RUROK 18.12.2016
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 18.12.2016 Loppuu 18.12.2016
Ilmoittautuminen alkaa 7.10.2016 Ilmoittautuminen loppuu 22.11.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.12.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Oy Högfors-Ruukki Ab, Valurinkatu 4, 03600 Karkkila
Toimihenkilöt Rurokin näyttelyn toimihenkilöiden yhteystiedot:
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 553 2543 
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  p. 050 534 0810 (iltaisin)
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050 511 1399
Pääassistentti: Ilmoittautumiset assistentiksi suoraan Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.045 602 9450
Lisätietoja Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 7.10-22.11.2016
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa sähköpostilla. Jokaiseen luokkaan johon kissa osallistuu oma ilmoittautumislomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäämiseen. Näyttelymaksun eräpäivä on heti, ja viite-ajossa kirjautumatta jääneet ilmoittautumiset poistetaan.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työ/koulu aikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 22.11.2016 jälkeen.
 
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 600 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut ja näyttelymaksutili: Näyttelymaksutili Myrskylän Säästöpankki FI92 4210 0010 0687 30.
Näyttelymaksu 37€ / kissa, määrittelyluokka erikseen 37€ ja arvostelun yhteydessä 10€. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10€ / kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan.
RUROKin jäsenet 34€ / kissa. Ei FIFé 50€ / kissa.
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3€ jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4€
 
Ruusukkeet ovat maksullisia seuraavasti: sertiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, EX2 ja pienet ruusukkeet 2€.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
       
Näyttelyluokat: 1-17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen omakissan kautta.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 64
2 77
3 58
4 66
Kotikissat 26
Yhteensä 291

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 1613992 FI*Elrikan Tamerlan Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Tellervo Kass Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 1509893 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
4 EXO n 22 FI SK LO 1611019 Cyrridwen Grillage Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
D'Eden Lover Michelangelo (EXO n) x Sybarit's Lilu of Cyrridwen (EXO n 22)
6 EXO d 22 FI SK RX 1613912 FI*VippeCat Prince perfect Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
EE*Mister Sheridan Alsafi (EXO d 33) x LT*Lelija Pupa (EXO f 22)
7 EXO f 03 24 FI SK LO 1613994 FI*Elrikan Tessa Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
7 EXO f 03 23 FI SK LO 1613994 FI*Elrikan Tessa Naaras Määrittely Tellervo Kass EXO f 03 24
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
8 PER n FI SK LO 1614389 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
9 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
10 PER n 22 FI SK LO 1406141 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
11 PER n 22 FI SK LO 1613643 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
12 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER f 24 FI SK LO 1614013 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
14 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER g 02 62 FI SK RX 1509659 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
16 PER es 02 62 FI SK LO 1614519 EE*Diego Tiger Gerbera Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
17 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
18 RAG n FI SK LO 1613949 FI*Maplehill's Skyfall Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
19 RAG n FI SK LO 1509126 FI*Hakalan Phoebe Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
S*Krickelins Eskil (RAG n 04) x FI*Hakalan Heili (RAG n 04)
20 RAG a FI SRK LO 41977 Gayaneh Gratia Illa Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
21 RAG a FI SK LO 1612543 FI*Mayapaw's Princesa de Mexico Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Mayapaw's Muchas Gracias (RAG n 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 1613181 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
23 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
23 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
24 RAG n 03 FI SRK LO 1403186 FI*Hakalan Irwin Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Hakalan Tähkäpää (RAG a 03)
25 RAG n 04 FI SK LO 1611763 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
26 RAG n 04 FI SK LO 1614078 FI*Dollyblues Looking Up Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Make it Mine Rock'nBlues (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
27 RAG n 04 FI SK LO 1613952 FI*Maplehill's Saskachina Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
28 RAG n 04 FI SRK LO 1301938 FI*Hakalan Heili Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
29 RAG a 03 FI SK LO 1507172 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM BIS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
30 RAG a 03 FI SK LO 1614126 FI*Celestial's Smells Like Teen Spirit Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
31 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
32 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
33 RAG a 04 FI SK LO 1613649 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
34 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
35 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
36 RAG f 04 FI SK LO 1614123 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
37 RAG f 04 FI SRK LO 1301491 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Kastraatti Tellervo Kass Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
38 RAG g 04 FI SK LO 1613072 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
39 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
40 RAG n 04 21 FI SK LO 1613176 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
41 RAG d 03 21 FI SK LO 1613373 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
41 RAG d 04 21 FI SK LO 1613373 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Määrittely Tellervo Kass RAG d 03 21
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
42 SBI n FI SRK RX 87644 S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
43 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
44 SBI a FI SK LO 1611618 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
45 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
46 SBI d FI SRK RX 88944 FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
47 SBI d FI SK LO 1611617 FI*Rais-Kis Mignon Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
48 SBI d FI SK LO 1613039 FI*MeToYou Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
49 SBI d FI SRK LO 1300746 FI*Canth's Xander Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
50 SBI f FI SRK LO 83524 FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
51 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
52 SBI n 21 FI SK LO 1614153 FI*Kyattsu Scarlett O`hara Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
53 SBI b 21 FI SK LO 1506838 FI*Pikku-Miukun Albert Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
54 SBI d 21 FI SRK LO 89047 FI*JoJon La Veta de Oro Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
55 SBI d 21 FI SK LO 1405289 FI*ElfQuest Oliver Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
56 SBI d 21 FI SRK LO 1300748 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
57 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM BIS
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
58 SBI f 21 FI SK LO 1613247 FI*ElfQuest Quanna Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
59 SBI f 21 FI SK LO 1614154 FI*Kyattsu Suellen O´hara Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
60 SBI j 21 FI SK LO 1509079 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
61 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 1301571 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
62 MCO I / MCO n FI SK LO 1611538 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Champion Henry Hornell Abs
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
63 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
64 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614308 Klondike Zagorsky Line*RU Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
65 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1612014 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
66 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 1402862 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
67 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 86716 FI*Fullmoon's Earth Wind Fire Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
68 MCO V / MCO d 22 FI SK RX 1510453 FI*Fullmoon's Knock On Wood Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
69 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1612813 Best Ilves Affi Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Best Ilves Volsung (MCO d 09 25) x Prizni Zimenok*RU (MCO f 22)
70 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1613060 FI*Kasmasiinin Feenix Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FI*Kasmasiinin X-mas Rose (MCO g 03)
71 MCO VI / MCO g 03 24 FI SK LO 1613694 FI*Krysos Viva Las Vegas Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
72 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1614236 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
73 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1613849 FI*Marskin Love Happens Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
74 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
75 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
76 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1612937 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
77 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 1404576 FI*Krysos Krazy Kat Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
78 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1508697 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Grand International Champion Henry Hornell Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
79 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK RX 1612822 Kleo Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Shelter Bastet Dodge Durano (MCO ns 09) x Igrushka Leon Heart (MCO ns 09 22)
80 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 84069 FI*Fullmoon's Bad Medicine Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Nova's Place Tacomah (MCO w) x Karyntay Starlight Express (MCO n 03 22)
81 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1510458 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
82 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1613175 Mishelle Gold Nympha Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
83 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1613761 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
84 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 1301038 FI*FeliMau Chili Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
85 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 1506695 FI*FeliMau Elvis Uros International Champion Henry Hornell Abs
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
86 NFO I / NFO n FI SK LO 1612109 FI*Felicis Genius Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
87 NFO I / NFO a FI SK LO 1613702 FI*Firdafylkes Sigbjörn Ståle Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
S*Eternitgården's Morse (NFO n 03) x FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz (NFO f 09)
88 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
89 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX 85720 FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
90 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 1613194 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
91 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
91 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
92 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 86830 FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
93 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1612437 FI*Louhelan Iron Man Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
94 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
95 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
96 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Henry Hornell Abs
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
97 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508258 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
98 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 1611182 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
99 NFO V / NFO f FI SK LO 1612106 FI*Felicis Greta Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
100 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1506591 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
101 NFO VI / NFO g 09 FI SK LO 1614099 FI*Tähtitassun RioSamba Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Tähtitassun Victoria (NFO n 24)
102 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO 88754 FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM BIS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
103 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO 42633 FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
104 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO 1402850 FI*DevineWild Velma Kelly Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FIN*Moutown Mice Elf (NFO ns 09 23)
105 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 1611513 FI*DevineWild Dante Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*DevineWild Velma Kelly (NFO ns 22)
106 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
107 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
107 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Siitos
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
108 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1611003 FI*Amurin Bernice Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
109 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1612520 FI*Amurin Chaleb Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
110 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Henry Hornell KM BIV NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
111 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1612521 FI*Amurin Chloe Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
112 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1613207 FI*Lumikissan Åå La Laa Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX2
Jantar Dysgarden*PL (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
113 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 1614130 FI*Amurin Gabrielle Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
114 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
115 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509196 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
116 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1405545 FI*Lumikissan SuperSankari Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
117 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
118 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1612594 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
119 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1613760 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM BIS
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
120 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509195 FI*Amurin Zerahiah Uros Premior Henry Hornell Abs
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
121 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1614243 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
122 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
122 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Tellervo Kass Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
123 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
124 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1405960 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
125 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 1508290 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
126 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 1611320 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
127 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
128 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1614240 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
129 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 86429 FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
130 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1614444 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
131 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1613389 Angoraphil Hyalite Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
Angoraphil Elixir (TUA w) x Etonnant Swan Song (TUA w)
132 TUA VIII / TUA fs 03 FI SK RX 1613269 D'Alkaid Evita Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Luciano Al-Gharb (TUA ns 09 23) x De Miraval Melissandre (TUA f 09 22)
133 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
134 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
135 BEN n 24 FI SK LO 1613018 FI*Alcarinqua Guinevere Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
136 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Anna Wilczek Abs
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
137 BEN n 22 32 FI SK LO 1507887 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
138 BLH j 03 FI SK RX 1613646 Valencia Dionis Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
139 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 1405295 ES*Bellabonny Touchstone Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
140 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
141 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
141 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
142 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 32562 FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
143 BML II / BML hs 12 31 FI SK LO 1613531 Pepsi af Misapotanien Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
SE*Miss World's Filippi (BML ds 12 31) x Uni-X af Misapotanien, DVM (BML ns 11)
144 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 No Cert
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
145 BSH n FI SK LO 1612498 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
146 BSH a FI SRK LO 1404396 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
147 BSH a FI SK LO 1612454 FI*Chokotoe's Lord Blue Hair Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose (BSH a)
148 BSH a FI SK LO 1612348 FI*Ruusutarhan Piccola Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
149 BSH a FI SRK RX 41801 FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
150 BSH e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
150 BSH e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
151 BSH e FI SK LO 1612495 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
152 BSH f FI SRK LO 1404397 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
152 BSH f FI SRK LO 1404397 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
153 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
154 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
155 BSH o FI SK LO 1405480 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
156 BSH r FI SK RX 1613230 FI*SpecialOrder's Venus Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
157 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 No Cert
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
158 BSH ns 11 FI SK RX 1507484 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB BIV
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
159 BSH ns 11 FI SK RX 1613640 FI*EmeraldCharm Evita Peron Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
160 BSH ay 11 FI SRK RX 1404418 FI*EmeraldCharm Plump Pantagruel Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Fleur Fortune (BSH ay 11)
161 BSH ay 11 FI SK RX 1509090 FI*EmeraldCharm XOXO Uros Kastraatti Anna Wilczek Abs
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
162 BSH a 03 FI SK LO 1406007 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
163 BUR n FI SRK LO 42624 Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
164 BUR a FI SK LO 1611715 FI*NanSin Blue Morning Magic Girl Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
165 BUR a FI SK LO 1611714 FI*NanSin Blue Wonder of Magic Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
166 BUR c FI SK LO 1611713 FI*NanSin Magic Girl of Love Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC NOM BIS
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
167 BUR d FI SK LO 1614135 FI*Aavan Golbat Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x HU*Alba Regia Matzah (BUR h)
168 BUR e FI SK LO 1614136 FI*Aavan Onix Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x HU*Alba Regia Matzah (BUR h)
169 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
169 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
170 BUR h FI SK LO 1509539 HU*Alba Regia Matzah Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
171 EUR n FI SK RX 1405823 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
172 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
172 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Anna Wilczek 3
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
173 EUR d 22 FI SRK RX 40267 FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
174 EUR d 22 FIN SRK RX 32261 Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
175 EUR d 24 FI SK LO 1613488 FI*Feronian Limon Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
176 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
177 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
178 KOR FI SRK LO 1302000 FI*Hovikissan Q-T Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
179 KOR FI SK LO 1612659 FI*Qurokon Alina Luuk Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
180 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
181 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
182 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
183 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
184 OCI b 24 FI SRK LO 42099 FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
185 OCI c 24 FI SRK LO 1404061 FI*WiliWilla Bollinger Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
186 OCI o 24 FI SK LO 1614185 FI*Moosegrove LeBron Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
187 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
188 ABY n FI SK LO 1613129 FI*Laire Maer Gelir Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson Abs
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
189 ABY n FI SRK LO 37328 Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
190 ABY n FI SRK LO 40343 Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS BIV
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
191 ABY n FI SK LO 1509153 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras International Premior Ulrika Eriksson Abs
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
192 ABY n FI SRK LO 1301826 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB NOM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
193 ABY n FI SK LO 1510754 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
194 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
195 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
196 ABY p FI SK LO 1613864 FI*Kharn-Ka Rapid Eye Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Kharn-Ka Parisian Queen (SOM a)
197 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1509155 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS BIV
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
198 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1510476 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
199 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1510031 FI*Framillan Uula Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
200 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 1612875 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
201 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613288 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
202 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1614637 Vasabi Shironeko Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
203 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
204 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
205 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX 42605 FI*Framillan Keep It Up Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
206 CRX III / CRX d FI SK LO 1507928 FI*Ballerina's Count Paris Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
206 CRX III / CRX ds FI SK LO 1507928 FI*Ballerina's Count Paris Uros Määrittely Anna Wilczek CRX III/ CRX d
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
207 CRX III / CRX e 24 FI SK LO 1612640 FI*Saca's Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
208 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO 39020 FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
209 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
210 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK RX 1611994 FI*FunkyJam's Melody Pops Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
211 OLH h 03 24 FI SK LO 1613860 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
212 OSH n FI SK LO 1508672 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Grand International Champion Marek Chadaj Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
213 OSH n FI SK LO 1611152 FI*BlackDevil's Black Devil Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
214 OSH n FI SK LO 1613398 Timotheus Del Iris Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
215 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
216 OSH b 25 FI SRK LO 40493 FI*Jalecat's MiLady May Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
Timille Velvet Valentine (OSH c 24) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
217 OSH c 24 FI SK RX 1612027 FI*Noxx Dancing Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
218 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
219 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
220 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
221 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
222 OSH d 24 FI SK RX 1612065 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
223 OSH bs 25 FI SK LO 1508436 FI*Martinic Village Girl Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB NOM
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
224 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
225 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
226 SIA n FI SRK LO 35844 FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
226 SIA n FI SRK LO 35844 FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Veteraani Henry Hornell 2
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
227 SIA n FI SK LO 1612934 FI*Twist-Tiramisun Amy Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
228 SIA a FI SK LO 1614576 S*Tammee's Famous Ferruccio Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Blue-Iam's Tistou (SIA a) x S*Tammee's Zip Zap Zindy (SIA a)
229 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
229 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Henry Hornell 1
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
230 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
231 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
232 SIA n 03 21 FI SK LO 1508130 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
233 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
234 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
235 SOM n FI SK LO 1612311 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
236 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
237 SOM n FI SRK RX 1402459 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
238 SOM o FI SK LO 1506867 FI*Amajan Klara Kassandra Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson Abs
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
239 SOM o FI SK RX 1508873 FI*Amajan Leela Lazzarella Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Amajan Ilfredo Idolo (SOM n) x FI*Amajan Hafta Hilaria (SOM n)
240 SOM o FI SK LO 1611749 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Champion Ulrika Eriksson Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
241 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson Abs
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
242 SOM o FI SK LO 1612693 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
243 SPH I / SPH a FI SRK RX 1402846 Merloni Barbie Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
RU*Moon Pet X Winnetou (SPH a 32) x Merloni Night Lavender (SPH a)
244 SPH I / SPH n FI SK RX 1613944 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
245 SPH III / SPH f 21 FI SK RX 1612214 FI*Wanadoo Invisible Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter (SPH d 21)
246 SPH IV / SPH f 03 21 FI SRK LO 1404231 FI*Hebblas Karmelle Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
247 SPH V / SPH n 33 FI SK LO 1611481 Vandvis Chocolate Eclair Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Vandvis Just Chocolate (SPH b) x Vandvis Sweetest Perfection (SPH n 33)
248 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS NOM BIS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
249 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
250 HCL James Uros Kotikissat Marek Chadaj Abs
250 HCL James Uros Veteraani Anna Wilczek Abs
251 HCL Jeremias Uros Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM
251 HCL Jeremias Uros Veteraani Anna Wilczek 1
252 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Marek Chadaj 2
252 HCL Josefiina Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
253 HCL Noora Naaras Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM BIS
253 HCL Noora Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
254 HCS Caesar Uros Kotikissat Vladimir Isakov 4
254 HCS Caesar Uros Veteraani Anna Wilczek 4
255 HCS Rasmus Uros Kotikissat Vladimir Isakov 2
255 HCS Rasmus Uros Veteraani Anna Wilczek 2
256 HCS Veikko Uros Kotikissat Vladimir Isakov 4
257 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM BIS
258 HCS Ninni Naaras Kotikissat Anna Wilczek Abs
259 HCS Timantti Naaras Kotikissat Anna Wilczek 2
259 HCS Timantti Naaras Veteraani Anna Wilczek 3
260 HCS Viivi Naaras Kotikissat Anna Wilczek 4
261 HCS Ella Naaras Kotikissat Anna Wilczek Arvosteltu
262 HCS Trina Uros Kotikissat Vladimir Isakov 3
262 HCS Trina Uros Veteraani Anna Wilczek 3
263 HCS Tara Naaras Kotikissat Anna Wilczek 3
263 HCS Tara Naaras Veteraani Anna Wilczek 4
264 HCS Wallu Uros Kotikissat Vladimir Isakov Abs
265 HCS Olli Uros Kotikissat Vladimir Isakov 1 NOM
266 HCS Oskari Uros Kotikissat Vladimir Isakov Arvosteltu
267 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
268 EXO n 23 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EXO n 24
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
290 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek ABY o, CRX III, CRX IV, OLH h 03 24, OSH b 25, OSH bs 25, OSH c 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, RUS, SIA a, SIA b, SIA n, SIA n 03 21, SIA n 21, SOM n, SPH I, HCL 37
Eriksson Ulrika ABY n, ABY p, CRX II, CRX V, CRX VI, SOM o, SPH III, SPH IV, SPH V 29
Hornell Henry MCO I, MCO IV, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NEM II, NFO I, NFO V, NFO VI, SIB IV, SIB VI, SIB VIII, VET 4 45
Isakov Vladimir LPL VIII, MCO III, MCO IX, MCO V, NEM I, NFO II, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VII, NFO VIII, SIB III, SIB IX, SIB V, SIB VII, TUA IX, TUA VII, TUA VIII, HCS-uros 39
Kass Tellervo RAG d 03 21 (13c), EXO n, EXO n 22, PER d, PER d 23, PER f 22, PER g 02 62, PER n, PER n 22, PER ns 24 62, RAG e 04, RAG f 03, RAG f 04, RAG g 04, RAG n, RAG n 04, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI f 21, VET 1, VET 2 37
Rautio Kristiina EXO f 03 24 (13c), EXO d 22, EXO f 03 24, EXO n 24, EXO w 62, PER es 02 62, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG d 03 21, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI g, SBI j 21, SBI n, SBI n 21 27
Räihä Jarmo BEN n 22 32, BLH j 03, BML I, BML II, BSH a 03, BSH e, BSH g, BSH n, BSH ns 11, BSH o, BSH r, BUR a, BUR c, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 24, KOR, OCI c 24, OCI o 24 30
Wilczek Anna BEN n 24, BSH a, BSH ay 11, BSH f, BUR d, BUR e, BUR g, BUR h, BUR n, EUR n, EUR n 24, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, HCS-naaras, VET III, VET Kotikissat 42
8 tuomaria