SUROK 150. kansainvälinen kissanäyttely 24.07.2016
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.7.2016 Loppuu 24.7.2016
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 1.7.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.7.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI.  show@surok.fi

Kaisa Ylinenpää (yhdistyksen pj/näyttelypäällikkö/kauppiaat/hyvinvointivastaava) p. 040 732 1748
Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (rahastonhoitaja) rahastonhoitaja@surok.fi



Lisätietoja
 
Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.


Leimakortit postitettava välittömästi ilmoittautumisen jälkeen!

Näyttelymaksun eräpäivä on HETI!

Näyttelykutsu

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä on lauantai 9.7.2016
Näyttelyssä jaetaan pieni lahja kaikille näytteilleasettajille 150. näyttelyn kunniaksi. (Lisätietoja info-kirjeessä)

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 75
2 128
3 115
4 121
Kotikissat 3
Yhteensä 442

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Leslie van Grebst Abs
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Champion Gina Grob EX1 CAGCIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
7 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO n 21 33 Thor Delle Lune Saracene *** Uros International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB NOM
Shadi Elvis Presley *** (PER n 33) x St Jude Ofra Haza *** (EXO f 21 33)
9 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
10 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros International Premior Gina Grob EX1 CAGPIB
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
11 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Leslie van Grebst KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
12 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Gina Grob Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Gina Grob KM NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
14 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Champion Gina Grob EX1 CACIB
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
15 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
16 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX1 NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
17 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
17 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
18 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
19 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Gina Grob EX1 CAPS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
19 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Caroline Stoa 1 NOM
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
19 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
20 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Supreme Premior Gina Grob KM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
21 PER n 21 33 Double Take Fashion Baby, DSM Naaras International Premior Gina Grob EX1 CAGPIB
Double Take Showstopper (PER n 21 33) x Karabel's Soul Sister (PER g 33)
22 PER f 21 33 Benoma Just a Star Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Sandypaws Darling Kisses of Benoma (PER f 21 33)
23 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
24 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Supreme Champion Leslie van Grebst KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
25 RAG a FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Festuca Glauca Uros Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
26 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
27 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
28 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Gina Grob KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
29 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Safireyes Cheshire Cat Naaras Champion Gina Grob EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Safireyes Madison (RAG a 03)
30 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Safireyes Midsummer Shine Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Safireyes Big Apple (RAG n 04) x FI*Safireyes Rose (RAG n)
31 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Wildemar Charming Star Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Sunrunner's Jesstin (RAG a 04) x FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe (RAG n 03)
32 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
33 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
34 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Gina Grob KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
35 RAG a 03 FI SRK LO FI*Maplehill's Rely On Shaman Uros Kastraatti Gina Grob EX1 CAP
Relyonshaman Beruthiel*PL (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Snowfall (RAG a 03)
36 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
37 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Lepadella igitur Uros Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
38 SBI n FI SK LO 15 EE*Egeria Alsiade's Fleur Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
S*Raus Höjden's Kentauros (SBI n) x EE*Coco Chanel Alsiade's Fleur (SBI n 21)
39 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
40 SBI a FI SK LO 16 FI*JoJon Zhansheng Pic Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1 NOM
FI*Adalgisa's Cassiel (SBI a) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
41 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
42 SBI a Rasmus Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
S*Silver Crystals Dreamcatcher (SBI a) x S*Amberdale Samantha O'Carroll (SBI a 21)
43 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
44 SBI b FIN SRK LO FIN*Canth's Suklaapallo Uros Supreme Premior Gina Grob KM
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
44 SBI b FIN SRK LO FIN*Canth's Suklaapallo Uros Veteraani Caroline Stoa 2
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
45 SBI b FI SRK LO FI*Shonamei's Golden Sunset Naaras Kastraatti Gina Grob EX1 CAP
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FI*Mithrandilin Elwing (SBI b)
46 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Caroline Stoa 2
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
47 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
48 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
49 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
50 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
51 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras International Premior Gina Grob EX1 CAGPIB
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
52 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Premior Gina Grob EX1 CAPIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
53 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB NOM
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
54 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
54 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Caroline Stoa 3
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
55 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
55 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Caroline Stoa 4
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
56 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
57 SBI a 21 Shapur Escada *** Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
NO*Lille Muppis Bajas *** (SBI b) x S*Raus Höjden's Zita (SBI a 21)
58 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian BoyZone Keith Uros Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
59 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Bellorita Naaras Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
FIN*Jadinell Lord of Sun (SBI b 21) x FIN*Cetulean Elysée Special (SBI a)
59 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Bellorita Naaras Veteraani Caroline Stoa Arvosteltu
FIN*Jadinell Lord of Sun (SBI b 21) x FIN*Cetulean Elysée Special (SBI a)
60 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Gina Grob KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
61 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Gina Grob KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
62 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Gina Grob KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
63 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros International Champion Gina Grob Abs
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
64 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Hayalet Uros Champion Gina Grob Abs
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
65 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black Uros International Champion Gina Grob EX1 CAGCIB
S*Wailet's Uriel (TUV a) x S*Wi'nte Sams River Song (TUV g)
66 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 16 FI*Bastetin Alaattin Uros Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1 NOM BIS
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
67 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS NOM BIS
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
68 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM NOM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
69 ACS II / ACS n 03 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Verstappen Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
70 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS NOM
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
71 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dexter Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
72 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Marino Koot EX1 CAGPIB
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
73 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Enya Naaras International Champion Diana di Natale Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
74 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Vuorensinen Vidia Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Kiara (MCO fs 09)
75 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
76 MCO II / MCO n 03 FI SK RX 16 Kleo Naaras Nuoret 7-10 kk Marino Koot MCO ns 09
Shelter Bastet Dodge Durano (MCO ns 09) x Igrushka Leon Heart (MCO ns 09 22)
77 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Marino Koot KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
78 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Champion Marino Koot EX1 CACIB BIV NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
79 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Champion Marino Koot EX1 CACIB
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
80 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1 NOM
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
81 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff Uros Pennut 4-7 kk Marino Koot EX1 NOM
HoneyDevil Most Wanted (MCO d 22) x S*Stortassen's Filippa (MCO n 22)
82 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Marino Koot EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
85 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 16 Best Ilves Affi Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX2
Best Ilves Volsung (MCO d 09 25) x Prizni Zimenok*RU (MCO f 22)
86 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
87 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Taganka Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
88 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Supreme Champion Marino Koot KM BIV
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
89 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Avoin Marino Koot EX2
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
90 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 Q'Dagmera Leonila Coon*RU Naaras Avoin Marino Koot EX1 CAC
D'Borovik Afonya Coon*RU (MCO d 22) x Gypsy Queen Leonila Coon*RU (MCO a 09 22)
91 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Marino Koot Mitätöity Mitätöity
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
92 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
93 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Escape's Happy Apple Naaras Pennut 4-7 kk Marino Koot EX1
Sokolpark Finlandia of Bonneamie (MCO d 03 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
94 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
95 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Premior Diana di Natale Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
96 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros International Champion Malin Sundqvist EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
97 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB BIV
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
98 MCO VIII / MCO as 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zero Hour Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
99 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Clara White Hip Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
100 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
101 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
102 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Marino Koot EX1 CACS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
103 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Champion Marino Koot Abs
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
104 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Pennut 4-7 kk Marino Koot EX1
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
105 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Genius Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
106 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Diana di Natale KM BIV NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
107 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Diana di Natale KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
108 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
109 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
110 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
111 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Diana di Natale KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
112 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
113 NFO II / NFO a 09 S*Segersjös Riggs Generalvante Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Segersjös Lovikka (NFO gs 03 22)
114 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x S*Lofvens Edda Eternally Mine (NFO f)
115 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Katinkurun Villakarvajalka Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist Abs
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Tähtitassun Purr Kissa (NFO f 09 24)
115 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Katinkurun Villakarvajalka Naaras Veteraani Anna Wilczek Abs
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Tähtitassun Purr Kissa (NFO f 09 24)
116 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros International Champion Malin Sundqvist EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
117 NFO IV / NFO n 03 24 S*Glömstaskogens Yessie Yes Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
S*Drakborgens Yllin Kyllin, DVM (NFO ns 09 22) x S*Trollgumman's Yrja Yrväder (NFO fs 03 24)
118 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
119 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 NOM BIS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
120 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Malin Sundqvist KM BIV NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
122 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Supreme Premior Malin Sundqvist KM
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Anna Wilczek 3
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
124 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 No Cert
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
124 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Siitos Caroline Stoa
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
125 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dikibyr Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
126 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
127 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Disa Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX3
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
128 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
129 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
130 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
131 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Avoin Caroline Stoa EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
132 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
133 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
134 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM BIV NOM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
135 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
136 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
136 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
137 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras Grand International Champion Marino Koot EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
137 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
138 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Pennut 4-7 kk Marino Koot EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
139 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
140 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
141 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
142 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
143 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Honey Bee Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
144 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Segersjös Qip Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB NOM
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
145 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Louhelan Peanut Buttah Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
146 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
146 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Anna Wilczek 2
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
147 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Grand International Champion Marino Koot EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
148 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 Anka Angara*RUS Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
Windows Angara*RUS (SIB n) x Pesnya Angara*RU (SIB n 24)
149 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Out of Competition Malin Sundqvist arvosteltu
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
150 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Diana di Natale KM BIV
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
150 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
151 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
152 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
152 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Anna Wilczek 3
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
153 SIB III / SIB n 23 S*SaMa's Cigge Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
SE*Simplicity Lynx Ajax (SIB ns 11) x S*Villa Daphne Ilyena (SIB ns 23)
154 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 FI*Amante's Artemis Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
155 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras Avoin Diana di Natale Abs
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
156 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
157 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Ben Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
158 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
159 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale Abs
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
160 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Marino Koot EX1 CACS NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
161 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
162 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros International Premior Marino Koot EX1 CAGPIB
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
163 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Kastraatti Marino Koot EX1 CAP
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
164 SIB V / SIB f 24 S*Maollich's D-Diana Ross Naaras International Champion Marino Koot EX1 CAGCIB
S*Maollich's Stanizlav Boyanov (SIB ds 24) x S*Spinnsibbs Harmony (SIB n 24)
165 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Avoin Marino Koot Abs
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
166 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Supreme Premior Marino Koot KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
167 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras International Premior Marino Koot EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
168 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
169 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
170 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
171 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
172 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
173 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
174 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
175 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
176 TUA II / TUA a 03 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Vilmastiina Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
177 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Marino Koot EX1 CACS
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
178 TUA VII / TUA ns FI SRK RX Aysel Lada Kedi *RU Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
179 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB NOM
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
180 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
180 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
181 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
182 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
183 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Josmarin Legolas Uros Champion Caroline Stoa Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
184 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 16 FI*Elekatin Murino Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Elekatin Miss Universum (TUA n)
185 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
186 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
187 BEN n 24 Missery Varihan *** Uros Avoin Bobby Funk Abs
Missery Chon *** (BEN n 24) x Missery Peche *** (BEN n 22 32)
188 BEN n 24 FI SK LO 16 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
189 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
190 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras International Premior Bobby Funk Abs
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
190 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Veteraani Dorte Kaae Abs
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
191 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Purrly Bay Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
192 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
193 BEN n 22 33 Supernova Snow Bear Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Southlynn Ripple in Reality (BEN n 22 32) x Supernova Milli Vanilli (BEN n 24 33)
194 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
195 BEN n 22 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jamboree Uros Premior Dorte Kaae Mitätöity Mitätöity
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
196 BEN n 24 31 Missery Solves *** Uros Avoin Dorte Kaae Abs
Missery Chon *** (BEN n 24) x Missery Ognechka *** (BEN n 24)
197 BEN n 24 32 Missery Sacha *** Uros Avoin Bobby Funk Abs
Missery Chon *** (BEN n 24) x Missery Peche *** (BEN n 22 32)
198 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
198 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
199 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Premior Martin Kabina EX1 CAPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
200 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
201 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra's Roly-Poly Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
202 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
203 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
LV*Fairy Dream Urris (BML bs 11) x Tidernas Nyponros (BML fs 11 31)
204 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
205 BML I / BML ns 11 31 Liza du Madison cat's Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
Isco du Madison cat's (XSH ns 11) x Jasmine Blue af Misapotanien (BML as 11)
206 BML II / BML js 11 FI SK LO 16 Pepsi af Misapotanien Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 BML hs 12 31
SE*Miss World's Filippi (BML ds 12 31) x Uni-X af Misapotanien, DVM (BML ns 11)
207 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
208 BSH a FI SK LO 16 FI*Chokotoe's Lord Blue Hair Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose (BSH a)
209 BSH a FI SK LO 16 FI*Feronian Kashmir Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX2
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
210 BSH d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
211 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
211 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
212 BSH e FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
213 BSH f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
213 BSH f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
214 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM BIS
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
215 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
216 BSH g FI SK LO 16 FI*Coventry's Quirinia Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX2
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
217 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
218 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 FI*Kipardi's Norman Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
Bossche Bol de Broeckloni (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Jane Austen (BSH ns 24)
219 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 Vale of Proud's Ichona Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC NOM
Brass Band de Broeckloni (BSH ns 22) x Vale of Proud's Rush Hour (BSH ns 22)
220 BSH g 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Argentine Rose Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Black Widow II (BSH n)
221 BSH ns 03 24 62 FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Silver Lightning Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Britz Buster Jaxx (BSH ns 22) x FI*Rhinestone's Gwendolyn (BSH a 01)
222 BUR a FI SRK LO 14 FI*Ninelli's Yaramaz Yildiz Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
223 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
224 BUR b FI SK LO 15 FI*NanSin Ramoona Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*NanSin I just can't stop Lovin you (BUR n)
225 BUR c FI SK LO 16 FI*NanSin Magic Girl of Love Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 NOM
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
226 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
227 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1 NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
228 BUR e FI SK LO 16 FI*Karvanverran Mahatma Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
229 BUR e FI SK LO 16 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
230 BUR f FI SK LO 15 FI*Aavan Elka Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
Woland Magic Valley*RU (BUR n) x FI*Aavan Aamukaste 5AM (BUR g)
231 BUR g FI SK LO 16 FI*Karvanverran Malala Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
232 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
233 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
234 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
235 BUR j FI SK LO 16 FI*Aberwyn Whitney Whiteout Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FI*Almond's Domino (BUR b) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
236 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Martin Kabina KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
237 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM BIV
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
238 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
239 CHA Alice Degli Uffizi Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Ulisse de il Lionello (CHA ) x Zsa Zsa Gabor Degli Uffizi (CHA )
240 CHA FI SK LO 16 FI*Hämynhäivän Hile Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk Abs
Hatchi de L'Ocean D'Amour (CHA ) x RS*Blue Thunder Gracia (CHA )
241 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS NOM BIS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
242 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras Champion Lena Vencliková Mitätöity Mitätöity
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
243 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
244 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
245 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Dorte Kaae KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
246 EUR d 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lounatuuli Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
247 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
248 EUR e 24 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
249 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
250 EUR g 24 FI SRK LO FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
251 KBL I / KBL w 62 FI SRK RX 14 Cezar Ostrov Koshek Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB NOM
Maksimilian Laskovoe Solnyshko (KBL w) x Yukka (KBL g 24)
252 KBL III / KBL d 24 FI SK RX 14 FI*Lilldale's Hufflepuff Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Lynx Standart Pluton (KBL ds 22) x FI*Kuriton Algebra (KBL f 24)
252 KBL III / KBL d 24 FI SK RX 14 FI*Lilldale's Hufflepuff Naaras Määrittely Bobby Funk KBL d 24
Lynx Standart Pluton (KBL ds 22) x FI*Kuriton Algebra (KBL f 24)
253 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Martin Kabina KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
254 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Champion Martin Kabina Abs
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
255 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Martin Kabina Abs
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
255 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Dorte Kaae Abs
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
256 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Premior Martin Kabina Abs
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
257 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
258 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
259 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Premior Dorte Kaae Mitätöity Mitätöity
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
260 MAN 53 / MAN n 09 53 FI SK RX 15 FI*Pikkeen Tuike Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
261 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
262 MAU ns 24 FI SRK LO FI*CatNmaus Amira Sabihah Naaras Champion Lena Vencliková Mitätöity Mitätöity
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
263 MAU ns 24 FI SK LO 15 FI*Ausare Chandani Naaras Avoin Lena Vencliková Abs
FI*Ausare Burraburiash (MAU ns 24) x FI*Iltavilli Iseret Isis (MAU ns)
264 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
265 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 BIV NOM BIS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
266 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
267 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Martin Kabina Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
267 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Dorte Kaae Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
268 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
269 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
270 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras Supreme Premior Martin Kabina KM NOM
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
270 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
271 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
272 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
273 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
274 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
275 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
276 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
276 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Siitos
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
277 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
278 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Northalla Ethereal Medium Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 NOM
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
279 OCI b 24 FI SK LO 16 FI*Topspot Less Is More Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
280 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Lena Vencliková KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
280 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
281 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS NOM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
282 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
283 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
284 OCI c 24 FI SK LO 14 FI*Guttatus Polar Star Naaras International Champion Dorte Kaae Abs
Blackwater Owi No Limit (OCI c 24) x FI*Guttatus Princess Sophie (OCI b 24)
285 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
286 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Corvus Corone Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FIN*Northalla Juniper (OCI b 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
287 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
288 OCI cs 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
289 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Sabine Mösch KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
290 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
291 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Modunia Mgodi Uros International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
292 ABY n Soom Vincent Vega *** Uros Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
Soom Monty Python *** (ABY n) x Soom Roma Mafia *** (ABY o)
293 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
294 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS BIV
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
295 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros International Premior Sabine Mösch EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
296 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast Uros International Premior Sabine Mösch EX1 CAGPIB
S*Abylyx Fedelini Fresco (ABY n) x S*Aucuparia's Sinope (ABY n)
297 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
297 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Siitos Anna Wilczek
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
298 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros International Champion Anna Wilczek CAGCIB BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
299 ABY a DK*Saltvig's Ming Uros Champion Anna Wilczek Abs
Bright Sky af Khartoum, JW, DVM (ABY n) x DK*Saltvig's Iza (ABY n)
300 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Danika Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
301 ABY a FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Mwezi Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX3
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
302 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae King! Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
303 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX4
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
304 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Master! Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
305 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
306 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zadkiel Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
307 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
308 ABY o FI SK LO 15 FI*Vorax Bellatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX2
FI*Redcheetah's Rufus (ABY o) x FI*Vorax Artemisia (ABY p)
309 ABY o FI SK LO 16 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
310 BAL n 21 FI SK LO 15 FI*Willicon Until I Get You Naaras Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
FI*Noxx The World Is NotEnough (OLH n 03 25) x SE*Qjou'z Costa Rica (BAL r)
311 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Irisa Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
312 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's BigBabOl Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 NOM BIS
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
313 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Sabine Mösch KM NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
314 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
315 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Feona Naaras Champion Argia Laura Burani Ferrari Abs
Theo Noksas*LT (CRX d) x EE*Solaris Planet Rifa (CRX n 03)
316 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
317 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 13 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros Premior Argia Laura Burani Ferrari Mitätöity Mitätöity
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
318 CRX VIII / CRX b 01 32 FI SK LO 15 FI*Gaala-Star Garfield Uros Kastraatti Martti Peltonen Abs
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FI*Gaala-Star Camelia (CRX a 03 33)
319 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 16 EE*Solaris Planet Irs Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
320 DRX I / DRX n Valtera Herbert *** Uros Avoin Argia Laura Burani Ferrari Abs
Golden Elf Kaspar of Valtera *** (DRX d 09) x Likoma's Wilma of Valtera *** (DRX h 03)
321 DRX I / DRX n FI SK LO 15 FI*Riepujengin Tittelintuure Uros Grand International Premior Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAPS
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
322 DRX III / DRX d Valtera Nicole *** Naaras Avoin Sabine Mösch Abs
Dharma's Lucly Strike *** (DRX ) x Valtera Garaitz-Peacock *** (DRX g 03)
323 DRX III / DRX e FI SK LO 15 FI*Pihlajan Bertel Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FI*Pihlajan Martti-Benjamin (DRX d 09 24) x FI*Pihlajan Olivia Tähtiturkki (DRX f 24)
324 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
325 DRX VII / DRX n 33 FI SK LO 16 Nefertiti from Loud Kiss *LV Naaras Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
S*Wild Things Tutankhamon (DRX n) x Ankhesenamun from Loud Kiss *LV (DRX as 21 33)
326 DRX VII / DRX d 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Vink Panther Uros Premior Argia Laura Burani Ferrari Mitätöity Mitätöity
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
327 DRX VIII / DRX a 09 32 Elfe Feerique Louis II Uros Champion Argia Laura Burani Ferrari Abs
Phu Quoc's Jummy (DRX a 09 32) x Elfe Feerique Happy (DRX w)
328 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Grand International Premior Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAPS NOM
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
329 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
330 OLH q 03 24 FI SK LO 15 FI*Galene's Dracunculus Vulgaris Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Blue Passion (SIA a 03 21)
331 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1 NOM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
332 OSH b FI SK LO 15 FI*Jalecat's ZC Aamuisin Naaras Kastraatti Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAP
FI*Jalecat's O'Boy (OSH b 24) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
333 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
334 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
335 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
335 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Siitos Sabine Mösch
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
336 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Martti Peltonen Abs
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
337 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
338 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
339 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAGCIB
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
340 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Argia Laura Burani Ferrari KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
341 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Argia Laura Burani Ferrari KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
342 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
343 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*Meikatin Angeli Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
344 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Grand International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
345 OSH b 03 22 FI SRK RX FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
346 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
347 OSH b 03 24 FI SRK LO 14 FI*Jalecat's SinCityGirl Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Jalecat's NothingElseMater (OLH bs)
348 OSH f 03 24 FI SK RX 16 FI*Purrfektin Gilda Naaras Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x Lami's Hallo Aziza (OSH f 03 24)
349 OSH h 03 24 FI SK LO 16 One Fun Sun's World Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
UA*Made in Ukraine X-Factor (OSH b 24) x Appetite Sun's World (OSH e 03 25)
350 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
351 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
352 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
353 RUS FI SK LO 14 Lirika Flor De Azur *ES Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX2
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
354 RUS FI SK LO 16 Blue Wind Eternal Flame of Zarin Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC BIV
Blue Wind Avalon (RUS ) x Blue Wind Witch of Heaven (RUS )
355 RUS FI SK LO 15 Ynahita Akvamarin, CZ Naaras Avoin Martti Peltonen EX2
Czar Pyotr von Rhiannon (RUS ) x Qui Vivra Verra's Anahita (RUS )
356 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX2
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
357 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 BIV
FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
358 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
359 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Hansa Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
360 RUS FI SK LO 14 FI*Zarin Simply the Best Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS BIV NOM
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
361 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
362 RUS FI SK LO 15 Asolan Monsieur Mau Vander Marco Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
Marco of Happy Song (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
363 RUS FI SK LO 15 FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Marco of Happy Song (RUS ) x FI*Muskatz's Viktoria (RUS )
364 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
365 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
366 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
366 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
367 SIA a FI SK LO 15 FI*Twist-Tiramisun X Uros Avoin Anna Wilczek EX1 No Cert
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Rapunzel (SIA n)
368 SIA a FI SK LO 15 FI*Twist-Tiramisun Zeta Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
369 SIA a FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
369 SIA a FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Martin Kabina 1 NOM BIS
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
370 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Pretzel Uros International Premior Anna Wilczek Abs
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Muusa (SIA n)
371 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Siitos Anna Wilczek
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
371 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
372 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
373 SIA b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄläTyriNyt Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
374 SIA b FI SK LO 16 FI*Kelmikerhon Egyptin prinssi Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Kelmikerhon Elli Karamelli (SIA n)
375 SIA c FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Supreme Champion Sabine Mösch KM BIV NOM BIS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
376 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Supreme Champion Sabine Mösch KM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
377 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A Obi-Wan Kerubi Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
378 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
379 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACIB
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
380 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM NOM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
381 SIA b 21 FI SK LO 16 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 NOM BIS
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
382 SIA f 21 FI SK LO 16 Melkatz Midnight Sun-of-Viitakon Naaras Avoin Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAC
Melkatz Kourvoisier Konyak (SIA d) x Melkatz Conga Dancer (SIA f 21)
383 SIA n 03 FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino (OSH n 03)
384 OSH d 02 FI SK LO 16 FI*Cleverkitty The Great Star Of Africa Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Birregin Pierre Précieuse (SIA d 02) x FI*Purrfektin D'ippedidyy (OSH f 03 24)
384 SIA d 02 FI SK LO 16 FI*Cleverkitty The Great Star Of Africa Uros Määrittely Argia Laura Burani Ferrari OSH d 02
FI*Birregin Pierre Précieuse (SIA d 02) x FI*Purrfektin D'ippedidyy (OSH f 03 24)
385 SIA n 03 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
386 SIA b 01 21 FI SK LO 15 FI*Meikatin Aslak Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
387 SIA b 01 21 FI SK LO 16 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
388 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS NOM
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
389 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
390 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Elvira chionura Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
391 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
392 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Sabine Mösch KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
393 SOM o FI SK LO 15 FI*Amajan Klara Kassandra Naaras International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
394 SOM o FI SK RX 15 FI*Amajan Leela Lazzarella Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
FI*Amajan Ilfredo Idolo (SOM n) x FI*Amajan Hafta Hilaria (SOM n)
395 SOM o FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 BIV
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
396 SPH I / SPH n 21 FI SRK RX FI*Wanadoo Ecoenergy Uros Grand International Premior Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAPS
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x Bemisu Galadriel (SPH n 21)
397 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 15 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
398 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAGCIB
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
399 SPH IV / SPH d 03 FI SK LO 15 FI*Hebblas Olivia Naaras Avoin Argia Laura Burani Ferrari Abs
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Hedia (SPH g 09 32)
400 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Champion Argia Laura Burani Ferrari KM BIV NOM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
401 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 14 FI*Hobbitqueen's Grizabella Naaras Supreme Champion Argia Laura Burani Ferrari KM
FI*Hobbitqueen's Michael J. (SPH n 31) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
402 SPH V / SPH n 33 FI SK LO 16 Vandvis Chocolate Eclair Uros Avoin Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAC
Vandvis Just Chocolate (SPH b) x Vandvis Sweetest Perfection (SPH n 33)
403 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Argia Laura Burani Ferrari KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
404 HCL Kelmi Uros Kotikissat Bobby Funk 1 NOM
405 HCS Mei Naaras Kotikissat Bobby Funk 1
406 HCS