RUROK 17.12.2016
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 17.12.2016 Loppuu 17.12.2016
Ilmoittautuminen alkaa 7.10.2016 Ilmoittautuminen loppuu 22.11.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.12.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Oy Högfors-Ruukki Ab, Valurinkatu 4, 03600 Karkkila
Toimihenkilöt Rurokin näyttelyn toimihenkilöiden yhteystiedot:
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 553 2543
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  p. 050 534 0810 (iltaisin)
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050 511 1399
Pääassistentti: Ilmoittautumiset assistentiksi suoraan Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.045 602 9450
  

Lisätietoja Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 7.10-22.11.2016
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa sähköpostilla. Jokaiseen luokkaan johon kissa osallistuu oma ilmoittautumislomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäämiseen. Näyttelymaksun eräpäivä on heti, ja viite-ajossa kirjautumatta jääneet ilmoittautumiset poistetaan.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työ/koulu aikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 22.11.2016 jälkeen.
 
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 600 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut ja näyttelymaksutili: Näyttelymaksutili Myrskylän Säästöpankki FI92 4210 0010 0687 30.
Näyttelymaksu 37€ / kissa, määrittelyluokka erikseen 37€ ja arvostelun yhteydessä 10€. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10€ / kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan.
RUROKin jäsenet 34€ / kissa. Ei FIFé 50€ / kissa.
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3€ jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4€
 
Ruusukkeet ovat maksullisia seuraavasti: sertiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, EX2 ja pienet ruusukkeet 2€.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
       
Näyttelyluokat: 1-17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen omakissan kautta.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 62
2 96
3 72
4 79
Kotikissat 26
Yhteensä 335

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 1613992 FI*Elrikan Tamerlan Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Marek Chadaj Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 1509893 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
4 EXO f FI SRK LO 89247 FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
8 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
9 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
10 EXO f 03 23 FI SK LO 1613994 FI*Elrikan Tessa Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
11 PER w 63 FI SK LO 1613356 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
12 PER n FI SK LO 1614389 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
13 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
14 PER n 22 FI SK LO 1406141 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
15 PER n 22 FI SK LO 1613643 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
16 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
17 PER f 24 FI SK LO 1614013 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
18 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
19 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
19 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
20 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
21 RAG n FI SK LO 1614043 FI*Collicatin Die For You Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin Spicy Saffron (RAG n)
22 RAG a FI SK LO 1614141 FI*Cremecup's Hadar Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x FI*Collicatin Banana Split (RAG a)
23 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
24 RAG n 03 FI SK LO 1613181 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
25 RAG n 03 FI SRK LO 1300683 FI*Maplehill's Tahoma Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM BIS
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
26 RAG n 04 FI SRK LO 1404433 FI*Ragtail Hermes Uros International Champion Marek Chadaj Abs
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
27 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
28 RAG n 04 FI SK LO 1614078 FI*Dollyblues Looking Up Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Make it Mine Rock'nBlues (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
29 RAG a 03 FI SK LO 1507172 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
30 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
31 RAG a 03 FI SK LO 1614126 FI*Celestial's Smells Like Teen Spirit Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
32 RAG a 03 FI SK LO 1614229 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
33 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
34 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
35 RAG a 04 FI SRK LO 1300996 FI*Rock'nRags Heart On Fire Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
36 RAG a 04 FI SK LO 1613649 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
37 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
38 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
39 RAG f 04 FI SK LO 1614123 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
40 RAG f 04 FI SRK LO 1301491 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Kastraatti Kristiina Rautio Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
41 RAG d 04 21 FI SK LO 1613373 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
42 SBI n FI SRK RX 87644 S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
43 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
44 SBI c FI SK LO 1611232 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
45 SBI d FI SRK RX 88944 FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
46 SBI d FI SK LO 1508981 FI*Mototassun Rocket III Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
47 SBI d FI SK LO 1613039 FI*MeToYou Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
48 SBI d FI SRK LO 1300746 FI*Canth's Xander Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
49 SBI d FI SRK LO 1402981 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
50 SBI f FI SRK LO 83524 FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
51 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
51 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Henry Hornell 1
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
52 SBI n 21 FI SK LO 1613815 FI*Sarasein Apollo Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Nalle-Puhin Brother Louie (SBI a) x FI*Zildan Jouluihme (SBI n 21)
53 SBI n 21 FI SK LO 1614153 FI*Kyattsu Scarlett O`hara Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
54 SBI a 21 FI SK LO 1613698 FI*Harebell Nipsu Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
55 SBI d 21 FI SRK LO 89047 FI*JoJon La Veta de Oro Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
56 SBI d 21 FI SK LO 1405289 FI*ElfQuest Oliver Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
57 SBI d 21 FI SRK LO 1300748 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
58 SBI f 21 FI SK LO 1613247 FI*ElfQuest Quanna Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
59 SBI f 21 FI SK LO 1614154 FI*Kyattsu Suellen O´hara Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
60 SBI j 21 FI SK LO 1509079 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
61 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO 86333 FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
62 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI SK LO 1509360 FI*Minnikatin Timothy Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
63 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SK LO 1612989 FI*Debals KappasVaan Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
63 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SK LO 1612989 FI*Debals KappasVaan Uros Määrittely Kristiina Rautio ACL VIII/ ds 09 22
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
64 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI SK LO 1612987 FI*Debals KatoMua Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
65 ACL ds 09 21 33 FI SK RX 1506910 FI*Trollin Viuhti Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
65 ACL XI / ACL d 09 21 33 FI SK RX 1506910 FI*Trollin Viuhti Naaras Määrittely Kristiina Rautio ACL ds 09 21 33
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
66 ACL FI SK RX 1614352 FI*Trollin Scar Uros Määrittely Kristiina Rautio ACS ds 21 33
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
67 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 1404296 FI*Murmelin Dexter Uros Grand International Champion Tellervo Kass Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
68 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 1406256 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
69 ACS FI SK RX 1614355 FI*Trollin Sarabi Naaras Määrittely Kristiina Rautio ACS fs 21 33
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
70 MCO I / MCO n FI SK LO 1611538 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
71 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros International Champion Tellervo Kass Abs
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
72 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614308 Klondike Zagorsky Line*RU Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
73 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
73 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Marek Chadaj Abs
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
74 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1612014 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
75 MCO V / MCO d 22 FI SK RX 1510453 FI*Fullmoon's Knock On Wood Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
76 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 1611920 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
77 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 1510695 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Champion Tellervo Kass Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
78 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Avoin Tellervo Kass Abs
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
79 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1613060 FI*Kasmasiinin Feenix Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FI*Kasmasiinin X-mas Rose (MCO g 03)
80 MCO VI / MCO g 03 24 FI SK LO 1613694 FI*Krysos Viva Las Vegas Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX3
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
81 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1614236 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
82 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1613849 FI*Marskin Love Happens Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
83 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV NOM
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
84 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 1509977 FI*Mostlycats You Are My Life Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
85 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras International Champion Tellervo Kass Abs
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
87 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1612937 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
88 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 1404576 FI*Krysos Krazy Kat Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
89 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1508697 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
90 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 1508533 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
91 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 1403101 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
92 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1510458 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
93 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1613175 Mishelle Gold Nympha Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
94 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1613761 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
95 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 1301038 FI*FeliMau Chili Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
96 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 1506695 FI*FeliMau Elvis Uros International Champion Marek Chadaj EX1 No Cert
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
97 NFO I / NFO n FI SK LO 1612109 FI*Felicis Genius Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
98 NFO I / NFO a FI SK LO 1613702 FI*Firdafylkes Sigbjörn Ståle Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
S*Eternitgården's Morse (NFO n 03) x FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz (NFO f 09)
99 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
100 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613102 FI*Siniidan Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
101 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX 85720 FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
102 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 1613194 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
103 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
103 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Kristiina Rautio
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
104 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 86830 FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1612437 FI*Louhelan Iron Man Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
106 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
107 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
108 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM BIS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
109 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
110 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508258 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
111 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
112 NFO V / NFO f FI SK LO 1612105 FI*Felicis Gemma Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
113 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1506655 FI*Debals Joakim Puninen Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
114 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 1403640 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Champion Kristiina Rautio EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
115 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1506591 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
116 NFO VI / NFO g 09 FI SK LO 1614099 FI*Tähtitassun RioSamba Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Tähtitassun Victoria (NFO n 24)
117 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO 88754 FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
118 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO 42633 FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
119 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1613010 FI*Debals Lemmy Kilmister Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Hopeahännän Julle (NFO n 09) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
120 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 1403641 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
121 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
122 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
123 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
123 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
124 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1611003 FI*Amurin Bernice Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
125 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 1611694 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
126 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1612520 FI*Amurin Chaleb Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
127 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
128 SIB IV / SIB ny 09 22 FI SK LO 1613990 Ekaterina Molaska Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Starsiberia Darius of Molaska (SIB n 09 22) x Krajsava Iz Tverskogo Knyazhestva of Molaska (SIB n 22)
129 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 1614130 FI*Amurin Gabrielle Naaras Määrittely Kristiina Rautio SIB VI/ fy 09 22
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
129 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 1614130 FI*Amurin Gabrielle Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
130 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
131 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509196 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
132 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1405545 FI*Lumikissan SuperSankari Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
133 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
134 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1612594 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
135 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1613760 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
136 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509195 FI*Amurin Zerahiah Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
137 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1613359 FI*Alizarin Esko Riihelä Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
138 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1614243 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
139 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
139 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Marek Chadaj Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
140 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
141 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1405960 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
142 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 1508290 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
143 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 1611320 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
144 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
145 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1614240 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
145 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1614240 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Määrittely Kristiina Rautio SIB VIII/ SIB ds 09 24
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
146 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1614444 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
147 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1613389 Angoraphil Hyalite Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
Angoraphil Elixir (TUA w) x Etonnant Swan Song (TUA w)
148 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM BIS
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
149 BEN n 24 FI SK LO 1613020 FI*Alcarinqua Galahad Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX2
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
150 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
151 BEN n 24 FI SK LO 1613018 FI*Alcarinqua Guinevere Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
152 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Jarmo Räihä Abs
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
153 BEN n 22 32 FI SK LO 1507887 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
154 BLH n FI SK RX 1611662 FI*Treselle's Espresso Uros Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
155 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 1405295 ES*Bellabonny Touchstone Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
156 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
157 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM BIV
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
157 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
158 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1610964 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
159 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 32562 FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
160 BML II / BML hs 12 31 FI SK LO 1613531 Pepsi af Misapotanien Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
SE*Miss World's Filippi (BML ds 12 31) x Uni-X af Misapotanien, DVM (BML ns 11)
161 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
162 BSH n FI SK LO 1612498 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
163 BSH a FI SRK LO 1404396 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB NOM
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
164 BSH a FI SK LO 1612454 FI*Chokotoe's Lord Blue Hair Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose (BSH a)
165 BSH a FI SRK RX 41801 FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Jarmo Räihä Abs
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
166 BSH e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS NOM BIS
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
166 BSH e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
167 BSH e FI SK LO 1612495 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
168 BSH f FI SRK LO 1404397 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB NOM
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
168 BSH f FI SRK LO 1404397 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Siitos Jarmo Räihä
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
169 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
170 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
171 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
172 BUR n FI SK LO 1610984 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
173 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
174 BUR n FI SRK LO 42624 Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
175 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
176 BUR a FI SK LO 1614081 FI*Aficats Fearless Mr. Dio Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel (BUR h)
177 BUR b FI SRK LO 39981 FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
178 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
179 BUR b FI SK LO 1612741 FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
180 BUR b FI SK LO 1612737 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 BIV
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
181 BUR f FI SRK LO 1402578 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
182 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
183 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
183 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Ulrika Eriksson Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
184 BUR h FI SRK LO 1402918 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
185 BUR h FI SK LO 1506999 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
186 EUR n FI SK LO 1613507 FI*Pikku-Piun Innokas Into Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
187 EUR n FIN SRK RX 31533 FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras International Premior Jarmo Räihä Mitätöity Mitätöity
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
188 EUR e FI SK RX 1510062 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
189 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
189 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 1
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
190 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
190 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 4
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
191 EUR d 22 FI SRK RX 40267 FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
192 EUR d 22 FIN SRK RX 32261 Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
193 EUR d 24 FI SK LO 1613488 FI*Feronian Limon Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
194 EUR f 22 FI SK RX 1611625 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
195 EUR f 23 FIN SRK RX 35609 FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
196 EUR f 23 FI SRK RX 1301167 FI*Pinkkitassun Ellen Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
197 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
198 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
199 EUR n 02 64 FIN SRK RX 34953 Tarina Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 3
200 EUR n 03 FI SK RX 1509939 FI*Waputtaren Taaniel Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
201 EUR a 02 62 FI SK RX 1611757 Anshelm Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
202 KOR FI SRK LO 1301933 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson Abs
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
203 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Jarmo Räihä KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
204 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
205 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
206 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
207 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
207 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
208 OCI n 24 FI SK LO 1612371 FI*Moosegrove Kiara Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
209 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
210 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
210 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
211 OCI o 24 FI SK LO 1614185 FI*Moosegrove LeBron Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
212 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
213 ABY n FI SK LO 1613129 FI*Laire Maer Gelir Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
214 ABY n FI SRK LO 37328 Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
215 ABY n FI SRK LO 1300841 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
216 ABY n FI SK LO 1509153 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
217 ABY n FI SRK LO 1301826 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
218 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
219 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
220 ABY a FI SK LO 1509368 FI*Akanthos Dante Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
221 ABY a FI SK LO 1611719 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
222 ABY a FI SK LO 1611722 FI*Nebuankhet Nae Master! Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
223 ABY o FI SRK LO 1301583 FI*Laire Gelir Laer Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
224 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
225 ABY o FI SK LO 1509151 FI*Laire Vanimar Alassea Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
226 ABY o FI SRK LO 39104 FI*Neaera's Fiammetta Naaras Kastraatti Vladimir Isakov Abs
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Kawaii Fuyudori (ABY o)
227 ABY p FI SK LO 1507633 FI*Laire Melian Marilla Naaras Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Laire Maiar Melian (ABY o)
228 ABY p FI SK LO 1613864 FI*Kharn-Ka Rapid Eye Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Kharn-Ka Parisian Queen (SOM a)
229 CRX I / CRX n FI SK LO 1510241 FI*Piupaws Elisabeth Lukas Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Marynka (CRX f 03 33)
230 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1509155 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
231 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 1508910 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras International Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
232 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1510031 FI*Framillan Uula Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
233 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 1612875 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
234 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613288 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
235 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1614637 Vasabi Shironeko Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
236 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
237 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO 33168 FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
237 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO 33168 FIN*Piupaws Krafla Uros Veteraani Ulrika Eriksson 3
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
238 CRX III / CRX e 24 FI SK LO 1612640 FI*Saca's Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
239 CRX III / CRX g 24 FI SK LO 1613628 FI*FunkyJam's Nova Prime Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
240 CRX IV / CRX f 01 21 62 FI SK LO 1612527 FI*Derekaz Primo Victoria Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Derekaz Zyra (CRX n 03 24)
241 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO 39020 FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
242 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507421 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
243 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507718 FI*Derekaz Nymphomaniak Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x FI*Derekaz Burlesque (CRX n 24)
244 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
245 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 1509642 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
246 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
246 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 1
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
247 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 1510529 FI*Gaala-Star Hopea Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
248 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1611124 FI*Gaala-Star Ivori Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
249 DRX I / DRX a FI SK LO 1612808 Elfinrex Acer Nikoense Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Poolside Mason Elfinrex (DRX c) x Poolside Rosaelfinrex (DRX f)
250 DRX I / DRX c FI SK LO 1611141 FI*Åbodas Belinda Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
251 DRX I / DRX a FI SRK LO 40419 FI*Åbodas Kaya Naaras Kastraatti Anna Wilczek Abs
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
252 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1612793 FI*Myggmånens Safir Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
253 OLH b FI SK LO 1611804 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
254 OLH a 24 FI SK RX 1510611 FI*Noxx Allegro Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*Noxx Cassiopeia (OLH f 24)
255 OLH ns 25 FI SK RX 1509906 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
256 OSH n FI SK LO 1508672 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Grand International Champion Anna Wilczek Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
257 OSH n FI SK LO 1611152 FI*BlackDevil's Black Devil Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
258 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
259 OSH n 24 FI SK LO 1506714 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Grand International Champion Anna Wilczek Abs
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
260 OSH c 24 FI SK RX 1612027 FI*Noxx Dancing Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
261 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
262 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
263 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
264 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
265 RUS FI SK LO 1614635 Betram of Silver Gloss Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Amos of Silver Gloss (RUS ) x Yukei of Silver Gloss (RUS )
266 RUS FI SRK LO 90914 Dacats Vivian Naaras International Premior Henry Hornell EX2
Platina Luna's Blinken (RUS ) x Platina Luna Padme Amidala of Dacat (RUS )
267 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
268 SIA n FI SRK LO 35844 FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
268 SIA n FI SRK LO 35844 FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
269 SIA n FI SK LO 1612934 FI*Twist-Tiramisun Amy Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
270 SIA a FI SK LO 1614576 S*Tammee's Famous Ferruccio Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Blue-Iam's Tistou (SIA a) x S*Tammee's Zip Zap Zindy (SIA a)
271 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
272 SIA b 21 FI SK LO 1611748 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
273 SIA n 03 21 FI SK LO 1508130 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
274 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
275 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB BIV NOM BIS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
276 SOM n FI SK LO 1612015 FI*Foxkiss Elvira chionura Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
277 SOM n FIN SRK RX 31496 FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
277 SOM n FIN SRK RX 31496 FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
278 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
279 SOM a FI SRK RX 36299 FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
280 SOM o FI SK LO 1611749 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
281 SPH I / SPH n FI SK RX 1613944 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
282 SPH IV / SPH f 03 21 FI SRK LO 1404231 FI*Hebblas Karmelle Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
283 SPH V / SPH n 33 FI SK LO 1611481 Vandvis Chocolate Eclair Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Vandvis Just Chocolate (SPH b) x Vandvis Sweetest Perfection (SPH n 33)
284 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
285 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
286 HCL James Uros Kotikissat Anna Wilczek Abs
286 HCL James Uros Veteraani Henry Hornell Abs
287 HCL Jeremias Uros Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM BIS
287 HCL Jeremias Uros Veteraani Henry Hornell 2
288 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM
288 HCL Josefiina Naaras Veteraani Henry Hornell 2
289 HCL Noora Naaras Kotikissat Anna Wilczek 2
289 HCL Noora Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
290 HCS Caesar Uros Kotikissat Henry Hornell 1 NOM
290 HCS Caesar Uros Veteraani Henry Hornell 1
291 HCS Rasmus Uros Kotikissat Henry Hornell Arvosteltu
291 HCS Rasmus Uros Veteraani Henry Hornell 3
292 HCS Veikko Uros Kotikissat Henry Hornell 4
293 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 1 NOM BIS
294 HCS Ninni Naaras Kotikissat Vladimir Isakov Abs
295 HCS Timantti Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 2
295 HCS Timantti Naaras Veteraani Henry Hornell 3
296 HCS Viivi Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 3
297 HCS Ella Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 4
298 HCS Trina Uros Kotikissat Henry Hornell Arvosteltu
298 HCS Trina Uros Veteraani Henry Hornell 4
299 HCS Tara Naaras Kotikissat Vladimir Isakov Arvosteltu
299 HCS Tara Naaras Veteraani Henry Hornell 4
300 HCS Wallu Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
301 HCS Olli Uros Kotikissat Henry Hornell 2
302 HCS Oskari Uros Kotikissat Henry Hornell 3
303 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
334 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek EXO n, EXO n 22, PER a 33, PER d, PER n, RAG a 03, RAG a 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI c, SBI d, SBI n 21, MCO IV, MCO V, NEM I, NEM II, NFO I, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB IX, VET 2 46
Eriksson Ulrika BEN n 22, BEN n 22 32, BML I, BML II, BSH e, BSH g, BSH n, BUR a, BUR g, BUR h, EUR a 02 62, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 24, EUR n 03, EUR n 22, KOR, MAU ns 24, OCI n 24, OCI o 24, VET 3, VET 4 44
Hornell Henry Kat II määrittelyluokat, ABY a, CRX III, CRX V, RUS, SOM n, SPH I, SPH IV, SPH V, HCS-uros, VET I, VET Kotikissat 41
Isakov Vladimir EXO f, EXO f 03 23, EXO f 24, EXO n 24, EXO w 62, RAG a, RAG d 04 21, RAG n, SBI b, SBI d 21, SBI f 21, SBI j 21, SBI n, ABY o, ABY p, CRX II, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX VII, SOM a, HCS-naaras 45
Kass Tellervo ACL III, ACS VI, MCO I, MCO III, MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO V, SIB III, SIB VI, SIB VIII, TUA VII 43
Rautio Kristiina Kat II määrittelyluokat, PER d 23, PER f 24, PER n 22, PER ns 24 62, PER w 63, RAG e 04, RAG f 03, RAG f 04, SBI a 21, SBI f, SBI h, ACL VIII, ACL XI, MCO IX, MCO VIII, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VI, SIB V, SIB VII 47
Räihä Jarmo BEN n 24, BLH n, BSH a, BSH f, BUR b, BUR f, BUR n, EUR e, EUR f 23, EUR n, EUR n 24, MAN 51-52, OCI b 24 32
Wilczek Anna ABY n, CRX I, CRX IV, DRX I, OLH a 24, OLH b, OLH ns 25, OSH c 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA b, SIA b 21, SIA n, SIA n 03 21, SOM o, HCL 34
8 tuomaria