Omakissa
URK 49. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 2.10.2016
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.10.2016 Loppuu 2.10.2016
Ilmoittautuminen alkaa 13.7.2016 Ilmoittautuminen loppuu 8.9.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 21.9.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Folksam Areena, Siuntio
Toimihenkilöt
Marko Lahtinen, näyttelypäällikkö nebbis@gmail.com, p. 045 602 9450
 
Katerina Leino, myyntipaikat ja rotupöydät katerina@urk.fi
 
Terhi Lång, näyttelysihteeri terhi@urk.fi  p.040 580 7786 klo 16-18
 
Mia Tuomivirta, rahastonhoitaja mia@urk.fi  p. 050 365 4939
 
 
Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla.
Tuomaritoiveet sähköpostilla osoitteeseen tuomaritoiveet@urk.fi
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 - 902 0879
Lisätietoja
Näyttelypaikan osoite: Folksam Areena, Aleksis Kiven tie 3, 02580 Siuntio
 
Ilmoittautumiset: 13.7. – 31.8.2016, ensisijaisesti sähköisesti Omakissa-järjestelmän kautta! 
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. tarkistus-, veteraani-, siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki. 
 
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. 
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1-17. Näyttelymaksut kaikki kissat 38 €/pvä, URKin jäsenten kissat 36 €/pvä, FIFe:n ulkopuoliset kissat 50 €/pvä, tarkistusluokka 38 €. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. 
 
Leimakortteja hyväksytään maksimissaan 2 kappaletta per näytteilleasettaja yhtä näyttelypäivää kohden. Leimakortit on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. Merkitse korttiin ilmoitettavan kissan nimi, rotu ja näyttelypäivä. 
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 
 
Omakissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti. 
 
HUOM!  Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3€ ja paikan päällä 5€.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 500 kissaa/pvä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 57 57 0 0 0
2 83 83 0 0 0
3 84 84 0 0 0
4 88 88 0 0 0
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 320 320 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Coste Louis KM NOM BIS
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Coste Louis KM NOM BIS
3 EXO n 24 FI*Mau-Miun Once Upon A Time 1 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
4 EXO d 22 FI*AzuLejo's Aji Cristal 1 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 No Cert
5 PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 10 (KAS) Coste Louis Abs
5 PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Abs
6 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love 1 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS NOM
8 PER g Preciousice Blue Note 1 Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
9 PER n 22 FI*Mogi's Marsh Marigold 1 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis Abs
10 PER a 22 FI*Mogi's Meadow Buttercup 1 Uros 12 (Pennut) Coste Louis Abs
11 PER d 22 FI*Mogi's Globeflower 1 Uros 12 (Pennut) Coste Louis Abs
12 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
13 PER n 03 FI*Dirlandan Picasso 1 Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
14 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Coste Louis KM
15 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Coste Louis KM
16 PER g 02 62 Sweetmarale's Bonjour 1 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis Abs
17 PER f 03 22 S*Marylands Unique Glow 1 Naaras 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB NOM
18 PER f 03 24 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria 1 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
19 PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours 1 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
20 RAG a FI*Dollgarden's Festuca Glauca 1 Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
21 RAG a FI*Raitamäen Alicia 1 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
22 RAG f FI*Dollyblues You're The One For Me 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
23 RAG n 03 FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe 1 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
24 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM BIS
25 RAG n 04 FI*Sunrunner's Delun Drudwen 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
26 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Coste Louis KM
27 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
28 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
29 RAG a 04 FI*Sunrunner's Jesstin 1 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
30 RAG b 04 Oskar Dom Elzy*PL 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
31 RAG e 03 FI*AzuLejo's Leandro 1 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
32 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
33 RAG g 04 FI*BlackRain's Followed By An Angel 1 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
34 RAG f 04 21 FI*Dollyblues Long Tall Sally 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
35 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 1 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
36 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
37 SBI a FI*Lofanna Etna 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
38 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
39 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
40 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
41 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
42 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM BIS
43 SBI e EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi *** 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
44 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
45 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM BIS
46 SBI j FI*Rais-Kis Doris 1 Naaras 1 (SC) Coste Louis KM
47 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS NOM BIS
47 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
48 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 1 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM NOM
49 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
50 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
50 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
51 SBI g 21 Backkara's Donna Quattro 1 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS NOM
52 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
53 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti DISQ
54 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
54 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM
55 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI*Trollin Pompeia 2 Naaras 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB
56 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 4 (GIP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPS
57 MCO I / MCO n FI*FireFox Before Dawn 2 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
58 MCO I / MCO a Ballou *** 2 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM BIS
59 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Dinah-Moe Humm 2 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
60 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
61 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Wise Owl 2 Uros 11 (Nuoret) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
62 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Wittich Soojarit Alfred Abs
63 MCO III / MCO n 22 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff 2 Uros 11 (Nuoret) Wittich Soojarit Alfred EX2
64 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 12 (Pennut) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV NOM BIS
65 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit 2 Naaras 12 (Pennut) Wittich Soojarit Alfred EX1
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS BIV NOM
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Coyopa 2 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pinewoods Yes Sir I Can Boogie 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
71 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB BIV NOM
72 MCO V / MCO d 23 FI*FireFox Garfield 2 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
73 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chief Red Jacket 2 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti MCO VI / MCO d 09 22
74 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS NOM
75 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
76 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB BIV
77 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 9 (Avoin) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
78 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry 2 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
79 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU 2 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB BIV
80 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 18 (Out of Competition) Peltonen Martti Arvosteltu
81 MCO VIII / MCO fs 09 Fiona Pride of Palace*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
82 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
83 MCO VII / MCO ns FI*FireFox Midnight Mist 2 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
84 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti Abs
85 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
86 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
87 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Wittich Soojarit Alfred KM BIV NOM BIS
87 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
88 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Wittich Soojarit Alfred KM
89 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
90 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 11 (Nuoret) Wittich Soojarit Alfred EX1
91 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 12 (Pennut) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV
92 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 12 (Pennut) Wittich Soojarit Alfred EX1
93 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 4 (GIP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPS NOM
94 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB
94 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
95 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Siniidan Nocturne of Shadow 2 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
99 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
99 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
100 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB BIV
101 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Felicis 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
102 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
103 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM
104 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
105 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM
106 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
107 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 2 (SP) Stoa Caroline Abs
108 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 11 (Nuoret) Wittich Soojarit Alfred EX1
109 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB
110 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
111 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
112 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM NOM
112 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
113 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS BIV
114 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 9 (Avoin) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC NOM BIS
115 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 12 (Pennut) Wittich Soojarit Alfred EX1
116 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
117 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 4 (GIP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPS NOM
118 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
119 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
120 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti Abs
120 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline Abs
121 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
122 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sippan's LumiSade 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
123 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
124 SRS I / SRS n Psipsina Savu 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
125 TUA VII / TUA ns Aysel Lada Kedi *RU 2 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
126 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
127 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP
128 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC NOM
129 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 6 (IP) Szadurska Dorota EX1 CAGPIB
130 BEN n 22 FI*Hiesun D' Artagnan 3 Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota Abs
131 BEN n 24 Bengalias Castiel 3 Uros 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB NOM
132 BEN n 24 FI*Heillandi Helga 3 Naaras 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
133 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS NOM
134 BEN n 24 FI*Hiesun Bonita Santa Maria 3 Naaras 8 (PR) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
135 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
136 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
137 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
138 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB BIV NOM
139 BML I / BML as 11 31 FI*Hämynhäivän Lellikki 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
139 BML I / BML ns 11 31 FI*Hämynhäivän Lellikki 3 Naaras 13c (Määrittely) Peltonen Martti BML I/ as 11 31
140 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM
140 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Szadurska Dorota 2
141 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
142 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB
143 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
144 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica 3 Uros 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
145 BSH a FI*Ruusutarhan Prospero 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
146 BSH a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
147 BSH f FI*Ruusutarhan Rosa Tenera 3 Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
148 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Szadurska Dorota KM
149 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 4 (GIP) Szadurska Dorota EX1 CAPS NOM BIS
150 BSH f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
151 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
152 BSH r FI*SpecialOrder's Venus 3 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
153 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 5 (IC) Szadurska Dorota EX1 CAGCIB
154 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
155 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 4 (GIP) Szadurska Dorota EX1 CAPS
156 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 6 (IP) Szadurska Dorota EX1 CAGPIB BIV NOM
157 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 6 (IP) Szadurska Dorota EX1 CAGPIB
158 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José Abs
159 BUR b UA*Oktarin Yamadori 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
160 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 7 (CH) Szadurska Dorota EX1 CACIB
161 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 7 (CH) Szadurska Dorota EX2
162 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
162 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Szadurska Dorota Abs
163 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 5 (IC) Szadurska Dorota EX1 CAGCIB
164 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
165 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Szadurska Dorota KM
166 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM NOM
166 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Szadurska Dorota 1 NOM
167 CHA FI*Hämynhäivän Manolito 3 Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
168 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
169 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
170 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
171 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM
171 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Szadurska Dorota 3
172 EUR a 22 FI*Feronian Lavendel 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
173 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Szadurska Dorota KM
174 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX1 NOM
175 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna KM
176 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM BIV
177 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
178 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB
179 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
180 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna KM
181 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
182 KOR FI*Hovikissan Q-T 3 Naaras 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
183 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB
184 KOR FI*Kattihovin Ban Ensoku 3 Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
185 KOR FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita 3 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
186 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX3
187 KOR FI*Qurokon Alina Luuk 3 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV
188 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Szadurska Dorota 2
188 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM
189 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
190 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Szadurska Dorota KM
191 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Szadurska Dorota KM NOM BIS
191 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Szadurska Dorota 4
192 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1 BIV NOM BIS
193 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 17 (Veteraani) Szadurska Dorota 1 NOM BIS
193 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV
194 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM
195 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
196 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
197 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX2
198 OCI b 24 FI*Northalla Ethereal Medium 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
199 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
199 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Szadurska Dorota 3
200 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
201 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna KM
202 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
203 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM BIV NOM
204 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
205 ABY n FI*Nebuankhet I aim to Misbehave 4 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
206 ABY n FI*Nebuankhet I swallowed a Bug 4 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX2
207 ABY n Hottie aus Abusir *** 4 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
208 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
209 ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 4 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
209 ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
210 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
211 ABY n Dushara Godric-of-Kawaii 4 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX4
211 ABY n Dushara Godric-of-Kawaii 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
212 ABY n FI*SaltNPepper After Eight 4 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX3
213 ABY n FI*SaltNPepper Rocky Road 4 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP BIV NOM
214 ABY n Pellburn Jacoby Stealin' Home 4 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX2
215 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX2
216 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
217 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB BIV NOM
218 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
219 ABY p Pur Pur aus Abusir *** 4 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM BIS
220 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
221 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
222 BAL c 21 FI*Noxx The Winner Takes It All 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
223 BAL h 21 FI*Jalecat's ÄssäMix 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
224 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Prudenza 4 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
225 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Kran Turismo 4 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
226 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Paluu Tulevaisuuteen 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
227 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
228 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS NOM BIS
229 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM
230 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
231 CRX IV / CRX f 03 Pikkupirun Crazy Bird *** 4 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 No Cert
232 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
233 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 4 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
234 CRX VII / CRX a 33 FI*Gaala-Star Hopea 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
235 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
236 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
237 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun 4 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
238 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
239 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
239 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM BIS
240 DRX VII / DRX f 32 Valentina Calvados*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
241 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek Abs
242 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
243 OSH n Timotheus Del Iris 4 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene Abs
244 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
245 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
246 OSH n 24 FI*Deraza Di La Obla 4 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
247 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
247 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
248 OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB
249 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
250 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
251 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
252 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
253 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
254 OSH n 02 21 FI*Deraza Dinky Pinky Polka Dot 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
255 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
256 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
257 OSH f 03 24 FI*Purrfektin Gilda 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
258 OSH h 03 24 One Fun Sun's World 4 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC NOM
259 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek Abs
260 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
261 RUS FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX2
262 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
263 RUS FI*Hana-Bi Ilo 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
264 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
265 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek Abs
266 RUS FI*Zarin Simply the Best 4 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
267 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
267 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
268 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
268 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 3
269 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
270 SIA b FI*Kelmikerhon Ihanuus I 4 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
271 SIA c FI*Kelmikerhon Kukkiiko Magnolia 4 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
272 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
273 SIA f DK*Skuld Myser 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM BIS
274 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
275 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
276 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
277 SIA b 01 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
278 SIA f 03 21 FI*Pinewoods Vera Causa 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC NOM BIS
279 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM BIS
280 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
281 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
281 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
282 SPH V / SPH a 21 33 FI*Tutsi Kosmos 4 Uros 10 (KAS) Reiter Helene Abs
283 SPH V / SPH g 03 32 FI*Hobbitqueen's First Love 4 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
284 HCL Aku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 2
284 HCL Aku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Sandon Cristiano Federico 2
285 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM
286 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM BIS
287 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 3
287 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Sandon Cristiano Federico 1 NOM BIS
288 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Chadaj Marek 1 NOM BIS
289 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Chadaj Marek 1 NOM
290 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 5 (IC) Coste Louis Mitätöity Mitätöity
291 EXO e 24 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo 1 Uros 9 (Avoin) Coste Louis Abs
318 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek BAL c 21, DRX VII, OLH n 25, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH f, OSH n 02 21, RUS, SIA a, SIA c, SIA n 03, SOM n, SOM o, HCS, VET 1 29
Coste Louis EXO d 22, EXO e 24, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 22, PER d, PER d 22, PER d 23, PER f 03 22, PER f 03 24, PER g, PER g 02 62, PER g 03 22, PER n 03, PER n 22, PER w 62, PER w 63, RAG a, RAG a 03, RAG g 04, RAG n 03, SBI g, SBI j 31
Laskowska-Malaga Grazyna BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 24, BSH g, BSH r, BUR g, BUR j, CHA, EUR f 24, EUR n 24, EUR ns 23, KOR, MAU ns, MAU ns 24, OCI c 24, OCI o 24 28
Martinez Vizcaino Juan José BML I, BSH a, BSH w 62, BUR b, EUR a 22, EUR as 23, EUR n, EUR n 22, EUR ns, OCI b 24, VET 4 29
Peltonen Martti KAT III tark, ACL VI, MCO I, MCO II, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NFO I, NFO IX, NFO VIII, SIB VII, TUA VII 28
Reiter Helene ABY a, BAL h, CRX II, CRX IV, CRX VIII, DRX I, DRX VI, OSH b 25, OSH bs 25, OSH d 24, OSH h 03 24, OSH n, OSH n 03 24, SIA b 02 21, SIA f, SIA n 03 21, SPH V 30
Sandon Cristiano Federico RAG a 04, RAG b 04, RAG e 03, RAG e 04, RAG f, RAG f 04 21, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI e, SBI f, SBI f 21, SBI g, SBI n, SBI n 21, TUV d 61-63, VET Kotikissat 25
Stoa Caroline MCO IV, NFO IV, NFO V, NFO VI, SIB IV, SIB VIII, SRS I, HCL, VET 2 29
Szadurska Dorota BEN n 22, BSH f, BSH n, BUR d, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR e 23, OCI n 24, VET 3 30
Vinkel Marina KAT III tark, ABY n, ABY o, ABY p, CRX I, CRX III, CRX VI, CRX VII, OSH f 03 24, OSH f 24, OSH n 24, SIA b, SIA f 03 21, SIA n 21 27
Wittich Soojarit Alfred ACS XI, LPL VIII, MCO III, MCO VI, NFO II, NFO III, NFO VII, SIB III, SIB V, SIB VI, TUA IX 26
11 tuomaria.