KES-KIS 78. kansainvälinen kissanäyttely 13.3.2016
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 13.3.2016 Loppuu 13.3.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2016 Ilmoittautuminen loppuu 8.2.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.2.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat I, II, III, IV, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä
Toimihenkilöt Sunnuntain näyttely on TÄYNNÄ! (7.2.2016)

Näyttelypäällikkö:
 
Katja Patrikainen, katja.patrikainen@keskis.net, puh. 050 911 3135 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri: 
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti: 
Riikka Turpeinen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri: 
Päivi Hänninen, paivi.hanninen@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta: 
Erika Paqvalin-Skurnik, Erika.Paqvalin.Skurnik@showlink.fi
Lisätietoja Näyttelymme on osa ShowlinkPets-tapahtumaa!

Ilmoittautuminen: 
Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan. Siitos- ja kasvattajaluokat muodostuvat kuitenkin automaattisesti, jos kissa on ilmoitettu perusarvosteluun. Erikseen näistä tulee tehdä oma ilmoittautumisensa (kasvattajaluokan osalta valitaan joku omistetuista kissoista ja tälle kasvattajaluokka). Vain luokka- ja värimuutokset ovat mahdollisia 15.2.2016 jälkeen. 

Näyttelymaksut: 
  • FIFé-jäseniltä 37 € / kissa / päivä
  • KES-KIS-jäseniltä 33 € / kissa / päivä
  • FIFén ulkopuolisilta 50 € / kissa / päivä
  • Tarkistusluokka perusarvostelun yhteydessä 16 € / kissa, erikseen normaali näyttelymaksu
  • Veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 10 € / kissa, erikseen normaali näyttelymaksu.
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, erikseen normaali näyttelymaksu.
  • Kaverikissan eläinlääkärintarkastus 5 € / kissa
  • Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) sisältyy näyttelymaksuun
  • Ruusukkeet ovat maksuttomia ja vaihdettavissa leimoihin
Huomaathan, että näyttelymaksun eräpäivä on HETI. 

Leimakortilla maksettaessa leimakortti postitetaan näyttelysihteerille VÄLITTÖMÄSTI ja siihen kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakortin tulee olla perillä viikon sisällä ilmoittautumispäivästä!

Mikäli maksu tai leimakortti saapuu myöhässä, voidaan ilmoittautuminen hylätä. Kaikkien maksujen ja leimakorttien on oltava perillä 19.2. mennessä. Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. 

KES-KIS pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain näyttelymaksun/leimakortin saapumispäivän perusteella. 

Huom! Yhden kissan näyttelymaksu sisältää yhden ihmisen pääsylipun. Sisään pääsee siis yksi ihminen per näyttelyyn ilmoitettu kissa. Mikäli kissan mukana saapuu useampi ihminen, on muiden ostettava pääsylippu erikseen. Pääsylipun voi ostaa etukäteen vuoden vaihteessa avautuvasta ShowlinkPets-tapahtuman verkkokaupasta tai näyttelyyn tultaessa ilmoittautumisen yhteydessä.  

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
I 77
II 132
III 80
IV 98
Kotikissat 14
Yhteensä 401

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO ns FI*Chevhill's Eloise I Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
2 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution I Uros 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena Abs
3 EXO n 03 22 FI*Chevhill's Melker I Uros 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP
4 EXO a 03 24 FI*Chevhill's Lady Stardust I Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef Abs
5 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl I Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB NOM BIS
6 PER n Almathea Boogie Night I Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
7 PER a FI*Amabili's Sweet Serenade I Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena Abs
8 PER d FI*Sabrimin Prince I Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena Abs
9 PER d FI*Mimosan Paranoid I Uros 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1 NOM BIS
10 PER f FI*Mimosan Lying From You I Naaras 5 (IC) Khaled Youssef Abs
11 PER f FIN*Sabrimin Viva la Vida I Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef Abs
11 PER f FIN*Sabrimin Viva la Vida I Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
12 PER f FI*Mimosan Piece of Me I Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
13 PER f Sumava's Amanda I Naaras 2 (SP) Khaled Youssef Abs
14 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go I Uros 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS NOM
15 PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick I Uros 2 (SP) Schmid Camenisch Helena Abs
15 PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick I Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
16 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Schmid Camenisch Helena KM NOM
17 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM NOM BIS
18 PER d 03 Bafini Sweet Dancer I Uros 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB
19 PER d 03 Toy Tricksy Lenora Wanda I Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef Abs
20 PER e 03 FI*Celestial's The Winner Takes it All I Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1 NOM
21 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers I Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
22 PER f 33 Sinihuiskan Ruusunnuppu I Naaras 8 (PR) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPIB
23 PER d 21 33 Sinihuiskan Aryanna I Naaras 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB
24 RAG n FI*Utuinen Legend Of Apollo I Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
25 RAG n FI*Barfait's Sunkiss I Naaras 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGPIB
26 RAG n FI*Cat's-JM Classic-Glamour I Naaras 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP
27 RAG a Shinysky Dreamcatcher I Uros 7 (CH) Schmid Camenisch Helena EX1 CACIB
28 RAG a FI*Collicatin Banana Split I Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV
29 RAG a FI*Uniklubin Royal Madeleine I Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX2
30 RAG a FI*Barfait's Rivaldo I Uros 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGPIB BIV NOM
31 RAG a FI*Lumikuu EinoLeino I Uros 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP
32 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX2
32 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
33 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun I Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
34 RAG a 21 FI*Emija's Elvis I Uros 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB
35 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana I Naaras 3 (GIC) Khaled Youssef Abs
36 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss I Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 NOM BIS
37 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn I Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
38 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip I Uros 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB BIV NOM BIS
39 RAG n 04 FI*Erkatin Alma Aurora I Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
40 RAG n 04 FI*Celestial's Evil Twin I Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1 NOM
41 RAG a 03 FI*Celestial's When I was Your Man I Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
42 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel I Naaras 2 (SP) Khaled Youssef KM NOM BIS
43 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl I Naaras 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
44 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis I Uros 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS
45 RAG a 04 FI*Cat's-JM Ice-Kiss I Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
46 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy I Uros 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV
47 RAG c 04 FI*Pengvin's Ice I Uros 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1
48 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma I Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC NOM
49 RAG f 03 FI*Celestial's Angel on My Shoulder I Naaras 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1
50 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite I Naaras 6 (IP) Schmid Camenisch Helena Abs
50 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite I Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
51 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan I Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
52 RAG e 03 21 FI*Calamarin MrMuscle I Uros 6 (IP) Khaled Youssef Abs
53 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo I Uros 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB BIV
54 SBI n FI*Harebell Lancelot I Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
55 SBI n FI*Felinessi Diana I Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
56 SBI n FI*Rais-Kis KissKiss I Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef Abs
57 SBI a FI*Felinessi Aphrodite I Naaras 7 (CH) Schmid Camenisch Helena Abs
58 SBI b FI*Harebell Luminous I Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
59 SBI b FI*JoJon Ribao Mei I Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef Abs
60 SBI b FI*Mimitan Odette I Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
61 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight I Naaras 4 (GIP) Khaled Youssef EX1 CAPS
62 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau I Naaras 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPS
63 SBI f Lara Croft Mystery Mask*RU I Naaras 7 (CH) Schmid Camenisch Helena EX1 CACIB
64 SBI f FI*Harebell Luna I Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
65 SBI g FI*Aamentassu Falli I Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
66 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 2 (SP) Khaled Youssef KM
67 SBI j Demian Griselda I Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
68 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin I Naaras 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
69 SBI c 21 Namib Sunrise Diabolo I Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
70 SBI d 21 FI*Aamentassu Aamor I Uros 7 (CH) Khaled Youssef Abs
71 SBI d 21 FI*Harebell Gibson I Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM
72 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde I Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
73 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes I Naaras 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1
74 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl II Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAC
75 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl II Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1
76 ACL VII / ACL ns 22 FI*Siriuksen EdithPiafCurl II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
77 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
78 ACL VIII / ACL as 03 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
79 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen NidaCurl II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
80 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl II Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
81 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli II Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS NOM
82 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl II Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
83 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
84 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl II Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
85 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder II Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS NOM
86 MCO I / MCO a FI*Goldenstream's You Are The One II Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
87 MCO II / MCO n 09 FI*RoseLion's Dream Girl II Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAC
88 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica II Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM
89 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta Abs
90 MCO III / MCO n 22 PL*Aspenville Farmer II Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
91 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Damareos II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
92 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
93 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
94 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM
94 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 1 NOM BIS
95 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks II Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
96 MCO III / MCO n 22 FI*Enzahin Lonesome Rider II Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
97 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna II Uros 5 (IC) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAGCIB BIV
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready II Uros 5 (IC) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX2
99 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Marskin I Do Anything For Love II Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind II Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree II Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1
102 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin II Uros 6 (IP) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAGPIB BIV NOM
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's X-Files II Uros 8 (PR) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAPIB
104 MCO IV / MCO n 03 22 FI*RoseLion's Carefree Marvel II Uros 8 (PR) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX2
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Ringo II Uros 10 (KAS) Mösch Sabine (Aristocat, FL) Abs
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI*DiamondTails' Mickey Rourke II Uros 10 (KAS) Mösch Sabine (Aristocat, FL) Abs
107 MCO IV / MCO n 03 22 S*Carpe Feline's Zirenius II Uros 10 (KAS) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAP
108 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
109 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song II Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
110 MCO V / MCO d 22 Battle Creek's Allegro II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
111 MCO V / MCO d 22 PL*Dark Age Fantasia II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
112 MCO V / MCO d 23 FI*FireFox Garfield II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
113 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
114 MCO V / MCO e 22 FI*HeavyMeows Betty Boop II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
115 MCO V / MCO f Beartooth Mountain Lola II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX2
115 MCO V / MCO f Beartooth Mountain Lola II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
116 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
117 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
118 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX2
119 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker II Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
120 MCO VI / MCO f 09 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
121 MCO VI / MCO f 09 22 Zosia Dwa Formaty*PL II Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
122 MCO VI / MCO f 09 FI*Hiesun Lady Evil II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
123 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Ain't 2 Proud II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
124 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark II Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
125 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen II Uros 6 (IP) Edström Michael EX2
126 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton II Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
127 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah II Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
128 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver II Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB BIV NOM BIS
129 MCO VII / MCO ds 22 Alwaro Gladiator II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
130 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
131 MCO VII / MCO fs 22 FI*KingLeo's Dance Little Sister II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
132 MCO VII / MCO fs 23 FI*LovelyLife Lucky Leia II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX2
133 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
134 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
135 MCO VII / MCO gs 22 Pediro Sweet Lions Toscana II Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
136 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro II Uros 5 (IC) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAGCIB
137 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian II Uros 3 (GIC) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CACS BIV NOM
138 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL II Uros 7 (CH) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CACIB
139 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*Moggi Dry Marttiini II Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAC
140 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Kasmasiinin Donkey Kong II Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1
141 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Escape's Good Charlotte II Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 NOM
142 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Daybreak's Miss Moneypenny II Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAP
143 MCO IX / MCO w 62 FI*CheNiCoon's FeelixValentino II Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
144 MCO IX / MCO w 64 FI*Vuorensinen Simba II Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
145 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
146 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery II Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
147 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil II Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
148 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold II Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
149 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Camelia II Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
150 NEM I / NEM n 21 Jasmine Iz Tverskogo Knyazhestva II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
151 NEM I / NEM n 21 Salomea Sineva II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
152 NEM I / NEM n FI*NonServiam Arntor II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
153 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies II Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
154 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet II Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
155 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
156 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths II Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
157 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown II Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
158 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke II Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP NOM
159 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag II Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
160 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
161 NFO III / NFO n 24 FI*FoxyPaw's Mannish Boy II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
162 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil II Uros 2 (SP) Edström Michael KM
163 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
164 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover II Uros 1 (SC) Edström Michael KM
164 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover II Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 2
165 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*Lolcat's Princess Diana II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
166 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron II Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM BIS
167 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
167 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
168 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola II Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
169 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner II Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM
170 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose II Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
171 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 5 (IC) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAGCIB
171 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
172 NFO VI / NFO d 09 FI*Mirkulan Julia Domna II Naaras 7 (CH) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CACIB
173 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla II Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 BIV NOM
174 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline II Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX2
175 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 2 (SP) Mösch Sabine (Aristocat, FL) KM
176 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte II Uros 4 (GIP) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAPS BIV
177 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha II Naaras 6 (IP) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAGPIB NOM
178 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance II Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
179 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Honey Bee II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
180 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*FoxyPaw's Sugar Sweet II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
181 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita Abs
182 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light II Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
183 SIB II / SIB a 09 FI*Eswood Fintelligens II Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC BIV
184 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli II Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
185 SIB III / SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar II Uros 3 (GIC) Edström Michael Abs
186 SIB III / SIB ny 24 Ivolga Sibaris*RU II Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
187 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Vili Vikkelä II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM BIS
188 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elayne II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
189 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
190 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Goldenspot's Galilea II Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAC
191 SIB V / SIB f 24 FI*Cherrytail's WonderGirl II Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAC NOM BIS
192 SIB V / SIB d 22 FI*LeonisMinoris' Meteor Mambo II Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1
193 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda II Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
194 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita Abs
195 SIB II / SIB a 09 FI*Lumikissan Uljas Poika II Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX2
195 SIB VIII / SIB as 09 FI*Lumikissan Uljas Poika II Uros 13c (Määrittely) Lukasik Daria SIB a 09
196 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen II Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
197 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus II Naaras 7 (CH) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CACIB
198 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
199 TUA IX / TUA w 63 FI*Elekatin Princess Annabel II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
200 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design III Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM BIV
201 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti III Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
202 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
203 BEN n 24 FI*Starglitters Linnea III Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
204 BEN n 24 S*Leopardettes Golden Gandalf III Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria Abs
205 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari III Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
206 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki III Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz Abs
207 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
208 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika III Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
209 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo III Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC BIV
210 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sitkeä Onnen Soturi III Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
211 BML II / BML fs 11 31 FI*Topisan Fanny III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
212 BSH a FI*Coventry's Endymion III Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
213 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes III Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 No Cert
214 BSH a FI*Suvikasteen Crixus III Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
215 BSH d FI*Aurantia's Bengal Tiger III Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
216 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver III Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
217 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love III Naaras 8 (PR) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPIB NOM
218 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Honeybee III Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz Abs
219 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Ichona III Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz Abs
220 BUR n FI*Almond's Freyja III Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX2
221 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me III Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 NOM
222 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 2 (SP) Lukasik Daria KM
223 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
224 BUR a FI*Beneloben Fantacy Fanny III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
225 BUR b FI*Enigmatic Aenigma III Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
226 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son III Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz Abs
227 BUR b Dasher Magic Valley*RU, JW *** III Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz Abs
228 BUR b FIN*Ravissant Anía Addamía III Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
228 BUR b FIN*Ravissant Anía Addamía III Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 2
229 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB BIV
230 BUR b FI*Flea's Hoku Nalunalu III Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
231 BUR b FI*Flea's Moku Nawiliwili III Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX2
232 BUR d FI*Kissmollin Guarneri III Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
233 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up III Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
234 BUR g FI*Shu-Shun Sweet Peppermint III Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
235 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
236 BUR h FI*Cattish Anna the Princess III Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
237 BUR h FI*Shu-Shun Kaunis Minea III Naaras 8 (PR) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPIB
238 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi III Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP NOM BIS
239 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz Abs
240 EUR w 62 Paavo III Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS NOM BIS
240 EUR w 62 Paavo III Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 2
241 EUR n FI*Pinkkitassun Ian III Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
242 EUR n 22 FI*Pinkkitassun Jorma III Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
243 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy III Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
244 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Jonas III Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
245 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna III Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
246 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma III Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS BIV
247 EUR ns 22 FI*Dream-World's Super Salty III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
248 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Elle III Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
249 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti III Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
250 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior III Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
251 KBL I / KBL w 62 FI*Kuriton Cinderella III Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
252 KBL I / KBL n 22 Christophorus Columbus Vetka Sakury*RU III Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 NOM BIS
253 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Lukasik Daria KM NOM BIS
254 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam III Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria Abs
255 KOR FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru III Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
256 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam III Naaras 2 (SP) Lukasik Daria KM BIV
256 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam III Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 1 NOM
257 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam III Naaras 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
258 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api III Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
259 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth III Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
260 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide III Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
261 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself III Uros 8 (PR) Lukasik Daria Abs
262 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
263 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM
264 OCI n 24 FIN*Moosegrove Herói Honrado III Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
265 OCI n 24 FIN*Moosegrove FenixFernando JR III Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
266 OCI a 24 FI*Amare-Cattus Aquarius III Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
267 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 1 (SC) Lukasik Daria KM
268 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
269 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice III Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB BIV NOM
270 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger III Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
271 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ III Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
272 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 1 NOM BIS
272 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM NOM
273 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum III Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
274 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger III Uros 5 (IC) Lukasik Daria Abs
275 SIN Aiko Fán Gòu III Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
276 ABY n Osiris(V) Total Surprise IV Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
277 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella IV Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
278 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth IV Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV NOM BIS
279 ABY n PL*Adalbertus Theodor IV Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
280 ABY n FI*Link Malaika Mnia IV Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
281 ABY n Hotchocolate Cleopatra IV Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
282 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita Abs
283 ABY a FI*Lovedevotion Daphne IV Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS NOM
284 ABY a FI*Link Mochweo Blou IV Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB BIV
285 ABY a FI*Lovedevotion Fantom IV Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
286 ABY ns FI*Taiga-Kissat Silver Miio IV Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
287 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov IV Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC NOM
288 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja IV Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
289 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
289 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 3
290 CRX I / CRX n FI*Peppycat's Luke Skywalker IV Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
291 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Don Quijote IV Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José Abs
292 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade IV Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
293 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops IV Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX2
294 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Tice Taio IV Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
295 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna IV Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM BIS
296 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
297 CRX II / CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré IV Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
298 CRX II / CRX n 09 FIN*Spectrolite Beatrix IV Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
298 CRX II / CRX n 09 FIN*Spectrolite Beatrix IV Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 2
299 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn IV Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José VG1
300 CRX III / CRX d FI*Ballerina's Count Paris IV Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC BIV
300 CRX III / CRX ds FI*Ballerina's Count Paris IV Uros 13c (Määrittely) Mösch Sabine (Aristocat, FL) CRX d
301 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odette IV Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
302 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet IV Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
303 CRX III / CRX j FI*Saca's Violet Verse IV Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX2
304 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach IV Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
305 CRX IV / CRX f 03 FI*Spectrolite Kuutytönkorento IV Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
306 CRX V / CRX n 24 FI*Ballerina's Sancho Panza IV Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
307 CRX V / CRX ns 24 FI*Tuiscalo's Fuuga IV Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
308 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen IV Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV NOM BIS
309 CRX VI / CRX n 03 24 Antonio Pink Princess*PL IV Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
310 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Vasten mun kasvojani IV Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
311 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas IV Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
312 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici IV Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
313 OLH a FI*Nenatnak Ain't I Saint IV Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
314 OLH a 24 FI*Noxx Allegro IV Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
315 OLH ns 22 FI*Mummeli Sofinho Yanino IV Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
316 OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
317 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black IV Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
318 OSH n Durrdana's Black Betty IV Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
319 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck IV Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
320 OSH a FI*LoudMeow Stargazer IV Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
321 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose IV Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
321 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose IV Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 3
322 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
323 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José Abs
324 OSH a 24 FI*WildHawk's Chesmu Cheveyo IV Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José Abs
325 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar IV Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP NOM
326 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM NOM BIS
326 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
327 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight IV Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
328 OSH b 22 FI*Orifame Pirttihirmu IV Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
329 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas IV Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
329 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas IV Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 2
330 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat IV Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAC
331 OSH c 24 FI*Orifame Oikeinnurin IV Naaras 7 (CH) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CACIB
332 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill IV Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM BIS
333 OSH n 03 FI*Sultsinan Pieni sydän IV Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
334 OSH n 03 FI*Sultsinan Inky Pinky IV Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
335 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica IV Naaras 7 (CH) Mösch Sabine (Aristocat, FL) Abs
336 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover IV Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
337 OSH ns 03 24 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima IV Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
338 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell IV Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
339 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof IV Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
340 RUS FI*Lolcat's Queen Victoria IV Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX2
341 RUS Habeebas Gracious Georgina IV Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM
342 RUS FI*BlueKaramel Caipiroska IV Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
343 RUS FI*Albergan Aarnivalkea IV Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
344 RUS FI*Lolcat's Peter Pan IV Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB
345 RUS FI*Hana-Bi Liù IV Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
346 RUS FI*Lolcat's Anya IV Naaras 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB BIV NOM
347 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu IV Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
348 SIA a FI*Plan-A Isontalon Antti IV Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB
349 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB
349 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
350 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka IV Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
351 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart IV Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
352 SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn IV Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
352 SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn IV Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 4
353 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes IV Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
354 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well IV Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
355 SIA b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter IV Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
355 SIA b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter IV Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita Abs
356 SOM n (N)Villkattens Wilmer IV Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
357 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
357 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 1 NOM
358 SOM a FI*Kharn-Ka Blue Moment IV Naaras 7 (CH) Mösch Sabine (Aristocat, FL) Abs
359 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka IV Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
359 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka IV Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 1 NOM BIS
360 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis IV Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine (Aristocat, FL) EX1 CAC
361 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' IV Naaras 1 (SC) Mösch Sabine (Aristocat, FL) KM NOM
362 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Schmid Camenisch Helena Abs
362 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef Abs
363 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Schmid Camenisch Helena Abs
364 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Schmid Camenisch Helena 1 NOM
365 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Khaled Youssef 1 NOM BIS
365 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Schmid Camenisch Helena 2
366 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Schmid Camenisch Helena 1 NOM BIS
367 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 1 NOM
367 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 2
368 HCS Doktor Schneider Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
369 HCS Nuutti Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta Abs
370 HCS Zven Landers Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 3
371 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
372 HCS Sanni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 2
400 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael ACL VIII, MCO VI, MCO VII, NFO III, NFO IV, NFO VIII, SIB III, VET I 42
Gustaitiene Jurgita ACS VII, ACS XI, MCO I, MCO IX, NFO I, NFO II, NFO IX, NFO V, SIB II, SIB VI, SIB VIII, VET II, VET III, VET IV 40
Khaled Youssef EXO a 03 24, PER d 03, PER f, PER g 02 62, PER n, PER n 03, RAG a 03, RAG e 03 21, RAG g 04, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI d 21, SBI f 21, SBI h, SBI j, SBI n, SBI n 21, VET Kotikissat 40
Koskenkangas Marjatta Kat 2 tark, ACL VII, ACS III, ACS VIII, MCO III, MCO V, NEM I, TUA IX, TUA VII, HCS 38
Krogh Minna Kat 4 tark, ABY n, ABY ns, BAL b, BAL d 21, CRX II, CRX V, CRX VI, CRX VIII, OLH a 24, OLH ns 22, OSH a 25, OSH b 02 21, OSH b 22, OSH d 24, OSH n, OSH ns 03 24, SIA a 21, SIA f, SOM n, SOM o 39
Lukasik Daria Kat 2 tark, BEN n 22 32, BEN n 24, BSH a, BSH d, BUR g, BUR j, BUR n, EUR f 22, EUR n, EUR n 22, EUR n 24, EUR ns 23, KBL I, KOR, MAN 51-52, OCI a 24, OCI b 24, OCI bs 24, SIN 39
Martinez Vizcaino Juan José ABY a, BAL w 67, CRX I, CRX III, CRX IV, DRX VIII, OLH a, OSH a, OSH a 24, OSH n 03, OSH n 24, OSH n 25, RUS, SIA a, SIA b 03, SIA c, SIA d 21 40
Mösch Sabine (Aristocat, FL) Kat 4 tark, ACL III, ACL IV, MCO II, MCO IV, MCO VIII, NFO VI, SIB IV, SIB V, TUA V, OSH b 25, OSH c 24, OSH f 03, SOM a, SPH II, SPH IV 39
Pruchniak Ireneusz BEN n 22, BML I, BML II, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BUR a, BUR b, BUR d, BUR h, CYM 53, EUR as 22, EUR d 22, EUR ns 22, EUR w 62, OCI n 24 38
Schmid Camenisch Helena EXO n 03 22, EXO ns, PER a, PER d, PER d 21 33, PER d 23, PER d 24, PER e 03, PER f 33, PER g 22, RAG a, RAG a 04, RAG a 21, RAG c 04, RAG f 03, RAG n, SBI a, SBI c, SBI f, SBI g, SBI h 21, HCL 40
10 tuomaria