinho XoXon Sega Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Mummeli Queeninha Tirlittan (SIA h)
195 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
196 BAL b FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Flor Fandango Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
197 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
198 BAL r FI SRK LO 14 SE*Qjou'z Costa Rica Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Skazki Vadim (OSH o 03) x SE*Qjou'z Arizona (OLH g)
199 BAL c 21 FI SK LO 16 FI*Fercatin Floram Bianca Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Flor Fandango (BAL b)
200 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP NOM
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
201 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
202 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 16 Vasabi Shironeko Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
203 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
204 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM BIV NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
205 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
205 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 4
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
206 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras Premior Fabio Brambilla Abs
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
207 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Bos taurus Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*Piupaws Zuriel (CRX n 03 22) x FI*Piupaws Rise of the Autum Sun (CRX f 33)
208 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM NOM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
209 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
210 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Derekaz Scandalous Scarlet Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x FI*Derekaz Disulfur Dinitride (CRX ns)
211 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
211 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
212 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla Abs
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
213 DRX I / DRX c FI SK LO 16 FI*Åbodas Belinda Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
214 DRX I / DRX n FI SK LO 16 FI*Åbodas Eimi Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla Abs
FI*Åbodas Yasu (DRX a) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
215 DRX I / DRX b FI SK LO 17 EE*Serengeti Masterpiece Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
216 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS BIV NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
217 DRX III / DRX g FI SK LO 16 Eva Mariposa Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Celticelfes Indigo Child (DRX d 22) x Kleo Winged Piksi*RU (DRX f 24)
218 DRX III / DRX f FI SK LO 16 FI*Kattimäen Kattimäen Kaija Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Åbodas MustaMaija (DRX ns)
219 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Thea Friškovec Abs
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
219 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino Abs
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
220 OLH b FI SRK LO FI*Willicon Cara Melli Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
FI*Willicon Nemo (OSH o) x FI*Kalliolan Depi Kasuliina (BAL b)
221 OLH h 03 24 FI SK LO 16 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
222 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
223 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
224 OSH b FI SK LO 16 FI*TaikaTomun Jalo Jahkailja Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*LoveOriental Scorpio (OSH b) x FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen (OSH n 24)
225 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
226 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Moumouni Darth Vader (OSH n) x FI*Jalecat's PussyCat (OSH b 24)
227 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
228 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 No Cert
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
229 OSH b 22 FI SK LO 16 FI*Deraza Furry Fandom Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FI*Deraza Apsarasa (OSH b 03 22)
230 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
230 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 3
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
231 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Noxx Dancing Queen Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
232 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
233 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
234 OSH f 24 FI SK LO 16 EE*Ferrari Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x EkstaSia's Girona (SIA n 21)
235 OSH n 02 21 FI SK LO 16 FI*Deraza Dinky Pinky Polka Dot Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x FI*Deraza All U Need Is Polka Dot (OSH b 03 24)
236 OSH b 03 22 FI SK LO 16 FI*Deraza Fancy Pants Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FI*Deraza Apsarasa (OSH b 03 22)
237 OSH bs 03 22 FI SK LO 16 FI*Jalecat's BeCharming Beautify Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Mummeli Sofinho Yanino (OLH ns 22) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
238 PEB II / PEB n 03 64 FI SK RX 16 Setaliya Line Hantley Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Bilbo S Planety Suslov of Setaliya Line (PEB n 03 33) x Zabava Putyatishna Del Iris of Setaliya Line (PEB b)
239 PEB V / PEB a 33 FI SK RX 16 Brilliance Sinegorye Diza Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Everest Topany Country Desiree (PEB a 21) x Isidora Zodiacal Light Only My (PEB n)
240 RUS FI SK LO 16 Wychwood Wow Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
241 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
242 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
242 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
243 SIA n FI SK LO 16 FI*Kelmikerhon Nauhus Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
244 SIA b FI SK LO 16 Gyulchataj Kapriz Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB BIV NOM
Gyulchataj Focus (OSH b) x Gyulchataj Emily (OSH g)
245 SIA b FI SK LO 16 FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Mummeli Queeninha Tirlittan (SIA h)
246 SIA b FI SK LO 16 FI*Deraza Hot Choco Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
247 SIA c FI SK LO 16 FI*Kelmikerhon Neidonkenkä Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
248 SIA f FI SK LO 16 DK*Skuld Myser Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
249 SIA f FI SK LO 16 EE*Freya Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x EkstaSia's Girona (SIA n 21)
250 SIA g FI SK LO 16 FI*Deraza Esperta Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Baila-Bailan Miks Kukaan Ei Ymmärrä (SIA e) x FI*Twist-Tiramisun Rapunzel (SIA n)
251 SIA b 02 21 FI SK LO 16 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
252 SIA b 02 21 FI SK LO 14 FI*Pinewoods Tequila Sunrise Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
253 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
254 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
255 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Egretta garzetta Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
256 SOM n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
257 SOM n FI SK LO 17 Olaf von Gulda Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
S*Catnip's Valiant Viktor (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
258 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
258 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
259 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
260 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
261 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
261 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 4
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
262 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla Abs
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
263 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Norton Norberto Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
264 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
265 SPH I / SPH n FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
266 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Diancie Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
267 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
267 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
268 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dragonair Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
269 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
270 SPH V / SPH d 32 FI SK RX 15 FI*CiCi's Timothy Thingumy Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*CiCi's Love me Tender (SPH f 32)
271 HCL Aku Uros Kotikissat Philippe de Guerny Ventura 2
271 HCL Aku Uros Veteraani Zvezdan Memedov 1 NOM
272 HCL Hertta Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
273 HCL Kelmi Uros Kotikissat Philippe de Guerny Ventura 1 NOM
274 HCL Peku Uros Kotikissat Philippe de Guerny Ventura 3
274 HCL Peku Uros Veteraani Zvezdan Memedov 2
275 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
275 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Zvezdan Memedov 1 NOM BIS
276 HCS Lenni Uros Kotikissat Thea Friškovec 2
277 HCS Lulu Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 2
278 HCS Mei Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 4
279 HCS Ninja Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 4
280 HCS Demo Uros Kotikissat Thea Friškovec 1 NOM
280 HCS Demo Uros Veteraani Zvezdan Memedov 3
281 HCS Soma Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 4
282 HCS Bea Gabriela af Sjundby Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 1 NOM BIS
283 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Thea Friškovec 3
284 HCS Hubertta Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 3
285 HCS Vesku Uros Kotikissat Thea Friškovec 4
286 OSH d 24 Pepper Madagaskar Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Oba-Na Surprise Kristin's*RUS (OSH a 24) x Marusya Madagaskar (OSH d 24)
287 OSH f 24 EE*Empire Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x FI*LoveOriental Patricia (SIA n 21)
288 PEB II / PEB b 03 64 FI SK RX 16 FI*Indigo's Hard Luck Ava Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
289 PEB V / PEB c 21 33 FI SK RX 15 Kazimir Dolce Vita Uros Champion Anna Wilczek Abs
Skin Cat President of Dolce Vita (PEB e 03 33) x Ingred Mein Herz (PEB n 21)
290 PEB V / PEB c 33 FI SK RX 16 FI*Indigo's Rocky Road Sean Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
316 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY n, CRX II, CRX III, CRX VI, DRX I, RUS, SOM a, SPH V 29
de Guerny Ventura Philippe II tark, ACL XI, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO I, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VII, SIB VI, TUA IX, TUA VII, HCL urokset 38
Fraga y Guzmán Gerardo ACS V, ACS VIII, LPL VIII, MCO III, MCO VII, NFO II, NFO III, NFO V, NFO VIII, SIB III, SIB V, SIB VII, TUA II, TUA VI, VET 3 37
Friškovec Thea II tark, EXO d 22, EXO n, EXO n 22, PER f, PER fs, PER n 01 62, PER ns 24 62, RAG a, RAG a 03, RAG e 04, RAG g 04, SBI b, SBI c, SBI j, TUV f 61-63, ABY a, CRX I, DRX III, DRX VI, SPH IV, HCS urokset 38
Martinez Vizcaino Juan José BML II, BSH a 22, BSH ay 11, BUR b, BUR d, EUR a 22, EUR g 22, OCI b 24, ABY o, CRX V, SOM n, SOM o, SPH I, HCL naaraat, VET IV 40
Mastrangelo Donatella BEN n 22 33, BEN n 24 32, BML I, BSH a, BSH a 03, BSH ns 11, BSH ny 25, BUR h, BUR n, EUR a 23, EUR f 23, EUR f 24, EUR g, EUR n 22, EUR n 24, MAU ns, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24 30
Memedov Zvezdan EXO a 02 21 62, EXO f, EXO f 24, EXO n 24, PER es 02 62, PER f 24, PER fs 02 62, PER n, RAG a 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI a, SBI g, SBI h, TUV n 61-63, HCS naaraat, VET II, VET Kotikissat 35
Tausen Marteinn BEN n 22, BEN n 24 33, BSH f, EUR d 22, EUR e 23, EUR ns, KOR, BAL b, BAL c 21, BAL r, BAL w 67, OLH h 03 24, OSH a, OSH b, OSH f 24, OSH n 02 21, SIA b, SIA c, SIA n 31
Wilczek Anna BEN n 24, BLH n, BUR j, EUR d 24, EUR f 22, BAL c, OLH b, OSH a 25, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH bs 03 22, OSH c 24, OSH d 24, OSH f, OSH n, OSH n 24, PEB II, PEB V, SIA b 02 21, SIA f, SIA g 34
9 tuomaria