Satakissa 25.02.2017
Järjestävä yhdistys Satakissa ry
Alkaa 25.2.2017 Loppuu 25.2.2017
Ilmoittautuminen alkaa 15.11.2016 Ilmoittautuminen loppuu 2.1.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.2.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 210   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti satakissa.sihteeri@gmail.com
Paikka Pori
Toimihenkilöt Näyttelypäällikö: Elise Rämö, elise.ramo@kolumbus.fi, p. 0405599924
Näyttelysihteeri: Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, p. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse pia.hassell@gmail.com, työaikana en hoida näyttelyasioita

Myyntipaikat ja mainokset:  Varaukset 15.02.2017 mennessä Elina Peltonen halden.coon@dnainternet.net p.0505920159
Raha-asiat: Marjo Klankki, satakissa.rahat@gmail.com. p. 0445410071
Ruusukkeet ja palkinnot: Otamme kiitollisuudella vastaan. Piia Anolin-Niemi, Sahrantie 21 C 11, 28220 Pori.
Assistenttianomukset: Pääassistentti Marko Lahtinen nebbis@gmail.com


Lisätietoja Näyttelypaikka: Kylpylähotelli Yyteri, Sipintie 1, 28840 Pori
Näyttelymaksu/kissa: 37€, Satakissan jäsenet 34€, ei-FIFe -kissat 50 €.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä. Kaverikissa 10€ (Ei omaa häkkipaikkaa).
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla pia.hassell@gmail.com tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä (3 € sisältää molemmat päivät). Paikanpäältä luettelo maksaa 5€.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 50
2 94
3 41
4 45
Kotikissat 2
Yhteensä 232

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 16 FI*Nipsu-Nappulan WhatsApp Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Jadwiga Princess Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x Alice Chosen One del Falco d'Oro (EXO n)
5 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
6 EXO e 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Nike Nicolette Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
7 PER n FI SK LO 15 Almathea Boogie Night Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM BIS
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
8 PER d 03 FI SK LO 16 FI*Shamirin Yam Yam Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
10 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
11 PER f 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Q-Girl Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
12 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
13 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
15 RAG a FI SK LO 16 FI*Helecatin Hurja-Hermanni Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Helecatin Hurja-Kaarlo (RAG n) x FI*Sirmar Isabel Wool (RAG n 04)
16 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros International Premior Kai Ruonala EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
17 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM BIS
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
18 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Amazing Nelli Naaras Avoin Vladimir Isakov EX3
FI*Rock'nRags Midnight Charmer (RAG n 04) x FI*AijaiCats Beautiful Bea (RAG n 04)
19 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
20 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
21 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Dreamers Choice Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
22 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
23 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Sirmar Aleksandra`s Julio Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FIN*Sirmar Ariel (RAG n)
24 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
25 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
26 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS NOM
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
27 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
28 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
29 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
30 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
31 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
32 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
32 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
34 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
35 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
36 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
36 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
37 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
38 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM BIS
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
39 SBI h FI SK LO 16 Ravenna da MaKaJa Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Mahabodhi's Magic Blue Eyes (SBI b 21) x Say Sinh's Yarah (SBI f)
40 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB NOM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
41 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Scarlett O`hara Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
42 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Suellen O´hara Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
43 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Kai Ruonala Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
43 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
44 SBI j 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
45 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SK LO 16 FI*Bastetin Ayiana Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
46 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM BIS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
47 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
48 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
49 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 16 FI*Debals KooMikko Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
50 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen NidaCurl Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
51 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
52 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
53 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP NOM BIS
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
53 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
54 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
55 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
55 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
56 ACS XI / ACS bs 03 21 33 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Vanessa Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
57 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
58 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*FireFox Before Dawn Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
59 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
60 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
61 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
62 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Rigel Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
62 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Rigel Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
63 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
64 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Klondike Zagorsky Line*RU Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala Abs
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
66 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 FI*Tigerworld All Father 2nd Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
67 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
68 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 LV*Su Meile Baskerville Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB NOM
DK*Fribanikos' Boomer (MCO n 09 22) x Iva Szary Kot*PL (MCO a)
69 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
70 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Krysos With or Without You Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 BIV
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Queen of Sorcery (MCO n 09 22)
71 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
72 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
73 MCO V / MCO e 25 FI SK LO 16 FI*Tigerworld Bold `N` Beautiful Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
74 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
75 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Räyhä Ralf Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP NOM BIS
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
76 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
77 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
78 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
78 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
79 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC BIV
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
80 MCO VI / MCO g 03 24 FI SK LO 16 FI*Krysos Viva Las Vegas Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene Abs
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
81 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
82 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene Abs
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
83 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
84 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
85 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 15 FI*Krysos One Undercover Cat Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Uanita (MCO f 22)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
87 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GomiaGolli Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
88 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
89 MCO VIII / MCO as 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zero Hour Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
90 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
90 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
91 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Jurgita Gustaitiene EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
92 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
93 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 Markiz Velikii Ohotnik Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Favorit Velikii Ohotnik (SIB as 24) x Brice Velikii Ohotnik (NEM n 21)
94 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
95 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Teison Nevskiy Sapfir Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
95 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 16 Teison Nevskiy Sapfir Uros Määrittely Jurgita Gustaitiene NEM II/ NEM n 09 21
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
96 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Titanic Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
98 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
99 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
100 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
101 NFO V / NFO d FI SK LO 16 DonTomaso's Tiger Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
DonTomaso's Nemo (NFO n) x S*NC's Prima Donna (NFO f 22)
102 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB BIV
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
103 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
103 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Määrittely Jurgita Gustaitiene NFO n (f)
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
104 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
105 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 14 FI*KittyLady's Blueberry Muffin Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
106 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
107 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
108 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
109 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene SIB ny 09 22
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
110 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
111 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
112 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
113 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros International Premior Kai Ruonala EX1 CAGPIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
114 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
115 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
116 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
117 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
118 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
119 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
121 SRL I / SRL n FI SK RX 16 Psipsina Masada Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
Psipsina Rebetiko (SRL n) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
122 SRL III / SRL d FI SK RX 16 Psipsina Lieska Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
123 SRS III / SRS d FI SK RX 16 Psipsina Kipinä Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
124 SRS III / SRS f FI SK RX 15 Psipsina Miahara Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
125 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
126 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nape Napittaja Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
127 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
128 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
129 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Aija Puurtinen Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
130 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
131 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM BIS
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
132 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
133 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB NOM
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
134 BSH a FI SRK LO 14 FI*Suvikasteen Crixus Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
135 BSH c FI SK LO 16 FI*Treselle's Grand Bara Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
Belten's Maestro (BSH c) x FI*Treselle's Ute von Hutten (BSH p)
136 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia's Celebration of Light Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
137 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
138 BSH q FI SK LO 16 FI*Treselle's Elaine Thompson Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
139 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
140 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
141 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
142 BUR n FI SK RX 16 FI*Ninelli's Ässätasku Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
143 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
144 BUR b FI SK LO 16 UA*Oktarin Yamadori Uros Avoin Ulrika Eriksson Abs
Stjärnviks Divine Eros (BUR n) x UA*Oktarin Rosetta (BUR b)
145 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB NOM
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
146 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP NOM BIS
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
147 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
148 BUR g FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öögabööna Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
149 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
150 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Vanamo Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
151 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
152 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
153 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
154 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
155 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
156 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
157 MAU ns FI SK LO 16 Nalittna Daenerys Targaryan Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM BIS
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Khayriyah Palluqtuq (MAU ns)
158 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS BIV NOM BIS
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
158 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros Siitos
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
159 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Nefertum Uros Avoin Jurgita Gustaitiene Abs
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
160 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC NOM BIS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
161 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Baketwernel Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM BIS
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
162 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
163 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Amon-Ra Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP BIV
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
164 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
165 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
166 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
167 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
168 ABY n FI SK LO 16 Maurice de Moéris Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Jethro's Negus First Son Fabrice (ABY n) x Jethro's Emira Kahlo (ABY n)
169 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
170 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
171 ABY a FI SK LO 16 FI*Silkkihienon XO Emiliani Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
S*Aucuparia's Dareios Ochos (ABY a) x FI*Silkkihienon Voces Intimae (ABY a)
172 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson Mitätöity Mitätöity
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
173 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
174 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
175 BAL n 21 FI SK LO 15 FI*Willicon Until I Get You Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FI*Noxx The World Is NotEnough (OLH n 03 25) x SE*Qjou'z Costa Rica (BAL r)
176 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Jokikatin Xenia Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson Abs
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x Wavy Silk Aurora (CRX n 03)
177 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS NOM BIS
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
178 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
179 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
180 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 16 Vasabi Shironeko Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
181 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
182 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson Abs
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
183 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
184 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
185 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC NOM BIS
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
186 OSH n FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Black Devil Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
187 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Rip Kirby Uros Premior Ulrika Eriksson Abs
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
188 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
189 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
190 OSH a 24 FI SK LO 16 FI*JellonCats El Hierro Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
191 OSH b 25 FI SK LO 15 FI*Martinic Oriental Beat Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
192 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Noxx Dancing Queen Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
193 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
194 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
195 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
196 OSH a 02 21 FI SK LO 15 FI*Pinewoods U Got The Look Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Pinewoods Sugar and Spice (OSH b 02) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
197 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
198 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
198 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
199 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
200 SIA n 03 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
201 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
202 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Egretta garzetta Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
203 SOM n FI SK LO 16 FI*Kisompa's Kandelioússa Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x Almaros Kualani (SOM n)
204 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
205 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aletheia Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
206 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
206 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
207 SOM a FI SRK LO FI*Foxkiss Athene noctua Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
Voodoo av Sina Bass (N) (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
208 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
209 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
210 HCS Ukkonen Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 1
211 HCS Mei Naaras Kotikissat Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
220 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eriksson Ulrika BSH c, BSH d, BSH ns 11, BSH q, BUR b, BUR c, BUR d, BUR f, BUR h, BUR n, EUR n, MAN 51-52, OCI b 24, OCI os 24, ABY a, ABY p, BAL n 21, CRX I, CRX IV, OLH b, OSH a 02 21, OSH a 24, OSH b 25, OSH c 24, OSH h, OSH n, OSH n 24, RUS, SIA a, SIA b, SIA n 03 21, SOM a, HCS, VET 4 43
Gustaitiene Jurgita NFO V (13c), NEM II (13c), ACS III, MCO VI, MCO VIII, NFO I, NFO V, SIB III, SIB VII, SRL I, BML I, BSH a, BSH f, BUR g, EUR d 24, EUR f 24, KOR, MAU ns, MAU ns 24, OCI n 24, VET 1 46
Isakov Vladimir EXO n 22, EXO n 24, PER n, RAG a 03, RAG f 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI c, SBI d, SBI f, SBI n 21, ABY n, ABY o, CRX II, CRX V, OSH d 24, SOM n, SPH IV, SPH V, VET 2 47
Ruonala Kai EXO e 21 33, PER a 21 33, PER d 03, PER f 21 33, RAG a, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG f 03, RAG g 04, RAG n, SBI a, SBI f 21, SBI h, SBI j 21, SBI n, TUV f 61-63, MCO III, MCO IV, MCO V, NFO VI, SIB VI, TUA II, TUA IX 40
Wikström Bjarne ACL III, ACL IV, ACL VIII, ACS IV, ACS VIII, ACS XI, MCO I, MCO II, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO II, NFO IV, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB V, SIB VIII, SRL III, SRS III, TUA III, TUA V 41
5 tuomaria