Omakissa
ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 16.10.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 16.10.2016 Loppuu 16.10.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 28.9.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.10.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003 
(iltaisin kello 17 - 20)show@ery-syd.net
Lisätietoja
Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu viimeistään 31.8.2016: 36 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33 e/kissa/päivä.  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10 e. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu ajalla 1.9.2016-23.9.2016: 40 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 37 e/kissa/päivä. EI LEIMAKORTTIMAKSUJA  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Loukkukuja 4 A 8, 36200 Kangasala. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI8722111800003302 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1229. Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 16.9.2016.
Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värimuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5 euroa/kissa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 69 64 0 0 5
2 99 98 0 0 0
3 57 56 0 0 0
4 98 98 0 0 0
Kotikissat 3 3 0 0 0
Yhteensä 326 319 0 0 5

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
2 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Lupan Boris Abs
3 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS
4 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS
5 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB
6 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 12 (Pennut) Lupan Boris EX1 NOM
7 PER n 22 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me 1 Uros 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
8 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Lupan Boris KM
9 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
10 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Lupan Boris KM NOM BIS
11 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
12 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 4 (GIP) Lupan Boris EX1 CAPS
12 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 17 (Veteraani) Lupan Boris 2
13 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 4 (GIP) Lupan Boris Abs
13 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Lupan Boris Abs
14 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
15 RAG n FI*Riverknee Call of the Wild 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
16 RAG a FI*Riverknee Milord William 1 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
17 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
17 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 17 (Veteraani) Lupan Boris 1
18 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 1 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
19 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 1 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM BIS
20 RAG n 03 FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe 1 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
21 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
22 RAG n 04 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
23 RAG n 04 FI*Sunrunner's Delun Drudwen 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
24 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
25 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
26 RAG a 03 FI*Snowrag Jungle Love 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
27 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
28 RAG a 04 FI*Riverknee Little Star 1 Naaras 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
29 RAG a 04 FI*Riverknee Milady Wienna 1 Naaras 7 (CH) Lupan Boris Abs
30 RAG a 04 FI*Sunrunner's Jesstin 1 Uros 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
31 RAG a 04 FI*Snowrag Jungle Fever 1 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1 BIV
32 RAG d 04 FI*Snowrag Beezy Bear 1 Uros 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
33 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
34 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd 1 Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC NOM
35 RAG g 04 FI*BlackRain's Followed By An Angel 1 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
36 RAG f 04 21 FI*Dollyblues Long Tall Sally 1 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
37 SBI n FI*PurringBeauty's Danielle 1 Naaras 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB
38 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1 BIV
39 SBI n FI*Ziazan Lille Lucille 1 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX2
40 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Lupan Boris Abs
41 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 1 Naaras 2 (SP) Lupan Boris KM
42 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
43 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
44 SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 1 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
45 SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly 1 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
46 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB BIV
47 SBI c FI*Kirakan Undercover Angel 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
48 SBI d FI*Tassuliinin Gilbert 1 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
49 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM BIS
49 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 17 (Veteraani) Lupan Boris 3
50 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 1 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
51 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
52 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM BIS
53 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
53 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Lupan Boris 1 NOM BIS
54 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
55 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS NOM
56 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kipinättären Ayda Andromeda 1 Naaras 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
57 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
58 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB NOM
59 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
60 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI*Murmelin Dexter 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
61 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
62 MCO I / MCO n FI*Rotcat Odessa 2 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM
63 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Kog`Maw 2 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
64 MCO I / MCO a Ballou *** 2 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne Abs
65 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Not Guilty 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan Abs
66 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
67 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Memedov Zvezdan KM NOM
68 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
69 MCO III / MCO n 22 Mildred Erosha Honeycat*RU 2 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS BIV
70 MCO III / MCO n 22 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU 2 Uros 7 (CH) Memedov Zvezdan Abs
71 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
72 MCO III / MCO n 22 FI*HoneyCoon's Help, I'm A Rock 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan Abs
73 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Minnie Hollow Wood 2 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne MCO IV/Mco n 09 22
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Minnie Hollow Wood 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
74 MCO IV / MCO n 09 22 Solder of Fortune Felicoon 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Gandalf 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
77 MCO IV / MCO n 09 22 Kentucky Zagorsky Line*RU 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Game Over 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos 2 Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
80 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB BIV NOM
81 MCO V / MCO d 22 FI*Fullmoon's Knock On Wood 2 Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
82 MCO V / MCO f 22 Best Ilves Affi 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX2
83 MCO V / MCO f 22 FI*Fullmoon's Earth Wind Fire 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
84 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
85 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
86 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
87 MCO VIII / MCO fs 09 Fiona Pride of Palace*RU 2 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof Abs
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver 2 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
89 MCO VII / MCO ns 22 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari 2 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
90 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
91 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM
92 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI*Moggi Cate Pilleri 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
93 MCO VIII / MCO ns 09 Kleo 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
94 MCO VIII / MCO fs 09 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
95 MCO IX / MCO w 62 FI*Fullmoon's Johnny B Goode 2 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
96 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
97 MCO IX / MCO w 62 FI*Valier's Sozinha 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV
98 NEM I / NEM n 21 Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX2
99 NEM I / NEM n 21 Salomea Sineva 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
100 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV
101 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
102 NEM II / NEM n 03 21 Envy Neva's Mystery 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
103 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
104 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
105 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV
106 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
107 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
108 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof Abs
109 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
110 NFO III / NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB NOM
111 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
112 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
113 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof Abs
114 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Vihurin Naapurini Totoro 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
115 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*ArcticWilds Fire And Ice 2 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
116 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS BIV NOM
117 NFO V / NFO f FI*GoldenFurry's First Steps 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
118 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Dikibyr 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
119 NFO V / NFO f 24 FI*Jarraun's Skog Disa 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
120 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
121 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
122 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Herttaisen Viides Villikko 2 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
123 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB BIV
124 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
125 NFO VI / NFO f 03 24 FI*ArcticWilds Forever Is A Long Time 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
126 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM BIS
127 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
128 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
129 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Louhelan Peanut Buttah 2 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
130 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM BIS
130 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM NOM BIS
131 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
132 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM BIV
132 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 2
133 SIB III / SIB n 24 Flanel Sibaris*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
134 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 NOM
135 SIB III / SIB ny 24 FI*SibillaCat's Antosha 2 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
136 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM BIV
137 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Catillus Manteli 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 NOM BIS
138 SIB IV / SIB ny 09 22 Ekaterina Molaska 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
139 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Apachiris Fanni 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX3
140 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
141 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan 2 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
142 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
143 SIB V / SIB d 24 Lotus Vivalavita*RU 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 BIV
144 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
145 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
146 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sippan's LumiSade 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
147 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS NOM BIS
148 TUA I / TUA a FI*Josmarin Kinder Bueno 2 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
149 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
150 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
151 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
152 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
153 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP NOM BIS
154 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX2
155 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
156 BEN n 24 CattiCartano QueenOfHearts 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
157 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
158 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
159 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB NOM BIS
160 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
161 BSH g 22 FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
162 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
163 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB NOM
164 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
165 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 NOM BIS
166 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
167 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
168 BUR b UA*Oktarin Yamadori 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
169 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS NOM BIS
169 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 2
170 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
171 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
172 CYM 53 / CYM f 09 53 FI*Soothill's New Moon 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
173 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
174 EUR e FI*RuusuLinnan Brunhilde 3 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
175 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM
175 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 1
176 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS NOM
177 EUR d 24 FI*Feronian Limon 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
178 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
179 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
180 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
181 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM NOM BIS
182 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
183 KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 5 (IC) Vencliková Lena Abs
184 KOR FI*Qurokon Asta Naa 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
185 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena Abs
186 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
187 MAU n 24 FI*Staruskan Sat Teije 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
188 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
189 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX2
190 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
191 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 BIV
192 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Vencliková Lena KM
193 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Vencliková Lena KM NOM BIS
193 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 1 NOM BIS
194 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM
195 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 BIV NOM BIS
196 OCI n 24 FI*Topspot Mineiráo 3 Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB
197 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM BIV NOM
198 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
199 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX2
200 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
201 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM
201 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 2
202 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
203 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 1 (SC) Vencliková Lena KM
204 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
205 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
206 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM
207 ABY n FI*Link Modunia Mgodi 4 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB DISQ AGR.
208 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX2
209 ABY n FI*Link Bashasha Azima 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM BIS
210 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
210 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
211 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
212 BAL c 21 FI*Noxx The Winner Takes It All 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
213 CRX I / CRX n FI*Framillan the dawn of a new age 4 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
214 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 4 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB BIV NOM
215 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette 4 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
216 CRX II / CRX c 03 FI*Framillan Witty Jester 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
217 CRX II / CRX n 03 FI*Tuiscalo's Undo 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
218 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Unna 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 No Cert
219 CRX II / CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BigBabOl 4 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
220 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Kran Turismo 4 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
221 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 BIV
222 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Paluu Tulevaisuuteen 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX2
223 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
224 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM BIV NOM BIS
225 CRX II / CRX c 09 FI*Framillan Oh yes, You can love me 4 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia Abs
226 CRX II / CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 4 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
227 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
228 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
229 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS NOM
230 CRX V / CRX n 24 FI*Raitakatin Lazarus 4 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
231 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
232 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*FunkyJam's Melody Pops 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
233 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Framillan Zaza 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
234 CRX VII / CRX a 33 FI*Gaala-Star Hopea 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
235 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 4 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
236 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC NOM
237 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Irs 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
238 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
239 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana 4 Naaras 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
240 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
241 DRX III / DRX f FI*Åbodas Taimi 4 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
242 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB BIV
243 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir 4 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
244 DRX VII / DRX f 32 Valentina Calvados*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
245 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 4 Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM
246 DSP III / DSP g Jessika Femina Nuda 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
247 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
248 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
249 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
250 OLH ns 22 FI*Mummeli Sofinho Yanino 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
251 OLH ns 24 FI*TaikaTomun Iiro Innokas 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti OLH ns 25
252 OLH q 03 24 FI*Galene's Dracunculus Vulgaris 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
253 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
254 OSH n Timotheus Del Iris 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
255 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM NOM
256 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
257 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
258 OSH b 24 Xsemirion FlorElen Chrysolite 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti Abs
259 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS NOM
260 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
261 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS BIV NOM BIS
262 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka 4 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
263 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena Abs
264 RUS FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s 4 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
265 RUS FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika 4 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 BIV
266 RUS FI*Hana-Bi Ilo 4 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX2
267 RUS FI*Harmuan Luna Lellukka 4 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
268 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM BIV NOM BIS
268 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
269 RUS FIN*Kheyron's Petrus 4 Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
270 RUS FI*Hana-Bi Liù 4 Naaras 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
271 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
272 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti Abs
273 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 No Cert
274 SIA a FI*Twist-Tiramisun Zeta 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
275 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
276 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
277 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
278 SIA c FI*Kelmikerhon Kukkiiko Magnolia 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
279 SIA f DK*Skuld Myser 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
280 SIA h Cammeleo Isis 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
281 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
282 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 No Cert
283 SIA n 03 21 HU*Shagio-Chen Palatinus 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti Abs
284 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 No Cert
285 SIA f 03 21 FI*Pinewoods Vera Causa 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
286 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM BIV NOM BIS
287 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM BIS
288 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
289 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 2 (SP) Noskova Elena KM
289 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1
290 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
291 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 10 (KAS) Noskova Elena Abs
292 SOM o FI*Amajan Leela Lazzarella 4 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
293 SOM o FI*Kharn-Ka Qianoush 4 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 BIV
294 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
295 SOM os Yuma von den Weinbergen 4 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena Abs
296 SPH IV / SPH f 03 21 FI*Hebblas Karmelle 4 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
297 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS
298 SPH V / SPH n 33 Vandvis Chocolate Eclair 4 Uros 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
299 SPH V / SPH g 03 32 FI*Hebblas Seldon 4 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 NOM
300 SPH V / SPH g 03 32 FI*Hobbitqueen's First Love 4 Naaras 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB
301 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vanrusselt Joeri 1 NOM BIS
302 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vanrusselt Joeri 1 NOM BIS
303 HCS Pipsu Pippuri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vanrusselt Joeri 2
318 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Lupan Boris EXO f 24, EXO n, EXO n 03 22, EXO n 24, PER a 33, PER d 23, PER g 02 62, PER n, PER n 03, PER n 22, PER n 33, PER ns 24 62, RAG a 04, RAG d 04, RAG e 04, RAG f 03, RAG f 04 21, RAG g 04, SBI a, SBI n, TUV d 61-63, TUV f 61-63, VET 1 36
Memedov Zvezdan MCO II, MCO III, MCO IV, MCO V, NFO V, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VIII 43
Noskova Elena DRX VII, DRX VIII, RUS, SOM n, SOM o, SOM os, SPH IV, SPH V, VET 4 32
Paloluoma Anne MCO III (13c), RAG a, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI g, SBI h, SBI n 21, ACL III, LPL VIII, MCO I, TUA I, TUA IX, TUA V, TUA VII 39
Peltonen Martti BAL c 21, OLH b, OLH d 24, OLH n 25, OLH ns 22, OLH ns 24, OLH q 03 24, OSH b 24, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA c, SIA f, SIA f 03 21, SIA h, SIA n, SIA n 03 21, SIA n 21, VET 2 32
Sidorova Natalia ABY a, ABY n, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX IX, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX III, DSP III 36
Van Roy Kristof ACS VI, MCO IX, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO I, NFO II, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VIII 41
Vanrusselt Joeri BEN n 22, BEN n 24, BSH a 03, BSH g 22, BSH ns 11, BSH w 62, CYM 53, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR e, EUR e 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR n, EUR n 24, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns 24, HCL, HCS, VET 3 32
Vencliková Lena BLH n, BML I, BUR b, BUR g, BUR h, BUR n, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24 27
9 tuomaria.