PIROK 124. kv kissanäyttely *RED* 3.9.2016
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.9.2016 Loppuu 3.9.2016
Ilmoittautuminen alkaa 4.7.2016 Ilmoittautuminen loppuu 5.8.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 26.8.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Sastamala **RED**
Toimihenkilöt Näyttelypäälliköt: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat 1), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat 2), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Raha-asiat: Kristiina Martikainen, kristiina.martikainen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja Näyttelypaikka: Vexve-areena, Ratakatu 27, Sastamala
Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.

Näyttelymaksu/kissa (1 arvostelu/2 arvostelua): 40 €/70 €, PIROK:in jäsenet 40 €/64 €, ei-FIFe -kissat 50 €/100 € (ei leimakorttimaksua). Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 99
2 208
Yhteensä 307

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO fs FI SK LO 15 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
2 EXO fs FI SK LO 15 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Veteraani Tellervo Kass 2
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
3 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
5 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras International Premior Annika Billing EX1 CAGPIB
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
6 PER n 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Loretta Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
7 PER n 24 FI SRK RX FI*Shamirin Tiny Treasure Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Nicol-Cat's Young Love (PER g 24)
8 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
9 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Annika Billing KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
10 PER f 03 FI SRK LO FI*Shamirin Ärliga Ännie Naaras International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
11 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
12 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
13 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
14 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Annika Billing KM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
15 PER f 33 FI SK LO 16 FI*Yashar's Afrodite Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1 NOM
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Benua Gizelle (PER e 33)
16 PER d 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan Aryanna Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Siiri-Sibrina (PER f 33)
17 RAG n FI SK LO 15 FI*Peukaloisen Dancing Queen Naaras Avoin Annika Billing EX1 CAC
FI*Erkatin Don Carlos (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
18 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1 BIV NOM
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
19 RAG n FI SK LO 16 FI*Cat's-JM Black-Fox Uros Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1
PL*Koc-Pol Cat Sorontar (RAG n 04) x FI*Cat's-JM Sa-Vanna (RAG a)
20 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
21 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
22 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
23 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
24 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
24 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Tellervo Kass 2
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
25 RAG a FI SRK LO FI*Celestial's You Belong2Me Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
26 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
27 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
27 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Veteraani Tellervo Kass 4
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
28 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
29 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
30 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zarah Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
31 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing Abs
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
32 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros Grand International Premior Annika Billing EX1 CAPS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
33 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Cat's-JM E-La Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
(N)Dixie Dolls Smooth Smurf (RAG a 03) x FI*Cat's-JM Nan-Ny (RAG n 03)
34 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Amazing Nelli Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Rock'nRags Midnight Charmer (RAG n 04) x FI*AijaiCats Beautiful Bea (RAG n 04)
35 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
36 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Annika Billing Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
37 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
38 RAG a 03 FI SRK LO SweetFellow Tamaya-Magnolia Naaras International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB
Dreamfinder Giovanni (RAG n 04) x Rockcreek Aurelie la Fleur (RAG a 03 21)
39 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Annika Billing KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
40 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Premior Annika Billing Abs
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
41 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Kastraatti Annika Billing EX1 CAP
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
42 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
43 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Sirmar Aleksandra`s Jerry Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FIN*Sirmar Ariel (RAG n)
44 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
45 RAG a 04 FI SK LO 16 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM BIS
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
46 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Anastasia Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
47 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
48 RAG a 04 21 FI SK RX 15 FI*AijaiCats Lovely Lauren Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
Diamond Dolls Prince of Starring (RAG a 03 21) x FI*AijaiCats Tender Tara (RAG a 04)
49 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
50 SBI n SE*Borgvikens Carrie Survivor Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB BIV
SE*Candlebrights Boss of Destiny (SBI n 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
51 SBI n FI SK LO 16 FI*Pantterillo Tony Parker Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
EE*Frank Flame Sweet Katicat (SBI d 21) x Demian Fiona (SBI c)
52 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
52 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Veteraani Tellervo Kass Arvosteltu
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
53 SBI a S*Chimär's Glad Aslak i Rovaniemi Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
S*Possum's Adonis (SBI a) x Corinna Sai-Savart (SBI a)
54 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
55 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM BIV NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
56 SBI a FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceMan Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
57 SBI a SE*Borgvikens Cherokee Warrior Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
SE*Candlebrights Boss of Destiny (SBI n 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
58 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Kastraatti Marina Vinkel EX2
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
58 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
59 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
59 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Veteraani Tellervo Kass 1 NOM
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
60 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
61 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras International Premior Annika Billing EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
62 SBI b FI SRK LO FI*Shonamei's Golden Sunset Naaras Premior Annika Billing EX1 CAPIB
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FI*Mithrandilin Elwing (SBI b)
63 SBI c FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Nanni Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
64 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
65 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Annika Billing KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
66 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Annika Billing KM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
67 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
68 SBI d FI SK LO 16 FI*Chirybiry's Cute Dedo Uros Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1 BIV
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's Lady-Laili (SBI d)
69 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Annika Billing KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
70 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
71 SBI e FI SK LO 16 FI*Chirybiry's Cute Meeme Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's Lady-Laili (SBI d)
72 SBI e FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceCream Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
73 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
73 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Veteraani Tellervo Kass 3
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
74 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
75 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX2
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
76 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
77 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB NOM
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
78 SBI h FI SK LO 16 Ravenna da MaKaJa Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund Abs
Mahabodhi's Magic Blue Eyes (SBI b 21) x Say Sinh's Yarah (SBI f)
79 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
80 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
81 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
81 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
82 SBI j FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Marianne Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
83 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Annika Billing EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
83 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
84 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Premior Annika Billing EX1 CAPIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
85 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami Uros International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
86 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Champion Annika Billing EX2
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
87 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
88 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
89 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
90 SBI g 21 FI SK LO 16 FI*Lofanna Elba Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
91 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
92 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Champion Marie Westerlund EX1 CACIB NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
93 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
94 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
95 ACL VI / ACL d 03 22 FI SK LO 15 Abrikosik Aurinko Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Paladija Soren (ACL es 02) x Dinara Luxurycurl (ACS f 22)
96 ACL VII / ACL ns 22 FI SRK LO FI*Siriuksen EdithPiafCurl Naaras International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x FIN*Siriuksen ÄdnaCurl (ACL n 22)
97 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX2
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
97 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
98 ACL VIII / ACL fs 02 21 64 FI*Minnikatin Safira Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
99 ACL VIII / ACL ns 01 21 64 FI*Minnikatin Vettel Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
100 ACL VIII / ACL as 03 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
101 ACL VIII / ACL fs 03 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Impetuoso IriaCurl Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
102 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
103 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
104 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
105 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
106 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
107 MCO I / MCO n Friderick SW&T of Fridericks House, DVM Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
Mainefield's Sea Wolf (MCO n) x Country Gulliver's Triumf Lady (MCO n)
108 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Cool Kavaljeeri Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX3
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
109 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP BIV NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
110 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Tigerworld Read My Name Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
111 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen Abs
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
112 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Champion Marteinn Tausen Mitätöity Mitätöity
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
113 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Oosa Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
114 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
115 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
115 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Veteraani Marina Vinkel 4
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
116 MCO III / MCO n 22 Mildred Erosha Honeycat*RU Naaras International Champion Marteinn Tausen Abs
IT*Maxistar Tyson (MCO n 09 22) x (N)Mydele's Torfrid (MCO n 22)
117 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
118 MCO III / MCO n 22 SE*Heavy's Megara Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
S*Jessicoon's Barbossa (MCO ns) x S*Stortassen's Vanessa (MCO n 22)
119 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
120 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 15 FI*Krysos Rebecca Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
120 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 15 FI*Krysos Rebecca Naaras Määrittely Marina Vinkel MCO a 23
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
121 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
122 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Minnie Hollow Wood Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
123 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
124 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
125 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
126 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
127 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
129 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
130 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
131 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
132 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
133 MCO V / MCO d 22 Odyseus Amber Sun*LT Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS NOM
Pillowtalk's Roccadero (MCO n) x Jane Fonda Amber Sun*LT (MCO ds 22)
134 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene Abs
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
135 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
136 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
137 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene Abs
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
138 MCO V / MCO f SE*KobbaCat's Carolina Reaper Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
139 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
140 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
141 MCO V / MCO d FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Be Like Red Adair Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
142 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
143 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Champion Pia Nyman Abs
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
144 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
145 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Be Wild Naaras Avoin Pia Nyman Abs
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
146 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
147 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Avoin Pia Nyman EX2
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
148 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
149 MCO VI / MCO f 03 FI SK LO 14 FI*SolarWind's Mother-of-pearl Naaras Avoin Pia Nyman Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Heket (MCO e 22)
150 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
151 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
152 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
153 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Fire to the Rain Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
154 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
155 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
156 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
157 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros International Premior Pia Nyman EX2
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
157 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
158 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's Ingemar Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
DK*Coogan's Volstagg (MCO d 09 22) x S*Stortassen's Unique (MCO d 09 22)
159 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
160 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Iidaroosan Negrita Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Iidaroosan Snow angel (MCO es 09 22)
161 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Ma Baker Naaras Kastraatti Pia Nyman EX2
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
162 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Escape's Yankee Rose Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
163 MCO VII / MCO ns SE*Black Coonstars QuickSilver Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
S*Dusty Coon's Elgin (MCO ns 09) x SE*Black Coonstars Zira (MCO ns 23)
164 MCO VII / MCO es 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Eternal Flame Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
165 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
166 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*Krysos Objet d´art Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Uanita (MCO f 22)
167 MCO VII / MCO ds FI SK LO 16 FI*FireFox Crimson Dusk Uros Määrittely Marina Vinkel MCO ds 22
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
167 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 16 FI*FireFox Crimson Dusk Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX4
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
168 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GugaMuuMuga Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX3
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
169 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 BIV NOM
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
170 MCO VII / MCO as FI SK LO 16 FI*SolarWind's JarJar Binks Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene Abs
FI*RaReCoon's Moruga Scorpion (MCO d 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
171 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX2
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
172 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Electric Bunny Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Kasmasiinin Yasione (MCO n)
173 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun HuisinViileeHoppa Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene Abs
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Cauhu (MCO ns 22)
174 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS BIV
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
175 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
176 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Gringo Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
177 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB BIV
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
178 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros International Champion Marteinn Tausen EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
179 MCO VIII / MCO ds 09 22 SE*KobbaCat's Baloo Uros International Champion Marteinn Tausen EX3
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
180 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Moonshine Whiskey Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
181 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Donkey Kong Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
182 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
183 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Emperor Ferdinand Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX3
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
184 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Chatvallon King Francis Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX4
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
185 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
186 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Lady Fortuna Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
187 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Princess Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
188 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Premior Marteinn Tausen Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
189 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
189 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Siitos
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
190 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
191 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Éowyn Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
192 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Krysos The Shadow by my side Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*SolarWind's Jolly Jumpper (MCO a 24)
193 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
194 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB BIV
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
195 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 Markiz Velikii Ohotnik Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Favorit Velikii Ohotnik (SIB as 24) x Brice Velikii Ohotnik (NEM n 21)
196 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
197 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
198 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
199 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
200 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
201 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Tupuliinin Inspector Japp Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
202 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
203 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
204 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
205 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
206 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
207 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
208 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
209 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
210 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sacrament of Wilderness Uros Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
211 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
211 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
212 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*Nenya's Shadowcat Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS BIV NOM
S*Nenya's Melchior (NFO n 09 24) x S*Nenya's Vàna Eluinil (NFO a 09)
213 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
214 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
215 NFO IV / NFO n 03 22 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Fontus Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
216 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 BIV NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
217 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
218 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
219 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
220 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
221 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
221 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
222 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
223 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
224 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
225 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
226 NFO V / NFO d FI SK LO 16 DonTomaso's Tiger Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
DonTomaso's Nemo (NFO n) x S*NC's Prima Donna (NFO f 22)
227 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
228 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
229 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM BIS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
230 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Greta Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
231 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS BIV
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
232 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
233 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
234 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Greta Garbo Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX2
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Jarraun's Skog Cheresa (NFO f 09 24)
235 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM BIV
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
236 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
237 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
238 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*WitSarin Mercedes Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*FoxyPaw's Thunder&Lightning (NFO f 09 22)
239 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
240 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC BIV
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
241 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Sugar Sweet Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
242 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
243 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Marie Westerlund Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
244 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
244 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
245 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
245 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Marina Vinkel 2
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
246 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
246 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Marina Vinkel 3
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
247 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
248 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Champion Sebastian Pruchniak EX2
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
249 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
250 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
251 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*ArcticWilds Imperial Executioner Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 No Cert
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
252 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX2
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
253 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
254 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Siperiankulta Stella Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP NOM
FIN*Amante's Imperator (SIB n 23) x FIN*Siperiankulta Ootzatootsie (SIB g 23)
254 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Siperiankulta Stella Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
FIN*Amante's Imperator (SIB n 23) x FIN*Siperiankulta Ootzatootsie (SIB g 23)
255 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
256 SIB IV / SIB n 02 21 62 FI SRK LO 13 Kayo Rys od Królowych*PL Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Rysio Lwie Serce Stashkot*PL (SIB n 03 24) x Oxana z Zimnej Krainy*PL (SIB n 03 24)
257 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
258 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
259 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
260 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
261 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB BIV
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
262 SIB V / SIB g 22 FI SK LO 16 Unique Jewel Colour Foot*PL Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Evatar Contentus*PL (SIB es 09 22) x Isabelle Czar Pólnocy*PL (SIB a 22)
263 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
264 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
265 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
266 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
267 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
268 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX2
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
269 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
269 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
270 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 15 FI*Tassutuvan Greta Naaras Kastraatti Marteinn Tausen Abs
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Ilopilleri (SIB ny 24)
271 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
272 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
273 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
274 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
275 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
276 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
277 SIB VIII / SIB ns 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Tassutuvan Ilmari Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's PrimaDonna (SIB f 09)
278 TUA II / TUA a 02 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Villiina Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
279 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Handsome Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
280 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
281 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Magnificent Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund Abs
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
282 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Beautiful Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 NOM
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
283 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
284 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 16 Angoraphil Hyalite Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene Abs
Angoraphil Elixir (TUA w) x Etonnant Swan Song (TUA w)
284 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 16 Angoraphil Hyalite Uros Määrittely Marina Vinkel Abs
Angoraphil Elixir (TUA w) x Etonnant Swan Song (TUA w)
307 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Annika EXO n, EXO n 24, PER f 03, PER f 33, PER g 03, PER n 03, PER n 33, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI d, SBI f 21, SBI j, SBI n 21 37
Gustaitiene Jurgita ACL V, ACL VII, MCO V, MCO VII, NFO IV, TUA VII 36
Kass Tellervo ACL III, ACL VIII, ACS XI, MCO IV, NEM I, NFO I, SIB IV, SIB VII, VET 1 35
Nyman Pia MCO IX, MCO VI, NFO II, NFO IX, SIB VIII 35
Pruchniak Sebastian KAT II tark, ACS III, NFO III, NFO V, NFO VI, SIB III, SIB V 39
Tausen Marteinn MCO I, MCO II, MCO III, MCO VIII, SIB VI 37
Westerlund Marie EXO n 22, PER d 21 33, PER d 23, PER n 24, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG n 04 21, SBI c, SBI c 21, SBI g, SBI h, ACL IV, ACS VII, LPL VIII, NEM II, NFO VIII, TUA II, TUA III, TUA V 38
Vinkel Marina KAT II tark, EXO fs, PER f 03 24, PER g 02 62, RAG a, RAG f, RAG n 04, SBI a, SBI e, SBI e 21, SBI f, SBI g 21, SBI n, VET II 41
8 tuomaria