URK 49. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 2.10.2016
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.10.2016 Loppuu 2.10.2016
Ilmoittautuminen alkaa 13.7.2016 Ilmoittautuminen loppuu 8.9.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 21.9.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Folksam Areena, Siuntio
Toimihenkilöt
Marko Lahtinen, näyttelypäällikkö nebbis@gmail.com, p. 045 602 9450
 
Katerina Leino, myyntipaikat ja rotupöydät katerina@urk.fi
 
Terhi Lång, näyttelysihteeri terhi@urk.fi  p.040 580 7786 klo 16-18
 
Mia Tuomivirta, rahastonhoitaja mia@urk.fi  p. 050 365 4939
 
 
Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla.
Tuomaritoiveet sähköpostilla osoitteeseen tuomaritoiveet@urk.fi
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 - 902 0879
Lisätietoja
Näyttelypaikan osoite: Folksam Areena, Aleksis Kiven tie 3, 02580 Siuntio
 
Ilmoittautumiset: 13.7. – 31.8.2016, ensisijaisesti sähköisesti Omakissa-järjestelmän kautta! 
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. tarkistus-, veteraani-, siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki. 
 
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. 
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1-17. Näyttelymaksut kaikki kissat 38 €/pvä, URKin jäsenten kissat 36 €/pvä, FIFe:n ulkopuoliset kissat 50 €/pvä, tarkistusluokka 38 €. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. 
 
Leimakortteja hyväksytään maksimissaan 2 kappaletta per näytteilleasettaja yhtä näyttelypäivää kohden. Leimakortit on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. Merkitse korttiin ilmoitettavan kissan nimi, rotu ja näyttelypäivä. 
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 
 
Omakissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti. 
 
HUOM!  Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3€ ja paikan päällä 5€.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 500 kissaa/pvä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 57
2 82
3 85
4 88
Kotikissat 8
Yhteensä 320

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Louis Coste KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Louis Coste KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 24 FI SK LO 1613576 FI*Mau-Miun Once Upon A Time Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Mau-Miun First Love (EXO a 03 24)
4 EXO d 22 FI SK LO 1509766 FI*AzuLejo's Aji Cristal Uros Avoin Louis Coste EX1 No Cert
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x My-Champagne Princess Estelle (PER f 22)
5 PER w 62 FIN SRK LO 90463 Validian Lucky Starz of Amabili Naaras Kastraatti Louis Coste Abs
Artemis Shooting Starz of Validian (PER w) x Revillion Papillion of Validian (PER w)
5 PER w 62 FIN SRK LO 90463 Validian Lucky Starz of Amabili Naaras Veteraani Marek Chadaj Abs
Artemis Shooting Starz of Validian (PER w) x Revillion Papillion of Validian (PER w)
6 PER w 63 FI SK LO 1613356 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
7 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Grand International Premior Louis Coste EX1 CAPS NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
8 PER g FI SK LO 1509540 Preciousice Blue Note Naaras International Premior Louis Coste EX1 CAGPIB
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
9 PER n 22 FI SK LO 1612951 FI*Mogi's Marsh Marigold Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste Abs
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
10 PER a 22 FI SK LO 1612955 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Pennut 4-7 kk Louis Coste Abs
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
11 PER d 22 FI SK LO 1612954 FI*Mogi's Globeflower Uros Pennut 4-7 kk Louis Coste Abs
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
12 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Louis Coste KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER n 03 FI SK LO 1509669 FI*Dirlandan Picasso Uros Champion Louis Coste EX1 CACIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
14 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Louis Coste KM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
15 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Louis Coste KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
16 PER g 02 62 FI SK RX 1613707 Sweetmarale's Bonjour Naaras Nuoret 7-10 kk Louis Coste Abs
Candirand's Only in Your Dreams (PER e 03) x Sweetmarale's Queen Mary I (PER f 03)
17 PER f 03 22 FI SRK RX 84875 S*Marylands Unique Glow Naaras Premior Louis Coste EX1 CAPIB NOM
S*IxiDixi's Wild Ride (PER d 24) x Sumava's Zoe (PER f 03)
18 PER f 03 24 FI SK LO 1610962 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Avoin Louis Coste EX1 CAC
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
19 PER g 03 22 FI SRK RX 84893 FI*Kermaviiksen Dream of Yours Naaras Grand International Premior Louis Coste EX1 CAPS
S*Athelstones Battlestar (PER a 03 22) x D'Eden Lover Shakira (PER g 03 22)
20 RAG a FI SK LO 1510370 FI*Dollgarden's Festuca Glauca Uros Champion Louis Coste EX1 CACIB
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
21 RAG a FI SK LO 1613095 FI*Raitamäen Alicia Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
22 RAG f FI SK LO 1508488 FI*Dollyblues You're The One For Me Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Rock'nRags Heart On Fire (RAG a 04) x FI*Dollyblues Beautiful Vibes (RAG f 03)
23 RAG n 03 FI SRK LO 1301551 FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe Naaras Avoin Louis Coste EX1 CAC
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x FI*Dollyblues Joy Of My Life (RAG n 03)
24 RAG n 03 FI SK LO 1613181 S*Krickelins Vivian Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1 NOM BIS
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
25 RAG n 04 FI SK LO 1611763 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
26 RAG a 03 FI SK LO 1507172 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Louis Coste KM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
27 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Nuoret 7-10 kk Louis Coste EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
28 RAG a 03 FI SRK LO 41390 FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Louis Coste EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
29 RAG a 04 FI SRK LO 85453 FI*Sunrunner's Jesstin Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Royal King of Golden Coast*CH (RAG n 03) x FIN*Sunrunner's Chiana (RAG g 04)
30 RAG b 04 FI SK LO 1613869 Oskar Dom Elzy*PL Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
Gadget Dom Elzy*PL (RAG b 03) x Eliana Dom Elzy*PL (RAG b)
31 RAG e 03 FI SK LO 1405375 FI*AzuLejo's Leandro Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
32 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
33 RAG g 04 FI SK LO 1613072 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
34 RAG f 04 21 FI SK LO 1612617 FI*Dollyblues Long Tall Sally Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Dollyblues Owner Of My Dreams (RAG d 04) x FI*Rock'nRags Maxine! (RAG a 04 21)
35 SBI n FI SRK RX 87644 S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
36 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
37 SBI a FI SK LO 1612206 FI*Lofanna Etna Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
38 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
39 SBI b FI SK LO 1613295 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
40 SBI c FI SK LO 1611232 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
41 SBI d FI SRK RX 88944 FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
42 SBI d FIN SRK LO 79388 FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
43 SBI e EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi *** Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Nalle-Puhin Brother Louie (SBI a) x EE*Bella Blue Ly Khaleesi *** (SBI g)
44 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
45 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Nuoret 7-10 kk Louis Coste EX1 NOM BIS
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
46 SBI j FI SRK LO 43144 FI*Rais-Kis Doris Naaras Supreme Champion Louis Coste KM
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
47 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
47 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
48 SBI b 21 FI SRK LO 87042 FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
49 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
50 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
50 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
51 SBI g 21 Backkara's Donna Quattro Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS NOM
52 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89447 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
53 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK LO 43326 FI*DilYaar Fayyim Foolwati Naaras Grand International Premior Martti Peltonen DISQ
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
54 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
54 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Caroline Stoa 1 NOM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
55 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO 85685 FI*Trollin Pompeia Naaras Premior Alfred Wittich Soojarit EX1 CAPIB
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
56 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 1301571 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Grand International Premior Alfred Wittich Soojarit EX1 CAPS
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
57 MCO I / MCO n FI SK LO 1612941 FI*FireFox Before Dawn Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
58 MCO I / MCO a Ballou *** Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP NOM BIS
Adamand Baksik *** (MCO a) x Mikanta Keri *** (MCO g)
59 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613087 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
60 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
61 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1611308 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Nuoret 7-10 kk Alfred Wittich Soojarit EX1 NOM
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
62 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1612064 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Alfred Wittich Soojarit Abs
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
63 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612809 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff Uros Nuoret 7-10 kk Alfred Wittich Soojarit EX2
HoneyDevil Most Wanted (MCO d 22) x S*Stortassen's Filippa (MCO n 22)
64 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Pennut 4-7 kk Alfred Wittich Soojarit EX1 BIV NOM BIS
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612707 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit Naaras Pennut 4-7 kk Alfred Wittich Soojarit EX1
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1507207 FI*Hemingway's Coyopa Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611443 FI*NineTales Lion King Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1613114 FI*Pinewoods Yes Sir I Can Boogie Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FI*Kasmasiinin Zinnia (MCO n 03 22)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1613113 FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FI*Kasmasiinin Zinnia (MCO n 03 22)
71 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 89708 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB BIV NOM
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
71 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 89708 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Siitos
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
72 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1510588 FI*FireFox Garfield Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
73 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1612704 FI*Hemingway's Chief Red Jacket Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen MCO VI / MCO d 09 22
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
74 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 87374 Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
75 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 1403219 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras International Champion Alfred Wittich Soojarit EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
76 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 1510686 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Champion Alfred Wittich Soojarit EX1 CACIB BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
77 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 1510695 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Avoin Alfred Wittich Soojarit EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
78 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1611395 Coon Classic Black Cherry Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
79 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU Uros Champion Martti Peltonen EX1 CACIB BIV
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
80 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Out of Competition Martti Peltonen Arvosteltu
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
81 MCO VIII / MCO fs 09 Fiona Pride of Palace*RU Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan (MCO f 09)
82 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
83 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1612936 FI*FireFox Midnight Mist Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
84 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 41760 FI*Godfather's Fernando Uros Grand International Champion Martti Peltonen Abs
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
85 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
86 NFO I / NFO n FI SK LO 1612108 FI*Felicis Gaudium Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
87 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Alfred Wittich Soojarit KM BIV NOM BIS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
87 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
88 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Alfred Wittich Soojarit KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
89 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1509704 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras International Champion Alfred Wittich Soojarit EX1 CAGCIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
90 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros Nuoret 7-10 kk Alfred Wittich Soojarit EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
91 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613104 FI*Siniidan Running Free Uros Pennut 4-7 kk Alfred Wittich Soojarit EX1 BIV
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
92 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613101 FI*Siniidan Another Life Naaras Pennut 4-7 kk Alfred Wittich Soojarit EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
93 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405471 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Grand International Premior Alfred Wittich Soojarit EX1 CAPS NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
94 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras International Premior Alfred Wittich Soojarit EX1 CAGPIB
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
94 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
95 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
95 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Siitos
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1612437 FI*Louhelan Iron Man Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1405470 FI*Siniidan Nocturne of Shadow Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
99 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
99 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
100 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
101 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508256 FI*Felicis Felicis Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
102 NFO V / NFO f FI SK LO 1612105 FI*Felicis Gemma Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
103 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
104 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
105 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO 88754 FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
106 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO 42633 FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
107 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1405762 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Supreme Premior Caroline Stoa Abs
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
108 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 1611681 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Nuoret 7-10 kk Alfred Wittich Soojarit EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
109 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Premior Alfred Wittich Soojarit EX1 CAPIB
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
110 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
111 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 1402635 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Martti Peltonen Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
112 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
112 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
113 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Grand International Champion Alfred Wittich Soojarit EX1 CACS BIV
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
114 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 1402535 FI*Amurin Neri Naaras Avoin Alfred Wittich Soojarit EX1 CAC NOM BIS
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
115 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1612520 FI*Amurin Chaleb Uros Pennut 4-7 kk Alfred Wittich Soojarit EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
116 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
117 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 1403567 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Grand International Premior Alfred Wittich Soojarit EX1 CAPS NOM
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
118 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509196 FI*Amurin Zebedee Uros International Champion Alfred Wittich Soojarit EX1 CAGCIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
119 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
120 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO 80380 FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Supreme Premior Martti Peltonen Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
120 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO 80380 FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Caroline Stoa Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
121 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 1508623 FI*Cherrytail's X-Man Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
122 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1510607 FI*Sippan's LumiSade Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
123 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 86429 FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
124 SRS I / SRS n FI SK RX 1612258 Psipsina Savu Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
125 TUA VII / TUA ns FI SRK RX 88414 Aysel Lada Kedi *RU Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
126 TUA VII / TUA ns FI SK LO 1508569 FI*Felesin Ville Valo Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
127 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros Kastraatti Alfred Wittich Soojarit EX1 CAP
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
128 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Avoin Dorota Szadurska EX1 CAC NOM
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
129 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros International Premior Dorota Szadurska EX1 CAGPIB
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
130 BEN n 22 FI SK LO 1611074 FI*Hiesun D' Artagnan Uros Kastraatti Dorota Szadurska Abs
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
131 BEN n 24 FI SK LO 1510647 Bengalias Castiel Uros Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACIB NOM
Sunstorm Enter Sandman (BEN n 24) x Koppiekatz Paint it Black (BEN n 24)
132 BEN n 24 FI SK RX 1612080 FI*Heillandi Helga Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
Justified des Edenbengals (BEN ns 24) x Hakunakisu Shenzi (BEN n 24)
133 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPS NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
134 BEN n 24 FI SK LO 1507482 FI*Hiesun Bonita Santa Maria Naaras Premior Grazyna Laskowska-Malaga Abs
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
135 BEN n 22 31 FI SRK RX 1403974 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
136 BEN n 22 32 FI SK LO 1507887 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
137 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 1302235 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
138 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB BIV NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
139 BML I / BML as 11 31 FI SK LO 1507224 FI*Hämynhäivän Lellikki Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Hämynhäivän Sampsa (BML ns 11) x Amy of Billabong (BML ns 11)
139 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1507224 FI*Hämynhäivän Lellikki Naaras Määrittely Martti Peltonen BML I/ as 11 31
FI*Hämynhäivän Sampsa (BML ns 11) x Amy of Billabong (BML ns 11)
140 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
140 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Dorota Szadurska 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
141 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 32562 FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
142 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1610964 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
143 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
144 BSH n FI SK LO 1612498 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
145 BSH a FI SK LO 1612347 FI*Ruusutarhan Prospero Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
146 BSH a FI SRK RX 41801 FI*Feronian Heliotropium Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
147 BSH f FI SK LO 1612497 FI*Ruusutarhan Rosa Tenera Naaras Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
148 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Dorota Szadurska KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
149 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Grand International Premior Dorota Szadurska EX1 CAPS NOM BIS
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
150 BSH f FI SRK LO 1404397 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
151 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
152 BSH r FI SK RX 1613230 FI*SpecialOrder's Venus Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
153 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Champion Dorota Szadurska EX1 CAGCIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
154 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
155 BUR n FI SRK LO 42624 Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Dorota Szadurska EX1 CAPS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
156 BUR n FI SRK LO 1302005 Bjelke's Givenchy Uros International Premior Dorota Szadurska EX1 CAGPIB BIV NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
157 BUR n FI SRK LO 40304 FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras International Premior Dorota Szadurska EX1 CAGPIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
158 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino Abs
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
159 BUR b FI SK LO 1614034 UA*Oktarin Yamadori Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
Stjärnviks Divine Eros (BUR n) x UA*Oktarin Rosetta (BUR b)
160 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Champion Dorota Szadurska EX1 CACIB
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
161 BUR d FI SK LO 1510089 FI*Feirefiz Love Bites Uros Champion Dorota Szadurska EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
162 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
162 BUR g FIN SRK LO 33465 FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Dorota Szadurska Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
163 BUR h FI SRK LO 1402918 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Dorota Szadurska EX1 CAGCIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
164 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Avoin Dorota Szadurska EX1 CAC
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
165 BUR h FI SRK LO 39984 HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Dorota Szadurska KM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
166 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
166 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Dorota Szadurska 1 NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
167 CHA FI SK LO 1613685 FI*Hämynhäivän Manolito Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
RS*Blue Thunder Pascal (CHA ) x Blue Lightning's Jilirimpsis (CHA )
168 EUR n FI SK RX 1405823 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
169 EUR ns FI SK RX 1611577 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
170 EUR n 22 FI SRK RX 40292 FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
171 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
171 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Dorota Szadurska 3
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
172 EUR a 22 FI SK LO 1613490 FI*Feronian Lavendel Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
173 EUR d 22 FIN SRK RX 32261 Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Dorota Szadurska KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
174 EUR e 24 FI SK RX 1611637 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Nuoret 7-10 kk Dorota Szadurska EX1 NOM
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
175 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
176 EUR ns 23 FIN SRK RX 32731 FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM BIV
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
177 EUR ns 23 FI SRK RX 39215 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPS
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
178 EUR ns 23 FI SRK RX 43194 FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGPIB
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
179 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
180 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
181 KOR FI SRK LO 41066 FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
182 KOR FI SRK LO 1302000 FI*Hovikissan Q-T Naaras International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
183 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACIB
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
184 KOR FI SK LO 1612898 FI*Kattihovin Ban Ensoku Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
185 KOR FI SK LO 1612900 FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX2
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
186 KOR FI SK LO 1612894 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX3
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
187 KOR FI SK LO 1612659 FI*Qurokon Alina Luuk Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
188 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
188 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Dorota Szadurska 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
189 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
190 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Dorota Szadurska KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
191 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Dorota Szadurska KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
191 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Dorota Szadurska 4
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
192 OCI n 24 FI SK LO 1612371 FI*Moosegrove Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
193 OCI b 24 FIN SRK LO 32424 FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
193 OCI b 24 FIN SRK LO 32424 FIN*Moosegrove Kókiri Uros Veteraani Dorota Szadurska 1 NOM BIS
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
194 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
195 OCI b 24 FI SRK LO 42663 FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
196 OCI b 24 FI SRK LO 42099 FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
197 OCI b 24 FI SK LO 1507072 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX2
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
198 OCI b 24 FI SK LO 1510737 FI*Northalla Ethereal Medium Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
199 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
199 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Dorota Szadurska 3
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
200 OCI b 24 FI SRK LO 42651 FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
201 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
202 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
203 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
204 ABY n FI SK LO 1611026 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
205 ABY n FI SK LO 1613308 FI*Nebuankhet I aim to Misbehave Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
206 ABY n FI SK LO 1613306 FI*Nebuankhet I swallowed a Bug Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
207 ABY n Hottie aus Abusir *** Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Jesus aus Abusir (ABY n) x Riva aus Abusir *** (ABY n)
208 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
209 ABY n FIN SRK LO 35193 FIN*Nebuankhet Padmesh Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Nebuankhet Meallán Daigh (ABY n) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
209 ABY n FIN SRK LO 35193 FIN*Nebuankhet Padmesh Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
FIN*Nebuankhet Meallán Daigh (ABY n) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
210 ABY n FI SRK LO 1300841 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
211 ABY n FI SRK LO 91105 Dushara Godric-of-Kawaii Uros Kastraatti Marina Vinkel EX4
Heru's Legacy of Dushara (ABY n) x DK*Dushara Evi's Rhapsody (ABY n)
211 ABY n FI SRK LO 91105 Dushara Godric-of-Kawaii Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Heru's Legacy of Dushara (ABY n) x DK*Dushara Evi's Rhapsody (ABY n)
212 ABY n FI SK LO 1611256 FI*SaltNPepper After Eight Uros Kastraatti Marina Vinkel EX3
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
213 ABY n FI SK LO 1611259 FI*SaltNPepper Rocky Road Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP BIV NOM
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
214 ABY n Pellburn Jacoby Stealin' Home Uros Kastraatti Marina Vinkel EX2
Pellburn Scarface Cat Pacino (ABY n) x Instincts Catalina of Pellburn (ABY n)
215 ABY a FI SK LO 1405853 FI*Kawaii Lily Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
216 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
217 ABY a FI SK LO 1507516 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB BIV NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
218 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
219 ABY p Pur Pur aus Abusir *** Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
Tulicreme Bonjour l'Amour*PT (ABY o) x Tara aus Abusir (ABY n)
220 ABY p FI SRK LO 37339 FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
221 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
222 BAL c 21 FI SK RX 1612024 FI*Noxx The Winner Takes It All Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
223 BAL h 21 FI SK LO 1611802 FI*Jalecat's ÄssäMix Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
224 CRX I / CRX ns FI SK LO 1611368 FI*Ballerina's Prudenza Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Ballerina's King Florestan (CRX ns 09) x S*Pontemonte's Nathhorst (CRX n)
225 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613288 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
226 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613286 FI*KattiKaisan Paluu Tulevaisuuteen Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
227 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Helene Reiter KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
228 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
229 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
230 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 1610907 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
231 CRX IV / CRX f 03 Pikkupirun Crazy Bird *** Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 No Cert
RO*Elian Rex Heartbreaker (CRX d 03) x FIN*PikkuPirun Salve Mea (CRX a)
232 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 1406508 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
233 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 1509642 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
234 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 1510529 FI*Gaala-Star Hopea Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
235 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 1301873 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
236 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1611124 FI*Gaala-Star Ivori Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
237 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI SK LO 1405416 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
238 DRX I / DRX n FI SK LO 1507398 FI*Riepujengin Tittelintuure Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
239 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
239 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
240 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1613606 Valentina Calvados*PL Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Ciastek PasoDoble*PL (DRX d 21 33) x J-Queen Calvados*PL (DRX f 33)
241 OLH n 25 FI SRK LO 90869 Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Marek Chadaj Abs
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
242 OSH n FI SK LO 1508672 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
243 OSH n FI SK LO 1613398 Timotheus Del Iris Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter Abs
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
244 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
245 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
246 OSH n 24 FI SK LO 1612818 FI*Deraza Di La Obla Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x FI*Deraza All U Need Is Polka Dot (OSH b 03 24)
247 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
247 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
248 OSH b 25 FI SRK LO 40493 FI*Jalecat's MiLady May Naaras Premior Helene Reiter EX1 CAPIB
Timille Velvet Valentine (OSH c 24) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
249 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
250 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
251 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Helene Reiter KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
252 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
253 OSH bs 25 FI SRK LO 39524 FI*Nazarlik XTC Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
254 OSH n 02 21 FI SK LO 1612815 FI*Deraza Dinky Pinky Polka Dot Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x FI*Deraza All U Need Is Polka Dot (OSH b 03 24)
255 OSH n 03 24 FI SK LO 1508135 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
256 OSH b 03 22 FI SRK RX 41309 FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
257 OSH f 03 24 FI SK RX 1611033 FI*Purrfektin Gilda Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x Lami's Hallo Aziza (OSH f 03 24)
258 OSH h 03 24 FI SK LO 1612041 One Fun Sun's World Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC NOM
UA*Made in Ukraine X-Factor (OSH b 24) x Appetite Sun's World (OSH e 03 25)
259 RUS FI SK LO 1507018 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Supreme Champion Marek Chadaj Abs
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
260 RUS FI SK LO 1510859 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
261 RUS FI SK LO 1611160 FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s Naaras Avoin Marek Chadaj EX2
FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
262 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
263 RUS FI SK LO 1611740 FI*Hana-Bi Ilo Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
264 RUS FI SK LO 1611909 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
265 RUS FI SRK LO 42022 FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Premior Marek Chadaj Abs
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
266 RUS FI SK LO 1404730 FI*Zarin Simply the Best Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
267 SIA a FI SRK LO 1404531 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
267 SIA a FI SRK LO 1404531 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
268 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
268 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 3
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
269 SIA a FI SRK LO 39895 FI*Kelmikerhon Elegia Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Simasuu (SIA c)
270 SIA b FI SK LO 1508251 FI*Kelmikerhon Ihanuus I Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Mafdet Melody (SIA b)
271 SIA c FI SK LO 1404691 FI*Kelmikerhon Kukkiiko Magnolia Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
272 SIA f FI SK LO 1510231 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
273 SIA f FI SK LO 1614024 DK*Skuld Myser Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 NOM BIS
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
274 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
275 SIA n 03 FI SK LO 1508131 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
276 SIA n 03 21 FI SK LO 1508130 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
277 SIA b 01 21 FI SK LO 1611844 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 NOM
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
278 SIA f 03 21 FI SK LO 1509979 FI*Pinewoods Vera Causa Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC NOM BIS
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x FI*Pinewoods Rowena Ravenclaw (SIA n 03)
279 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
280 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
281 SOM o FIN SRK RX 24904 DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
281 SOM o FIN SRK RX 24904 DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
282 SPH V / SPH a 21 33 FI SK RX 1611437 FI*Tutsi Kosmos Uros Kastraatti Helene Reiter Abs
FI*Tutsi Chaumet (SPH d 21 33) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
283 SPH V / SPH g 03 32 FI SK LO 1405560 FI*Hobbitqueen's First Love Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Hobbitqueen's Jameson (SPH e 09 33) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
284 HCL Aku Uros Kotikissat Caroline Stoa 2
284 HCL Aku Uros Veteraani Cristiano Federico Sandon 2
285 HCL Hertta Naaras Kotikissat Caroline Stoa 1 NOM
286 HCL Kelmi Uros Kotikissat Caroline Stoa 1 NOM BIS
287 HCL Peku Uros Kotikissat Caroline Stoa 3
287 HCL Peku Uros Veteraani Cristiano Federico Sandon 1 NOM BIS
288 HCS Ninja Naaras Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM BIS
289 HCS Vesku Uros Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM
290 EXO n 22 FI SRK LO 1404203 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras International Champion Louis Coste Mitätöity Mitätöity
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
291 EXO e 24 FI SK LO 1509080 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Avoin Louis Coste Abs
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
320 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek BAL c 21, DRX VII, OLH n 25, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH f, OSH n 02 21, RUS, SIA a, SIA c, SIA n 03, SOM n, SOM o, HCS, VET 1 29
Coste Louis EXO d 22, EXO e 24, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 22, PER d, PER d 22, PER d 23, PER f 03 22, PER f 03 24, PER g, PER g 02 62, PER g 03 22, PER n 03, PER n 22, PER w 62, PER w 63, RAG a, RAG a 03, RAG g 04, RAG n 03, SBI g, SBI j 31
Laskowska-Malaga Grazyna BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 24, BSH g, BSH r, BUR g, BUR j, CHA, EUR f 24, EUR n 24, EUR ns 23, KOR, MAU ns, MAU ns 24, OCI c 24, OCI o 24 28
Martinez Vizcaino Juan José BML I, BSH a, BSH w 62, BUR b, EUR a 22, EUR as 23, EUR n, EUR n 22, EUR ns, OCI b 24, VET 4 29
Peltonen Martti KAT III tark, ACL VI, MCO I, MCO II, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NFO I, NFO IX, NFO VIII, SIB VII, TUA VII 28
Reiter Helene ABY a, BAL h, CRX II, CRX IV, CRX VIII, DRX I, DRX VI, OSH b 25, OSH bs 25, OSH d 24, OSH h 03 24, OSH n, OSH n 03 24, SIA b 02 21, SIA f, SIA n 03 21, SPH V 30
Sandon Cristiano Federico RAG a 04, RAG b 04, RAG e 03, RAG e 04, RAG f, RAG f 04 21, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI e, SBI f, SBI f 21, SBI g, SBI n, SBI n 21, TUV d 61-63, VET Kotikissat 25
Stoa Caroline MCO IV, NFO IV, NFO V, NFO VI, SIB IV, SIB VIII, SRS I, HCL, VET 2 29
Szadurska Dorota BEN n 22, BSH f, BSH n, BUR d, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR e 23, OCI n 24, VET 3 30
Vinkel Marina KAT III tark, ABY n, ABY o, ABY p, CRX I, CRX III, CRX VI, CRX VII, OSH f 03 24, OSH f 24, OSH n 24, SIA b, SIA f 03 21, SIA n 21 27
Wittich Soojarit Alfred ACS XI, LPL VIII, MCO III, MCO VI, NFO II, NFO III, NFO VII, SIB III, SIB V, SIB VI, TUA IX 26
11 tuomaria