Omakissa
URK 50. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 4.3.2017
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 4.3.2017 Loppuu 4.3.2017
Ilmoittautuminen alkaa 10.12.2016 Ilmoittautuminen loppuu 31.1.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 24.2.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään 280  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Askola-Areena, Askola
Toimihenkilöt

Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki

Näyttelypäällikkö: Katerina Leino katerina@urk.fi , yhdistyksen infopuhelin 046 - 902 0879

Pääassistentti: Kaisa Savolainen lolcats.cattery@gmail.com

Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia@urk.fi

 
Lisätietoja
Näyttelypaikan osoite: Askola-Areena, Linnankoskentie 61, 07510 Askola
 
 
Ilmoittautumiset: 10.12.2016–31.1.2017, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 31.1.2017.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 38 €/pvä, URKin jäsenten kissat 36 €/pvä, tarkistusluokka 38 €. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortit eivät käy maksuksi tähän näyttelyyn.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. veteraani- tai siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla. Ruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 47 44 3 0 0
2 79 71 5 0 3
3 74 74 0 0 0
4 118 108 3 0 7
Kotikissat 19 19 0 0 0
Yhteensä 337 316 11 0 10

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
2 EXO f Ayser's Pokemon Go 1 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM BIV
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Jadwiga Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
6 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
7 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
8 EXO d 22 FI*VippeCat Prince perfect 1 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
9 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
10 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM
11 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 NOM
12 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
13 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
14 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 NOM
15 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
16 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
17 PER es 02 62 EE*Diego Tiger Gerbera 1 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
18 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera 1 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan Abs
19 RAG n FI*Ragita'n Pippilotta 1 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
20 RAG n FI*Wompatin Scottish Leader 1 Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB NOM
21 RAG a FI*Stardoll's Dawning Blue 1 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
22 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
23 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
24 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 1 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
25 RAG n 03 FI*Ragita'n Meritähti 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
26 RAG n 04 FI*Barfait's Babsy 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan Abs
27 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
28 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
29 RAG a 03 FI*Tammikatin Halinalle 1 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP NOM BIS
30 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM
31 RAG a 04 FI*Barfait's Anastasia 1 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan Abs
32 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
33 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
34 RAG g 04 FI*BlackRain's Followed By An Angel 1 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea Abs
35 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM BIS
36 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
37 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
38 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
39 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 8 (PR) Memedov Zvezdan Abs
40 SBI j FI*Tamus RVR 1 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
41 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 1 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
42 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
43 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Bastetin Ayiana 1 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
44 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
45 ACL XI / ACL d 09 21 33 FI*Trollin Viuhti 2 Naaras 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe Abs
46 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
46 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan Abs
47 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
48 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
49 MCO III / MCO n 22 FI*Abbas-Coons Galileo 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
50 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
51 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC BIV
52 MCO V / MCO d 22 FI*Abbas-Coons Gabriel 2 Uros 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1
53 MCO V / MCO d 22 FI*Abbas-Coons Gitta 2 Naaras 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1
54 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä 2 Naaras 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe Abs
55 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted She Loves Me 2 Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
56 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
57 MCO VI / MCO f 09 FI*LovelyLife Stand By Me Selina 2 Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX2
58 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna 2 Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1 BIV NOM
59 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
60 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 13c (Määrittely) de Guerny Ventura Philippe MCO VII / MCO ds
60 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
61 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun Hämminki 2 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
62 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Mahtitassun EteväEmäntä 2 Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB NOM
63 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe Abs
64 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
65 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe Abs
66 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1 BIV
67 NEM I / NEM as 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1
68 NEM II / NEM n 09 21 FI*QueenNeva Ariana 2 Naaras 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe Abs
69 NEM II / NEM fs 09 FI*Cherrytail's Catalina 2 Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1
70 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
71 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
72 NFO II / NFO a 09 FI*Tupuliinin Titanic 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
73 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
74 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
75 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS BIV NOM BIS
75 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
76 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
77 NFO III / NFO n 22 FI*Kujakeikarin Eemeli 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
78 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB NOM
79 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe Abs
80 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
81 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
81 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
82 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
83 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
84 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
85 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe Abs
86 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
87 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB NOM
88 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
89 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
90 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) de Guerny Ventura Philippe KM
90 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan 1 NOM BIS
91 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
92 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
93 SIB III / SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
93 SIB III / SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan 2
94 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Gabrielle 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
95 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM
96 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
97 SIB IV / SIB n 09 22 Maria von Sibikoschka A 2 Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1
97 SIB VI / SIB f 09 22 Maria von Sibikoschka A 2 Naaras 13c (Määrittely) de Guerny Ventura Philippe SIB IV/ SIB n 09 22
98 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB
99 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
100 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
101 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
102 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Nape Napittaja 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
103 TUA VI / TUA f 03 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
104 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
105 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1
106 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB NOM
107 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe Abs
108 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Kismet 2 Uros 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
109 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS NOM
110 BEN n 24 Bengalias Castiel 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna Abs
111 BEN n 24 CattiCartano QueenOfHearts 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
112 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
113 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
114 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
115 BEN n 24 FI*Alcarinqua Galahad 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
116 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
117 BEN n 24 32 FI*RashelRose Sansa Stark 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
118 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
118 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM
119 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
120 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
121 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS BIV
122 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
123 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysHehku 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
124 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysUnelma 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
125 BSH a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
126 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
127 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM BIS
128 BSH a 22 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
129 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
130 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
131 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
132 BSH ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
133 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB BIV
134 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
135 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
136 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
137 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
137 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
138 BUR b UA*Oktarin Yamadori 3 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José Abs
139 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP NOM BIS
140 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
141 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
142 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM
143 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
144 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
144 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
145 EUR g FI*Pinkkitassun Louise 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
146 EUR g FI*Aurinkokiven Amadora 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
147 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel 3 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
148 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
148 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella Abs
149 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Gilles 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
150 EUR a 22 FI*Feronian Lavendel 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
151 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
152 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM
153 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
154 EUR d 22 Silkkiturkin Quukkeli 3 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
155 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
156 EUR e 23 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
157 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
158 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
159 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
160 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
161 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM BIV NOM BIS
162 KOR FI*Qurokon Alina Luuk 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
163 KOR FI*Melodian Froong Fring 3 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
164 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn Abs
165 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
165 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 3
166 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
167 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM BIS
167 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM BIV NOM BIS
168 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
169 OCI n 24 FI*Somalinnan Sädekaisla 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX2
170 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
171 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM
172 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
173 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
174 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
175 OCI o 24 FI*WiliWilla Tweedlee Dee 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
176 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
177 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
178 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
179 ABY n Maurice de Moéris 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
180 ABY n FI*Laire Maer Gelir 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Abs
181 ABY n FI*Nebuankhet I found Serenity 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
182 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
183 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
184 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
185 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
186 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX2
187 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
188 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB BIV
189 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC NOM
190 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea Mitätöity Mitätöity
191 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
192 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 4 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
193 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
194 BAL b FI*Mummeli Tirlinho XoXon Sega 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
195 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
196 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
197 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
198 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
199 BAL c 21 FI*Fercatin Floram Bianca 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
200 CRX I / CRX n FI*Piupaws Jarno Ahma 4 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP NOM
201 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
202 CRX II / CRX n 01 62 Vasabi Shironeko 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
203 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
204 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
205 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
205 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 4
206 CRX II / CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 4 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio Abs
207 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Duracell's Bos taurus 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
208 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
209 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
210 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
211 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
211 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
212 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio Abs
213 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
214 DRX I / DRX n FI*Åbodas Eimi 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Abs
215 DRX I / DRX b EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
216 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS BIV NOM
217 DRX III / DRX g Eva Mariposa 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
218 DRX III / DRX f FI*Kattimäen Kattimäen Kaija 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
219 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea Abs
219 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José Abs
220 OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
221 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
222 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
223 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS NOM
224 OSH b FI*TaikaTomun Jalo Jahkailja 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
225 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM BIS
226 OSH n 24 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
227 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
228 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 No Cert
229 OSH b 22 FI*Deraza Furry Fandom 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
230 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
230 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 3
231 OSH c 24 FI*Noxx Dancing Queen 4 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
232 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
233 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
234 OSH f 24 EE*Ferrari Golden Oriental 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX2
235 OSH n 02 21 FI*Deraza Dinky Pinky Polka Dot 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
236 OSH b 03 22 FI*Deraza Fancy Pants 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
237 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
238 PEB II / PEB n 03 64 Setaliya Line Hantley 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
239 PEB V / PEB a 33 Brilliance Sinegorye Diza 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
240 RUS Wychwood Wow 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
241 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
242 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
242 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
243 SIA n FI*Kelmikerhon Nauhus 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
244 SIA b Gyulchataj Kapriz 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB BIV NOM
245 SIA b FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
246 SIA b FI*Deraza Hot Choco Chanel 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
247 SIA c FI*Kelmikerhon Neidonkenkä 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
248 SIA f DK*Skuld Myser 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
249 SIA f EE*Freya Golden Oriental 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX2
250 SIA g FI*Deraza Esperta 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
251 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
252 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Tequila Sunrise 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
253 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM BIS
254 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
255 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta 4 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
256 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
257 SOM n Olaf von Gulda 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
258 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
258 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
259 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM BIS
260 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP NOM
261 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
261 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 4
262 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio Abs
263 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
264 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
265 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
266 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
267 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
267 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
268 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Dragonair 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
269 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
270 SPH V / SPH d 32 FI*CiCi's Timothy Thingumy 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
271 HCL Aku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan 1 NOM
271 HCL Aku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe 2
272 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 2
273 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe 1 NOM
274 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan 2
274 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe 3
275 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan 1 NOM BIS
275 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
276 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 2
277 HCS Lulu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Memedov Zvezdan 2
278 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Memedov Zvezdan 4
279 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Memedov Zvezdan 4
280 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan 3
280 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 1 NOM
281 HCS Soma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Memedov Zvezdan 4
282 HCS Bea Gabriela af Sjundby Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Memedov Zvezdan 1 NOM BIS
283 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 3
284 HCS Hubertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Memedov Zvezdan 3
285 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 4
286 OSH d 24 Pepper Madagaskar 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
287 OSH f 24 EE*Empire Golden Oriental 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
288 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
289 PEB V / PEB c 21 33 Kazimir Dolce Vita 4 Uros 7 (CH) Wilczek Anna Abs
290 PEB V / PEB c 33 FI*Indigo's Rocky Road Sean 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
315 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY n, CRX II, CRX III, CRX VI, DRX I, RUS, SOM a, SPH V 29
de Guerny Ventura Philippe II tark, ACL XI, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO I, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VII, SIB VI, TUA IX, TUA VII, HCL urokset 38
Fraga y Guzmán Gerardo ACS V, ACS VIII, LPL VIII, MCO III, MCO VII, NFO II, NFO III, NFO V, NFO VIII, SIB III, SIB V, SIB VII, TUA II, TUA VI, VET 3 37
Friškovec-Keller Thea II tark, EXO d 22, EXO n, EXO n 22, PER f, PER fs, PER n 01 62, PER ns 24 62, RAG a, RAG a 03, RAG e 04, RAG g 04, SBI b, SBI c, SBI j, TUV f 61-63, ABY a, CRX I, DRX III, DRX VI, SPH IV, HCS urokset 38
Martinez Vizcaino Juan José BML II, BSH a 22, BSH ay 11, BUR b, BUR d, EUR a 22, EUR g 22, OCI b 24, ABY o, CRX V, SOM n, SOM o, SPH I, HCL naaraat, VET IV 40
Mastrangelo Donatella BEN n 22 33, BEN n 24 32, BML I, BSH a, BSH a 03, BSH ns 11, BSH ny 25, BUR h, BUR n, EUR a 23, EUR f 23, EUR f 24, EUR g, EUR n 22, EUR n 24, MAU ns, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24 30
Memedov Zvezdan EXO a 02 21 62, EXO f, EXO f 24, EXO n 24, PER es 02 62, PER f 24, PER fs 02 62, PER n, RAG a 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI a, SBI g, SBI h, TUV n 61-63, HCS naaraat, VET II, VET Kotikissat 35
Tausen Marteinn BEN n 22, BEN n 24 33, BSH f, EUR d 22, EUR e 23, EUR ns, KOR, BAL b, BAL c 21, BAL r, BAL w 67, OLH h 03 24, OSH a, OSH b, OSH f 24, OSH n 02 21, SIA b, SIA c, SIA n 31
Wilczek Anna BEN n 24, BLH n, BUR j, EUR d 24, EUR f 22, BAL c, OLH b, OSH a 25, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH bs 03 22, OSH c 24, OSH d 24, OSH f, OSH n, OSH n 24, PEB II, PEB V, SIA b 02 21, SIA f, SIA g 34
9 tuomaria.