SUROK 151. kansainvälinen kissanäyttely 21.01.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.1.2017 Loppuu 21.1.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.11.2016 Ilmoittautuminen loppuu 27.12.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 8.1.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI. show@surok.fi
Kaisa Ylinenpää (yhdistyksen pj/näyttelypäällikkö) p. 040 732 1748
Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 38 € / kissa  • FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv  
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 6.1.2017

Kissalla on oltava eläinlääkärin merkinnän mukaan voimassaoleva kissarutto- ja nuharokotus (herpes ja calici). Rokotteiden tehostaminen ja voimassaolo rokotteen valmistajan ohjeistuksen mukaan. Eläinlääkärin merkintä voimassaolosta ei saa ylittää valmistajan ohjeistusta. Ensimmäisen kerran annettu kissanuharokotus on voimassa vasta toisen rokotuskerran jälkeen (=perusrokotus).  Linkki rokotuksiin ja tulkintaohjeeseen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 140
2 179
3 132
4 146
Kotikissat 9
Yhteensä 606

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Tamerlan I Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
2 EXO w 62 FI*Elrikan Tiramisu I Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
3 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete I Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
4 EXO n 22 Cyrridwen Grillage I Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
5 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger I Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
6 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows I Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
7 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar I Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
8 EXO a 22 FI*AzuLejo's Kygo I Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
9 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
10 EXO f 03 22 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy I Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
11 EXO f 03 24 FI*Elrikan Tessa I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
12 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love I Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
13 PER n FI*Mimosan Quarterback I Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
14 PER d FI*Sabrimin Prince I Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM
15 PER d One Way Ticket von La'Noitan I Uros 5 (IC) Edström Michael Abs
16 PER d FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor I Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
17 PER n 22 PT*Kiyoko Kats Secret Love I Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
18 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker I Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
19 PER n 22 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me I Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
20 PER f 22 FI*Sabrimin Voulez-Vous I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
21 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
22 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James I Naaras 10 (KAS) Edström Michael Abs
23 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 1 (SC) Edström Michael KM
24 PER d 03 Bafini Sweet Dancer I Uros 3 (GIC) Edström Michael Abs
25 PER es 02 62 EE*Diego Tiger Gerbera I Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
26 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera *** I Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
27 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
27 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera Arvosteltu
28 PER ds 03 22 FI*Epiones Almost Famous I Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM BIS
29 PER n 33 Sinihuiskan Fenix I Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
30 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow I Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
31 PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito I Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB NOM
32 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta I Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
33 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid I Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
34 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart I Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
35 RAG n FI*Barfait's Aisha I Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
36 RAG n FI*Maplehill's Ravenheart I Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
37 RAG n FI*Ragita'n Pippilotta I Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
38 RAG n FI*Wompatin Scottish Leader I Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
39 RAG a FI*Barfait's Alfie I Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
40 RAG a FI*Stardoll's Dawning Blue I Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
41 RAG a FI*MistyNight Edward I Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
42 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
42 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera Arvosteltu
43 RAG a FI*Dollgarden's Anemone I Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
43 RAG a FI*Dollgarden's Anemone I Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 2
44 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina I Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
45 RAG a FI*Satinante's Nuutti Armand I Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
46 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur I Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
46 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
47 RAG n 21 FI*Collicatin Squeeze My Roberto I Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
48 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris I Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
49 RAG a 21 FI*Emija's Elvis I Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
50 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben I Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 No Cert
50 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
51 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana I Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV NOM
52 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star I Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
53 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus I Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
54 RAG n 03 S*Krickelins Vivian I Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
55 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan I Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS NOM
55 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan I Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 2
56 RAG n 03 FI*Barfait's Zac I Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
57 RAG n 04 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata I Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
58 RAG n 04 FI*Hakalan Heili I Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
59 RAG n 04 FI*Darkie's Yume I Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
60 RAG n 04 FI*Valkokullan Voima I Uros 8 (PR) Paloluoma Anne Abs
61 RAG n 04 FI*Barfait's Yanni I Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
62 RAG a 03 FI*BlackRain's Bossy One I Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV
63 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie I Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX2
64 RAG a 03 FI*Raitamäen Aristoteles I Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
65 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel I Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
66 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly I Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira Abs
67 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack I Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne Abs
68 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy I Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
69 RAG a 04 S*Grand Chatez Hilmer for F&L I Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV
70 RAG a 04 FI*Snowrag Jungle Fever I Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
71 RAG a 04 FI*Utuinen Shining StellaNova I Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
72 RAG a 04 FI*Pehmis Juhannusuuno I Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
73 RAG a 04 FI*Satinante's Patrik Gene I Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
74 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore I Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
75 RAG a 04 FI*RedHorizon's Aramis I Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
76 RAG a 04 FI*Cat's-JM Ice-Kiss I Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV NOM
77 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar I Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
78 RAG a 04 FI*Satinante's Donna Floretta I Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
79 RAG c 04 FI*Snowrag Forget-me-not I Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
80 RAG d 04 FI*Snowrag Beezy Bear I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
81 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu I Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
82 RAG f 04 FI*Celestial's Tequila Sunrise I Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
83 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan I Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
84 RAG g 04 FI*BlackRain's Followed By An Angel I Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
85 RAG g 04 FI*Pehmis Juhannusruusu I Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
86 RAG h 03 FI*Snowrag Clara I Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
87 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones I Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
87 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones I Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 4
88 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris I Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
89 RAG n 04 21 FI*Darkie's Kitai I Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
90 RAG n 04 21 Gayaneh Kellicottia igitur I Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
91 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur I Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
92 RAG d 03 21 FI*Kivelän Falco BaBlo I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
93 RAG g 04 21 FI*Pehmis Juhannusunelma I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
94 SBI n FI*Harebell Lancelot I Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
95 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses I Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
96 SBI n FI*Ziazan Lille Lucille I Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
97 SBI n FI*Birmayan Hulivili I Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
98 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
99 SBI n FI*Chirybiry's Hug me I Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM BIS
99 SBI n FI*Chirybiry's Hug me I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
100 SBI a FI*Rais-Kis MilkyWay I Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
101 SBI a FI*Lofanna Etna I Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
102 SBI a FI*Ziazan Interstellar I Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
103 SBI b FI*JoJon Ribao Mei I Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
104 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith I Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
105 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa I Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP NOM
106 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid I Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
107 SBI c FI*Chirybiry's My Darling Nanni I Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
108 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer I Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
109 SBI d FI*Rais-Kis Mignon I Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
110 SBI d FI*MeToYou Oliver I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
111 SBI g FI*ElfQuest Penelope I Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 No Cert
112 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi I Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
113 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin I Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
113 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin I Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM
114 SBI n 21 FI*Chirybiry's Immo-Mobile I Uros 8 (PR) Fonsén Mira Mitätöity Mitätöity
115 SBI a 21 Demian Günther I Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
116 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard I Uros 2 (SP) Edström Michael KM
117 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver I Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
118 SBI d 21 FI*Canth's Xavier I Uros 2 (SP) Paloluoma Anne Abs
119 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna I Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
120 SBI f 21 FI*Kyattsu Suellen O´hara I Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
121 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
121 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
122 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan I Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
123 TUV d 61-63 / TUV d 21 63 Halima Nadir I Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
124 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir I Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
124 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir I Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 3
125 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay I Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
126 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Bastetin Ayiana I Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
127 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay I Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
128 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl II Uros 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
129 ACL VI / ACL f 09 23 FIN*Mibella's Elegant Estela II Naaras 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
130 ACL ds 09 21 33 FI*Trollin Viuhti II Naaras 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
131 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl II Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
132 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno II Uros 1 (SC) Askett Mats KM
132 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno II Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Arvosteltu
133 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura II Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
134 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose II Naaras 3 (GIC) Askett Mats Abs
135 ACS X / ACS ds 21 33 FI*Trollin Scar II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
136 ACS X / ACS fs 21 33 FI*Trollin Sarabi II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
137 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
138 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Olivia II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
139 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
140 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
141 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag No One Gets Left Behind II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
142 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
143 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
144 MCO III / MCO n 22 Olaf Junior Kaprysowo*PL II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
145 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne Abs
146 MCO III / MCO n 22 FI*Abbas-Coons Galileo II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
147 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Game Over II Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha Abs
148 MCO IV / MCO n 09 22 Oklahoma Vivacoon*PL II Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1 NOM
149 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo II Uros 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS BIV NOM
150 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos II Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
151 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose II Naaras 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP
152 MCO V / MCO d S*Coppermines Thor II Uros 3 (GIC) Berner Annika Abs
153 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun II Naaras 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
154 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way II Uros 9 (Avoin) Berner Annika EX2
155 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU *** II Uros 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
156 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire II Uros 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
157 MCO V / MCO f FI*HoneyCoon's Heart On Fire II Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX2
158 MCO V / MCO d JessaKitty Zagorsky Line*RU *** II Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX1 BIV NOM
159 MCO V / MCO d 22 FI*Abbas-Coons Gabriel II Uros 12 (Pennut) Berner Annika EX1
160 MCO V / MCO d 22 FI*Marskin Lover Boy II Uros 12 (Pennut) Berner Annika Abs
161 MCO V / MCO d 22 FI*Abbas-Coons Gitta II Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1
162 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Born To Rock II Uros 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
163 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted She Loves Me II Naaras 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
164 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love II Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
165 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag Under And Over It II Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1 BIV
166 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Unikuun Star Phoenix II Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX2
167 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
168 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life II Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
169 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry II Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV
170 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX2
171 MCO VII / MCO es 24 FI*Mainehaan Patrick II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX3
172 MCO VII / MCO ns 25 Lucky Luke TRI-D II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
173 MCO VII / MCO as 22 FI*Unikuun King of Diamonds II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
174 MCO VII / MCO fs FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
175 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun Hämminki II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
176 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mainehaan Oswald II Uros 10 (KAS) Askett Mats Abs
177 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Chatvallon Lady Fortuna II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX3
178 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI*Chatvallon Princess Fiona II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
179 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Hemingway's Clara White Hip II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX2
180 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Taleak's MC J´Aruba II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX4
181 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** II Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM
182 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever II Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
183 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic II Uros 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB BIV
184 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Mahtitassun Cepponen II Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
185 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo II Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP NOM
186 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
187 NEM I / NEM ds 21 FI*Eswood Effects in Red II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
188 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
189 NEM I / NEM as 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
190 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili II Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
191 NEM II / NEM n 09 21 FI*QueenNeva Ariana II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
192 NEM II / NEM ns 09 21 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
193 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
194 NEM II / NEM fs 09 FI*Cherrytail's Catalina II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
195 NEM II / NEM a 09 21 FI*Pikku-Priin Brigitte Bardot II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
196 NFO I / NFO n FI*Felicis Genius II Uros 9 (Avoin) Berner Annika Abs
197 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights II Uros 4 (GIP) Berner Annika EX1 CAPS NOM
198 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies II Uros 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB
199 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM
200 NFO II / NFO a 03 S*Silent Hill's Sweeney Todd II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
201 NFO II / NFO a 03 FI*Taika-Tiikerin Tytön Tyllerö II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne NFO IV / NFO a 03 23
202 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
203 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
204 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
205 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus II Uros 1 (SC) Romero Aliosha KM NOM
206 NFO III / NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian II Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
207 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead II Naaras 7 (CH) Romero Aliosha EX1 No Cert
208 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito II Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1 BIV
209 NFO III / NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS
210 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS NOM
210 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
211 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB BIV
212 NFO III / NFO n 22 FI*Kujakeikarin Eemeli II Uros 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP
213 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike II Uros 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS BIV NOM
214 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water II Naaras 3 (GIC) Berner Annika EX2
215 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong II Naaras 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
216 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad II Uros 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
217 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire II Naaras 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
218 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Super Trouper II Uros 9 (Avoin) Berner Annika EX2
219 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Taika-Tiikerin Pojan Pallero II Uros 9 (Avoin) Berner Annika EX3
220 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne II Uros 13c (Määrittely) Berner Annika NFO IV / NFO n 09 23
220 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne II Uros 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
221 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man II Uros 11 (Nuoret) Berner Annika Abs
222 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Deimos Lotus Elise II Naaras 2 (SP) Berner Annika KM BIV NOM
222 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Deimos Lotus Elise II Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 3
223 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 2 (SP) Berner Annika KM
223 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
224 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron II Uros 4 (GIP) Berner Annika EX1 CAPS
225 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 10 (KAS) Berner Annika Abs
225 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
226 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 1 (SC) Askett Mats Abs
226 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
227 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV NOM
228 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola II Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
229 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose II Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB NOM
230 NFO V / NFO g FI*Felicis Giselea II Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX2
231 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch II Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
232 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
233 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
234 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz II Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM
234 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz II Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 4
235 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla II Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB NOM
236 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
237 NFO VI / NFO d 09 FI*Hirmuinen Cleopatra II Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV
238 NFO VI / NFO f 09 Norr Venn's Body and Soul II Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera Abs
239 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi II Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM BIS
240 NFO VI / NFO e 03 FI*KittyLady's Empress of Mankind II Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera Abs
241 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Ainomieli II Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX2
242 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Aura II Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
243 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM
244 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina II Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
245 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr II Uros 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB
246 NFO VII / NFO gs FI*Lolcat's Samantha Jones II Naaras 13c (Määrittely) Berner Annika NFO VII / NFO gs
246 NFO VII / NFO gs FI*Lolcat's Samantha Jones II Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1 BIV NOM
247 NFO VII / NFO ns 22 FI*RockyHill's Geronimo II Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
248 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
249 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
250 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
251 NFO VIII / NFO es 09 DK*Dan-Queen Gustav II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
252 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne Abs
253 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Askett Mats KM
253 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 2
254 NFO IX / NFO w 62 DonTomaso's Unique II Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
255 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne Abs
256 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM BIV NOM BIS
257 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM
258 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU II Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM
259 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Adalhard II Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
260 SIB III / SIB n 24 SarSibi Izumrud II Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX2
261 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
262 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb II Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
263 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan ÄrriMurri II Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
264 SIB III / SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 2 (SP) Vasilieva Vera KM
264 SIB III / SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
265 SIB III / SIB ny 24 Biass Xan od Królowych*PL II Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
266 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 1 (SC) Berner Annika KM
267 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku II Naaras 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS BIV
268 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Chloe II Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX3
269 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Åå La Laa II Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
270 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy II Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX2
271 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy II Uros 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
271 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy II Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 3
272 SIB V / SIB d 24 Lotus Vivalavita*RU II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
273 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Gabrielle II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
274 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna II Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
275 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
276 SIB VI / SIB f 09 FI*Cherrytail's Mexican Girl II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
277 SIB VI / SIB f 03 FI*Alizarin Delilah II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
278 SIB VI / SIB f 09 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
279 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
280 SIB VII / SIB ns 24 FI*Alizarin Esko Riihelä II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
281 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX2
282 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV NOM
283 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 2 (SP) Askett Mats KM NOM
283 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
284 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion II Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
285 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
286 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
287 SIB IX / SIB w 61 Blondelle vom Rieder Einödhof II Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera Abs
288 SIB IX / SIB w 62 FI*LeonisMinoris' Starlight Waltz II Naaras 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
289 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Jarkko Martikainen II Uros 12 (Pennut) Berner Annika EX1 NOM
290 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop II Naaras 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
291 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo II Uros 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB
292 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn III Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu Abs
293 BEN n 22 FI*Hiesun D' Artagnan III Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
294 BEN n 24 Mascot Bengals Artak of Force Pride III Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX2
295 BEN n 24 Rocky Balboa Bengal Diamond*BY III Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC BIV
296 BEN n 24 CattiCartano QueenOfHearts III Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
297 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino III Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
298 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina III Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
299 BEN n 24 33 Inkuban Carib III Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
300 BEN n 24 33 FI*PurrGold Genuino Gabriele III Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
301 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
301 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1
302 BLH j 03 Valencia Dionis III Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
303 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika III Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
304 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone III Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
305 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D III Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 NOM
306 BSH n FI*Ruusutarhan Primo III Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
307 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica III Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
308 BSH n FI*Rhinestone's Amelia Earheart III Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
309 BSH b FI*Gimmie's Passionate Adonis III Uros 8 (PR) Romero Aliosha EX1 CAPIB
310 BSH d FI*Bumblebrits Helter Skelter III Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
311 BSH d Enchanting Ella British Red, CZ III Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
312 BSH d FI*Bumblebrits Snape III Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
313 BSH e EE*Jupiter British Wynton *** III Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1 NOM
314 BSH e FI*Saranellan Morden Fireglow III Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
315 BSH f FI*Ruusutarhan Oodi III Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
316 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
317 BSH g FI*Rhinestone's Tilly Toodle III Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
318 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile III Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1 NOM BIS
319 BSH g FI*Rhinestone's Whole Lotta Rosie III Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1 BIV NOM
320 BSH a 22 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue III Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
322 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout III Uros 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS BIV
323 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ III Uros 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
324 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara III Naaras 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
325 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Confucius III Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha Abs
326 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi III Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX2
327 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi III Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
328 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä III Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB NOM
329 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer III Uros 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP
330 BSH ns 22 64 FI*Kipardi's Norman III Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
331 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Fandorin III Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
332 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot III Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
333 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric III Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
334 BSH g 03 FI*Rhinestone's California Ebony III Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
335 BSH b 33 FI*RoundFace's La Bella Durmiente III Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu BSH bs 33
336 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS BIV
337 BUR n FI*Almond's Freyja III Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
338 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy III Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
339 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 2 (SP) Urban Martin KM NOM
339 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa Arvosteltu
340 BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM BIS
341 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul III Naaras 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
342 BUR a FI*Pikkukuun Blue Berry III Naaras 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP NOM
343 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa III Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS BIV
344 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son III Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
345 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka III Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
346 BUR b Zaffiro Kratti III Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP NOM
347 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham III Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
348 BUR c FI*ZirCat's Killing Loneliness III Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
349 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up III Uros 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
350 BUR d FI*Tai-Hao Rieti III Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
351 BUR e FI*Almond's Freyr III Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP NOM
352 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria III Naaras 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB NOM
353 BUR g FI*Pikkukuun Pocahontas III Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
354 BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
354 BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
355 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell III Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX2
356 BUR h FI*ZirCat's Killer Queen III Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC BIV
357 BUR h FI*Shu-Shun Kardemumma III Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
358 EUR w 64 FI*Laventelin Amelia Aamuntorkku III Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
359 EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium III Uros 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP
360 EUR n FI*Pikku-Piun Innokas Into III Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
361 EUR n FI*Laventelin Armas Aarnituli III Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
362 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas III Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
363 EUR g FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula III Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
364 EUR g FI*Vinhaviiksen Murunen III Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
365 EUR g FI*Pinkkitassun Louise III Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 BIV
366 EUR g FI*Aurinkokiven Amadora III Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
367 EUR ns FI*Katinhännän Riva Raptor III Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
368 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes III Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
369 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
369 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 4
370 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown III Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
371 EUR a 22 FI*Feronian Lavendel III Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
372 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 No Cert
373 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey III Uros 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
374 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu III Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 BIV
375 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Ilppo III Uros 10 (KAS) Urban Martin EX2
376 EUR d 22 Silkkiturkin Quukkeli III Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
377 EUR e 22 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan III Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
378 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Kristiina III Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EUR e 23
379 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen III Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
380 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna III Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX2
381 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
382 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 3 (GIC) Urban Martin Abs
383 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM
384 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM BIV
385 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
386 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy III Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
387 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar III Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
388 KBL III / KBL f 24 FI*Miunmaan Celine III Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
389 KBL IV / KBL d 09 24 FI*Kuriton Baby Coco III Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
390 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon III Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS BIV
391 KOR FI*Hovikissan Q-T III Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
392 KOR FI*Cisseli's Or-Ra-Pin III Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX2
393 KOR FI*Qurokon Alina Luuk III Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
394 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM BIV NOM BIS
394 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
395 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam III Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
396 KOR FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru III Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
397 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung III Uros 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC NOM
398 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN*JoJon Hai Dec III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa Arvosteltu
398 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN*JoJon Hai Dec III Naaras 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP
399 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes III Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
400 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
401 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM BIV NOM BIS
401 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
402 OCI n 24 FI*Somalinnan Sädekaisla III Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC NOM
403 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Urban Martin KM NOM BIS
404 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger III Uros 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB NOM
405 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Urban Martin KM
405 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
406 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat III Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
407 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
408 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron III Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
409 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum III Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
410 OCI bs 24 FI*Amare-Cattus Beldroth The Bright III Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
411 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake IV Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM BIS
412 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! IV Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
413 ABY n FI*Woodcocks A Kind Of Magic IV Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
414 ABY n Maurice de Moéris IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
415 ABY n Chardryn von Kalimdor*CH IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
416 ABY n FI*Nebuankhet I found Serenity IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
417 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum IV Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
418 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water IV Naaras 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
418 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
419 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! IV Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
420 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! IV Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC BIV
421 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu IV Uros 2 (SP) DelaBar Pam KM
422 ABY a FI*Nebuankhet Nae Master! IV Uros 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP NOM
423 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella IV Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
424 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba IV Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
425 ABY o FI*Neaera's Izem Dakarai IV Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
426 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani IV Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
427 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter IV Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
428 ABY o FI*Neaera's Fiammetta IV Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
429 ABY p FI*Neaera's Hazel Huntress IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
430 ABY p Holoserica Cica Bonita IV Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
431 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja IV Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
432 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango IV Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
433 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM
434 BAL c 21 FI*Fercatin Floram Bianca IV Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
435 CRX I / CRX n FI*Seer's Asbjorg IV Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
436 CRX I / CRX n FI*VeeKasin Fanaticus IV Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
437 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets IV Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 NOM
438 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Bagheera IV Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1 BIV
439 CRX I / CRX n FI*Jokikatin Xenia IV Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
440 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops IV Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
441 CRX II / CRX a 03 FI*FunkyJam's The Rock Dove IV Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
442 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
443 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Kran Turismo IV Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
444 CRX II / CRX n 02 64 FI*CuteChaos Chagak IV Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
445 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Paluu Tulevaisuuteen IV Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
446 CRX II / CRX n 03 FI*Jokikatin Mikael IV Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
447 CRX II / CRX n 03 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu IV Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
448 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds IV Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
449 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual IV Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
450 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
451 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow IV Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
451 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
452 CRX III / CRX e 24 FI*Saca's Femme Fatale IV Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
453 CRX III / CRX d 22 FI*Spectrolite Juhannustaika IV Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
454 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita IV Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
455 CRX IV / CRX d 03 FI*Tuiscalo's Wicca IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
456 CRX VI / CRX n 03 24 FI*CuteChaos Amgigh IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
457 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo IV Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
458 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
459 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*KittyLady's Shere Khan IV Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
460 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*KittyLady's Kaa IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
461 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins IV Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
462 DRX I / DRX a Elfinrex Acer Nikoense IV Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
463 DRX I / DRX n FI*Pihlajan Immo-Nestori IV Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV
464 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda IV Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
465 DRX I / DRX n FI*Åbodas Eimi IV Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
466 DRX I / DRX n FI*Bravefellow Pinja IV Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
467 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
468 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga IV Naaras 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
469 DRX III / DRX d 22 EE*Peter Pan Masterpiece IV Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
470 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause IV Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
471 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
472 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK IV Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
472 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK IV Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 2
473 DRX IX / DRX w 62 Ramona Al'Pama*PL IV Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
474 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
475 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius IV Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
476 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron IV Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
477 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black IV Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
478 OSH n FI*BlackDevil's Black Devil IV Uros 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB BIV
479 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise IV Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC NOM
480 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck IV Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM
481 OSH d FI*Ori-Katin Flash Gordon IV Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
482 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
483 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever IV Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
484 OSH n 24 Strekoza's Casanova IV Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX2
485 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo IV Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
486 OSH n 24 FI*Tabbytassun Asser IV Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1 BIV NOM
487 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
487 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM BIS
488 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 2 (SP) Saarela Veikko Abs
489 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight IV Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
490 OSH c 24 FI*Noxx Dancing Queen IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
491 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull IV Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
492 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás IV Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
493 OSH d 24 Pepper Madagaskar IV Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
494 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill IV Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
495 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever IV Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
496 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM
497 OSH f 24 EE*Empire Golden Oriental *** IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
498 OSH f 24 EE*Ferrari Golden Oriental IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
499 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo IV Uros 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB NOM
500 PEB II / PEB n 03 64 Setaliya Line Hantley IV Uros 13c (Määrittely) Saarela Veikko PEB II / PEB n 03 64
500 PEB II / PEB n 03 64 Setaliya Line Hantley IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
501 RUS FI*Hana-Bi Tivoli IV Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
502 RUS Wychwood Wow IV Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
503 RUS Asolan Oksana Maksimovna IV Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
504 RUS Wychwood Wish Called Wanda IV Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
505 RUS Betram of Silver Gloss IV Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
506 RUS FI*Starstruck's Princess Snow White IV Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
507 RUS Asolan Monsieur Mau Vander Marco IV Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
508 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever IV Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB BIV
509 RUS FI*Lolcat's Jo IV Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
510 RUS FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar IV Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
511 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade IV Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
512 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord IV Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
512 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
513 SIA a S*Tammee's Famous Ferruccio IV Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
514 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
516 SIA b FI*BlackDevil's White Viper IV Naaras 6 (IP) DelaBar Pam EX1 CAGPIB
517 SIA c FI*Plan-A Mombasa IV Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
518 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin IV Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
519 SIA f DK*Skuld Myser IV Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
520 SIA f EE*Freya Golden Oriental IV Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
521 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen IV Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
522 SIA n 21 EE*Flomaster Golden Oriental *** IV Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
524 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra IV Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
525 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
526 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Tequila Sunrise IV Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
527 SIA d 03 21 FI*Tabbytassun Aarre IV Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
528 SOM n (N)Villkattens Wilmer IV Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
529 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
530 SOM n FI*Kharn-Ka Europa IV Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
531 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa IV Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
532 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa Abs
532 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam Abs
533 SOM n FI*SunnyPace Forsythia IV Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
534 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis IV Naaras 5 (IC) DelaBar Pam Abs
535 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata IV Naaras 6 (IP) DelaBar Pam EX1 CAGPIB
536 SOM o FI*SunnyPace Galega IV Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
537 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
538 SPH II / SPH n 03 FI*BritneyStar's Alfred J. Kwak IV Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
539 SPH III / SPH f Abigail Miv-Sher IV Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
540 SPH III / SPH f 21 FI*Wanadoo Invisible Girl IV Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam Abs
541 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 4 (GIP) DelaBar Pam EX1 CAPS NOM
542 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI*Hebblas Seldon IV Uros 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
543 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful IV Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
544 SPH V / SPH f 32 Arnika Miv-Sher IV Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
545 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati IV Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
546 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. IV Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
547 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Askett Mats 1 NOM
548 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM BIS
548 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Askett Mats 2
549 HCL Kiira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Askett Mats 1
550 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sandon Cristiano Federico 1
551 HCS Lulu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sandon Cristiano Federico 3
552 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sandon Cristiano Federico 1 NOM BIS
553 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sandon Cristiano Federico 2
554 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sandon Cristiano Federico 2
555 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo III Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
556 MCO IV / MCO a 09 22 FI*HoneyCoon's HitchHiker II Uros 9 (Avoin) Romero Aliosha MCO VIII / MCO as 09 22
593 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats Cat2 class 13, ACS III, ACS V, ACS VI, ACS X, MCO VII, NEM II, NFO IX, NFO V, SIB VII, HCL 40
Berner Annika Cat2 class 13, ACL III, ACL VI, ACL XI, MCO V, NFO I, NFO IV, SIB IV, TUA II, TUA VII 41
DelaBar Pam ABY a, CRX I, CRX VII, DRX III, DRX IX, OSH b 03 24, OSH n, OSH n 24, SIA b, SIA c, SIA j, SIA n, SIA n 21, SOM a, SOM o, SPH II, SPH III, SPH IV, VET 4, VET HC 38
Edström Michael EXO f 03 24, PER d, PER d 03, PER ds 22 62, PER es 02 62, PER f 24, PER n 01 62, PER ns 24 62, RAG c 04, RAG d 04, RAG d 03 21, RAG e 21, RAG g 04 21, RAG h 03, SBI c 21, SBI d, SBI n, TUV f 61-63, TUV n 61-63, VET2 38
Fonsén Mira Oppilas: Valentina Salomoni EXO n, EXO n 22, EXO w 62, PER a 33, PER n 22, RAG a 03, RAG e 04, RAG n, RAG n 03 21, SBI g, SBI n 21, TUV d 61-63 29
Hämäläinen Satu oppilas: Fransesko Cinque, BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 33, BLH j 03, BSH b 33, BSH ns 22 64, BUR b, BUR c, BUR h, EUR a 22, EUR e, EUR e 24, EUR f 24, EUR n 22, EUR ns, EUR ns 23 33
Lindelöf Sirpa Cat4 class 13, ABY o, ABY p, CRX II, OSH a, OSH c 24, OSH n 25, SIA d 03 21, SOM n, VET3 37
Ojaniemi Sara BAL b, BAL c, CRX III, DRX I, OLH c 25, OSH d, OSH d 24, OSH f, OSH h, RUS, SIA f, SIA n 03 21 35
Paloluoma Anne EXO a 02 21 62, EXO f 03 22, PER a 03 24, PER fs 02 62, PER n, PER n 33, RAG a 04, RAG a 21, RAG g 04, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI d 21 34
Romero Aliosha MCO IV, MCO VI, NFO III, NFO VII, BSH a 22, BSH b, BSH g, BSH ns 11, BUR a, BUR f, EUR w 64, MAN 51-52, MAN 53 41
Saarela Veikko Cat4 class 13, ABY n, BAL c 21, CRX IV, CRX IX, CRX VI, CRX VIII, DRX II, DRX VII, OLH b, OLH ns 25, OSH a 25, OSH f 24, PEB II, SIA a, SIA b 02 21, SPH I, SPH V, VET4 37
Sandon Cristiano Federico EXO a 22, EXO n 24, PER ds 03 22, PER n 21 33, PER w 63, RAG a, RAG a 04 21, RAG f 04, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI c, SBI f 21, HCS 40
Urban Martin BSH a 03, BSH e, BSH f, BSH g 03, BSH w 62, BUR d, BUR g, BUR n, EUR d 22, EUR e 22, EUR f 23, EUR n, EUR n 23, KBL III, KBL IV, OCI b 24 32
Vanrusselt Joeri BML I, BSH ay 11, BSH d, BSH n, BSH ny 25, BUR e, EUR as 23, EUR f 22, EUR g, KOR, MAU n 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24 34
Vasilieva Vera MCO VIII, NFO VI, SIB III, SIB IX, VET1 40
Wikström Bjarne LPL VIII, MCO I, MCO II, MCO III, NEM I, NFO II, NFO VIII, SIB I, SIB V, SIB VI, SIB VIII 36
16 tuomaria