Omakissa
POROK 48. kansainvälinen kissanäyttely 2.7.2016
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.7.2016 Loppuu 2.7.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 6.6.2016
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu, porok.nayttely@gmail.com, p. 050 410 9010
Näyttelypäällikkö, myyntipöydät, mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 050-4868851 
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen ,willicon@surok.fi
Rahastonhoitaja: Lotta Ovaska, talous.porok@gmail.com
Lisätietoja Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 36 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • POROKin jäsenten kissat 33 € / kissa / pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 33/36 € / kissa. • Tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15 €.

Leimakortilla maksettaessa leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille heti ilmoittautumisen jälkeen!
 
Näyttelykutsu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 62 61 0 0 1
2 148 148 0 0 0
3 95 95 0 0 0
4 55 55 0 0 0
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 369 368 0 0 1

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO a FI*Mogi's Beau Bobby 1 Uros 5 (IC) Coste Louis Abs
2 EXO b 22 Bruce Will Katbor-Kis*RU 1 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
3 EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
4 PER n FIN*Mogi's Tango A'mor 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 4
4 PER n FIN*Mogi's Tango A'mor 1 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
5 PER n S*Vilda Western's Cute Claire 1 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
6 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
7 PER d S*Gildas Vittoria Belvedere 1 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
9 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB NOM
10 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM BIS
11 PER ns 22 62 SE*Grinchen's Nymphadora Tonks 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
12 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
13 PER e 03 FI*Celestial's It takes 2 to Tango 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
14 PER g 03 FI*Celestial's My Precious 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
15 PER g 03 Twintorps Non Stop 1 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
16 RAG n FI*MyOrigo's Ada Lovelace 1 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX2
17 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
18 RAG n FI*Minipeikon Ålivia 1 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX2
19 RAG n S*Sotarhusen's Ingrid 1 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 BIV NOM
20 RAG a Shinysky Dreamcatcher 1 Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
21 RAG c FI*Minipeikon Yönkiitäjä 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
22 RAG d S*Raggadish's Invite 1 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
23 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
24 RAG n 03 S*RagGorgeous Berry n'Ice 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
25 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
26 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV
27 RAG n 03 FI*Gneides Drogo the Unbeaten 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX2
28 RAG n 04 FI*Collicatin Wonderful Walle 1 Uros 7 (CH) Coste Louis Abs
29 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV NOM BIS
30 RAG a 03 S*Krickelins Rufus 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
31 RAG a 03 FI*Celestial's When I was Your Man 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
32 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
33 RAG a 03 FI*Celestial's Heaven Can Wait 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
34 RAG a 04 SE*Sightly Dolls Magnum Flirty kiss 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
35 RAG b 04 FI*Gneides ChristopherColumbus 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
36 RAG c 04 FI*Utuinen VioLetto PurPurn 1 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
37 RAG f 03 FI*Celestial's Angel on My Shoulder 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
38 SBI n FI*Felinessi Boris 1 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB NOM
38 SBI n FI*Felinessi Boris 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
39 SBI n FI*Hedvigian Eerik 1 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
40 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma 1 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB BIV NOM
41 SBI n FI*Tärn Klara 1 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
42 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM NOM
43 SBI b FI*Helin's Burton 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
44 SBI c (N)Temms Ruscus 1 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
45 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 1 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
45 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
46 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
47 SBI d FI*Helin's Ben 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
48 SBI f FI*Mainio's Aleksandra Aurora 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
48 SBI f FI*Mainio's Aleksandra Aurora 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
49 SBI g FI*Mainio's Betty Liisa 1 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
50 SBI g FIN*Harebell Keshia 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
51 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM BIS
52 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM
52 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
53 SBI a 21 S*Källtäppans Fenzo Felton 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
54 SBI a 21 NO*Par Pay's Kahl Drago 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
55 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde 1 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
56 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
56 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina Arvosteltu
57 ACL III / ACL n 22 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl 2 Uros 6 (IP) Persson Annelie EX1 CAGPIB
58 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC NOM
59 ACL VII / ACL fs 22 FI*Operadoll's Melisande Mimi 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
60 ACL VIII / ACL as 03 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
61 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 3 (GIC) Persson Annelie EX1 CACS
62 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl 2 Naaras 7 (CH) Persson Annelie EX1 CACIB
63 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
63 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
64 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
65 ACS VIII / ACS fs 09 22 FI*Dezzicat's Harmony HaloCurl 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
66 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV
67 MCO I / MCO n Beartooth Mountain Neo 2 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie Abs
67 MCO I / MCO n Beartooth Mountain Neo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
68 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
69 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Queenie 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
70 MCO II / MCO n 03 (N)Hunstadmoen's Jørgen 2 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
71 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Earthling Starman 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
72 MCO III / MCO a 22 S*Maffialigan's Vega 2 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie Abs
73 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Damareos 2 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
74 MCO III / MCO n 22 FI*HeavyMeows Sacrifice of Acoonitum 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
75 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks 2 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
76 MCO III / MCO n 22 FI*Enzahin Lonesome Rider 2 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
77 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX2
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Encore Amy Jade 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
83 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX2
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Golden Boy 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
85 MCO V / MCO e (N)Nordic Lynx's Original Man 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
86 MCO V / MCO f 22 FI*Hiesun Glorious Greta 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira Abs
87 MCO VI / MCO d 09 22 Battle Creek's Allegro 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
88 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira MCO es 22
89 MCO V / MCO e 22 FI*HeavyMeows Betty Boop 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
90 MCO V / MCO e 22 FI*LovelyLife Redrunner Romeo 2 Uros 13c (Määrittely) Henry Stéphane MCO e 22
90 MCO V / MCO e 22 FI*LovelyLife Redrunner Romeo 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
91 MCO V / MCO d FI*NineTales Knight of Seven Kingdoms 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
92 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
93 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Be Like Red Adair 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM BIS
94 MCO V / MCO g 23 FI*Maikkilan Granite 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
95 MCO VI / MCO g 03 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX3
96 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX4
97 MCO VI / MCO f 09 22 (N)Hunstadmoen's Leah 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM BIS
98 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX2
99 MCO VI / MCO f 09 FI*Hiesun Lady Evil 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX2
100 MCO VI / MCO g 09 23 FI*LovelyLife New Ages Niisku 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
101 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV NOM
102 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
103 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM BIV
103 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
104 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB NOM
105 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
106 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS BIV
107 MCO VII / MCO ns 22 FI*CoonShadow WildFire 2 Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
108 MCO VII / MCO ns 23 FI*Hiesun Kurt Cobain 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 No Cert
109 MCO V / MCO d 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
109 MCO VII / MCO ds 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi 2 Uros 13c (Määrittely) Henry Stéphane MCO d 22
110 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 3 (GIC) Persson Annelie EX1 CACS
111 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie EX3
112 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB
113 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie EX2
114 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Maikkilan Tuomiturkki 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie Abs
115 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 12 (Pennut) Persson Annelie EX1 BIV NOM
116 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Maikkilan Tuhkamarja 2 Naaras 10 (KAS) Persson Annelie EX1 CAP
117 MCO IX / MCO w 61 FI*Krysos Gin Tonic 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
118 MCO IX / MCO w 62 FI*Lionstyle Koh-i-Noor 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
119 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM
120 NEM I / NEM n 21 Ovetjkin Dexterovich Silkasib 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
121 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Caramel 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
122 NEM II / NEM n 03 Nelson Snow Magic 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
123 NEM II / NEM a 03 21 FleurAmour Yuray of TaigaStar 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
124 NFO I / NFO n FI*Mirkulan James Bond 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
125 NFO I / NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM
125 NFO I / NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
126 NFO I / NFO a Ihanas Independent Soul *** 2 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX2
127 NFO I / NFO n Ihanas Odd One Out *** 2 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
128 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
128 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
129 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
130 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
131 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB
132 NFO III / NFO n 24 FI*FoxyPaw's Mannish Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1
133 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Persson Annelie KM NOM
134 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
135 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane Abs
136 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
137 NFO IV / NFO n 03 22 S*Gunsmokes Telly 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
138 NFO IV / NFO n 01 21 63 S*Zygot's Dojan 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane Abs
139 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV NOM
140 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
141 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM
142 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Lolcat's Duchess Catherine 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
143 NFO V / NFO d 22 S*Pax Romas Armin 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira Abs
144 NFO V / NFO g FIN*Mirkulan Bridget Jones 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
145 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie EX2
146 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline 2 Naaras 7 (CH) Persson Annelie EX1 CACIB
147 NFO VI / NFO f 09 22 S*Pax Romas Lawliet 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
148 NFO VI / NFO d 09 23 Squall Leonhart Laguna Loire*GB 2 Uros 12 (Pennut) Persson Annelie Abs
149 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Hemligheten's Blaze 2 Naaras 12 (Pennut) Persson Annelie EX1 BIV
150 NFO VI / NFO f 09 22 S*Isgården's Åska 2 Naaras 12 (Pennut) Persson Annelie EX2
151 NFO VII / NFO as 23 FIN*Mirkulan Bella Cullen 2 Naaras 7 (CH) Persson Annelie EX1 CACIB
152 NFO VII / NFO fs 22 FI*DevineWild Dolce 2 Naaras 12 (Pennut) Persson Annelie EX1
153 NFO VII / NFO as 23 FI*Mirkulan Hannes 2 Uros 10 (KAS) Persson Annelie EX1 CAP
154 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 10 (KAS) Persson Annelie EX1 CAP
155 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Persson Annelie KM BIV NOM
156 NFO VIII / NFO ds 09 22 SE*Klint skogens Diamant 2 Uros 7 (CH) Persson Annelie EX1 CACIB
157 NFO VIII / NFO gs 09 24 FI*Mirkulan Ihanuus Cascada 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie Abs
158 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1 NOM BIS
159 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Honey Bee 2 Naaras 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1
160 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
161 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM BIV NOM BIS
161 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
162 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
163 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Otniel 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
164 SIB III / SIB n 24 FI*Likimain A Beautiful Lie 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
165 SIB III / SIB a 24 FI*Kesälän Jacob Jamesovic 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
166 SIB III / SIB n 24 FI*Tunturikissan Tihku 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX2
167 SIB III / SIB n 24 FI*Amante's Altair 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX3
168 SIB III / SIB n 24 FI*Hallametsän Adele 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX2
169 SIB III / SIB a 24 FI*Kesälän Josefina Jamesova 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX4
170 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
171 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Taiga 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
172 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Ben 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
173 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Nooa 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane Abs
174 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV
175 SIB III / SIB n 23 FI*Balladin Keskiyön Cowboy 2 Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
176 SIB III / SIB n 23 FI*Mäntylän Elite 2 Uros 6 (IP) Henry Stéphane Abs
177 SIB III / SIB a 23 FIN*Balladin Pihkasilmä 2 Naaras 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB NOM
178 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB BIV
179 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane Abs
180 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Kesälän Helmi Orvokki 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
181 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
182 SIB V / SIB g 24 FI*Benmar's Diana 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
183 SIB VI / SIB g 09 NO*Tundrapaw's Goldilocks 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
184 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
185 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 8 (PR) Persson Annelie EX1 CAPIB NOM BIS
186 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 3 (GIC) Persson Annelie Abs
187 SIB VIII / SIB fs 02 21 64 S*Frostuddens Ariel 2 Naaras 7 (CH) Persson Annelie EX1 CACIB
188 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI*Balladin Viihteen Kuningas 2 Uros 6 (IP) Persson Annelie EX1 CAGPIB
189 SRL III / SRL d 23 Lyra De Passion Selkirk 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
190 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Handsome 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
191 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie Abs
192 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Magnificent 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie Abs
193 TUA V / TUA f FI*Felesin Beautiful 2 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie Abs
194 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie Abs
195 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
196 BEN n 22 S*Leopardettes Qui Vivra Vera 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis Abs
197 BEN n 22 FI*Hiesun D' Artagnan 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
198 BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury 3 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
199 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
200 BEN n 24 FI*Hiesun Diamonds in the Sky 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
201 BEN n 24 CattiCartano Hard Rock 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
202 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
203 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
203 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
204 BEN n 24 FI*Hiesun Bonita Santa Maria 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
205 BEN n 22 31 FI*Hiesun Elrond of Rivendell 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
206 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
207 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
208 BEN n 22 32 FI*Hiesun Arwen Undómiel 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM
209 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB NOM
210 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB NOM
210 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
211 BLH a FI*Ullukan John Draken 3 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
212 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Kaamosjazz 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
213 BSH n FI*Aurantia's Girl on Fire 3 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
214 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
214 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
215 BSH a FI*Aurantia's Protector 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
216 BSH a IDP*Tazzamore's Night Storm 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
217 BSH d FI*Aurantia's Bengal Tiger 3 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
218 BSH f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
218 BSH f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
219 BSH f FI*Aurantia's Solar Wind 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
220 BSH f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
221 BSH g FI*Aurantia's Polaris 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM
222 BSH fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
223 BSH n 22 FI*Rhinestone's Nona 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM
224 BSH as 24 FI*Ullukan Freija 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
225 BSH c 24 FI*Ullukan Pyrypoika 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
226 BSH h 22 FI*Ullukan Lumituuli 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
227 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
228 BSH bs 33 Shansel Mystical Smile of Mars 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
229 BSH b 21 33 S*BriSavanti's Francesca 3 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir BSH b 21 33
229 BSH b 21 33 S*BriSavanti's Francesca 3 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
230 BUR n FI*Villamairean Savoy Truffle 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
231 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
232 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB BIV NOM
233 BUR a SE*Kattrox Blueberry Sweet 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX2
234 BUR a FI*Purrlein Aristocat Berlioz 3 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
235 BUR a (N)Jacko's Evita *** 3 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX2
236 BUR a FIN*Arkhitekton De Stijl 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
236 BUR a FIN*Arkhitekton De Stijl 3 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP NOM
237 BUR b FI*Enigmatic Aenigma 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
238 BUR b FI*Arkhitekton Alnwick 3 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
239 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
240 BUR c S*All Weather Downtown A Lady Cora 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
241 BUR c FI*Elwood's Azog Turmelija 3 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
242 BUR c FI*Elwood's Petunia 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
243 BUR c FI*Villamairean Honey Pie 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
244 BUR c FI*Arkhitekton Becquerel 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
245 BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
245 BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
246 BUR c S*All Weather Little Miss Sunshine 3 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB NOM BIS
247 BUR d FI*Kissmollin Guarneri 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM BIS
248 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
249 BUR d FI*Kissmollin Bourree 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
250 BUR e FI*Arkhitekton Harald 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
251 BUR f FI*Arkhitekton Melodia 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
252 BUR f FI*Arkhitekton Villanella 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
253 BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM
254 BUR h FI*Arkhitekton Penumbra 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
255 BUR h FI*ZirCat's Killer Queen 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX2
256 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS NOM
256 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Arvosteltu
257 BUR j S*Globetrotter's Havanna 3 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB NOM
258 CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
259 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
259 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
260 EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
261 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
262 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Elle 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
263 EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
264 EUR n 02 64 Tarina 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 4
265 EUR n 03 FI*Waputtaren Emeljan 3 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
266 EUR d 02 62 Taneli 3 Uros 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB
267 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
268 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
269 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM
270 MAN 51-52 / MAN d 24 53 FI*Conan Urg 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
271 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
272 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio Abs
273 OCI b 24 FI*Amare-Cattus Bowen The Bodacious 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
274 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM BIS
275 OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille 3 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
275 OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
276 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB NOM
276 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
277 OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's King 3 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS NOM
278 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
279 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 4 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
280 ABY n FI*Lovedevotion Desirée 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
281 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth 4 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV NOM BIS
282 ABY n Wil-O-Glen's Pietro 4 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
283 ABY n S*Blytens Calypso 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
284 ABY n FI*Lovedevotion Einstein 4 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
285 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
286 ABY n FI*Lovedevotion Corleone 4 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
287 ABY n FI*Lovedevotion Cleopatra 4 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
288 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 4 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP BIV
289 ABY a S*Aucuparia's Katmandu 4 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
290 ABY a S*Primuz-Zezam Kajza 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
291 ABY a FI*Lovedevotion Fantom 4 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
292 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM NOM
293 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM BIS
294 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti Abs
295 BAL d 03 21 FI*Willicon I Can't Get It 4 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
296 CRX I / CRX n FI*Saca's Chicago Gansta 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
297 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
298 CRX II / CRX n 02 64 SE*DarkTown's Brilliant Bachelor 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB NOM
299 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Twenty Twirls 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB BIV
300 CRX II / CRX n 03 SE*DarkTown's Chicago Chick 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
301 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS NOM BIS
302 CRX II / CRX b 01 63 S*Fort Knox Eric Northman 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
303 BUR g (N)Thorelin's Nemi *** 3 Naaras 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB
304 CRX IV / CRX e 03 FI*Windseeker Ifon Worthing 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti Abs
305 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
305 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 4 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir Abs
306 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
307 DRX IV / DRX f 09 S*Oblivion's Fantastic Fiona 4 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB NOM
308 DRX IX / DRX w 61 S*Wild Things Flora 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
309 DSP III / DSP f 21 FI*Indigo's Lagoona Blue 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
310 OLH n FI*Nenatnak Comes With Attitude 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
311 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
312 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
313 OSH g FI*SunSarin Angel 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
314 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
315 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM BIS
316 OSH b 24 FI*Arkhitekton Rafano 4 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
317 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
318 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
319 OSH j 24 FI*SunSarin Amazing 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
320 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover 4 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
321 OSH b 02 21 FI*Sultsinan Makundunchi 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
322 OSH ns 03 24 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
323 SIA d 21 FI*Cleverkitty A Dance with Dragons 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
324 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
324 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
325 SIA e 21 FI*SunSarin Attention 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
326 SIA j 21 FI*Feanorian Dabria 4 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
327 SIA n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
328 SIA n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
329 SIA c 03 FI*Omenatarhan Love Story 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
330 SPH III / SPH g 21 FI*Merlin-Eridan Caroline 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
331 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina DISQ
332 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Persson Annelie 1 NOM BIS
332 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
333 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 2
334 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
335 HCS Epe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 3
336 HCS Elmo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 4
337 HCS Tuisku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Persson Annelie 1 NOM
337 HCS Tuisku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 1 NOM
366 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio BSH as 24, BSH b 21 33, BSH d, BSH f, BSH ns 11, BUR b, BUR c, BUR n, CHA, MAN 51-52, OCI b 24, OCI n 24, VET 3 35
Coste Louis EXO a, PER d, RAG a, RAG c 04, RAG n, RAG n 04, SBI a, SBI f 21, SBI n, BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 24 32, BML I, BSH c 24, BSH fs, BSH g, BUR a, BUR g, EUR d 02 62 39
Fonsén Mira ACL VII, ACL VIII, MCO IX, MCO V, NFO V, SRL III, BEN n 24, BSH a, BSH bs 33, BSH n 22, BUR d, BUR e, EUR ns 22, KOR 37
Henry Stéphane MCO V (13c), MCO VII (13c), MCO V, MCO VII, NFO IV, SIB III, SIB IV 38
Isakov Vladimir BSH b 21 33 (13c), CRX VIII (13c), ABY a, ABY n, BAL d 02 21, BAL w 67, CRX I, CRX VIII, DRX IX, DSP III, OLH n, OSH a, OSH a 25, OSH b 02 21, OSH b 24, OSH b 25, OSH c 24, OSH j 24, OSH n, SIA e 21, SIA j 21, SIA n 03, SPH III 38
Peltonen Martti BLH a, BSH h 22, BSH n, BUR f, BUR h, BUR j, EUR n 03, EUR w 62, OCI bs 24, OCI ns 24, ABY o, BAL r, CRX II, CRX IV, DRX I, DRX IV, OSH a 24, OSH g, OSH ns 03 24, SIA c 03, SIA d 21 29
Persson Annelie ACL III, ACL IV, ACS VII, MCO VIII, NFO III, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB VII, SIB VIII, VET Kotikissat 35
Rautio Kristiina EXO d 22, PER d 23, PER e 03, PER g 03, PER ns 22 62, RAG a 03, RAG b 04, RAG f 03, RAG f 21, RAG n 03, SBI a 21, SBI f, SBI h, HCL, HCS, VET 1, VET 2 36
Saarela Veikko EXO b 22, PER b, PER n, PER n 03, RAG a 04, RAG c, RAG d, SBI b, SBI c, SBI d, SBI g, SBI n 21, ACS VIII, MCO IV, NFO II, SIB II, SIB V, SIB VI, TUA III 35
Sneum Hanne Sofie MCO I, MCO II, MCO III, MCO VI, NEM I, NEM II, NFO I, TUA V 33
10 tuomaria.