ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 15.10.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 15.10.2016 Loppuu 15.10.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 28.9.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 13:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.10.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003 
(iltaisin kello 17 - 20)show@ery-syd.net
Lisätietoja

Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Suomen Egyptinmaut ry järjestää lauantain näyttelyn yhteydessä erikoisnäyttelyn.

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu viimeistään 31.8.2016: 36 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33 e/kissa/päivä.  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10 e. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu ajalla 1.9.2016-23.9.2016: 40 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 37 e/kissa/päivä. EI LEIMAKORTTIMAKSUJA  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Loukkukuja 4 A 8, 36200 Kangasala. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI8722111800003302 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1229. Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 16.9.2016.
Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värimuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5 euroa/kissa.
 


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 113
2 89
3 131
4 94
Kotikissat 3
Yhteensä 430

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Zvezdan Memedov KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1507458 FI*Cherish's Pepper Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n FI SK LO 1611747 My-Champagne Iron Maiden Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
4 EXO f FI SRK LO 89247 FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 1507179 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Premior Zvezdan Memedov Abs
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
7 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov Abs
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
8 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
9 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
9 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
10 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
11 EXO a 21 33 FI SK LO 1507495 FI*Cherish's O'Boy Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
12 EXO e 21 33 FI SK LO 1614205 Ayser's Nike Nicolette Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
13 PER w 63 FI SK LO 1613356 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
14 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
15 PER n 22 FI SK LO 1613643 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
16 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
17 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER n 01 62 FI SK LO 1612840 FI*Dirlandan Quicksilver Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Dirlandan JinJang (PER n 01) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
19 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
20 PER g 02 62 FI SK RX 1509659 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
21 PER n 01 21 62 FI SRK LO 89026 FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma Abs
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
22 PER f 03 24 FI SK LO 1610962 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC NOM
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
23 PER n 33 FIN SRK LO 80923 FIN*Cherish's Hotcake Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
23 PER n 33 FIN SRK LO 80923 FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Elena Noskova 1 NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
24 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Anne Paloluoma Abs
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
24 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
24 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Elena Noskova Abs
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
25 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
26 RAG n FI SK LO 1612883 FI*Riverknee Call of the Wild Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Riverknee Wish of Love (RAG n)
27 RAG n FI SK LO 1612848 FI*Dollyblues They Live In You Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Solenzara's Solomon Jack (RAG a 04) x FI*Dollyblues My World Is Yours (RAG n 04)
28 RAG a FI SK LO 1508164 FI*Riverknee Milord William Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
29 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
30 RAG a FI SK LO 1612885 FI*Riverknee Lord of the Rings Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Riverknee Wish of Love (RAG n)
31 RAG a FIN SRK LO 78418 FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
31 RAG a FIN SRK LO 78418 FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Elena Noskova 1
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
32 RAG a FI SK LO 1404837 FI*Barfait's Sunflower Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
33 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
34 RAG n 21 FI SRK LO 1403462 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
35 RAG n 03 FI SK LO 1405630 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
36 RAG n 03 FI SRK LO 1301551 FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x FI*Dollyblues Joy Of My Life (RAG n 03)
37 RAG n 03 FI SK LO 1610997 FI*Barfait's Zeus Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
38 RAG n 03 FI SK LO 1610994 FI*Barfait's Zarah Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov Abs
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
39 RAG n 03 FI SK LO 1612620 FI*Valkoapilan April Fool's Emmi Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
40 RAG n 03 FI SK LO 1613181 S*Krickelins Vivian Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
41 RAG n 04 FI SK LO 1510406 FI*Barfait's Xantos Uros Avoin Zvezdan Memedov Abs
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Sunflower (RAG a)
42 RAG n 04 FI SRK LO 1402754 FI*Mayapaw's Muchas Gracias Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Mayapaw's Maya Love (RAG n 03)
43 RAG a 03 FI SK LO 1507172 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Zvezdan Memedov KM BIV
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
44 RAG a 03 FI SRK LO 90989 SweetFellow Tamaya-Magnolia Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Dreamfinder Giovanni (RAG n 04) x Rockcreek Aurelie la Fleur (RAG a 03 21)
45 RAG a 03 FI SK LO 1612618 FI*Valkoapilan April Fool's Emil Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
46 RAG a 03 FI SK LO 1612997 FI*Dollyblues Born To Be My Baby Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Solenzara's Solomon Jack (RAG a 04) x FI*Dollyblues Heart And Soul (RAG a 03)
47 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM BIV NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
48 RAG a 03 FI SK LO 1405868 (N)Diadem's Vuzzy Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP NOM
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
48 RAG a 03 FI SK LO 1405868 (N)Diadem's Vuzzy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
49 RAG a 03 FI SK LO 1510281 FI*BlackRain's Escape From Reality Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX2
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
50 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS NOM
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
51 RAG a 04 FI SRK LO 1402477 FI*Riverknee Little Star Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB NOM
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
52 RAG a 04 FI SK LO 1508165 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
53 RAG a 04 FI SK LO 1509207 Gayaneh Juno Primas Naaras Champion Elena Noskova EX2
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
54 RAG a 04 FI SRK LO 85453 FI*Sunrunner's Jesstin Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
Royal King of Golden Coast*CH (RAG n 03) x FIN*Sunrunner's Chiana (RAG g 04)
55 RAG a 04 FI SK LO 1613649 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV NOM
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
56 RAG a 04 FI SK LO 1612507 FI*Barfait's Anastasia Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
57 RAG c 04 FI SK RX 1613503 FI*Utuinen Taste of Plum Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
58 RAG f 04 FI SRK LO 43379 FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
59 RAG f 04 FI SK LO 1612856 FI*Dollyblues Piece Of Mind Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Dollyblues Owner Of My Dreams (RAG d 04) x FI*Dollyblues Soul Sister (RAG n 03)
60 RAG g 04 FI SK LO 1613072 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
61 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
62 RAG n 04 21 FI SK LO 1610949 Gayaneh Lilium igitur Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
63 RAG n 04 21 FI SK LO 1613176 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 BIV NOM
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
64 RAG n 04 21 FI SRK LO 84993 FI*Dollicious SummerNightDream Naaras Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
65 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
66 RAG f 04 21 FI SK LO 1612617 FI*Dollyblues Long Tall Sally Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Dollyblues Owner Of My Dreams (RAG d 04) x FI*Rock'nRags Maxine! (RAG a 04 21)
67 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
68 SBI n FI SK LO 1613498 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX2
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
69 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
70 SBI a FI SRK LO 83481 FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
71 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova Abs
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
72 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
73 SBI c FI SRK LO 42035 FI*Kermatassun Grace Kelly Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FI*Sinikeijun Ariella Adalmina (SBI c)
74 SBI c FI SK LO 1611232 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Champion Elena Noskova EX1 CACIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
75 SBI d FI SRK LO 1301772 FI*Tassuliinin Gilbert Uros Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
76 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
76 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras Veteraani Elena Noskova 2
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
77 SBI f FI SRK LO 1402481 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
78 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
79 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
80 SBI n 21 FI SK LO 1510067 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
81 SBI b 21 FI SRK LO 41513 FI*Kirakan Rising Sun Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
82 SBI b 21 FI SK LO 1506838 FI*Pikku-Miukun Albert Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
83 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Elena Noskova KM NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
84 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89447 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
85 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 1406327 FI*Kipinättären Ayda Andromeda Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Semiramisin Ak Opal Oglum (TUV d) x FI*Iltatähden Bahira Bianca (TUV d)
86 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SK LO 1612091 FI*Kipinättären Bellis Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
FI*GizemliKediler Bey Bunyamin (TUV d) x FI*Kipinättären Ayda Andromeda (TUV d)
87 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
87 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Elena Noskova 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
88 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
89 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO 88017 FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras International Champion Anne Paloluoma Abs
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
90 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
91 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 1405807 Avyonah Blueberry Naaras International Champion Anne Paloluoma Abs
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
92 TUV f 63 FI SK LO 1611775 FI*Bastetin Ayiana Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
93 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO 86333 FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Boris Lupan KM NOM BIS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
94 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 1404296 FI*Murmelin Dexter Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
95 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 1301571 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
96 MCO I / MCO a Ballou *** Uros Premior Boris Lupan Abs
Adamand Baksik *** (MCO a) x Mikanta Keri *** (MCO g)
97 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613566 FI*HoneyCoon's Not Guilty Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
98 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613087 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
99 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
100 MCO III / MCO n 22 Mildred Erosha Honeycat*RU Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
IT*Maxistar Tyson (MCO n 09 22) x (N)Mydele's Torfrid (MCO n 22)
101 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510293 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
102 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1611308 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
103 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1613090 FI*HoneyCoon's Help, I'm A Rock Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
104 MCO IV / MCO n 09 22 Solder of Fortune Felicoon Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Iraklij (MCO d 09 22) x Magic Coon Baccara (MCO n 22)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611443 FI*NineTales Lion King Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 BIV NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1612302 FI*TipTop Maine Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
107 MCO IV / MCO n 09 22 Kentucky Zagorsky Line*RU Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1612298 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
109 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 41769 FI*Bonneamie Walker Canyon Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
110 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1612813 Best Ilves Affi Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Best Ilves Volsung (MCO d 09 25) x Prizni Zimenok*RU (MCO f 22)
111 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
112 MCO V / MCO f FI SK LO 1613567 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
113 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC NOM
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
114 MCO VIII / MCO fs 09 Fiona Pride of Palace*RU Naaras Champion Boris Lupan Abs
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
115 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
116 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1404235 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB NOM BIS
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
117 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1405575 FI*Iidaroosan Negrita Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Iidaroosan Snow angel (MCO es 09 22)
118 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
119 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
120 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 1402559 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
121 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK RX 1612822 Kleo Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Shelter Bastet Dodge Durano (MCO ns 09) x Igrushka Leon Heart (MCO ns 09 22)
122 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
123 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1613563 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
123 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1613563 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Määrittely Kristof Van Roy MCO fs/MCOVII
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1509811 FI*NomenEst Gordon Gekko Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
125 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612349 Wackymoon Reinhardt Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
126 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1613175 Mishelle Gold Nympha Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
127 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 1301038 FI*FeliMau Chili Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
128 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 1613764 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
129 NFO I / NFO n FI SK LO 1612108 FI*Felicis Gaudium Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
130 NFO I / NFO n FI SRK LO 86831 FI*Heinuntuvan Konsta Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
131 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
132 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
133 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
134 NFO II / NFO n 09 FI SK RX 1612194 FI*Taaborinvuoren Rollo Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Slytiger's Forces of Nature (NFO n 09) x FI*Tähtitassun Lapin Lumo (NFO n 24)
135 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89300 FI*Draconian Cry Of Silence Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
136 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 1613194 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan Abs
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
137 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 86830 FI*Heinuntuvan Eemeli Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
138 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
139 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
140 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
141 NFO V / NFO f FI SK LO 1508211 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
142 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1611684 FI*Jarraun's Skog Dikibyr Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX2
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
143 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 1611182 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
144 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1611682 FI*Jarraun's Skog Disa Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
145 NFO V / NFO e FI SRK LO 42876 FI*Charmakato Vadim Uros Premior Boris Lupan EX1 CAPIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FI*Ann'sLions Lovely Tiger (NFO e 09)
146 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Boris Lupan KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
147 NFO VI / NFO e 09 FI SRK LO 42881 FI*Charmakato Viola Naaras Champion Boris Lupan EX1 CACIB BIV
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FI*Ann'sLions Lovely Tiger (NFO e 09)
148 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
149 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Boris Lupan EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
150 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
151 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 1612233 FI*Ka-Boom Edwin Hubble Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
152 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
153 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 1510024 FI*Louhelan Peanut Buttah Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
154 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
154 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Kristof Van Roy 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
155 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1717353 S*Little L's Giulietta Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x NO*Haapsdatter's Adelaide (NFO n)
156 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 1405657 FI*Catillus Magellan Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
157 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX 82074 Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
157 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX 82074 Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Kristof Van Roy 2
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
158 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 1405827 FI*Amante's Artemis Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
159 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 1302047 Flanel Sibaris*RU Naaras Avoin Bjarne Wikström EX2
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
160 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 1611694 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
161 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1612520 FI*Amurin Chaleb Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
162 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 1507401 FI*SibillaCat's Antosha Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Flanel Sibaris*RU (SIB n 24)
163 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
164 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1612521 FI*Amurin Chloe Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
165 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1613645 NO*Grensedalen Wendy Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
166 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
167 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
168 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 1510177 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
169 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1614743 Lotus Vivalavita*RU Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Edwin Vivalavita*RU (SIB n 22) x Dessert for the heart Vivalavita*RU (SIB f 03 24)
170 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO 89701 FI*Villan Keisarinna Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
171 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
172 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1612594 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
173 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509195 FI*Amurin Zerahiah Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
174 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1510607 FI*Sippan's LumiSade Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
175 TUA III / TUA ny 22 FI SK LO 1613007 FI*Tangerine's Enigma: Coffee & Caramel Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
176 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
177 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1404927 FI*Gildemin Bailey's King Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
178 BEN n 22 FI SK RX 1509886 CattiCartano KingOfHearts Uros International Premior Olga Poluektova EX2
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
179 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros International Premior Olga Poluektova EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
180 BEN n 22 FI SK LO 1405280 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Kastraatti Olga Poluektova EX1 CAP NOM
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
181 BEN n 24 FI SK LO 1614032 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Poluektova EX1 NOM
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
182 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Olga Poluektova EX1 CAPS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
183 BEN n 24 FI SRK LO 1300710 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Olga Poluektova EX1 CAPS
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
184 BEN n 22 32 FI SK LO 1507887 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Grand International Champion Olga Poluektova EX1 CACS NOM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
185 BLH n FI SK RX 1611662 FI*Treselle's Espresso Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
186 BML I / BML ns 11 FI SK RX 1612777 FI*Hämynhäivän Brissy Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
Yves Sweety Burms, CZ (BML bs 11) x LV*Salana's Star Georgina (BML ns 11)
187 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy Abs
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
187 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Martti Peltonen Abs
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
188 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1610964 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Premior Kristof Van Roy Abs
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
189 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Pennut 4-7 kk Olga Poluektova EX1
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
190 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros Grand International Champion Olga Poluektova EX1 CACS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
191 BSH n FI SK LO 1612345 FI*Ruusutarhan Primo Uros Nuoret 7-10 kk Olga Poluektova EX1
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
192 BSH a FI SRK LO 1404396 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros International Champion Olga Poluektova EX1 CAGCIB NOM
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
193 BSH a FI SK LO 1613180 EE*Lja Mur Ken Kingdom Uros Nuoret 7-10 kk Olga Poluektova EX1
Odyssey Roxera *LT (BSH a) x EE*Lja Mur Charlotte Le Charme (BSH a)
194 BSH a FI SK LO 1612348 FI*Ruusutarhan Piccola Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Poluektova Abs
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
195 BSH c FI SRK RX 1403575 FI*Coventry's Iowa Uros Premior Olga Poluektova EX1 CAPIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
196 BSH e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros International Champion Olga Poluektova EX1 CAGCIB
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
197 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Olga Poluektova KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
198 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Pennut 4-7 kk Olga Poluektova EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
199 BSH g 22 FI SK LO 1612435 FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton Naaras Pennut 4-7 kk Olga Poluektova EX1
FI*Rhinestone's Lion King (BSH d 24) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
200 BSH ns 11 FI SRK RX 38909 S*Pymans Joe Cool Uros Supreme Champion Olga Poluektova KM
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
201 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Champion Olga Poluektova EX2
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
202 BSH ns 11 FI SK RX 1507669 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Olga Poluektova EX1 CAGCIB
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
203 BSH ns 11 FI SK RX 1507484 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Champion Olga Poluektova EX2
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
204 BSH ns 11 FI SRK LO 1404044 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Champion Olga Poluektova EX1 CACIB BIV
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
205 BSH ns 11 FI SRK LO 1404153 FI*EmeraldCharm Oma Kulta Uros Avoin Olga Poluektova EX1 CAC
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
206 BSH ns 11 FI SK RX 1612794 FI*EmeraldCharm Confucius Uros Pennut 4-7 kk Olga Poluektova EX1 BIV
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
207 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Pennut 4-7 kk Olga Poluektova EX3
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
208 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Pennut 4-7 kk Olga Poluektova EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
209 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Olga Poluektova Abs
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
210 BSH ny 11 FI SRK LO 1404151 FI*EmeraldCharm Northern Starlet Naaras Avoin Olga Poluektova EX1 CAC
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
211 BSH ay 11 FI SRK RX 1300711 Blue golden Inari de Maneki Neko Uros International Champion Olga Poluektova EX1 CAGCIB
Extasy's Cashman of Golden Flame (BSH ay 23) x Miuchi de Maneki Neko (BSH as 11)
212 BSH a 03 FI SK LO 1406007 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Premior Olga Poluektova EX1 CAPIB
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
213 BSH bs 33 FI SK RX 1612242 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Avoin Olga Poluektova EX1 CAC
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
214 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
215 BUR n FI SK LO 1613031 FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
216 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
217 BUR n FI SRK LO 1302005 Bjelke's Givenchy Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB BIV
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
218 BUR n FI SRK LO 40304 FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
219 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
220 BUR a FI SRK LO 1300422 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
221 BUR a FI SK RX 1611076 FI*Ninelli's Ähäkuttikatti Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
222 BUR b FI SRK LO 39981 FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
223 BUR b FI SK LO 1614034 UA*Oktarin Yamadori Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV NOM BIS
Stjärnviks Divine Eros (BUR n) x UA*Oktarin Rosetta (BUR b)
224 BUR b FI SK LO 1612737 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
225 BUR c FI SK LO 1611524 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
226 BUR f FI SRK LO 1403600 FI*Topisan Daisy-Onneli Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Almond's Xanthia (BUR n)
227 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
228 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
228 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Martti Peltonen 1 NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
229 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
230 BUR h FI SK LO 1612451 FI*Shu-Shun Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
231 BUR j FI SK LO 1612165 FI*Arkhitekton Alara Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Arkhitekton Feng Shui (BUR a)
232 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
233 CYM 53 / CYM f 09 53 FI SK RX 1612291 FI*Soothill's New Moon Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan (CYM f 09 52)
234 EUR n FI SK LO 1613507 FI*Pikku-Piun Innokas Into Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
235 EUR n FIN SRK RX 31533 FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
236 EUR FI SK RX 1613738 Timi Uros Noviisi Anne Paloluoma EUR n 22
237 EUR d FI SRK RX 41240 Maahinen Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
237 EUR d FI SRK RX 41240 Maahinen Uros Veteraani Martti Peltonen 4
238 EUR d FI SRK RX 1301200 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
239 EUR e FI SK RX 1510062 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
240 EUR e FI SK RX 1508606 Saska Uros Avoin Kristof Van Roy Abs
241 EUR e FI SK RX 1509952 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC NOM
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
242 EUR g FI SRK LO 1404038 FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
243 EUR ns FI SRK RX 43196 FI*Katinhännän Diftor-he Susma Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
244 EUR ns FI SK RX 1611577 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
245 EUR n 22 FI SK RX 1509259 FI*Pikku-Piun Esme Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
246 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
246 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Martti Peltonen 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
247 EUR a 23 FI SK LO 1613510 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
248 EUR d 22 FI SRK RX 40267 FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
249 EUR d 22 FIN SRK RX 32261 Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
250 EUR d 23 FIN SRK LO 34510 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM NOM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
250 EUR d 23 FIN SRK LO 34510 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Veteraani Martti Peltonen 3
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
251 EUR d 24 FI SK LO 1613488 FI*Feronian Limon Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
252 EUR e 22 FI SRK LO 1404041 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
253 EUR e 24 FI SRK RX 1301170 FI*Pinkkitassun Edina Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
254 EUR e 24 FI SK RX 1611637 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
255 EUR e 24 FI SK RX 1613130 FI*Pinkkitassun Leonardo Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
256 EUR f 22 FI SRK LO 36599 FI*Pinkkitassun Bette Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
257 EUR f 23 FIN SRK RX 35609 FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
258 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
259 EUR f 24 FI SRK RX 1301487 FI*Pinkkitassun Florence Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
260 EUR n 03 FI SK RX 1509939 FI*Waputtaren Taaniel Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
261 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
262 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
263 KOR FI SRK LO 39705 FI*Mythai Vipada Tay-Wee Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
FI*Tatsutan Netre Parsha-Kamah (KOR ) x FI*Mythai Ee Noo Duang Jai (KOR )
264 KOR FI SK LO 1510439 FI*Cisseli's Glaa Raa-chaa Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Vipada Tay-Wee (KOR )
265 KOR FI SK LO 1612667 FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
266 KOR FI SK LO 1612580 FI*Cisseli's Or-Ra-Pin Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Mythai Wasan Kaeng (KOR ) x FI*Cisseli's Pong Sai Nang (KOR )
267 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
268 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM BIV
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
268 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Martti Peltonen Arvosteltu
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
269 MAU ns FI SRK LO 40448 FI*Iltavilli Iah Ikhnaton Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX2
FIN*Iltavilli Emir Ehsan (MAU ns) x Mauology Midnight Mama (MAU ns)
270 MAU ns FI SRK LO 40449 FI*Iltavilli Issa Imhotep Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FIN*Iltavilli Emir Ehsan (MAU ns) x Mauology Midnight Mama (MAU ns)
271 MAU n 24 FI SK LO 1507760 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
272 MAU n 24 FI SK LO 1404612 FI*Chai-lai Rashida Rabiah Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x First's Crystal's Haidy (MAU ns 24)
273 MAU n 24 FI SK LO 1612585 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
274 MAU n 24 FI SRK LO 90925 Sotpe-En-Re Amun-Ra Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM
Natango's Kendi (MAU n 24) x Keopspyramid Dunanui (MAU n 24)
275 MAU n 24 FI SRK LO 90917 Ghalia de la Grande Pyramide Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Ramah Geniemau Liolisimba (MAU n 24) x Eugenie de la Grande Pyramide (MAU n 24)
276 MAU ns 24 FI SK LO 1509532 Bias Yá Moasi, CZ Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB BIV NOM
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
277 MAU ns 24 FI SRK LO 38974 FI*Chai-lai Wafiyah Widad Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
Aalspotz Royal Jester (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
278 MAU ns 24 Aysifa Simcoe of Iltavilli Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Starrsailor Bomani Sasobek (MAU ns 24) x Aysifa Aziza (MAU ns 24)
279 MAU ns 24 FI SK LO 1611559 FI*CatNmaus Chausiku Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX2
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
280 MAU ns 24 FI SK LO 1611103 FI*Walidah Aqillutaq Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX3
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
281 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
282 MAU ns 24 FI SK LO 1611150 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
283 MAU ns 24 FI SK LO 1611105 FI*Walidah Asuilaak Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
284 MAU ns 24 FI SRK LO 36320 FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
285 MAU ns 24 FI SRK LO 1403456 FI*Ausare Burraburiash Uros International Premior Anne Paloluoma Abs
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
286 MAU ns 24 FI SRK LO 40864 NO*Gooseberry Maserati Uros Kastraatti Anne Paloluoma Abs
Emauge Dark Side-Of-The Sun (MAU ns) x S*Erendel Elara de Jupiter (MAU ns 24)
287 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
288 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
288 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Martti Peltonen 1
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
289 OCI n 24 FI SRK LO 42161 FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
290 OCI n 24 FI SK LO 1612371 FI*Moosegrove Kiara Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
291 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
292 OCI b 24 FI SRK LO 42663 FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
293 OCI b 24 FI SRK LO 42099 FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
294 OCI b 24 FI SK LO 1507072 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX2
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
295 OCI b 24 FI SK LO 1612378 FI*Kukkatarhan Fagus Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*Kukkatarhan Eulophia (OCI b 24)
296 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
296 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Martti Peltonen 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
297 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
298 OCI o 24 FIN SRK RX 32540 FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
299 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
300 ABY n FI SK LO 1613300 FI*Link Bashasha Azima Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková Abs
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
301 ABY n FI SK LO 1613306 FI*Nebuankhet I swallowed a Bug Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 NOM
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
302 ABY n FI SRK LO 40343 Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS NOM
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
303 ABY o FI SRK LO 39765 FI*Redcheetah's Aurora Naaras Supreme Champion Lena Vencliková Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
304 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
305 CRX I / CRX n FI SK LO 1612503 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
306 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX2
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
307 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 1508910 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
308 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1510476 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
309 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1510031 FI*Framillan Uula Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
310 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1508800 FI*Nighteyes Girl Who Waited Naaras Avoin Martti Peltonen Abs
S*Godreign's Kid Icarus (CRX n 09) x Out of Time Hungry Henrietta (CRX n 03)
311 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1612505 FI*Framillan live through me Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX2
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
312 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613288 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
313 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 1612875 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
314 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613286 FI*KattiKaisan Paluu Tulevaisuuteen Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
315 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
316 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
317 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX 42605 FI*Framillan Keep It Up Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
318 CRX III / CRX g 24 FI SK LO 1613628 FI*FunkyJam's Nova Prime Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
319 CRX IV / CRX f 03 FIN SRK LO 35145 FIN*Spectrolite Vanda Teres Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
Bodwin's Romeo (CRX d 03) x FIN*Spectrolite Superego (CRX n 09)
320 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO 39020 FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS NOM
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
321 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507421 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
322 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
323 CRX VI / CRX a 01 21 62 FI SK RX 1406182 FI*Framillan Rolling PickaBoo Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Sybolt of the Giant Trees (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
324 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1612974 FI*Framillan Zaza Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková Abs
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Sweet Blueberry Pie (CRX a 03 24)
325 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
325 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Lena Vencliková 2
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
326 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 1510529 FI*Gaala-Star Hopea Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
327 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1611124 FI*Gaala-Star Ivori Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
328 DRX I / DRX c FI SK LO 1611141 FI*Åbodas Belinda Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
329 DRX I / DRX a FI SK LO 1612808 Elfinrex Acer Nikoense Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Poolside Mason Elfinrex (DRX c) x Poolside Rosaelfinrex (DRX f)
330 DRX I / DRX b FI SRK LO 40420 FI*Åbodas Aiyana Naaras Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
331 DRX I / DRX a FI SRK LO 40419 FI*Åbodas Kaya Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
332 DRX II / DRX a 03 FI SK RX 1611812 FI*Berry's Cava Te Quiero Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Berry's Adorable Amber (DRX n)
333 DRX II / DRX n 09 LV'Harizma Viktor *** Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
LV*Harizma Nikifor *** (DRX n 09 24) x LV'Harizma Paulina *** (DRX n 23)
334 DRX II / DRX a 09 FI SRK RX 41192 FI*Quiero Rillo Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FI*Quiero Orozko (DRX es 23) x FI*Quiero Khiva SantaDestriana (DRX n 09 24)
335 DRX III / DRX fs 23 FI SRK LO 1300290 FI*Quiero Sanxenxo Naaras Avoin Martti Peltonen Abs
Cyberex Mad Hatter (DRX ns 09 23) x FI*Quiero Orejana (DRX fs 23)
336 DRX III / DRX f FI SK LO 1509730 FI*Åbodas Taimi Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Åbodas Ninja (DRX g)
337 DRX IV / DRX g 02 62 FI SK LO 1610938 FI*Avariel Maniola Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
338 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1612793 FI*Myggmånens Safir Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX2
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
339 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1613606 Valentina Calvados*PL Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Ciastek PasoDoble*PL (DRX d 21 33) x J-Queen Calvados*PL (DRX f 33)
340 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 1405792 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
341 DSP III / DSP g FI SK RX 1613756 Jessika Femina Nuda Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Diamond Prima Felines*EST (DSP a 33) x Agnes Sweet of Ozland (DSP g 03)
342 OLH ns 22 FI SK RX 1509907 FI*Mummeli Sofinho Yanino Uros Avoin Natalia Sidorova Abs
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
343 OSH n FI SRK LO 1403274 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Grand International Champion Natalia Sidorova EX1 CACS
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
344 OSH b FI SK LO 1508103 FI*Keskimaan Karma Is.. Uros Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP NOM
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
345 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Natalia Sidorova KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
346 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Natalia Sidorova KM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
346 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Lena Vencliková 1 NOM BIS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
347 OSH b 24 FI SK RX 1612957 Xsemirion FlorElen Chrysolite Uros Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
Kangaroo Linda Chrysolite (SIA w) x Florencia Harmonia (OSH c)
348 OSH b 25 FI SK RX 1508225 FI*Jalecat's Winner Takes It All Naaras Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
Idream (OSH b 22) x FI*Jalecat's MiLady May (OSH b 25)
349 OSH b 25 FI SRK LO 40493 FI*Jalecat's MiLady May Naaras Premior Natalia Sidorova EX1 CAPIB NOM
Timille Velvet Valentine (OSH c 24) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
350 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Grand International Champion Natalia Sidorova EX1 CACS
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
351 OSH n 02 21 FI SK LO 1510712 FI*Meikatin Angeli Naaras Avoin Natalia Sidorova OSH b 02 21
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
352 RUS FI SK LO 1507018 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM BIV NOM
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
353 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
354 RUS FI SRK LO 1404490 FI*Harmuan Niki Nallukka Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
355 RUS FI SK LO 1405004 FI*Zarin Tobeye Uros Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
Cheeky-rascal Popeye (RUS ) x FI*Zarin Goldie (RUS )
356 RUS FI SK LO 1510859 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Avoin Lena Vencliková Abs
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
357 RUS FI SK LO 1510721 FI*Sini-ihmeen Viehko Venla Naaras Avoin Lena Vencliková Abs
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
358 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
359 RUS FI SK LO 1611359 FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
360 RUS FI SK LO 1611742 FI*Hana-Bi Hansa Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
361 RUS FI SK LO 1611845 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 BIV NOM BIS
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
362 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Lena Vencliková KM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
362 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Lena Vencliková 1 NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
363 RUS FI SRK LO 42022 FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
364 RUS FI SK LO 1404730 FI*Zarin Simply the Best Uros Supreme Premior Lena Vencliková KM BIV
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
365 SIA n FI SK LO 1612934 FI*Twist-Tiramisun Amy Jade Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1 NOM
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
366 SIA a FI SRK LO 1404531 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Grand International Champion Natalia Sidorova EX1 No Cert
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
367 SIA a FI SK LO 1509086 FI*Twist-Tiramisun X Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 No Cert
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Rapunzel (SIA n)
368 SIA a FI SK LO 1510601 FI*Twist-Tiramisun Zeta Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC BIV
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
369 SIA a FI SRK LO 41689 FI*Twist-Tiramisun Pretzel Uros International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Muusa (SIA n)
370 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
371 SIA c FI SRK LO 39437 FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Supreme Champion Natalia Sidorova KM NOM BIS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
372 SIA h FI SRK RX 1403881 Cammeleo Isis Naaras Supreme Champion Natalia Sidorova Abs
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Umi Airys Only My (SIA b)
373 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Natalia Sidorova KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
374 SIA a 21 FI SRK LO 1301969 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Grand International Premior Natalia Sidorova EX1 CAPS
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
375 SIA b 21 FI SK LO 1611748 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB NOM BIS
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
376 SIA n 03 21 FI SRK LO 1301639 HU*Shagio-Chen Palatinus Uros Supreme Champion Natalia Sidorova Abs
Apocalyptica Tommy (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Divine (SIA a 02)
377 SIA n 03 21 FI SK LO 1508130 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
378 SIA b 01 21 FI SK LO 1510709 FI*Meikatin Aslak Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
379 SOM n FI SK LO 1613137 FI*Kisompa's Kandelioússa Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x Almaros Kualani (SOM n)
380 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Natalia Sidorova Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
380 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Lena Vencliková Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
381 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 1611009 Goliaf Grace Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS NOM BIS
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
382 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
383 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 1508461 FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Emerald (SPH d 09 21 33) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
384 SPH V / SPH e 02 31 FI SK RX 1612170 FI*Hebblas Seldon Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 BIV
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
384 SPH V / SPH g 03 32 FI SK RX 1612170 FI*Hebblas Seldon Uros Määrittely Lena Vencliková SPH V/SPH e 02 31
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
385 SPH V / SPH g 03 32 FI SK LO 1405560 FI*Hobbitqueen's First Love Naaras Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
FI*Hobbitqueen's Jameson (SPH e 09 33) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
386 SPH V / SPH f 32 FI SK RX 1509853 FI*CiCi's Dorothy Tooticky Naaras Kastraatti Martti Peltonen Abs
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*CiCi's Love me Tender (SPH f 32)
387 HCS FI SK RX 1613991 Stinde Uros Noviisi Anne Paloluoma EUR ns
388 HCL Kelmi Uros Kotikissat Lena Vencliková 1 NOM BIS
389 HCS Mei Naaras Kotikissat Lena Vencliková 1 NOM BIS
390 HCS Pipsu Pippuri Naaras Kotikissat Lena Vencliková 2
414 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Lupan Boris ACL III, ACS VI, LPL VIII, MCO I, MCO IV, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NFO III, NFO V, NFO VI, SIB VI, SIB VIII, TUA III, TUA IX, TUA VII 40
Memedov Zvezdan EXO a 21 33, EXO e 21 33, EXO f, EXO f 24, EXO n, EXO n 03 22, EXO n 22, EXO n 24, RAG a, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21 37
Noskova Elena RAG a 04, RAG a 04 21, RAG c 04, RAG f 04, RAG f 04 21, RAG g 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI g, SBI h, SBI n, SBI n 21, VET 1 39
Paloluoma Anne EUR n 22 (13a), HCS (13a), PER a 33, PER d 23, PER f 03 24, PER g 02 62, PER n, PER n 01 21 62, PER n 01 62, PER n 03, PER n 22, PER n 33, PER ns 24 62, PER w 63, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV f 63, TUV g 61-63, MAU n 24, MAU ns, MAU ns 24 42
Peltonen Martti CRX II, DRX I, DRX II, DRX III, DRX IV, DRX VII, DRX VIII, DSP III, SPH IV, SPH V, VET 3 39
Poluektova Olga BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BSH a, BSH a 03, BSH ay 11, BSH bs 33, BSH c, BSH e, BSH f, BSH g, BSH g 22, BSH n, BSH ns 11, BSH ny 11, BSH w 62 32
Sidorova Natalia OLH ns 22, OSH b, OSH b 02 21, OSH b 22, OSH b 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA b 01 21, SIA b 21, SIA c, SIA h, SIA n, SIA n 03 21, SIA n 21, SOM n 26
Van Roy Kristof MCO VII (13c), BML I, CYM 51-52, CYM 53, EUR a 23, EUR d, EUR d 22, EUR d 23, EUR d 24, EUR e, EUR e 22, EUR e 23, EUR e 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR g, EUR n, EUR n 03, EUR n 22, EUR ns, MAN 51-52, VET 2 35
Vanrusselt Joeri BLH n, BUR a, BUR b, BUR c, BUR f, BUR g, BUR h, BUR j, BUR n, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24 38
Vencliková Lena SPH V (13c), ABY n, ABY o, ABY p, CRX I, CRX III, CRX IV, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, RUS, HCL, HCS, VET 4 38
Wikström Bjarne MCO II, MCO III, MCO IX, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO I, NFO II, NFO IV, NFO IX, NFO VIII, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB V 45
11 tuomaria