Kes-Kis 81. kansainvälinen kissanäyttely 25.03.2017
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 25.3.2017 Loppuu 25.3.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 22.2.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 460   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä, Paviljonki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Kati Marjala, kati.marjala@keskis.net, puh. 040 759 7694 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eve Juntunen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri:
Katja Ahonen, katja.ahonen@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, Erika.Paqvalin.Skurnik@showlink.fi

Lisätietoja Näyttelykutsu: http://www.keskis.net/nayttelyt/nayttely-201701-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN - Näyttelyilmoittautuminen on sitova!

Näyttelymaksu FIFe 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 33 euroa. Määrittelyluokka 13c perusarvostelun yhteydessä 16 euroa. Veteraaniluokka muun luokan yhteydessä 10 euroa.

Kes-Kis hyväksyy eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Huomioi, että Omakissa antaa molemmille päiville oman viitenumeron. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä. Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.

Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Saapuneita näyttelymaksuja ja leimakortteja käsitellään kaksi kertaa viikossa. Tarkasta ilmoittautumisesi tila Omakissa-järjestelmästä.

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan päättymistä, palautetaan 75% maksusta. Ilmoita peruutuksessa näyttelypäivän ja kissan tietojen lisäksi IBAN-muotoinen tilinumerosi.

Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 71
2 145
3 114
4 84
Kotikissat 11
Yhteensä 425

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM BIS
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
3 EXO a 22 FI SK LO 1613973 FI*AzuLejo's Kygo Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
4 EXO e 24 FI SK LO 1509080 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
4 EXO e 24 FI SK LO 1509080 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
5 EXO ns 24 62 FI SK LO 1612763 Alsace Exotic Laurel Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC NOM
N*Con Brio's Silver Gaparelli (PER ns 24) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO 87618 Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 PER n FI SK RX 1611954 FI*Shamirin Xtream Xorro Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen Abs
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Mariokko Ruusurosean (PER n 03)
8 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
9 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
10 PER d FI SK LO 1509134 FI*Kultaviiksen Otis Redding Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
11 PER d FI SK LO 1612265 Top-Level The Winner Takes It All Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP NOM
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
12 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER e 22 FI SK LO 1613971 FI*AzuLejo's Goosebumps Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
14 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
15 PER d 03 FI SK LO 1614373 FI*AzuLejo's Drama Queen Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Astral Romance (PER f 03)
15 PER d 03 24 FI SK LO 1614373 FI*AzuLejo's Drama Queen Naaras Määrittely Nathalie Smits-Peelen PER d 03
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Astral Romance (PER f 03)
16 PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
17 PER f 33 FI SK LO 1612331 FI*Yashar's Afrodite Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Benua Gizelle (PER e 33)
18 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
19 RAG n FI SK LO 1509762 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
20 RAG n FI SK LO 1614043 FI*Collicatin Die For You Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin Spicy Saffron (RAG n)
21 RAG n FI SK LO 1614799 FI*AijaiCats Royal Ron Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
22 RAG n FI SK LO 1614802 FI*AijaiCats Royal Rosa Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
23 RAG n FI SK LO 1612506 FI*Barfait's Aisha Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
24 RAG a FI SK LO 1614798 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
25 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
26 RAG b FI SK LO 1715071 FI*AijaiCats Sweet Sarai Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
27 RAG c FI SK LO 1715072 FI*AijaiCats Sweet Saxon Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
28 RAG c FI SRK LO 85196 FI*Celestial's King of Finland Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
29 RAG a 21 FI SK LO 1506618 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
30 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
31 RAG n 03 FI SK LO 1613181 S*Krickelins Vivian Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
32 RAG n 04 FI SRK LO 1301406 FI*Celestial's Eternal Flame Uros Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
33 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
34 RAG a 03 FI SRK LO 1301557 FI*Celestial's Hot Shot Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM BIS
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
35 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
36 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
36 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
37 RAG a 03 FI SRK LO 86548 FI*Lounatuulen Cassius Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Utuinen Lord of Love (RAG n 04) x FIN*Lounatuulen Amaryllis (RAG a 03)
38 RAG a 04 FI SK LO 1614292 FI*MistyNight Eleonore Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
39 RAG a 04 FI SK LO 1509936 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
40 RAG f 04 FI SK LO 1614123 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX2
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
41 RAG f 04 FI SK LO 1613836 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
42 RAG f 04 FI SK LO 1406225 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
43 RAG g 04 FI SK LO 1613835 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
44 RAG h 04 FI SK LO 1614744 Pumpulitaivaan Daisy Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FIN*Cat's-JM Bon-Boni (RAG e) x FI*Tuulikellon Chocolate Kiss (RAG b 04)
45 RAG a 04 21 FI SK RX 1613143 FI*Darkie's Mirai Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
46 RAG g 04 21 FI SK LO 1614148 FI*Lumikuu Gracias a la Vida Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Lumikuu Fantasia (RAG f)
47 SBI n FI SK LO 1613498 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
48 SBI a FI SK LO 1506939 FI*Ziazan Izusa Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
49 SBI a FI SK LO 1612206 FI*Lofanna Etna Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
50 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
51 SBI d FI SK LO 1611617 FI*Rais-Kis Mignon Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
52 SBI d FI SK LO 1508410 FI*Aamentassu Faggi Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Mimitan Triton (SBI b) x FI*Aamentassu Aniliini (SBI e 21)
53 SBI d FI SRK LO 1301772 FI*Tassuliinin Gilbert Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
54 SBI e FI SK LO 1508883 FI*Iines-Hovi Renny Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Mimitan Triton (SBI b) x FI*Iines-Hovi Anastasia (SBI f)
55 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 No Cert
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
56 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
56 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
57 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
57 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
58 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
59 SBI h 21 FI SK LO 1510066 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
60 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 89640 FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
61 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
62 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
63 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 1507753 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
64 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
64 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
65 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 1301025 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
66 ACL VIII / ACL fs 03 FI SK LO 1510082 FI*Dezzicat's Impetuoso IriaCurl Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
67 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 1510411 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
68 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
69 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
70 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
71 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
72 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 1302179 FI*Trollin Kuura Naaras International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
73 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 1301984 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
74 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614675 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
75 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 1614678 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
76 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
77 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 1614352 FI*Trollin Scar Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
78 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 1610901 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
79 MCO I / MCO n FI SRK LO 88381 FI*Kasmasiinin Yasione Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Mettemoon Balthazar (MCO n 09) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
80 MCO I / MCO n FI SK LO 1611111 FI*Daybreak's Pitch Black Naaras Kastraatti Marina Vinkel Abs
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x FI*Daybreak's Karenza (MCO f 22)
81 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613376 FI*Hashtag Wrong Side of Heaven Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
82 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1614776 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
83 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1715314 FI*RoseLion's Elegant Pearl Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
84 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614705 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
85 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1403221 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Minna Krogh Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
86 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1402273 FI*Escape's Apocalyptica Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1300589 FI*Ameliinan Luna Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 No Cert
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611143 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
90 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1612318 FI*Moggi Elvis Persilja Uros Avoin Marina Vinkel EX2
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
91 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1612014 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1613844 FI*Marskin Love Story Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715315 FI*RoseLion's Elegant Design Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
94 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1715316 FI*RoseLion's Elegant Fairy Tale Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
95 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1510775 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1403950 FI*Goldenstream's X-Files Uros International Premior Marina Vinkel EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
97 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1406171 FI*RoseLion's Dream Lover Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP BIV
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
98 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 1510684 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
99 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1613198 FI*MoonSpirit Afrodite Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Maikkilan Hiekkamyrsky (MCO ds 22) x FI*CapitalCats Moonflower (MCO fs 09 22)
100 MCO V / MCO d FI SK LO 1615000 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
100 MCO V / MCO d FI SK LO 1615000 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Määrittely Diana di Natale MCO V/MCO d
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
101 MCO V / MCO f FI SK LO 1615002 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
102 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 1403225 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Veikko Saarela Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
103 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1611011 Battle Creek's Allegro Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB BIV
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
104 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1507395 FI*Marskin Heartbreaker Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX2
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
104 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1507395 FI*Marskin Heartbreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
105 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1611567 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
106 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613377 FI*Hashtag A Day In My Life Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV NOM BIS
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
107 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
108 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1614517 FI*Unikuun Star Cassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Unikuun Daybreak Dragon (MCO n 09)
109 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 1403214 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
110 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 84738 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
111 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 1300994 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
112 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1615004 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale Abs
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
113 MCO VII / MCO ns FI SRK RX 41981 FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Diana di Natale Abs
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
114 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1612929 FI*Unikuun King of Diamonds Uros Kastraatti Diana di Natale EX2
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
115 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 89653 Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
116 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1403054 FI*KingLeo's Amok Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
117 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1404323 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
118 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
119 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
120 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1614276 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
121 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1614277 FI*BellaAmare's Moonlight Shadow Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
122 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX 87418 FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
123 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Diana di Natale KM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
123 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
124 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 1301731 Akonit Blue Veil Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS BIV
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM ns 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
125 NEM I / NEM a FI SK RX 1406290 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
126 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1613175 Mishelle Gold Nympha Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB NOM
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
127 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1613013 FI*Kamencats Cordelia Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x Inessa of White Frost (NEM ns 21)
128 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1613761 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
129 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614053 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
130 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
131 NEM I / NEM n FI SK RX 1406293 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
132 NEM I / NEM n FI SK RX 1406292 FI*NonServiam Aether Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
133 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
134 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614742 Teison Nevskiy Sapfir Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
135 NFO I / NFO n FI SRK LO 86831 FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
136 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
137 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
138 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
139 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507082 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
140 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87683 FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
141 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1715588 FI*Meadowpaws Freya Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
Ikar Dumny Kot*PL (NFO n 22) x FI*Meadowpaws Kassiopeia (NFO n 22)
142 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 84696 FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Diana di Natale KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
143 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 89636 FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
144 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1510778 FI*FoxyPaw's Mannish Boy Uros Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
145 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1507078 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
146 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 1301792 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Grand International Champion Minna Krogh Abs
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
147 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO 88756 FI*Ninatte's Voodoo Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
147 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO 88756 FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
148 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Minna Krogh Abs
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
149 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
150 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1715036 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
151 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 1715099 FI*Koivunpesän Parru Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh NFO as 03 22/NFO VIII
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
152 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1715034 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
153 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1405233 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
154 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1508954 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
155 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1612575 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
156 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras International Champion Marina Vinkel Abs
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
157 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 86470 S*Utblicken's Evelina Naaras Champion Marina Vinkel Mitätöity Mitätöity
S*Utblicken's D. J. Bobo (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Linnèa (NFO d 09)
158 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1613381 FI*Marjametsän Aura Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
159 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1614582 FI*Loki's Tina Turner Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
S*Utblicken's Tage (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Evelina (NFO f 09 22)
160 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO 88754 FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
161 NFO VII / NFO fs 22 FI SK LO 1611514 FI*DevineWild Dolce Naaras Avoin Minna Krogh EX2
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*DevineWild Velma Kelly (NFO ns 22)
162 NFO VII / NFO as FI SK LO 1612533 FI*Lolcat's Charlotte York Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
163 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
164 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
165 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
166 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
166 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Diana di Natale 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
167 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1715033 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
168 SIB II / SIB a 09 FI SK LO 1612592 FI*TaigaMaan Cissos SeOnSeweri Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
169 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
170 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 89724 FI*Lumikissan Herra Huu Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
171 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 1406501 Ivolga Sibaris*RU Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
172 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1715127 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
173 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1509516 FI*Apachiris Elayne Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP NOM
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
174 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 1300377 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
175 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI SK LO 1509391 FI*Taigatassun Bernard Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
176 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 1509421 FI*Hallametsän Amorphis Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Likimain A Beautiful Lie (SIB n 24)
177 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
178 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 83627 FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
178 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 83627 FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Veteraani Diana di Natale 2
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
179 SIB VI / SIB f 09 23 FI SRK LO 1402245 FI*Valjallan Routa Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
180 SIB VI / SIB fy 09 24 FI SK LO 1614122 FI*Igora Varvara Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX2
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Igora Polina (SIB ns)
181 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1613760 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
182 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509195 FI*Amurin Zerahiah Uros International Premior Mira Fonsén Abs
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
183 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1715019 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
184 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1715178 FI*Knotberry's Yogamaster Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Eswood Elegant Smoke (SIB ns)
185 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
185 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Diana di Natale 1 NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
186 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 1508623 FI*Cherrytail's X-Man Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
187 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Diana di Natale KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
188 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
189 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1715179 FI*Knotberry's You Had Me At Meow Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Eswood Elegant Smoke (SIB ns)
190 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 86429 FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
191 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 1613006 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
192 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1509573 FI*Elekatin Princess Annabel Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
S*Wi'nte Sams Icey Ice Soda (TUA w) x FI*Elekatin Jalila Jessenia (TUA f 03 22)
193 BEN n 22 FI SK RX 1510273 CattiCartano Wild River Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB BIV
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
194 BEN n 22 FI SK LO 1612981 FI*Alcarinqua Fionola Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Catelyn (BEN n 22)
195 BEN n 22 FI SK RX 1715338 Sol Royals Jasmin II Naaras Avoin Stéphanie Serrai DISQ
Sol Royals Fashionable Joker (BEN n 24) x Sol Royals Iris (BEN n 24)
196 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
196 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen Abs
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
197 BEN n 22 FI SK LO 1405280 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
198 BEN n 24 FI SK RX 1508178 CattiCartano Master Blender Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai Abs
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
199 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Champion Stéphanie Serrai DISQ
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
200 BEN n 24 FI SK LO 1614032 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC BIV
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
201 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM BIS
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
202 BEN n 24 FIN SRK LO 26108 FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
202 BEN n 24 FIN SRK LO 26108 FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Arvosteltu
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
203 BEN n 24 FI SK LO 1509044 FI*Starglitters Klarissa Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Elyse (BEN n 22)
204 BEN n 22 31 FI SRK RX 1403974 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
205 BEN n 22 32 FI SK LO 1507887 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Supreme Champion Minna Krogh Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
206 BEN n 22 33 FI SK RX 1508604 CattiCartano Crystal Heels Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
207 BEN n 24 32 FI SK RX 1509462 Labaiedubengal Dio Dell Amore Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Purrbengals Saiano (BEN n 24 32) x Astarte Kotiya of Labaiedubengal (BEN n 24)
208 BEN n 24 32 FI SK LO 1613016 FI*Alcarinqua Galadriel Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
209 BEN n 24 32 FI SK LO 1614412 FI*Hiesun Walking Dead Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl Abs
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
210 BEN n 24 33 FI SK RX 1715686 Solroyals Midnight Aria Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Northernstorm of Solroyals (BEN n 24) x Gentle Beng Galiya of Sol Roayls (BEN n 24)
211 BLH j 03 FI SK RX 1613646 Valencia Dionis Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
212 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 1302235 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
213 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
214 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
215 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1610964 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
216 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 1614856 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
217 BSH a FI SRK RX 41801 FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
218 BSH e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
219 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Stéphanie Serrai KM NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
220 BSH g FIN SRK LO 33059 FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Nurit Pahl Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
220 BSH g FIN SRK LO 33059 FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
221 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
222 BSH ns 11 FI SRK RX 38909 S*Pymans Joe Cool Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
222 BSH ns 11 FI SRK RX 38909 S*Pymans Joe Cool Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
223 BSH ns 11 FI SK LO 1404732 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS BIV NOM
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
224 BSH ns 11 FI SK RX 1507669 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
224 BSH ns 11 FI SK RX 1507669 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
225 BSH ns 11 FI SK LO 1613424 FI*Huntercat Princess Ada Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX3
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
226 BSH ns 11 FI SK LO 1613426 FI*Huntercat Princess Alisa Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX2
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
227 BSH ns 11 FI SK LO 1613425 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 BIV NOM BIS
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
228 BSH ns 11 FIN SRK RX 31226 Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
228 BSH ns 11 FIN SRK RX 31226 Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
229 BSH ns 11 FI SRK LO 37722 FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Premior Nurit Pahl Abs
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
229 BSH ns 11 FI SRK LO 37722 FI*Gnome's Britannia Silver Uros Siitos Nurit Pahl Abs
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
230 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
231 BSH ns 11 FI SK LO 1404735 FI*Gnome's My Wild Love Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
232 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Kastraatti Nurit Pahl EX3
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
233 BSH ns 11 FI SK LO 1612335 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP NOM
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
234 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Kastraatti Nurit Pahl EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
235 BSH ns 11 FI SK LO 1404733 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
235 BSH ns 11 FI SK LO 1404733 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
236 BSH ns 11 FIN SRK RX 32414 EST*Harmony Devianti Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 4
Old Possum's Hopscotch (BSH ns 11) x EST*Beaty Devianti (BSH ns 11)
237 BSH ns 24 62 FI SRK LO 36698 FI*Kipardi's Cygni Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai Abs
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x S*Näckrosen's Silver Fashion (BSH ns 24)
238 BSH bs 33 FI SK RX 1612242 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
239 BUR n FI SRK LO 42747 FI*Bumpulina Wilberforce Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV
Omark Charlesbur, CZ (BUR n) x FI*Bumpulina Tosca Wilde (BUR n)
240 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
241 BUR n FI SK LO 1613031 FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
242 BUR n FIN SRK LO 34450 FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
242 BUR n FIN SRK LO 34450 FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Arvosteltu
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
243 BUR a FI SK LO 1508409 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
244 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Premior Stéphanie Serrai Abs
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
245 BUR c FI SK LO 1612541 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
246 BUR c FI SK LO 1612448 FI*Shu-Shun Kuningaskissus Uros Kastraatti Minna Krogh EX2
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
247 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
248 BUR e FI SK LO 1611098 FI*Pystymetsän Petja Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
249 BUR e FI SK LO 1510017 FI*Almond's Freyr Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
250 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
251 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
251 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
252 BUR h FI SK LO 1611787 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
253 BUR h FIN SRK LO 28326 FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
253 BUR h FIN SRK LO 28326 FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Arvosteltu
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
254 BUR h FI SRK LO 36126 FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
254 BUR h FI SRK LO 36126 FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 3
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
255 BUR j FI SRK LO 1402809 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
256 BUR j FI SRK LO 1404432 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
257 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 1509541 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
258 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM NOM
258 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 3
259 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
260 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
261 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM BIS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
262 EUR n 03 FI SK RX 1509939 FI*Waputtaren Taaniel Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
263 EUR n 03 FI SK RX 1614689 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
264 EUR n 03 FI SK RX 1614691 FI*Waputtaren Tea Tarina Taanielintytär Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
265 EUR a 02 62 FI SK RX 1611757 Anshelm Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
266 EUR a 03 FI SK RX 1614349 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
267 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
268 KOR FI SK LO 1508031 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
269 KOR FIN SRK LO 33730 FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
269 KOR FIN SRK LO 33730 FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
270 KOR FI SRK LO 1301101 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
271 KOR FI SK LO 1507985 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
272 KOR FI SRK LO 1402878 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
273 KOR FI SK LO 1507989 FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
274 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
275 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX 39409 FI*Pilkkumin Mister Richard Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
276 MAU ns 24 FI SK LO 1509532 Bias Yá Moasi, CZ Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
277 MAU ns 24 FI SK LO 1611150 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
278 MAU ns 24 FI SRK LO 1403293 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
279 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM BIV NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
280 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
280 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
281 OCI n 24 FI SRK LO 42161 FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
282 OCI n 24 FI SK LO 1612371 FI*Moosegrove Kiara Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
283 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
284 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
285 SIN FI SK LO 1613868 S*Kustens Sieur Porthos Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Katzalano Whiterock (SIN ) x RO*Mireille Charlize Theron (SIN )
286 ABY n FI SK LO 1510485 FI*Lovedevotion Figaro Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
287 ABY n FI SK LO 1611250 FI*Woodcocks A Kind Of Magic Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Monaimba Om (ABY n)
288 ABY n FI SK LO 1614928 FI*Lovedevotion Infinity Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
289 ABY n FI SK LO 1715193 FI*SaltNPepper Bahama Mama Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
290 ABY o FI SK LO 1611585 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
291 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros International Champion Mira Fonsén Abs
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
292 BAL w 67 FI SK LO 1404680 FI*Fercatin Odipin William Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)
293 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
294 BAL b FI SRK LO 1402446 FI*BaliDancer's Flor Fandango Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
295 BAL c 21 FI SK LO 1611678 FI*Fercatin Floram Bianca Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Flor Fandango (BAL b)
296 CRX I / CRX a FI SRK LO 1402688 FI*Lavender's Katariina Suuri Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Lavender's Jeanne d'Arc (CRX a 09)
297 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
298 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
299 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 1404129 S*Rexlicious Rotella Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
300 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613288 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl Abs
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
301 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
302 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
303 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO 38844 FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS NOM
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
304 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO 41071 FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
305 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1509682 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros International Champion Mira Fonsén EX1 No Cert
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
306 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
307 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1614336 FI*Derekaz Scandalous Scarlet Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x FI*Derekaz Disulfur Dinitride (CRX ns)
308 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1611080 FI*Alchemist Hocus Pocus Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
309 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 1301873 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
310 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO 40559 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
311 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1614987 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
312 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Marina Vinkel Abs
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
312 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Mira Fonsén Abs
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
313 OSH n FI SRK RX 90911 Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
314 OSH n FI SK LO 1405319 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
315 OSH n FI SK RX 1614730 FI*Choose For A Full Fool Only Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
316 OSH n FI SK LO 1508550 FI*Bigear Black Label Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
317 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
318 OSH a FI SRK LO 1403615 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
319 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov Abs
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
320 OSH f FI SRK LO 1403317 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
321 OSH n 24 FI SK LO 1613913 FI*Tabbytassun Asser Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
322 OSH n 24 FI SK RX 1614633 Strekoza's Casanova Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
323 OSH n 25 FI SRK RX 36073 FI*Santuzzan Maestro Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
323 OSH n 25 FI SRK RX 36073 FI*Santuzzan Maestro Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
324 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
325 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
325 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
326 OSH a 25 FI SRK LO 1403619 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
327 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
327 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Mira Fonsén 2
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
328 OSH c 24 FI SK RX 1611533 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
329 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
330 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
331 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
332 OSH h 24 FI SK LO 1715211 FI*EdaM's Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
333 OSH n 03 24 FI SRK LO 40822 FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
334 OSH b 02 21 FI SK RX 1611535 FI*Sultsinan Makundunchi Uros Champion Nurit Pahl EX1 CACIB NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
335 OSH ns 03 24 FI SK LO 1508936 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Awinita Ahawi (OSH ns 24)
336 RUS FI SK LO 1614664 Wychwood Wow Uros Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
337 RUS FI SK LO 1509879 Habeebas Gracious Georgina Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
338 RUS FI SK LO 1611742 FI*Hana-Bi Hansa Naaras Avoin Nurit Pahl EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
339 RUS FI SK LO 1613213 FI*Sini-Hilkan Flòraidh Naaras Avoin Nurit Pahl EX3
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
340 RUS FI SK LO 1611909 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC BIV NOM
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
341 RUS FI SK LO 1614363 FI*BlueLair's Inanna Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*BlueLair's Herman (RUS ) x FI*Zarin Onneli (RUS )
342 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
343 RUS FI SK LO 1611061 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
343 RUS FI SK LO 1611061 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
344 SIA n FI SK LO 1405120 EE*Cepheus Siaoricat Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
345 SIA b FI SK LO 1611477 FI*Kelmikerhon Enkeleitä ja demoneita Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Kelmikerhon Elli Karamelli (SIA n)
346 SIA c FI SK LO 1611406 FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
347 SIA c FI SK LO 1614101 FI*Plan-A Mombasa Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Kelmikerhon Ihanuus I (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
348 SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
349 SIA f FI SK LO 1614024 DK*Skuld Myser Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
350 SIA h FI SK RX 1611159 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
351 SIA j FI SK LO 1613891 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
352 SIA a 21 FIN SRK RX 22873 FIN*Desmodus Flying Finn Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Felitan Fabulous Felix (SIA n) x FIN*Desmodus Lilac Dafne (OSH c 24)
352 SIA a 21 FIN SRK RX 22873 FIN*Desmodus Flying Finn Uros Veteraani Mira Fonsén 3
Felitan Fabulous Felix (SIA n) x FIN*Desmodus Lilac Dafne (OSH c 24)
353 SIA b 03 FI SRK LO 38426 FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
354 SIA b 03 21 FI SK LO 1715214 FI*EdaM's Carven Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
355 SIA d 03 21 FI SK LO 1613914 FI*Tabbytassun Aarre Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
356 SIA d 03 21 FI SK LO 1715213 FI*EdaM's Cavalli Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
357 SIA f 03 21 FI SK LO 1614463 FI*EdaM's Beyonce Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
358 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
359 THA n FI SK RX 1612465 Tekila Sanchitos Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Samuray Sanchitos (THA n) x Magical Regal Splendor of Sanchitos (THA a 21)
360 THA b FI SK RX 1716045 FI*SpotsAndPoints Aquarius Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tekila Sanchitos (THA n)
361 HCL Jeremias Uros Kotikissat Diana di Natale Abs
362 HCL Noora Naaras Kotikissat Diana di Natale Abs
362 HCL Noora Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Abs
363 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Diana di Natale 1 NOM BIS
363 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
364 HCS Caesar Uros Kotikissat Diana di Natale 1 NOM
364 HCS Caesar Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM
365 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Diana di Natale 1 NOM
366 HCS Nuppu Naaras Kotikissat Diana di Natale 2
367 HCS Sanni Naaras Kotikissat Diana di Natale Abs
368 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Diana di Natale 2
405 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
di Natale Diana Kat 2 tark, MCO V (13c), MCO VII, NEM I, NFO III, SIB VIII, TUA IX, HCL, HCS, VET II 36
Fonsén Mira ACL III, ACL IV, ACS VIII, ACS X, ACS XI, NFO IX, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB VI, ABY o, BAL c 21, BAL w 67, CRX I, CRX V, CRX VII, OSH a, OSH a 24, OSH c 24, SIA n, SOM n, VET 4 43
Isakov Vladimir EXO a 22, EXO n 24, PER e 22, RAG a 03, RAG b, RAG g 04 21, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI d, ABY n, OSH a 25, OSH b 22, OSH f, OSH n, OSH n 24, SIA a 21, SIA b, SIA b 03, SIA h, SIA j, VET 1 41
Krogh Minna ACL VIII, MCO III, MCO IX, NEM II, NFO IV, NFO VII, BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 22 33, BSH bs 33, BUR c, BUR f, BUR g, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR n 03, MAN 51-52 41
Pahl Nurit BEN n 24 32, BLH j 03, BML II, BSH e, BSH g, BSH ns 11, BUR j, CRX II, OSH b 02 21, OSH n 03 24, RUS, SIA f 03 21, THA n 43
Percynská Rihová Marie EXO e 24, EXO ns 24 62, PER n 33, RAG a, RAG a 04, RAG a 21, RAG f 04, RAG h 04, RAG n 04, SBI a 21, SBI e, SBI n, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ACS IV, ACS V, MCO VI, NFO II, SIB III, TUA VI 40
Saarela Veikko ACS III, MCO II, MCO V, MCO VIII, NFO I, SIB IV, SIB V, BUR d, CYM 51-52, EUR a 02 62, EUR as 22, EUR f 24, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, SIN 41
Serrai Stéphanie Kat 2 tark, BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 33, BML I, BSH a, BSH f, BSH ns 24 62, BUR a, BUR b, BUR e, EUR a 03, EUR w 62, OCI n 24 - Tuomarioppilas Mr. Francesco Cinque (IT) 29
Smits-Peelen Nathalie Kat 1 tark, EXO a 02 21 62, PER a 21 33, PER b, PER d, PER d 03, PER d 23, PER f 33, PER n, RAG a 04 21, RAG c, RAG g 04, RAG n, SBI f, SBI h, SBI h 21, SBI n 21, VET III, VET Kotikissat 40
Vinkel Marina MCO I, MCO IV, NFO VI, SIB VII, BAL b, CRX IX, CRX VIII, DRX VI, OSH d 24, OSH f 24, OSH h 24, OSH n 25, OSH ns 03 24, SIA b 03 21, SIA c, SIA d 02 21, SIA d 03 21, SIA f, THA n 41
10 tuomaria