SUROK 152. kansainvälinen kissanäyttely 22.01.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.1.2017 Loppuu 22.1.2017
Ilmoittautuminen alkaa 29.12.2016 Ilmoittautuminen loppuu 29.12.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 8.1.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI. show@surok.fi
Kaisa Ylinenpää (yhdistyksen pj/näyttelypäällikkö/hyvinvointivastaava) p. 040 732 1748
Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja • FIFe-jäsen38 €/kissa  • FIFen ulkopuolinen 50 €/kissa /pv  • SUROKilaisten kissat 36 €/kissa /pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 €/kissa, erikseen 36/38 € /kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näihin näyttelyihin on perjantai 6.1.2017

Linkki rokotussääntöön ja tulkintaohjeeseen


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 114
2 153
3 95
4 120
Kotikissat 8
Yhteensä 490

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Vera Vasilieva KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO g FI SK LO 16 FI*Moondreamer's Heaven on Earth Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon (EXO g)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 16 Cyrridwen Grillage Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
D'Eden Lover Michelangelo (EXO n) x Sybarit's Lilu of Cyrridwen (EXO n 22)
7 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
8 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
9 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras International Premior Vera Vasilieva EX1 CAGPIB
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
10 EXO a 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Kygo Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
11 EXO g 22 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Angels Fall First Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
12 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
13 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
13 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
14 PER w 63 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
15 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
17 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS NOM
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
18 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
19 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
20 PER a 22 FI SK LO 16 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
21 PER e 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Goosebumps Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
22 PER f 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
23 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
24 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
26 PER es 02 62 FI SK LO 16 EE*Diego Tiger Gerbera Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
27 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
28 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
29 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
29 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
30 PER ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Epiones Almost Famous Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
D'Arnaud Chasing Stars (PER ns 01 21) x FI*Vanilla-Star Banana Split (PER e 03 24)
31 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
32 PER n 21 33 FI SRK LO 13 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
33 RAG n FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Fraxinus Nigra Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
34 RAG n FI SK LO 15 Gayaneh Keratella fuscus Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
35 RAG n FI SK LO 16 FI*Maplehill's Ravenheart Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
36 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
37 RAG a FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Festuca Glauca Uros Champion Mira Fonsén DISQ AGR.
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
38 RAG a FI SK LO 16 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
39 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
39 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Veikko Saarela 1 NOM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
40 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
40 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
41 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
42 RAG n 21 FI SK LO 16 FI*Collicatin Squeeze My Roberto Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin MexMix Miranda (RAG n 04)
43 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
44 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
45 RAG n 03 FI SRK LO 13 Gayaneh Heia Habilis Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
46 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 NOM BIS
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
47 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Vera Vasilieva EX1 CAPS NOM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
47 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Veikko Saarela 4
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
48 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata Naaras Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Elmera Racemosa (RAG a 03)
49 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Heili Naaras Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
50 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC BIV
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
51 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
52 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
53 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
54 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon Abs
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
55 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Mira Fonsén Abs
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
56 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
57 RAG a 04 FI SK LO 16 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
58 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Utuinen Shining StellaNova Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Utuinen Fun To Keep (RAG a 03) x FI*Utuinen Knock Out With Hope (RAG a)
59 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*MistyNight Eleonore Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
60 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Donna Floretta Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
61 RAG c 04 FI SK LO 16 FI*Dollgarden's Hesperis Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
61 RAG b 04 FI SK LO 16 FI*Dollgarden's Hesperis Uros Määrittely Mira Fonsén RAG c 04
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
62 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Leandro Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
63 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
64 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
65 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras International Premior Vera Vasilieva EX1 CAGPIB
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
66 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
67 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
68 RAG n 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Kitai Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
69 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
70 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
71 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell Lancelot Uros Out of Competition Cristiano Federico Sandon Arvosteltu
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
72 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
73 SBI n FI SK LO 16 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
74 SBI n FI SRK LO 13 FI*Valkovarpaan Ukonhattu Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
75 SBI a FI SK LO 16 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
76 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
77 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
78 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
79 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
80 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
81 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
82 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
83 SBI d FI SK LO 16 FI*MeToYou Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
84 SBI f FI SK LO 15 FI*Harebell Luna Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
85 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
86 SBI g FI SK LO 15 FI*ElfQuest Penelope Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon Abs
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*ElfQuest Jasumin (SBI a)
87 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Vera Vasilieva KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
88 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
88 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
89 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
90 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
91 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Vera Vasilieva Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
92 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
93 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
94 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Suellen O´hara Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
95 SBI j 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
96 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
96 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
97 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SK LO 16 FI*Kipinättären Bellis Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*GizemliKediler Bey Bunyamin (TUV d) x FI*Kipinättären Ayda Andromeda (TUV d)
98 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 15 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Semiramisin Ak Reshid (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Jamil (TUV f)
99 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
99 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Veikko Saarela 3
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
100 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Mira Fonsén Abs
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
101 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
102 ACL ds 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
103 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
103 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 3
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
104 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
105 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Michael Edström Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
106 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
107 ACS X / ACS fs 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Sarabi Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
108 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Mainehaan Olivia Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP NOM BIS
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
109 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
110 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
111 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag No One Gets Left Behind Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 BIV NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
112 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Annika Berner KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
113 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
114 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS BIV
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
115 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
116 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Avoin Mats Askett EX2
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
117 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
118 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 Oklahoma Vivacoon*PL Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
DK*Catoma's Opus One (MCO a 02 21) x Dances With Wolves Estee Lauder (MCO n 09 22)
119 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
120 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Grand International Champion Mats Askett Abs
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
121 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
122 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU *** Uros Avoin Mats Askett EX2
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
123 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
124 MCO V / MCO d JessaKitty Zagorsky Line*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Yamaha Zagorsky Line*RU (MCO f 03 24)
125 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Gitta Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
126 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
127 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
128 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag Under And Over It Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
129 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun Star Phoenix Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström VG2
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Unikuun Daybreak Dragon (MCO n 09)
130 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS BIV NOM
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
131 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Avoin Aliosha Romero EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
132 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 16 FI*Mainehaan Patrick Uros Avoin Aliosha Romero EX3
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
133 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 16 Lucky Luke TRI-D Uros Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
Y.Ice and Indigo Volgo-Don-Coon (MCO a 03 23) x Cybercoon Beatrix Wilhelmina (MCO ns 25)
134 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun King of Diamonds Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
135 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
136 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
137 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Kastraatti Aliosha Romero Abs
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
138 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Donkey Kong Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
139 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
140 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
141 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
142 NEM I / NEM ds 21 FI SK LO 15 FI*Eswood Effects in Red Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
143 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB BIV
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
144 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
145 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
146 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Supreme Champion Aliosha Romero Abs
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
147 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*QueenNeva Ariana Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero Abs
Christopher Sariola (NEM n 09 21) x Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva (NEM n 21)
148 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 16 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 NOM
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
149 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
150 NEM II / NEM fs 09 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
152 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
153 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
154 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Aliosha Romero KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
155 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
156 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
157 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Supreme Champion Michael Edström KM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
158 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
159 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
160 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
161 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 No Cert
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
161 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
162 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
163 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
164 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
165 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS BIV
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
166 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
167 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX3
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
168 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Avoin Aliosha Romero EX2
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
169 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Avoin Aliosha Romero EX3
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
170 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
171 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
172 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM NOM
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
172 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 2
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
173 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
173 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 3
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
174 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS BIV
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
175 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
176 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Kastraatti Aliosha Romero Abs
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
176 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf Abs
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
177 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Annika Berner KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
177 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
178 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
179 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 No Cert
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
180 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
181 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
182 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
183 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 NOM BIS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
184 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
185 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Supreme Champion Mats Askett KM NOM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
185 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 4
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
186 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
187 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras International Champion Mats Askett EX2
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
188 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Mats Askett EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
189 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
190 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
191 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 17 Norr Venn's Body and Soul Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett Abs
Norr Venn's Always on My Mind (NFO d 09 24) x N*Øyjorda's Penny Lane (NFO n 09 23)
192 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 BIV NOM BIS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
193 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Ainomieli Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
194 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
195 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Mats Askett KM NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
196 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Supreme Premior Mats Askett KM NOM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
197 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
198 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09)
199 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
200 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 BIV
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
201 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
202 NFO VIII / NFO es 09 FI SK LO 16 DK*Dan-Queen Gustav Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
S*Zygot's Moltas (NFO n 09 24) x Magnolia Dumny Kot*PL (NFO fs 03 22)
203 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Annika Berner KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
203 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
204 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Grand International Champion Michael Edström Abs
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
205 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Annika Berner KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
206 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Annika Berner KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
207 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Annika Berner KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
208 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 SarSibi Izumrud Uros Avoin Annika Berner EX1 CAC
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
209 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
210 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
211 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄrriMurri Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
212 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Annika Berner KM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
212 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 2
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
213 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
214 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
215 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 16 FI*Catillus Manteli Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
216 SIB IV / SIB ny 09 22 FI SK LO 16 Ekaterina Molaska Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
Starsiberia Darius of Molaska (SIB n 09 22) x Krajsava Iz Tverskogo Knyazhestva of Molaska (SIB n 22)
217 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
218 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 16 Lotus Vivalavita*RU Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 NOM
Edwin Vivalavita*RU (SIB n 22) x Dessert for the heart Vivalavita*RU (SIB f 03 24)
219 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Gabrielle Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
220 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Mats Askett KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
221 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Supreme Premior Mats Askett Abs
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
222 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
223 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
224 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Annika Berner KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
225 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Grand International Premior Annika Berner Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
226 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
227 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
228 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
229 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
229 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
230 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
231 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Champion Annika Berner Abs
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
232 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
233 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 16 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner Abs
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
234 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Michael Monroe Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
235 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Aija Puurtinen Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
236 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros International Premior Mats Askett EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
237 TUA V / TUA d 23 FI SK LO 15 FI*Felesin Probus Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
238 TUA V / TUA f FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Kastraatti Mats Askett EX1 CAP BIV
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
239 TUA VII / TUA ns FI SRK RX Aysel Lada Kedi *RU Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
240 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
241 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
242 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 15 FI*Josmarin Lancelot Uros Kastraatti Annika Berner Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
243 BEN n 22 FI SK LO 16 FI*Hiesun D' Artagnan Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP NOM
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
244 BEN n 24 FI SK LO 16 Mascot Bengals Artak of Force Pride Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
Gogees Fire Ball (BEN n 24) x Zabava Paqari Fleur Amour (BEN n 24)
245 BEN n 24 FI SK RX 16 Rocky Balboa Bengal Diamond*BY Uros Avoin Martin Urban EX2
Hot Line des Griffes de Feu (BEN n 24) x Mountsaintaubert Rock Star (BEN n 24)
246 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Martin Urban Abs
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
247 BEN n 24 FI SK LO 14 Brockenmoor Cecilia Naaras Kastraatti Martin Urban Abs
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
248 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
249 BEN n 22 33 FI SRK LO 13 ZaharaBengals Hopeful Promise Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
ZaharaBengals Optimus Prime (BEN n 24) x Southlynn Ripples Caramel Kiss (BEN n 22)
250 BEN n 24 33 FI SK LO 16 Inkuban Carib Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Cats Pskov Rich of Lansen (BEN n 24) x Dikay Grasiy Ella Fitzhgerald (BEN n 24)
251 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS NOM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
252 BML I / BML ns 11 FI SK RX 16 FI*Hämynhäivän Brissy Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
Yves Sweety Burms, CZ (BML bs 11) x LV*Salana's Star Georgina (BML ns 11)
253 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
254 BSH a FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Runaway Naaras Champion Martin Urban EX1 No Cert
FI*Rhinestone's Night Rider (BSH n) x FI*Rhinestone's Diamond (BSH a)
255 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
256 BSH d FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Helter Skelter Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
257 BSH d FI SK LO 15 Enchanting Ella British Red, CZ Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Ayden Red Felicity, CZ, DVM (BSH d 22) x Ginger Toy's Grace Kelly (BSH d 22)
258 BSH d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
259 BSH e EE*Jupiter British Wynton *** Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
SC EE*Cream Coral British Wynton *** (BSH e) x EE*Geneve British Wynton *** (BSH g)
260 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
261 BSH g FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Tilly Toodle Naaras Avoin Pam DelaBar Abs
Pridykats Ace Ofspades (BSH n 03) x FI*Rhinestone's Dream Come True (BSH f 03)
262 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
263 BSH g FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Whole Lotta Rosie Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 NOM
FI*Rhinestone's Angus Young (BSH a) x FI*Rhinestone's Tutti Frutti (BSH g)
264 BSH a 22 FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x Catykes Maggie Mai (BSH as 22)
265 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
266 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 No Cert
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
267 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
268 BSH ns 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Evita Peron Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
269 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
270 BSH ny 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Edith Piaf Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
271 BSH ay 11 FI SK RX 14 FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
272 BSH ay 11 FI SRK RX 14 FI*EmeraldCharm Plump Pantagruel Uros Premior Pam DelaBar EX1 CAPIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Fleur Fortune (BSH ay 11)
273 BSH ay 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm XOXO Uros Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
274 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
275 BSH bs 33 FI SK LO 15 FI*RoundFace's La Bella Durmiente Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
276 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS BIV NOM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
277 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX2
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
278 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
279 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
279 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Satu Hämäläinen 3
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
280 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
281 BUR a FI SK LO 16 FI*NanSin Blue Morning Magic Girl Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
282 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
283 BUR c FI SK LO 16 FI*NanSin Magic Girl of Love Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
284 BUR c FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killing Loneliness Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
285 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
286 BUR d FI SK RX 16 FI*AuroraAustralis Ragnar Lothbrok Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x S*Trymheims Hrist von Skottek (BUR f)
287 BUR e FI SK LO 16 FI*Aavan Onix Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x HU*Alba Regia Matzah (BUR h)
288 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
288 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
289 BUR h FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
290 BUR h FI SK LO 15 HU*Alba Regia Matzah Naaras Avoin Martin Urban Abs
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
291 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
292 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
293 EUR e FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
294 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
295 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
295 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
296 EUR a 22 FI SK LO 16 FI*Feronian Lavendel Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 NOM
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
297 EUR a 23 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
298 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
299 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
300 EUR d 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Brassailija Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
301 EUR e 23 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
302 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Martin Urban KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
303 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
304 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
305 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Taaniel Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
306 EUR a 02 62 FI SK RX 16 Anshelm Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
307 KBL III / KBL f 24 FI SK LO 16 FI*Miunmaan Celine Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Miunmaan Aslan (KBL ns 24) x FI*Kuriton Baby Coco (KBL d 09 24)
308 KBL IV / KBL d 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Coco Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
309 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Supreme Champion Pam DelaBar KM BIV NOM BIS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
310 KOR FI SK LO 16 FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
311 KOR FI SK LO 16 FI*Tatsutan Zelda Tatha-Gata Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
312 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM BIV NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
312 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 2
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
313 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
314 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
315 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Champion Martin Urban EX1 CACIB NOM BIS
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
316 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN SRK RX FIN*JoJon Hai Dec Naaras Premior Martin Urban EX1 CAPIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
316 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN SRK RX FIN*JoJon Hai Dec Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 4
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
317 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
318 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
318 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
319 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
320 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
321 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
321 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Satu Hämäläinen 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
322 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
323 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Supreme Champion Martin Urban KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
324 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
325 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove LeBron Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
326 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
327 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
328 OCI bs 24 FI SK LO 16 FI*Amare-Cattus Beldroth The Bright Uros Champion Martin Urban EX1 CACIB
FI*Silvercomet Midnight's King (OCI bs 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
329 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM BIS
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
330 ABY n FI SK LO 16 FI*Woodcocks A Kind Of Magic Naaras Avoin Sirpa Lindelöf Abs
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Monaimba Om (ABY n)
331 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
332 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
333 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
334 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
335 ABY o FI SK LO 16 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
336 ABY p FI SK LO 16 Holoserica Cica Bonita Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Holoserica Incredible Dazzle (ABY n) x Firekitty L'Amore of Holoserica (ABY n)
337 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
338 CRX I / CRX ns FI SK LO 16 FI*Ballerina's Prudenza Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
FI*Ballerina's King Florestan (CRX ns 09) x S*Pontemonte's Nathhorst (CRX n)
339 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Seer's Asbjorg Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Saca's Nullah (CRX n) x FI*Seer's Mara Jade (CRX n 24)
340 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras International Champion Sara Ojaniemi Abs
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
341 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
342 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 16 Vasabi Shironeko Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
343 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
344 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
345 CRX III / CRX e 24 FI SK LO 16 FI*Saca's Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
346 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
347 CRX IV / CRX f 01 21 62 FI SK LO 16 FI*Derekaz Primo Victoria Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Derekaz Zyra (CRX n 03 24)
348 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Derekaz Scandalous Scarlet Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x FI*Derekaz Disulfur Dinitride (CRX ns)
349 CRX VI / CRX n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Electrique Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
350 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 15 FI*Gaala-Star Hopea Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
351 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB CRX n 03 33
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
352 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
353 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Kastraatti Sara Ojaniemi Abs
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
354 DRX I / DRX a FI SK LO 16 Elfinrex Acer Nikoense Uros Avoin Veikko Saarela EX2
Poolside Mason Elfinrex (DRX c) x Poolside Rosaelfinrex (DRX f)
355 DRX I / DRX a FI SK RX 16 FI*Berry's Coco Loco Uros Avoin Veikko Saarela EX3
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Berry's Adorable Amber (DRX n)
356 DRX I / DRX n FI SK LO 16 FI*Pihlajan Immo-Nestori Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV
FI*Bravefellow Marcus (DRX d 21 32) x FI*Pihlajan Helmi-Amalia (DRX n 09)
357 DRX I / DRX n FI SRK LO FI*Bravefellow Pinja Naaras Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x FI*Bravefellow Julieth (DRX n 03)
358 DRX II / DRX n 01 64 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Ilan Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Illias av Jamas (N) (DRX n 09 24) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
359 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
360 DRX III / DRX d 22 FI SK LO 16 EE*Peter Pan Masterpiece Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x Tex-Lapkatz Betsey (DRX h 03)
361 DRX IV / DRX g 02 62 FI SK LO 16 FI*Avariel Maniola Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC NOM
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
362 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
362 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
363 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
364 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 16 S*Infracat's J James Joyce Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction (DRX n 32) x S*Infracat's B Born on the Bayo (DRX f 09 21 32)
365 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX Sushi Rexclusive, SK Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
365 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX Sushi Rexclusive, SK Uros Veteraani Mira Fonsén 2
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
366 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 14 Ramona Al'Pama*PL Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Florentino's Pietro (DRX w) x Florentino's Diva Royal (DRX n 23)
367 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
368 OSH n FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
369 OSH n FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Black Devil Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
370 OSH n FI SK LO 16 Timotheus Del Iris Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV NOM
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
371 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
372 OSH n FI SK LO 16 Felinea Magie Noire Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Durrdana's Dino (OSH b 24) x Felinea Ia Orana (OSH n)
373 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
374 OSH b FI SK LO 16 FI*TaikaTomun Jalo Jahkailja Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*LoveOriental Scorpio (OSH b) x FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen (OSH n 24)
375 OSH d FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Flash Gordon Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf Abs
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
376 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Satu Hämäläinen KM NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
377 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
378 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
379 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Moumouni Darth Vader (OSH n) x FI*Jalecat's PussyCat (OSH b 24)
380 OSH n 25 FIN SRK RX FIN*Silvanest Halima Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
Purrsia Chief Oshkosh (OSH n 25) x FIN*Silvanest Eledhwen (OSH a)
381 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
381 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
382 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen Abs
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
383 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Noxx Dancing Queen Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
384 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
385 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
386 OSH d 24 Pepper Madagaskar Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Oba-Na Surprise Kristin's*RUS (OSH a 24) x Marusya Madagaskar (OSH d 24)
387 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB BIV
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
388 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
389 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
390 OSH d 24 FI SK RX 16 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP NOM
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
391 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
392 OSH f 24 EE*Empire Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV NOM BIS
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x FI*LoveOriental Patricia (SIA n 21)
393 OSH f 24 FI SK LO 16 EE*Ferrari Golden Oriental Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x EkstaSia's Girona (SIA n 21)
394 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
395 OSH b 03 22 FI SRK RX FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
396 PEB II / PEB n 03 64 FI SK RX 16 Setaliya Line Hantley Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Bilbo S Planety Suslov of Setaliya Line (PEB n 03 33) x Zabava Putyatishna Del Iris of Setaliya Line (PEB b)
397 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
398 RUS FI SK LO 16 Wychwood Wow Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
399 RUS FI SK LO 16 Wychwood Wish Called Wanda Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
400 RUS FI SK LO 16 Swaldiphary Polina Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
Swaldiphary Sweet Saber (RUS ) x Swaldiphary Zlata (RUS )
401 RUS FI SK LO 16 Betram of Silver Gloss Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
Amos of Silver Gloss (RUS ) x Yukei of Silver Gloss (RUS )
402 RUS FI SK LO 15 Asolan Monsieur Mau Vander Marco Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
Marco of Happy Song (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
403 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB BIV
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
404 RUS FI SK LO 15 FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Marco of Happy Song (RUS ) x FI*Muskatz's Viktoria (RUS )
405 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
406 SIA n FI SK LO 16 FI*Twist-Tiramisun Amy Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi Abs
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
407 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Supreme Premior