Kes-Kis 79. kansainvälinen kissanäyttely 16.7.2016
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 16.7.2016 Loppuu 16.7.2016
Ilmoittautuminen alkaa 6.5.2016 Ilmoittautuminen loppuu 15.6.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 29.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat I, II, III, IV, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jämsä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö, myyntipaikat:
Kati Marjala, kati.marjala@keskis.net, puh. 040 759 7694 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eve Juntunen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri:
Päivi Hänninen, paivi.hanninen@keskis.net
Lisätietoja Ilmoittautuminen:

Huomaathan, että näyttelymaksun eräpäivä on HETI. 

Leimakortilla maksettaessa Omakissassa maksutavaksi valitaan leimakortti ja leimakortti postitetaan näyttelysihteerille ilmoittautumispäivänä. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä.

Mikäli näyttelymaksu tai leimakortti eivät saavu muutaman arkipäivän kuluessa, ilmoittautuminen hylätään ilman erillistä ilmoitusta. Näyttelymaksuja käsitellään kaksi kertaa viikossa ja voit tarkastaa ilmoittautumisesi tilan Omakissa-järjestelmästä. Hylätyn ilmoittautumisen tilalle voi tehdä uuden, mikäli näyttelyssä on tilaa.
HUOM! Näyttelyilmoittautuminen on sitova. Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoita peruutuksessa näyttelypäivän ja kissan tietojen lisäksi IBAN-muotoinen tilinumerosi. Keskeneräiset ilmoittautumiset poistetaan ilman erillistä ilmoitusta.

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan. Siitos- ja kasvattajaluokat muodostuvat kuitenkin automaattisesti, jos kissa on ilmoitettu perusarvosteluun. Erikseen näistä tulee tehdä oma ilmoittautumisensa (kasvattajaluokan osalta valitaan joku omistetuista kissoista ja tälle kasvattajaluokka).

Lauantain näyttelyssämme järjestetään leikkimielinen Junior Handler -kilpailu lapsille. Lisätietoja näyttelykutsusta.

KES-KIS pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain näyttelymaksun/leimakortin saapumispäivän perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
I 64
II 115
III 49
IV 92
Kotikissat 6
Yhteensä 326

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO a FI*Chevhill's True Blue I Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
2 EXO fs Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen I Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB NOM BIS
2 EXO fs Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen I Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's Edema Ruh I Uros 10 (KAS) Hornell Henry Abs
4 EXO e 03 FI*Chevhill's Happy Starling I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
4 EXO e 03 FI*Chevhill's Happy Starling I Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta EXO e 03
5 EXO g 03 FIN*MagicHoney's Annabell I Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
5 EXO g 03 FIN*MagicHoney's Annabell I Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 4
6 EXO f 03 22 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy I Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
7 PER n Alsace Jette I Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
8 PER f FI*Shamirin Magic Maya I Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
9 PER f FI*Venuksen Escada N.F.S. I Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
10 PER g Preciousice Blue Note I Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
11 PER d 22 FI*Venuksen Endless Love I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
12 PER n 03 FIN*Shamirin Cute Cassandra I Naaras 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
12 PER n 03 FIN*Shamirin Cute Cassandra I Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
13 PER e 03 FI*Celestial's It takes 2 to Tango I Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
14 PER f 03 FI*Shamirin Xtream Xandja I Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
15 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers I Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
16 PER g 03 FI*Celestial's My Precious I Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM BIS
17 PER f 03 22 S*Marylands Unique Glow I Naaras 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
18 RAG n FI*Pirtti-Viiksen Mesimarja I Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
19 RAG n FI*Cat's-JM Classic-Glamour I Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
19 RAG n FI*Cat's-JM Classic-Glamour I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
20 RAG a FI*AijaiCats Harmonius Helen I Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
21 RAG a FI*Lumikuu EinoLeino I Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
22 RAG a S*Cas-Sus Renesmee Cullen I Naaras 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
23 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur I Uros 1 (SC) Noskova Elena KM
24 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend I Uros 5 (IC) Noskova Elena Abs
25 RAG n 03 FI*Celestial's Nirvana I Uros 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
26 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss I Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
27 RAG n 04 FI*Dolldesire's Ukko I Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM
28 RAG n 04 FI*Cat's-JM E-La I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV NOM BIS
29 RAG n 04 FI*AijaiCats Amazing Nelli I Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
30 RAG a 03 FI*Cat's-JM Snow-Kiss I Uros 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
31 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel I Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM NOM BIS
32 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä I Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
33 RAG a 04 FI*Cat's-JM Ice-Kiss I Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
34 RAG a 04 FI*Sirmar Aleksandra`s Jerry I Uros 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
35 RAG f 03 FI*Celestial's Angel on My Shoulder I Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
36 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris I Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM BIS
37 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo I Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
38 SBI a FI*Rais-Kis MilkyWay I Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
39 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! I Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
40 SBI c FI*Chirybiry's My Darling Nanni I Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
41 SBI d FI*Touchant Renault Unique I Uros 1 (SC) Noskova Elena KM NOM
42 SBI d FI*Chirybiry's Cute Dedo I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
43 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö I Uros 2 (SP) Noskova Elena KM NOM BIS
44 SBI e FI*Chirybiry's Cute Meeme I Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
45 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss I Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
46 SBI g FIN*Harebell Keshia I Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
46 SBI g FIN*Harebell Keshia I Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna Arvosteltu
47 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
48 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin I Naaras 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
48 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin I Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
49 SBI n 21 FI*Chirybiry's Immo-Mobile I Uros 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB
50 SBI b 21 Shapur Angel I Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
51 SBI d 21 FI*Harebell Gibson I Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
52 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde I Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
53 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes I Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
54 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber I Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
55 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan I Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
56 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay I Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
57 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay I Naaras 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB
58 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
59 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Willicon Sailor Jerry II Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
60 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM BIS
61 MCO I / MCO n FI*Daybreak's Pitch Black II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
62 MCO I / MCO n FI*Rotcat Odessa II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
63 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Queenie II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
64 MCO II / MCO n 09 FI*RoseLion's Dream Girl II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
65 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Oosa II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
66 MCO III / MCO a 22 FIN*Escape's Jethro Tull II Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
66 MCO III / MCO a 22 FIN*Escape's Jethro Tull II Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
67 MCO III / MCO n 23 Halvar vom Postsee II Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX2
68 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat II Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC BIV
69 MCO III / MCO n 22 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
70 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
71 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks II Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS BIV
72 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain New Edition II Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
73 MCO III / MCO n 22 FIN*Cherry's Maine Vinjara II Naaras 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV
75 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Maiev Shadowsong II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
77 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Eye Catcher II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Golden Boy II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne Abs
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI*DiamondTails' Mickey Rourke II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
83 MCO IV / MCO n 09 24 FI*RoseLion's Dream Lover II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV NOM BIS
85 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Spanish Rose II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
86 MCO V / MCO f FI*LovelyLife Heartbeat Hertta II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
87 MCO V / MCO f 23 FI*LovelyLife Okey-Dokey Opri II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
88 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
89 MCO V / MCO d 22 FI*NineTales Karma Police II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
90 MCO V / MCO f FI*NineTales Karma Chameleon II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
91 MCO V / MCO d 23 FI*SolarWind's Amon II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
92 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS BIV NOM
93 MCO V / MCO d 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
94 MCO V / MCO f 23 FI*Mainehaan Doris II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 No Cert
94 MCO V / MCO f 23 FI*Mainehaan Doris II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
95 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady II Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM BIS
96 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira II Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
97 MCO VI / MCO d 09 22 Battle Creek's Allegro II Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB BIV
98 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
99 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife Okey-Dokey Olga II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
100 MCO VI / MCO d 09 22 Avalon of Brenda's Garden II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
101 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Be Wild II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
102 MCO VI / MCO d 09 FI*NineTales Kenny McCormick II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
103 MCO VI / MCO d 09 FI*NineTales Kidnap My Heart II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
104 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen II Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
105 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah II Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
106 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat In Flames II Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
107 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB BIV
108 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX2
109 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Big Bang II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
110 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
111 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun Cauhu II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
112 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
113 MCO VII / MCO ns 23 FI*Mainehaan Petra II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
114 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver II Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB BIV
115 MCO V / MCO d 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
116 MCO VII / MCO ns FI*NomenEst El Gringo II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
117 MCO VII / MCO as FI*HoneyCoon's New Day Woman II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
118 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat II Uros 5 (IC) Noskova Elena EX2
119 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria II Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB BIV
120 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Mahtitassun Cepponen II Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
121 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Éowyn II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
122 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
123 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
123 NEM I / NEM ds Samoel Erra Cherubino*PL II Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta NEM I / NEM d
124 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
125 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM BIS
126 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit II Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
127 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus II Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
128 NFO III / NFO n 22 Orion av Barnedroem II Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
129 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
129 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
130 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo II Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
130 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
131 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan II Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV
132 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Koivunpesän Tukki II Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
133 NFO IV / NFO a 03 24 FI*Koivunpesän Mahla II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
134 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri II Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM
134 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri II Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
135 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Koivunpesän Tuohi II Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB BIV NOM BIS
136 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Felimon Geoffrey II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
137 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
137 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
138 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
139 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV
140 NFO V / NFO g FI*Felicis Giselea II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
141 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Bella Rosa II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
142 NFO V / NFO d 24 FIN*Jatulintarhan Aurinkoleijona II Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
143 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM
143 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
144 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
145 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
146 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Glyrien's Sleeping Beauty II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
147 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
148 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Queen Elisabeth II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
149 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
150 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV
151 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
152 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Glyrien's Katniss Everdeen II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
153 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*FoxyPaw's Sugar Sweet II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
154 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*Glyrien's Snow White II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
155 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
156 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
156 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Noskova Elena KM NOM
157 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light II Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
158 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil II Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
159 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn II Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
160 SIB V / SIB e 24 FI*Sippan's Kullero II Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB VI / e 09 24
160 SIB VI / SIB e 09 24 FI*Sippan's Kullero II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
161 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM BIS
162 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
163 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari III Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
164 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika III Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS BIV
165 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo III Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
166 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sitkeä Onnen Soturi III Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
167 BSH ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You III Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
168 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Oma Kulta III Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
169 BUR n FI*Bumpulina Cinderella III Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
170 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown III Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
171 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM
172 BUR n FI*ZirCat's Grand Canyon III Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
173 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman III Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM
174 BUR b FI*Bumpulina Expresso III Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
175 BUR b FI*ZirCat's King Nothing III Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
176 BUR c FI*ZirCat's Killing Loneliness III Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
177 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
178 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up III Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 NOM BIS
179 BUR f FI*Topisan Daisy-Onneli III Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB NOM
180 BUR h FI*Cattish Ada Rising III Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
181 BUR h FI*Celsiana Kielo III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM
182 BUR h FI*ZirCat's Killer Queen III Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
183 BUR j FI*Aberwyn Whitney Whiteout III Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
184 BUR j FI*Arkhitekton Alara III Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX2
185 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi III Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM BIS
186 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue III Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
187 EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma III Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
188 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel III Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
189 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM NOM
189 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 2
190 EUR n 23 FIN*Sini-Diivan Doris III Naaras 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 1 NOM
191 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
191 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 2
192 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti III Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
193 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
194 EUR n 03 FI*Waputtaren Teppana III Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
195 KBL I / KBL n 22 Christophorus Columbus Vetka Sakury*RU III Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC NOM BIS
196 KBL III / KBL f 24 Fantastic FairyTale Ferrary VetkaSakury*RU *** III Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin Abs
197 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api III Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
198 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM
199 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth III Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM
200 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI*Maikain Pulla Won Vung III Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM BIS
201 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Hoffner Elin Abs
201 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia Abs
202 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
203 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara III Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 NOM
204 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Hoffner Elin KM NOM BIS
205 OCI b 24 FI*Moosegrove Kovu III Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
206 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Hoffner Elin KM NOM BIS
206 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 1 NOM BIS
207 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU III Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
208 ABY n FI*Link Monaimba Om IV Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS BIV NOM
209 ABY n FI*Lovedevotion Desirée IV Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
210 ABY n FI*SaltNPepper After Eight IV Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 NOM
211 ABY a FI*Link Mochweo Blou IV Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
212 ABY ns S*Saivokattens Silver Mirene IV Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
213 ABY os S*Saivokattens Silver Saga IV Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
214 ABY ps S*Saivokattens Päivänsäde IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
215 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja IV Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM
216 BAL c 21 FI*Noxx The Winner Takes It All IV Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 NOM
217 CRX III / CRX h FI*Claypond's In Advance IV Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
218 CRX IV / CRX f 03 FI*Spectrolite Kuutytönkorento IV Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia Abs
219 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles IV Naaras 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB
220 CRX IV / CRX fs 03 24 FI*Spectrolite Dum Spiro Spero IV Naaras 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
221 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen IV Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM
222 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose IV Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
223 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Piupaws Mission: Impossible IV Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin Abs
224 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's IV Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
225 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus IV Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
226 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts IV Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
227 DRX I / DRX a Elfinrex Acer Nikoense IV Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
228 DRX IV / DRX f 03 LV*Elfiens Castle Lily IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
229 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru IV Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM
229 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru IV Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
230 DSP III / DSP f Wrinkleface Golden Coin IV Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
231 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 1 (SC) Nyrup Pia KM NOM BIS
232 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron IV Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
233 OLH n 02 SE*Qjou'z Yodas Cheauka IV Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
234 OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM NOM
235 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black IV Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
236 OSH a FI*LoudMeow Stargazer IV Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
237 OSH b FI*Orifame Sirocco IV Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
238 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina IV Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin Abs
239 OSH g FI*SunSarin Angel IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
240 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM
241 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar IV Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
242 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM NOM BIS
242 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
243 OSH b 22 FI*Orifame Pirttihirmu IV Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
244 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas IV Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM NOM BIS
244 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas IV Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM
245 OSH c 24 FI*Orifame Oikeinnurin IV Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
246 OSH c 24 FI*Noxx Dancing Queen IV Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
247 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull IV Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
248 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás IV Uros 5 (IC) Wilczek Anna Abs
249 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill IV Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
250 OSH j 24 FI*SunSarin Amazing IV Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
251 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl IV Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
252 OSH n 02 21 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker IV Naaras 5 (IC) Nyrup Pia Abs
253 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing IV Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
254 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn IV Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
255 RUS FI*Zarin Forget-me-not IV Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB BIV
256 RUS Blue Wind Eternal Flame of Zarin IV Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
257 RUS FI*Albergan Aarnivalkea IV Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
258 RUS FI*Zarin Lycaena Helle IV Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 NOM BIS
259 RUS FI*Zarin Simply the Best IV Uros 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS NOM
260 RUS FI*Hana-Bi Liù IV Naaras 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB
261 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
262 SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa IV Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
263 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo IV Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
264 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu IV Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
265 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
266 SIA b San-Toi North Star of Plan-A IV Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
266 SIA b San-Toi North Star of Plan-A IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
267 SIA b FI*BlackDevil's White Viper IV Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia Abs
268 SIA b FI*Kelmikerhon Enkeleitä ja demoneita IV Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
269 SIA c FI*Plan-A Obi-Wan Kerubi IV Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
270 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi IV Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
271 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart IV Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
272 SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn IV Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 3
273 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora IV Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB NOM BIS
274 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna IV Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia Abs
275 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well IV Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
276 SIA b 01 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby IV Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
277 SOM n (N)Villkattens Wilmer IV Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
278 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria IV Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 NOM
279 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius IV Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
280 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta IV Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX2
281 SOM n FI*Kharn-Ka Io IV Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 BIV
282 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
282 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM
283 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 CAPS BIV
284 SOM n FIN*Kisompa's Dianna IV Naaras 4 (GIP) Nyrup Pia EX2
285 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata IV Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
286 SOM o FI*Kharn-Ka Qianoush IV Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
287 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus IV Uros 2 (SP) Hoffner Elin KM
288 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis IV Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
289 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP NOM
290 SPH V / SPH f 03 32 FI*Hobbitqueen's Virgo IV Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
291 SPH V / SPH f 32 FI*Hobbitqueen's Winter Sunset IV Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
292 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor IV Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
293 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyrup Pia Abs
294 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nyrup Pia Abs
294 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Sidorova Natalia Abs
295 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 1 NOM BIS
296 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna Abs
297 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna Abs
324 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hoffner Elin BEN n 22 32, BUR a, BUR b, BUR c, BUR d, CYM 51-52, EUR a 24, EUR n 22, KBL I, KBL III, OCI b 24, OCI n 24, ABY n, BAL b, CRX VI, DRX VI, DSP III, OLH ns 25, OSH c 24, OSH f, OSH n, RUS, SIA c, SOM o, SOM p, SPH IV 42
Hornell Henry TARK I, TARK II, EXO a, EXO g 03, EXO n 22, PER f, PER f 03, PER g, PER g 03, PER n, RAG a 04, RAG f 03, RAG n, RAG n 04 21, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI f 21, SBI g, SBI n, TUV n 61-63, ACS III, MCO III, NFO II, NFO III, NFO VII 42
Koskenkangas Marjatta TARK I, TARK II, ACL IV, MCO I, MCO VI, MCO VII, NFO I, NFO IV, SIB V, SIB VI, SIB VIII 41
Noskova Elena EXO e 03, EXO f 03 22, EXO fs, PER d 22, PER e 03, PER f 03 22, PER g 02 62, PER n 03, RAG a, RAG a 03, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI d, SBI e, SBI h, SBI h 21, SBI n 21, TUV f 61-63, ACL VIII, MCO VIII, NFO IX, SIB III, VET IV 41
Nyrup Pia ABY a, ABY ns, ABY os, BAL c 21, CRX IV, CRX VII, OLH n 25, OSH a 25, OSH b 22, OSH bs 25, OSH j 24, OSH n 03 24, SIA b, SIA e 21, SIA f, SIA n 03, SOM n, SPH II, HCL 33
Sidorova Natalia BML I, BSH ns 11, BUR f, BUR h, BUR j, BUR n, EUR n 03, EUR ns, EUR ns 23, KOR, MAN 51-52, OCI o 24, VET III, VET Kotikissat 32
Wikström Bjarne MCO II, MCO IV, MCO IX, MCO V, NEM I, NFO V, NFO VI, NFO VIII 44
Wilczek Anna ABY ps, CRX III, CRX VIII, DRX I, DRX IV, OLH n 02, OSH a, OSH a 24, OSH b, OSH b 03 24, OSH d 24, OSH g, OSH n 03 24, SIA a, SIA b 02 21, SIA b 03, SIA h, SIA n, SOM a, SPH V, HCS, VET I, VET II 40
8 tuomaria