Omakissa
URK 39. kansainvälinen kissanäyttely 23.3.2014
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.3.2014 Loppuu 23.3.2014
Ilmoittautuminen alkaa 2.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 26.2.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 8.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Astrum-Keskus(Astrum Areena), Salorankatu 5-7,24240 Salo
Toimihenkilöt infopuhelin 046 902 0879. näyttelypäällikkö: Marko Lahtinen,showmanager@urk.fi,p.0415841221,näyttelysihteeri:Terhi Rannaste terhi@urk.fi 0451200082,rahastonhoitaja:MonikaLindgren,monika@urk.fi p.050 3048889
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa,leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä. Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille osoitteella: Terhi Rannaste, Nahkurinpolku 9 C 20, 04200 Kerava.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 83 83 0 0 0
2 114 114 0 0 0
3 75 75 0 0 0
4 107 107 0 0 0
Kotikissat 12 12 0 0 0
Yhteensä 391 391 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
NFO V / NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OSH o 03 24 FI*Galene's All That Fire 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
2 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM BIS
3 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
3 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 1 NOM BIS
4 PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
5 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
6 PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
7 PER n FI*Kultaviiksen Don Juan 1 Uros 5 (IC) Hornell Henry Abs
8 PER n FI*Timanfaya Black Diamond 1 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
9 PER a FI*Moondreamer's Starry Sky 1 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
10 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
11 PER d One Way Ticket von La'Noitan 1 Uros 7 (CH) Hornell Henry Abs
12 PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
13 PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry Abs
14 PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM BIS
15 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB NOM BIS
16 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM BIS
17 PER ns 22 62 FI*Moondreamer's Happy Days 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
18 PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Happy Hour 1 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
19 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
20 PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM BIS
21 PER n 03 22 FI*Ayanna Clara Camelia 1 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
22 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM BIS
23 PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
24 ACL III / ACL n 22 FI*Trollin Kille 2 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
25 ACL X / ACL n 21 33 FI*DilYaar Gangol Gunalan Guruprasad 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
26 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
27 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
27 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
28 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
29 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
30 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's That La,La,La 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
31 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
32 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
33 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
34 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Avery 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
35 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
36 MCO III / MCO n 22 FI*KorpiCoon's Ylermi 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
37 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
37 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
38 MCO III / MCO n 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
39 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Fullmoon's Force of Nature 2 Uros 7 (CH) Abs
40 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game 2 Uros 7 (CH) EX1 CACIB
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond 2 Naaras 9 (Avoin) EX1 CAC BIV
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Daybreak's Hurricane Karen 2 Naaras 12 (Pennut) EX1
43 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
44 MCO V / MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
45 MCO V / MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
46 MCO VI / MCO g 09 FI*Rotcat Imbri 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
47 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Chamberlain Tropic Thunder 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
48 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
49 MCO VI / MCO f 09 FI*Vuorensinen Nakoma 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro Abs
49 MCO VI / MCO f 09 FI*Vuorensinen Nakoma 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro Abs
50 MCO VII / MCO es FI*Lobellan Sebastian 2 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
51 MCO VII / MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Beat It 2 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
52 MCO VII / MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
53 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
54 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
55 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
56 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*TipTop Maine Zany 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
57 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Zephyr 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV
58 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
59 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Unique Illusion 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina Abs
60 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI*Krysos Hello Kitty 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
61 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 4 (GIP) Vinkel Marina Abs
62 MCO VIII / MCO as 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
63 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Halden coon's Zacharias 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX2
64 NEM II / NEM n 09 21 Collin Sariola 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
65 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC BIV NOM
66 NEM II / NEM ns 03 21 FI*Eswood A Smooth Cloud 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
67 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM
68 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV NOM
69 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
70 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM
71 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
72 NFO II / NFO n 03 Islay de Laïloken 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
72 NFO II / NFO n 03 Islay de Laïloken 2 Uros 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro NFO n 03
73 NFO II / NFO n 09 FI*Fellow's Daphne Moon 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
74 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB
75 NFO III / NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL 2 Uros 9 (Avoin) EX1 CAC
76 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 6 (IP) Rudolph John EX1 CAGPIB
77 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX2
78 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
79 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
80 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX2
81 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
82 NFO IV / NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
83 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin 2 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
84 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
85 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
86 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 No Cert
87 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
88 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
89 NFO V / NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM BIS
90 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV
91 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
92 NFO VI / NFO f 09 FI*Leoline Jokapojan Unelma 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
93 NFO VI / NFO f 03 24 FIN*Deimos R U Lonesome 2Night 2 Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
94 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB NOM
95 NFO VII / NFO ns 22 Bolsängen Åslög 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
96 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
96 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro NFO a
97 NFO VII / NFO ns NL*9 Levens Leaf 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
98 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Vidia 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
99 NFO VII / NFO ns FI*Salokatin Asterix 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
100 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Rudolph John KM NOM
101 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 11 (Nuoret) EX1
102 RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 6 (IP) Rudolph John EX1 CAGPIB
103 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
104 RAG a FI*Riverknee Power of Love 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
105 RAG a FI*Debals Blue Survivor 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
106 RAG a FI*Stardoll's Blue Velvet 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
107 RAG a FIN*Utuinen O'River North 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
108 RAG a FI*Utuinen Wynaut 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
109 RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
110 RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM NOM
111 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
112 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB BIV
113 RAG n 03 FI*Utuinen Ödets Minne 2 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
114 RAG n 03 FI*Maplehill's Nicolina Baby 2 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
115 RAG a 03 FIN*Maplehill's Snowflake 2 Uros 10 (KAS) EX2
116 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 9 (Avoin) EX1 CAC NOM
117 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 11 (Nuoret) EX1 NOM BIS
118 RAG a 03 FI*Maplehill's White Polar Bear 2 Uros 10 (KAS) EX1 CAP NOM
119 RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud 2 Naaras 5 (IC) EX1 CAGCIB
120 RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love 2 Naaras 9 (Avoin) EX1 CAC
121 RAG f 03 FI*Utuinen Briar Rose 2 Naaras 12 (Pennut) EX1 BIV NOM
122 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake 2 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
123 RAG a 03 21 FI*Pehmis Laulava Jade 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP NOM
124 RAG f 03 21 FI*Dollyblues Tightrope Walker 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
125 RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
126 RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga Abs
127 RAG n 04 FI*Ragtail Figaro 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
128 RAG n 04 FI*Shyshaman's Shaman Vagabond 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
129 RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
130 RAG e 04 FI*Maplehill's Abacus Jr. 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB NOM
131 RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 2 Naaras 9 (Avoin) EX1 CAC
132 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
133 SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
134 SBI n S*Bibendums Limited Edition II 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
135 SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
136 SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
137 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
138 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
139 SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
140 SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS BIV NOM BIS
141 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
142 SBI b FI*Clavinova Pablo 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
143 SBI b Ikks du Hameau de la Reine 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
144 SBI b FI*Shonamei's Call Me Sunnyboy 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
145 SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
146 SBI d FI*Dosis Elmer 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
147 SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM
148 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB NOM
149 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
150 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
151 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
152 SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
153 SBI d 21 FI*Canth's Xander 2 Uros 11 (Nuoret) EX1
154 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Nat King Cole 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro Mitätöity Mitätöity
155 SIB III / SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia 2 Uros 3 (GIC) EX1 CACS BIV
156 SIB III / SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar 2 Uros 5 (IC) EX1 CAGCIB
157 SIB III / SIB n 22 Favour Siber Felis*PL 2 Uros 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
158 SIB III / SIB n 24 Flanel Sibaris*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) EX1
159 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 12 (Pennut) EX1
160 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
161 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV NOM
162 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
163 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Villan Magic Melody 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
163 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Villan Magic Melody 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro SIB ns 09 24
164 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
164 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro SIB f 09 22
165 SIB VII / SIB ds FI*Kestilinnan Fridolf 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro Abs
165 SIB VII / SIB ds FI*Kestilinnan Fridolf 2 Uros 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro Abs
166 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Long Prairie 2 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP NOM
167 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC NOM
168 TUA I / TUA n FI*Elekatin Miss Universum 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
169 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
170 TUA III / TUA n 23 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
171 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
172 TUA V / TUA d 22 FI*Elekatin Spiderman 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro Abs
173 TUA VI / TUA f 09 24 FIN*Elekatin Manuela 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
174 TUA VI / TUA d 09 24 FI*Gildemin Adrian Alexandre 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
175 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
176 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman 2 Uros 12 (Pennut) Rudolph John Abs
177 TUA VIII / TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
178 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
179 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
180 TUA IX / TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
181 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV
182 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Iltatähden Bernard Balamir 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
183 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
184 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kuukissan Atak Alp 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
185 XSH Unikko 3 Naaras 13a (Noviisi) Kuipers-Kossen Marianne ei rek. not appr.
186 ABY as S*Saivokattens Hopea Pyry 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
186 ABY as S*Saivokattens Hopea Pyry 3 Uros 13c (Määrittely) Vinkel Marina Abs
187 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Scholten Laura KM
188 ABY n FI*Nebuankhet The Doctor 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
189 ABY n FI*Lovedevotion Bethoven 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM BIS
190 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
191 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 3 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
192 ABY a FI*Kharn-Ka Great Gatsby 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 BIV
193 ABY a FI*Kawaii Kiki 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX2
194 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM
195 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Lis Helene KM BIV
195 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Lis Helene 1 NOM
196 ABY o FI*Link Rosa Mau 3 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
197 ABY o FI*Link Tenagne Mau 3 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
198 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
199 ABY ns Harley Silver d'Alyse Pagerie 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
200 ABY ns S*Saivokattens Hopea Helmi 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
201 BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS
202 BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
203 BEN n 24 FI*Leokatin IhquMan 3 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 BIV
204 BEN n 24 FI*Leokatin Invisible Flower 3 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
205 BEN n 24 FI*Starglitters Don Diego 3 Uros 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB
206 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM NOM
207 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
208 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
209 BRI g Ulrika Clemena Cats 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
210 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
211 BUR n FI*Shu-Shun Vallaton Fazerina 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
212 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 NOM
213 BUR a FI*Lilac's Song for Love 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
214 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB
215 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS
216 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
217 CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
218 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Scholten Laura Abs
219 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
220 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC NOM
221 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Snorkfröken 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby Abs
222 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
223 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 BIV
224 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Kärleksstång 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM
225 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
226 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 3 Naaras 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB
227 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
228 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 BIV
229 CRX IV / CRX h 03 FI*VeeKasin Plecotus auritus 3 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX2
230 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby Abs
231 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
232 DRX I / DRX as FI*Riiviön Rainer 3 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
233 EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
233 EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda 3 Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 3
234 EUR a FI*Elekatin Ruusupapu 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 No Cert
235 EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM
235 EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 2
236 EUR ns FI*Kassilan Qmaverinen Qtti 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
237 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
238 EUR f DK*Boholdt Duchess 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC NOM
238 EUR fs DK*Boholdt Duchess 3 Naaras 13c (Määrittely) Vinkel Marina EUR f
239 EUR n 22 FIN*Casimirrin Florestan 3 Uros 1 (SC) Lis Helene KM
240 EUR n 22 FI*Feronian Vincent Victoriano 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene Abs
241 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 5 (IC) Hoffner Elin Abs
242 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Hoffner Elin KM NOM
243 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
244 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby Abs
245 EUR a 24 FI*Bird-Cherry's Raspberry 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby Abs
246 EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
247 EUR a 24 FI*Pinkkitassun Diana 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
248 EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando 3 Uros 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
249 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura Abs
250 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Dionysos 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
251 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
252 EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Lis Helene Abs
253 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene Abs
254 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
255 EUR ns 23 FI*Kassilan Lystikäs Lyyli 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby Abs
256 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 8 (PR) Scholten Laura Abs
257 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB BIV
258 KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
259 KOR FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura Abs
260 KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
261 KOR FI*Tatsutan Tao Tasmai-Tatah 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura Abs
262 KOR FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura Abs
263 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1 NOM BIS
264 KOR FI*Tatsutan Tamela Ava-Tamsaka 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX2
265 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Lis Helene KM
266 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Lis Helene KM BIV NOM
267 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
268 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 No Cert
269 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
270 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
271 OCI a 24 FI*Punakuun Bijan 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
272 OCI a 24 FI*DottedLine HideNseek 3 Uros 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB
273 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB NOM
274 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
275 OCI b 24 FI*Moosegrove Flynn Rider 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 BIV NOM BIS
276 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM NOM
276 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Lis Helene 2
277 OCI c 24 FI*Ermintrude Miss Moneypenny 3 Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
278 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
279 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 BIV NOM
280 RUS FI*Zarin Illyria 3 Uros 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB BIV NOM
281 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
282 RUS FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin Abs
283 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 NOM
284 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM NOM BIS
284 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene Abs
285 SNO n 05 Destrier Alaska Knight 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
286 SNO a 05 Anator Eywa 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
287 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Scholten Laura KM
288 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Scholten Laura KM
289 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM
290 SOM o FIN*Kharn-Ka Heartbreaker 3 Uros 17 (Veteraani) Lis Helene 3
291 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM NOM
291 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 1 NOM BIS
292 SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 3 Naaras 1 (SC) Lis Helene KM NOM
293 SPH II / SPH n 03 FI*Hobbitqueen's Isanotski 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
294 SPH V / SPH e 09 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC NOM BIS
295 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB
296 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica 4 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
297 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 5 (IC) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CAGCIB NOM
298 BAL n FI*Kasumi Mononoke hime 4 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
299 BAL c FI*Nicator Miss Moneypenny 4 Naaras 4 (GIP) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CAPS NOM
300 BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero 4 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM BIS
301 BAL f FI*Cleverkitty All My Loving 4 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
302 BAL b 21 FI*Jalecat's Rihanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
303 BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 3 (GIC) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CACS
304 OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts 4 Naaras 5 (IC) Kuipers-Kossen Marianne Abs
305 OLH c Brangelina v. Rosenharz 4 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
306 OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta Abs
306 OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Kuipers-Kossen Marianne Abs
307 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
308 OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
309 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 11 (Nuoret) Kuipers-Kossen Marianne EX1
310 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Kuipers-Kossen Marianne EX1
311 OSH gs 24 FI*Bigear Princess Ellah 4 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
312 OSH n 03 25 FI*Galene's Black Velvet 4 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
313 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 12 (Pennut) Kuipers-Kossen Marianne EX1 NOM
314 OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
315 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
316 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM BIS
317 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 No Cert
318 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
319 OSH b 24 FI*Jalecat's O'Boy 4 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
320 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV NOM BIS
321 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
322 OSH h 24 FI*Jalecat's Quickly Kiss 4 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
323 OSH b 22 FI*Bigear Prince Romeo 4 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
324 OSH c 24 FI*Orifame Onassis 4 Uros 12 (Pennut) Kuipers-Kossen Marianne EX1
325 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Kuipers-Kossen Marianne Abs
326 OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 9 (Avoin) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CAC
327 OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades 4 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
328 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Kuipers-Kossen Marianne Abs
329 OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 4 (GIP) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CAPS
330 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
331 OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
332 OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet 4 Naaras 11 (Nuoret) Kuipers-Kossen Marianne EX1 NOM BIS
333 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB NOM BIS
333 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 17 (Veteraani) Kuipers-Kossen Marianne 1 NOM BIS
334 OSH a 03 24 FI*Galene's Bols Blue 4 Uros 12 (Pennut) Kuipers-Kossen Marianne EX1
335 OSH f 03 24 Lami's Hallo Aziza 4 Naaras 9 (Avoin) Kuipers-Kossen Marianne Abs
336 OSH o 03 24 FI*Galene's All That Fire 4 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 No Cert
337 SIA n FI*Willicon Help Me Obi-Wan 4 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
338 SYS n 03 FI*Pinewoods Rowena Ravenclaw 4 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
339 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
340 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CAC
341 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 5 (IC) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CAGCIB NOM
342 SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 9 (Avoin) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CAC
343 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 12 (Pennut) Kuipers-Kossen Marianne EX1
343 SIA b 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 13c (Määrittely) Kuipers-Kossen Marianne SIA a 21
344 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 6 (IP) Kuipers-Kossen Marianne EX1 CAGPIB NOM
345 SYS a 03 21 FI*Galene's Blue Passion 4 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
346 SYS p 03 FI*Galene's Bacardi Breezer 4 Naaras 12 (Pennut) Kuipers-Kossen Marianne EX1
346 SYS p 03 21 FI*Galene's Bacardi Breezer 4 Naaras 13c (Määrittely) Kuipers-Kossen Marianne SYS p 03
347 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
348 SYS n 03 21 FI*Galene's Bite Of The Iguana 4 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
349 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 2
350 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 1 NOM
351 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 1 NOM BIS
351 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
352 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 2
353 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
354 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM
354 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM
355 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
355 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
356 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
357 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
358 SBI c FI*Ziazan Hobbit 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
359 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
391 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira ACL X, MCO III, NFO V, RAG a, SBI n, SBI n 21 0
Funk Bobby ABY as, ABY p, BRI a, CRX I, CRX II, CRX VI, CRX VII, EUR n, EUR g, EUR f 22, EUR n 24EUR a 24, EUR e 24, EUR ns 23, OCI b 24, SNO n 05, SOM o 0
Ghibaudo Alessandro Kat II tark, MCO V, MCO VI, NFO VI, RAG g, RAG f 03 21, SBI b, SIB II, SIB IV, SIB VII, TUA V, KAT I vet 7
Hoffner Elin ABY a, BEN n 22 33, BEN n 24, BUR b, BUR d, BUR h, CRX III, CRX IV, EUR ns, EUR fs, EUR d 22, OCI a 24, OCI c 24, RUS, HCL 0
Hornell Henry KAT IV tark, EXO n 22, EXO n 24, EXO g 03, PER e 02 21, PER w 62, PER n, PER a, PER d, PER e, PER ns, PER n 24, PER d 24, PER g 22, PER ns 22 62, PER fs 22 62, PER n 01, PER e 02, PER n 03 22, PER n 03 24, PER ns 02 21, HCS, Kat II vet 2
Hämäläinen Satu ACL III, MCO VII, NFO IV, RAG n 03, RAG g 03, SBI a, SBI e, SBI b 21, SIB V, TUA III, TUA IX 0
Komissarova Olga NFO I, NFO II, NFO VII, NFO VIII, RAG n 04, RAG e 04, SBI d, SBI c, TUA I, TUA VI, TUA VIII, TUV n 61-63, Kotikissa vet. Mikäli Marjatta koskenkangas ei läpäise kategorian IV tutkintoa lauantaina 22.3.2014, arvostelee Olga Komissarovan kissat Marjatta Koskenkangas 3
Koskenkangas Marjatta BAL r, BAL n, BAL e, BAL f, BAL b 21, OLH c, OLH n 25, OLH a 25, OSH gs 24, OSH n 24, OSH n 25, OSH b 22, OSH b 24, OSH f 25, OSH bs 25, OSH f 03, OSH n 03 25, OSH o 03 24, SIA n, SIA a, SYS a 03 21, SYS n 03, SYS n 03 21. Mikäli Marjatta koskenkangas ei läpäise kategorian IV tutkintoa lauantaina 22.3.2014 arvostelee Marjatta Koskenkankaan kissat Olga Komissarova. 0
Kuipers-Kossen Marianne Kat IV tark, BAL w 67, BAL c, BAL c 21, OLH a, OLH d 24, OLH ns 24, OSH c, OSH bs 22, OSH c 24, OSH d 25, OSH f 22, OSH g 24, OSH ns 22, OSH fs 24, OSH a 03 24, OSH f 03 24, SIA b, SIA c, SIA f, SIA b 21, SIA d 21, SYS p 03 21, Kat IV vet 5
Lis Helene Kat III tark, ABY o, BEN n 24 33, BRI e, BRI g, BUR a, DRX I, EUR a, EUR n 22, EUR f 24, MAU ns, OCI n 24, SNO a 05, SOM a, SOM p, SPH II, KAT III vet 8
Rudolph John Kat II tark, MCO IV, NFO III, NFO IX, RAG n, RAG a 03, RAG f 03, RAG f 04, SBI d 21, SIB III, TUA VI 0
Scholten Laura ABY n, ABY ns, BUR n, CHA,EUR d 24, KOR, SOM n, SPH V 0
Vinkel Marina Kat III tark, ACL XI, MCO I, MCO II, MCO VIII, NEM II, RAG a 03 21, SBI f, SIB VIII, TUA II , TUV d 61-63 2
13 tuomaria.