ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 16.10.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 16.10.2016 Loppuu 16.10.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 28.9.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.10.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003 
(iltaisin kello 17 - 20)show@ery-syd.net
Lisätietoja
Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu viimeistään 31.8.2016: 36 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33 e/kissa/päivä.  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10 e. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu ajalla 1.9.2016-23.9.2016: 40 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 37 e/kissa/päivä. EI LEIMAKORTTIMAKSUJA  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Loukkukuja 4 A 8, 36200 Kangasala. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI8722111800003302 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1229. Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 16.9.2016.
Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värimuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5 euroa/kissa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 69
2 99
3 57
4 98
Kotikissat 3
Yhteensä 326

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
2 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Boris Lupan Abs
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
5 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Champion Boris Lupan EX1 CACIB
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
6 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
7 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
8 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
9 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
10 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Boris Lupan KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
11 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
12 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
12 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Boris Lupan 2
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
13 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Boris Lupan Abs
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
13 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Boris Lupan Abs
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
13 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
14 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
15 RAG n FI SK LO 16 FI*Riverknee Call of the Wild Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Riverknee Wish of Love (RAG n)
16 RAG a FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord William Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
17 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
17 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Boris Lupan 1
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
18 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
19 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
20 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x FI*Dollyblues Joy Of My Life (RAG n 03)
21 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
22 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Elmera Racemosa (RAG a 03)
23 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
24 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
25 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
26 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Snowrag Jungle Love Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
27 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
28 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Little Star Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
29 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Champion Boris Lupan Abs
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
30 RAG a 04 FI SRK LO FI*Sunrunner's Jesstin Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Royal King of Golden Coast*CH (RAG n 03) x FIN*Sunrunner's Chiana (RAG g 04)
31 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Snowrag Jungle Fever Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 BIV
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
32 RAG d 04 FI SK LO 16 FI*Snowrag Beezy Bear Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Snowrag Clara (RAG h 03)
33 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
34 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC NOM
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
35 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
36 RAG f 04 21 FI SK LO 16 FI*Dollyblues Long Tall Sally Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Dollyblues Owner Of My Dreams (RAG d 04) x FI*Rock'nRags Maxine! (RAG a 04 21)
37 SBI n FI SK LO 15 FI*PurringBeauty's Danielle Naaras Champion Boris Lupan EX1 CACIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Merissal Wade (SBI n)
38 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 BIV
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
39 SBI n FI SK LO 16 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX2
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
40 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Boris Lupan Abs
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
41 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
42 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
43 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
44 SBI b FI SRK LO FI*Shonamei's Golden Sunset Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FI*Mithrandilin Elwing (SBI b)
45 SBI c FI SRK LO FI*Kermatassun Grace Kelly Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FI*Sinikeijun Ariella Adalmina (SBI c)
46 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB BIV
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
47 SBI c FI SK LO 15 FI*Kirakan Undercover Angel Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
48 SBI d FI SRK LO 13 FI*Tassuliinin Gilbert Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
49 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM BIS
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
49 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Veteraani Boris Lupan 3
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
50 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
51 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
52 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
53 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
53 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Boris Lupan 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
54 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
55 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
56 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 14 FI*Kipinättären Ayda Andromeda Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FI*Semiramisin Ak Opal Oglum (TUV d) x FI*Iltatähden Bahira Bianca (TUV d)
57 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
58 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
59 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
60 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dexter Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
61 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
62 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Rotcat Odessa Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
63 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
64 MCO I / MCO a Ballou *** Uros Premior Anne Paloluoma Abs
Adamand Baksik *** (MCO a) x Mikanta Keri *** (MCO g)
65 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Not Guilty Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov Abs
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
66 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
67 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
68 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
69 MCO III / MCO n 22 Mildred Erosha Honeycat*RU Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS BIV
IT*Maxistar Tyson (MCO n 09 22) x (N)Mydele's Torfrid (MCO n 22)
70 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU Uros Champion Zvezdan Memedov Abs
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
71 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
72 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Help, I'm A Rock Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
73 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Minnie Hollow Wood Naaras Määrittely Anne Paloluoma MCO IV/Mco n 09 22
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Minnie Hollow Wood Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
74 MCO IV / MCO n 09 22 Solder of Fortune Felicoon Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Iraklij (MCO d 09 22) x Magic Coon Baccara (MCO n 22)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lion King Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
77 MCO IV / MCO n 09 22 Kentucky Zagorsky Line*RU Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
80 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB BIV NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
81 MCO V / MCO d 22 FI SK RX 15 FI*Fullmoon's Knock On Wood Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
82 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 16 Best Ilves Affi Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX2
Best Ilves Volsung (MCO d 09 25) x Prizni Zimenok*RU (MCO f 22)
83 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Earth Wind Fire Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
84 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
85 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
86 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
87 MCO VIII / MCO fs 09 Fiona Pride of Palace*RU *** Naaras Champion Kristof Van Roy Abs
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
89 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
90 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
92 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK RX 16 Kleo Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Shelter Bastet Dodge Durano (MCO ns 09) x Igrushka Leon Heart (MCO ns 09 22)
94 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
95 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
96 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 16 Wackymoon Reinhardt Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
97 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 16 FI*Valier's Sozinha Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*Valier's Juno (MCO g 22)
98 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 15 Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva Naaras Avoin Kristof Van Roy EX2
Ignat Indigo Eyes (NEM a 21) x Marcella Serebristyi Iney (NEM n 03 21)
99 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 15 Salomea Sineva Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
David Formula Uspekha (NEM n 21) x Legend Sineva (NEM n 09 21)
100 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
101 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
102 NEM II / NEM n 03 21 FI SK RX 16 Envy Neva's Mystery Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
David Formula Uspekha (NEM n 21) x Hohloma Neva's Mystery (NEM ns 03 21)
103 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
104 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
105 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
108 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
109 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
110 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
111 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
112 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
113 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
114 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Vihurin Naapurini Totoro Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
115 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Fire And Ice Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
116 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
117 NFO V / NFO f FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
118 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dikibyr Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
119 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Disa Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
120 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
121 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
122 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 15 FI*Herttaisen Viides Villikko Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FIN*Kujakeikarin Iivari (NFO n 09 22) x Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL (NFO f 23)
123 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB BIV
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
124 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
125 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Forever Is A Long Time Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP NOM
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
126 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
127 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
128 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
129 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Louhelan Peanut Buttah Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
130 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
130 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Martti Peltonen 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
131 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
132 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM BIV
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
132 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Martti Peltonen 2
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
133 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
134 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
135 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 15 FI*SibillaCat's Antosha Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Flanel Sibaris*RU (SIB n 24)
136 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
137 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 16 FI*Catillus Manteli Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM BIS
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
138 SIB IV / SIB ny 09 22 FI SK LO 16 Ekaterina Molaska Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
Starsiberia Darius of Molaska (SIB n 09 22) x Krajsava Iz Tverskogo Knyazhestva of Molaska (SIB n 22)
139 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 16 FI*Apachiris Fanni Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX3
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Delightful Domina (SIB n 09 22)
140 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
141 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
142 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
143 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 16 Lotus Vivalavita*RU Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
Edwin Vivalavita*RU (SIB n 22) x Dessert for the heart Vivalavita*RU (SIB f 03 24)
144 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
145 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
146 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's LumiSade Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
147 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
148 TUA I / TUA a FI SK LO 15 FI*Josmarin Kinder Bueno Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
149 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
150 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
151 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
152 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
153 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM BIS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
154 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano KingOfHearts Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX2
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
155 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
156 BEN n 24 FI SK LO 16 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
157 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
158 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
159 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
160 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
161 BSH g 22 FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Rhinestone's Lion King (BSH d 24) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
162 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
163 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB NOM
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
164 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
165 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
166 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
167 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras International Premior Lena Vencliková EX1 CAGPIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
168 BUR b FI SK LO 16 UA*Oktarin Yamadori Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
Stjärnviks Divine Eros (BUR n) x UA*Oktarin Rosetta (BUR b)
169 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
169 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 2
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
170 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
171 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
172 CYM 53 / CYM f 09 53 FI SK RX 16 FI*Soothill's New Moon Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan (CYM f 09 52)
173 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
174 EUR e FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
175 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
175 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 1
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
176 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS NOM
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
177 EUR d 24 FI SK LO 16 FI*Feronian Limon Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
178 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
179 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
180 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
181 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM NOM BIS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
182 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
183 KOR FI SRK LO FI*Melodian Unakan Uros International Champion Lena Vencliková Abs
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x FI*Poison's Chuan mong (KOR )
184 KOR FI SK LO 16 FI*Qurokon Asta Naa Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
185 KOR FI SRK LO FI*Melodian Thanit Uros Grand International Premior Lena Vencliková Abs
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
186 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
187 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
188 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
189 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX2
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
190 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
191 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
192 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Lena Vencliková KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
193 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Lena Vencliková KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
193 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
194 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
195 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
196 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Topspot Mineiráo Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FI*Topspot Jaguatirica (OCI n 24)
197 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
198 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
199 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras International Champion Lena Vencliková EX2
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
200 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
201 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Lena Vencliková KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
201 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Joeri Vanrusselt 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
202 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
203 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Supreme Champion Lena Vencliková KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
204 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
205 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
206 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Natalia Sidorova KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
207 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Modunia Mgodi Uros International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB DISQ AGR.
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
208 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
209 ABY n FI SK LO 16 FI*Link Bashasha Azima Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1 BIV NOM BIS
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
210 ABY n FIN SRK LO FIN*Link Imani Imoo Naaras International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
210 ABY n FIN SRK LO FIN*Link Imani Imoo Naaras Veteraani Elena Noskova 2
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
211 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
212 BAL c 21 FI SK RX 16 FI*Noxx The Winner Takes It All Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
213 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
214 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
215 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
216 CRX II / CRX c 03 FI SK RX 16 FI*Framillan Witty Jester Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
217 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Tuiscalo's Undo Uros Avoin Natalia Sidorova Abs
Heathcilff Island of Legends (CRX d) x FI*Ronttilan Rautalankaa (CRX f 02)
218 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Unna Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 No Cert
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
219 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's BigBabOl Uros Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
220 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
221 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1 BIV
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
222 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Paluu Tulevaisuuteen Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
223 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Natalia Sidorova KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
224 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Natalia Sidorova KM BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
225 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 14 FI*Framillan Oh yes, You can love me Uros Kastraatti Natalia Sidorova Abs
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
226 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
227 CRX III / CRX g 24 FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Nova Prime Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
228 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
229 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Natalia Sidorova EX1 CAPS NOM
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
230 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Raitakatin Lazarus Uros Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x Changes Liza Jane (CRX ns)
231 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
232 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's Melody Pops Naaras Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1 NOM
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
233 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 16 FI*Framillan Zaza Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova Abs
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Sweet Blueberry Pie (CRX a 03 24)
234 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 15 FI*Gaala-Star Hopea Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
235 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
236 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC NOM
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
237 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 16 EE*Solaris Planet Irs Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
238 DRX I / DRX c FI SK LO 16 FI*Åbodas Belinda Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
239 DRX I / DRX b FI SRK LO FI*Åbodas Aiyana Naaras Premior Natalia Sidorova EX1 CAPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
240 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
241 DRX III / DRX f FI SK LO 15 FI*Åbodas Taimi Naaras Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Åbodas Ninja (DRX g)
242 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB BIV
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
243 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 FI*Myggmånens Safir Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX2
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
244 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 Valentina Calvados*PL Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
Ciastek PasoDoble*PL (DRX d 21 33) x J-Queen Calvados*PL (DRX f 33)
245 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS NOM
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
246 DSP III / DSP g FI SK RX 16 Jessika Femina Nuda Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
Diamond Prima Felines*EST (DSP a 33) x Agnes Sweet of Ozland (DSP g 03)
247 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
248 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
249 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
250 OLH ns 22 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yanino Uros Avoin Martti Peltonen Abs
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
251 OLH ns 24 FI SK RX 16 FI*TaikaTomun Iiro Innokas Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen OLH ns 25
FI*Noxx Dr No (OSH ns 03 24) x FI*TaikaTomun Geimaileva Greta (OLH fs 24)
252 OLH q 03 24 FI SK LO 15 FI*Galene's Dracunculus Vulgaris Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Blue Passion (SIA a 03 21)
253 OSH n FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
254 OSH n FI SK LO 16 Timotheus Del Iris Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
255 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
256 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
257 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
258 OSH b 24 FI SK RX 16 Xsemirion FlorElen Chrysolite Uros Champion Martti Peltonen Abs
Kangaroo Linda Chrysolite (SIA w) x Florencia Harmonia (OSH c)
259 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS NOM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
260 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
261 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS BIV NOM BIS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
262 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Niki Nallukka Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
263 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Avoin Elena Noskova Abs
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
264 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
265 RUS FI SK LO 16 FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 BIV
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
266 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Ilo Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
267 RUS FI SK LO 16 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
268 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM BIV NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
268 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Elena Noskova 1 NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
269 RUS FIN SRK LO FIN*Kheyron's Petrus Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
270 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Liù Naaras International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
271 SIA n FI SK LO 16 FI*Twist-Tiramisun Amy Jade Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
272 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Grand International Champion Martti Peltonen Abs
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
273 SIA a FI SK LO 15 FI*Twist-Tiramisun X Uros Avoin Martti Peltonen EX1 No Cert
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Rapunzel (SIA n)
274 SIA a FI SK LO 15 FI*Twist-Tiramisun Zeta Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
275 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Pretzel Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Muusa (SIA n)
276 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
277 SIA c FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
278 SIA c FI SK LO 14 FI*Kelmikerhon Kukkiiko Magnolia Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
279 SIA f FI SK LO 16 DK*Skuld Myser Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
280 SIA h FI SRK RX 14 Cammeleo Isis Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Umi Airys Only My (SIA b)
281 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
282 SIA a 21 FI SRK LO 13 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 No Cert
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
283 SIA n 03 21 FI SRK LO 13 HU*Shagio-Chen Palatinus Uros Supreme Champion Martti Peltonen Abs
Apocalyptica Tommy (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Divine (SIA a 02)
284 SIA n 03 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 No Cert
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
285 SIA f 03 21 FI SK LO 15 FI*Pinewoods Vera Causa Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x FI*Pinewoods Rowena Ravenclaw (SIA n 03)
286 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Elena Noskova KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
287 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
288 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
289 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
289 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Elena Noskova 1
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
290 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
291 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Kastraatti Elena Noskova Abs
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
292 SOM o FI SK RX 15 FI*Amajan Leela Lazzarella Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
FI*Amajan Ilfredo Idolo (SOM n) x FI*Amajan Hafta Hilaria (SOM n)
293 SOM o FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 BIV
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
294 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
295 SOM os FI SK LO 16 Yuma von den Weinbergen Uros Avoin Elena Noskova Abs
Nilayo Nero von Dashosawy (SOM as) x Gwen von den Weinbergen (SOM ns)
296 SPH IV / SPH f 03 21 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Karmelle Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
297 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
298 SPH V / SPH n 33 FI SK LO 16 Vandvis Chocolate Eclair Uros Champion Elena Noskova EX1 CACIB
Vandvis Just Chocolate (SPH b) x Vandvis Sweetest Perfection (SPH n 33)
299 SPH V / SPH g 03 32 FI SK RX 16 FI*Hebblas Seldon Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
300 SPH V / SPH g 03 32 FI SK LO 14 FI*Hobbitqueen's First Love Naaras Premior Elena Noskova EX1 CAPIB
FI*Hobbitqueen's Jameson (SPH e 09 33) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
301 HCL Kelmi Uros Kotikissat Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
302 HCS Mei Naaras Kotikissat Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
303 HCS Pipsu Pippuri Naaras Kotikissat Joeri Vanrusselt 2
319 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Lupan Boris EXO f 24, EXO n, EXO n 03 22, EXO n 24, PER a 33, PER d 23, PER g 02 62, PER n, PER n 03, PER n 22, PER n 33, PER ns 24 62, RAG a 04, RAG d 04, RAG e 04, RAG f 03, RAG f 04 21, RAG g 04, SBI a, SBI n, TUV d 61-63, TUV f 61-63, VET 1 36
Memedov Zvezdan MCO II, MCO III, MCO IV, MCO V, NFO V, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VIII 43
Noskova Elena DRX VII, DRX VIII, RUS, SOM n, SOM o, SOM os, SPH IV, SPH V, VET 4 32
Paloluoma Anne MCO III (13c), RAG a, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI g, SBI h, SBI n 21, ACL III, LPL VIII, MCO I, TUA I, TUA IX, TUA V, TUA VII 39
Peltonen Martti BAL c 21, OLH b, OLH d 24, OLH n 25, OLH ns 22, OLH ns 24, OLH q 03 24, OSH b 24, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA c, SIA f, SIA f 03 21, SIA h, SIA n, SIA n 03 21, SIA n 21, VET 2 32
Sidorova Natalia ABY a, ABY n, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX IX, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX III, DSP III 36
Van Roy Kristof ACS VI, MCO IX, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO I, NFO II, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VIII 41
Vanrusselt Joeri BEN n 22, BEN n 24, BSH a 03, BSH g 22, BSH ns 11, BSH w 62, CYM 53, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR e, EUR e 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR n, EUR n 24, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns 24, HCL, HCS, VET 3 32
Vencliková Lena BLH n, BML I, BUR b, BUR g, BUR h, BUR n, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24 27
9 tuomaria