ISROK 70. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 04.12.2016
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 4.12.2016 Loppuu 4.12.2016
Ilmoittautuminen alkaa 19.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 13.11.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 26.11.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 280   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI4353970820046324
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Musti & Mirri areena, Kuopio
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, e-mail: riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 6.11.2016. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 6.11.2016 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Jos sinulla on vajaita leimakortteja, ota yhteyttä näyttelysihteeriin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 58
2 103
3 62
4 64
Kotikissat 3
Yhteensä 290

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Margarita Grigorieva KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n 23 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
3 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Champion Margarita Grigorieva Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
4 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
5 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
5 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Määrittely Margarita Grigorieva PER a
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
6 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
7 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
8 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS NOM BIS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
9 PER g FI SK LO 15 Preciousice Blue Note Naaras International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB NOM
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
10 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
11 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX2
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
12 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM NOM BIS
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
12 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Veteraani Margarita Grigorieva 1 NOM BIS
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
13 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová Abs
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
14 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
16 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
17 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
18 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
19 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
20 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
21 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB NOM
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
22 RAG a FI SK LO 16 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
23 RAG a FI SRK LO FI*Celestial's You Belong2Me Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
24 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
24 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
25 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
26 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
27 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Bemondon Chi Adanna Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Alma Aurora (RAG n 04)
28 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Erkatin Alma Aurora Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
29 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
30 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
31 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
32 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
33 RAG a 04 FI SK LO 16 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
34 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
35 RAG d 04 FI SK LO 16 FI*Ruuskatin Mauno Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Ruuskatin Midnight Rose (RAG d)
36 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
37 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
38 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
39 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
40 RAG n 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Kitai Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
41 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
42 RAG a 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Kyoumi Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
43 RAG a 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Mirai Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
44 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Margarita Grigorieva KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
45 SBI n FI SK LO 16 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva Abs
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
46 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
47 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Margarita Grigorieva KM NOM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
48 SBI f FI SK LO 15 FI*Rais-Kis Liinu Naaras Champion Margarita Grigorieva EX1 CACIB
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Rais-Kis Cardemum (SBI f)
49 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Margarita Grigorieva Abs
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
50 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Åll for Avantgarde Naaras Champion Margarita Grigorieva EX1 CACIB
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
51 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Margarita Grigorieva EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
52 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 15 FI*Semiramisin Ak Semir Uros Kastraatti Margarita Grigorieva EX1 CAP NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Semiramisin Ak Orkide (TUV f)
53 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
54 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAGPIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
55 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Supreme Champion Elena Noskova KM NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
56 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Champion Elena Noskova EX1 CACIB
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
57 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Hashtag Northern Lights Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
58 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag Wrong Side of Heaven Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
59 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
60 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova Abs
SE*Muzzcot Lexington (MCO ns 09 22) x (N)Hunstadmoen's Enya Elise (MCO n)
61 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
62 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS BIV NOM BIS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
63 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Top Gear Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Quick Step (MCO n 09 22)
64 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Magic Mike Uros Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lion King Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Encore Amy Jade Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
68 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Story Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
71 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
72 MCO IV / MCO a 09 23 FI SK LO 16 FI*Goldenstream's ZZ Top Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
73 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Maverick Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
75 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Police Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
76 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 15 FI*HeavyMeows Betty Boop Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Hiesun Glorious Greta (MCO f 22)
77 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Lover Boy Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
78 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*Hashtag House of The Rising Sun Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
79 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Song Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
79 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Song Naaras Määrittely Margarita Grigorieva MCO V / MCO d 22
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
80 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
81 MCO V / MCO d FI SK LO 15 FI*Hashtag Aurora Borealis Naaras Määrittely Margarita Grigorieva MCO VI / MCO d 09
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
81 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 15 FI*Hashtag Aurora Borealis Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
82 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
82 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
83 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros International Champion Marie Percynská Rihová Abs
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
83 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
84 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS NOM
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
84 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Siitos
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
85 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
86 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 16 Tafi MuRRena Coon Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová Abs
Timaracoon's Viscounti (MCO ns) x Captain Coon's Xaviera (MCO f 09 22)
87 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag A Day In My Life Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
88 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Rosie Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
89 MCO VI / MCO d 09 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Tycoon Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
89 MCO VI / MCO d 09 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Tycoon Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
90 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
91 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras International Premior Marie Percynská Rihová Abs
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
92 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
94 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Supreme Champion Elena Noskova Abs
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
94 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
95 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 15 FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC NOM
S*Laponia Coons Longrow (MCO d 09 22) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
96 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
97 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Premior Elena Noskova Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
98 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
99 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
100 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
101 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
102 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*DraCoon Fireball Romeo is My Wisdom Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Pillowtalk's Simba (MCO d 09 22) x FI*DraCoon Love Indy Iolanda (MCO ns 09 23)
103 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Moggi Essi Kabanossi Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
104 MCO VIII / MCO ns 03 FIN SRK LO FIN*Escape's Ying Yang Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x Avicats Astraea Escape's (MCO ns)
104 MCO VIII / MCO ns 03 FIN SRK LO FIN*Escape's Ying Yang Uros Veteraani Marina Vinkel 2
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x Avicats Astraea Escape's (MCO ns)
105 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Juggernaut Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
FI*NineTales Afrosamurai (MCO es 22) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
106 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Lionstyle Idol's Eye Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Krysos Gin Tonic (MCO w) x FI*Hiesun Layla (MCO n 22)
107 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
108 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
109 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
110 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
111 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Akim Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
112 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
113 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
114 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Lolcat's Jack Uros International Premior Olga Komissarova NFO II / NFO n 09
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
115 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Rory Gilmore Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Heartcatcher's Charms by Her Beauty (NFO n 09 24)
116 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
117 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
118 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
118 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
119 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros International Premior Marie Percynská Rihová Mitätöity Mitätöity
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
120 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
121 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
122 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
123 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Duchess Catherine Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FI*Lolcat's Fauna (NFO f 09 24)
124 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
124 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
125 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
126 NFO V / NFO f FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
127 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM BIS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
128 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
129 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
130 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Blossom Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
131 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Glyrien's Sleeping Beauty Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
132 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Ainomieli Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
133 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
134 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
135 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Glyrien's Snow White Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
136 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
137 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 S*Little L's Giulietta Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Mitätöity
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x NO*Haapsdatter's Adelaide (NFO n)
138 SIB II / SIB a 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Uljas Poika Uros Avoin Marina Vinkel Abs
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
139 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Uma Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
140 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄrriMurri Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
141 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elayne Naaras Kastraatti Marina Vinkel Abs
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
142 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel Abs
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
143 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
144 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
145 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
146 SIB VIII / SIB ds 01 21 62 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zinovia Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
147 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
148 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Margarita Grigorieva KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
148 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Elena Noskova 3
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
149 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
150 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*Kissalehdon Opri Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Kissalehdon Nefertiti (BEN n 22)
151 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Starglitters Klarissa Naaras Premior Margarita Grigorieva EX1 CAPIB
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Elyse (BEN n 22)
152 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
153 BEN n 24 32 FI SK RX 15 Labaiedubengal Dio Dell Amore Uros Grand International Champion Margarita Grigorieva EX1 CACS
Purrbengals Saiano (BEN n 24 32) x Astarte Kotiya of Labaiedubengal (BEN n 24)
154 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galadriel Naaras Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
155 BEN n 24 32 FI SRK LO FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Grand International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAPS
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
156 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Margarita Grigorieva KM NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
156 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Elena Noskova 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
157 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
158 BSH f FI SRK LO FI*SamBelle's Electra Naaras Grand International Champion Margarita Grigorieva EX1 CACS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
159 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Margarita Grigorieva KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
160 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Margarita Grigorieva KM NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
160 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Elena Noskova 4
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
161 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
162 BSH c 24 FI SK LO 16 FI*Ullukan Pyrypoika Uros Avoin Margarita Grigorieva EX1 CAC
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
163 BSH d 22 FI SK RX 16 FI*Coventry's Primrose Naaras Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Coventry's Gawayne (BSH d 22) x FI*Coventry's Lily-Rose (BSH h)
164 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB NOM
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
165 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
166 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAGPIB NOM BIS
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
167 BSH bs 33 FI SK RX 16 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Champion Margarita Grigorieva EX1 CACIB
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
168 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
169 BUR a FI SK LO 16 FI*Enigmatic Xoxocotlán Azúcar Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
170 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
170 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Veteraani Elena Noskova 1 NOM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
171 BUR c FI SK LO 15 FI*Elwood's Petunia Naaras Avoin Aina Hauge Abs
FI*Kissmollin Montagnana (BUR c) x FI*Elwood's Blue Condition (BUR g)
172 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öörliböörd Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
173 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Premior Aina Hauge EX1 CAPIB
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
174 BUR c FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killing Loneliness Uros Kastraatti Aina Hauge EX1 CAP NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
175 BUR d FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Keijunlilja Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1 NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
176 BUR d FI SRK LO FI*Kissmollin Bourree Uros International Premior Aina Hauge Abs
FI*Shu-Shun Charmikas Da-Capo (BUR n) x FI*Kissmollin Isabelle (BUR j)
177 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Petja Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC NOM
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
178 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Avoin Aina Hauge Abs
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
179 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
180 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
181 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
182 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras Supreme Premior Marina Vinkel Abs
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
183 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
183 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Veteraani Elena Noskova 4
184 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
185 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
185 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Elena Noskova 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
186 EUR a 23 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
187 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
188 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM BIS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
189 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
190 KBL III / KBL ds 22 FI SK LO 16 Timantti Grand Pompon*RU Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Haibar Happy Hunter (KBL n 09 22) x Jussi Grand Pompon*RU (KBL fs 02 21)
191 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros International Champion Marina Vinkel EX1 No Cert
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
192 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
193 KOR FIN SRK LO FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM BIS
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
194 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
195 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
196 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
196 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Elena Noskova 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
197 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
198 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
198 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Elena Noskova 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
199 OCI bs 24 FI SK LO 16 FI*Amare-Cattus Beldroth The Bright Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Silvercomet Midnight's King (OCI bs 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
200 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
201 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Figaro Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
202 ABY n FI SK LO 16 FI*Woodcocks A Kind Of Magic Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Monaimba Om (ABY n)
203 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
204 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
205 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras International Premior Olga Komissarova EX2
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
206 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
207 BAL w 67 FI SRK LO FI*Ballawhane Goewyn Naaras International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Ballawhane Eboneeza (BAL n)
208 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
209 CRX I / CRX a FI SK LO 15 FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Artvan Chocolate Cake (CRX bs)
210 CRX I / CRX ns FI SK LO 16 FI*Ballerina's Rikkovaaran Riku Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
211 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 BIV
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
212 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*KittyLady's Meowth Evolves To Persian Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge Abs
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*Ballerina's Scheherazade (CRX b 09)
213 CRX I / CRX a FI SK LO 15 FI*Tuiscalo's Tee Naaras Kastraatti Aina Hauge EX1 CAP NOM
S*Fulans Dadri (CRX a) x LV*Magic Sunrise Astra Aquarel (CRX g)
214 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
215 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 14 FI*Telltail's Twenty Twirls Naaras International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
216 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Tuiscalo's Undo Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC NOM
Heathcilff Island of Legends (CRX d) x FI*Ronttilan Rautalankaa (CRX f 02)
217 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Sky Naaras Avoin Aina Hauge Abs
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
218 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 15 FI*Telltail's Vasilisa Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
219 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge Abs
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
220 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Aina Hauge KM NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
221 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros Kastraatti Aina Hauge Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
222 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odette Naaras Champion Olga Komissarova Abs
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
223 CRX III / CRX e 24 FI SK LO 16 FI*Saca's Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
224 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
225 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
226 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK LO 16 FI*Saca's Gladiatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
227 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 S*Fort Knox Oberon Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
S*Rexlicious Poker, JW (CRX d 03) x S*Fort Knox Lara Croft (CRX ns)
228 DRX I / DRX n FI SK LO 15 FI*Riepujengin Tittelintuure Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
229 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 15 FI*Riepujengin Q-hullu Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x FI*Riepujengin XtraVilli Alma (DRX f 24)
230 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 Valentina Calvados*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Ciastek PasoDoble*PL (DRX d 21 33) x J-Queen Calvados*PL (DRX f 33)
231 OSH n FI SK LO 15 FI*EdaM's Appolo Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP NOM
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
232 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
233 OSH n 24 FI SK LO 16 FI*Tabbytassun Asser Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
234 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
235 OSH n 25 FI SK LO 16 FI*JellonCats Rockall Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
236 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Mangapwani Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
237 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
238 OSH n 03 FI SK LO 15 FI*Sultsinan Inky Pinky Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*Sultsinan Mocca (OSH n)
239 OSH n 03 FI SRK RX FI*Sultsinan Pieni sydän Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Felides Vivres Snoopurr (OSH n 02)
240 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Queen Victoria Naaras Champion Aina Hauge Mitätöity Mitätöity
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
241 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan CocoaBloom Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
242 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan VeiledRose Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 BIV NOM
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
243 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
244 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
245 SIA b FI SK LO 16 FI*Plan-A I can be a Jedi Uros Avoin Elena Noskova Abs
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
246 SIA f FIN SRK RX I*Profiles Organza Naaras Veteraani Margarita Grigorieva Abs
Profiles Nomination (SIA b) x DK*Piltoft's Isadora (SIA f)
247 SIA n 03 FI SK LO 14 Apocalyptica Calypso Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
248 SIA n 03 FI SRK LO FI*Sultsinan Something Yammie Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
249 SIA d 03 21 FI SK LO 16 FI*Tabbytassun Aarre Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
249 SIA d 03 FI SK LO 16 FI*Tabbytassun Aarre Uros Määrittely Olga Komissarova SIA d 03 21
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
250 SIA n 03 21 FI SK LO 16 FI*Tabbytassun Ainu Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
251 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Elena Noskova KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
252 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
253 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Elena Noskova KM NOM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
253 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Margarita Grigorieva 1 NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
254 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
255 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
256 SOM o FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
257 SPH I / SPH n FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
258 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
259 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Aina Hauge 1 NOM BIS
260 HCS Manu Uros Kotikissat Aina Hauge 3
261 HCS Leevi Uros Kotikissat Aina Hauge 2
282 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Grigorieva Margarita MCO V (13c), EXO n, EXO n 03 22, EXO n 24, SBI b, SBI b 21, SBI d, SBI f, SBI f 21, SBI n, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 24, BEN n 24 32, BML I, BSH bs 33, BSH c 24, BSH d 22, BSH f, BSH g, BSH ns 11, VET 1, VET 4 38
Hauge Aina BUR a, BUR b, BUR c, BUR d, BUR e, BUR h, BUR j, BUR n, CRX I, CRX II, RUS, HCS 33
Komissarova Olga NEM I, NEM II, NFO I, NFO IX, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, ABY n, CRX III, CRX IV, CRX VII, DRX I, DRX V, DRX VII, OSH a, OSH c 24, OSH n, OSH n 03, OSH n 24, OSH n 25 40
Koskenkangas Marjatta RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG d 04, RAG f 04, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, MCO IV, MCO IX, MCO VIII 42
Noskova Elena MCO I, MCO II, MCO III, MCO VII, BAL b, BAL w 67, SIA a, SIA b, SIA d 03 21, SIA n, SIA n 03, SIA n 03 21, SOM a, SOM n, SOM o, SPH I, SPH V, VET 3 40
Percynská Rihová Marie PER a, PER b, PER d, PER d 03, PER ds 22 62, PER f 22, PER g, PER g 02 62, PER g 03, PER n, PER n 03, PER n 22, PER ns 24 62, MCO V, MCO VI, NFO III 38
Vinkel Marina NFO II, NFO IV, NFO V, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, CHA, EUR a 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 22, EUR ns, EUR w 62, KBL III, KOR, MAN 51-52, OCI b 24, OCI bs 24, OCI n 24, VET 2 40
7 tuomaria