SUROK 149.kansainvälinen kissanäyttely 23.07.2016
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.7.2016 Loppuu 23.7.2016
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 1.7.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.7.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut DRX BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI.  show@surok.fi

Kaisa Ylinenpää (yhdistyksen pj/näyttelypäällikkö/kauppiaat/hyvinvointivastaava) p. 040 732 1748
Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (rahastonhoitaja) rahastonhoitaja@surok.fi


SUROKin Vuoden 2015 parhaat kissat palkitaan aamulla ennen arvosteluiden alkua
Lisätietoja Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.


Leimakortit postitettava välittömästi ilmoittautumisen jälkeen!

Näyttelymaksun eräpäivä on HETI!



Devon Rex erikoisnäyttely (järjestää Suomen Devonrengas ry) & Breed BIS & Best of Best

Näyttelykutsu


Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä on perjantai 8.7.2016.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 82
2 128
3 123
4 183
Kotikissat 4
Yhteensä 520

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Caroline Stoa Abs
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
7 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
9 EXO n 21 33 Thor Delle Lune Saracene *** Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
Shadi Elvis Presley *** (PER n 33) x St Jude Ofra Haza *** (EXO f 21 33)
10 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
11 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
12 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
13 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Malin Sundqvist Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
14 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
15 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
16 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
17 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
18 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
18 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Malin Sundqvist 1 NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
19 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 No Cert
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
20 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
20 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Malin Sundqvist 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
20 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
21 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
22 PER n 21 33 Double Take Fashion Baby, DSM Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
Double Take Showstopper (PER n 21 33) x Karabel's Soul Sister (PER g 33)
23 PER f 21 33 Benoma Just a Star Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Sandypaws Darling Kisses of Benoma (PER f 21 33)
24 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 No Cert
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
25 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
25 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
26 RAG a FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Festuca Glauca Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 No Cert
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
27 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
28 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
29 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
30 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Wildemar Charming Star Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Sunrunner's Jesstin (RAG a 04) x FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe (RAG n 03)
31 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's InsideInMySoul Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Sweet Shadow (RAG n)
31 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's InsideInMySoul Naaras Veteraani Malin Sundqvist 3
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Sweet Shadow (RAG n)
32 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
33 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Diamonds In The Sky Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
34 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
34 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
35 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
36 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Malin Sundqvist KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
37 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
38 RAG a 03 FIN SRK LO Relyonshaman Beruthiel*PL Uros International Premior Malin Sundqvist Abs
FIN*Shyshaman's Little Man Love (RAG n 03) x FIN*Dollicious Queen Of Hearts (RAG g 04)
38 RAG a 03 FIN SRK LO Relyonshaman Beruthiel*PL Uros Veteraani Malin Sundqvist Abs
FIN*Shyshaman's Little Man Love (RAG n 03) x FIN*Dollicious Queen Of Hearts (RAG g 04)
39 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Jaera Venetus Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
40 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
41 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
42 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
43 RAG e 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Athos Uros Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
44 SBI n FI SK LO 15 EE*Egeria Alsiade's Fleur Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
S*Raus Höjden's Kentauros (SBI n) x EE*Coco Chanel Alsiade's Fleur (SBI n 21)
45 SBI a FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravuria Uros Avoin Caroline Stoa Abs
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
46 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
47 SBI a Rasmus Uros Premior Caroline Stoa Abs
S*Silver Crystals Dreamcatcher (SBI a) x S*Amberdale Samantha O'Carroll (SBI a 21)
48 SBI b FI SK LO 15 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
49 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
50 SBI c FI SK LO 16 FI*Tiamint Gabriella Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Adalgisa's Cassiel (SBI a) x Kissimirrin Fairytail (SBI b 21)
51 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
52 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
53 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
54 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
55 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
56 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
57 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
57 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Malin Sundqvist 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
58 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
59 SBI a 21 Shapur Escada *** Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
NO*Lille Muppis Bajas *** (SBI b) x S*Raus Höjden's Zita (SBI a 21)
60 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian BoyZone Keith Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
61 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
62 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
63 SBI d 21 FI SK LO 16 FI*Tassuliinin Joy Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
FI*Lofanna Bravissimo (SBI e 21) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
64 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravissimo Uros Avoin Caroline Stoa Abs
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
65 SBI e 21 FI SK LO 15 FI*Venlan Leevi Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa Abs
FI*Lofanna Bravuria (SBI a) x FI*Aamentassu Caba (SBI e 21)
66 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
67 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Hayalet Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
68 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
69 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
S*Wailet's Uriel (TUV a) x S*Wi'nte Sams River Song (TUV g)
70 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
71 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Malin Sundqvist Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
72 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 16 FI*Bastetin Alaattin Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 NOM BIS
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
73 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
74 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Marino Koot KM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
75 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras International Premior Marino Koot EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
76 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Avoin Marino Koot EX1 CAC
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
77 ACS II / ACS n 03 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Verstappen Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 NOM
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
78 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
79 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dexter Uros International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
80 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
81 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB NOM
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
82 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Enya Naaras International Champion Leslie van Grebst Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
83 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Vuorensinen Vidia Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Kiara (MCO fs 09)
84 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Champion Diana di Natale EX1 CACIB
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
85 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
HoneyDevil Most Wanted (MCO d 22) x S*Stortassen's Filippa (MCO n 22)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Pennut 4-7 kk Marino Koot EX1
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
87 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger Naaras Avoin Marino Koot EX1 CAC
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
87 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger Naaras Määrittely Leslie van Grebst MCO d 22
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
88 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1 BIV
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
89 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Taganka Naaras Nuoret 7-10 kk Marino Koot Abs
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
90 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Pennut 4-7 kk Marino Koot EX1
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
91 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 Q'Dagmera Leonila Coon*RU Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC BIV NOM
D'Borovik Afonya Coon*RU (MCO d 22) x Gypsy Queen Leonila Coon*RU (MCO a 09 22)
93 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Leslie van Grebst Mitätöity Mitätöity
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
94 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Escape's Happy Apple Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
Sokolpark Finlandia of Bonneamie (MCO d 03 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
95 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Champion Marino Koot EX1 CACIB
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
96 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Premior Marino Koot Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
97 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros International Champion Diana di Natale EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
98 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB BIV
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
99 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Lady Fortuna Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX2
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
100 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Princess Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX3
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
101 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Clara White Hip Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
102 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
103 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Genius Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
104 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
105 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Marino Koot KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Marino Koot KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
107 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Grand International Champion Marino Koot EX1 CACS
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
108 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Avoin Marino Koot EX1 CAC
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
109 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
110 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Marino Koot KM NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
111 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x S*Lofvens Edda Eternally Mine (NFO f)
112 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
113 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP BIV
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
114 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 14 FI*Heinuntuvan Amalia Naaras Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x SE*Pawsome Pi (NFO n 22)
115 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
115 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
116 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros International Champion Marino Koot EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
117 NFO IV / NFO n 03 24 S*Glömstaskogens Yessie Yes Uros International Champion Marino Koot EX2
S*Drakborgens Yllin Kyllin, DVM (NFO ns 09 22) x S*Trollgumman's Yrja Yrväder (NFO fs 03 24)
118 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1 BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
119 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Pennut 4-7 kk Marino Koot EX1 NOM BIS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
120 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Pennut 4-7 kk Marino Koot EX2
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Marino Koot KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
122 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Grand International Premior Marino Koot EX1 CAPS BIV
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Marino Koot EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Dorte Kaae 4
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
124 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
124 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
125 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Felicis Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
126 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
127 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Disa Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX3
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
128 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
129 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
130 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC BIV NOM BIS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
131 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Avoin Diana di Natale EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
132 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
133 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Supreme Premior Diana di Natale KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
134 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
135 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
136 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
136 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
137 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
137 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
138 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
139 NFO VII / NFO ns 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Baron Uros Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
139 NFO VII / NFO ns 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Baron Uros Veteraani Dorte Kaae 2
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
140 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Supreme Champion Marino Koot KM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
141 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Marino Koot KM BIV NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
142 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Champion Marino Koot EX1 CACS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
143 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan Naaras Champion Marino Koot EX1 CACIB
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
144 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Honey Bee Naaras Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
145 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Segersjös Qip Uros Premior Marino Koot EX1 CAPIB
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
146 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Marino Koot KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
146 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
147 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Champion Marino Koot EX1 CACIB
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
148 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
149 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 Anka Angara*RUS Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Windows Angara*RUS (SIB n) x Pesnya Angara*RU (SIB n 24)
150 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
150 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Dorte Kaae 3
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
151 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
152 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
152 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Dorte Kaae 4
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
153 SIB III / SIB n 23 S*SaMa's Cigge Uros International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB
SE*Simplicity Lynx Ajax (SIB ns 11) x S*Villa Daphne Ilyena (SIB ns 23)
154 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
155 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Avoin Leslie van Grebst EX2
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
156 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
157 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 BIV
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
158 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX3
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
159 SIB III / SIB n 23 FI SK RX 16 Zhu-Zha Sibirushka Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX2
Alyosha Popovich (SIB n 09) x Madonna Sibirskoe Knjazhestvo (SIB f 23)
160 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst Abs
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
161 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
162 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS BIV
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
163 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
164 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 16 FI*Catillus Manteli Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 NOM
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
165 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
166 SIB V / SIB f 24 S*Maollich's D-Diana Ross Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
S*Maollich's Stanizlav Boyanov (SIB ds 24) x S*Spinnsibbs Harmony (SIB n 24)
167 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Avoin Leslie van Grebst Abs
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
167 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Määrittely Leslie van Grebst Abs
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
168 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
169 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB NOM
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
170 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Marino Koot EX1 CACS BIV
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
171 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Avoin Marino Koot EX1 CAC
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
172 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Nuoret 7-10 kk Marino Koot EX1
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
173 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Kastraatti Marino Koot EX1 CAP
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
173 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
174 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Diana di Natale KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
175 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
175 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Dorte Kaae 3
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
176 SIB VII / SIB ns FI SK RX 14 Yandex Sibirskoe Chudo Uros Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
Batist Sibirskoye Chudo (SIB ns 24) x Seraphima Sibirskoye Chudo (SIB n 24)
177 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Marino Koot KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
178 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
179 TUA II / TUA a 03 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Vilmastiina Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
180 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
181 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
182 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
182 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
183 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros Champion Leslie van Grebst EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
184 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Josmarin Legolas Uros Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
185 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 16 FI*Elekatin Murino Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1 BIV NOM
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Elekatin Miss Universum (TUA n)
186 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
187 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
188 BEN n 24 Missery Varihan *** Uros Avoin Martin Kabina Abs
Missery Chon *** (BEN n 24) x Missery Peche *** (BEN n 22 32)
189 BEN n 24 FI SK LO 16 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 NOM
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
190 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB BIV NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
191 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB NOM
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
191 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Veteraani Lena Vencliková 4
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
192 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Purrly Bay Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
193 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
194 BEN n 22 33 Supernova Snow Bear Uros Champion Martin Kabina EX1 CACIB
Southlynn Ripple in Reality (BEN n 22 32) x Supernova Milli Vanilli (BEN n 24 33)
195 BEN n 24 31 Missery Solves *** Uros Avoin Martin Kabina Abs
Missery Chon *** (BEN n 24) x Missery Ognechka *** (BEN n 24)
196 BEN n 24 32 Missery Sacha *** Uros Avoin Martin Kabina Abs
Missery Chon *** (BEN n 24) x Missery Peche *** (BEN n 22 32)
197 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra's Roly-Poly Uros Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
198 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
199 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
200 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
LV*Fairy Dream Urris (BML bs 11) x Tidernas Nyponros (BML fs 11 31)
201 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Sitkeä Onnen Soturi Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
202 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
203 BSH a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
204 BSH a FI SK LO 16 FI*Feronian Kashmir Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
205 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
206 BSH d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
207 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros International Champion Gina Grob EX1 CAGCIB NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
208 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
209 BSH f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
210 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
211 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 FI*Kipardi's Norman Uros Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Bossche Bol de Broeckloni (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Jane Austen (BSH ns 24)
212 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 Vale of Proud's Honeybee Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Cats of Thrones Aris (BSH ns 22) x Blondi de Broeckloni (BSH ns 24)
213 BSH g 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Argentine Rose Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Black Widow II (BSH n)
214 BSH ns 03 24 62 FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Silver Lightning Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Britz Buster Jaxx (BSH ns 22) x FI*Rhinestone's Gwendolyn (BSH a 01)
215 BUR a FI SRK LO FI*Aavan Send Me an Angel Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x FI*Ninelli's Myrtillus Major (BUR a)
216 BUR a FI SK LO 15 FI*Oliivian Applejack Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Ninelli's Yin Yang (BUR n) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
217 BUR a FI SK LO 16 FI*NanSin Blue Morning Magic Girl Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Aavan Send Me an Angel (BUR a)
218 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Martin Kabina KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
219 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS BIV NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
220 BUR b FI SK LO 15 FI*NanSin Ramoona Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*NanSin I just can't stop Lovin you (BUR n)
221 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Kastraatti Gina Grob EX1 CAP NOM BIS
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
222 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
223 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
224 BUR d FI SRK LO 13 FI*Aavan Orapihlaja Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
Laurin von Tali (BUR n) x FI*Aavan Aamukaste 5AM (BUR g)
225 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Champion Martin Kabina EX1 CACIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
226 BUR e FI SK LO 16 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
227 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras International Champion Gina Grob EX1 CAGCIB NOM
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
228 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Champion Gina Grob EX1 CACIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
229 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras International Premior Gina Grob Abs
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
230 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras International Premior Sabine Mösch EX1 CAGPIB
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
230 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Lena Vencliková 2
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
231 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
232 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Champion Martin Kabina EX1 CACIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
233 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1 BIV NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
234 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Martin Kabina KM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
235 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
236 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
237 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Supreme Champion Sabine Mösch KM BIV NOM BIS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
238 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS NOM
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
239 CHA Alice Degli Uffizi Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 NOM
Ulisse de il Lionello (CHA ) x Zsa Zsa Gabor Degli Uffizi (CHA )
240 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
241 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
242 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
242 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Veteraani Lena Vencliková Arvosteltu
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
244 EUR g FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
245 EUR g FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Murunen Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
FI*Sireenin Anthem (EUR a 24) x FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula (EUR g)
246 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
247 EUR n 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Esme Naaras Avoin Gina Grob EX1 CAC
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
248 EUR n 22 FI SK RX 16 FI*Lustily Supernova Uros Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1 NOM
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
249 EUR n 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Premior Gina Grob EX1 CAPIB
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
250 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
251 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
251 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Lena Vencliková 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
252 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
253 EUR e 22 FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
254 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
255 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
256 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
257 EUR g 24 FI SRK LO FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
258 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
259 KBL III / KBL ds 22 FI SK LO 16 Timantti Grand Pompon*RU Uros Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Haibar Happy Hunter (KBL n 09 22) x Jussi Grand Pompon*RU (KBL fs 02 21)
260 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Sabine Mösch KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
261 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
262 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
262 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Lena Vencliková 1 NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
263 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Premior Sabine Mösch EX1 CAPIB
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
264 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
265 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
266 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
267 MAN 53 / MAN n 09 53 FI SK RX 15 FI*Pikkeen Tuike Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
268 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
269 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
270 MAU ns 24 FI SRK LO FI*CatNmaus Amira Sabihah Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
271 MAU ns 24 FI SK LO 15 FI*Ausare Chandani Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Ausare Burraburiash (MAU ns 24) x FI*Iltavilli Iseret Isis (MAU ns)
272 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
273 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 BIV NOM BIS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
274 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
275 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Ausare Burraburiash Uros International Premior Bobby Funk Abs
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
276 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Gina Grob Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
276 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Lena Vencliková Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
277 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
278 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
279 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras Grand International Premior Gina Grob EX1 CAPS NOM
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
279 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras Veteraani Lena Vencliková 3
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
280 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Martin Kabina KM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
281 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Martin Kabina KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
282 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Martin Kabina KM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
283 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Supreme Champion Martin Kabina KM BIV NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
284 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
285 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
285 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Siitos
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
286 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
287 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Northalla Ethereal Medium Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
288 OCI b 24 FI SK LO 16 FI*Topspot Less Is More Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
289 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Martin Kabina KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
289 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Lena Vencliková 1 NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
290 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
291 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
292 OCI c 24 FI SK LO 14 FI*Guttatus Polar Star Naaras International Champion Gina Grob Abs
Blackwater Owi No Limit (OCI c 24) x FI*Guttatus Princess Sophie (OCI b 24)
293 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
294 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
295 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Corvus Corone Naaras Avoin Gina Grob EX1 CAC
FIN*Northalla Juniper (OCI b 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
296 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Gina Grob EX1 CAPS
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
297 OCI cs 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
298 SIN FI SK LO 14 FI*Chai-lai Adventurous Ada Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
299 SNO a 05 FI SK RX 16 HR*Adriasnow Vale Glamourgan Naaras Avoin Bobby Funk Abs
Kiabindhi Snow King (SNO a 05) x Alpinestar's White Sox Dakota (SNO n 05)
300 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Lena Vencliková KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
301 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
302 ABY n Soom Vincent Vega *** Uros Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
Soom Monty Python *** (ABY n) x Soom Roma Mafia *** (ABY o)
303 ABY n FI SRK LO 13 FI*Angelos Victoria Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
Gaspacho Bonjour L'Amour*PT (ABY n) x FIN*Amhara's Kezia (ABY n)
304 ABY n FI SK LO 16 PL*Adalbertus Theodor Uros Avoin Lena Vencliková Abs
Cliff aus Abusir (ABY a) x Hayati Elegy (ABY n)
305 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 NOM
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
306 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková Abs
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
307 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Lena Vencliková KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
308 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB BIV NOM BIS
S*Abylyx Fedelini Fresco (ABY n) x S*Aucuparia's Sinope (ABY n)
309 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Alassiel Naaras Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
310 ABY a DK*Saltvig's Ming Uros Champion Argia Laura Burani Ferrari Abs
Bright Sky af Khartoum, JW, DVM (ABY n) x DK*Saltvig's Iza (ABY n)
311 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Danika Naaras Avoin Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAC NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
312 ABY a FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Mwezi Uros Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
313 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Argia Laura Burani Ferrari KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
314 ABY o FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Alassea Naaras Avoin Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAC BIV
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
315 ABY o FI SK LO 16 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
316 ABY p FI SK LO 16 FI*Neaera's Hazel Huntress Naaras Pennut 4-7 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
317 BAL w 67 FI SK LO 14 FI*Fercatin Odipin William Uros Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACIB NOM
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)
318 BAL c 21 FI SK LO 16 FI*Fercatin Floram Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Flor Fandango (BAL b)
319 CRX I / CRX n FI SK LO 15 FI*Piupaws Elisabeth Lukas Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Marynka (CRX f 03 33)
320 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Lena Vencliková KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
321 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
322 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
323 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
324 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 13 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
325 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS BIV NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
326 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
327 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Panthera tigris Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Piupaws Zuriel (CRX n 03 22) x FI*Piupaws Rise of the Autum Sun (CRX f 33)
328 CRX V / CRX a 23 FI SRK LO 13 FI*Tajomer Hello Kitty Naaras Premior Martti Peltonen Abs
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FIN*Darling-Isis' Clouded Dream (CRX g)
329 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 15 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
330 DRX I / DRX a FI SK LO 15 FI*Åbodas Yasu Uros Kastraatti Gina Grob EX1 CAP NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Dena (DRX b 33)
331 DRX I / DRX n FI SK RX 15 FI*Fairy-Story's Obsession Naaras Champion Gina Grob EX1 CACIB BIV NOM
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's Imagine (DRX f 32)
332 DRX I / DRX n Valtera Herbert *** Uros Avoin Gina Grob Abs
Golden Elf Kaspar of Valtera *** (DRX d 09) x Likoma's Wilma of Valtera *** (DRX h 03)
333 DRX I / DRX a FI SK LO 14 FI*Åbodas Afrodite Naaras Avoin Gina Grob EX1 CAC
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
334 DRX I / DRX b FI SRK LO FI*Åbodas Aiyana Naaras Kastraatti Gina Grob EX1 CAP
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
335 DRX I / DRX a FI SK LO 16 FI*Avariel Minois Naaras Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX1 BIV
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
336 DRX I / DRX n FI SK LO 16 FI*Åbodas Arabella Naaras Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX3
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
337 DRX I / DRX c FI SK LO 16 FI*Åbodas Belinda Naaras Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX2
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
338 DRX I / DRX a FI SK LO 16 Elfinrex Acer Nikoense Uros Pennut 4-7 kk Gina Grob EX2
Poolside Mason Elfinrex (DRX c) x Poolside Rosaelfinrex (DRX f)
339 DRX I / DRX a FI SK RX 16 FI*Berry's Coco Loco Uros Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1 NOM BIS
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Berry's Adorable Amber (DRX n)
340 DRX I / DRX n FI SK LO 16 FI*Pihlajan Immo-Nestori Uros Pennut 4-7 kk Gina Grob Abs
FI*Bravefellow Marcus (DRX d 21 32) x FI*Pihlajan Helmi-Amalia (DRX n 09)
341 DRX I / DRX n FI SK LO 15 FI*Riepujengin Tittelintuure Uros Grand International Premior Gina Grob EX1 CAPS
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
342 DRX I / DRX n FI SRK LO FI*Bravefellow Pinja Naaras Kastraatti Gina Grob Abs
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x FI*Bravefellow Julieth (DRX n 03)
343 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO 14 FI*Bravefellow Flora Naaras Grand International Champion Anna Wilczek Abs
DE*Belada Remus (DRX w) x FI*Bravefellow Joshita (DRX n 03)
344 DRX II / DRX n 01 64 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Ilan Uros Avoin Anna Wilczek Abs
Illias av Jamas (N) (DRX n 09 24) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
345 DRX II / DRX a 09 FI SRK RX FI*Quiero Rillo Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
FI*Quiero Orozko (DRX es 23) x FI*Quiero Khiva SantaDestriana (DRX n 09 24)
345 DRX II / DRX a 09 FI SRK RX FI*Quiero Rillo Uros Siitos Anna Wilczek
FI*Quiero Orozko (DRX es 23) x FI*Quiero Khiva SantaDestriana (DRX n 09 24)
346 DRX II / DRX n 03 FI SK RX 15 FI*Fairy-Story's QuaintQuirk Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC BIV
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's KindKarma (DRX n 03 32)
347 DRX II / DRX a 03 FI SK RX 16 FI*Berry's Cava Te Quiero Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Berry's Adorable Amber (DRX n)
348 DRX II / DRX n 09 FI SK LO 14 FI*Inkaliljan Gerard Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
FI*Riepujengin HottiKatti (DRX d 09 24) x Elisabetta Acceptus*PL (DRX n 09)
349 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS BIV NOM BIS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
350 DRX III / DRX gs FIN SRK RX Cherek Hipperty Skipperty Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Bountiful Bun Biter (DRX ns) x Grizabella Xipadeedoodah (DRX ds)
351 DRX III / DRX fs 23 FI SRK RX FI*Quiero Orejana Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
Rogus Tiger Tiger (DRX b 23) x Cherek Hipperty Skipperty (DRX gs)
351 DRX III / DRX fs 23 FI SRK RX FI*Quiero Orejana Naaras Siitos Anna Wilczek
Rogus Tiger Tiger (DRX b 23) x Cherek Hipperty Skipperty (DRX gs)
352 DRX III / DRX g 24 FI SK LO 15 FI*Pihlajan Benita Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Pihlajan Martti-Benjamin (DRX d 09 24) x FI*Pihlajan Olivia Tähtiturkki (DRX f 24)
353 DRX III / DRX fs 23 FI SRK LO 13 FI*Quiero Sanxenxo Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Cyberex Mad Hatter (DRX ns 09 23) x FI*Quiero Orejana (DRX fs 23)
354 DRX III / DRX f FI SK LO 15 FI*Åbodas Taimi Naaras Avoin Anna Wilczek EX2
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Åbodas Ninja (DRX g)
355 DRX III / DRX d Valtera Nicole *** Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
Dharma's Lucly Strike *** (DRX ) x Valtera Garaitz-Peacock *** (DRX g 03)
356 DRX III / DRX e FI SK RX 16 Rextopia's Backfire Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Céleste Lysandre-Luuk (DRX a 21 32) x Rextopia's Isobel (DRX f)
357 DRX III / DRX g 24 FI SK LO 16 FI*Bravefellow Chisu Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Bravefellow Konrad (DRX d 09 24) x FI*Bravefellow Riimi (DRX a 22)
358 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB BIV NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
359 DRX III / DRX e FI SK LO 15 FI*Pihlajan Bertel Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Pihlajan Martti-Benjamin (DRX d 09 24) x FI*Pihlajan Olivia Tähtiturkki (DRX f 24)
360 DRX III / DRX es 23 FI SRK RX FI*Quiero Orozko Uros Kastraatti Anna Wilczek EX2
Rogus Tiger Tiger (DRX b 23) x Cherek Hipperty Skipperty (DRX gs)
360 DRX III / DRX es 23 FI SRK RX FI*Quiero Orozko Uros Siitos Anna Wilczek
Rogus Tiger Tiger (DRX b 23) x Cherek Hipperty Skipperty (DRX gs)
361 DRX III / DRX f FI SRK RX 13 FI*Quiero Tegueste Uros Kastraatti Anna Wilczek DRX n
FI*Quiero Orozko (DRX es 23) x FI*Quiero Mirabel (DRX n 09 32)
362 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras Grand International Champion Gina Grob EX1 CACS
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
363 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Champion Gina Grob EX1 CACIB
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
364 DRX IV / DRX d 09 FI SK RX 14 FI*Riiviön Martti-Daniel Uros Avoin Gina Grob EX1 CAC
Keniakats Seija's Daniel (DRX w) x FI*Riiviön Lilja-Lyydia (DRX d 09 33)
365 DRX IV / DRX fs 09 FI SRK RX FI*Quiero Riosa Naaras Avoin Gina Grob EX1 CAC
FI*Quiero Orozko (DRX es 23) x FI*Quiero Khiva SantaDestriana (DRX n 09 24)
366 DRX IV / DRX g 03 FI SK LO 16 FI*Avariel Maniola Naaras Nuoret 7-10 kk Gina Grob EX1 BIV NOM BIS
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
367 DRX IV / DRX f 03 FI SK LO 16 LV*Elfiens Castle Lily Naaras Pennut 4-7 kk Gina Grob EX1
LV*Elfiens Castle Jastin (DRX d 22) x LV*Elfiens Castle Image (DRX h 03)
368 DRX IV / DRX e 02 FI SRK LO Taikatuulen Tiuhti Naaras Supreme Premior Gina Grob KM NOM
Figaro Mruczando*PL (DRX e 02) x Hissunkissun Ofelia (DRX e 03)
369 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Ronja Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Bravefellow Riimi (DRX a 22)
370 DRX V / DRX b 24 FI SK LO 16 FI*Quiero Yesa Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
FI*Adorex Full Tilt (DRX a 33) x FI*Quiero Orejana (DRX fs 23)
371 DRX VI / DRX n 09 24 FI SRK LO FI*Quiero Khiva SantaDestriana Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
Rackartuss Hiawatha (DRX a 09 22) x FIN*Quiero Destriana (DRX n 02 33)
372 DRX VI / DRX bs 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Riiviön Floora Naaras Avoin Sabine Mösch Abs
Koro's Chaz for Riivion (DRX b 09 22) x FI*Riiviön Sweet Love (DRX w)
373 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM BIV NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
374 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Amiraali Uros Premior Sabine Mösch Abs
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Rin-Tin-Tin (DRX a 09 32)
375 DRX VI / DRX n 09 24 FI SRK LO FI*Gigglin's Lively Explorer Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
Rackartuss Hiawatha (DRX a 09 22) x FIN*Gigglin's Abloom Rose (DRX n 09 24)
376 DRX VI / DRX ns 03 24 FI SRK LO FI*Mirexin Eleonora Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FIN*Riiviön Vilpuri (DRX ns) x FI*Riiviön Iiris (DRX fs 09 22)
377 DRX VI / DRX ns 09 23 FI SRK LO 13 FI*Quiero Sueca Naaras Kastraatti Sabine Mösch Abs
Cyberex Mad Hatter (DRX ns 09 23) x FI*Quiero Orejana (DRX fs 23)
378 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras Champion Sabine Mösch Abs
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
379 DRX VII / DRX a 33 FI SK LO 16 FI*Mirexin Lilli Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch DRX c 33
Koro's Maurice (DRX b 09) x FI*Zhamiran Zabrina Zakaiah (DRX f 21 33)
380 DRX VII / DRX n 33 FI SK LO 16 Nefertiti from Loud Kiss *LV Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch Abs
S*Wild Things Tutankhamon (DRX n) x Ankhesenamun from Loud Kiss *LV (DRX as 21 33)
381 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX Sushi Rexclusive, SK Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS BIV NOM BIS
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
382 DRX VII / DRX d 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Vink Panther Uros Premior Sabine Mösch EX1 CAPIB
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
383 DRX VII / DRX es 21 33 FI SK LO 15 FI*Quiero Verea Uros Kastraatti Sabine Mösch EX2
Orphéade Haldar (DRX e 09 33) x FI*Quiero Sanxenxo (DRX fs 23)
384 DRX VII / DRX d 33 FI SK LO 14 FI*Zhamiran Zuzzy Buzzy Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Zhamiran Ezma (DRX bs 21 32)
385 DRX VII / DRX f 32 FIN SRK LO FIN*Tikrun Kis Cica Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FIN*Riiviön Young Love (DRX d 09 32) x Gwen Graziosa Degli Elfi (DRX n 32)
386 DRX VIII / DRX n 03 31 FI SRK LO FI*Fairy-Story's HipHipHooray Naaras International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB BIV NOM
Bluestreak DevonDream*PL (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
387 DRX VIII / DRX a 09 32 Elfe Feerique Louis II Uros Champion Sabine Mösch Abs
Phu Quoc's Jummy (DRX a 09 32) x Elfe Feerique Happy (DRX w)
388 DRX VIII / DRX n 03 21 33 FI SK LO 16 Xarmax DevonDream*PL Uros Avoin Sabine Mösch EX1 CAC NOM BIS
Cristofer Funny Elf (DRX a 09 21 33) x Kiki Mora HrabiKot*PL (DRX n 33)
389 DRX VIII / DRX g 09 21 33 FI SRK RX 14 FI*Avariel Jazz Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Orphéade Haldar (DRX e 09 33) x FI*Avariel Huyana (DRX a 24)