SUROK 151. kansainvälinen kissanäyttely 21.01.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.1.2017 Loppuu 21.1.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.11.2016 Ilmoittautuminen loppuu 27.12.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 8.1.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI. show@surok.fi
Kaisa Ylinenpää (yhdistyksen pj/näyttelypäällikkö) p. 040 732 1748
Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 38 € / kissa  • FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv  
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 6.1.2017

Kissalla on oltava eläinlääkärin merkinnän mukaan voimassaoleva kissarutto- ja nuharokotus (herpes ja calici). Rokotteiden tehostaminen ja voimassaolo rokotteen valmistajan ohjeistuksen mukaan. Eläinlääkärin merkintä voimassaolosta ei saa ylittää valmistajan ohjeistusta. Ensimmäisen kerran annettu kissanuharokotus on voimassa vasta toisen rokotuskerran jälkeen (=perusrokotus).  Linkki rokotuksiin ja tulkintaohjeeseen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 140
2 179
3 132
4 146
Kotikissat 9
Yhteensä 606

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tiramisu Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 16 Cyrridwen Grillage Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
D'Eden Lover Michelangelo (EXO n) x Sybarit's Lilu of Cyrridwen (EXO n 22)
5 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
6 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
7 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
8 EXO a 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Kygo Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
9 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
10 EXO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
11 EXO f 03 24 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tessa Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
12 PER w 63 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
13 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
15 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros International Champion Michael Edström Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
16 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor Naaras Avoin Michael Edström Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
17 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM BIS
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
18 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
19 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
20 PER f 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
21 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
22 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras Kastraatti Michael Edström Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
23 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
24 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Michael Edström Abs
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
25 PER es 02 62 FI SK LO 16 EE*Diego Tiger Gerbera Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
26 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
27 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
27 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Veteraani Vera Vasilieva Arvosteltu
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
28 PER ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Epiones Almost Famous Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM BIS
D'Arnaud Chasing Stars (PER ns 01 21) x FI*Vanilla-Star Banana Split (PER e 03 24)
29 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
30 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
31 PER n 21 33 FI SRK LO 13 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB NOM
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
32 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
33 RAG n FI SK LO 15 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
34 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
35 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
36 RAG n FI SK LO 16 FI*Maplehill's Ravenheart Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
37 RAG n FI SK LO 16 FI*Ragita'n Pippilotta Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*RiverkneeTommy Hilfiger (RAG n 03) x FI*Erkatin Beeda Bianca (RAG n)
38 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
39 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
40 RAG a FI SK LO 16 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
41 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
42 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
42 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Vera Vasilieva Arvosteltu
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
43 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
43 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Veteraani Vera Vasilieva 2
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
44 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
45 RAG a FI SK LO 14 FI*Satinante's Nuutti Armand Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Satinante's Blue Saphire (RAG a 04)
46 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
46 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
47 RAG n 21 FI SK LO 16 FI*Collicatin Squeeze My Roberto Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin MexMix Miranda (RAG n 04)
48 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
49 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
50 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 No Cert
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
50 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
51 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV NOM
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
52 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
53 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zeus Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
54 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
55 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS NOM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
55 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Vera Vasilieva 2
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
56 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zac Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
57 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Elmera Racemosa (RAG a 03)
58 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Heili Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
59 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
60 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Voima Uros Premior Anne Paloluoma Abs
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
61 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Barfait's Yanni Naaras Kastraatti Anne Paloluoma Abs
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
62 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
63 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras International Champion Mira Fonsén EX2
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
64 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Raitamäen Aristoteles Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
65 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
66 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Mira Fonsén Abs
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
67 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Anne Paloluoma Abs
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
68 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
69 RAG a 04 FI SK LO 16 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
70 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Snowrag Jungle Fever Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
71 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Utuinen Shining StellaNova Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Utuinen Fun To Keep (RAG a 03) x FI*Utuinen Knock Out With Hope (RAG a)
72 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Pehmis Juhannusuuno Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX2
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
73 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Satinante's Patrik Gene Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
74 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*MistyNight Eleonore Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
75 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Aramis Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
76 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP BIV NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
77 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
78 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Donna Floretta Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
79 RAG c 04 FI SRK LO FI*Snowrag Forget-me-not Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Riverknee Moody Blues (RAG a 03) x FI*Snowrag Malibu (RAG a 03)
80 RAG d 04 FI SK LO 16 FI*Snowrag Beezy Bear Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Snowrag Clara (RAG h 03)
81 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
82 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
83 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
84 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
85 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Pehmis Juhannusruusu Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
86 RAG h 03 FI SRK LO 14 FI*Snowrag Clara Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Forget-me-not (RAG c 04)
87 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
87 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Veteraani Vera Vasilieva 4
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
88 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
89 RAG n 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Kitai Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
90 RAG n 04 21 FI SK LO 15 Gayaneh Kellicottia igitur Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
91 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
92 RAG d 03 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
93 RAG g 04 21 FI SK LO 16 FI*Pehmis Juhannusunelma Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
94 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell Lancelot Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
95 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
96 SBI n FI SK LO 16 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
97 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hulivili Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
98 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
99 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM BIS
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
99 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
100 SBI a FI SK LO 16 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
101 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
102 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
103 SBI b FI SK LO 15 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
104 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
105 SBI b FI SRK LO 13 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
106 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
107 SBI c FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Nanni Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
108 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
109 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
110 SBI d FI SK LO 16 FI*MeToYou Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
111 SBI g FI SK LO 15 FI*ElfQuest Penelope Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 No Cert
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*ElfQuest Jasumin (SBI a)
112 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Zildan Juhannuslempi Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*JoJon Oro de Ley (SBI n 21) x FI*Felinessi Colette (SBI a)
113 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
113 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Vera Vasilieva 1 NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
114 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Premior Mira Fonsén Mitätöity Mitätöity
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
115 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
116 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
117 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
118 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Anne Paloluoma Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
119 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
120 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Suellen O´hara Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
121 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
121 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Vera Vasilieva 1 NOM BIS
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
122 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 15 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Semiramisin Ak Reshid (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Jamil (TUV f)
123 TUV d 61-63 / TUV d 21 63 FI SK LO 16 Halima Nadir Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Halima Gumibar (TUV d 21) x Halima Duchess (TUV e)
124 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
124 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Vera Vasilieva 3
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
125 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
126 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SK LO 16 FI*Bastetin Ayiana Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
127 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
128 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
129 ACL VI / ACL f 09 23 FIN SRK RX FIN*Mibella's Elegant Estela Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
Phantasia Goldnuggetcurl (ACL d 02 21) x FIN*Mibella's Born To Be Cute (ACL n 24)
130 ACL ds 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
131 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
132 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Supreme Champion Mats Askett KM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
132 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Michael Edström Arvosteltu
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
133 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras International Premior Mats Askett EX1 CAGPIB
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
134 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Mats Askett Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
135 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
136 ACS X / ACS fs 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Sarabi Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
137 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
138 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Mainehaan Olivia Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
139 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
140 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
141 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag No One Gets Left Behind Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
142 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
143 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
144 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
145 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Bjarne Wikström Abs
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
146 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Galileo Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
147 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Avoin Aliosha Romero Abs
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
148 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 Oklahoma Vivacoon*PL Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 NOM
DK*Catoma's Opus One (MCO a 02 21) x Dances With Wolves Estee Lauder (MCO n 09 22)
149 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
150 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
151 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
152 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Grand International Champion Annika Berner Abs
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
153 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
154 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Avoin Annika Berner EX2
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
155 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU *** Uros Avoin Annika Berner EX1 CAC
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
156 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
157 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
158 MCO V / MCO d JessaKitty Zagorsky Line*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 BIV NOM
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Yamaha Zagorsky Line*RU (MCO f 03 24)
159 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Gabriel Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
160 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Lover Boy Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner Abs
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
161 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Abbas-Coons Gitta Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Abbas-Coons Helmililja (MCO fs 22)
162 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
163 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
164 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
165 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag Under And Over It Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 BIV
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
166 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun Star Phoenix Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX2
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Unikuun Daybreak Dragon (MCO n 09)
167 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** Uros Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
168 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
169 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB BIV
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
170 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Avoin Mats Askett EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
171 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 16 FI*Mainehaan Patrick Uros Avoin Mats Askett EX3
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
172 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 16 Lucky Luke TRI-D Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
Y.Ice and Indigo Volgo-Don-Coon (MCO a 03 23) x Cybercoon Beatrix Wilhelmina (MCO ns 25)
173 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun King of Diamonds Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
174 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
175 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Hämminki Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX2
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Cauhu (MCO ns 22)
176 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Oswald Uros Kastraatti Mats Askett Abs
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
177 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Lady Fortuna Naaras Avoin Vera Vasilieva EX3
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
178 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Princess Fiona Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
179 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Clara White Hip Naaras Avoin Vera Vasilieva EX2
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
180 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 15 FI*Taleak's MC J´Aruba Naaras Avoin Vera Vasilieva EX4
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FI*Taleak's MC Desigual (MCO gs 03)
181 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 BIV NOM
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
182 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
183 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB BIV
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
184 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun Cepponen Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
185 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
186 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
187 NEM I / NEM ds 21 FI SK LO 15 FI*Eswood Effects in Red Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
188 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
189 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
190 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
191 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*QueenNeva Ariana Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett Abs
Christopher Sariola (NEM n 09 21) x Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva (NEM n 21)
192 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 16 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
193 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
194 NEM II / NEM fs 09 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
195 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Brigitte Bardot Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett Abs
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
196 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Genius Uros Avoin Annika Berner Abs
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
197 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Grand International Premior Annika Berner EX1 CAPS NOM
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
198 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
199 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
200 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 S*Silent Hill's Sweeney Todd Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 No Cert
S*Eternitgården's Farion (NFO a 09) x S*LenLass Xanadu (NFO gs 09 22)
201 NFO II / NFO a 03 FI SK LO 15 FI*Taika-Tiikerin Tytön Tyllerö Naaras Avoin Bjarne Wikström NFO IV / NFO a 03 23
S*Silent Hill's Sweeney Todd (NFO a 03) x FI*Kuutamoyön Minerva (NFO n 09 23)
202 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
203 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
204 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
205 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Supreme Champion Aliosha Romero KM NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
206 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Loki's Lara Fabian Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
S*Harley Honey's Gibson (NFO n 09 22) x FI*Loki's Athena (NFO a 24)
207 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Champion Aliosha Romero EX1 No Cert
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
208 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 BIV
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
209 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
210 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS NOM
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
210 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
211 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB BIV
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
212 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Kujakeikarin Eemeli Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Gössi (NFO n 09) x S*White Crystal's Ninat (NFO n 22)
213 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
214 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Champion Annika Berner EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
215 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
216 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
217 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
218 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Avoin Annika Berner EX2
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
219 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Taika-Tiikerin Pojan Pallero Uros Avoin Annika Berner EX3
S*Silent Hill's Sweeney Todd (NFO a 03) x FI*Kuutamoyön Minerva (NFO n 09 23)
220 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Avoin Annika Berner EX1 CAC
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
220 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Määrittely Annika Berner NFO IV / NFO n 09 23
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
221 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
222 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Supreme Premior Annika Berner KM BIV NOM
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
222 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Veteraani Michael Edström 3
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
223 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Annika Berner KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
223 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Michael Edström 1 NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
224 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Grand International Premior Annika Berner EX1 CAPS
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
225 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Kastraatti Annika Berner Abs
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
225 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Michael Edström Abs
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
226 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Mats Askett Abs
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
226 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
227 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
228 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
229 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
230 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Avoin Mats Askett EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
231 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
232 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 NOM
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
233 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
234 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
234 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Michael Edström 4
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
235 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
236 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
237 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
238 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 17 Norr Venn's Body and Soul Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva Abs
Norr Venn's Always on My Mind (NFO d 09 24) x N*Øyjorda's Penny Lane (NFO n 09 23)
239 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 BIV NOM BIS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
240 NFO VI / NFO e 03 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Empress of Mankind Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva Abs
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*KittyLady's American Apple Pie (NFO f 03 22)
241 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Ainomieli Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
242 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
243 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
244 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Supreme Premior Vera Vasilieva KM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
245 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Champion Aliosha Romero EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
246 NFO VII / NFO gs FI SK LO 16 FI*Lolcat's Samantha Jones Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 BIV NOM
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
246 NFO VII / NFO gs FI SK LO 16 FI*Lolcat's Samantha Jones Naaras Määrittely Annika Berner NFO VII / NFO gs
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
247 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09)
248 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
249 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
250 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
251 NFO VIII / NFO es 09 FI SK LO 16 DK*Dan-Queen Gustav Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
S*Zygot's Moltas (NFO n 09 24) x Magnolia Dumny Kot*PL (NFO fs 03 22)
252 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Premior Bjarne Wikström Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
253 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Mats Askett KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
253 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Michael Edström 2
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
254 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 16 DonTomaso's Unique Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
SE*Ängsnejlikans Picasa, DVM (NFO n 03 22) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
255 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Grand International Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
256 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
257 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
258 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
259 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
260 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 SarSibi Izumrud Uros Avoin Vera Vasilieva EX2
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
261 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
262 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
263 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄrriMurri Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
264 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
264 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
265 SIB III / SIB ny 24 FI SRK LO Biass Xan od Królowych*PL Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
Xann Max od Królowych*PL (SIB ny 23) x Fea'aldyone des Dolgans (SIB n 24)
266 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Annika Berner KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
267 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS BIV
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
268 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Chloe Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX3
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
269 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Åå La Laa Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
Jantar Dysgarden*PL (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
270 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX2
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
271 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
271 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Michael Edström 3
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
272 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 16 Lotus Vivalavita*RU Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Edwin Vivalavita*RU (SIB n 22) x Dessert for the heart Vivalavita*RU (SIB f 03 24)
273 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Gabrielle Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
274 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
275 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
276 SIB VI / SIB f 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mexican Girl Naaras Champion Bjarne Wikström Abs
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
277 SIB VI / SIB f 03 FI SK LO 15 FI*Alizarin Delilah Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan NipinNapin (SIB ds 03 24)
278 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
279 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
280 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Alizarin Esko Riihelä Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
281 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
282 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 BIV NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
283 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Mats Askett KM NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
283 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Michael Edström 2
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
284 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
285 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
286 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
287 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 16 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva Abs
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
288 SIB IX / SIB w 62 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Starlight Waltz Naaras Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
289 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
290 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
291 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
292 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Premior Satu Hämäläinen Abs
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
293 BEN n 22 FI SK LO 16 FI*Hiesun D' Artagnan Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
294 BEN n 24 FI SK LO 16 Mascot Bengals Artak of Force Pride Uros Avoin Satu Hämäläinen EX2
Gogees Fire Ball (BEN n 24) x Zabava Paqari Fleur Amour (BEN n 24)
295 BEN n 24 FI SK RX 16 Rocky Balboa Bengal Diamond*BY Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC BIV
Hot Line des Griffes de Feu (BEN n 24) x Mountsaintaubert Rock Star (BEN n 24)
296 BEN n 24 FI SK LO 16 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
297 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuino Guerino Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
298 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuina Giuseppina Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
299 BEN n 24 33 FI SK LO 16 Inkuban Carib Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Cats Pskov Rich of Lansen (BEN n 24) x Dikay Grasiy Ella Fitzhgerald (BEN n 24)
300 BEN n 24 33 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuino Gabriele Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
301 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
301 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 1
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
302 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
303 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
304 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
305 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 NOM
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
306 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
307 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
308 BSH n FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Amelia Earheart Naaras Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Coventry's Europa (BSH a)
309 BSH b FI SRK LO FI*Gimmie's Passionate Adonis Uros Premior Aliosha Romero EX1 CAPIB
FI*Gimmie's Red Volunteer (BSH d 22) x Big Panther's Bluna (BSH p)
310 BSH d FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Helter Skelter Uros Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
311 BSH d FI SK LO 15 Enchanting Ella British Red, CZ Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Ayden Red Felicity, CZ, DVM (BSH d 22) x Ginger Toy's Grace Kelly (BSH d 22)
312 BSH d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
313 BSH e EE*Jupiter British Wynton *** Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 NOM
SC EE*Cream Coral British Wynton *** (BSH e) x EE*Geneve British Wynton *** (BSH g)
314 BSH e FI SK LO 15 FI*Saranellan Morden Fireglow Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x FI*Saranellan Derosa (BSH f)
315 BSH f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
316 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
317 BSH g FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Tilly Toodle Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
Pridykats Ace Ofspades (BSH n 03) x FI*Rhinestone's Dream Come True (BSH f 03)
318 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
319 BSH g FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Whole Lotta Rosie Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 BIV NOM
FI*Rhinestone's Angus Young (BSH a) x FI*Rhinestone's Tutti Frutti (BSH g)
320 BSH a 22 FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x Catykes Maggie Mai (BSH as 22)
322 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS BIV
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
323 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
324 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
325 BSH ns 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Confucius Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero Abs
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
326 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
327 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
328 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
329 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
330 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 FI*Kipardi's Norman Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Bossche Bol de Broeckloni (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Jane Austen (BSH ns 24)
331 BSH ny 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
332 BSH ay 11 FI SK RX 14 FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
333 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
334 BSH g 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's California Ebony Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Black Widow II (BSH n)
335 BSH b 33 FI SK LO 15 FI*RoundFace's La Bella Durmiente Naaras Avoin Satu Hämäläinen BSH bs 33
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
336 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS BIV
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
337 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras Champion Martin Urban EX1 CACIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
338 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
339 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Martin Urban KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
339 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf Arvosteltu
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
340 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS NOM BIS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
341 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
342 BUR a FI SRK LO 14 FI*Pikkukuun Blue Berry Naaras Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP NOM
FI*Ninelli's TomTomTom (BUR a) x FIN*Pikkukuun Nellymoser (BUR b)
343 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS BIV
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
344 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
345 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
346 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
347 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
348 BUR c FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killing Loneliness Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
349 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
350 BUR d FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Rieti Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
351 BUR e FI SK LO 15 FI*Almond's Freyr Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
352 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB NOM
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
353 BUR g FI SK LO 16 FI*Pikkukuun Pocahontas Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
354 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
354 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 3
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
355 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
356 BUR h FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC BIV
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
357 BUR h FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Kardemumma Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
358 EUR w 64 FI SK RX 16 FI*Laventelin Amelia Aamuntorkku Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FI*Kissakallion Palladium (EUR w) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
359 EUR w 64 FI SRK RX FI*Kissakallion Palladium Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP
FIN*Kissakallion Jerold (EUR n) x Lumi-Emilia (EUR w)
360 EUR n FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Innokas Into Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
361 EUR n FI SK RX 16 FI*Laventelin Armas Aarnituli Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Kissakallion Palladium (EUR w) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
362 EUR e FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
363 EUR g FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
364 EUR g FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Murunen Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Sireenin Anthem (EUR a 24) x FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula (EUR g)
365 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
366 EUR g FI SK RX 16 FI*Aurinkokiven Amadora Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Saska (EUR e) x Silkkiturkin Qrumeluuri (EUR f 22)
367 EUR ns FI SK RX 15 FI*Katinhännän Riva Raptor Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Elekatin Mesikämmen (EUR a) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
368 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
369 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
369 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 4
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
370 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
371 EUR a 22 FI SK LO 16 FI*Feronian Lavendel Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
372 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 No Cert
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
373 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
374 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 BIV
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
375 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Ilppo Uros Kastraatti Martin Urban EX2
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
376 EUR d 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukkeli Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
377 EUR e 22 FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan Naaras Champion Martin Urban EX1 CACIB
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
378 EUR e 24 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Avoin Satu Hämäläinen EUR e 23
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
379 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
380 EUR f 22 FI SK RX 15