Scandinavian Winner 2016 Helsinki 16.-17.04.2016
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 16.4.2016 Loppuu 17.4.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2016 Ilmoittautuminen loppuu 15.3.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.4.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010069506
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Scandinavian Winner 2016 Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelypäälliköt:
Tuomo Kotola p. 050 553 2543 ja Marko Lahtinen p. 041 584 1221
Näyttelysihteeri:
Outi Jalo, show@rurok.fi vain kiireellisessä asiassa voi soittaa p. 050 534 0810 (vain iltaisin)
Rahastonhoitaja:
Sinikka Laine p. 050 511 1399
Pääassistentti:
Ilmoittautumiset Riikka Turpeinen riiturpeinen@gmail.com p. 050-4868851
Lisätietoja Kaikkien kissojen pitää olla paikalla molemmat päivät!

Huomioithan, että näyttelymaksun eräpäivä on heti!

Kaikki kissat joiden ilmoittautuminen on tilassa ilmoittautunut 16.3.2016 tullaan poistamaan ilman erillistä ilmoitusta. Näyttelyn osallistuminen on peruttava viimeistään 15.3.2016, sen jälkeen ei peruutuksista makseta palautuksia!

Näyttelyluokat:
1 -12 ja 14

Näyttelyn pääsyvaatimukset:

luokka 12 pennut 4-7kk > BIV, NOM tai 1 x excellent 1 luokka
11 nuoret 7-10kk> BIV, NOM tai 3 x excellent 1
luokat 1-10 aikuiset > Vähintään IC tai IP titteli tai BIV, NOM
luokka 14 kotikissat > NOM tai DSM Näyttelytulos ei saa olla 13 kuukautta vanhempi.

Näyttelysihteeri tarkistaa omakissasta näyttelyyn oikeuttavan tuloksen, joten tarkistathan, että omakissan tiedot ovat oikein. Näyttelyyn oikeuttavan tuloksen voi hakea myös viikko ennen näyttelyä, mutta ilmoitathan tästä lisätietoja kohdassa ja lähetä tuloksen saatuasi välittömästi tieto näyttelysihteerille osoitteeseen show@rurok.fi ja jos kyseessä on ulkolainen tulos liitä kopio diplomista mukaan!

Hotelli:
www.scandichotels.fi koodi: BRUU150416 1 hengen huone 97e 2 hengen huone 107e +10e kissamaksu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 142
2 231
3 200
4 204
Kotikissat 22
Yhteensä 799

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n IC Zivago Del Falco D'oro *** Uros International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB NOM
Pistacchio Del Falco D'oro *** (PER d 22) x Thank you Del Falco D'oro *** (EXO n)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS BIV
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 16 Shuturi's Black Label 4 Ayser Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 NOM
S*Athelstones Red-Hot (EXO d) x Shuturi's Peggy Sue (PER g)
4 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Michael Edström KM BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras International Champion Michael Edström Mitätöity Mitätöity
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Iwanka Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
9 EXO n 24 FI SK LO 15 Aamukasteen Sweet Sabotage Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FI*Aamukasteen Juliet (EXO g 24)
10 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
11 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
12 EXO a 03 FIN SRK RX FIN*Mogi's Mighty Michael J. Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
13 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
14 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM BIV
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
15 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
16 PER d FI SK LO 15 FI*Mimosan Papercut Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
17 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Lena Nordström KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
18 PER n 22 FI SRK LO 14 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS NOM BIS
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
19 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
20 PER f 24 Diciotto Carati Anita, JW *** Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
Diciotto Carati Violante *** (PER n 24) x Diciotto Carati Morgana *** (PER f 22)
21 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
22 PER e 22 PR, NW LV*Dzintarazvaigne Persils, JW *** Uros Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
LV*Nostri Vincent Xclusive (PER e 22) x Alemars Susanna (PER f)
23 PER f 22 FI SRK LO My-Champagne Princess Estelle Naaras Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB NOM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x FIN*Henrietan Tyra Banks (EXO f 24)
24 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
25 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
26 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
27 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
28 PER d 03 FI SK LO 16 Toy Tricksy Lenora Wanda Naaras Avoin Robert Lubrano Abs
Seder Rennes Harvest of Toy Tricksy (PER d 03) x Toy Tricksy Floressa (PER g 03)
29 PER e 01 62 Ma griff Heracles of Heinroos, JW Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
Admirable Little Stuart of Ma Griff (PER d 03) x Purrinlot Flirty Ms USA OF Ma Griff (PER d 01 21)
30 PER e 03 FI SK RX 15 FI*Celestial's The Winner Takes it All Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
31 PER f 03 FI SK LO 15 FI*KiSui Just Like An Angel Naaras Avoin Robert Lubrano Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
32 PER f 03 FI SRK LO 13 FI*Honeydew Queen of My Dreams Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
S*Categoris Paint In Red (PER d 03) x FI*Honeydew Queen of the Night (PER n 03)
33 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
34 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
35 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
Le Clos Hamic Ikar *** (PER a) x Ma Griff Feline (PER g 02)
36 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Robert Lubrano Abs
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
37 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Supreme Premior Lena Nordström KM
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
38 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
39 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
40 PER e 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Jetset Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
41 RAG n FI SK LO 15 FI*Ragtail Janna Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Ruuskatin Let Me Entertain You (RAG n)
42 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
43 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunrise Naaras International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
44 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 No Cert
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
45 RAG a FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Festuca Glauca Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
46 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Grand International Premior Michael Edström EX2
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
47 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS BIV
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
48 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
49 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros International Premior Michael Edström Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
50 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
51 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
52 RAG a FI SK LO 15 FI*Uniklubin Royal Madeleine Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Collicatin Wonderful Walle (RAG n 04) x FI*Uniklubin Lady Like Royal (RAG n)
53 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
54 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Karibian Sun Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
55 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
56 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
57 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Champion Michael Edström EX2
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
58 RAG n 03 BR*Blumenkatzen Fergie Chloe *** Naaras Premior Michael Edström EX2
BR*Montanas Colin of Blumenkatzen *** (RAG n 03) x (BR)AngelicDolls Miracle Ciara *** (RAG n 03)
59 RAG n 03 S*Dan Dara's Amourella, JW *** Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV
DK*Jaquet Bounty, JW, DSM, DVM (RAG a 03) x S*Fyrpihl's Heavenly Selma, JW *** (RAG n 03)
60 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Romeo Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x Angelicdolls Royal Princess (RAG n 04)
61 RAG n 03 S*Krickelins Maximus Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
S*Sky high's Limited Edition (RAG n 04) x DK*Jaquet Marie Stuart (RAG a 03)
62 RAG n 03 S*Pussels Rebell Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
Carmel Olicats*PL (RAG n 04) x S*Pussels Tiffi, JW (RAG n 03)
63 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
64 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Timanfaya Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Snowrag Pineapple Heart (RAG a 03)
65 RAG n 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dreaming again.. Uros Supreme Champion Michael Edström Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Velvet Rose (RAG n)
66 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Champion Michael Edström EX2
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
67 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros Champion Michael Edström EX3
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
68 RAG n 04 SE*Bello Doll's Malon 4ever In Memory Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB BIV NOM
S*Evenstar's Warrior af Igasto (RAG n 03) x SE*Bello Doll's 2B Miss Sixty Jeans (RAG n 04)
69 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
70 RAG n 04 S*Pussels A Piece of Cake Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
S*Pussels Caddie (RAG n 04) x S*Sky high's A Piece of Pussels, JW (RAG n 03)
71 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Celestial's Evil Twin Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Celestial's Eternal Flame (RAG n 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
72 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Supreme Champion Robert Lubrano Abs
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
73 RAG n 03 S*Grand Gathinoz Teddie Tango Uros Supreme Champion Michael Edström Abs
S*Stenstagårdens Zidane dulce (RAG a 03) x S*Abayomis Belina Bellissimo (RAG n 04)
74 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
75 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
76 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
77 RAG a 03 S*Gunbertus Happiness is Homemaid, JW Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC BIV NOM
Of Moonlight Dolls Barney (RAG n 03) x S*Gunbertus Esme Elauria (RAG a 03)
78 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
79 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
80 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
81 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Premior Robert Lubrano EX2
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
82 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB BIV
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
83 RAG a 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
84 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
85 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Champion Lena Nordström EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
86 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Little Star Naaras Champion Lena Nordström EX1 CACIB
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
87 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
88 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Avoin Lena Nordström EX2
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
89 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1 BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
90 RAG a 04 FI SRK LO 14 Excellence Princessoffinland Naaras International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
91 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
92 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Angel on My Shoulder Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
93 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano Abs
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
94 RAG f 03 S*Gunbertus Mylitta LovesU Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Gunbertus Ella Rae (RAG a 03 21)
95 RAG g 04 FI SK LO 15 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
96 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
97 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
98 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
99 SBI n S*Top Team Mercedes Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB BIV
S*Qiri's Brown Focus (SBI n) x S*Centauri's Gourmetilda (SBI c)
100 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Champion Michael Edström Abs
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
101 SBI n S*Linéahuset's Quimba Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV
Romeo van de Simona's (SBI n) x S*Linéahuset's Magic Madonna (SBI b)
102 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
103 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
104 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
105 SBI a IC SE*FireHeart's TsuTey Uros Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS BIV
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x CH SE*FireHeart's Pamplona (SBI a 21)
106 SBI a SE*Stensereds Gamina Naaras Champion Lena Nordström EX1 CACIB
SE*Stensereds Eddy (SBI n 21) x DK*Oddenvejen's Xs Elle (SBI n)
107 SBI a S*Centauri's Maulkin Uros Supreme Premior Lena Nordström KM BIV
S*Centauri's Autobahn (SBI c) x S*Kopparbergets Elvira (SBI a)
108 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
109 SBI a FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceMan Uros Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
110 SBI b FI SK LO 15 FI*Mimitan Odette Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
Ikks du Hameau de la Reine (SBI b) x FI*Mimitan Morning Glory (SBI b)
111 SBI b S*Linéahuset's Maharajah Uros Supreme Premior Lena Nordström KM
Domino's Shakespear (SBI c 21) x S*Linéahuset's Magic Zhara Lee (SBI b)
112 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
113 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
114 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
115 SBI f FI SK LO 15 Lara Croft Mystery Mask*RU Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
IL*Tevel Miracle Hocus Pocus (SBI e 21) x IL*Stars of Tevel I'm Cappuccino (SBI f)
116 SBI f FI SK LO 15 FI*Harebell Luna Naaras Avoin Michael Edström Mitätöity Mitätöity
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
117 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
118 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
119 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Champion Michael Edström EX2
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
120 SBI g S*Mandelstenens Lykkelie Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Mo De Anns Unique (SBI g)
121 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Lena Nordström KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
122 SBI n 21 S*Moviken's Chiquitita Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM BIS
S*Minh Geisha's Måns (SBI c 21) x S*Moviken's Amarula (SBI n 21)
123 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
124 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
125 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
126 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
127 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM BIV
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
128 SBI b 21 FI SRK LO FI*Kirakan Rising Sun Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
129 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
130 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
131 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
132 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
133 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Lena Nordström KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
134 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Lena Nordström KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
135 SBI e 21 S*Francesca's Maya Naaras Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
Panjandrum Creamcracker (SBI e 21) x S*Francesca's Cleopatra (SBI g 21)
136 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
137 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Åll for Avantgarde Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
138 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
139 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
140 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Michael Edström EX2
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
141 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SRK LO FI*Valier's Kianna Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
142 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras Champion Lena Nordström EX1 CACIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
143 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Supreme Champion Aase Nissen KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
144 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Champion Aase Nissen EX1 CACIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
145 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Aase Nissen KM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
146 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl Uros International Premior Aase Nissen EX1 CAGPIB
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
147 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK RX 15 DBCats You're the One of Siriuksen Naaras Champion Aase Nissen EX1 CACIB NOM
Procurlharem Steve McCurl of DBCats, DM (ACL n 09 22) x DBCats Swiss Miss (ACL bs 22)
148 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
149 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
150 ACL V / ACL d 24 FI SRK RX FI*Trollin Otso Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
151 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK LO FI*DilYaar Fayyim Foolwati Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
152 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Premior Anne Veland EX1 CAPIB
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
153 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
154 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
155 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
156 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
157 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
158 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS NOM
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
159 ACS VI / ACS g 03 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Angela Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Siriuksen LegoCurl (ACS a 24) x FIN*Recknagel Helenmirren (ACL es 02 21 33)
160 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
161 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
162 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
163 ACS VII / ACS fs 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Suzanna Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
164 ACS VIII / ACS ns 09 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
165 ACS VIII / ACS ds 09 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen EeroCurl Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x Mini-Ally (XSH f 09)
166 ACS VIII / ACS as 03 22 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
167 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 NOM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
168 LPL II / LPL n 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
169 MCO I / MCO a FI SRK LO 13 Battle Creek's Z'Thaiti Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
SailingCoons Zeus (MCO a) x Biscat's Liberty of Battle Creek (MCO a 22)
170 MCO I / MCO n S*Magoria's Phantom-X Uros Supreme Premior Lene Glem KM NOM BIS
DK*AntoCat's BIG BANG (MCO n) x S*Ma Coo's Xellent (MCO f 09 22)
171 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Are The One Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
172 MCO I / MCO a Madox Amber Sun*LT Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX2
Poseidon Amber Sun*LT, DVM (MCO ns) x Felis Admiranda Zoya (MCO f 09 22)
173 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Supreme Champion Aase Nissen Abs
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
174 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Hashtag Northern Lights Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
175 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Supreme Premior Aase Nissen KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
176 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
177 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Cicero Uros Kastraatti Aase Nissen Abs
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
178 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
179 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
180 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
181 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX3
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
182 MCO III / MCO n 22 Aveiro Vini*PL, JW *** Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
IT*Felix Coon Unico *** (MCO n 09 24) x Top Coon Zosia *** (MCO n 09 22)
183 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Damareos Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX4
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
184 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
185 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard's Berkeley Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
S*Divine Coon's Easy Kisser (MCO n 22) x S*Street Cats Gangster Girl (MCO n 22)
186 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
187 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
188 MCO III / MCO n 22 S*Stortassen's Nina Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
S*Topzy Tail's USA's Atlaz, JW (MCO n 22) x FI*Escape's Xiu of Stortassens (MCO gs 09 22)
189 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
190 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
191 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Indira Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
192 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
193 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young Forever Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
194 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Belain Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX2
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
195 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
196 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
197 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Avoin Aase Nissen EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
198 MCO IV / MCO n 09 25 RU*Unicum Nosferatu Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x Stallers Over The Moon (MCO n 03 22)
199 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
200 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO PL*Dark Age Yilan Coon Uros Supreme Premior Aase Nissen KM BIV
Wistariantale Neytiri Darkage (MCO n 09 22) x PL*Dark Age Ranai Coon (MCO n 22)
201 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
202 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
203 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros International Premior Aase Nissen EX1 CAGPIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
204 MCO IV / MCO n 02 21 62 S*Magoria's Mad Maze Uros International Premior Aase Nissen EX2
S*Island Coon's Esprit (MCO ns 02 21) x S*Ma Coo's Xellent (MCO f 09 22)
205 MCO V / MCO f (N)Nordic Lynx's Hexy Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
A*Christomas ZZ-Top (MCO e) x (N)Nordic Lynx's Sun Moon Stars (MCO n)
206 MCO V / MCO d 23 S*Island Coon's Interlaken Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Island Coon's Aramon (MCO n 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
207 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
208 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Champion Lena Björkander EX2
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
209 MCO V / MCO e 22 S*SinhTsunkitthas Anastazia Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
S*Topzy Tail's Range Rover (MCO d 22) x SE*Sankt Halvard's Dream Shiela (MCO f 22)
210 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
211 MCO V / MCO d 22 DK*Naunas Pink Sapphire Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
S*Country Dream's Fireball (MCO d) x S*Stortassen's Agneta (MCO f 09 22)
212 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Fantasia Naaras Avoin Lena Björkander EX2
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Vica Vilena Coon (MCO n 22)
213 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Pravda Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x A*Winerau's Mandy (MCO d 22)
214 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 15 FI*FireFox Garfield Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
215 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX3
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
216 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
217 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Taganka Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
218 MCO V / MCO d FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Be Like Red Adair Uros International Premior Lena Björkander Abs
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
219 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
220 MCO VI / MCO g 03 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish Naaras International Champion Anne Veland EX2
(N)Nordic Lynx's Yes We Can (MCO n 22) x (N)Nordic Lynx's It Is Dream (MCO f 09 22)
221 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
222 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
223 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
224 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
225 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros International Premior Anne Veland EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
226 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
227 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras International Premior Anne Veland EX2
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
228 MCO VI / MCO f 03 SE*KobbaCat's Beauty Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
229 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras Premior Anne Veland EX1 CAPIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
230 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB BIV
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
231 MCO VII / MCO fs (N)Ladejarlen Bermuda *** Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 NOM
(N)Zifina Mystery Mojo Man *** (MCO ns 09 22) x (N)Fragleberget's Olivia Twist *** (MCO d 22)
232 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX2
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
233 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
234 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO Pediro Sweet Lions Toscana Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB BIV
Knockout of Saxonyforest (MCO a 22) x Pediro Sweet Lions Hiamovi (MCO gs 09)
235 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Michael Monroe Uros Premior Lene Glem EX1 CAPIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
236 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Businesman Uros Grand International Champion Anne Veland Abs
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
237 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros Grand International Champion Anne Veland EX2
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
238 MCO VIII / MCO ns 02 21 62 S*Island Coon's Esprit Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS BIV
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
239 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
240 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Champion Anne Veland EX1 CACIB
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
241 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Donkey Kong Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
242 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Escape's Good Charlotte Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
243 MCO VIII / MCO fs 09 Maljorca Amber Sun*LT Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
Poseidon Amber Sun*LT, DVM (MCO ns) x Felis Admiranda Zoya (MCO f 09 22)
244 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Made Like This Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
245 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros International Premior Anne Veland Abs
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
246 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Sasa Naaras International Premior Anne Veland Abs
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FIN*TipTop Maine Onida (MCO fs 09 22)
247 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Premior Anne Veland EX1 CAPIB
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
248 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
249 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS BIV NOM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
250 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
251 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
252 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 FI*Mickasen Camelia Naaras Champion Lene Glem EX2
Akonit Blue Veil (NEM n 21) x Elisha Sariola (NEM as 21)
253 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
254 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
255 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB BIV
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
256 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
257 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 15 Neska Lilianka*PL Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Etna Syberjon*PL (NEM ns 09 21)
258 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
259 NFO II / NFO n 09 Nine Worlds' Woodlake, JW Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
S*Just Catnap's Windsor (NFO n 09) x Nine Worlds Taittinger (NFO f 09)
260 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
261 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
262 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
263 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
264 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros Grand International Premior Aase Nissen Abs
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
265 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Lene Glem KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
266 NFO III / NFO n 24 (N)Benzn Dixi Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
S*Wegietassen's Principe della neve (NFO w) x (N)Benzn Abigail (NFO f 22)
267 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
268 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld, JW Uros Avoin Lene Glem Abs
S*Swingcat's Isaac Rodzon (NFO n 09 23) x S*NC's Vogue, JW (NFO n 23)
269 NFO III / NFO n 22 S*Rockringen's Quick Sand Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV
(N)Tingoskattens Lord Santino (NFO n 09 22) x FI*Slytiger's Masquerade (NFO f 09)
270 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Lene Glem KM BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
271 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
272 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
273 NFO IV / NFO n 03 22 FI SRK LO FI*Ballawhane It's A Mystery Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
274 NFO IV / NFO n 09 24 (N)Migoto's Simba Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
275 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Lena Björkander DISQ AGR.
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
276 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Champion Lena Björkander EX2
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
277 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
278 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
279 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
280 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*RockyHill's Dowanhowee Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
281 NFO IV / NFO n 09 24 (N)Migoto's Fenrik Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX2
(N)Migoto's Simba (NFO n 09 24) x IC IT*Norr Venn's Whichita, JW (NFO f 09 22)
282 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Georg Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM
S*Zygot's Inge Strand (NFO n 03) x IC DK*Europa's Mynthe Is, JW *** (NFO n 22)
283 NFO IV / NFO n 09 22 BR*Miadore Mingus *** Uros Supreme Premior Lena Björkander KM BIV NOM
S*Harley Honey's Blackline (NFO n 09 22) x (N)Migoto's Karoline (NFO n 22)
284 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
285 NFO IV / NFO n 09 23 S*Beyond American Pie Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM
S*Heaven Hills Big Bang (NFO n 09 23) x S*Rockringen's Gasolina, DM (NFO n 03)
286 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
287 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
288 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
289 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
290 NFO V / NFO d 24 BR*Miadore Porque Sim Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
S*Utblicken's Viggen (NFO n 22) x S*NC's Funny Funny (NFO d 09 24)
291 NFO V / NFO f 22 S*Just Catnap's Junia Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
(N)Migoto's Zezar (NFO n 22) x S*Just Catnap's Simone (NFO f 24)
292 NFO V / NFO e FI SRK LO FI*Charmakato Vadim Uros Premior Anne Veland EX1 CAPIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FI*Ann'sLions Lovely Tiger (NFO e 09)
293 NFO VI / NFO d 09 24 I*Nine Worlds' Teddy Bear Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS NOM
Charmeur de Wood Lake*F (NFO d 09 23) x Call Me Dreamer Isabell (NFO f 09)
294 NFO VI / NFO f 03 22 (N)Migoto's Sarah, DVM Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
295 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras International Champion Anne Veland EX2
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
296 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO S*Miss Mikkus' Jingle Kizz Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB NOM
S*Rockringen's Manboy (NFO n 03 22) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
297 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
298 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Sweet Adeline Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
299 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
300 NFO VI / NFO d 02 21 64 S*Pax' Ignacio Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
DK*Colletto's Hansi Hinterseer (NFO d 02 21) x S*Pax' Flamma (NFO fs 09 23)
301 NFO VI / NFO f 03 S*Rockringen's Queen Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
(N)Tingoskattens Lord Santino (NFO n 09 22) x FI*Slytiger's Masquerade (NFO f 09)
302 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
303 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS BIV NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
304 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
305 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
306 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
307 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
308 NFO VIII / NFO as 03 23 DK*Shadowpaw's Purple Rain *** Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
DK*Sakeena's Jealous Guy (NFO n 09 23) x DK*Thanning's Enya (NFO as 02 21)
309 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
310 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Honey Bee Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
311 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
312 NFO IX / NFO w 64 (N)Migoto's Iver Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM BIS
S*Restless Caramel Chew Chew, JW, DVM (NFO n 09 24) x (N)Migoto's Tomine, JW, DVM (NFO w)
313 NFO IX / NFO w 63 (N)Migoto's Isabelle Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
S*Restless Caramel Chew Chew, JW, DVM (NFO n 09 24) x (N)Migoto's Tomine, JW, DVM (NFO w)
314 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
315 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
316 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
317 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
318 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
319 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
320 SIB III / SIB n 22 NW, GIC Chkalov L'Etoile d'Amur*RU Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
SC Blue Topaz Relax (SIB d 23) x SC Anyutiny Glazki L'Etoile d'Amur*RU *** (SIB g 22)
321 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
322 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
323 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX2
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
324 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
325 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
326 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
327 SIB IV / SIB n 09 22 CH*Lukijn's Shine On, JW, DSM, DVM Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
328 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
329 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
330 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
331 SIB IV / SIB n 09 24 S*Klintgården's Anna Achmatova Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Milashka's Matysh (SIB n 09 23) x S*Klintgården's Rosa Shanina (SIB ny 24)
332 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
333 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
334 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM BIV
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
335 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
336 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
337 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS BIV NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
338 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Champion Aase Nissen EX1 CACIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
339 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
340 SIB VI / SIB f 09 22 CH*Lukijn's Albachiara *** Naaras Grand International Champion Aase Nissen Abs
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
341 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 NOM
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
342 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Aase Nissen KM BIV NOM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
343 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
344 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
345 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros International Premior Aase Nissen Abs
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
346 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras International Premior Aase Nissen EX1 CAGPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
347 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Lene Glem KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
348 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Cavatina Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
349 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Lene Glem KM BIV NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
350 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Grand International Premior Lene Glem Abs
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
351 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
352 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Premior Lene Glem EX1 CAPIB
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
353 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS BIV
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
354 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Lene Glem Abs
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
355 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
356 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
357 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Grand International Premior Lene Glem Abs
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
358 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
359 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
360 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
361 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Champion Cristiano Federico Sandon