ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 16.10.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 16.10.2016 Loppuu 16.10.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 28.9.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.10.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003 
(iltaisin kello 17 - 20)show@ery-syd.net
Lisätietoja
Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu viimeistään 31.8.2016: 36 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33 e/kissa/päivä.  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10 e. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu ajalla 1.9.2016-23.9.2016: 40 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 37 e/kissa/päivä. EI LEIMAKORTTIMAKSUJA  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Loukkukuja 4 A 8, 36200 Kangasala. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI8722111800003302 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1229. Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 16.9.2016.
Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värimuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5 euroa/kissa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 69
2 99
3 57
4 98
Kotikissat 3
Yhteensä 326

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1611747 My-Champagne Iron Maiden Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
2 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Boris Lupan Abs
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
5 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Champion Boris Lupan EX1 CACIB
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
6 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
7 PER n 22 FI SK LO 1613643 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
8 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
9 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
10 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Boris Lupan KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
11 PER g 02 62 FI SK RX 1509659 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
12 PER n 33 FIN SRK LO 80923 FIN*Cherish's Hotcake Naaras Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
12 PER n 33 FIN SRK LO 80923 FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Boris Lupan 2
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
13 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Boris Lupan Abs
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
13 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
13 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Boris Lupan Abs
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
14 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
15 RAG n FI SK LO 1612883 FI*Riverknee Call of the Wild Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Riverknee Wish of Love (RAG n)
16 RAG a FI SK LO 1508164 FI*Riverknee Milord William Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
17 RAG a FIN SRK LO 78418 FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
17 RAG a FIN SRK LO 78418 FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Boris Lupan 1
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
18 RAG n 21 FI SRK LO 1403462 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
19 RAG n 03 FI SK LO 1405630 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
20 RAG n 03 FI SRK LO 1301551 FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x FI*Dollyblues Joy Of My Life (RAG n 03)
21 RAG n 03 FI SK LO 1613181 S*Krickelins Vivian Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
22 RAG n 04 FI SK LO 1510680 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Elmera Racemosa (RAG a 03)
23 RAG n 04 FI SK LO 1611763 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
24 RAG n 04 FI SK RX 1613149 FI*Darkie's Yume Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
25 RAG a 03 FI SK LO 1507172 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
26 RAG a 03 FI SK LO 1613318 FI*Snowrag Jungle Love Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
27 RAG a 03 FI SRK LO 41390 FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
28 RAG a 04 FI SRK LO 1402477 FI*Riverknee Little Star Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
29 RAG a 04 FI SK LO 1508165 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Champion Boris Lupan Abs
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
30 RAG a 04 FI SRK LO 85453 FI*Sunrunner's Jesstin Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Royal King of Golden Coast*CH (RAG n 03) x FIN*Sunrunner's Chiana (RAG g 04)
31 RAG a 04 FI SK LO 1613315 FI*Snowrag Jungle Fever Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 BIV
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
32 RAG d 04 FI SK LO 1613417 FI*Snowrag Beezy Bear Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Snowrag Clara (RAG h 03)
33 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
34 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC NOM
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
35 RAG g 04 FI SK LO 1613072 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
36 RAG f 04 21 FI SK LO 1612617 FI*Dollyblues Long Tall Sally Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Dollyblues Owner Of My Dreams (RAG d 04) x FI*Rock'nRags Maxine! (RAG a 04 21)
37 SBI n FI SK LO 1507442 FI*PurringBeauty's Danielle Naaras Champion Boris Lupan EX1 CACIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Merissal Wade (SBI n)
38 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 BIV
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
39 SBI n FI SK LO 1613498 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX2
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
40 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Boris Lupan Abs
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
41 SBI a FI SRK LO 83481 FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
42 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
43 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
44 SBI b FI SRK LO 89616 FI*Shonamei's Golden Sunset Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FI*Mithrandilin Elwing (SBI b)
45 SBI c FI SRK LO 42035 FI*Kermatassun Grace Kelly Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FI*Sinikeijun Ariella Adalmina (SBI c)
46 SBI c FI SK LO 1611232 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB BIV
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
47 SBI c FI SK LO 1510487 FI*Kirakan Undercover Angel Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
48 SBI d FI SRK LO 1301772 FI*Tassuliinin Gilbert Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
49 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM BIS
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
49 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras Veteraani Boris Lupan 3
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
50 SBI f FI SRK LO 1402481 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
51 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
52 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
53 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
53 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Boris Lupan 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
54 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
55 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89447 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
56 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 1406327 FI*Kipinättären Ayda Andromeda Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FI*Semiramisin Ak Opal Oglum (TUV d) x FI*Iltatähden Bahira Bianca (TUV d)
57 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
58 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
59 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO 86333 FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
60 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 1404296 FI*Murmelin Dexter Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
61 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 1301571 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
62 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
63 MCO I / MCO n FI SK LO 1507703 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
64 MCO I / MCO a Ballou *** Uros Premior Anne Paloluoma Abs
Adamand Baksik *** (MCO a) x Mikanta Keri *** (MCO g)
65 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613566 FI*HoneyCoon's Not Guilty Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov Abs
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
66 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613087 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
67 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
68 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1509463 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
69 MCO III / MCO n 22 Mildred Erosha Honeycat*RU Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS BIV
IT*Maxistar Tyson (MCO n 09 22) x (N)Mydele's Torfrid (MCO n 22)
70 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510293 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU Uros Champion Zvezdan Memedov Abs
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
71 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
72 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1613090 FI*HoneyCoon's Help, I'm A Rock Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
73 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612706 FI*Hemingway's Minnie Hollow Wood Naaras Määrittely Anne Paloluoma MCO IV/Mco n 09 22
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1612706 FI*Hemingway's Minnie Hollow Wood Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
74 MCO IV / MCO n 09 22 Solder of Fortune Felicoon Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Iraklij (MCO d 09 22) x Magic Coon Baccara (MCO n 22)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611443 FI*NineTales Lion King Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1612302 FI*TipTop Maine Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
77 MCO IV / MCO n 09 22 Kentucky Zagorsky Line*RU Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1612298 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1508081 FI*Rotcat Naxos Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
80 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 1402862 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB BIV NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
81 MCO V / MCO d 22 FI SK RX 1510453 FI*Fullmoon's Knock On Wood Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
82 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1612813 Best Ilves Affi Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX2
Best Ilves Volsung (MCO d 09 25) x Prizni Zimenok*RU (MCO f 22)
83 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 86716 FI*Fullmoon's Earth Wind Fire Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
84 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1510018 PL*Dark Age Euphoria Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
85 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
86 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
87 MCO VIII / MCO fs 09 Fiona Pride of Palace*RU Naaras Champion Kristof Van Roy Abs
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1404235 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
89 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1509734 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
90 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
92 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 1402559 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK RX 1612822 Kleo Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Shelter Bastet Dodge Durano (MCO ns 09) x Igrushka Leon Heart (MCO ns 09 22)
94 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1613563 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
95 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1510458 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
96 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612349 Wackymoon Reinhardt Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
97 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612453 FI*Valier's Sozinha Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*Valier's Juno (MCO g 22)
98 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1509457 Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva Naaras Avoin Kristof Van Roy EX2
Ignat Indigo Eyes (NEM a 21) x Marcella Serebristyi Iney (NEM n 03 21)
99 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1509458 Salomea Sineva Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
David Formula Uspekha (NEM n 21) x Legend SiNeva (NEM n 09 21)
100 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1613175 Mishelle Gold Nympha Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
101 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 1301038 FI*FeliMau Chili Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
102 NEM II / NEM n 03 21 FI SK RX 1613174 Envy Neva's Mystery Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
David Formula Uspekha (NEM n 21) x Hohloma Neva's Mystery (NEM ns 03 21)
103 NFO I / NFO n FI SK LO 1612108 FI*Felicis Gaudium Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
104 NFO I / NFO n FI SRK LO 86831 FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
105 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 42400 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
108 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
109 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1508233 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
110 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 86830 FI*Heinuntuvan Eemeli Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
111 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 89636 FI*Heinuntuvan Andreas Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
112 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
113 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
114 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1612525 FI*Vihurin Naapurini Totoro Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
115 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1406083 FI*ArcticWilds Fire And Ice Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
116 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
117 NFO V / NFO f FI SK LO 1508211 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
118 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1611684 FI*Jarraun's Skog Dikibyr Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
119 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1611682 FI*Jarraun's Skog Disa Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
120 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1611597 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
121 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
122 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1506742 FI*Herttaisen Viides Villikko Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FIN*Kujakeikarin Iivari (NFO n 09 22) x Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL (NFO f 23)
123 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB BIV
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
124 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
125 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1406081 FI*ArcticWilds Forever Is A Long Time Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP NOM
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
126 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
127 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
128 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 1612524 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
129 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 1510024 FI*Louhelan Peanut Buttah Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
130 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
130 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Martti Peltonen 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
131 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 1405657 FI*Catillus Magellan Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
132 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX 82074 Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM BIV
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
132 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX 82074 Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Martti Peltonen 2
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
133 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 1302047 Flanel Sibaris*RU Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
134 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1612520 FI*Amurin Chaleb Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
135 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 1507401 FI*SibillaCat's Antosha Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Flanel Sibaris*RU (SIB n 24)
136 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
137 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 1611188 FI*Catillus Manteli Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM BIS
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
138 SIB IV / SIB ny 09 22 FI SK LO 1613990 Ekaterina Molaska Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
Starsiberia Darius of Molaska (SIB n 09 22) x Krajsava Iz Tverskogo Knyazhestva of Molaska (SIB n 22)
139 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 1613244 FI*Apachiris Fanni Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX3
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Delightful Domina (SIB n 09 22)
140 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1613645 NO*Grensedalen Wendy Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
141 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
142 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
143 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1614743 Lotus Vivalavita*RU Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
Edwin Vivalavita*RU (SIB n 22) x Dessert for the heart Vivalavita*RU (SIB f 03 24)
144 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
145 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509195 FI*Amurin Zerahiah Uros Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
146 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1510607 FI*Sippan's LumiSade Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
147 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 86429 FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
148 TUA I / TUA a FI SK LO 1508427 FI*Josmarin Kinder Bueno Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
149 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 1507870 FI*Felesin Amor Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
150 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 1507381 FI*Felesin Marco Hietala Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
151 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
152 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1404927 FI*Gildemin Bailey's King Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
153 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM BIS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
154 BEN n 22 FI SK RX 1509886 CattiCartano KingOfHearts Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX2
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
155 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
156 BEN n 24 FI SK LO 1614032 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
157 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
158 BLH n FI SK RX 1611662 FI*Treselle's Espresso Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
159 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1610964 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
160 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
161 BSH g 22 FI SK LO 1612435 FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Rhinestone's Lion King (BSH d 24) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
162 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
163 BSH a 03 FI SK LO 1406007 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB NOM
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
164 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
165 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
166 BUR n FI SRK LO 1302005 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
167 BUR n FI SRK LO 40304 FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras International Premior Lena Vencliková EX1 CAGPIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
168 BUR b FI SK LO 1614034 UA*Oktarin Yamadori Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
Stjärnviks Divine Eros (BUR n) x UA*Oktarin Rosetta (BUR b)
169 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
169 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 2
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
170 BUR h FI SRK LO 1402918 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
171 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
172 CYM 53 / CYM f 09 53 FI SK RX 1612291 FI*Soothill's New Moon Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan (CYM f 09 52)
173 EUR n FI SK RX 1405823 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
174 EUR e FI SK RX 1509952 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
175 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
175 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 1
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
176 EUR d 22 FI SRK RX 40267 FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS NOM
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
177 EUR d 24 FI SK LO 1613488 FI*Feronian Limon Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
178 EUR e 24 FI SRK RX 1301170 FI*Pinkkitassun Edina Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
179 EUR f 22 FI SRK LO 36599 FI*Pinkkitassun Bette Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
180 EUR f 23 FIN SRK RX 35609 FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
181 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM NOM BIS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
182 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
183 KOR FI SRK LO 39604 FI*Melodian Unakan Uros International Champion Lena Vencliková Abs
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x FI*Poison's Chuan mong (KOR )
184 KOR FI SK LO 1612661 FI*Qurokon Asta Naa Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
185 KOR FI SRK LO 39339 FI*Melodian Thanit Uros Grand International Premior Lena Vencliková Abs
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
186 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
187 MAU n 24 FI SK LO 1507760 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
188 MAU ns 24 FI SK LO 1509532 Bias Yá Moasi, CZ Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
189 MAU ns 24 FI SK LO 1611559 FI*CatNmaus Chausiku Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX2
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
190 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
191 MAU ns 24 FI SK LO 1611150 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
192 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Lena Vencliková KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
193 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Lena Vencliková KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
193 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
194 OCI n 24 FI SRK LO 42161 FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
195 OCI n 24 FI SK LO 1612371 FI*Moosegrove Kiara Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
196 OCI n 24 FI SK LO 1404849 FI*Topspot Mineiráo Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FI*Topspot Jaguatirica (OCI n 24)
197 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
198 OCI b 24 FI SRK LO 42663 FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
199 OCI b 24 FI SRK LO 42099 FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras International Champion Lena Vencliková EX2
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
200 OCI b 24 FI SK LO 1507072 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
201 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Lena Vencliková KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
201 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Joeri Vanrusselt 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
202 OCI b 24 FI SRK LO 42651 FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
203 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Supreme Champion Lena Vencliková KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
204 OCI o 24 FIN SRK RX 32540 FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
205 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
206 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Natalia Sidorova KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
207 ABY n FI SK LO 1405207 FI*Link Modunia Mgodi Uros International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB DISQ AGR.
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
208 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
209 ABY n FI SK LO 1613300 FI*Link Bashasha Azima Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1 BIV NOM BIS
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
210 ABY n FIN SRK LO 34234 FIN*Link Imani Imoo Naaras International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
210 ABY n FIN SRK LO 34234 FIN*Link Imani Imoo Naaras Veteraani Elena Noskova 2
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
211 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
212 BAL c 21 FI SK RX 1612024 FI*Noxx The Winner Takes It All Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
213 CRX I / CRX n FI SK LO 1612503 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
214 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 1508910 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
215 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1510476 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
216 CRX II / CRX c 03 FI SK RX 1611135 FI*Framillan Witty Jester Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
217 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1611195 FI*Tuiscalo's Undo Uros Avoin Natalia Sidorova Abs
Heathcilff Island of Legends (CRX d) x FI*Ronttilan Rautalankaa (CRX f 02)
218 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1510029 FI*Framillan Unna Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 No Cert
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
219 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 1611991 FI*FunkyJam's BigBabOl Uros Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
220 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613288 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
221 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 1612875 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1 BIV
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
222 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613286 FI*KattiKaisan Paluu Tulevaisuuteen Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
223 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Natalia Sidorova KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
224 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Natalia Sidorova KM BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
225 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1404556 FI*Framillan Oh yes, You can love me Uros Kastraatti Natalia Sidorova Abs
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
226 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX 42605 FI*Framillan Keep It Up Naaras Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
227 CRX III / CRX g 24 FI SK LO 1613628 FI*FunkyJam's Nova Prime Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
228 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 1610907 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
229 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO 39020 FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Natalia Sidorova EX1 CAPS NOM
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
230 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1611619 FI*Raitakatin Lazarus Uros Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x Changes Liza Jane (CRX ns)
231 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
232 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK RX 1611994 FI*FunkyJam's Melody Pops Naaras Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1 NOM
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
233 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1612974 FI*Framillan Zaza Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova Abs
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Sweet Blueberry Pie (CRX a 03 24)
234 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 1510529 FI*Gaala-Star Hopea Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
235 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 1300433 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
236 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1611124 FI*Gaala-Star Ivori Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC NOM
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
237 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1611433 EE*Solaris Planet Irs Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
238 DRX I / DRX c FI SK LO 1611141 FI*Åbodas Belinda Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
239 DRX I / DRX b FI SRK LO 40420 FI*Åbodas Aiyana Naaras Premior Natalia Sidorova EX1 CAPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
240 DRX I / DRX a FI SRK LO 40419 FI*Åbodas Kaya Naaras Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
241 DRX III / DRX f FI SK LO 1509730 FI*Åbodas Taimi Naaras Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Åbodas Ninja (DRX g)
242 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB BIV
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
243 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1612793 FI*Myggmånens Safir Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX2
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
244 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1613606 Valentina Calvados*PL Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
Ciastek PasoDoble*PL (DRX d 21 33) x J-Queen Calvados*PL (DRX f 33)
245 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 1405792 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS NOM
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
246 DSP III / DSP g FI SK RX 1613756 Jessika Femina Nuda Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
Diamond Prima Felines*EST (DSP a 33) x Agnes Sweet of Ozland (DSP g 03)
247 OLH b FI SK LO 1611804 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
248 OLH n 25 FI SRK LO 90869 Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
249 OLH d 24 FI SRK RX 1300920 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
250 OLH ns 22 FI SK RX 1509907 FI*Mummeli Sofinho Yanino Uros Avoin Martti Peltonen Abs
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
251 OLH ns 24 FI SK RX 1613073 FI*TaikaTomun Iiro Innokas Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen OLH ns 25
FI*Noxx Dr No (OSH ns 03 24) x FI*TaikaTomun Geimaileva Greta (OLH fs 24)
252 OLH q 03 24 FI SK LO 1507169 FI*Galene's Dracunculus Vulgaris Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Blue Passion (SIA a 03 21)
253 OSH n FI SRK LO 1403274 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
254 OSH n FI SK LO 1613398 Timotheus Del Iris Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
255 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
256 OSH n 24 FI SK LO 1506714 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
257 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
258 OSH b 24 FI SK RX 1612957 Xsemirion FlorElen Chrysolite Uros Champion Martti Peltonen Abs
Kangaroo Linda Chrysolite (SIA w) x Florencia Harmonia (OSH c)
259 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS NOM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
260 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
261 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS BIV NOM BIS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
262 RUS FI SRK LO 1404490 FI*Harmuan Niki Nallukka Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
263 RUS FI SK LO 1510859 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Avoin Elena Noskova Abs
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
264 RUS FI SK LO 1611160 FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
265 RUS FI SK LO 1611359 FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 BIV
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
266 RUS FI SK LO 1611740 FI*Hana-Bi Ilo Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
267 RUS FI SK LO 1611845 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
268 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM BIV NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
268 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Elena Noskova 1 NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
269 RUS FIN SRK LO 34201 FIN*Kheyron's Petrus Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
270 RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
271 SIA n FI SK LO 1612934 FI*Twist-Tiramisun Amy Jade Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
272 SIA a FI SRK LO 1404531 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Grand International Champion Martti Peltonen Abs
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
273 SIA a FI SK LO 1509086 FI*Twist-Tiramisun X Uros Avoin Martti Peltonen EX1 No Cert
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Rapunzel (SIA n)
274 SIA a FI SK LO 1510601 FI*Twist-Tiramisun Zeta Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
275 SIA a FI SRK LO 41689 FI*Twist-Tiramisun Pretzel Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Muusa (SIA n)
276 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
277 SIA c FI SRK LO 39437 FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
278 SIA c FI SK LO 1404691 FI*Kelmikerhon Kukkiiko Magnolia Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
279 SIA f FI SK LO 1614024 DK*Skuld Myser Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
280 SIA h FI SRK RX 1403881 Cammeleo Isis Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Umi Airys Only My (SIA b)
281 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
282 SIA a 21 FI SRK LO 1301969 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 No Cert
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
283 SIA n 03 21 FI SRK LO 1301639 HU*Shagio-Chen Palatinus Uros Supreme Champion Martti Peltonen Abs
Apocalyptica Tommy (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Divine (SIA a 02)
284 SIA n 03 21 FI SK LO 1508130 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 No Cert
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
285 SIA f 03 21 FI SK LO 1509979 FI*Pinewoods Vera Causa Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x FI*Pinewoods Rowena Ravenclaw (SIA n 03)
286 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Elena Noskova KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
287 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
288 SOM n FI SK LO 1612311 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
289 SOM n FIN SRK RX 31496 FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
289 SOM n FIN SRK RX 31496 FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Elena Noskova 1
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
290 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
291 SOM n FI SRK RX 1402459 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Kastraatti Elena Noskova Abs
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
292 SOM o FI SK RX 1508873 FI*Amajan Leela Lazzarella Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
FI*Amajan Ilfredo Idolo (SOM n) x FI*Amajan Hafta Hilaria (SOM n)
293 SOM o FI SK LO 1611749 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 BIV
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
294 SOM o FI SK LO 1612693 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
295 SOM os FI SK LO 1613757 Yuma von den Weinbergen Uros Avoin Elena Noskova Abs
Nilayo Nero von Dashosawy (SOM as) x Gwen von den Weinbergen (SOM ns)
296 SPH IV / SPH f 03 21 FI SRK LO 1404231 FI*Hebblas Karmelle Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
297 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 1611009 Goliaf Grace Naaras Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
298 SPH V / SPH n 33 FI SK LO 1611481 Vandvis Chocolate Eclair Uros Champion Elena Noskova EX1 CACIB
Vandvis Just Chocolate (SPH b) x Vandvis Sweetest Perfection (SPH n 33)
299 SPH V / SPH g 03 32 FI SK RX 1612170 FI*Hebblas Seldon Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
300 SPH V / SPH g 03 32 FI SK LO 1405560 FI*Hobbitqueen's First Love Naaras Premior Elena Noskova EX1 CAPIB
FI*Hobbitqueen's Jameson (SPH e 09 33) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
301 HCL Kelmi Uros Kotikissat Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
302 HCS Mei Naaras Kotikissat Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
303 HCS Pipsu Pippuri Naaras Kotikissat Joeri Vanrusselt 2
319 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Lupan Boris EXO f 24, EXO n, EXO n 03 22, EXO n 24, PER a 33, PER d 23, PER g 02 62, PER n, PER n 03, PER n 22, PER n 33, PER ns 24 62, RAG a 04, RAG d 04, RAG e 04, RAG f 03, RAG f 04 21, RAG g 04, SBI a, SBI n, TUV d 61-63, TUV f 61-63, VET 1 36
Memedov Zvezdan MCO II, MCO III, MCO IV, MCO V, NFO V, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VIII 43
Noskova Elena DRX VII, DRX VIII, RUS, SOM n, SOM o, SOM os, SPH IV, SPH V, VET 4 32
Paloluoma Anne MCO III (13c), RAG a, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI g, SBI h, SBI n 21, ACL III, LPL VIII, MCO I, TUA I, TUA IX, TUA V, TUA VII 39
Peltonen Martti BAL c 21, OLH b, OLH d 24, OLH n 25, OLH ns 22, OLH ns 24, OLH q 03 24, OSH b 24, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA c, SIA f, SIA f 03 21, SIA h, SIA n, SIA n 03 21, SIA n 21, VET 2 32
Sidorova Natalia ABY a, ABY n, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX IX, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX III, DSP III 36
Van Roy Kristof ACS VI, MCO IX, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO I, NFO II, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VIII 41
Vanrusselt Joeri BEN n 22, BEN n 24, BSH a 03, BSH g 22, BSH ns 11, BSH w 62, CYM 53, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR e, EUR e 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR n, EUR n 24, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns 24, HCL, HCS, VET 3 32
Vencliková Lena BLH n, BML I, BUR b, BUR g, BUR h, BUR n, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24 27
9 tuomaria