ISROK 68. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 19.6.2016
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.6.2016 Loppuu 19.6.2016
Ilmoittautuminen alkaa 4.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 29.5.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI4353970820046324
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Vesileppis, Leppävirta
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, e-mail: riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja

Näyttelyssä noudatetaan Kissaliton ja FIFe:n näyttelysääntöjä. Eläinlääkärin tarkastus on pakollinen kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä. Kaikilla yli 10 kuukauden ikäisillä näyttelyyn osallistuvilla kissoilla on oltava mikrosiru ja mikrosirutodistus. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissa- lehdestä.

Häkkien koot ovat 65x65x56 cm, myös oman häkin on sovittava tähän tilaan! Oman tuplahäkin voi ilmoittaa vain mikäli siihen tulee vähintään kaksi arvostelussa olevaa kissaa. Häkit on valmiiksi numeroitu ja saman omistajan kissat sijoitetaan vierekkäin. Kissat eivät voi yöpyä näyttelypaikalla.

Näyttelyyn ilmoittautumiset toivomme ensisijaisesti Omakissan kautta. Ilmoittautumispäivän jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net. Yhdistys pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella.

Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavalla laskulla. 

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa vai jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Sunnuntaina tarjolla myös kakkukahvit 30-vuotiaan ISROKin kunniaksi, sekä ylimääräiset erikoisluokat näyttelyn paras 3-vuotias kissa (uros ja naaras) sekä maksullinen pentueluokka kolmelle saman pentueen pennulle, ei ikärajaa, 10€/pentue.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 39
2 145
3 55
4 86
Kotikissat 5
Yhteensä 330

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 PER n FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Nightwish Uros Kastraatti Michael Edström Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
2 PER g FI SK LO 15 Preciousice Blue Note Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
3 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
4 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
5 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros International Champion Michael Edström Abs
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
6 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
7 RAG n FI SK LO 16 FI*Minipeikon Ålivia Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Minipeikon Suklaa Susu (RAG n) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
8 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
9 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
10 RAG c FI SK LO 15 FI*Minipeikon Yönkiitäjä Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Minipeikon Mooses (RAG n) x FIN*Celestial's DiamondGirl (RAG c)
11 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Nirvana Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's RussianRoulette (RAG n 03)
12 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Darkie's Kireina Koutei Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Mayapaw's Popol Vuh (RAG n 04)
13 RAG n 04 FI SRK LO FI*Mayapaw's Popol Vuh Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Mayapaw's On the rocks (RAG n) x SunriseDolls Maya Magnolia (RAG n 03)
14 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM BIS
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
15 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
16 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
17 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Natalia Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
(N)Dixie Dolls Smooth Smurf (RAG a 03) x Eulalie Gwen (RAG n 04)
18 SBI n FI SK LO 15 EE*Egeria Alsiade's Fleur Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
S*Raus Höjden's Kentauros (SBI n) x EE*Coco Chanel Alsiade's Fleur (SBI n 21)
19 SBI a FI SK LO 16 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
20 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
21 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
21 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 1 NOM BIS
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
22 SBI d FI SK LO 15 FI*Aamentassu Faggi Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Mimitan Triton (SBI b) x FI*Aamentassu Aniliini (SBI e 21)
23 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
24 SBI e FI SK LO 15 FI*Iines-Hovi Renny Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Mimitan Triton (SBI b) x FI*Iines-Hovi Anastasia (SBI f)
25 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
26 SBI f FI SK LO 15 FI*Rais-Kis Liinu Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Rais-Kis Cardemum (SBI f)
27 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
28 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
29 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
30 SBI j FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Marianne Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
31 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
32 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
32 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
33 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
34 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
35 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
36 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
37 MCO I / MCO a FI SRK LO 13 Battle Creek's Z'Thaiti Naaras Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
SailingCoons Zeus (MCO a) x Biscat's Liberty of Battle Creek (MCO a 22)
38 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Kasmasiinin Blue Bagheera Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
39 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Are The One Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV NOM
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
40 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
41 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Hashtag Northern Lights Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
42 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Supreme Champion Nico Padovano KM BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
43 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
43 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 3
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
44 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Damareos Uros Champion Nico Padovano EX1 CACIB
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
45 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU Uros Champion Nico Padovano EX2
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
46 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
47 MCO III / MCO n 24 Zima Estate Pearls*RU *** Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano Abs
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Rigantona Estate PearlS*RU *** (MCO n 22)
48 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Ecliptic Proxy Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV
Lynx Lynx Denver (MCO a 09 22) x Ecliptic Toya, HR (MCO n 09)
49 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Enjoy Me Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
51 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Nico Padovano EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
52 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Chamberlain New Edition Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB BIV
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
53 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Indira Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
54 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Magic Mike Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
58 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
58 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
59 MCO IV / MCO n 09 25 RU*Unicum Nosferatu Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x Stallers Over The Moon (MCO n 03 22)
60 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Nuppu Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Caireen's Al Capone Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen Abs
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*Lobellan Fairytale (MCO gs 09 22)
64 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Eye Catcher Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lion King Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM BIS
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO PL*Dark Age Yilan Coon Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM BIV NOM
Wistariantale Neytiri Darkage (MCO n 09 22) x PL*Dark Age Ranai Coon (MCO n 22)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
69 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
70 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Maverick Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
71 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Hiesun Glorious Greta Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Maikkilan Ilmatar (MCO fs 22)
72 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 Battle Creek's Allegro Uros Määrittely Jaana Jyrkinen MCO d 09 22
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
72 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Battle Creek's Allegro Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC BIV
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
73 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
74 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour, JW Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
75 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX4
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
76 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
77 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX3
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
78 MCO V / MCO d FI SK LO 15 FI*Hashtag Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
79 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Taganka Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
80 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Quugirls Qwinnie Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
81 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
82 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
83 MCO V / MCO d FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Be Like Red Adair Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
84 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
85 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Okey-Dokey Obelix Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
86 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS NOM
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
86 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
87 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros Grand International Champion Diana di Natale Abs
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
88 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
89 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 14 FI*MaineQueen Midnight Special Uros Avoin Diana di Natale EX2
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
90 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Red Jewel Naaras Avoin Diana di Natale Abs
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
91 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Avoin Diana di Natale EX3
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
92 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Hiesun Lady Evil Naaras Avoin Diana di Natale EX2
FI*Avericoon Lorena Delux (MCO d 09) x FI*Cherry's Maine Satoria (MCO a)
93 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Niisku Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Okey-Dokey Olga Naaras Avoin Diana di Natale Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
95 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
96 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Caireen's Amazing Grace Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale Abs
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*Lobellan Fairytale (MCO gs 09 22)
97 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Escape's Happy Apple Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
Sokolpark Finlandia of Bonneamie (MCO d 03 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
98 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Goldenstream's Zone of The Darkness Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
99 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Grand International Premior Diana di Natale EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
100 MCO VI / MCO d 09 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Tycoon Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS BIV
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
100 MCO VI / MCO d 09 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Tycoon Uros Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 2
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
101 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS NOM
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
102 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
103 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
104 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO Alwaro Gladiator Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
105 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Escape's Yankee Rose Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
106 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Redrunner Ruby Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
107 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
108 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
109 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Diana di Natale EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
110 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros International Champion Diana di Natale EX3
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
111 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
112 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FelisaRosselini Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
113 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 16 Victoria Olimpian*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale Abs
Cloistercoon Rachmaninoff (MCO as 09) x Babette By Imagine Glamour, CZ (MCO n 01)
114 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
115 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Made Like This Uros Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
116 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS NOM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
117 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
117 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
118 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
119 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Arntor Uros Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
120 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Aether Naaras Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
121 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Lolcat's Jack Uros Premior Nico Padovano EX1 CAPIB NOM
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
122 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Premior Nico Padovano EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
123 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
124 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Champion Michael Edström Abs
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
125 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
126 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
127 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
128 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
129 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
129 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
130 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB BIV
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
131 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
132 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
133 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
134 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Duchess Catherine Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FI*Lolcat's Fauna (NFO f 09 24)
135 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
135 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
136 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
137 NFO V / NFO f FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
138 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
139 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
140 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI SRK LO S*Little L's Nitra Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x S*Kronängens Bastet (NFO f 09 23)
141 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
142 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán KM NOM BIS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
143 NFO VII / NFO fs FI SK LO 14 FI*Hennina's Janis Joplin Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
S*Heads or tails Chivas Regal (NFO e 24) x FI*Hilirimpsis Heikunkeikun (NFO ns 22)
144 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
145 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
146 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 15 FI*Glyrien's Katniss Everdeen Naaras Champion Nico Padovano EX1 No Cert
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
147 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
148 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
148 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Gerardo Fraga y Guzmán 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
149 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
150 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB NOM
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
151 SIB I / SIB n FI SRK RX 14 FI*CottonPaw Aida Celery Naaras Määrittely Jaana Jyrkinen SIB n 09
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Igora Oksana (SIB f 09)
151 SIB II / SIB n 09 FI SRK RX 14 FI*CottonPaw Aida Celery Naaras Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán Abs
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Igora Oksana (SIB f 09)
152 SIB III / SIB n 22 NW, GIC Chkalov L'Etoile d'Amur*RU Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS BIV NOM
SC Blue Topaz Relax (SIB d 23) x SC Anyutiny Glazki L'Etoile d'Amur*RU *** (SIB g 22)
153 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX Sibknyazhestvo Oscar Uros Grand International Champion Diana di Natale EX2
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
154 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 14 FI*Amurin Otniel Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Yauza Sibaris*RU (SIB n)
155 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elayne Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
156 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
157 SIB V / SIB f FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Corona Twist Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
158 SIB VIII / SIB ds 01 21 62 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zinovia Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
159 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
160 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
161 BSH n FI SK LO 14 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
162 BSH a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
163 BSH e FI SK LO 16 FI*Aurantia's Luminosity Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
164 BSH as 24 FI SRK LO 13 FI*Ullukan Freija Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
DK*Binchens Bourbon (BSH b 02) x S*Snöpärlan's Aprilia (BSH ns 22)
165 BSH h 22 FI SK LO 16 FI*Ullukan Lumituuli Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
166 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
167 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
168 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
169 BSH b 33 FI SK RX 16 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Avoin Steven L. Jones BSH bs 33
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
170 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
171 BUR a FI SK LO 15 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
172 BUR a FI SK LO 15 FI*Purmelita's Corona Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Feirefiz Almost Easy (BUR n)
172 BUR a FI SK LO 15 FI*Purmelita's Corona Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Feirefiz Almost Easy (BUR n)
173 BUR a FI SK LO 15 FI*Oliivian Applejack Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Ninelli's Yin Yang (BUR n) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
174 BUR a FI SK RX 15 FI*Beneloben Fantacy Fanny Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*Beneloben Elegant Eugeny (BUR c)
175 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
175 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
176 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM BIS
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
177 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Ilja Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX3
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
178 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Mitja Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX2
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
179 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Petja Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 BIV
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
180 BUR e FI SRK LO FI*Ninelli's Nenu-Nenu Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
ES*Bellabonny Nutcracker (BUR c) x FIN*Ninelli's Jippi-a-Jee (BUR f)
181 BUR e FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Jack Sparrow Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
182 BUR g FI SK LO 15 FI*Arkhitekton Carrie Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Symphony (BUR n)
183 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
184 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Avoin Steven L. Jones Abs
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
185 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras Champion Steven L. Jones EX1 CACIB NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
185 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
186 BUR j FI SRK LO FI*Ninelli's Sylvi Suloinen Naaras Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
FI*Ninelli's Nenu-Nenu (BUR e) x FIN*Ninelli's Kreisi Kelli (BUR n)
187 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras International Premior Steven L. Jones EX2
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
188 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
189 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
190 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Belle Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
191 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Supreme Premior Steven L. Jones KM
191 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM BIS
192 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Steven L. Jones KM NOM BIS
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
193 EUR e 24 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
194 KBL II / KBL f FI SK RX 15 FI*Kuriton Cookie Jam Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Kuriton Baby Vanilla (KBL f 22)
195 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
196 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
197 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
198 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Rae Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
199 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
200 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB NOM
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
201 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN SRK RX FIN*Armain Domenica Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
202 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
203 OCI a 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Chili Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
204 OCI a 24 FI SK LO 15 FI*Amare-Cattus Aquarius Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Poseidonian Ocean Soul (OCI a 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
205 OCI b 24 FI SK LO 15 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
206 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk Abs
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
207 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
208 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
209 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
210 ABY a FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Fantom Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
211 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
212 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
213 ABY o FI SK LO 16 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
214 CRX I / CRX a FI SK LO 15 FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti Naaras Avoin Ulrika Eriksson Abs
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Artvan Chocolate Cake (CRX bs)
215 CRX I / CRX ns FI SK LO 16 FI*Ballerina's Prudenza Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Ballerina's King Florestan (CRX ns 09) x S*Pontemonte's Nathhorst (CRX n)
216 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
217 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 Ridgways Big Bang of Windseeker Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB NOM
2000Cats Sundance (CRX d 09) x Ridgways Twinkle Lucky Star (CRX a 01)
218 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 14 FI*Telltail's Twenty Twirls Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB BIV
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
219 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 15 FI*Telltail's Vasilisa Naaras Avoin Marcin Biernaczyk Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
220 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
221 CRX III / CRX e FI SK LO 15 FI*Tuiscalo's Rico Que Sera Sera Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FIN*Tuiscalo's Dragon of Lord (CRX ns 24) x LV*Magic Sunrise Astra Aquarel (CRX g)
222 CRX IV / CRX f 09 FI SK LO 15 FI*MistyMau's Love Me Tender Naaras Avoin Marcin Biernaczyk CRX f
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*MistyMau's Tiramisu (CRX g 03)
223 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
224 CRX IV / CRX e 03 FI SK LO 16 FI*Windseeker Ifon Worthing Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
225 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
226 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 13 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB BIV NOM
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
227 CRX IV / CRX f 03 Pikkupirun Crazy Bird *** Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk Mitätöity
RO*Elian Rex Heartbreaker (CRX d 03) x FIN*PikkuPirun Salve Mea (CRX a)
228 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
229 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
230 DRX I / DRX n FI SK LO 15 FI*Riepujengin Tittelintuure Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
231 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 15 FI*Riepujengin Q-hullu Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 No Cert
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x FI*Riepujengin XtraVilli Alma (DRX f 24)
232 DRX VII / DRX d 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Vink Panther Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
233 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
234 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
235 OSH n FI SK LO 15 FI*Bigear Black Label Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
236 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Grand International Premior Dorota Szadurska EX1 CAPS NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
237 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Grand International Champion Dorota Szadurska EX1 CACS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
238 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras International Champion Dorota Szadurska EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
239 OSH g FI SK LO 16 FI*SunSarin Angel Naaras Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
240 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Premior Dorota Szadurska EX1 CAPIB NOM
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
241 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Dorota Szadurska KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
242 OSH a 24 FI SK LO 15 FI*WildHawk's Chesmu Cheveyo Uros Kastraatti Dorota Szadurska Abs
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Awinita Ahawi (OSH ns 24)
243 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
244 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
245 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Champion Dorota Szadurska EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
246 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Champion Dorota Szadurska EX1 CACIB
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
247 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
248 OSH j 24 FI SK LO 16 FI*SunSarin Amazing Naaras Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
249 OSH n 03 FI SK LO 15 FI*Sultsinan Inky Pinky Naaras Nuoret 7-10 kk Dorota Szadurska EX1 NOM
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*Sultsinan Mocca (OSH n)
250 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Supreme Champion Dorota Szadurska KM
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
250 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
251 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
252 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
253 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros International Champion Dorota Szadurska EX1 CAGCIB
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
253 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Siitos
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
254 OSH b 02 21 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Makundunchi Uros Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1 NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
255 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Grand International Champion Dorota Szadurska EX1 No Cert
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
256 OSH h 03 24 FI SK LO 16 One Fun Sun's World Naaras Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1
UA*Made in Ukraine X-Factor (OSH b 24) x Appetite Sun's World (OSH e 03 25)
257 OSH ns 03 24 FI SK LO 15 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima Uros Avoin Dorota Szadurska EX1 CAC
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Awinita Ahawi (OSH ns 24)
258 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
258 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
259 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson Abs
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
260 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
261 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
262 RUS FI SK LO 15 Porto Blekitek*PL Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Bluestjern's Flash Dancer (RUS ) x Pamela Rebecat*PL (RUS )
263 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Queen Victoria Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC BIV
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
264 RUS FI SK LO 15 FI*Muskatz's Les Misérables Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX2
Marco of Happy Song (RUS ) x FI*Muskatz's Viktoria (RUS )
265 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Anya Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM BIS
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
266 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros International Champion Dorota Szadurska EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
267 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
268 SIA h FI SRK RX 14 Cammeleo Isis Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson Abs
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Umi Airys Only My (SIA b)
269 SIA h FI SK RX 16 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
270 SIA n 21 FI SK LO 15 Doomhammer Via Nocturna*PL Uros Avoin Dorota Szadurska EX1 CAC
Mazzystar Catmania*PL (SIA c) x LadywithRed van Crystaltina (OSH f 03 25)
271 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson Abs
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
272 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras International Champion Dorota Szadurska EX1 CAGCIB
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
272 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
273 SIA e 21 FI SK LO 16 FI*SunSarin Attention Uros Pennut 4-7 kk Dorota Szadurska EX1
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
274 SIA n 01 FI SRK RX FI*Sultsinan Itätuuli Uros Kastraatti Dorota Szadurska EX1 CAP
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x Felides Vivres Snoopurr (OSH n 02)
275 SIA n 03 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
276 SIA n 03 FI SK LO 14 Apocalyptica Calypso Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
277 SIA n 03 FI SRK LO FI*Sultsinan Something Yammie Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
278 SIA b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Dorota Szadurska KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
279 SIA c 03 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Love Story Naaras Avoin Dorota Szadurska EX1 CAC
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
280 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 15 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
281 SPH V / SPH e 09 32 FI SK LO 14 FI*Hobbitqueen's Griddlebone Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Hobbitqueen's Michael J. (SPH n 31) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
282 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 2
283 HCS Leevi Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 1 NOM
284 HCS Rolle Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 3
285 HCS Poppi Naaras Kotikissat Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
285 HCS Poppi Naaras Veteraani Nico Padovano 1 NOM BIS
286 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 15 FI*MistyMau's Rock'n'Roll Graceland Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*MistyMau's Tiramisu (CRX g 03)
287 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
308 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BSH e, BSH h 22, BUR a, BUR c, BUR g, KOR, MAN 51-52, ABY a, ABY n, CRX II, CRX III, CRX IV, DRX V, DRX VII 36
di Natale Diana MCO II, MCO VI, MCO VIII, NFO IV, SIB III 36
Edström Michael PER d 03, PER d 23, PER g, PER n, RAG a, RAG c, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, SBI h, SBI h 21, SBI j, MCO V, MCO VI, NFO II 35
Eriksson Ulrika ABY o, CRX I, CRX V, CRX VI, DRX I, OSH a 25, OSH c 24, OSH f 24, OSH n, OSH n 03 24, RUS, SIA b, SIA d 21, SIA h, SIA n 03, SPH II, SPH V, HCS 37
Fraga y Guzmán Gerardo MCO I, MCO IX, MCO VII, NEM I, NFO V, NFO VI, SIB I, SIB V, VET I, VET II, Pentue 31
Jones Steven L. BEN n 22, BEN n 22 31, BSH a, BSH as 24, BSH bs 33, BSH n, BSH ns 11, BUR d, BUR e, BUR h, BUR j, CYM 51-52, EUR d 22, EUR e 23, EUR w 62, KBL II, OCI a 24, OCI b 24, OCI n 24 30
Jyrkinen Jaana SIB I (13c), MCO V (13c), PER g 03, PER n 03, RAG a 03, RAG a 04, SBI a, SBI d, SBI e, SBI f, SBI f 21, SBI n, MCO IV, NFO VII, VET 3 37
Padovano Nico ACL III, ACS III, MCO III, NFO I, NFO III, NFO IX, NFO VIII, SIB VIII, VET Kotikissat 29
Szadurska Dorota OSH a, OSH a 24, OSH b 02 21, OSH b 03 24, OSH d 24, OSH f, OSH g, OSH h 03 24, OSH j 24, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 25, OSH ns 03 24, SIA a, SIA b 03, SIA c 03, SIA e 21, SIA n 01, SIA n 21 24
9 tuomaria