SUROK 152. kansainvälinen kissanäyttely 22.01.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.1.2017 Loppuu 22.1.2017
Ilmoittautuminen alkaa 29.12.2016 Ilmoittautuminen loppuu 29.12.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 8.1.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI. show@surok.fi
Kaisa Ylinenpää (yhdistyksen pj/näyttelypäällikkö/hyvinvointivastaava) p. 040 732 1748
Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja • FIFe-jäsen38 €/kissa  • FIFen ulkopuolinen 50 €/kissa /pv  • SUROKilaisten kissat 36 €/kissa /pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 €/kissa, erikseen 36/38 € /kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näihin näyttelyihin on perjantai 6.1.2017

Linkki rokotussääntöön ja tulkintaohjeeseen


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 114
2 153
3 95
4 120
Kotikissat 8
Yhteensä 490

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Vera Vasilieva KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1611747 My-Champagne Iron Maiden Naaras Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO g FI SK LO 1612964 FI*Moondreamer's Heaven on Earth Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon (EXO g)
4 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 1611019 Cyrridwen Grillage Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
D'Eden Lover Michelangelo (EXO n) x Sybarit's Lilu of Cyrridwen (EXO n 22)
7 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
8 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
9 EXO n 24 FI SRK LO 88936 FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras International Premior Vera Vasilieva EX1 CAGPIB
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
10 EXO a 22 FI SK LO 1613973 FI*AzuLejo's Kygo Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
11 EXO g 22 FI SK LO 1405918 FI*AzuLejo's Angels Fall First Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
12 EXO a 02 21 62 FI SRK LO 87618 Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
13 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
13 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
14 PER w 63 FI SK LO 1613356 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
15 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
17 PER n 22 FI SK LO 1406141 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS NOM
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
18 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
19 PER n 22 FI SK LO 1613643 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
20 PER a 22 FI SK LO 1612955 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
21 PER e 22 FI SK LO 1613971 FI*AzuLejo's Goosebumps Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
22 PER f 22 FI SK LO 1614013 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
23 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
24 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
26 PER es 02 62 FI SK LO 1614519 EE*Diego Tiger Gerbera Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
27 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
28 PER n 01 21 62 FI SRK LO 89026 FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
29 PER a 03 24 FIN SRK RX 82382 FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
29 PER a 03 24 FIN SRK RX 82382 FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
30 PER ds 03 22 FI SK LO 1614285 FI*Epiones Almost Famous Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
D'Arnaud Chasing Stars (PER ns 01 21) x FI*Vanilla-Star Banana Split (PER e 03 24)
31 PER a 33 FI SK LO 1405174 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
32 PER n 21 33 FI SRK LO 1300206 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
33 RAG n FI SK LO 1510372 FI*Dollgarden's Fraxinus Nigra Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
34 RAG n FI SK LO 1510046 Gayaneh Keratella fuscus Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
35 RAG n FI SK LO 1613950 FI*Maplehill's Ravenheart Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
36 RAG a FI SRK LO 41977 Gayaneh Gratia Illa Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
37 RAG a FI SK LO 1510370 FI*Dollgarden's Festuca Glauca Uros Champion Mira Fonsén DISQ AGR.
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
38 RAG a FI SK LO 1613551 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
39 RAG a FIN SRK LO 78418 FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
39 RAG a FIN SRK LO 78418 FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Veikko Saarela 1 NOM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
40 RAG a FI SRK LO 83160 FI*Dollgarden's Anemone Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
40 RAG a FI SRK LO 83160 FI*Dollgarden's Anemone Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
41 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
42 RAG n 21 FI SK LO 1613834 FI*Collicatin Squeeze My Roberto Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin MexMix Miranda (RAG n 04)
43 RAG a 21 FI SK LO 1506618 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
44 RAG n 03 FI SRK LO 91060 M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
45 RAG n 03 FI SRK LO 1300257 Gayaneh Heia Habilis Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
46 RAG n 03 FI SK LO 1613181 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 NOM BIS
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
47 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Vera Vasilieva EX1 CAPS NOM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
47 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Veikko Saarela 4
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
48 RAG n 04 FI SK LO 1510680 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata Naaras Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Elmera Racemosa (RAG a 03)
49 RAG n 04 FI SRK LO 1301938 FI*Hakalan Heili Naaras Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
50 RAG n 04 FI SK LO 1611763 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC BIV
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
51 RAG n 04 FI SK RX 1613149 FI*Darkie's Yume Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
52 RAG a 03 FI SK LO 1508218 FI*BlackRain's Bossy One Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
53 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
54 RAG a 03 FI SRK LO 89209 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon Abs
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
55 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Mira Fonsén Abs
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
56 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
57 RAG a 04 FI SK LO 1613649 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
58 RAG a 04 FI SK LO 1613407 FI*Utuinen Shining StellaNova Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Utuinen Fun To Keep (RAG a 03) x FI*Utuinen Knock Out With Hope (RAG a)
59 RAG a 04 FI SK LO 1614292 FI*MistyNight Eleonore Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
60 RAG a 04 FI SRK LO 85996 FI*Satinante's Donna Floretta Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
61 RAG c 04 FI SK LO 1613557 FI*Dollgarden's Hesperis Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
61 RAG b 04 FI SK LO 1613557 FI*Dollgarden's Hesperis Uros Määrittely Mira Fonsén RAG c 04
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
62 RAG e 03 FI SK LO 1405375 FI*AzuLejo's Leandro Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
63 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
64 RAG f 04 FI SK LO 1613836 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
65 RAG f 04 FI SK LO 1406225 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras International Premior Vera Vasilieva EX1 CAGPIB
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
66 RAG g 04 FI SK LO 1613072 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
67 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
68 RAG n 04 21 FI SK RX 1613144 FI*Darkie's Kitai Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
69 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
70 RAG d 03 21 FI SK LO 1613373 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
71 SBI n FI SK LO 1508618 FI*Harebell Lancelot Uros Out of Competition Cristiano Federico Sandon Arvosteltu
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
72 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
73 SBI n FI SK LO 1613498 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
74 SBI n FI SRK LO 1300686 FI*Valkovarpaan Ukonhattu Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
75 SBI a FI SK LO 1611618 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
76 SBI a FI SK LO 1612206 FI*Lofanna Etna Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
77 SBI a FI SRK LO 42005 FI*Åbodas Tobias Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
78 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
79 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
80 SBI c FI SK LO 1611232 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
81 SBI c FI SRK LO 1404290 FI*Saca's Iver Musketeer Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
82 SBI d FI SK LO 1611617 FI*Rais-Kis Mignon Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
83 SBI d FI SK LO 1613039 FI*MeToYou Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
84 SBI f FI SK LO 1508620 FI*Harebell Luna Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
85 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
86 SBI g FI SK LO 1510785 FI*ElfQuest Penelope Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon Abs
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*ElfQuest Jasumin (SBI a)
87 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Vera Vasilieva KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
88 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
88 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
89 SBI c 21 FI SRK LO 88363 FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
90 SBI d 21 FI SK LO 1405289 FI*ElfQuest Oliver Uros International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
91 SBI d 21 FI SRK LO 1300748 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Vera Vasilieva Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
92 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
93 SBI f 21 FI SK LO 1613247 FI*ElfQuest Quanna Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
94 SBI f 21 FI SK LO 1614154 FI*Kyattsu Suellen O´hara Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
95 SBI j 21 FI SK LO 1509079 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
96 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO 79010 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
96 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO 79010 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
97 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SK LO 1612091 FI*Kipinättären Bellis Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*GizemliKediler Bey Bunyamin (TUV d) x FI*Kipinättären Ayda Andromeda (TUV d)
98 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 1508038 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Semiramisin Ak Reshid (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Jamil (TUV f)
99 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
99 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Veikko Saarela 3
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
100 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Mira Fonsén Abs
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
101 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
102 ACL ds 09 21 33 FI SK RX 1506910 FI*Trollin Viuhti Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
103 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX 82313 FIN*Trollin Hanno Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
103 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX 82313 FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 3
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
104 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 1302179 FI*Trollin Kuura Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
105 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 1611013 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Michael Edström Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
106 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 1614352 FI*Trollin Scar Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
107 ACS X / ACS fs 21 33 FI SK RX 1614355 FI*Trollin Sarabi Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
108 MCO I / MCO a FI SK LO 1510702 FI*Mainehaan Olivia Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP NOM BIS
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
109 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 1404219 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
110 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613087 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
111 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613375 FI*Hashtag No One Gets Left Behind Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 BIV NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
112 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Annika Berner KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
113 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 1402573 FI*Mainehaan Humphrey Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
114 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1404986 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS BIV
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
115 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1611308 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
116 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510459 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Avoin Mats Askett EX2
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
117 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 42443 FI*Mainehaan Frida Naaras Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
118 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1614932 Oklahoma Vivacoon*PL Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
DK*Catoma's Opus One (MCO a 02 21) x Dances With Wolves Estee Lauder (MCO n 09 22)
119 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 1403284 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
120 MCO V / MCO d FI SK LO 1406132 S*Coppermines Thor Uros Grand International Champion Mats Askett Abs
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
121 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 1611920 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
122 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU Uros Avoin Mats Askett EX2
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
123 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
124 MCO V / MCO d JessaKitty Zagorsky Line*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Yamaha Zagorsky Line*RU (MCO f 03 24)
125 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1613740 FI*Abbas-Coons Gitta Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
126 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 1510687 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
127 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 1507120 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
128 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613378 FI*Hashtag Under And Over It Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
129 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1614518 FI*Unikuun Star Phoenix Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström VG2
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Unikuun Daybreak Dragon (MCO n 09)
130 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS BIV NOM
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
131 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Avoin Aliosha Romero EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
132 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1611371 FI*Mainehaan Patrick Uros Avoin Aliosha Romero EX3
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
133 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1613436 Lucky Luke TRI-D Uros Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
Y.Ice and Indigo Volgo-Don-Coon (MCO a 03 23) x Cybercoon Beatrix Wilhelmina (MCO ns 25)
134 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1612929 FI*Unikuun King of Diamonds Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
135 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1612937 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
136 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1613563 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
137 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1509734 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Kastraatti Aliosha Romero Abs
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
138 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1510462 FI*Kasmasiinin Donkey Kong Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
139 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
140 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1614276 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
141 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
142 NEM I / NEM ds 21 FI SK LO 1508804 FI*Eswood Effects in Red Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
143 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1613175 Mishelle Gold Nympha Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB BIV
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
144 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1613761 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
145 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
146 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 1301038 FI*FeliMau Chili Naaras Supreme Champion Aliosha Romero Abs
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
147 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1613341 FI*QueenNeva Ariana Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero Abs
Christopher Sariola (NEM n 09 21) x Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva (NEM n 21)
148 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 1613764 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 NOM
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
149 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
150 NEM II / NEM fs 09 FI SK LO 1614396 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
152 NFO I / NFO n FI SRK LO 1403120 FI*Draconian Northern Lights Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
153 NFO I / NFO a FI SK LO 1508259 FI*Felicis Fixies Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
154 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Aliosha Romero KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
155 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
156 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX 85720 FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
157 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1508257 FI*Felicis Faustus Uros Supreme Champion Michael Edström KM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
158 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 1613194 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
159 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1613466 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
160 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 86830 FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
161 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 No Cert
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
161 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
162 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 89636 FI*Heinuntuvan Andreas Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
163 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1507078 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
164 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
165 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1405184 SE*For Keeps We Belong Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS BIV
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
166 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1509006 (N)Migoto's Conrad Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
167 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO 42308 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX3
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
168 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1611452 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Avoin Aliosha Romero EX2
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
169 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Avoin Aliosha Romero EX3
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
170 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
171 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1612437 FI*Louhelan Iron Man Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
172 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO 76203 FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM NOM
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
172 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO 76203 FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 2
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
173 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 73978 FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
173 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 73978 FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 3
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
174 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1507503 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS BIV
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
175 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
176 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 82713 S*NC's Killer Queen Naaras Kastraatti Aliosha Romero Abs
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
176 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 82713 S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf Abs
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
177 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Annika Berner KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
177 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
178 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
179 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508258 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 No Cert
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
180 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1508954 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
181 NFO V / NFO g FI SK LO 1612107 FI*Felicis Giselea Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
182 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1611597 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
183 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1612575 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 NOM BIS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
184 NFO V / NFO f FI SK LO 1613604 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
185 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO 78427 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Supreme Champion Mats Askett KM NOM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
185 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO 78427 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 4
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
186 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
187 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras International Champion Mats Askett EX2
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
188 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Mats Askett EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
189 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1611277 FI*Tortietones Égalité Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
190 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 1613603 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
191 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1715318 Norr Venn's Body and Soul Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett Abs
Norr Venn's Always on My Mind (NFO d 09 24) x N*Øyjorda's Penny Lane (NFO n 09 23)
192 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1614332 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 BIV NOM BIS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
193 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1613382 FI*Marjametsän Ainomieli Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
194 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1613381 FI*Marjametsän Aura Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
195 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO 88754 FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Mats Askett KM NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
196 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 86570 FI*Draconian Ataegina Naaras Supreme Premior Mats Askett KM NOM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
197 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 1611681 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
198 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1613533 FI*RockyHill's Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09)
199 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
200 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 BIV
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
201 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 1612524 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
202 NFO VIII / NFO es 09 FI SK LO 1614998 DK*Dan-Queen Gustav Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
S*Zygot's Moltas (NFO n 09 24) x Magnolia Dumny Kot*PL (NFO fs 03 22)
203 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Annika Berner KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
203 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
204 SIB I / SIB n FI SK RX 1405656 FI*Catillus Marco Polo Uros Grand International Champion Michael Edström Abs
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
205 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Annika Berner KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
206 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Annika Berner KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
207 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX 82074 Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Annika Berner KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
208 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1612033 SarSibi Izumrud Uros Avoin Annika Berner EX1 CAC
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
209 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1611003 FI*Amurin Bernice Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
210 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1612520 FI*Amurin Chaleb Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
211 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1613762 FI*Lumikissan ÄrriMurri Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
212 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77540 FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Annika Berner KM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
212 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77540 FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 2
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
213 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
214 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 1300377 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
215 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 1611188 FI*Catillus Manteli Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
216 SIB IV / SIB ny 09 22 FI SK LO 1613990 Ekaterina Molaska Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
Starsiberia Darius of Molaska (SIB n 09 22) x Krajsava Iz Tverskogo Knyazhestva of Molaska (SIB n 22)
217 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1613645 NO*Grensedalen Wendy Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
218 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1614743 Lotus Vivalavita*RU Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 NOM
Edwin Vivalavita*RU (SIB n 22) x Dessert for the heart Vivalavita*RU (SIB f 03 24)
219 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 1614130 FI*Amurin Gabrielle Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
220 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Mats Askett KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
221 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO 89701 FI*Villan Keisarinna Naaras Supreme Premior Mats Askett Abs
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
222 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509196 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
223 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1612594 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
224 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO 78333 FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Annika Berner KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
225 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO 88926 FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Grand International Premior Annika Berner Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
226 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509195 FI*Amurin Zerahiah Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
227 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1614243 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
228 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
229 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
229 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
230 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 1611320 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
231 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 1508626 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Champion Annika Berner Abs
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
232 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
233 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1614444 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner Abs
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
234 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 1613920 FI*Felesin Michael Monroe Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
235 TUA V / TUA f FI SK LO 1613924 FI*Felesin Aija Puurtinen Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
236 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 1507381 FI*Felesin Marco Hietala Uros International Premior Mats Askett EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
237 TUA V / TUA d 23 FI SK LO 1507874 FI*Felesin Probus Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
238 TUA V / TUA f FI SK LO 1507869 FI*Felesin Gratus Naaras Kastraatti Mats Askett EX1 CAP BIV
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
239 TUA VII / TUA ns FI SRK RX 88414 Aysel Lada Kedi *RU Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
240 TUA VII / TUA ns FI SK LO 1508569 FI*Felesin Ville Valo Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
241 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
242 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1508420 FI*Josmarin Lancelot Uros Kastraatti Annika Berner Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
243 BEN n 22 FI SK LO 1611074 FI*Hiesun D' Artagnan Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP NOM
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
244 BEN n 24 FI SK LO 1611261 Mascot Bengals Artak of Force Pride Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
Gogees Fire Ball (BEN n 24) x Zabava Paqari Fleur Amour (BEN n 24)
245 BEN n 24 FI SK RX 1614410 Rocky Balboa Bengal Diamond*BY Uros Avoin Martin Urban EX2
Hot Line des Griffes de Feu (BEN n 24) x Mountsaintaubert Rock Star (BEN n 24)
246 BEN n 24 FI SRK LO 1300710 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Martin Urban Abs
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
247 BEN n 24 FI SK LO 1404990 Brockenmoor Cecilia Naaras Kastraatti Martin Urban Abs
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
248 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
249 BEN n 22 33 FI SRK LO 1300704 ZaharaBengals Hopeful Promise Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
ZaharaBengals Optimus Prime (BEN n 24) x Southlynn Ripples Caramel Kiss (BEN n 22)
250 BEN n 24 33 FI SK LO 1613988 Inkuban Carib Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Cats Pskov Rich of Lansen (BEN n 24) x Dikay Grasiy Ella Fitzhgerald (BEN n 24)
251 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 1302235 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS NOM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
252 BML I / BML ns 11 FI SK RX 1612777 FI*Hämynhäivän Brissy Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
Yves Sweety Burms, CZ (BML bs 11) x LV*Salana's Star Georgina (BML ns 11)
253 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
254 BSH a FI SK LO 1405269 FI*Rhinestone's Runaway Naaras Champion Martin Urban EX1 No Cert
FI*Rhinestone's Night Rider (BSH n) x FI*Rhinestone's Diamond (BSH a)
255 BSH a FI SRK RX 41801 FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
256 BSH d FI SRK LO 1301068 FI*Bumblebrits Helter Skelter Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
257 BSH d FI SK LO 1510112 Enchanting Ella British Red, CZ Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Ayden Red Felicity, CZ, DVM (BSH d 22) x Ginger Toy's Grace Kelly (BSH d 22)
258 BSH d FI SRK LO 40545 FI*Bumblebrits Snape Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
259 BSH e EE*Jupiter British Wynton *** Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
SC EE*Cream Coral British Wynton *** (BSH e) x EE*Geneve British Wynton *** (BSH g)
260 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
261 BSH g FI SK LO 1509111 FI*Rhinestone's Tilly Toodle Naaras Avoin Pam DelaBar Abs
Pridykats Ace Ofspades (BSH n 03) x FI*Rhinestone's Dream Come True (BSH f 03)
262 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
263 BSH g FI SK LO 1613793 FI*Rhinestone's Whole Lotta Rosie Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 NOM
FI*Rhinestone's Angus Young (BSH a) x FI*Rhinestone's Tutti Frutti (BSH g)
264 BSH a 22 FI SK LO 1613791 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x Catykes Maggie Mai (BSH as 22)
265 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
266 BSH ns 11 FI SK RX 1507669 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 No Cert
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
267 BSH ns 11 FI SK RX 1507484 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
268 BSH ns 11 FI SK RX 1613640 FI*EmeraldCharm Evita Peron Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
269 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
270 BSH ny 11 FI SK RX 1613641 FI*EmeraldCharm Edith Piaf Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
271 BSH ay 11 FI SK RX 1406366 FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
272 BSH ay 11 FI SRK RX 1404418 FI*EmeraldCharm Plump Pantagruel Uros Premior Pam DelaBar EX1 CAPIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Fleur Fortune (BSH ay 11)
273 BSH ay 11 FI SK RX 1509090 FI*EmeraldCharm XOXO Uros Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
274 BSH a 03 FI SK LO 1406007 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
275 BSH bs 33 FI SK LO 1508363 FI*RoundFace's La Bella Durmiente Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
276 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS BIV NOM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
277 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX2
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
278 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
279 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
279 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Satu Hämäläinen 3
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
280 BUR n FI SRK LO 42624 Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
281 BUR a FI SK LO 1611715 FI*NanSin Blue Morning Magic Girl Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
282 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
283 BUR c FI SK LO 1611713 FI*NanSin Magic Girl of Love Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
284 BUR c FI SK LO 1611789 FI*ZirCat's Killing Loneliness Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
285 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
286 BUR d FI SK RX 1613397 FI*AuroraAustralis Ragnar Lothbrok Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x S*Trymheims Hrist von Skottek (BUR f)
287 BUR e FI SK LO 1614136 FI*Aavan Onix Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x HU*Alba Regia Matzah (BUR h)
288 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
288 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
289 BUR h FI SK LO 1611787 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
290 BUR h FI SK LO 1509539 HU*Alba Regia Matzah Naaras Avoin Martin Urban Abs
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
291 BUR h FI SK LO 1506997 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
292 EUR n FI SK RX 1405823 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
293 EUR e FI SK RX 1509952 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
294 EUR ns FI SK RX 1611577 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
295 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
295 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
296 EUR a 22 FI SK LO 1613490 FI*Feronian Lavendel Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 NOM
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
297 EUR a 23 FI SK LO 1613510 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
298 EUR d 22 FI SRK RX 40267 FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
299 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
300 EUR d 24 FI SRK RX 43238 FI*Taikapeikon Brassailija Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
301 EUR e 23 FI SK RX 1611637 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
302 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Martin Urban KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
303 EUR ns 23 FI SRK RX 1403937 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
304 EUR ns 24 FI SRK RX 1300932 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
305 EUR n 03 FI SK RX 1509939 FI*Waputtaren Taaniel Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
306 EUR a 02 62 FI SK RX 1611757 Anshelm Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
307 KBL III / KBL f 24 FI SK LO 1612728 FI*Miunmaan Celine Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Miunmaan Aslan (KBL ns 24) x FI*Kuriton Baby Coco (KBL d 09 24)
308 KBL IV / KBL d 09 24 FI SRK RX 1302094 FI*Kuriton Baby Coco Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
309 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Supreme Champion Pam DelaBar KM BIV NOM BIS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
310 KOR FI SK LO 1612667 FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
311 KOR FI SK LO 1612669 FI*Tatsutan Zelda Tatha-Gata Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
312 KOR FIN SRK LO 33730 FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM BIV NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
312 KOR FIN SRK LO 33730 FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 2
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
313 KOR FI SRK LO 1301101 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
314 KOR FI SK LO 1507989 FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
315 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Champion Martin Urban EX1 CACIB NOM BIS
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
316 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN SRK RX 35265 FIN*JoJon Hai Dec Naaras Premior Martin Urban EX1 CAPIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
316 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN SRK RX 35265 FIN*JoJon Hai Dec Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 4
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
317 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
318 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
318 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
319 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
320 OCI b 24 FI SK LO 1508355 FI*Moosegrove Jäger Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
321 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
321 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Satu Hämäläinen 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
322 OCI b 24 FI SRK LO 42651 FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
323 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Supreme Champion Martin Urban KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
324 OCI c 24 FI SRK LO 1404061 FI*WiliWilla Bollinger Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
325 OCI o 24 FI SK LO 1614185 FI*Moosegrove LeBron Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
326 OCI o 24 FIN SRK RX 32540 FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
327 OCI ns 24 FI SK LO 1611646 FI*Somalinnan Iris Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
328 OCI bs 24 FI SK LO 1611575 FI*Amare-Cattus Beldroth The Bright Uros Champion Martin Urban EX1 CACIB
FI*Silvercomet Midnight's King (OCI bs 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
329 ABY n FI SK LO 1506854 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM BIS
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
330 ABY n FI SK LO 1611250 FI*Woodcocks A Kind Of Magic Naaras Avoin Sirpa Lindelöf Abs
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Monaimba Om (ABY n)
331 ABY a FI SK LO 1509368 FI*Akanthos Dante Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
332 ABY a FI SRK LO 43085 FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
333 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
334 ABY o FI SK LO 1613299 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
335 ABY o FI SK LO 1614173 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
336 ABY p FI SK LO 1614859 Holoserica Cica Bonita Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Holoserica Incredible Dazzle (ABY n) x Firekitty L'Amore of Holoserica (ABY n)
337 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
338 CRX I / CRX ns FI SK LO 1611368 FI*Ballerina's Prudenza Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
FI*Ballerina's King Florestan (CRX ns 09) x S*Pontemonte's Nathhorst (CRX n)
339 CRX I / CRX n FI SK LO 1611022 FI*Seer's Asbjorg Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Saca's Nullah (CRX n) x FI*Seer's Mara Jade (CRX n 24)
340 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1510476 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras International Champion Sara Ojaniemi Abs
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
341 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613288 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
342 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1614637 Vasabi Shironeko Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
343 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
344 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
345 CRX III / CRX e 24 FI SK LO 1612640 FI*Saca's Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
346 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
347 CRX IV / CRX f 01 21 62 FI SK LO 1612527 FI*Derekaz Primo Victoria Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Derekaz Zyra (CRX n 03 24)
348 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1614336 FI*Derekaz Scandalous Scarlet Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x FI*Derekaz Disulfur Dinitride (CRX ns)
349 CRX VI / CRX n 09 22 FI SRK LO 1301497 FI*Derekaz Electrique Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
350 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 1510529 FI*Gaala-Star Hopea Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
351 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1611124 FI*Gaala-Star Ivori Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB CRX n 03 33
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
352 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1611081 FI*Alchemist Abracadabra Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
353 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 1403509 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Kastraatti Sara Ojaniemi Abs
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
354 DRX I / DRX a FI SK LO 1612808 Elfinrex Acer Nikoense Uros Avoin Veikko Saarela EX2
Poolside Mason Elfinrex (DRX c) x Poolside Rosaelfinrex (DRX f)
355 DRX I / DRX a FI SK RX 1611814 FI*Berry's Coco Loco Uros Avoin Veikko Saarela EX3
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Berry's Adorable Amber (DRX n)
356 DRX I / DRX n FI SK LO 1611554 FI*Pihlajan Immo-Nestori Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV
FI*Bravefellow Marcus (DRX d 21 32) x FI*Pihlajan Helmi-Amalia (DRX n 09)
357 DRX I / DRX n FI SRK LO 41968 FI*Bravefellow Pinja Naaras Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x FI*Bravefellow Julieth (DRX n 03)
358 DRX II / DRX n 01 64 FI SK LO 1509985 FI*Bravefellow Ilan Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Illias av Jamas (N) (DRX n 09 24) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
359 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
360 DRX III / DRX d 22 FI SK LO 1613177 EE*Peter Pan Masterpiece Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x Tex-Lapkatz Betsey (DRX h 03)
361 DRX IV / DRX g 02 62 FI SK LO 1610938 FI*Avariel Maniola Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC NOM
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
362 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
362 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
363 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
364 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 1614443 S*Infracat's J James Joyce Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction (DRX n 32) x S*Infracat's B Born on the Bayo (DRX f 09 21 32)
365 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX 35436 Sushi Rexclusive, SK Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
365 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX 35436 Sushi Rexclusive, SK Uros Veteraani Mira Fonsén 2
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
366 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 1402996 Ramona Al'Pama*PL Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Florentino's Pietro (DRX w) x Florentino's Diva Royal (DRX n 23)
367 OSH n FI SK LO 1405319 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
368 OSH n FI SRK LO 1403274 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
369 OSH n FI SK LO 1611152 FI*BlackDevil's Black Devil Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
370 OSH n FI SK LO 1613398 Timotheus Del Iris Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV NOM
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
371 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
372 OSH n FI SK LO 1614634 Felinea Magie Noire Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Durrdana's Dino (OSH b 24) x Felinea Ia Orana (OSH n)
373 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
374 OSH b FI SK LO 1613483 FI*TaikaTomun Jalo Jahkailja Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*LoveOriental Scorpio (OSH b) x FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen (OSH n 24)
375 OSH d FI SK LO 1510391 FI*Ori-Katin Flash Gordon Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf Abs
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
376 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Satu Hämäläinen KM NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
377 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
378 OSH n 24 FI SK RX 1614633 Strekoza's Casanova Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
379 OSH n 24 FI SK LO 1508559 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Moumouni Darth Vader (OSH n) x FI*Jalecat's PussyCat (OSH b 24)
380 OSH n 25 FIN SRK RX 30302 FIN*Silvanest Halima Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
Purrsia Chief Oshkosh (OSH n 25) x FIN*Silvanest Eledhwen (OSH a)
381 OSH n 25 FI SRK RX 36073 FI*Santuzzan Maestro Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
381 OSH n 25 FI SRK RX 36073 FI*Santuzzan Maestro Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
382 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen Abs
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
383 OSH c 24 FI SK RX 1612027 FI*Noxx Dancing Queen Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
384 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
385 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
386 OSH d 24 Pepper Madagaskar Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Oba-Na Surprise Kristin's*RUS (OSH a 24) x Marusya Madagaskar (OSH d 24)
387 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB BIV
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
388 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
389 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
390 OSH d 24 FI SK RX 1612065 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP NOM
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
391 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
392 OSH f 24 EE*Empire Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV NOM BIS
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x FI*LoveOriental Patricia (SIA n 21)
393 OSH f 24 FI SK LO 1614590 EE*Ferrari Golden Oriental Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x EkstaSia's Girona (SIA n 21)
394 OSH bs 25 FI SRK LO 39524 FI*Nazarlik XTC Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
395 OSH b 03 22 FI SRK RX 41309 FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
396 PEB II / PEB n 03 64 FI SK RX 1614309 Setaliya Line Hantley Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Bilbo S Planety Suslov of Setaliya Line (PEB n 03 33) x Zabava Putyatishna Del Iris of Setaliya Line (PEB b)
397 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
398 RUS FI SK LO 1614664 Wychwood Wow Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
399 RUS FI SK LO 1613262 Wychwood Wish Called Wanda Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
400 RUS FI SK LO 1614407 Swaldiphary Polina Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
Swaldiphary Sweet Saber (RUS ) x Swaldiphary Zlata (RUS )
401 RUS FI SK LO 1614635 Betram of Silver Gloss Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
Amos of Silver Gloss (RUS ) x Yukei of Silver Gloss (RUS )
402 RUS FI SK LO 1510645 Asolan Monsieur Mau Vander Marco Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
Marco of Happy Song (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
403 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB BIV
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
404 RUS FI SK LO 1508541 FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar Uros Kastraatti Satu Hämäläinen