Omakissa
ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 15.10.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 15.10.2016 Loppuu 15.10.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 28.9.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 13:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.10.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003 
(iltaisin kello 17 - 20)show@ery-syd.net
Lisätietoja

Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Suomen Egyptinmaut ry järjestää lauantain näyttelyn yhteydessä erikoisnäyttelyn.

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu viimeistään 31.8.2016: 36 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33 e/kissa/päivä.  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten 10 e. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksut kissoille, joiden ilmoittautuminen on tehty ja maksettu ajalla 1.9.2016-23.9.2016: 40 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 37 e/kissa/päivä. EI LEIMAKORTTIMAKSUJA  Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Paperilla lähetetyt ilmoittautumiset lähetetään näyttelysihteerille osoitteella: Tarja Kudjoi, Loukkukuja 4 A 8, 36200 Kangasala. Paperiset ilmoittautumiset maksetaan ERY-SYDin tilille FI8722111800003302 viitenumerolla 1216, ERY-SYDin jäsenet viitenumerolla 1229. Postitse lähetettyjen ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 16.9.2016.
Ilmoittautumisen jälkeen vain luokka- ja värimuutokset veloituksetta, muista muutoksista veloitetaan muutosmaksu 5 euroa/kissa.
 


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 113 100 0 0 9
2 89 88 0 0 1
3 130 130 0 0 0
4 94 92 0 1 1
Kotikissat 4 4 0 0 0
Yhteensä 430 414 0 1 11

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Memedov Zvezdan KM NOM BIS
2 EXO n FI*Cherish's Pepper 1 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
3 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
4 EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM
6 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend 1 Uros 8 (PR) Memedov Zvezdan Abs
7 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan Abs
8 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
9 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
10 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC NOM BIS
11 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy 1 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
12 EXO e 21 33 Ayser's Nike Nicolette 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
13 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
14 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
15 PER n 22 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
16 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM
17 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
18 PER n 01 62 FI*Dirlandan Quicksilver 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
19 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM BIS
20 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
21 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne Abs
22 PER f 03 24 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
23 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
23 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
24 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena Abs
24 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne Abs
25 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV
26 RAG n FI*Riverknee Call of the Wild 1 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
27 RAG n FI*Dollyblues They Live In You 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
28 RAG a FI*Riverknee Milord William 1 Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
29 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 BIV
30 RAG a FI*Riverknee Lord of the Rings 1 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
31 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
31 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1
32 RAG a FI*Barfait's Sunflower 1 Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan Abs
33 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM
34 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 1 Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
35 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 1 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
36 RAG n 03 FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe 1 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
37 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus 1 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
38 RAG n 03 FI*Barfait's Zarah 1 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan Abs
39 RAG n 03 FI*Valkoapilan April Fool's Emmi 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
40 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 NOM
41 RAG n 04 FI*Barfait's Xantos 1 Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan Abs
42 RAG n 04 FI*Mayapaw's Muchas Gracias 1 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
43 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Memedov Zvezdan KM BIV
44 RAG a 03 SweetFellow Tamaya-Magnolia 1 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
45 RAG a 03 FI*Valkoapilan April Fool's Emil 1 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
46 RAG a 03 FI*Dollyblues Born To Be My Baby 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
47 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM BIV NOM BIS
48 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 1 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP NOM
48 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
49 RAG a 03 FI*BlackRain's Escape From Reality 1 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX2
50 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS NOM
51 RAG a 04 FI*Riverknee Little Star 1 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB NOM
52 RAG a 04 FI*Riverknee Milady Wienna 1 Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
53 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX2
54 RAG a 04 FI*Sunrunner's Jesstin 1 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
55 RAG a 04 S*Grand Chatez Hilmer for F&L 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV NOM
56 RAG a 04 FI*Barfait's Anastasia 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
57 RAG c 04 FI*Utuinen Taste of Plum 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
58 RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 1 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
59 RAG f 04 FI*Dollyblues Piece Of Mind 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
60 RAG g 04 FI*BlackRain's Followed By An Angel 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
61 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
62 RAG n 04 21 Gayaneh Lilium igitur 1 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
63 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 BIV NOM
64 RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 1 Naaras 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS
65 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
66 RAG f 04 21 FI*Dollyblues Long Tall Sally 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
67 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
68 SBI n FI*Ziazan Lille Lucille 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
69 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
70 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 1 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
71 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena Abs
72 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
73 SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly 1 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
74 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
75 SBI d FI*Tassuliinin Gilbert 1 Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
76 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
76 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
77 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 1 Naaras 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
78 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
79 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM NOM
80 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
81 SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 1 Naaras 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
82 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
83 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Noskova Elena KM NOM
84 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
85 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kipinättären Ayda Andromeda 1 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
86 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*Kipinättären Bellis 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
87 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
87 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
88 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
89 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide 1 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
90 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
91 TUV g 61-63 / TUV g 61 Avyonah Blueberry 1 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
92 TUV f 63 FI*Bastetin Ayiana 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
93 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 2 (SP) Lupan Boris KM NOM BIS
94 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI*Murmelin Dexter 2 Uros 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
95 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 4 (GIP) Lupan Boris EX1 CAPS
96 MCO I / MCO a Ballou *** 2 Uros 8 (PR) Lupan Boris Abs
97 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Not Guilty 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
98 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
99 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
100 MCO III / MCO n 22 Mildred Erosha Honeycat*RU 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
101 MCO III / MCO n 22 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV
102 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Wise Owl 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
103 MCO III / MCO n 22 FI*HoneyCoon's Help, I'm A Rock 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
104 MCO IV / MCO n 09 22 Solder of Fortune Felicoon 2 Uros 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1 BIV NOM
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Gandalf 2 Uros 12 (Pennut) Lupan Boris EX2
107 MCO IV / MCO n 09 22 Kentucky Zagorsky Line*RU 2 Uros 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Game Over 2 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
109 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 4 (GIP) Lupan Boris EX1 CAPS
110 MCO V / MCO f 22 Best Ilves Affi 2 Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
111 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
112 MCO V / MCO f FI*HoneyCoon's Heart On Fire 2 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1 BIV
113 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC NOM
114 MCO VIII / MCO fs 09 Fiona Pride of Palace*RU 2 Naaras 7 (CH) Lupan Boris Abs
115 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
116 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver 2 Naaras 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB NOM BIS
117 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Iidaroosan Negrita 2 Naaras 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
118 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
119 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
120 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI*Moggi Cate Pilleri 2 Naaras 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
121 MCO VIII / MCO ns 09 Kleo 2 Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
122 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1 BIV
123 MCO VII / MCO fs FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
123 MCO VIII / MCO fs 09 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon 2 Naaras 13c (Määrittely) Van Roy Kristof MCO fs/MCOVII
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*NomenEst Gordon Gekko 2 Uros 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
125 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
126 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
127 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
128 NEM II / NEM ns 09 21 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
129 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
130 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
131 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
132 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
133 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
134 NFO II / NFO n 09 FI*Taaborinvuoren Rollo 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
135 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
136 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 11 (Nuoret) Lupan Boris Abs
137 NFO III / NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB
138 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
139 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
140 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB BIV NOM
141 NFO V / NFO f FI*GoldenFurry's First Steps 2 Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
142 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Dikibyr 2 Uros 11 (Nuoret) Lupan Boris EX2
143 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1
144 NFO V / NFO f 24 FI*Jarraun's Skog Disa 2 Naaras 11 (Nuoret) Lupan Boris EX1
145 NFO V / NFO e FI*Charmakato Vadim 2 Uros 8 (PR) Lupan Boris EX1 CAPIB
146 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Lupan Boris KM
147 NFO VI / NFO e 09 FI*Charmakato Viola 2 Naaras 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB BIV
148 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
149 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX2
150 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM BIS
151 NFO VIII / NFO ns 09 FI*Ka-Boom Edwin Hubble 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
152 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
153 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Louhelan Peanut Buttah 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
154 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 1 NOM BIS
154 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
155 NFO IX / NFO w 62 S*Little L's Giulietta 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
156 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
157 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 2
157 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
158 SIB III / SIB ny 24 FI*Amante's Artemis 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
159 SIB III / SIB n 24 Flanel Sibaris*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
160 SIB III / SIB ny 22 FI*Cherrytail's Araminta 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
161 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
162 SIB III / SIB ny 24 FI*SibillaCat's Antosha 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
163 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
164 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Chloe 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
165 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
166 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
167 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
168 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
169 SIB V / SIB d 24 Lotus Vivalavita*RU 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
170 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
171 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
172 SIB VI / SIB f 09 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka 2 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1 NOM BIS
173 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
174 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sippan's LumiSade 2 Naaras 9 (Avoin) Lupan Boris EX1 CAC
175 TUA III / TUA ny 22 FI*Tangerine's Enigma: Coffee & Caramel 2 Naaras 12 (Pennut) Lupan Boris EX1
176 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
177 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB
178 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 6 (IP) Poluektova Olga EX2
179 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 6 (IP) Poluektova Olga EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
180 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 10 (KAS) Poluektova Olga EX1 CAP NOM
181 BEN n 24 CattiCartano QueenOfHearts 3 Naaras 11 (Nuoret) Poluektova Olga EX1 NOM
182 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 4 (GIP) Poluektova Olga EX1 CAPS
183 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 4 (GIP) Poluektova Olga EX1 CAPS
184 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 3 (GIC) Poluektova Olga EX1 CACS NOM
185 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
186 BML I / BML ns 11 FI*Hämynhäivän Brissy 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
187 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof Abs
187 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti Abs
188 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof Abs
189 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 12 (Pennut) Poluektova Olga EX1
190 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 3 (GIC) Poluektova Olga EX1 CACS
191 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 11 (Nuoret) Poluektova Olga EX1
192 BSH a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 5 (IC) Poluektova Olga EX1 CAGCIB NOM
193 BSH a EE*Lja Mur Ken Kingdom 3 Uros 11 (Nuoret) Poluektova Olga EX1
194 BSH a FI*Ruusutarhan Piccola 3 Naaras 11 (Nuoret) Poluektova Olga Abs
195 BSH c FI*Coventry's Iowa 3 Uros 8 (PR) Poluektova Olga EX1 CAPIB
196 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 5 (IC) Poluektova Olga EX1 CAGCIB
197 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Poluektova Olga KM
198 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 12 (Pennut) Poluektova Olga EX1 NOM
199 BSH g 22 FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton 3 Naaras 12 (Pennut) Poluektova Olga EX1
200 BSH ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 1 (SC) Poluektova Olga KM
201 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 5 (IC) Poluektova Olga EX2
202 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 5 (IC) Poluektova Olga EX1 CAGCIB
203 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 7 (CH) Poluektova Olga EX2
204 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kissanminttu 3 Naaras 7 (CH) Poluektova Olga EX1 CACIB BIV
205 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Oma Kulta 3 Uros 9 (Avoin) Poluektova Olga EX1 CAC
206 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Confucius 3 Uros 12 (Pennut) Poluektova Olga EX1 BIV
207 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 12 (Pennut) Poluektova Olga EX3
208 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 12 (Pennut) Poluektova Olga EX2
209 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 6 (IP) Poluektova Olga Abs
210 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Northern Starlet 3 Naaras 9 (Avoin) Poluektova Olga EX1 CAC
211 BSH ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 5 (IC) Poluektova Olga EX1 CAGCIB
212 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 8 (PR) Poluektova Olga EX1 CAPIB
213 BSH bs 33 Shansel Mystical Smile of Mars 3 Uros 9 (Avoin) Poluektova Olga EX1 CAC
214 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
215 BUR n FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
216 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 BIV NOM BIS
217 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB BIV
218 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
219 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
220 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
221 BUR a FI*Ninelli's Ähäkuttikatti 3 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
222 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
223 BUR b UA*Oktarin Yamadori 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 BIV NOM BIS
224 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
225 BUR c FI*Ninelli's Öökuninganna 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
226 BUR f FI*Topisan Daisy-Onneli 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
227 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
228 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS NOM BIS
228 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM BIS
229 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
230 BUR h FI*Shu-Shun Kardemumma 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
231 BUR j FI*Arkhitekton Alara 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
232 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM
233 CYM 53 / CYM f 09 53 FI*Soothill's New Moon 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
234 EUR n FI*Pikku-Piun Innokas Into 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
235 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
236 EUR Timi 3 Uros 13a (Noviisi) Paloluoma Anne EUR n 22
237 EUR d Maahinen 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
237 EUR d Maahinen 3 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 4
238 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
239 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
240 EUR e Saska 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof Abs
241 EUR e FI*RuusuLinnan Brunhilde 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC NOM
242 EUR g FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
243 EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
244 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
245 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Esme 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
246 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM
246 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 2
247 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM
248 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
249 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM
250 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM NOM
250 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 3
251 EUR d 24 FI*Feronian Limon 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
252 EUR e 22 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
253 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
254 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
255 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Leonardo 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV
256 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB NOM
257 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
258 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
259 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
260 EUR n 03 FI*Waputtaren Taaniel 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
261 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM BIV NOM BIS
262 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
263 KOR FI*Mythai Vipada Tay-Wee 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
264 KOR FI*Cisseli's Glaa Raa-chaa 3 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
265 KOR FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
266 KOR FI*Cisseli's Or-Ra-Pin 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
267 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
268 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV
268 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti Arvosteltu
269 MAU ns FI*Iltavilli Iah Ikhnaton 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
270 MAU ns FI*Iltavilli Issa Imhotep 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
271 MAU n 24 FI*Staruskan Sat Teije 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
272 MAU n 24 FI*Chai-lai Rashida Rabiah 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
273 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
274 MAU n 24 Sotpe-En-Re Amun-Ra 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP NOM
275 MAU n 24 Ghalia de la Grande Pyramide 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
276 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB BIV NOM
277 MAU ns 24 FI*Chai-lai Wafiyah Widad 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
278 MAU ns 24 Aysifa Simcoe of Iltavilli 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
279 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
280 MAU ns 24 FI*Walidah Aqillutaq 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX3
281 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
282 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
283 MAU ns 24 FI*Walidah Asuilaak 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
284 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM
285 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne Abs
286 MAU ns 24 NO*Gooseberry Maserati 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
287 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
288 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM BIV NOM BIS
288 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1
289 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
290 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
291 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
292 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
293 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
294 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX2
295 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Fagus 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 BIV
296 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM
296 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 2
297 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
298 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
299 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
300 ABY n FI*Link Bashasha Azima 4 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena Abs
301 ABY n FI*Nebuankhet I swallowed a Bug 4 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 NOM
302 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS NOM
303 ABY o FI*Redcheetah's Aurora 4 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena Abs
304 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
305 CRX I / CRX n FI*Framillan the dawn of a new age 4 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
306 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX2
307 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB BIV NOM
308 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
309 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Uula 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC NOM
310 CRX II / CRX n 09 FI*Nighteyes Girl Who Waited 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
311 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan live through me 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX2
312 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Kran Turismo 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 BIV NOM BIS
313 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
314 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Paluu Tulevaisuuteen 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX2
315 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
316 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM BIV NOM BIS
317 CRX II / CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
318 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime 4 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
319 CRX IV / CRX f 03 FIN*Spectrolite Vanda Teres 4 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
320 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS NOM
321 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS NOM
322 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
323 CRX VI / CRX a 01 21 62 FI*Framillan Rolling PickaBoo 4 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
324 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Framillan Zaza 4 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena Abs
325 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
325 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 2
326 CRX VII / CRX a 33 FI*Gaala-Star Hopea 4 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
327 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
328 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
329 DRX I / DRX a Elfinrex Acer Nikoense 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
330 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana 4 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
331 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
332 DRX II / DRX a 03 FI*Berry's Cava Te Quiero 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
333 DRX II / DRX n 09 LV'Harizma Viktor *** 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
334 DRX II / DRX a 09 FI*Quiero Rillo 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
335 DRX III / DRX fs 23 FI*Quiero Sanxenxo 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
336 DRX III / DRX f FI*Åbodas Taimi 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
337 DRX IV / DRX g 02 62 FI*Avariel Maniola 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
338 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX2
339 DRX VII / DRX f 32 Valentina Calvados*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
340 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 4 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
341 DSP III / DSP g Jessika Femina Nuda 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
342 OLH ns 22 FI*Mummeli Sofinho Yanino 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
343 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
344 OSH b FI*Keskimaan Karma Is.. 4 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP NOM
345 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
346 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
346 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Vencliková Lena 1 NOM BIS
347 OSH b 24 Xsemirion FlorElen Chrysolite 4 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
348 OSH b 25 FI*Jalecat's Winner Takes It All 4 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
349 OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB NOM
350 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
351 OSH n 02 21 FI*Meikatin Angeli 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia OSH b 02 21
352 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 4 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM BIV NOM
353 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
354 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka 4 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
355 RUS FI*Zarin Tobeye 4 Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
356 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena Abs
357 RUS FI*Sini-ihmeen Viehko Venla 4 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena Abs
358 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
359 RUS FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika 4 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
360 RUS FI*Hana-Bi Hansa 4 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
361 RUS FI*Harmuan Luna Lellukka 4 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 BIV NOM BIS
362 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 2 (SP) Vencliková Lena KM
362 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 1 NOM
363 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
364 RUS FI*Zarin Simply the Best 4 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM BIV
365 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
366 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 No Cert
367 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 No Cert
368 SIA a FI*Twist-Tiramisun Zeta 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC BIV
369 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
370 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
371 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM BIS
372 SIA h Cammeleo Isis 4 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia Abs
373 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
374 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
375 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's 4 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB NOM BIS
376 SIA n 03 21 HU*Shagio-Chen Palatinus 4 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia Abs
377 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
378 SIA b 01 21 FI*Meikatin Aslak 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
379 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
380 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Vencliková Lena Abs
380 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia Abs
381 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS NOM BIS
382 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
383 SPH V / SPH n 32 FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
384 SPH V / SPH e 02 31 FI*Hebblas Seldon 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 BIV
384 SPH V / SPH g 03 32 FI*Hebblas Seldon 4 Uros 13c (Määrittely) Vencliková Lena SPH V/SPH e 02 31
385 SPH V / SPH g 03 32 FI*Hobbitqueen's First Love 4 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
386 SPH V / SPH f 32 FI*CiCi's Dorothy Tooticky 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
387 HCS Stinde Kotikissat Uros 13a (Noviisi) Paloluoma Anne EUR ns
388 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vencliková Lena 1 NOM BIS
389 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vencliková Lena 1 NOM BIS
390 HCS Pipsu Pippuri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vencliková Lena 2
412 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Lupan Boris ACL III, ACS VI, LPL VIII, MCO I, MCO IV, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NFO III, NFO V, NFO VI, SIB VI, SIB VIII, TUA III, TUA IX, TUA VII 40
Memedov Zvezdan EXO a 21 33, EXO e 21 33, EXO f, EXO f 24, EXO n, EXO n 03 22, EXO n 22, EXO n 24, RAG a, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21 37
Noskova Elena RAG a 04, RAG a 04 21, RAG c 04, RAG f 04, RAG f 04 21, RAG g 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI g, SBI h, SBI n, SBI n 21, VET 1 39
Paloluoma Anne EUR n 22 (13a), HCS (13a), PER a 33, PER d 23, PER f 03 24, PER g 02 62, PER n, PER n 01 21 62, PER n 01 62, PER n 03, PER n 22, PER n 33, PER ns 24 62, PER w 63, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV f 63, TUV g 61-63, MAU n 24, MAU ns, MAU ns 24 42
Peltonen Martti CRX II, DRX I, DRX II, DRX III, DRX IV, DRX VII, DRX VIII, DSP III, SPH IV, SPH V, VET 3 39
Poluektova Olga BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BSH a, BSH a 03, BSH ay 11, BSH bs 33, BSH c, BSH e, BSH f, BSH g, BSH g 22, BSH n, BSH ns 11, BSH ny 11, BSH w 62 32
Sidorova Natalia OLH ns 22, OSH b, OSH b 02 21, OSH b 22, OSH b 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA b 01 21, SIA b 21, SIA c, SIA h, SIA n, SIA n 03 21, SIA n 21, SOM n 26
Van Roy Kristof MCO VII (13c), BML I, CYM 51-52, CYM 53, EUR a 23, EUR d, EUR d 22, EUR d 23, EUR d 24, EUR e, EUR e 22, EUR e 23, EUR e 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR g, EUR n, EUR n 03, EUR n 22, EUR ns, MAN 51-52, VET 2 35
Vanrusselt Joeri BLH n, BUR a, BUR b, BUR c, BUR f, BUR g, BUR h, BUR j, BUR n, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24 38
Vencliková Lena SPH V (13c), ABY n, ABY o, ABY p, CRX I, CRX III, CRX IV, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, RUS, HCL, HCS, VET 4 38
Wikström Bjarne MCO II, MCO III, MCO IX, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO I, NFO II, NFO IV, NFO IX, NFO VIII, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB V 45
11 tuomaria.