ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 12.06.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.6.2016 Loppuu 12.6.2016
Ilmoittautuminen alkaa 15.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 20.5.2016
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 460   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Painettu näyttelyluettelo maksaa 5 euroa ja se pitää maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien en näyttelyt. Sitä ei voi ostaa näyttelypaikalta. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.

Näyttelyssä jaetaan ruusukkeet kaikille pennuille ja nuorille sekä värin- ja tuomarin parhaille kissoille. Muut ruusukkeet voi ostaa näyttelystä hintaan 3 €/kpl. Näyttelyssä ei jaeta leimoja eikä uusia leimakortteja.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 89
2 122
3 90
4 132
Kotikissat 7
Yhteensä 440

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1612336 Shuturi's Black Label 4 Ayser Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
S*Athelstones Red-Hot (EXO d) x Shuturi's Peggy Sue (PER g)
3 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 1611019 Cyrridwen Grillage Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
D'Eden Lover Michelangelo (EXO n) x Sybarit's Lilu of Cyrridwen (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 1510338 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 1507179 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
7 EXO a 02 21 62 FI SRK LO 87618 Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
8 PER d FI SK LO 1510872 FI*KiSui Fly To The Moon Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
9 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
10 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Anna Wilczek Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
11 PER d 24 FIN SRK LO 79251 FIN*BlueIce's Warwick Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
11 PER d 24 FIN SRK LO 79251 FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
12 PER f 03 FI SK LO 1509012 FI*KiSui Just Like An Angel Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
13 PER f 03 24 FI SK LO 1610962 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
14 PER a 33 FI SK LO 1612674 D'Incantostar Aurora Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
D'Incantostar T'Amo (EXO n) x Newages Blueoceaneyes (EXO f 21 33)
15 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
15 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
16 PER n 21 33 FI SRK LO 90109 Benoma Havanna Dreams Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
17 RAG n FI SK LO 1507921 FI*Pampan Titan Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Safireyes Blue Hope (RAG a)
18 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
19 RAG a FI SK LO 1507923 FI*Pampan Timba Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Safireyes Blue Hope (RAG a)
20 RAG a FI SRK LO 85914 FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
21 RAG e FI SRK LO 1300502 FI*Maplehill's Lord Milori Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Abacus Jr. (RAG e 04) x FI*Maplehill's Tinker Bell (RAG f 03)
22 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
23 RAG n 03 FI SK LO 1509934 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
24 RAG n 03 FI SK LO 1510226 FI*Dolldesire's Romeo Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x Angelicdolls Royal Princess (RAG n 04)
25 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
25 RAG n 03 FIN SRK LO 77729 FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Vladimir Isakov 4
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
26 RAG n 03 FIN SRK LO 81433 FIN*Snowrag Timanfaya Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB NOM
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Snowrag Pineapple Heart (RAG a 03)
26 RAG n 03 FIN SRK LO 81433 FIN*Snowrag Timanfaya Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Snowrag Pineapple Heart (RAG a 03)
27 RAG n 04 FI SK LO 1611047 FI*Wildemar Charming Star Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Sunrunner's Jesstin (RAG a 04) x FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe (RAG n 03)
28 RAG n 04 FI SK LO 1611280 FI*Dolldesire's Usva Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
29 RAG n 04 FI SK LO 1610953 Gayaneh Lobelia lunaris Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
30 RAG n 04 FIN SRK LO 81976 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
31 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
32 RAG a 03 FI SK LO 1406050 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
33 RAG a 03 FI SRK LO 1300464 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
33 RAG a 03 FI SRK LO 1300464 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
34 RAG a 03 FI SK LO 1509554 FI*Dollyblues Feels Like Summer Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
35 RAG a 03 FI SK LO 1406049 FI*Maplehill's Diamonds In The Sky Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
36 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
37 RAG a 03 FI SK LO 1611325 FI*Tammikatin Halinalle Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
38 RAG a 03 FI SRK LO 41390 FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
39 RAG a 03 FI SRK LO 89209 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
40 RAG a 04 FI SRK LO 1403538 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
41 RAG a 04 FI SRK LO 1402477 FI*Riverknee Little Star Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
42 RAG a 04 FI SK LO 1508165 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
43 RAG a 04 FI SK LO 1507947 FI*Valkokullan Helinä Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX2
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
44 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
45 RAG a 04 FI SK LO 1510192 FI*RedHorizon's Laphroaig Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
46 RAG a 04 FIN SRK RX 74445 FIN*Riverknee Highest Hopes Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Faramir von Anderland (RAG a 04) x FIN*Shyshaman's I Am Music (RAG a 04)
47 RAG a 04 FI SK LO 1507413 FI*Dollyblues Stairway To Heaven Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*Rock'nRags Heart On Fire (RAG a 04) x FI*Dollyblues Just Like Heaven (RAG a 03)
48 RAG d 03 FI SRK LO 89083 FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
49 RAG d 04 FI SK LO 1509216 FI*Hakalan Sulosointu Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
50 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
51 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
52 RAG n 04 21 FI SK LO 1610949 Gayaneh Lilium igitur Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
53 RAG a 04 21 FI SK LO 1610951 Gayaneh Lepadella igitur Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
54 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
55 SBI n FI SRK LO 42873 FI*Nalandan Bandhula Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
56 SBI n FI SRK LO 89526 FI*Midianin Bianca Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
57 SBI a FI SK LO 1611618 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
58 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM BIV
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
59 SBI a FI SRK LO 83481 FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
60 SBI a FI SRK LO 42005 FI*Åbodas Tobias Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
61 SBI c FI SK LO 1611232 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
62 SBI d FI SK LO 1508808 FI*Annmark Chengcheng Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
63 SBI d FI SK LO 1611617 FI*Rais-Kis Mignon Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
64 SBI d FI SRK LO 1300746 FI*Canth's Xander Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
65 SBI d FIN SRK LO 79944 FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
65 SBI d FIN SRK LO 79944 FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
66 SBI e FI SK LO 1611686 FI*Annmark Diana Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
67 SBI f FI SRK LO 83524 FI*Birmayan Fazermint Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
68 SBI f FI SRK LO 1402481 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
69 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
70 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
71 SBI j FI SK LO 1611616 FI*Rais-Kis Marianne Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
72 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
73 SBI n 21 FI SRK LO 88801 FI*Vongoivan Geo Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
74 SBI a 21 FI SK LO 1507730 FI*Lofanna California Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
75 SBI a 21 FI SK LO 1508494 Demian BoyZone Keith Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
76 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
77 SBI d 21 FI SRK LO 1300748 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
78 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 1403503 FI*Valier's Hayalet Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
79 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
79 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
80 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 41384 FI*Valier's Define Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
81 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
82 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
83 ACL II / ACL c 03 FI SK LO 1508528 FI*Murmelin Filip Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
84 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
85 LPL II / LPL n 09 FI SRK RX 1301571 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Minna Krogh LPL VIII/ LPL ns 09
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
86 MCO I / MCO n Friderick SW&T of Fridericks House, DVM Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV
Mainefield's Sea Wolf (MCO n) x Country Gulliver's Triumf Lady (MCO n)
87 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
88 MCO I / MCO n Nensy Raksi Line*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
Friderick SW&T of Fridericks House, DVM (MCO n) x Country Gulliver s ZaLuxi El (MCO fs 22)
89 MCO I / MCO n FI SRK LO 88267 FI*Mainehaan Bruno Uros Premior Kristiina Rautio Abs
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
90 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 88114 FI*SatuMainen Wiennetta Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x Lana Turner of Baydar (MCO g 22)
91 MCO II / MCO n 03 Amadeus Kian Cats*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
Ulrik Beauty Zagorsky Line*RU, JW (MCO n) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
92 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1510318 FI*Hashtag Northern Lights Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
93 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 88653 FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
94 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
95 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO 79462 FIN*Escape's Jethro Tull Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
95 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO 79462 FIN*Escape's Jethro Tull Uros Veteraani Kristiina Rautio 3
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
96 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1509463 Omkara Pack the Hat Uros Avoin Malin Sundqvist EX2
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
97 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510293 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
98 MCO III / MCO n 22 Fleetwood Zagorsky Line*RU Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Salma Hayek Zagorsky Line*RU (MCO f 22)
99 MCO III / MCO n 24 Zima Estate Pearls*RU *** Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Rigantona Estate PearlS*RU *** (MCO n 22)
100 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1612064 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
101 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612040 Ecliptic Proxy Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Lynx Lynx Denver (MCO a 09 22) x Ecliptic Toya, HR (MCO n 09)
102 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1611310 FI*Hemingway's Madonna Thunder Hawk Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
103 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 42673 FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
104 MCO IV / MCO as 09 22 FI SK LO 1612095 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
104 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1612095 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Määrittely Minna Krogh MCO IV / MCO a 09 22
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1508081 FI*Rotcat Naxos Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
106 MCO V / MCO d 22 Odyseus Amber Sun*LT Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Pillowtalk's Roccadero (MCO n) x Jane Fonda Amber Sun*LT (MCO ds 22)
107 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1405913 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
108 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 1402863 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger Naaras Avoin Minna Krogh MCO VI / MCO d 09 22
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
109 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1510018 PL*Dark Age Euphoria Naaras Avoin Minna Krogh Abs
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
110 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
111 MCO V / MCO d 24 Ruta LeonilaCoon*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
Le Roi Soleil My Fairy King*UA *** (MCO d 24) x Indiana Road House (MCO g)
112 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 1300743 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
113 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 1403579 Sarajen Star Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
114 MCO VI / MCO d 09 24 Wooster Kian Cats*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
Bier Honey Nord-Ost*RU *** (MCO n 09 24) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
115 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
116 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1611498 FI*Escape's Happy Apple Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
Sokolpark Finlandia of Bonneamie (MCO d 03 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
117 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 42952 FI*Rotcat In Flames Uros International Premior Minna Krogh Abs
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
118 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 1506754 FI*Stout-hearted Rafael Uros International Premior Minna Krogh Abs
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
119 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 1509977 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
120 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1611395 Coon Classic Black Cherry Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
121 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 1300485 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
122 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros International Premior Kristiina Rautio Abs
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
123 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 41760 FI*Godfather's Fernando Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros International Champion Kristiina Rautio EX2
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
125 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 1508304 Ziomal Dirigo*PL Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV NOM
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
126 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1509355 FI*HoneyCoon's Born To Sing Naaras Määrittely Minna Krogh MCO VIII / MCO ns 09 24
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
126 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1509355 FI*HoneyCoon's Born To Sing Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
127 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1510398 FI*MaineQueen Wild Boy Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
128 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1612094 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
129 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611223 FI*Hemingway's Clara White Hip Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
130 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO 82355 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
131 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612349 Wackymoon Reinhardt Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
132 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
133 NEM I / NEM a FI SK RX 1406290 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
134 NEM I / NEM ds FI SK LO 1510150 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Eternity Manna Nový vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
135 NFO I / NFO n FI SRK LO 1403120 FI*Draconian Northern Lights Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
136 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM NOM BIS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
137 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
138 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405471 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
139 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1508233 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
140 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1509460 Orion av Barnedroem Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Barbarossa av Barnedroem (NFO d) x (N)Ravnklo's Sirius (NFO n 09 22)
141 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 89636 FI*Heinuntuvan Andreas Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
142 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1405492 FI*Heinuntuvan Amalia Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x SE*Pawsome Pi (NFO n 22)
143 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
143 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
144 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
145 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1507911 FI*RockyHill's Dowanhowee Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
146 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508232 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
147 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1611452 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM BIS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
148 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO 79338 FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
149 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO 74210 FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
149 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO 74210 FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Kristiina Rautio 2
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1405470 FI*Siniidan Nocturne of Shadow Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB BIV NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
151 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
152 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1611597 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
153 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
154 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 89059 FI*Louhelan Da Capo Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FI*BlackOnyx Cinnamon (NFO f)
155 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 86570 FI*Draconian Ataegina Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
156 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO 42633 FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
157 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1405762 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
158 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO 83975 FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
159 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO 81169 FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
160 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1507390 FI*Vihurin Four Roses Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
161 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1506815 FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Ronny Silvertroll av Senja (NFO ns 09 23) x FI*JustSpecial In Love Again (NFO f 24)
162 NFO VII / NFO fs 24 FI SK LO 1612237 FI*Ka-Boom Annie Jump Cannon Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
163 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 1612233 FI*Ka-Boom Edwin Hubble Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
164 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 1404389 FI*RockyHill's Mohawki Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
165 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 1402635 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
166 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
166 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
167 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
168 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1506557 FI*Amurin Tirsa Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
169 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1509517 FI*Apachiris Egwene Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
170 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
171 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 1404899 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
172 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 1510716 FI*Villan Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 NOM
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
173 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 1611188 FI*Catillus Manteli Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
173 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 1611188 FI*Catillus Manteli Naaras Määrittely Minna Krogh SIB IV / SIB n 03 24
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
174 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
174 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros Veteraani Kristiina Rautio 2
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
175 SIB V / SIB f FI SK RX 1405727 BG*Leila Sibirela Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
176 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 1510177 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
177 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 85667 FI*Villan Ferrari Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
178 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO 87390 FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
179 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1509603 FI*Villan Queen of Summer Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
180 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO 87387 FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
181 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
182 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO 80380 FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
182 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO 80380 FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
183 SIB IX / SIB w 62 FI SK LO 1509773 FI*LeonisMinoris' Starlight Waltz Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
184 TUA I / TUA a FI SK LO 1508427 FI*Josmarin Kinder Bueno Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
185 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1508421 FI*Josmarin Leia Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
186 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 1301839 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
187 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 1611212 FI*Felesin Glorious Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
188 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 1508571 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
189 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 1611213 FI*Felesin Magnificent Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
190 TUA VI / TUA g 09 FI SRK RX 1403416 FI*Lumiris B'day Musipusi Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
191 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
192 TUA VII / TUA ns FI SK LO 1508569 FI*Felesin Ville Valo Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
193 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
194 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1508419 FI*Josmarin Legolas Uros Champion Minna Krogh EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
195 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1611155 FI*Felesin Snow Queen Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
196 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Champion Bobby Funk Abs
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
197 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
198 BEN n 22 FI SK RX 1509886 CattiCartano KingOfHearts Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
199 BEN n 24 FI SK LO 1510647 Bengalias Castiel Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
Sunstorm Enter Sandman (BEN n 24) x Koppiekatz Paint it Black (BEN n 24)
200 BEN n 24 FI SK RX 1509465 CattiCartano Purrly Bay Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
201 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
202 BEN n 22 32 FI SK LO 1507887 FI*Alcarinqua Elentari Naaras International Champion Bobby Funk Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
203 BEN n 22 33 FI SRK LO 1403588 FI*Leokatin Jamboree Uros Premior Bobby Funk Mitätöity Mitätöity
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
204 BEN n 24 33 FI SRK RX 38665 FI*Starglitters Snowflake Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
205 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
206 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
207 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1610964 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
208 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 32562 FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Premior Bobby Funk EX1 CAPIB NOM
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
209 BSH d FI SRK LO 1300853 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
210 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
211 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Marianne Roth KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
212 BSH f FI SRK RX 1300766 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
213 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
214 BSH ns 22 64 FI SK RX 1510655 Vale of Proud's Honeybee Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Cats of Thrones Aris (BSH ns 22) x Blondi de Broeckloni (BSH ns 24)
215 BSH ay 11 FI SRK RX 40051 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)
216 BSH b 33 FI SK LO 1508363 FI*RoundFace's La Bella Durmiente Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
217 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** Naaras Grand International Champion Marianne Roth Abs
Hesus Bourimea*RU, JW *** (BUR n) x RU*O'Kler Quincy *** (BUR n)
218 BUR n FI SRK LO 39671 FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
219 BUR n Parmida Jasper*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth Abs
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x Sabokah Barbie Doll (BUR b)
220 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB NOM BIS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
221 BUR a FI SRK LO 1300422 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
222 BUR b Sachiko Jasper*RU Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth Abs
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x NW, SC, Sabokah Pandora, DVM, DSM *** (BUR c)
223 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1 NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
224 BUR g FI SK LO 1506682 FI*Aberwyn Maja Gräddnos Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Korennon Omar (BUR d) x FI*Enjoy Blueberry Muffin (BUR g)
225 BUR h FI SK LO 1506997 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
226 BUR j FI SK LO 1611634 FI*Aberwyn Whitney Whiteout Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Almond's Domino (BUR b) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
227 BUR j FI SRK LO 1402809 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
228 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
229 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
230 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 1404764 FI*KehRuun Aisha Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
231 EUR n FI SK RX 1510578 FI*Feronian Jaguar Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Feronian Gladiolus (EUR d 22) x FI*Tiikerililjan Kuukatti (EUR f 24)
232 EUR n FI SK RX 1405823 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
233 EUR d FI SRK RX 1301200 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros Grand International Champion Bobby Funk Abs
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
234 EUR n 22 FI SRK LO 36893 FI*Feronian Vincent Victoriano Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Xanthium Cessi (EUR f 24)
235 EUR n 24 FI SRK LO 40451 FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
236 EUR a 24 FI SRK RX 39367 FI*Pikku-Piun Velikulta Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB
Don-Tirleone (EUR d) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
237 EUR d 22 FI SK RX 1406318 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB BIV
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
238 EUR d 22 FI SK RX 1507059 Silkkiturkin Quukkeli Uros Champion Bobby Funk EX2
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
239 EUR d 22 FI SRK RX 1403943 FI*Feronian Gladiolus Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
240 EUR d 22 FIN SRK RX 32261 Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
241 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
242 EUR d 24 FI SRK RX 42924 FI*Tiikerililjan Kiskis Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
243 EUR d 24 FI SRK LO 40452 FI*Pinkkitassun Dionysos Uros Premior Bobby Funk Mitätöity Mitätöity
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
244 EUR e 22 FI SK RX 1506676 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
245 EUR e 24 FI SRK RX 1301170 FI*Pinkkitassun Edina Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
246 EUR e 24 FI SK RX 1611637 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
247 EUR f 23 FI SRK RX 1301167 FI*Pinkkitassun Ellen Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
248 EUR g 23 FI SK RX 1405072 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
249 EUR g 24 FI SK RX 1405825 FI*Sireenin Amity Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
250 EUR ns 24 FIN SRK RX 35085 FIN*Pikku-Piun Peter Pan Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
251 EUR n 03 FI SK RX 1509940 FI*Waputtaren Teppana Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
252 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
253 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
254 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
255 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
256 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
257 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Marianne Roth KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
257 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Ad de Bruijn 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
258 MAU n 24 FI SK LO 1507760 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
259 MAU n 24 FI SRK LO 90925 Sotpe-En-Re Amun-Ra Uros Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
Natango's Kendi (MAU n 24) x Keopspyramid Dunanui (MAU n 24)
260 MAU ns 24 FI SK LO 1611559 FI*CatNmaus Chausiku Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX2
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
261 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
262 MAU ns 24 FI SK LO 1611150 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 BIV
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
263 MAU ns 24 FI SRK LO 36320 FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
264 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marianne Roth KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
265 OCI n 24 FI SRK LO 42161 FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
266 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
267 OCI b 24 FIN SRK LO 32424 FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Marianne Roth KM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
267 OCI b 24 FIN SRK LO 32424 FIN*Moosegrove Kókiri Uros Veteraani Ad de Bruijn 2
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
268 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
269 OCI b 24 FI SK LO 1507073 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
270 OCI b 24 FI SRK LO 1403198 FI*WiliWilla Andromeda Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
271 OCI b 24 FI SK LO 1510737 FI*Northalla Ethereal Medium Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX2
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
272 OCI b 24 FI SK LO 1510570 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 BIV NOM
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x Pikespeak Estrella of Woodcocks (OCI ns 24)
273 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Marianne Roth KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
273 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Ad de Bruijn 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
274 OCI b 24 FI SRK LO 42651 FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
275 OCI c 24 FI SRK LO 1404061 FI*WiliWilla Bollinger Uros Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
276 OCI ns 24 FI SRK LO 1301064 Pikespeak Estrella of Woodcocks Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Sunstone United 93 of Pikespeak (OCI b 24) x Pikespeak Sparkle (OCI ns 24)
277 OCI ns 24 FI SK LO 1611646 FI*Somalinnan Iris Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
278 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
279 OCI cs 24 FI SK LO 1508862 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
280 SIN FI SK LO 1405946 FI*Chai-lai Adventurous Ada Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
281 ABY n FI SK LO 1405346 FI*Link Monaimba Om Naaras Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
282 ABY n FI SK LO 1611026 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1 BIV NOM
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
283 ABY n FI SK LO 1611259 FI*SaltNPepper Rocky Road Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
284 ABY n FIN SRK LO 35193 FIN*Nebuankhet Padmesh Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
FIN*Nebuankhet Meallán Daigh (ABY n) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
284 ABY n FIN SRK LO 35193 FIN*Nebuankhet Padmesh Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
FIN*Nebuankhet Meallán Daigh (ABY n) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
285 ABY n FI SRK LO 1300841 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros International Premior Laura Scholten EX1 CAGPIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
286 ABY n FI SRK LO 38344 S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Kastraatti Laura Scholten Abs
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
286 ABY n FI SRK LO 38344 S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
287 ABY a FI SK LO 1405210 FI*Link Mochweo Blou Uros Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
288 ABY a FI SK LO 1405853 FI*Kawaii Lily Naaras Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
289 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Champion Laura Scholten EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
289 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
290 ABY a FI SK LO 1507516 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Champion Laura Scholten EX1 CACIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
291 ABY a FI SRK LO 1300843 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Champion Laura Scholten EX1 CACIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
292 ABY a FI SK LO 1510864 FI*Woodcocks Sweet Talker Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1 BIV
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
293 ABY a FI SK LO 1611721 FI*Nebuankhet Nae King! Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1 NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
294 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
295 ABY a FI SK LO 1611719 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
296 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
297 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
298 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
299 ABY p FI SK LO 1611612 FI*Neaera's Hazel Huntress Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
300 ABY p FI SRK LO 37339 FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
301 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS BIV
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
302 ABY p FI SRK LO 38718 FI*Nebuankhet Taibhsear Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Nebuankhet Carramaena (ABY p)
303 BAL d 21 FIN SRK RX 33944 FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Supreme Premior Pam DelaBar KM
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
303 BAL d 21 FIN SRK RX 33944 FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Veteraani Vladimir Isakov 1
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
304 CRX I / CRX a FI SK LO 1610979 FI*Ballerina's Flora Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn Abs
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x FI*Ballerina's Princess Aurora (CRX f 03)
305 CRX I / CRX ns FI SK LO 1611368 FI*Ballerina's Prudenza Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Ballerina's King Florestan (CRX ns 09) x S*Pontemonte's Nathhorst (CRX n)
306 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 1506879 FI*Piupaws Private Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Xbox (CRX )
307 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 1508910 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
308 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1510476 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 BIV
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
309 CRX II / CRX c 03 FI SK RX 1611135 FI*Framillan Witty Jester Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 BIV NOM
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
310 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1611620 FI*Raitakatin Blackstar Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX2
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x Changes Liza Jane (CRX ns)
311 CRX II / CRX a 03 FI SK RX 1611138 FI*Framillan Wily Witch Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX2
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
312 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1611621 FI*Raitakatin Sue Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x Changes Liza Jane (CRX ns)
313 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
313 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Siitos
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
314 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO 38844 FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS NOM
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
315 CRX II / CRX a 09 FI SK LO 1406175 FI*VippeCat Blue Angel Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
316 CRX III / CRX fs FI SRK LO 1403877 FI*Ballerina's Odile Naaras Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
317 CRX III / CRX ds FI SK LO 1507928 FI*Ballerina's Count Paris Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
318 CRX IV / CRX f 09 FI SK LO 1507065 FI*CuteChaos Titanium Naaras Champion Pam DelaBar Mitätöity Mitätöity
FI*CuteChaos King of Hearts (CRX d 09 24) x Yosephine Satysfakcja*PL (CRX n 33)
319 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 42980 FI*Gaala-Star Amor Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Anthony Mamma Mia Rex*PL (CRX d 09) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
320 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1611412 FI*VippeCat Mimmi mussukka Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Heathcilff Island of Legends (CRX d) x FI*VippeCat Beautiful Rose (CRX n 02 33)
321 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO 39020 FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
322 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1509682 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
323 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1611619 FI*Raitakatin Lazarus Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x Changes Liza Jane (CRX ns)
324 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 1406508 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
325 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK RX 1611994 FI*FunkyJam's Melody Pops Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
326 CRX VII / CRX g 33 FI SK LO 1507836 FI*VippeCat Belinda nine2015 Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Vegas SoNata (CRX d 03 24) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
327 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1611433 EE*Solaris Planet Irs Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
328 DRX I / DRX n FI SK RX 1508706 FI*Fairy-Story's Obsession Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC BIV
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's Imagine (DRX f 32)
329 DRX I / DRX n FI SK LO 1611554 FI*Pihlajan Immo-Nestori Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
FI*Bravefellow Marcus (DRX d 21 32) x FI*Pihlajan Helmi-Amalia (DRX n 09)
330 DRX I / DRX a FI SK RX 1611811 FI*Berry's Crime Of Passion Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Berry's Adorable Amber (DRX n)
331 DRX I / DRX c FI SK LO 1611141 FI*Åbodas Belinda Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX2
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
332 DRX II / DRX n 01 64 FI SK LO 1509985 FI*Bravefellow Ilan Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Illias av Jamas (N) (DRX n 09 24) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
333 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS BIV
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
334 DRX III / DRX f FI SK LO 1509730 FI*Åbodas Taimi Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Åbodas Ninja (DRX g)
335 DRX III / DRX h FI SK LO 1611265 FI*Mirexin Linda Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
Koro's Maurice (DRX b 09) x FI*Zhamiran Zabrina Zakaiah (DRX f 21 33)
336 DRX III / DRX fs FI SK LO 1611799 FI*Åbodas Lyyli Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX2
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Åbodas MustaMaija (DRX ns)
337 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403543 FI*Åbodas Ninja Naaras International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
338 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
339 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
340 DRX VII / DRX f 33 FI SK LO 1611800 FI*Åbodas Vieno Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Åbodas MustaMaija (DRX ns)
341 DSP II / DSP n 09 21 FI SK LO 1508685 FI*Indigo's Blue Storm Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
RU.Dolf Shudan (DSP d 21) x Yustina Bast (DSP f 03)
342 DSP IV / DSP e 09 FI SK LO 1509470 Anisia Don Ramzes Naaras Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB
Moses Don Ramzes (DSP d 09) x Pesnya Don Ramzes (DSP g)
343 OLH b FI SK LO 1611804 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
344 OLH a 24 FI SK RX 1510611 FI*Noxx Allegro Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*Noxx Cassiopeia (OLH f 24)
345 OLH ns 25 FI SK RX 1509906 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC NOM
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
346 OLH n 02 FI SK LO 1612240 SE*Qjou'z Yodas Cheauka Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Shilby Line's Yoda Yoga (OLH b 03) x S*Broddan's Rut (OLH f 01)
347 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
348 OSH a FI SRK LO 1403615 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras Grand International Premior Laura Scholten EX1 CAPS NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
349 OSH h FI SRK RX 38232 FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Grand International Premior Laura Scholten EX1 CAPS
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
350 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
351 OSH n 24 FI SK LO 1508106 FI*Keskimaan She's an Einstein Naaras Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
352 OSH n 25 FI SRK RX 36073 FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Laura Scholten KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
353 OSH a 25 FI SRK LO 1403619 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras International Premior Laura Scholten EX1 No Cert
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
354 OSH b 22 FI SRK LO 1300408 FI*Bigear Prince Romeo Uros International Premior Laura Scholten EX1 CAGPIB
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
355 OSH b 24 FI SRK LO 1301776 Akita Ha Kuna*PL Naaras Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS NOM
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
356 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
357 OSH d 24 FI SK RX 1612065 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
358 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
359 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Laura Scholten KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
360 OSH bs 25 FI SK LO 1508436 FI*Martinic Village Girl Naaras Champion Laura Scholten EX1 CACIB
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
361 OSH b 03 22 FI SRK RX 41309 FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
362 OSH h 03 24 FI SK LO 1612041 One Fun Sun's World Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
UA*Made in Ukraine X-Factor (OSH b 24) x Appetite Sun's World (OSH e 03 25)
363 RUS FI SRK LO 43362 FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras International Champion Olga Komissarova Abs
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
364 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV NOM
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
365 RUS FI SK LO 1508445 FI*Tcarskii'dvorik Peonia Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 No Cert
Czarcatz's Travis of Everblue (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik Olimpia (RUS )
366 RUS FI SK LO 1510859 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
367 RUS FI SK LO 1611359 FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
368 RUS FI SK LO 1611358 FI*Harmuan Terho Tonttupoika Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
369 RUS FI SK LO 1611845 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
370 RUS FI SK LO 1611162 FI*Sini-Hilkan BecameBlue´s Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
371 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
371 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
372 RUS FI SRK LO 36095 FI*Harmuan Mort Mussukka Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x FIN*Harmuan Sesilia Söpönen (RUS )
373 RUS FIN SRK LO 34201 FIN*Kheyron's Petrus Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
373 RUS FIN SRK LO 34201 FIN*Kheyron's Petrus Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
374 RUS FI SK LO 1507663 FI*Lolcat's Anya Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB BIV NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
375 RUS FIN SRK LO 31745 FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras International Premior Olga Komissarova Abs
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
375 RUS FIN SRK LO 31745 FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Veteraani Vladimir Isakov Abs
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
376 RUS FI SRK LO 40898 FI*Lolcat's Jo Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX2
Iseneth v.d. Jeetzel (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
377 RUS FI SRK LO 41750 FI*Saraitshikin Caramel Corn Naaras Kastraatti Olga Komissarova Abs
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FIN*Saraitshikin HaveANiceDay (RUS )
378 RUS FI SK LO 1506790 Katzenhof Hope Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Katzenhof Sonya (RUS )
379 SIA n FI SRK LO 41763 FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
380 SIA n FI SRK LO 39838 FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
381 SIA n FI SK LO 1611015 Michel Legrand Del Iris Uros Premior Pam DelaBar EX1 CAPIB
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Zumita Del Iris (OSH n 24)
382 SIA b FI SRK LO 1404133 San-Toi North Star of Plan-A Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
382 SIA b FI SRK LO 1404133 San-Toi North Star of Plan-A Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
383 SIA b FI SK LO 1508251 FI*Kelmikerhon Ihanuus I Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB BIV
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Mafdet Melody (SIA b)
384 SIA b FI SK LO 1611405 FI*Plan-A I can be a Jedi Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
385 SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
386 SIA f FI SK LO 1510231 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 NOM BIS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
387 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
388 SIA b 21 FI SK LO 1611748 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
389 SIA n 03 FI SRK LO 1404374 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino (OSH n 03)
390 SIA b 01 21 FI SK LO 1611844 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
390 SIA b 03 21 FI SK LO 1611844 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Määrittely Ad de Bruijn SIA b 01 21
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
391 SOM n FI SRK RX 1402459 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB NOM
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
392 SOM o FI SK LO 1406810 King von Gulda Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
Nadim von Gulda (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
393 SOM o FI SK RX 1508873 FI*Amajan Leela Lazzarella Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Amajan Ilfredo Idolo (SOM n) x FI*Amajan Hafta Hilaria (SOM n)
394 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 1507857 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
395 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 1612271 Kuorii Mississippi Si Naaras Avoin Ad de Bruijn Abs
Kikapoo 2 Nude 4 U of Kuorii (SPH n 09) x Nude 4 U Minogue of Kuorii (SPH n 09)
396 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 1402325 FI*Hebblas Izzy Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
397 SPH IV / SPH d 03 FI SK LO 1508264 FI*Hebblas Olivia Naaras Avoin Ad de Bruijn Abs
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Hedia (SPH g 09 32)
398 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Champion Ad de Bruijn KM NOM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
399 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 1405337 FI*Hobbitqueen's Grizabella Naaras Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS
FI*Hobbitqueen's Michael J. (SPH n 31) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
400 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1508596 Iton Grand Wizard Uros Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB
Zidan-Dan Dennima Line (SPH n 03 33) x Layza Dennima Line (SPH h 03 32)
401 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 1406404 FI*Hobbitqueen's Virgo Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
402 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
403 HCL Hertta Naaras Kotikissat Minna Krogh 2
404 HCL Noora Naaras Kotikissat Minna Krogh 1 NOM BIS
404 HCL Noora Naaras Veteraani Ad de Bruijn 1 NOM BIS
405 HCL Kelmi Uros Kotikissat Minna Krogh 1 NOM
406 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Malin Sundqvist 1 NOM BIS
407 HCS Karma Naaras Kotikissat Malin Sundqvist 2
408 HCS Vesku Uros Kotikissat Malin Sundqvist 1 NOM
438 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
de Bruijn Ad SIA b 02 21 (13c), CRX I, DRX I, DRX II, DRX III, DRX VI, DRX VII, DSP II, DSP IV, SPH II, SPH IV, SPH V, VET 3, VET Kotikissat 31
DelaBar Pam BAL d 21, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX V, OLH a 24, OLH b, OLH n 02, OLH ns 25, SIA b, SIA b 01 21, SIA b 21, SIA c, SIA f, SIA n, SIA n 03, SIA n 21, SOM n, SOM o