Omakissa
RUROK 17.12.2016
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 17.12.2016 Loppuu 17.12.2016
Ilmoittautuminen alkaa 7.10.2016 Ilmoittautuminen loppuu 22.11.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.12.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Oy Högfors-Ruukki Ab, Valurinkatu 4, 03600 Karkkila
Toimihenkilöt Rurokin näyttelyn toimihenkilöiden yhteystiedot:
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 553 2543
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  p. 050 534 0810 (iltaisin)
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050 511 1399
Pääassistentti: Ilmoittautumiset assistentiksi suoraan Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.045 602 9450
  

Lisätietoja Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 7.10-22.11.2016
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa sähköpostilla. Jokaiseen luokkaan johon kissa osallistuu oma ilmoittautumislomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäämiseen. Näyttelymaksun eräpäivä on heti, ja viite-ajossa kirjautumatta jääneet ilmoittautumiset poistetaan.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työ/koulu aikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 22.11.2016 jälkeen.
 
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 600 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut ja näyttelymaksutili: Näyttelymaksutili Myrskylän Säästöpankki FI92 4210 0010 0687 30.
Näyttelymaksu 37€ / kissa, määrittelyluokka erikseen 37€ ja arvostelun yhteydessä 10€. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10€ / kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan.
RUROKin jäsenet 34€ / kissa. Ei FIFé 50€ / kissa.
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3€ jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4€
 
Ruusukkeet ovat maksullisia seuraavasti: sertiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, EX2 ja pienet ruusukkeet 2€.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
       
Näyttelyluokat: 1-17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen omakissan kautta.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 62 62 0 0 0
2 96 96 0 0 0
3 72 72 0 0 0
4 79 78 0 0 0
Kotikissat 26 26 0 0 0
Yhteensä 335 334 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Tamerlan 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek Abs
3 EXO n PT*Kiyoko Kats Big Royal 1 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
4 EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
7 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
8 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
9 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
10 EXO f 03 23 FI*Elrikan Tessa 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
11 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
12 PER n Benvenuta del Falco d'Oro 1 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
13 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
14 PER n 22 PT*Kiyoko Kats Secret Love 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
15 PER n 22 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
16 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM BIS
17 PER f 24 FI*Sabrimin Voulez-Vous 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
18 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
19 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
19 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
20 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
21 RAG n FI*Collicatin Die For You 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
22 RAG a FI*Cremecup's Hadar 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
23 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
24 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
25 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB NOM BIS
26 RAG n 04 FI*Ragtail Hermes 1 Uros 5 (IC) Chadaj Marek Abs
27 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
28 RAG n 04 FI*Dollyblues Looking Up 1 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
29 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM BIS
30 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
31 RAG a 03 FI*Celestial's Smells Like Teen Spirit 1 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
32 RAG a 03 FI*Ragtail Kimi Konstantino 1 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX2
33 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM BIS
34 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
35 RAG a 04 FI*Rock'nRags Heart On Fire 1 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
36 RAG a 04 S*Grand Chatez Hilmer for F&L 1 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV
37 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
38 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
39 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
40 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina Abs
41 RAG d 04 21 FI*Kivelän Falco BaBlo 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
42 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 1 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
43 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
44 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
45 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV
46 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
47 SBI d FI*MeToYou Oliver 1 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
48 SBI d FI*Canth's Xander 1 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
49 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 1 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
50 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
51 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
51 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
52 SBI n 21 FI*Sarasein Apollo 1 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
53 SBI n 21 FI*Kyattsu Scarlett O`hara 1 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
54 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
55 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
56 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
57 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
58 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
59 SBI f 21 FI*Kyattsu Suellen O´hara 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
60 SBI j 21 FI*Canth's Molly Cottontail 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
61 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo Abs
62 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI*Minnikatin Timothy 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
63 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Debals KappasVaan 2 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina ACL VIII/ ds 09 22
63 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Debals KappasVaan 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
64 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI*Debals KatoMua 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
65 ACL ds 09 21 33 FI*Trollin Viuhti 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
65 ACL XI / ACL d 09 21 33 FI*Trollin Viuhti 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina ACL ds 09 21 33
66 ACL FI*Trollin Scar 2 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina ACS ds 21 33
67 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI*Murmelin Dexter 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
68 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
69 ACS FI*Trollin Sarabi 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina ACS fs 21 33
70 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
71 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo Abs
72 MCO III / MCO n 22 Klondike Zagorsky Line*RU 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
73 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Abs
73 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo Abs
74 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Moggi Fanni Sapuska 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
75 MCO V / MCO d 22 FI*Fullmoon's Knock On Wood 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
76 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
77 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
78 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
79 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Kasmasiinin Feenix 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
80 MCO VI / MCO g 03 24 FI*Krysos Viva Las Vegas 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX3
81 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
82 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Love Happens 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
83 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV NOM
84 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
85 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo Abs
86 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
87 MCO VII / MCO fs FI*FireFox Aurora Borealis 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
88 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
89 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Mahtitassun EteväEmäntä 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
90 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
91 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
92 MCO IX / MCO w 62 FI*Fullmoon's Johnny B Goode 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
93 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
94 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
95 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
96 NEM II / NEM as 09 21 FI*FeliMau Elvis 2 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 No Cert
97 NFO I / NFO n FI*Felicis Genius 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
98 NFO I / NFO a FI*Firdafylkes Sigbjörn Ståle 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
99 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM BIS
100 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Iron Maiden 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
101 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
102 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
103 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
103 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Rautio Kristiina
104 NFO III / NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
106 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
107 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
108 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM BIS
109 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV
110 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
111 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
112 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
113 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Debals Joakim Puninen 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
114 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX2
115 NFO VI / NFO f 09 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
116 NFO VI / NFO g 09 FI*Tähtitassun RioSamba 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
117 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
118 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
119 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals Lemmy Kilmister 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
120 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM
121 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
122 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM
123 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
123 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
124 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV
125 SIB III / SIB ny 22 FI*Cherrytail's Araminta 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
126 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
127 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM BIS
128 SIB IV / SIB ny 09 22 Ekaterina Molaska 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
129 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Gabrielle 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina SIB VI/ fy 09 22
129 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Amurin Gabrielle 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
130 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM BIS
131 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV
132 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
133 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
134 SIB VI / SIB f 09 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
135 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
136 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
137 SIB VII / SIB ns 24 FI*Alizarin Esko Riihelä 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
138 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
139 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina Abs
139 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Abs
140 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
141 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
142 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
143 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Cherrytail's Zorana 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
144 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
145 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina SIB VIII/ SIB ds 09 24
145 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
146 SIB IX / SIB w 61 Blondelle vom Rieder Einödhof 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
147 TUA VII / TUA as 24 Angoraphil Hyalite 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
148 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM BIS
149 BEN n 24 FI*Alcarinqua Galahad 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX2
150 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
151 BEN n 24 FI*Alcarinqua Guinevere 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM
152 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 4 (GIP) Räihä Jarmo Abs
153 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
154 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
155 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
156 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
157 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM BIV
157 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
158 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
159 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
160 BML II / BML hs 12 31 Pepsi af Misapotanien 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
161 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
162 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
163 BSH a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
164 BSH a FI*Chokotoe's Lord Blue Hair 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
165 BSH a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 4 (GIP) Räihä Jarmo Abs
166 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS NOM BIS
166 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
167 BSH e FI*Ruusutarhan Rosa Alba 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
168 BSH f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
168 BSH f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 15 (Siitos) Räihä Jarmo
169 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM BIS
170 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
171 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
172 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
173 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM BIS
174 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS NOM
175 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
176 BUR a FI*Aficats Fearless Mr. Dio 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
177 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
178 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
179 BUR b FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
180 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV
181 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
182 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
183 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika Abs
183 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika Abs
184 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM BIS
185 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
186 EUR n FI*Pikku-Piun Innokas Into 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
187 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo Mitätöity Mitätöity
188 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
189 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM
189 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1
190 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM
190 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 4
191 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
192 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
193 EUR d 24 FI*Feronian Limon 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
194 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
195 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
196 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ellen 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
197 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
198 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
199 EUR n 02 64 Tarina 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 3
200 EUR n 03 FI*Waputtaren Taaniel 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
201 EUR a 02 62 Anshelm 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
202 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
203 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM
204 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
205 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
206 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
207 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
207 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM BIS
208 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
209 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
210 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
210 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
211 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
212 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
213 ABY n FI*Laire Maer Gelir 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
214 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
215 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
216 ABY n FI*Laire Vanimar Eleniel 4 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
217 ABY n FI*Kharn-Ka Valley of Ashes 4 Naaras 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB BIV NOM
218 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM BIS
219 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV
220 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
221 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
222 ABY a FI*Nebuankhet Nae Master! 4 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
223 ABY o FI*Laire Gelir Laer 4 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
224 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
225 ABY o FI*Laire Vanimar Alassea 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
226 ABY o FI*Neaera's Fiammetta 4 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
227 ABY p FI*Laire Melian Marilla 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
228 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
229 CRX I / CRX n FI*Piupaws Elisabeth Lukas 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
230 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 4 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
231 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
232 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Uula 4 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
233 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
234 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Kran Turismo 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
235 CRX II / CRX n 01 62 Vasabi Shironeko 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
236 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM BIS
237 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
237 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 3
238 CRX III / CRX e 24 FI*Saca's Femme Fatale 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
239 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
240 CRX IV / CRX f 01 21 62 FI*Derekaz Primo Victoria 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
241 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
242 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM
243 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Nymphomaniak 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
244 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV
245 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 4 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
246 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1
246 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
247 CRX VII / CRX a 33 FI*Gaala-Star Hopea 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
248 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
249 DRX I / DRX a Elfinrex Acer Nikoense 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
250 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
251 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
252 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
253 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
254 OLH a 24 FI*Noxx Allegro 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
255 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
256 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
257 OSH n FI*BlackDevil's Black Devil 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
258 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
259 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
260 OSH c 24 FI*Noxx Dancing Queen 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
261 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
262 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
263 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV
264 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
265 RUS Betram of Silver Gloss 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
266 RUS Dacats Vivian 4 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX2
267 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
268 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
268 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
269 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
270 SIA a S*Tammee's Famous Ferruccio 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
271 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
272 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's 4 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
273 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
274 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM BIS
275 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV NOM BIS
276 SOM n FI*Foxkiss Elvira chionura 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
277 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
277 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
278 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM BIS
279 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
280 SOM o FI*Kharn-Ka Qianoush 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
281 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM BIS
282 SPH IV / SPH f 03 21 FI*Hebblas Karmelle 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
283 SPH V / SPH n 33 Vandvis Chocolate Eclair 4 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
284 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
285 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
286 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna Abs
286 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
287 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 1 NOM BIS
287 HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
288 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
288 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 1 NOM
289 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
289 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 2
290 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM
290 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
291 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Arvosteltu
291 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
292 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
293 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
294 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir Abs
295 HCS Timantti Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
295 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 2
296 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 3
297 HCS Ella Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 4
298 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Arvosteltu
298 HCS Trina Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 4
299 HCS Tara Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 4
299 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir Arvosteltu
300 HCS Wallu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
301 HCS Olli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
302 HCS Oskari Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
303 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
334 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek EXO n, EXO n 22, PER a 33, PER d, PER n, RAG a 03, RAG a 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI c, SBI d, SBI n 21, MCO IV, MCO V, NEM I, NEM II, NFO I, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB IX, VET 2 46
Eriksson Ulrika BEN n 22, BEN n 22 32, BML I, BML II, BSH e, BSH g, BSH n, BUR a, BUR g, BUR h, EUR a 02 62, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 24, EUR n 03, EUR n 22, KOR, MAU ns 24, OCI n 24, OCI o 24, VET 3, VET 4 44
Hornell Henry Kat II määrittelyluokat, ABY a, CRX III, CRX V, RUS, SOM n, SPH I, SPH IV, SPH V, HCS-uros, VET I, VET Kotikissat 41
Isakov Vladimir EXO f, EXO f 03 23, EXO f 24, EXO n 24, EXO w 62, RAG a, RAG d 04 21, RAG n, SBI b, SBI d 21, SBI f 21, SBI j 21, SBI n, ABY o, ABY p, CRX II, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX VII, SOM a, HCS-naaras 45
Kass Tellervo ACL III, ACS VI, MCO I, MCO III, MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO V, SIB III, SIB VI, SIB VIII, TUA VII 43
Rautio Kristiina Kat II määrittelyluokat, PER d 23, PER f 24, PER n 22, PER ns 24 62, PER w 63, RAG e 04, RAG f 03, RAG f 04, SBI a 21, SBI f, SBI h, ACL VIII, ACL XI, MCO IX, MCO VIII, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VI, SIB V, SIB VII 47
Räihä Jarmo BEN n 24, BLH n, BSH a, BSH f, BUR b, BUR f, BUR n, EUR e, EUR f 23, EUR n, EUR n 24, MAN 51-52, OCI b 24 32
Wilczek Anna ABY n, CRX I, CRX IV, DRX I, OLH a 24, OLH b, OLH ns 25, OSH c 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA b, SIA b 21, SIA n, SIA n 03 21, SOM o, HCL 34
8 tuomaria.