Omakissa
KES-KIS 77. kansainvälinen kissanäyttely 12.3.2016
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 12.3.2016 Loppuu 12.3.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2016 Ilmoittautuminen loppuu 1.2.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.2.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä
Toimihenkilöt Lauantain näyttely on TÄYNNÄ (31.1.2016)

Näyttelypäällikkö:

Katja Patrikainen, katja.patrikainen@keskis.net, puh. 050 911 3135 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Riikka Turpeinen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri:
Päivi Hänninen, paivi.hanninen@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, Erika.Paqvalin.Skurnik@showlink.fi
Lisätietoja Näyttelymme on osa ShowlinkPets-tapahtumaa!

Ilmoittautuminen:

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan. Siitos- ja kasvattajaluokat muodostuvat kuitenkin automaattisesti, jos kissa on ilmoitettu perusarvosteluun. Erikseen näistä tulee tehdä oma ilmoittautumisensa (kasvattajaluokan osalta valitaan joku omistetuista kissoista ja tälle kasvattajaluokka). Vain luokka- ja värimuutokset ovat mahdollisia 15.2.2016 jälkeen. 

Näyttelymaksut: 
  • FIFé-jäseniltä 37 € / kissa / päivä
  • KES-KIS-jäseniltä 33 € / kissa / päivä
  • FIFén ulkopuolisilta 50 € / kissa / päivä
  • Tarkistusluokka perusarvostelun yhteydessä 16 € / kissa, erikseen normaali näyttelymaksu
  • Veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 10 € / kissa, erikseen normaali näyttelymaksu.
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, erikseen normaali näyttelymaksu.
  • Kaverikissan eläinlääkärintarkastus 5 € / kissa
  • Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) sisältyy näyttelymaksuun
  • Ruusukkeet ovat maksuttomia ja vaihdettavissa leimoihin
Huomaathan, että näyttelymaksun eräpäivä on HETI. 

Leimakortilla maksettaessa leimakortti postitetaan näyttelysihteerille VÄLITTÖMÄSTI ja siihen kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakortin tulee olla perillä viikon sisällä ilmoittautumispäivästä!

Mikäli maksu tai leimakortti saapuu myöhässä, voidaan ilmoittautuminen hylätä. Kaikkien maksujen ja leimakorttien on oltava perillä 19.2. mennessä. Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. 

KES-KIS pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain näyttelymaksun/leimakortin saapumispäivän perusteella. 

Huom! Yhden kissan näyttelymaksu sisältää yhden ihmisen pääsylipun. Sisään pääsee siis yksi ihminen per näyttelyyn ilmoitettu kissa. Mikäli kissan mukana saapuu useampi ihminen, on muiden ostettava pääsylippu erikseen. Pääsylipun voi ostaa etukäteen vuoden vaihteessa avautuvasta ShowlinkPets-tapahtuman verkkokaupasta tai näyttelyyn tultaessa ilmoittautumisen yhteydessä. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 79 79 0 0 0
2 138 138 0 0 0
3 76 76 0 0 0
4 104 104 0 0 0
Kotikissat 3 3 0 0 0
Yhteensä 400 400 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
2 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
3 EXO n 03 22 FI*Chevhill's Melker 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
4 EXO n 03 24 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
5 EXO d 03 22 FI*AzuLejo's Stargazer 1 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
6 EXO fs 03 22 FI*Shamirin Wonderful Woman 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael Abs
7 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB NOM
8 PER n Almathea Boogie Night 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
9 PER a FI*Amabili's Sweet Serenade 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
10 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM
11 PER d FI*Kultaviiksen Otis Redding 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
12 PER d FI*Mimosan Paranoid 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
13 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta Abs
14 PER f FIN*Sabrimin Viva la Vida 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
15 PER f FI*Mimosan Piece of Me 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
16 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta Abs
17 PER n 22 FI*Shamirin Sebastian 1 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
18 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB NOM BIS
19 PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick 1 Uros 2 (SP) Edström Michael Abs
20 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
21 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
22 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
23 PER d 03 Toy Tricksy Lenora Wanda 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
24 PER d 03 FI*Shamirin Wonderful Winnie 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael Abs
25 PER e 03 FI*Celestial's The Winner Takes it All 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
26 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
27 PER f 03 22 FI*Shamirin Urban Usma 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
28 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
29 PER f 33 Sinihuiskan Ruusunnuppu 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
30 RAG n FI*Utuinen Legend Of Apollo 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
31 RAG n FI*Barfait's Sunkiss 1 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
32 RAG n FI*Cat's-JM Classic-Glamour 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
33 RAG a Shinysky Dreamcatcher 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
34 RAG a FI*Uniklubin Royal Madeleine 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
35 RAG a FI*Barfait's Rivaldo 1 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX2
36 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
36 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 17 (Veteraani) Schmid Camenisch Helena 1 NOM BIS
37 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 1 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
38 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
39 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael Abs
40 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
41 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
42 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
43 RAG n 04 FI*Collicatin Wonderful Walle 1 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX2
44 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip 1 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
45 RAG n 04 FI*Erkatin Alma Aurora 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
46 RAG n 04 FI*Barfait's Xantos 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
47 RAG n 04 FI*Celestial's Evil Twin 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
48 RAG a 03 FI*Celestial's When I was Your Man 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
49 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
50 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
51 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
52 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
53 RAG a 04 FI*Uniklubin Royal Leonore Lilian 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
54 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
55 RAG a 04 FI*Erkatin Sulo-Elias 1 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
56 RAG c 04 FI*Pengvin's Ice 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
57 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM BIS
58 RAG f 03 FI*Celestial's Angel on My Shoulder 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
59 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite 1 Naaras 6 (IP) Edström Michael Abs
59 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite 1 Naaras 17 (Veteraani) Schmid Camenisch Helena Abs
60 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
61 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo 1 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV
62 SBI n FI*Harebell Lancelot 1 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
63 SBI n FI*Felinessi Diana 1 Naaras 13c (Määrittely) Schmid Camenisch Helena SBI n
63 SBI n FI*Felinessi Diana 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
64 SBI a FI*Felinessi Aphrodite 1 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta Abs
65 SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 1 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM
66 SBI b FI*Harebell Luminous 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
67 SBI b FI*Mimitan Odette 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
68 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 1 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
69 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 1 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
70 SBI f Lara Croft Mystery Mask*RU 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
71 SBI f FI*Harebell Luna 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
72 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
73 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
74 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
75 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
76 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
77 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
78 ACL VII / ACL ns 22 FI*Siriuksen EdithPiafCurl 2 Naaras 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
79 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
80 ACL VIII / ACL as 03 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
81 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen NidaCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
82 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura 2 Naaras 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB NOM
83 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS NOM BIS
84 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1 NOM
85 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
86 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1 NOM
87 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
88 MCO I / MCO a FI*Goldenstream's You Are The One 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
89 MCO II / MCO n 09 FI*RoseLion's Dream Girl 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
90 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM
91 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena Abs
92 MCO III / MCO a 25 Archie Mister Mega 2 Uros 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena Abs
93 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Damareos 2 Uros 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
94 MCO III / MCO n 23 Halvar vom Postsee 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
95 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It 2 Uros 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV NOM BIS
96 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Schmid Camenisch Helena KM
96 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 1 NOM BIS
97 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks 2 Uros 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGPIB
98 MCO III / MCO n 22 FI*Enzahin Lonesome Rider 2 Uros 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP BIV
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX2
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
101 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Marskin I Do Anything For Love 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1 BIV
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's X-Files 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB BIV
104 MCO IV / MCO n 03 22 FI*RoseLion's Carefree Marvel 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX2
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Ringo 2 Uros 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
106 MCO IV / MCO n 09 24 FI*RoseLion's Dream Lover 2 Uros 10 (KAS) Khaled Youssef EX2
107 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
108 MCO V / MCO d 22 Battle Creek's Allegro 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV NOM BIS
109 MCO V / MCO d 22 PL*Dark Age Fantasia 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
110 MCO V / MCO d 23 FI*FireFox Garfield 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
111 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
112 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Be Like Red Adair 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria Abs
113 MCO V / MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
113 MCO V / MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
114 MCO V / MCO d 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
115 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB BIV
116 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX2
117 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 7 (CH) Schmid Camenisch Helena EX1 CACIB
118 MCO VI / MCO f 09 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX2
119 MCO VI / MCO f 09 22 Zosia Dwa Formaty*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
120 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Ain't 2 Proud 2 Uros 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1
121 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPS
122 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGPIB BIV
123 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX2
124 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGPIB
125 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver 2 Naaras 8 (PR) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPIB
126 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Big Bang 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB BIV
127 MCO VII / MCO fs 22 FI*KingLeo's Dance Little Sister 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX2
128 MCO VII / MCO fs 23 FI*LovelyLife Lucky Leia 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
129 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB NOM
130 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX2
131 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
132 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC BIV NOM
133 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*Moggi Dry Marttiini 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
134 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Escape's Good Charlotte 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 NOM
135 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Daybreak's Miss Moneypenny 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX2
136 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Satinka 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
137 MCO IX / MCO w 62 FI*CheNiCoon's FeelixValentino 2 Uros 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB
138 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 3 (GIC) Khaled Youssef Abs
139 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS
139 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
140 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB BIV NOM
141 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
142 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Camelia 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
143 NEM I / NEM n FI*NonServiam Arntor 2 Uros 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
144 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
145 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
146 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
147 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB BIV NOM
148 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
149 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS BIV NOM BIS
150 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
151 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
152 NFO II / NFO n 09 FI*Hopeahännän Valentino 2 Uros 13c (Määrittely) Schmid Camenisch Helena NFO n 09
152 NFO II / NFO n 09 FI*Hopeahännän Valentino 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX2
153 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Khaled Youssef KM BIV
154 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
155 NFO III / NFO n 24 FI*FoxyPaw's Mannish Boy 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
156 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM NOM
157 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM BIV
157 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 3
158 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
158 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
159 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Koivunpesän Klapi 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
160 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
161 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Koivunpesän Tukki 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX2
162 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Koivunpesän Halko 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
163 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Lolcat's Duchess Catherine 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
164 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB BIV
165 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Koivunpesän Pölli 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
166 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Koivunpesän Tuohi 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
167 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
167 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
168 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC BIV NOM
169 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
170 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
171 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS
172 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
173 NFO VI / NFO d 09 FI*Mirkulan Julia Domna 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
174 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 BIV NOM
175 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) Khaled Youssef KM BIV NOM
176 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 4 (GIP) Khaled Youssef EX1 CAPS
177 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
178 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
179 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Honey Bee 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
180 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz Abs
181 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
182 SIB II / SIB a 09 FI*Eswood Fintelligens 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
183 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC NOM
184 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM BIV NOM BIS
185 SIB III / SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz Abs
186 SIB III / SIB ny 24 Ivolga Sibaris*RU 2 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
187 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Vili Vikkelä 2 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
188 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
189 SIB III / SIB n 23 FI*Benmar's Elmeri 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
190 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM NOM
191 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Goldenspot's Galilea 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
192 SIB IV / SIB n 09 23 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena Abs
193 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP NOM
193 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 2
194 SIB V / SIB f 24 FI*Cherrytail's WonderGirl 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
195 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPS NOM BIS
196 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
197 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
198 SIB VI / SIB d 03 23 FIN*Amurin Hiskia 2 Uros 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
198 SIB VI / SIB d 03 23 FIN*Amurin Hiskia 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
199 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz Abs
200 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
201 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
202 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
203 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus 2 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
204 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
205 TUA IX / TUA w 63 FI*Elekatin Princess Annabel 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
206 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
207 BEN n 22 CattiCartano Wild River 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
208 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
209 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
210 BEN n 24 CattiCartano Single Malt Legacy 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José Abs
211 BEN n 24 S*Leopardettes Golden Gandalf 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
212 BEN n 24 Vaniljaviidakon Mineraali 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
213 BEN n 22 31 FI*Hiesun Elrond of Rivendell 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
214 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
215 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
216 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB NOM
217 BEN n 24 33 Piparmintun Ben 3 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
218 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José Abs
219 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS NOM
220 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB BIV
221 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
222 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sitkeä Onnen Soturi 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
223 BML II / BML fs 11 31 FI*Topisan Fanny 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
224 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
225 BSH a FI*Suvikasteen Crixus 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
226 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
227 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
228 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB NOM
229 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Honeybee 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
230 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Ichona 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
231 BSH b 33 FI*RoundFace's Real Esperanza 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
232 BUR n FI*Almond's Freyja 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
233 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
234 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
234 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 2
235 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV
236 BUR a FI*Purrlein Aristocat Berlioz 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
237 BUR a FI*Oliivian Applejack 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
238 BUR b FI*Pardofelis Romy Schneider 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
239 BUR b Dashers Magic Valley*RU 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
240 BUR b FIN*Ravissant Anía Addamía 3 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
240 BUR b FIN*Ravissant Anía Addamía 3 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM
241 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
242 BUR c FI*Elwood's Azog Turmelija 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
243 BUR c FI*Pardofelis Va Va Voom 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
244 BUR d FI*Almond's Forseti 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
245 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM BIS
246 BUR e FI*Almond's Freyr 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
247 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
248 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
249 BUR h FI*Shu-Shun Kaunis Minea 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
250 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
251 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM BIS
252 EUR n FI*Pinkkitassun Ian 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
253 EUR n 22 FI*Pinkkitassun Jorma 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
254 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José Mitätöity Mitätöity
255 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
256 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Jonas 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
257 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
258 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
259 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
260 KBL I / KBL w 62 FI*Kuriton Cinderella 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
261 KBL I / KBL n 22 Christophorus Columbus Vetka Sakury*RU 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
262 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM NOM BIS
263 KOR FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
264 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
265 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
266 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
267 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
268 MAU n 24 FI*Chai-lai Ebé Eshe 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
269 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM NOM BIS
270 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
271 OCI a 24 FI*Amare-Cattus Aquarius 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
272 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
273 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
274 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB BIV NOM
275 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
276 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
277 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
277 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM BIS
278 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
279 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM NOM
280 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 4 Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
281 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth 4 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC BIV NOM BIS
282 ABY n FI*Link Malaika Mnia 4 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
283 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita Abs
284 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
285 ABY n Hotchocolate Cleopatra 4 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
286 ABY a FI*Lovedevotion Daphne 4 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
287 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB BIV NOM
288 ABY a FI*Lovedevotion Fantom 4 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
289 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
290 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
291 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM
291 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
292 CRX I / CRX n FI*Peppycat's Luke Skywalker 4 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
293 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 4 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
294 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Tice Taio 4 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
295 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
296 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Uula 4 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
297 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
298 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB BIV
298 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
299 CRX II / CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 4 Naaras 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB
300 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 4 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
301 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 BIV
302 CRX III / CRX j FI*Saca's Violet Verse 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX2
303 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
304 CRX IV / CRX fs 03 24 FI*Lavender's Maria Pavlovna 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC BIV
305 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM
306 CRX IV / CRX f 03 FI*Spectrolite Kuutytönkorento 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX2
307 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 4 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV
308 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Saca's High Note 4 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
309 CRX VI / CRX n 03 24 Antonio Pink Princess*PL 4 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
310 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Vasten mun kasvojani 4 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
311 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
312 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas 4 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
313 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 4 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
314 OLH ns 22 FI*Mummeli Sofinho Yanino 4 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
315 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM
316 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 5 (IC) Mösch Sabine Abs
317 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
318 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV
319 OSH n FI*EdaM's Appolo 4 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
320 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
321 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz Abs
322 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
323 OSH n 24 FI*Orifame Materia Oscura 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
324 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
324 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
325 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
326 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine Abs
327 OSH a 24 FI*WildHawk's Chesmu Cheveyo 4 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
328 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
329 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
329 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
330 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC NOM
331 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita Abs
332 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
333 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
334 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
335 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
336 OSH n 03 FI*Sultsinan Pieni sydän 4 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
337 OSH n 03 FI*Sultsinan Inky Pinky 4 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
338 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica 4 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz Abs
339 OSH n 02 21 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz Abs
340 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
341 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz Abs
342 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover 4 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
342 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
343 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz Abs
344 OSH ns 03 24 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima 4 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
345 PEB V / PEB b 33 Vilnius BaldEra*LT 4 Uros 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB
346 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 4 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
347 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB BIV NOM
348 RUS FI*Zarin Onneli 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
349 RUS FI*Lolcat's Queen Victoria 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX2
350 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM
351 RUS FI*BlueKaramel Caipiroska 4 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
352 RUS FI*BlueLair's Frankie 4 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine Abs
353 RUS FI*BlueLair's Gabriella 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV
354 RUS FI*Hana-Bi Liù 4 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX2
355 RUS FI*Lolcat's Anya 4 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP NOM
356 SIA n EE*Cepheus Siaoricat 4 Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita Mitätöity Mitätöity
357 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
358 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
359 SIA a FI*Plan-A Isontalon Antti 4 Uros 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB
360 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB
360 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
361 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine Abs
362 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
363 SIA f FI*EdaM's Athene 4 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
364 SIA f FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael SIA h
364 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
365 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
366 SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS NOM
366 SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 3
367 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine Abs
368 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
369 SIA b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter 4 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
369 SIA b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 4
370 SIA n 03 21 FI*Birregin Mon Trésor 4 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 No Cert
371 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 4 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
372 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 4 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
373 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
374 HCS Sanni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Schmid Camenisch Helena 2
375 HCS Soma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Schmid Camenisch Helena 1 NOM BIS
399 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael Kat 4 tark, EXO fs 03 22, EXO n 03 22, EXO n 03 24, PER a, PER a 33, PER d, PER d 03, PER d 24, PER e 03, PER f 33, PER n 03, RAG a 21, RAG c 04, RAG f 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 21, SBI c, SBI d 21, SBI f, SBI f 21, SBI n, SBI n 21 39
Gustaitiene Jurgita Kat 4 tark, ABY n, BAL b, CRX II, CRX VI, DRX VIII, OLH ns 22, OSH a, OSH b 22, OSH d 24, OSH f 24, OSH n 03, OSH ns 03 24, SIA b 03, SIA f, SIA n, SIA n 21, SPH II 39
Khaled Youssef ACL VII, ACL VIII, ACS XI, MCO IV, NEM I, NFO III, NFO VI, NFO VIII, SIB II, SIB VI, VET 2 40
Koskenkangas Marjatta Kat 1 tark, Kat 2 tark, EXO d 03 22, EXO n 22, PER d 23, PER f, PER f 03 22, PER g 02 62, PER g 22, PER n, PER n 22, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG g 04, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI h, SBI h 21, HCL 39
Krogh Minna BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH b 33, BSH ns 22 64, BUR a, BUR b, BUR c, BUR d, BUR e, BUR j, EUR d 22, EUR n, EUR n 22, KOR, MAN 51-52, MAU n 24, OCI a 24, OCI n 24 38
Lukasik Daria ACL IV, ACS V, MCO I, MCO V, MCO VIII, NFO II, NFO IV, VET 3 39
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22 32, BEN n 24, BML I, BML II, BSH a, BSH ns 11, BUR h, BUR n, EUR as 22, EUR f 22, EUR n 24, EUR ns 23, KBL I, OCI b 24, VET 4 40
Mösch Sabine ABY a, BAL d 21, CRX III, CRX IV, CRX VIII, OSH a 24, OSH a 25, OSH n, OSH n 24, PEB V, RUS, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA c, SIA n 03 40
Pruchniak Ireneusz ACS III, MCO IX, MCO VII, NFO I, NFO IX, NFO V, SIB III, SIB VIII, TUA V, TUA VII, BAL w 67, CRX I, CRX VII, OSH b 02 21, OSH b 03 24, OSH b 25, OSH f, OSH f 03, OSH n 03 24, OSH n 25, SIA n 03 21, SPH IV 39
Schmid Camenisch Helena Kat 1 tark, Kat 2 tark, ACS VII, ACS VIII, MCO II, MCO III, MCO VI, SIB IV, SIB V, TUA III, TUA IX, HCS, VET I 38
10 tuomaria.