ISROK 69. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 03.12.2016
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.12.2016 Loppuu 3.12.2016
Ilmoittautuminen alkaa 19.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 6.11.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 26.11.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI4353970820046324
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Musti & Mirri areena, Kuopio
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, e-mail: riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 6.11.2016. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 6.11.2016 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Jos sinulla on vajaita leimakortteja, ota yhteyttä näyttelysihteeriin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 61
2 104
3 77
4 54
Kotikissat 3
Yhteensä 299

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO a FI SRK LO 13 FI*Mogi's Beau Bobby Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
3 EXO n 23 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Champion Marina Vinkel Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
5 EXO a 03 22 FI SK LO 15 FI*Mogi's Robin Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Mogi's Mother Love (EXO n 22) x FI*Mogi's Belle Bettine (EXO a 03)
6 EXO f 03 22 FI SK LO 15 FI*Shamirin Wonderful Woman Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
7 EXO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
8 EXO e 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Nike Nicolette Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
9 PER n FI SK RX 16 FI*Shamirin Xtream Xorro Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Mariokko Ruusurosean (PER n 03)
10 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
11 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
12 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
13 PER g FI SK LO 15 Preciousice Blue Note Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
14 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
15 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
16 PER a 22 FI SK LO 16 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
17 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
18 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
19 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
20 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
21 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
22 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
23 PER f 03 22 FI SK LO 15 FI*Shamirin Urban Usma Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
24 PER f 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Q-Girl Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
25 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras Champion Margarita Grigorieva EX1 CACIB
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
26 RAG a FI SK LO 16 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
26 RAG a FI SK LO 16 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras Määrittely Marie Percynská Rihová Abs
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
27 RAG a FI SK LO 16 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX2
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
28 RAG a FI SRK LO FI*Celestial's You Belong2Me Uros International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAGPIB NOM
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
29 RAG c FI SRK LO Bobkatin Olive Oil Uros International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAGPIB
S*Evenstar's Dusty of Oroonoko (RAG a 04) x Bobkatin Wenla (RAG c)
30 RAG n 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Unmei Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
31 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
31 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
32 RAG f 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras Champion Margarita Grigorieva EX1 CACIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
33 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB NOM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
34 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM BIS
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
35 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
36 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Margarita Grigorieva Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
37 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Ariel Naaras Avoin Margarita Grigorieva Abs
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
38 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Margarita Grigorieva KM NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
39 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
40 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
41 RAG d 04 FI SK LO 16 FI*Ruuskatin Mauno Uros Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Ruuskatin Midnight Rose (RAG d)
41 RAG d 04 FI SK LO 16 FI*Ruuskatin Mauno Uros Määrittely Marie Percynská Rihová RAG d 04
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Ruuskatin Midnight Rose (RAG d)
42 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
43 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX2
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
44 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
45 RAG n 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Kitai Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
46 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras Champion Margarita Grigorieva EX1 CACIB BIV NOM
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
47 RAG a 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Kyoumi Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
48 RAG a 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Mirai Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
49 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
50 SBI n FI SK LO 16 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
51 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
52 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
53 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas Abs
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
54 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
55 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
56 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
57 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
58 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Are The One Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
59 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
60 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Hashtag Northern Lights Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
61 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag Wrong Side of Heaven Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
62 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Matami Mimmi Naaras Avoin Margarita Grigorieva Abs
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
63 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM BIS
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
64 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows Uros Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva Abs
SE*Muzzcot Lexington (MCO ns 09 22) x (N)Hunstadmoen's Enya Elise (MCO n)
65 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Supreme Premior Margarita Grigorieva KM
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
66 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Top Gear Uros International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAGPIB
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Quick Step (MCO n 09 22)
67 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros Kastraatti Margarita Grigorieva EX1 CAP BIV NOM
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Eye Catcher Uros Avoin Olga Komissarova EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lion King Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Encore Amy Jade Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
73 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
74 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Hambletonian 10 Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mainesuspect Macy of The TipTop (MCO f 09 22)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
76 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
77 MCO IV / MCO a 09 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Walt Disney Uros Kastraatti Olga Komissarova EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
78 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Maverick Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
79 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Police Uros Avoin Margarita Grigorieva EX1 CAC BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
80 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 15 FI*HeavyMeows Betty Boop Naaras Avoin Margarita Grigorieva EX1 CAC
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Hiesun Glorious Greta (MCO f 22)
81 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Quugirls Qwicky Naaras Avoin Margarita Grigorieva MCO VI / MCO f 09 23
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
82 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*Hashtag House of The Rising Sun Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
83 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Margarita Grigorieva KM BIV NOM BIS
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
84 MCO V / MCO d FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Be Like Red Adair Uros Grand International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAPS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
85 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Okey-Dokey Obelix Uros Premior Margarita Grigorieva Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
86 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*NineTales Knight of Seven Kingdoms Uros Kastraatti Margarita Grigorieva EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
86 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*NineTales Knight of Seven Kingdoms Uros Määrittely Marie Percynská Rihová MCO d (d 22)
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
87 MCO V / MCO d FI SK LO 15 FI*Hashtag Aurora Borealis Naaras Kastraatti Margarita Grigorieva MCO VI / MCO d 09
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
88 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Kastraatti Margarita Grigorieva EX1 CAP
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
88 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
89 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Battle Creek's Allegro Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
90 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
90 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Siitos
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
91 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
92 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 16 Tafi MuRRena Coon Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
Timaracoon's Viscounti (MCO ns) x Captain Coon's Xaviera (MCO f 09 22)
93 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag A Day In My Life Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
94 MCO VI / MCO d 09 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Tycoon Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV NOM
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
94 MCO VI / MCO d 09 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Tycoon Uros Veteraani Marie Percynská Rihová 2
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
95 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
96 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
97 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Supreme Champion Margarita Grigorieva Abs
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
97 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
98 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 15 FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart Naaras Avoin Margarita Grigorieva EX1 CAC NOM
S*Laponia Coons Longrow (MCO d 09 22) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
99 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Redrunner Ruby Naaras Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
100 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAPS
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
101 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Premior Margarita Grigorieva Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
102 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
103 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
104 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Olga Komissarova EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
105 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
106 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Moggi Essi Kabanossi Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
107 MCO VIII / MCO ns 03 FIN SRK LO FIN*Escape's Ying Yang Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x Avicats Astraea Escape's (MCO ns)
107 MCO VIII / MCO ns 03 FIN SRK LO FIN*Escape's Ying Yang Uros Veteraani Marie Percynská Rihová 1 NOM BIS
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x Avicats Astraea Escape's (MCO ns)
108 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Juggernaut Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
FI*NineTales Afrosamurai (MCO es 22) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
109 MCO VIII / MCO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*SweetTail's Anastasia Naaras Kastraatti Olga Komissarova Abs
FI*Krysos Kit Walker (MCO ds 09 23) x FI*Vuorensinen Minnie (MCO ns 03 22)
110 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
111 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
112 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
113 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
114 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Aether Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
115 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Akim Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NEM ns 09 21
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
116 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
117 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
118 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Lolcat's Jack Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
119 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
120 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
121 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
121 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
122 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
123 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
124 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
125 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
126 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Duchess Catherine Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FI*Lolcat's Fauna (NFO f 09 24)
127 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Elena Noskova KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
127 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
128 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
129 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 BIV NOM
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
130 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
131 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
132 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Blossom Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
133 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Glyrien's Sleeping Beauty Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
134 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Ainomieli Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
135 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
136 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
137 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Glyrien's Snow White Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
138 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
139 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 S*Little L's Giulietta Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova Mitätöity
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x NO*Haapsdatter's Adelaide (NFO n)
140 SIB II / SIB a 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Uljas Poika Uros Avoin Elena Noskova Abs
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
141 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄrriMurri Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
142 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elayne Naaras Kastraatti Elena Noskova Abs
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
143 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova Abs
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
144 SIB V / SIB f FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Corona Twist Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
145 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB NOM
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
146 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
147 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Elena Noskova KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
148 SIB VIII / SIB ds 01 21 62 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zinovia Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
149 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 BIV
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
150 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 16 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
151 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Aina Hauge KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
151 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Aina Hauge 1 NOM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
152 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Champion Aina Hauge EX1 CACIB NOM
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
153 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1 BIV
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
154 BEN n 24 FI SK LO 16 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
155 BEN n 24 FI SK LO 16 CattiCartano Summer Magic Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 NOM
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Jasum (BEN n 24)
156 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
156 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Veteraani Aina Hauge 3
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
157 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Starglitters Klarissa Naaras Kastraatti Aina Hauge EX1 CAP
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Elyse (BEN n 22)
158 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
159 BEN n 24 32 FI SK RX 15 Labaiedubengal Dio Dell Amore Uros Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS
Purrbengals Saiano (BEN n 24 32) x Astarte Kotiya of Labaiedubengal (BEN n 24)
160 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galadriel Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
161 BEN n 24 32 FI SRK LO FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
162 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
162 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Aina Hauge 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
163 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
164 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
165 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
165 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Aina Hauge 1 NOM BIS
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
166 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
167 BSH n 24 FI SK LO 16 FI*Kipardi's Over cute Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Hopeatiikeri Tähtitomu (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Lucky You (BSH ns 24)
168 BSH c 24 FI SK LO 16 FI*Ullukan Pyrypoika Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
169 BSH d 22 FI SK RX 16 FI*Coventry's Primrose Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Coventry's Gawayne (BSH d 22) x FI*Coventry's Lily-Rose (BSH h)
170 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS NOM
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
171 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
172 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
173 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
174 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
175 BSH ns 24 62 FI SRK LO FI*Kipardi's Cygni Naaras Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x S*Näckrosen's Silver Fashion (BSH ns 24)
176 BSH bs 33 FI SK RX 16 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
176 BSH bs 33 FI SK RX 16 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Määrittely Marie Percynská Rihová BSH bs 33
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
177 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
178 BUR n FI SK LO 16 FI*Almond's Hans Westergaard Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
179 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
179 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Aina Hauge Arvosteltu
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
180 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
181 BUR a FI SK LO 16 FI*Enigmatic Xalixco Agave Azul Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
182 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
182 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Veteraani Aina Hauge Arvosteltu
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
183 BUR c FI SK LO 15 FI*Elwood's Petunia Naaras Avoin Marie Percynská Rihová Abs
FI*Kissmollin Montagnana (BUR c) x FI*Elwood's Blue Condition (BUR g)
184 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öörliböörd Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC BIV
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
185 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX2
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
186 BUR c FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Kuningaskissus Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
187 BUR c FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killing Loneliness Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
188 BUR d FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Keijunlilja Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
189 BUR d FI SRK LO FI*Kissmollin Bourree Uros International Premior Olga Komissarova Abs
FI*Shu-Shun Charmikas Da-Capo (BUR n) x FI*Kissmollin Isabelle (BUR j)
190 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Ilja Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
191 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Petja Uros Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
192 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Timofei Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP NOM
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
193 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
194 BUR h FI SRK LO FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
194 BUR h FI SRK LO FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras Veteraani Aina Hauge 4
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
195 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
195 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
196 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
197 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
198 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Supreme Premior Elena Noskova KM NOM
198 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Veteraani Aina Hauge 4
199 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
200 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
201 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM NOM BIS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
202 KBL III / KBL ds 22 FI SK LO 16 Timantti Grand Pompon*RU Uros Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
Haibar Happy Hunter (KBL n 09 22) x Jussi Grand Pompon*RU (KBL fs 02 21)
203 KBL III / KBL fs 22 FI SK RX 16 Q'lady Trisha Kuril Kotan*RU Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Erl Byorn Bobcat (KBL a 23) x EST*Rogneda Barrayar (KBL fs 03 22)
204 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
205 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
206 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
207 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX2
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
208 KOR FIN SRK LO FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP BIV NOM BIS
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
209 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM NOM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
210 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Aina Hauge KM NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
211 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Aina Hauge KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
211 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Aina Hauge 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
212 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
213 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Aina Hauge KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
213 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Aina Hauge 3
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
214 OCI bs 24 FI SK LO 16 FI*Amare-Cattus Beldroth The Bright Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Silvercomet Midnight's King (OCI bs 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
215 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS BIV NOM BIS
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
216 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Figaro Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
217 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
218 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras International Premior Aina Hauge EX2
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
219 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB NOM BIS
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
220 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB NOM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
221 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
222 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
223 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
224 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 14 FI*Telltail's Twenty Twirls Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
225 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 15 FI*Telltail's Vasilisa Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
226 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel Abs
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
227 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
228 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Saca's Tice Taio Uros Premior Marina Vinkel Abs
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
229 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros Kastraatti Marina Vinkel Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
230 CRX III / CRX e 24 FI SK LO 16 FI*Saca's Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
231 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
232 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
233 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK LO 16 FI*Saca's Gladiatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel Abs
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
234 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 S*Fort Knox Oberon Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel Abs
S*Rexlicious Poker, JW (CRX d 03) x S*Fort Knox Lara Croft (CRX ns)
235 DRX I / DRX n FI SK LO 15 FI*Riepujengin Tittelintuure Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 No Cert
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
236 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 15 FI*Riepujengin Q-hullu Uros Kastraatti Aina Hauge EX1 CAP
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x FI*Riepujengin XtraVilli Alma (DRX f 24)
237 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 Valentina Calvados*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1 NOM BIS
Ciastek PasoDoble*PL (DRX d 21 33) x J-Queen Calvados*PL (DRX f 33)
238 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
239 OSH b FI SK LO 15 FI*Sultsinan Mochaccino Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP NOM
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*Sultsinan Mocca (OSH n)
240 OSH n 25 FI SK LO 16 FI*JellonCats Rockall Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
241 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Mangapwani Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
242 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
243 OSH n 03 FI SK LO 15 FI*Sultsinan Inky Pinky Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*Sultsinan Mocca (OSH n)
244 OSH n 03 FI SRK RX FI*Sultsinan Pieni sydän Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Felides Vivres Snoopurr (OSH n 02)
245 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Queen Victoria Naaras Avoin Marie Percynská Rihová Mitätöity Mitätöity
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
246 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan CocoaBloom Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV NOM BIS
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
247 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan VeiledRose Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
248 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Tia Dalma Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
249 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
250 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
251 SIA b FI SK LO 16 FI*Plan-A I can be a Jedi Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
252 SIA f FIN SRK RX I*Profiles Organza Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Profiles Nomination (SIA b) x DK*Piltoft's Isadora (SIA f)
252 SIA f FIN SRK RX I*Profiles Organza Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
Profiles Nomination (SIA b) x DK*Piltoft's Isadora (SIA f)
253 SIA n 03 FI SK LO 14 Apocalyptica Calypso Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
254 SIA n 03 FI SRK LO FI*Sultsinan Something Yammie Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
255 SIA c 03 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Love Story Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
256 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
257 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
258 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
258 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
259 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
260 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
261 SOM o FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
262 SPH I / SPH a FI SK RX 15 FI*Kattiklaanin Pandora Naaras Avoin Aina Hauge Abs
Merloni Natan (SPH a) x Cocopah Samsara (SPH g)
263 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB NOM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
264 HCL Boris Uros Kotikissat Marina Vinkel 1 NOM
265 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Marina Vinkel 1 NOM BIS
266 HCS Soma Naaras Kotikissat Marina Vinkel 1 NOM
291 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Grigorieva Margarita RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG c, RAG d 04, RAG f 21, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, RAG n 21, MCO III, MCO V, MCO VII 45
Hauge Aina BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 24, BEN n 24 32, BML I, OCI b 24, OCI bs 24, OCI n 24, ABY n, DRX I, DRX V, DRX VII, SPH I, SPH V, VET 3 38
Komissarova Olga MCO IV, MCO IX, MCO VI, MCO VIII, BUR a, BUR b, BUR d, BUR e, BUR h, BUR j 40
Koskenkangas Marjatta PER a 22, PER b, PER d, PER d 03, PER f 03 22, PER f 21 33, PER f 22, PER g, PER g 02 62, PER n, PER n 03, PER n 22, PER ns 24 62, SBI b, SBI b 21, SBI d, SBI n, MCO I, MCO II, NEM I, NEM II, NFO I, NFO III, NFO IV 42
Noskova Elena NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, TUA VI, BSH bs 33, BSH c 24, BSH d 22, BSH f, BSH g, BSH n 24, BSH ns 11, BSH ns 24 62, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 24, EUR w 62 41
Percynská Rihová Marie RAG d 04 (13c), RAG a (13c), MCO V (13c), BSH bs 33 (13c), BUR c, BUR n, KBL III, KOR, MAN 51-52, BAL b, BAL w 67, OSH b, OSH c 24, OSH n, OSH n 03, OSH n 25, RUS, SOM a, SOM n, SOM o, VET 2 42
Vinkel Marina EXO a, EXO a 03 22, EXO e 21 33, EXO f 03 22, EXO n, EXO n 03 22, EXO n 24, TUV f 61-63, TUV n 61-63, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX VII, SIA a, SIA b, SIA c 03, SIA f, SIA n, SIA n 03, HCL, HCS, VET 4 36
7 tuomaria