KES-KIS 78. kansainvälinen kissanäyttely 13.3.2016
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 13.3.2016 Loppuu 13.3.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2016 Ilmoittautuminen loppuu 8.2.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.2.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä
Toimihenkilöt Sunnuntain näyttely on TÄYNNÄ! (7.2.2016)

Näyttelypäällikkö:
 
Katja Patrikainen, katja.patrikainen@keskis.net, puh. 050 911 3135 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri: 
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti: 
Riikka Turpeinen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri: 
Päivi Hänninen, paivi.hanninen@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta: 
Erika Paqvalin-Skurnik, Erika.Paqvalin.Skurnik@showlink.fi
Lisätietoja Näyttelymme on osa ShowlinkPets-tapahtumaa!

Ilmoittautuminen: 
Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan. Siitos- ja kasvattajaluokat muodostuvat kuitenkin automaattisesti, jos kissa on ilmoitettu perusarvosteluun. Erikseen näistä tulee tehdä oma ilmoittautumisensa (kasvattajaluokan osalta valitaan joku omistetuista kissoista ja tälle kasvattajaluokka). Vain luokka- ja värimuutokset ovat mahdollisia 15.2.2016 jälkeen. 

Näyttelymaksut: 
  • FIFé-jäseniltä 37 € / kissa / päivä
  • KES-KIS-jäseniltä 33 € / kissa / päivä
  • FIFén ulkopuolisilta 50 € / kissa / päivä
  • Tarkistusluokka perusarvostelun yhteydessä 16 € / kissa, erikseen normaali näyttelymaksu
  • Veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 10 € / kissa, erikseen normaali näyttelymaksu.
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, erikseen normaali näyttelymaksu.
  • Kaverikissan eläinlääkärintarkastus 5 € / kissa
  • Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) sisältyy näyttelymaksuun
  • Ruusukkeet ovat maksuttomia ja vaihdettavissa leimoihin
Huomaathan, että näyttelymaksun eräpäivä on HETI. 

Leimakortilla maksettaessa leimakortti postitetaan näyttelysihteerille VÄLITTÖMÄSTI ja siihen kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakortin tulee olla perillä viikon sisällä ilmoittautumispäivästä!

Mikäli maksu tai leimakortti saapuu myöhässä, voidaan ilmoittautuminen hylätä. Kaikkien maksujen ja leimakorttien on oltava perillä 19.2. mennessä. Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. 

KES-KIS pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain näyttelymaksun/leimakortin saapumispäivän perusteella. 

Huom! Yhden kissan näyttelymaksu sisältää yhden ihmisen pääsylipun. Sisään pääsee siis yksi ihminen per näyttelyyn ilmoitettu kissa. Mikäli kissan mukana saapuu useampi ihminen, on muiden ostettava pääsylippu erikseen. Pääsylipun voi ostaa etukäteen vuoden vaihteessa avautuvasta ShowlinkPets-tapahtuman verkkokaupasta tai näyttelyyn tultaessa ilmoittautumisen yhteydessä.  

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 77
2 132
3 80
4 98
Kotikissat 14
Yhteensä 401

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO ns FI SK LO 1507688 FI*Chevhill's Eloise Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC
Tombrock's Amadeus (EXO a) x S*Subwoofer Elektra (EXO ns)
2 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Avoin Helena Schmid Camenisch Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
3 EXO n 03 22 FI SK LO 1508092 FI*Chevhill's Melker Uros Kastraatti Helena Schmid Camenisch EX1 CAP
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
4 EXO a 03 24 FI SK LO 1509257 FI*Chevhill's Lady Stardust Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled Abs
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Chevhill's Pastel Candy (EXO g 02 21)
5 PER n FI SK LO 1404746 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
6 PER n FI SK LO 1510511 Almathea Boogie Night Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
7 PER a FI SK LO 1509614 FI*Amabili's Sweet Serenade Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch Abs
Suavere's Cezanne of Amabili (PER w) x FI*Amabili's Sweet Temptation (PER g)
8 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Helena Schmid Camenisch Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
9 PER d FI SK LO 1510471 FI*Mimosan Paranoid Uros Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
10 PER f FI SK LO 1404749 FI*Mimosan Lying From You Naaras International Champion Youssef Khaled Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
11 PER f FIN SRK LO 80208 FIN*Sabrimin Viva la Vida Naaras Avoin Youssef Khaled Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
11 PER f FIN SRK LO 80208 FIN*Sabrimin Viva la Vida Naaras Veteraani Michael Edström Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
12 PER f FI SK LO 1510473 FI*Mimosan Piece of Me Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
13 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Youssef Khaled Abs
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACS NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
15 PER d 24 FIN SRK LO 79251 FIN*BlueIce's Warwick Uros Supreme Premior Helena Schmid Camenisch Abs
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
15 PER d 24 FIN SRK LO 79251 FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Michael Edström Abs
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
16 PER g 22 FIN SRK LO 82535 FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Helena Schmid Camenisch KM NOM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
17 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Youssef Khaled KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
18 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros Champion Youssef Khaled EX1 CACIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
19 PER d 03 FI SK LO 1611175 Toy Tricksy Lenora Wanda Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled Abs
Seder Rennes Harvest of Toy Tricksy (PER d 03) x Toy Tricksy Floressa (PER g 03)
20 PER e 03 FI SK RX 1509661 FI*Celestial's The Winner Takes it All Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1 NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
21 PER g 02 62 FI SK RX 1509659 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
22 PER f 33 FI SRK RX 83624 Sinihuiskan Ruusunnuppu Naaras Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAPIB
Almigry OK Corral (PER e 33) x Sinihuiskan Camilla (PER n 23)
23 PER d 21 33 FI SRK LO 42859 Sinihuiskan Aryanna Naaras International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CAGCIB
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Siiri-Sibrina (PER f 33)
24 RAG n FI SK LO 1508943 FI*Utuinen Legend Of Apollo Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
25 RAG n FI SK LO 1404839 FI*Barfait's Sunkiss Naaras International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
26 RAG n FI SRK LO 1403234 FI*Cat's-JM Classic-Glamour Naaras Kastraatti Helena Schmid Camenisch EX1 CAP
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x S*Harmony BlueEye Heidee (RAG a)
27 RAG a FI SK LO 1508303 Shinysky Dreamcatcher Uros Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACIB
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x Shinysky Always Mystery (RAG n 03)
28 RAG a FI SK LO 1509909 FI*Collicatin Banana Split Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1 BIV
Skipper Dama w Masce*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin Hawaji Sun (RAG n 21)
29 RAG a FI SK LO 1509419 FI*Uniklubin Royal Madeleine Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX2
FI*Collicatin Wonderful Walle (RAG n 04) x FI*Uniklubin Lady Like Royal (RAG n)
30 RAG a FI SRK LO 1402421 FI*Barfait's Rivaldo Uros International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAGPIB BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
31 RAG a FI SRK LO 1302084 FI*Lumikuu EinoLeino Uros Kastraatti Helena Schmid Camenisch EX1 CAP
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
32 RAG a FIN SRK LO 78418 FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros International Premior Helena Schmid Camenisch EX2
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
32 RAG a FIN SRK LO 78418 FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
33 RAG n 21 FI SRK LO 1403462 FI*Collicatin Karibian Sun Uros International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
34 RAG a 21 FI SK LO 1506618 FI*Emija's Elvis Uros International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CAGCIB
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
35 RAG n 03 FI SRK LO 91060 M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Grand International Champion Youssef Khaled Abs
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
36 RAG n 03 FI SK LO 1509934 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
37 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
38 RAG n 04 FI SK LO 1509535 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Champion Youssef Khaled EX1 CACIB BIV NOM BIS
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
39 RAG n 04 FI SK LO 1507866 FI*Erkatin Alma Aurora Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
40 RAG n 04 FI SK LO 1510324 FI*Celestial's Evil Twin Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 NOM
FI*Celestial's Eternal Flame (RAG n 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
41 RAG a 03 FI SK LO 1510327 FI*Celestial's When I was Your Man Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
FI*Celestial's Eternal Flame (RAG n 04) x FI*Celestial's Heaven Can Wait (RAG a 03)
42 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Youssef Khaled KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
43 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Premior Youssef Khaled EX1 CAPIB
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
44 RAG a 04 FI SRK LO 1403538 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACS
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
45 RAG a 04 FI SK LO 1509936 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
46 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1 BIV
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
47 RAG c 04 FI SK LO 1510013 FI*Pengvin's Ice Uros Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Provinsia River's Sparkling Light (RAG a)
48 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
49 RAG f 03 FI SK LO 1510003 FI*Celestial's Angel on My Shoulder Naaras Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
50 RAG f 03 FIN SRK LO 77929 FIN*Calamarin Afrodite Naaras International Premior Helena Schmid Camenisch Abs
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
50 RAG f 03 FIN SRK LO 77929 FIN*Calamarin Afrodite Naaras Veteraani Michael Edström Abs
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
51 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
52 RAG e 03 21 FI SRK LO 83745 FI*Calamarin MrMuscle Uros International Premior Youssef Khaled Abs
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
53 SBI n FI SK LO 1508378 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Champion Youssef Khaled EX1 CACIB BIV
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
54 SBI n FI SK LO 1508618 FI*Harebell Lancelot Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
55 SBI n FI SK LO 1508443 FI*Felinessi Diana Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
56 SBI n FI SK LO 1406356 FI*Rais-Kis KissKiss Naaras Avoin Youssef Khaled Abs
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
57 SBI a FI SRK LO 89535 FI*Felinessi Aphrodite Naaras Champion Helena Schmid Camenisch Abs
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
58 SBI b FI SK LO 1508619 FI*Harebell Luminous Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
59 SBI b FI SK LO 1506736 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Avoin Youssef Khaled Abs
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
60 SBI b FI SK LO 1509605 FI*Mimitan Odette Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
Ikks du Hameau de la Reine (SBI b) x FI*Mimitan Morning Glory (SBI b)
61 SBI b FIN SRK LO 78139 FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
62 SBI c FIN SRK LO 79415 FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Grand International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAPS
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
63 SBI f FI SK LO 1510302 Lara Croft Mystery Mask*RU Naaras Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACIB
IL*Tevel Miracle Hocus Pocus (SBI e 21) x IL*Stars of Tevel I'm Cappuccino (SBI f)
64 SBI f FI SK LO 1508620 FI*Harebell Luna Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
65 SBI g FI SK LO 1508411 FI*Aamentassu Falli Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC
FI*Mimitan Triton (SBI b) x FI*Aamentassu Aniliini (SBI e 21)
66 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Youssef Khaled KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
67 SBI j FI SK LO 1509251 Demian Griselda Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
68 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
69 SBI c 21 FIN SRK RX 90348 Namib Sunrise Diabolo Uros Veteraani Michael Edström Abs
Las Perlas-sin Djambo (SBI a 21) x Gaia vom Haimhauser Schloss (SBI a 21)
70 SBI d 21 FI SRK LO 89560 FI*Aamentassu Aamor Uros Champion Youssef Khaled Abs
FI*ElfQuest Kiba (SBI e) x FI*Soleados Ameelia (SBI f 21)
71 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Youssef Khaled KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
72 SBI f 21 FI SK LO 1510064 FI*Saca's Åll for Avantgarde Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
73 SBI h 21 FI SK LO 1510066 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
74 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 1507753 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
75 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
76 ACL VII / ACL ns 22 FI SRK LO 86774 FI*Siriuksen EdithPiafCurl Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x FIN*Siriuksen ÄdnaCurl (ACL n 22)
77 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 1301025 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
78 ACL VIII / ACL as 03 FI SK LO 1510081 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
79 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1508501 FI*Siriuksen NidaCurl Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
80 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
81 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS NOM
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
82 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 1509300 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
83 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 1509305 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
84 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 1610901 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
85 MCO I / MCO n FI SRK LO 1403408 FI*KingLeo's Blackadder Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
86 MCO I / MCO a FI SK LO 1510672 FI*Goldenstream's You Are The One Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
87 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1406170 FI*RoseLion's Dream Girl Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
88 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1402273 FI*Escape's Apocalyptica Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
89 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1404308 FI*Escape's Carlos Santana Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
90 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 43202 PL*Aspenville Farmer Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Top Coon Zoran (MCO n 22) x Anouk Salta Nosis*LT (MCO n 22)
91 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508552 FI*KingLeo's Damareos Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
92 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1510673 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
93 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510459 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
94 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 73606 FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
94 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 73606 FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
95 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1403223 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
96 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1507429 FI*Enzahin Lonesome Rider Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
97 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1300589 FI*Ameliinan Luna Uros International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros International Champion Sabine Mösch EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
99 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1508931 FI*Marskin I Do Anything For Love Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Marskin Elicia Sinserella (MCO n 09 23)
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1510775 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1510460 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
102 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros International Premior Sabine Mösch EX1 CAGPIB BIV NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1403950 FI*Goldenstream's X-Files Uros Premior Sabine Mösch EX1 CAPIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
104 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 89627 FI*RoseLion's Carefree Marvel Uros Premior Sabine Mösch EX2
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1404935 FI*Ameliinan Ringo Uros Kastraatti Sabine Mösch Abs
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Ameliinan Hyacinthe (MCO n 09 22)
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1404236 FI*DiamondTails' Mickey Rourke Uros Kastraatti Sabine Mösch Abs
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
107 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 86122 S*Carpe Feline's Zirenius Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
The Dorsai Hunters World Dravash (MCO ns 01 21) x S*Vassundas Rapunsel (MCO f 09 22)
108 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1507360 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
109 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1509455 Mainelyclassic Even Song Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
110 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1611011 Battle Creek's Allegro Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
111 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1510541 PL*Dark Age Fantasia Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Vica Vilena Coon (MCO n 22)
112 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1510588 FI*FireFox Garfield Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
113 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 1510684 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
114 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 1510862 FI*HeavyMeows Betty Boop Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Hiesun Glorious Greta (MCO f 22)
115 MCO V / MCO f FI SRK LO 91064 Beartooth Mountain Lola Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
115 MCO V / MCO f FI SRK LO 91064 Beartooth Mountain Lola Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
116 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 87374 Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
117 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 1403075 FI*Daybreak's Indira Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV NOM
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
118 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1300131 FI*Vuorensinen Lady Naaras International Champion Michael Edström EX2
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
119 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1507395 FI*Marskin Heartbreaker Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
120 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1507362 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
121 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1509187 Zosia Dwa Formaty*PL Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Golden Knopka's Lion (MCO d 03) x Umilka Arkiza*PL (MCO n 09 22)
122 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1509283 FI*Hiesun Lady Evil Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Avericoon Lorena Delux (MCO d 09) x FI*Cherry's Maine Satoria (MCO a)
123 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 1510382 FI*Chamberlain Ain't 2 Proud Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
124 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 87724 FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
125 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 1403214 FI*Chamberlain von Richthofen Uros International Premior Michael Edström EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
126 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 84738 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
127 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 1302155 FI*Stout-hearted Nailah Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
128 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1404235 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB BIV NOM BIS
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
129 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 90777 Alwaro Gladiator Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
130 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
131 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1508553 FI*KingLeo's Dance Little Sister Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
132 MCO VII / MCO fs 23 FI SK LO 1506942 FI*LovelyLife Lucky Leia Naaras Avoin Michael Edström EX2
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
133 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1611395 Coon Classic Black Cherry Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
134 MCO VII / MCO ns FI SRK RX 41981 FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
135 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO 90669 Pediro Sweet Lions Toscana Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Knockout of Saxonyforest (MCO a 22) x Pediro Sweet Lions Hiamovi (MCO gs 09)
136 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1404323 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
137 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 42108 FI*Vuorensinen Ian Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS BIV NOM
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
138 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 1508304 Ziomal Dirigo*PL Uros Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
139 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1508110 FI*Moggi Dry Marttiini Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
140 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1510462 FI*Kasmasiinin Donkey Kong Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
141 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1510717 FI*Escape's Good Charlotte Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
142 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SK LO 1508203 FI*Daybreak's Miss Moneypenny Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
143 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX 87418 FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
144 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 1508050 FI*Vuorensinen Simba Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*Magnificat Maine Zemfira (MCO w)
145 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 1301923 Amarillis Blue Veil Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM ns 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
146 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
147 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 1301731 Akonit Blue Veil Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM ns 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
148 NEM I / NEM a FI SK RX 1406290 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
149 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1507512 FI*Mickasen Camelia Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Akonit Blue Veil (NEM n 21) x Elisha Sariola (NEM as 21)
150 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 1509457 Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Ignat Indigo Eyes (NEM a 21) x Marcella Serebristyi Iney (NEM n 03 21)
151 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1509458 Salomea Sineva Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
David Formula Uspekha (NEM n 21) x Legend SiNeva (NEM n 09 21)
152 NEM I / NEM n FI SK RX 1406291 FI*NonServiam Arntor Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
153 NFO I / NFO a FI SK LO 1508259 FI*Felicis Fixies Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
154 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405761 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
155 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
156 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1510051 Oliver James Forest Myths Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 BIV
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
157 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1403119 FI*Draconian Shadegrown Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
158 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507082 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
159 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87683 FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Michael Edström Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
160 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1508257 FI*Felicis Faustus Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
161 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1510778 FI*FoxyPaw's Mannish Boy Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
162 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 84696 FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
163 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 1402885 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
164 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO 78600 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
164 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO 78600 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
165 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1509318 FI*Lolcat's Princess Diana Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FI*Lolcat's Fauna (NFO f 09 24)
166 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1507503 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM BIS
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
167 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
167 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
168 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508258 FI*Felicis Filiola Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
169 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
170 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1508954 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
171 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
171 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
172 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 1507701 FI*Mirkulan Julia Domna Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FIN*Mirkulan Bridget Jones (NFO g)
173 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 BIV NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
174 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1508956 FI*Tähtitassun Sweet Adeline Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX2
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
175 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Sabine Mösch KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
176 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1405762 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS BIV
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
177 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO 83975 FI*Kultahuiskan Geisha Naaras International Premior Sabine Mösch EX1 CAGPIB NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
178 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
179 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1510779 FI*FoxyPaw's Honey Bee Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
180 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 1510781 FI*FoxyPaw's Sugar Sweet Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
181 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
182 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1509858 DK*Naturell's Knight Light Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
183 SIB II / SIB a 09 FI SK RX 1509015 FI*Eswood Fintelligens Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC BIV
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Intrigue Syberia (SIB n 01 21)
184 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
185 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX 91092 Sibknyazhestvo Oscar Uros Grand International Champion Michael Edström Abs
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
186 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 1406501 Ivolga Sibaris*RU Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
187 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1508403 FI*Lumikissan Vili Vikkelä Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC NOM BIS
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
188 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1509516 FI*Apachiris Elayne Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
189 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
190 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1508725 FI*Goldenspot's Galilea Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Goldenspot's Chaya (SIB n 22)
191 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1508507 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC NOM BIS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
192 SIB V / SIB d 22 FI SK LO 1509768 FI*LeonisMinoris' Meteor Mambo Uros Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
193 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
194 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene Abs
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
195 SIB II / SIB a 09 FI SK LO 1508293 FI*Lumikissan Uljas Poika Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX2
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
195 SIB VIII / SIB as 09 FI SK LO 1508293 FI*Lumikissan Uljas Poika Uros Määrittely Daria Lukasik SIB a 09
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
196 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 1508290 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
197 TUA V / TUA f FI SK LO 1507869 FI*Felesin Gratus Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
198 TUA VII / TUA ns FI SK LO 1508569 FI*Felesin Ville Valo Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
199 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1509573 FI*Elekatin Princess Annabel Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Wi'nte Sams Icey Ice Soda (TUA w) x FI*Elekatin Jalila Jessenia (TUA f 03 22)
200 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM BIV
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
201 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
202 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
203 BEN n 24 FI SK LO 1509314 FI*Starglitters Linnea Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Iiris (BEN n 24 33)
204 BEN n 24 S*Leopardettes Golden Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik Abs
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x Maracaja Firecat (BEN n 24)
205 BEN n 22 32 FI SK LO 1507887 FI*Alcarinqua Elentari Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
206 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX 39264 FI*Kissamummon Onnen hetki Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak Abs
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
207 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41412 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
208 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 1302235 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
209 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
210 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1610961 FI*Kissamummon Sitkeä Onnen Soturi Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
211 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 1507488 FI*Topisan Fanny Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Topisan Cira Chiarina (BML ns 11)
212 BSH a FI SRK LO 41074 FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
213 BSH a FI SRK LO 43548 FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros International Champion Daria Lukasik EX1 No Cert
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
214 BSH a FI SRK LO 1402340 FI*Suvikasteen Crixus Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
215 BSH d FI SK LO 1507536 FI*Aurantia's Bengal Tiger Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
216 BSH ns 11 FI SRK LO 37722 FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
217 BSH ns 11 FI SK LO 1404735 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB NOM
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
218 BSH ns 22 64 FI SK RX 1510655 Vale of Proud's Honeybee Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak Abs
Cats of Thrones Aris (BSH ns 22) x Blondi de Broeckloni (BSH ns 24)
219 BSH ns 22 64 FI SK RX 1510656 Vale of Proud's Ichona Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak Abs
Brass Band de Broeckloni (BSH ns 22) x Vale of Proud's Rush Hour (BSH ns 22)
220 BUR n FI SK LO 1510014 FI*Almond's Freyja Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX2
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
221 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
222 BUR n FIN SRK LO 31667 FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
223 BUR a FI SK LO 1508409 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
224 BUR a FI SK RX 1510417 FI*Beneloben Fantacy Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*Beneloben Elegant Eugeny (BUR c)
225 BUR b FI SRK LO 1402722 FI*Enigmatic Aenigma Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
S*Zagamin Hique (BUR b) x FI*Seirene Norma (BUR g)
226 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Champion Ireneusz Pruchniak Abs
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
227 BUR b Dashers Magic Valley*RU Uros Avoin Ireneusz Pruchniak Abs
NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW (BUR b) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
228 BUR b FIN SRK LO 24867 FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
228 BUR b FIN SRK LO 24867 FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
229 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB BIV
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
230 BUR b FI SK LO 1508399 FI*Flea's Hoku Nalunalu Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
231 BUR b FI SK LO 1508400 FI*Flea's Moku Nawiliwili Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX2
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
232 BUR d FI SK LO 1406370 FI*Kissmollin Guarneri Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Korennon Omar (BUR d) x FI*Kissmollin Annabella (BUR j)
233 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
234 BUR g FI SRK LO 1301039 FI*Shu-Shun Sweet Peppermint Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
235 BUR h FI SK LO 1506999 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
236 BUR h FI SK LO 1509789 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
237 BUR h FI SRK LO 36126 FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
238 BUR j FI SRK LO 1402809 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP NOM BIS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
239 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 1402774 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak Abs
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
240 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS NOM BIS
240 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
241 EUR n FI SK RX 1406314 FI*Pinkkitassun Ian Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
242 EUR n 22 FI SK RX 1510581 FI*Pinkkitassun Jorma Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
243 EUR n 24 FI SRK LO 40451 FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
244 EUR d 22 FI SK RX 1510582 FI*Pinkkitassun Jonas Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
245 EUR f 22 FI SK RX 1510579 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
246 EUR ns 22 FI SRK LO 38389 FI*Pikku-Piun Unelma Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS BIV
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
247 EUR ns 22 FI SK RX 1507778 FI*Dream-World's Super Salty Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
248 EUR ns 22 FI SK RX 1509258 FI*Pikku-Piun Elle Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
249 EUR ns 23 FI SK RX 1509054 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
250 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
251 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 1507309 FI*Kuriton Cinderella Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Kuriton Baby Vanilla (KBL f 22)
252 KBL I / KBL n 22 FI SK RX 1611010 Christophorus Columbus Vetka Sakury*RU Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM BIS
Zodchiy Magic-Murr (KBL n 22) x O'Grace Vetka Sakury*RU (KBL n 24)
253 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Daria Lukasik KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
254 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Champion Daria Lukasik Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
255 KOR FI SK LO 1507989 FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
256 KOR FIN SRK LO 32649 FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM BIV
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Mythai Rahk Mee Rahkah (KOR )
256 KOR FIN SRK LO 32649 FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Mythai Rahk Mee Rahkah (KOR )
257 KOR FI SRK LO 1301101 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
258 KOR FI SK LO 1507985 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
259 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
260 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
261 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 1405747 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Premior Daria Lukasik Abs
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
262 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
263 OCI n 24 FI SRK LO 42161 FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
264 OCI n 24 FIN SRK RX 30558 FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
265 OCI n 24 FIN SRK RX 30557 FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
266 OCI a 24 FI SK LO 1508248 FI*Amare-Cattus Aquarius Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FI*Poseidonian Ocean Soul (OCI a 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
267 OCI b 24 FI SRK LO 36904 FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Supreme Champion Daria Lukasik KM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
268 OCI b 24 FI SRK LO 42411 FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
269 OCI b 24 FI SK LO 1507073 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
270 OCI b 24 FI SK LO 1508355 FI*Moosegrove Jäger Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
271 OCI b 24 FI SK LO 1510657 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
272 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
272 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
273 OCI b 24 FI SRK LO 41171 FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
274 OCI bs 24 FI SK LO 1406497 FI*Moosegrove Iron Tiger Uros International Champion Daria Lukasik Abs
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ålivia Wilde (OCI bs 24)
275 SIN FI SRK RX 1402761 Aiko Fán Gòu Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Yuki Fán Gòu (SIN ) x RO*Purgia Liberty (SIN )
276 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
277 ABY n FI SRK LO 1300816 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
278 ABY n FI SK LO 1507959 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
279 ABY n FI SK LO 1611054 PL*Adalbertus Theodor Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Cliff aus Abusir (ABY a) x Hayati Elegy (ABY n)
280 ABY n FI SK LO 1509915 FI*Link Malaika Mnia Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Link Marjani Mnia (ABY o)
281 ABY n FI SRK LO 90892 Hotchocolate Cleopatra Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Jethro Senor Alpha of Hotchocolate (ABY n) x Hillstblues Amber of Hotchocolate (ABY n)
282 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene Abs
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
283 ABY a FI SK LO 1405197 FI*Lovedevotion Daphne Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS NOM
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
284 ABY a FI SK LO 1405210 FI*Link Mochweo Blou Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB BIV
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
285 ABY a FI SK LO 1510484 FI*Lovedevotion Fantom Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
286 ABY ns FI SK LO 1510502 FI*Taiga-Kissat Silver Miio Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Kassilan B-I-N-G-O (ABY os) x S*Saivokattens Hopea Helmi (ABY ns)
287 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC NOM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
288 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
289 BAL d 21 FIN SRK RX 33944 FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
289 BAL d 21 FIN SRK RX 33944 FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 3
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
290 CRX I / CRX n FI SK LO 1508894 FI*Peppycat's Luke Skywalker Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*KittyLady's Nutty Pumpkin (CRX n) x FI*Ballerina's Odette (CRX fs)
291 CRX I / CRX ns FI SK LO 1509683 FI*Ballerina's Don Quijote Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
292 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1507965 FI*Ballerina's Scheherazade Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
293 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 1508910 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras Avoin Minna Krogh EX2
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
294 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1509157 FI*Saca's Tice Taio Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
295 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1509155 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
296 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
297 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO 41071 FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
298 CRX II / CRX n 09 FIN SRK LO 33190 FIN*Spectrolite Beatrix Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FIN*Spectrolite Banjul (CRX n 03 33) x FIN*Spectrolite Phoebe Moses (CRX n 09)
298 CRX II / CRX n 09 FIN SRK LO 33190 FIN*Spectrolite Beatrix Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
FIN*Spectrolite Banjul (CRX n 03 33) x FIN*Spectrolite Phoebe Moses (CRX n 09)
299 CRX III / CRX f FI SRK LO 40873 FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino VG1
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
300 CRX III / CRX d FI SK LO 1507928 FI*Ballerina's Count Paris Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC BIV
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
300 CRX III / CRX ds FI SK LO 1507928 FI*Ballerina's Count Paris Uros Määrittely Sabine Mösch CRX d
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
301 CRX III / CRX fs FI SRK LO 1403876 FI*Ballerina's Odette Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
302 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 1509647 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
303 CRX III / CRX j FI SK LO 1509600 FI*Saca's Violet Verse Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Chiara Candida (CRX bs 24)
304 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 1403512 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
305 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1510547 FI*Spectrolite Kuutytönkorento Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
FI*Spectrolite Colin Craven (CRX n 02) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
306 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1509682 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
307 CRX V / CRX ns 24 FI SRK LO 36427 FI*Tuiscalo's Fuuga Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*Tuiscalo's Chips (CRX d 09 24) x FIN*Seer's Laguz (CRX ns 24)
308 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
309 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1508655 Antonio Pink Princess*PL Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Simple the Best Zundeja*LT (CRX as 24) x PL*Cornish Point Nasturtia, JW (CRX f 02)
310 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1510463 FI*Spectrolite Vasten mun kasvojani Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Spectrolite Tulkoon rakkaus (CRX c)
311 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO 40559 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
312 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 1405792 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
313 OLH a FI SRK LO 1300364 FI*Nenatnak Ain't I Saint Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Willicon Higher Than Hope (OSH n 24) x FI*Anarkokatin Yönkuningatar (BAL n)
314 OLH a 24 FI SK RX 1510611 FI*Noxx Allegro Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*Noxx Cassiopeia (OLH f 24)
315 OLH ns 22 FI SK RX 1509907 FI*Mummeli Sofinho Yanino Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
316 OSH n FI SRK RX 90911 Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
317 OSH n FI SK LO 1405319 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
318 OSH n FI SK LO 1508774 Durrdana's Black Betty Naaras Avoin Minna Krogh Abs
Calenacat's Non plus Ultra (OSH n) x Durrdana's Viper (OSH b 24)
319 OSH a FI SRK LO 1403615 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
320 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
321 OSH n 24 FIN SRK RX 32186 FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
321 OSH n 24 FIN SRK RX 32186 FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 3
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
322 OSH n 25 FI SRK RX 36073 FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
323 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino Abs
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
324 OSH a 24 FI SK LO 1508935 FI*WildHawk's Chesmu Cheveyo Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Awinita Ahawi (OSH ns 24)
325 OSH a 24 FI SRK LO 1403617 FI*LoudMeow Rockstar Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
326 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM BIS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
326 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
327 OSH a 25 FI SRK LO 1403619 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
328 OSH b 22 FI SK LO 1404668 FI*Orifame Pirttihirmu Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FIN*Orifame Dirlandaa (OSH a 24)
329 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
329 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
330 OSH b 25 FI SK LO 1508431 FI*Martinic Oriental Beat Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
331 OSH c 24 FI SRK LO 1301882 FI*Orifame Oikeinnurin Naaras Champion Sabine Mösch EX1 CACIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
332 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
333 OSH n 03 FI SRK RX 39824 FI*Sultsinan Pieni sydän Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Felides Vivres Snoopurr (OSH n 02)
334 OSH n 03 FI SK LO 1510553 FI*Sultsinan Inky Pinky Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*Sultsinan Mocca (OSH n)
335 OSH f 03 FI SK RX 1508046 FI*Mummeli Galoozinha Unica Naaras Champion Sabine Mösch Abs
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
336 OSH b 02 21 FI SRK LO 1403691 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
336 OSH b 02 21 FI SRK LO 1403691 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Siitos
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
337 OSH ns 03 24 FI SK LO 1508936 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Awinita Ahawi (OSH ns 24)
338 RUS FI SRK LO 1402731 FI*BlueKaramel Blue Bell Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
339 RUS FI SK LO 1611061 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
340 RUS FI SK LO 1509249 FI*Lolcat's Queen Victoria Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
341 RUS FI SK LO 1509879 Habeebas Gracious Georgina Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV NOM
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
342 RUS FI SK LO 1510432 FI*BlueKaramel Caipiroska Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Inkilee Dom Perignon (RUS ) x FI*BlueKaramel Blue Bell (RUS )
343 RUS FI SK LO 1510859 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
344 RUS FI SRK LO 1403003 FI*Lolcat's Peter Pan Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Meg (RUS )
345 RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
346 RUS FI SK LO 1507663 FI*Lolcat's Anya Naaras Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB BIV NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
347 SIA a FI SK LO 1509671 FI*Plan-A Mon Dieu Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
348 SIA a FI SK LO 1406160 FI*Plan-A Isontalon Antti Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
349 SIA a FI SRK LO 39895 FI*Kelmikerhon Elegia Naaras Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Simasuu (SIA c)
349 SIA a FI SRK LO 39895 FI*Kelmikerhon Elegia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Simasuu (SIA c)
350 SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
351 SIA h FI SK RX 1611159 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
352 SIA a 21 FIN SRK RX 22873 FIN*Desmodus Flying Finn Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Felitan Fabulous Felix (SIA n) x FIN*Desmodus Lilac Dafne (OSH c 24)
352 SIA a 21 FIN SRK RX 22873 FIN*Desmodus Flying Finn Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 4
Felitan Fabulous Felix (SIA n) x FIN*Desmodus Lilac Dafne (OSH c 24)
353 SIA d 21 FI SRK RX 36540 FI*Santuzzan On Your Toes Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
354 SIA b 03 FI SRK LO 38426 FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
355 SIA b 03 FIN SRK RX 34463 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
S*Sandvretens Gucci (SIA b) x FIN*ChicKitty Evangelina (SIA n 03 21)
355 SIA b 03 FIN SRK RX 34463 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene Abs
S*Sandvretens Gucci (SIA b) x FIN*ChicKitty Evangelina (SIA n 03 21)
356 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
357 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
357 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
358 SOM a FI SRK LO 42290 FI*Kharn-Ka Blue Moment Naaras Champion Sabine Mösch Abs
FI*Kharn-Ka Snowmoon (SOM a) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
359 SOM o FIN SRK RX 24904 DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
359 SOM o FIN SRK RX 24904 DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
360 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 1507857 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
361 SPH IV / SPH f 03 FI SRK RX 1300031 Kaylee's Padme' Naaras Supreme Champion Sabine Mösch KM NOM
Skinzin Domino (SPH n 09) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
362 HCL James Uros Kotikissat Helena Schmid Camenisch Abs
362 HCL James Uros Veteraani Youssef Khaled Abs
363 HCL Jeremias Uros Kotikissat Helena Schmid Camenisch Abs
364 HCL Simba Uros Kotikissat Helena Schmid Camenisch 1 NOM
365 HCL Noora Naaras Kotikissat Helena Schmid Camenisch 2
365 HCL Noora Naaras Veteraani Youssef Khaled 1 NOM BIS
366 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Helena Schmid Camenisch 1 NOM BIS
367 HCS Caesar Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 2
367 HCS Caesar Uros Veteraani Youssef Khaled 1 NOM
368 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 1 NOM
369 HCS Nuutti Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas Abs
370 HCS Zven Landers Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 3
371 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
372 HCS Sanni Naaras Kotikissat Marjatta Koskenkangas 2
401 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael ACL VIII, MCO VI, MCO VII, NFO III, NFO IV, NFO VIII, SIB III, VET 1 42
Gustaitiene Jurgita ACS VII, ACS XI, MCO I, MCO IX, NFO I, NFO II, NFO IX, NFO V, SIB II, SIB VI, SIB VIII, VET 2, VET 3, VET 4 40
Khaled Youssef EXO a 03 24, PER d 03, PER f, PER g 02 62, PER n, PER n 03, RAG a 03, RAG e 03 21, RAG g 04, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI d 21, SBI f 21, SBI h, SBI j, SBI n, SBI n 21, VET Kotikissat 40
Koskenkangas Marjatta Kat 2 tark, ACL VII, ACS III, ACS VIII, MCO III, MCO V, NEM I, TUA IX, TUA VII, HCS 38
Krogh Minna Kat 4 tark, ABY n, ABY ns, BAL b, BAL d 21, CRX II, CRX V, CRX VI, CRX VIII, OLH a 24, OLH ns 22, OSH a 25, OSH b 02 21, OSH b 22, OSH d 24, OSH n, OSH ns 03 24, SIA a 21, SIA f, SOM n, SOM o 39
Lukasik Daria Kat 2 tark, BEN n 22 32, BEN n 24, BSH a, BSH d, BUR g, BUR j, BUR n, EUR f 22, EUR n, EUR n 22, EUR n 24, EUR ns 23, KBL I, KOR, MAN 51-52, OCI a 24, OCI b 24, OCI bs 24, SIN 39
Martinez Vizcaino Juan José ABY a, BAL w 67, CRX I, CRX III, CRX IV, DRX VIII, OLH a, OSH a, OSH a 24, OSH n 03, OSH n 24, OSH n 25, RUS, SIA a, SIA b 03, SIA c, SIA d 21 40
Mösch Sabine Kat 4 tark, ACL III, ACL IV, MCO II, MCO IV, MCO VIII, NFO VI, SIB IV, SIB V, TUA V, OSH b 25, OSH c 24, OSH f 03, SOM a, SPH II, SPH IV 39
Pruchniak Ireneusz BEN n 22, BML I, BML II, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BUR a, BUR b, BUR d, BUR h, CYM 53, EUR as 22, EUR d 22, EUR ns 22, EUR w 62, OCI n 24 38
Schmid Camenisch Helena EXO n 03 22, EXO ns, PER a, PER d, PER d 21 33, PER d 23, PER d 24, PER e 03, PER f 33, PER g 22, RAG a, RAG a 04, RAG a 21, RAG c 04, RAG f 03, RAG n, SBI a, SBI c, SBI f, SBI g, SBI h 21, HCL 40
10 tuomaria