Omakissa
RUROK 28.08.2016
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 28.8.2016 Loppuu 28.8.2016
Ilmoittautuminen alkaa 29.5.2016 Ilmoittautuminen loppuu 7.8.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 21.8.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Myyrmäki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 553 2543 
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  p. 050 534 0810 (huomioithan että en voi työaikana vastata puheluihin)
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050 511 1399
Pääassistentti: Marko Lahtinen
nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221
Lisätietoja Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille! 
Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa sähköpostilla. Jokaiseen luokkaan johon kissa osallistuu oma ilmoittautumislomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäämiseen. Näyttelymaksun eräpäivä on heti ja viite-ajossa kirjautumatta jäävät ilmoittautumiset poistetaan.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työ/koulu aikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 31.7.2016 jälkeen.
 
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 600 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle. 
 
Näyttelymaksut ja näyttelymaksutili: Näyttelymaksutili Myrskylän Säästöpankki FI92 4210 0010 0687 30.
Näyttelymaksu 37€ / kissa, väri ja siitostarkastus luokka erikseen 37€ ja arvostelun yhteydessä 10€. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10€ / kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan.
RUROKin jäsenet 34€ / kissa. Ei FIFé 50€ / kissa.
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3€ jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4€
 
Ruusukkeet ovat maksullisia seuraavasti: sertiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, EX2 ja pienet ruusukkeet 2€.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
TERVETULOA NÄYTTELYYMME!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 75 75 0 0 0
2 112 111 0 0 0
3 86 85 0 0 0
4 131 130 0 0 0
Kotikissat 35 35 0 0 0
Yhteensä 439 436 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Pahl Nurit KM NOM BIS
2 EXO n 22 Cyrridwen Grillage 1 Uros 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
3 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
4 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
5 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
6 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB NOM
7 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Pahl Nurit KM
8 PER f 03 24 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria 1 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
9 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Pahl Nurit KM
10 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
10 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
11 PER n 33 Lucky Haos Bao 1 Uros 8 (PR) Lubrano Robert Abs
12 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
13 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
13 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
13 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
14 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
15 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
16 RAG a FI*Dollgarden's Festuca Glauca 1 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
17 RAG a FI*Dollgarden's Anemone 1 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
18 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB BIV
18 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
19 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus 1 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
20 RAG b FI*Tiridoll's Diamond In The Sky 1 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
21 RAG e FI*Tiridoll's You Smile To Me 1 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
22 RAG n 21 S*Stjärndrömmens Tiger Lily 1 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
23 RAG n 03 FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe 1 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
24 RAG n 03 FI*Tiridoll's Dreams of Roses 1 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV
25 RAG n 03 FI*Valkoapilan April Fool's Emmi 1 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
26 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
27 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
27 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
28 RAG n 03 FIN*Snowrag Timanfaya 1 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
28 RAG n 03 FIN*Snowrag Timanfaya 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
29 RAG n 04 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata 1 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
30 RAG n 04 FI*Tiridoll's Chase N My Dream 1 Naaras 10 (KAS) Pahl Nurit EX1 CAP NOM
31 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV NOM BIS
32 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
33 RAG a 03 FI*Tiridoll's Take Me To The Moon And Back 1 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
34 RAG a 03 FI*Valkoapilan April Fool's Emil 1 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
35 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert Abs
36 RAG a 04 FI*Riverknee Milady Wienna 1 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
37 RAG a 04 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi 1 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
38 RAG e 04 Wattuwarpaan Tempman Turo 1 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
39 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM BIS
40 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 8 (PR) Hornell Henry Abs
41 RAG h 03 FI*Tiridoll's Pure Chocolate Heaven 1 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
42 RAG a 04 21 FI*DivaDoll Grand I-doll 1 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
43 SBI n FI*PurringBeauty's Danielle 1 Naaras 7 (CH) Pahl Nurit EX1 CACIB
44 SBI n FI*Mimitan Endor 1 Uros 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB
45 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM BIS
46 SBI a FI*Åbodas Tobias 1 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
47 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
48 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
49 SBI c FI*Kirakan Undercover Angel 1 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
50 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
51 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
52 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM BIS
53 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 1 Naaras 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB NOM
54 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1 NOM
55 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Pahl Nurit KM
56 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
56 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
57 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX2
57 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
58 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
59 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 1 Naaras 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
59 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
60 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV
61 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kipinättären Ayda Andromeda 1 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
62 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
63 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*Kipinättären Bellis 1 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
64 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
64 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1
65 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM
66 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
67 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
68 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI*Murmelin Dexter 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
69 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
70 MCO I / MCO n FI*FireFox Before Dawn 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
71 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Pahl Nurit KM
72 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV NOM
73 MCO III / MCO n 22 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
74 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
75 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Wise Owl 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX3
76 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
77 MCO III / MCO n 22 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
78 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
79 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Cakulha 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
83 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB BIV
84 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
84 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
85 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane Abs
86 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
87 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
88 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chief Red Jacket 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
89 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV
90 MCO V / MCO f 22 FI*Kasmasiinin Escada 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane Abs
91 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV NOM
92 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Xspecially For You 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
93 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
94 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
95 MCO VI / MCO e 09 24 FI*Stout-hearted Rolene S 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
96 MCO VI / MCO f 03 22 Hic Sunt Leones Bright Blaze *** 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
97 MCO VI / MCO e 03 FI*Stout-hearted Rafael 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM
98 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 8 (PR) Lubrano Robert Mitätöity Mitätöity
99 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
100 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
101 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC BIV
102 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mahtitassun GugaMuuMuga 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
103 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats Hulk Hogan 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV
104 MCO VII / MCO fs FI*FireFox Aurora Borealis 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane Abs
105 MCO VII / MCO ns FI*FireFox Midnight Mist 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
106 MCO VII / MCO ds 22 FI*DiamondTails' Michael Monroe 2 Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
107 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
108 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's SharpShooter 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
109 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
110 MCO IX / MCO w 62 FI*Valier's Sozinha 2 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
111 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
112 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
113 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood DJ Kitty 2 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC BIV
114 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood Image Is Everything 2 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX2
115 NEM II / NEM ns 09 21 FI*Eswood Ivan The Terrible 2 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
116 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
117 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM BIV NOM BIS
118 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM
119 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
120 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
121 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
122 NFO IV / NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV NOM
123 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
124 NFO II / NFO n 09 FI*Felimon Halloween Treat 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
124 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Felimon Halloween Treat 2 Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo NFO II/n 09
125 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
126 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Felimon Halloween Sweetie 2 Uros 13c (Määrittely) Kass Tellervo NFO IV/n 09 22
126 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Felimon Halloween Sweetie 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
127 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Pahl Nurit KM
128 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Dikibyr 2 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
129 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 3 (GIC) Pahl Nurit EX1 CACS NOM
130 NFO VI / NFO f 03 FI*Louhelan Cherry Garcia 2 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
131 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Pahl Nurit KM BIV NOM
132 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) Pahl Nurit KM
133 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Pahl Nurit KM
134 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1 NOM
135 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Louhelan Peanut Buttah 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
136 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
136 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM
137 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM BIS
138 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
139 SIB II / SIB n 09 Anka Angara*RUS 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
140 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
140 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM
141 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
142 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV NOM BIS
143 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM
144 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane Abs
145 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM BIS
146 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
147 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
148 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB NOM
149 SIB VI / SIB f 09 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka 2 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
150 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
151 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM
152 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM
153 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM
153 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX2
154 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 No Cert
155 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM BIS
156 TUA I / TUA a FI*Josmarin Kinder Bueno 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
157 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
158 TUA III / TUA ny 22 FI*Tangerine's Enigma: Coffee & Caramel 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
159 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Enigma: Pancakes & Butter 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
160 TUA VI / TUA f 03 24 FI*Tangerine's Enigma: Milk & Honey 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
161 TUA VI / TUA f 03 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
162 TUA VII / TUA as 24 Angoraphil Hyalite 2 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 NOM
163 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 8 (PR) Pahl Nurit EX1 CAPIB
164 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
165 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
166 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
167 BEN n 24 Bengalias Castiel 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB NOM
168 BEN n 24 FI*Heillandi Helga 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
169 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin Abs
170 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
171 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina Abs
172 BEN n 22 33 FI*Leokatin Jamboree 3 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin Mitätöity Mitätöity
173 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
174 BLH d 24 FI*Safra's Roly-Poly 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
175 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB BIV
176 BML I / BML ns 11 31 ES*Bellabonny Sylvana 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
177 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
178 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Dreamcatcher 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
179 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
179 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
180 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
180 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 4
181 BML II / BML hs 12 31 Pepsi af Misapotanien 3 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
182 BSH a FI*Rhinestone's Vera Lynn 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
183 BSH n 24 FI*Safra's Samuel Whiskers 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
184 BSH g 03 FI*Rhinestone's Argentine Rose 3 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
185 BSH ns 03 24 62 FI*Rhinestone's Silver Lightning 3 Uros 7 (CH) Vinkel Marina Abs
186 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
187 BUR a Jet Set Magic Valley 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
188 BUR b Dashers Magic Valley*RU 3 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS NOM BIS
189 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX2
190 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
191 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
192 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
192 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
193 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
194 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB BIV
195 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
196 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
197 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
197 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
198 CHA Alice Degli Uffizi 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
199 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM
200 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
201 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS NOM
202 EUR e FI*RuusuLinnan Brunhilde 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz Abs
203 EUR f FI*Tiikerililjan Johtotähtikki 3 Naaras 6 (IP) Pruchniak Ireneusz Abs
204 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz Abs
205 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
206 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
207 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
208 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Lounatuuli 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
209 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 5 (IC) Vinkel Marina Abs
210 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 No Cert
211 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM BIS
212 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
213 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
214 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
215 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
216 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
217 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
218 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
219 KOR Bertram Emerald Beauty 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz Abs
220 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM
221 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI*Conan Uss 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV
222 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
223 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
224 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
225 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM
225 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
226 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM
227 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
228 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 BIV NOM BIS
229 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM BIV NOM
230 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
230 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
231 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
232 OCI b 24 FI*Moosegrove Jada 3 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX2
233 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
234 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
235 OCI b 24 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
236 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Fagus 3 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
237 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
237 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM
238 OCI b 24 FI*Moosegrove Jordan 3 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
239 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
240 OCI bs 24 FI*Northalla Fizzing 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
241 SIN FI*Chai-lai Adventurous Ada 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
242 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM
243 ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 4 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX2
243 ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
244 ABY n FI*Link Modunia Mgodi 4 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB NOM
245 ABY n FI*Link Malaika Mnia 4 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
246 ABY n FI*Link Sanaa Raziya 4 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
246 ABY n FI*Link Sanaa Raziya 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
247 ABY n FI*SaltNPepper After Eight 4 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
248 ABY n FI*Link Bashasha Azima 4 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 BIV NOM
249 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 2 (SP) Hoffner Elin KM
250 ABY n FI*Laire Vanimar Alassiel 4 Naaras 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
251 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM BIS
252 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
253 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 1 (SC) Stoop Wendel KM BIV
254 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi 4 Uros 9 (Avoin) Stoop Wendel Abs
255 ABY a FI*Woodcocks Sweet Talker 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1
256 ABY a FIN*Link Monifa Mosi 4 Uros 2 (SP) Stoop Wendel KM
256 ABY a FIN*Link Monifa Mosi 4 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 3
257 ABY a FI*Laire Gelir Narya 4 Naaras 10 (KAS) Stoop Wendel EX1 CAP
258 ABY o FI*Laire Gelir Laer 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
259 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga Abs
260 ABY o FI*Laire Vanimar Alassea 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
261 ABY o FI*Vorax Bellatrix 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
262 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
263 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
264 BAL c 21 FI*Noxx The Winner Takes It All 4 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
265 CRX II / CRX n 09 Ridgways Big Bang of Windseeker 4 Uros 5 (IC) Komissarova Olga Abs
266 CRX II / CRX b 03 Favorite Mio Marcella-Gold 4 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
267 CRX II / CRX n 09 FI*Raitakatin Sue 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
268 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
269 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
270 CRX II / CRX a 09 FI*VippeCat Blue Angel 4 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
271 CRX IV / CRX e 02 21 63 FI*Windseeker Ivory Whitehills 4 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
272 CRX IV / CRX d 03 24 FI*FunkyJam's Shinny Upatree 4 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX2
273 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 BIV
274 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 4 Naaras 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
275 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
276 CRX V / CRX n 24 FI*Raitakatin Lazarus 4 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
277 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 4 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM
278 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
279 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Piupaws Mission: Impossible 4 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz Abs
280 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 4 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
280 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 2
281 CRX VII / CRX n 21 33 FIN*Windseeker U C Missouri 4 Uros 4 (GIP) Stoop Wendel EX1 CAPS
281 CRX VII / CRX n 21 33 FIN*Windseeker U C Missouri 4 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 2
282 CRX VII / CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 4 Naaras 10 (KAS) Stoop Wendel EX1 CAP
283 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Irs 4 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
284 DRX I / DRX a FI*Åbodas Yasu 4 Uros 10 (KAS) Stoop Wendel EX1 CAP NOM
285 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1
286 DRX I / DRX a FI*Berry's Coco Loco 4 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
287 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana 4 Naaras 10 (KAS) Stoop Wendel EX1 CAP
288 DRX II / DRX a 09 FI*Quiero Rillo 4 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin Abs
289 DRX II / DRX a 03 FI*Berry's Cava Te Quiero 4 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
290 DRX III / DRX gs Cherek Hipperty Skipperty 4 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
291 DRX III / DRX g FI*Myggmånens Liisi 4 Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
292 DRX III / DRX fs 23 FI*Quiero Sanxenxo 4 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC BIV
293 DRX III / DRX f FI*Åbodas Taimi 4 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX2
294 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
295 DRX IV / DRX g 03 FI*Avariel Maniola 4 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
296 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
297 JBT f 01 62 DK-Timian Tsubaki 4 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS BIV NOM
298 JBT n 01 21 62 FI*Kassaran Shiawase no Kanpai 4 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX2
299 JBT a 03 24 FI*Kassaran Uchikake 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
300 JBT d 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Koguma 4 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
301 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
302 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Stoop Wendel KM NOM BIS
303 OLH n 02 SE*Qjou'z Yodas Cheauka 4 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
304 OSH n Timotheus Del Iris 4 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
305 OSH d FI*Ori-Katin Flash Gordon 4 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz Abs
306 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS NOM
307 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM
308 OSH b 24 Xsemirion FlorElen Chrysolite 4 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
309 OSH b 25 FI*Jalecat's Winner Takes It All 4 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC
310 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto 4 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
311 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM
312 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Hoffner Elin KM
313 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
314 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
315 OSH h 03 24 One Fun Sun's World 4 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 NOM
316 RUS Lirika Flor De Azur *ES 4 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX2
317 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 4 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS BIV
318 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 4 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel Abs
319 RUS Asolan Blu Kristmas 4 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel Abs
320 RUS Ynahita Akvamarin, CZ 4 Naaras 7 (CH) Stoop Wendel EX1 CACIB
321 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX2
322 RUS FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1 NOM
323 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
324 RUS FI*Starstruck's Niittyhopeatäplä 4 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX2
325 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1 BIV NOM BIS
326 RUS Asolan Oksana Maksimovna 4 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX3
327 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
328 RUS FIN*Kheyron's Petrus 4 Uros 6 (IP) Stoop Wendel EX2
329 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
330 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
331 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Stoop Wendel KM NOM
331 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM
332 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
333 SIA b Gyulchataj Kapriz 4 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
334 SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS NOM BIS
335 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Hoffner Elin KM BIV NOM BIS
336 SIA c FI*Kelmikerhon Kukkiiko Magnolia 4 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
337 SIA c FI*Kelmikerhon Hempeä Hepsankeikka 4 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
338 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
339 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
340 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
341 SIA n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM
342 SIA b 01 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM BIS
343 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 4 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
344 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
345 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM
346 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
347 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 4 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM
347 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 4 Naaras 15 (Siitos) Komissarova Olga
348 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV
349 SOM o FI*Amajan Leela Lazzarella 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga Abs
350 SOM o FI*Kharn-Ka Qianoush 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
351 SOM o FI*Amajan Nesso Nem 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
352 SOM o FI*Amajan Nino Nicostrato 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV
353 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
354 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
355 SPH II / SPH a 02 64 FI*CiCi's Wish me luck 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
356 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
357 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Hoffner Elin Abs
358 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM NOM BIS
359 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit Abs
359 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
360 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit Abs
360 HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
361 HCL Juuso Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit Abs
361 HCL Juuso Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
362 HCL Robert Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit Abs
362 HCL Robert Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
363 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vinkel Marina 2
363 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 4
364 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vinkel Marina 1 NOM BIS
364 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
365 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 1 NOM
366 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 1 NOM
366 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
367 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 2
367 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
368 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 4
369 HCS Yrmy-Körmy Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Arvosteltu
370 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
371 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
372 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
372 HCS Timantti Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
373 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
374 HCS Ella Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Arvosteltu
375 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 3
375 HCS Trina Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM
376 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Arvosteltu
376 HCS Tara Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
377 HCS Wallu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Abs
378 HCS Elviira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
379 HCS Olli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Arvosteltu
380 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
380 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
381 HCS Oskari Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Arvosteltu
423 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Henry Stéphane ACL III, ACL V, MCO IV, MCO V, MCO VII, NFO II, NFO IX, SIB III, SIB IV, SIB VII, TUA II 37
Hoffner Elin ABY n, BAL c 21, CRX IV, CRX IX, DRX II, DRX III, DRX IV, DRX VII, OLH n 02, OSH b 24, OSH bs 25, OSH f 24, OSH h, OSH h 03 24, OSH n, SIA b, SIA c, SPH V 39
Hornell Henry EXO f 24, EXO n 24, PER f 03 24, RAG e, RAG e 04, RAG f 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 21, SBI a, SBI d 21, SBI n 21, TUV d 61-63, HCS-naaras, VET II, VET III 43
Kass Tellervo NFO IV (13c), ACS VI, LPL VIII, MCO I, MCO III, MCO VIII, NEM I, NFO III, NFO VIII, SIB II, SIB V, SIB VIII, TUA IX, TUA VI, VET 1 40
Komissarova Olga ABY o, ABY p, CRX II, OSH b 03 22, SIA b 02 21, SIA b 21, SIA f, SIA n, SIA n 03, SIA n 21, SOM o, SPH II, SPH IV, VET Kotikissat 43
Lubrano Robert PER a 33, PER n 21 33, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, SBI b, SBI c, SBI d, ACL VI, MCO VI, NFO IV, TUA I, TUA III 37
Pahl Nurit EXO n 22, PER d, PER n 03, PER n 33, RAG b, RAG e 04, RAG h 03, RAG n 04, SBI g, SBI h, SBI h 21, SBI n, MCO II, MCO IX, NEM II, NFO V, NFO VI, NFO VII, SIB VI, TUA III, TUA VI, TUA VII, HCL-uros 41
Pruchniak Ireneusz EUR as 23, EUR e, EUR f, EUR f 23, EUR g 22, EUR g 24, EUR n, EUR n 24, KOR, OCI n 24, CRX V, CRX VI, JBT a 03 24, JBT d 01 21, JBT f 01 62, JBT n 01 21 62, OLH b, OSH d, OSH d 24, SOM n, VET 4 38
Sahlberg Carin BEN n 22, BEN n 22 33, BEN n 24, BLH d, BML I, BSH a, BSH n 24, BUR a, BUR h, CHA, CYM 51-52, EUR d 22, EUR f 22, OCI bs 24, OCI c 24, SIN 31
Stoop Wendel ABY a, CRX VII, DRX I, OLH n 25, OSH b 25, OSH f, RUS, SIA a, HCS-uros 38
Vinkel Marina BEN n 22 32, BLH n, BML II, BSH g 03, BSH ns 03 24 62, BUR b, BUR d, BUR f, BUR g, BUR j, BUR n, EUR e 22, EUR e 24, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, HCL-naaras 32
11 tuomaria.