URK 46. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 5.3.2016
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.3.2016 Loppuu 5.3.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.12.2015 Ilmoittautuminen loppuu 5.2.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.2.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 305   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Askola-Areena, Askola
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö: Marko Lahtinen, showmanager@urk.fi, 045 6029450
Pääassistentti: Marko Lahtinen, assarit@urk.fi
Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi, 040 580 7786 klo 17-19
Rahastonhoitaja: Mia Tuomivirta, mia@urk.fi
Kauppiaat ja rotupöydät: Katerina Leino, katerina@urk.fi
 
Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla.
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 902 0897
 
Tuomaritoiveet voi lähettää sähköpostilla osoitteeseen tuomaritoiveet@urk.fi
Lisätietoja
LAUANTAI ON TÄYNNÄ, EI ENÄÄ ILMOITTAUTUMISIA!

Näyttelypaikan osoite: Askola-Areena, Linnankoskentie 61, 07510 Askola
 
 
Ilmoittautumiset: 1.12.2015–5.2.2016, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 5.2.2016.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 36 €/pvä, URKin jäsenten kissat 32 €/pvä, tarkistusluokka 32 €. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortit eivät käy maksuksi tähän näyttelyyn.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. veteraani- tai siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 41
2 88
3 78
4 115
Kotikissat 7
Yhteensä 329

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM NOM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Iwanka Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
5 EXO n 03 24 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 EXO n 33 FI SK LO 15 Ayser's Gaia Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
8 EXO n 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Knight-Of-Stars Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
9 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
10 PER f 22 FI SRK LO My-Champagne Princess Estelle Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP NOM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x FIN*Henrietan Tyra Banks (EXO f 24)
11 PER d 03 FI SK LO 16 Toy Tricksy Lenora Wanda Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM
Seder Rennes Harvest of Toy Tricksy (PER d 03) x Toy Tricksy Floressa (PER g 03)
12 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
Le Clos Hamic Ikar *** (PER a) x Ma Griff Feline (PER g 02)
13 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
14 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
15 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
16 RAG n FI SK LO 15 FI*Utuinen Legend Of Apollo Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM BIS
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
17 RAG n FI SK LO 15 FI*Ragtail Janna Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Ruuskatin Let Me Entertain You (RAG n)
18 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
19 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Premior Dorte Kaae EX1 CAPIB NOM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
19 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Pam DelaBar 1 NOM BIS
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
20 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Champion Sebastian Pruchniak Abs
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
21 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Safireyes Cheshire Cat Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Safireyes Madison (RAG a 03)
22 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Romeo Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM BIS
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x Angelicdolls Royal Princess (RAG n 04)
23 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Elmera Racemosa (RAG a 03)
24 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
25 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Picasso Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Eulalie Dizzy (RAG a 03) x FI*Dolldesire's Elena (RAG a 03)
26 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS NOM BIS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
27 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
28 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Marilyn Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Dolldesire's Fizz (RAG a) x FI*Dolldesire's Benita (RAG a 03)
29 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
30 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Dorte Kaae KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
31 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Dorte Kaae KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
32 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
33 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
34 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
35 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
36 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Åll for Avantgarde Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
37 ACL V / ACL d 24 FI SRK RX FI*Trollin Otso Uros Grand International Premior Sabine Mösch EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Pam DelaBar 1 NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
39 LPL II / LPL n 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
40 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Enya Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
41 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
42 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Hashtag Northern Lights Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
43 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras International Premior Sirpa Lindelöf Abs
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
44 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Oosa Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
45 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
46 MCO III / MCO n 22 SE*Black Coonstars Bellatrix Naaras Kastraatti Sabine Mösch Abs
S*Dusty Coon's Elgin (MCO ns 09) x SE*Black Coonstars Zarabi (MCO ns 23)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
48 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
49 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
50 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Escape's Fantasia Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX2
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
51 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Fantasia Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Vica Vilena Coon (MCO n 22)
52 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
52 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Määrittely Nurit Pahl MCO V / MCO e 23
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
53 MCO V / MCO d FI SK LO 15 FI*Hashtag Aurora Borealis Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
54 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
54 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
55 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
56 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
57 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Red Jewel Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC BIV
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
58 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
59 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
60 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Be Wild Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
61 MCO VI / MCO f 03 SE*KobbaCat's Beauty Naaras International Premior Dorte Kaae Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
62 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
63 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Dance Little Sister Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
64 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae Abs
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
65 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
66 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
66 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Määrittely Nurit Pahl MCO VII / MCO ns 22
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
67 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
68 MCO VIII / MCO ds 09 22 SE*KobbaCat's Baloo Uros Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB BIV NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
69 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*NomenEst Gordon Gekko Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
71 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Jolene Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf Abs
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
72 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
73 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
74 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP NOM
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
75 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Priin Adorable Venni Naaras Champion Sirpa Lindelöf Abs
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*FeliMau Chili (NEM n 09 21)
76 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
77 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras International Champion Sabine Mösch EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
78 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 BIV
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
79 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
80 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC BIV
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
81 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
82 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*RockyHill's Dowanhowee Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
83 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Avoin Sirpa Lindelöf Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
84 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1 NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
85 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf Abs
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
86 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
87 NFO VI / NFO g 09 24 FI SK LO 15 FI*Felimon Gwendolyn Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf Abs
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FIN*Felimon Bettiina Auroora (NFO f 09)
88 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS NOM BIS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
89 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
90 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Louhelan Candy Bar Pie Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
91 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
92 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
93 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 Anka Angara*RUS Naaras Nuoret 7-10 kk Sabine Mösch EX1
Windows Angara*RUS (SIB n) x Pesnya Angara*RU (SIB n 24)
94 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Sabine Mösch KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
95 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Sabine Mösch Abs
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
96 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Grand International Champion Sabine Mösch EX1 CACS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
97 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1 BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
98 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Sabine Mösch KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
99 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX1
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
100 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Sabine Mösch EX2
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
100 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Määrittely Nurit Pahl SIB III / SIB n 24
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
101 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
102 SIB VI / SIB f 03 FI SK LO 15 FI*Alizarin Delilah Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC NOM
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan NipinNapin (SIB ds 03 24)
103 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 BIV NOM BIS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
104 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
105 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
106 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
107 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Kastraatti Sabine Mösch EX1 CAP NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
108 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Dorte Kaae Mitätöity Mitätöity
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
109 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
110 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras Avoin Sabine Mösch EX1 CAC NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
111 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
112 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC NOM BIS
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
113 TUA IV / TUA n 09 22 FI SK LO 15 Jack Le Grizzli de Saint Paër Uros Champion Dorte Kaae Abs
Hakuna Matata de Chyoui Lhan (TUA w) x J'iroquoise de Saint Paër (TUA n 02)
114 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
115 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Josmarin Legolas Uros Avoin Sabine Mösch EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
116 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Premior Sabine Mösch EX1 CAPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
117 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
118 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano KingOfHearts Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
119 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
120 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
121 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
123 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 15 FI*Topisan Fanny Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Topisan Cira Chiarina (BML ns 11)
124 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
125 BSH a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Champion Sebastian Pruchniak Abs
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
126 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
127 BSH n 24 FI SK LO 15 FI*Safra's Samuel Whiskers Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
128 BSH a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
129 BSH j 24 FI SK LO 15 FI*Safra's Jemima Puddle-Duck Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
130 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 Vale of Proud's Honeybee Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
Cats of Thrones Aris (BSH ns 22) x Blondi de Broeckloni (BSH ns 24)
131 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 Vale of Proud's Ichona Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX2
Brass Band de Broeckloni (BSH ns 22) x Vale of Proud's Rush Hour (BSH ns 22)
132 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
133 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
134 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
135 BUR n LV*Forsland Nargiz, JW Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM BIS
GIC LV*Forsland Fabio, JW (BUR n) x UA*Oktarin Grosellina, JW (BUR a)
136 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
137 BUR a FI SK LO 15 Eldacar Magic Valley*RU Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Ulrik Magic Valley*RU (BUR a) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
138 BUR a Great Gray Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM BIS
Ulrik Magic Valley*RU (BUR a) x Brittany Magic Valley*RU (BUR b)
139 BUR b Dashers Magic Valley*RU Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB BIV NOM BIS
NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW (BUR b) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
140 BUR b FI SK LO 15 FI*NanSin Ramoona Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*NanSin I just can't stop Lovin you (BUR n)
141 BUR b FI SK LO 15 FI*Feirefiz You're Mine Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
142 BUR c FI SK LO 15 FI*Pardofelis Va Va Voom Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x HU*Alba Regia Bibi (BUR h)
143 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
144 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
145 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Avoin Sebastian Pruchniak Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
146 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
147 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
148 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak Abs
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
149 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM BIS
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
150 BUR j Zaffiro Galaxy Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
Zaffiro Wally (BUR b) x Zaffiro Katniss (BUR j)
151 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
151 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Sabine Mösch 2
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
152 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
153 CHA FI SK LO 15 FI*Chanceux Duchesse Geneviève Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
154 EUR e FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
155 EUR f FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lempiki Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
156 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
156 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Veteraani Sabine Mösch 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
157 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom Abs
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
158 EUR d 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lounatuuli Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
159 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM BIS
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
160 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
161 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM NOM BIS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
162 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
163 EUR g 24 FI SRK LO FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
164 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Taikapeikon Cobain Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak DISQ AGR.
FI*Taikapeikon Brassailija (EUR d 24) x Hottentotti (EUR ns 22)
165 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Taaniel Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
166 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
167 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
168 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
169 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
170 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
171 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
172 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
173 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
174 OCI a 24 FI SK LO 15 FI*Amare-Cattus Aquarius Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Poseidonian Ocean Soul (OCI a 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
175 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
175 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Veteraani Sabine Mösch 2
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
176 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
177 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
178 OCI b 24 FI SK LO 15 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
179 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
179 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Sabine Mösch 1 NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
180 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
181 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
182 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
183 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
184 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
185 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Modunia Mgodi Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
186 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 NOM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
187 ABY n FI SK LO 16 PL*Adalbertus Theodor Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Cliff aus Abusir (ABY a) x Hayati Elegy (ABY n)
188 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Pam DelaBar KM BIV NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
189 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros International Premior Pam DelaBar EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
190 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
191 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
192 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
193 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC BIV NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
194 ABY a FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Narya Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
195 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
196 ABY a FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Mwezi Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
197 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
198 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Rufus Uros International Champion Nurit Pahl Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
199 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras International Champion Nurit Pahl Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
200 ABY o FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Alassea Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
201 ABY o FI SK LO 15 FI*Proxima Leia Skywalker Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX2
FI*Redcheetah's Rufus (ABY o) x FI*Proxima Kuutar (ABY n)
202 ABY o FI SK LO 15 FI*Vorax Bellatrix Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 BIV
FI*Redcheetah's Rufus (ABY o) x FI*Vorax Artemisia (ABY p)
203 ABY o FI SRK LO FI*Nebuankhet Qaholom Uros Premior Nurit Pahl EX1 CAPIB NOM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
204 ABY p FI SK LO 15 FI*Laire Melian Marilla Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Laire Maiar Melian (ABY o)
205 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
206 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
207 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Taibhsear Naaras Premior Martti Peltonen Abs
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Nebuankhet Carramaena (ABY p)
208 BAL d 21 FIN SRK RX FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
208 BAL d 21 FIN SRK RX FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Veteraani Pam DelaBar 1 NOM
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
209 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
210 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
211 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
212 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Champion Martti Peltonen Abs
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
213 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
214 DRX I / DRX a FI SK LO 15 FI*Åbodas Yasu Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Dena (DRX b 33)
215 DRX I / DRX n FI SRK LO FI*Bravefellow Pinja Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x FI*Bravefellow Julieth (DRX n 03)
216 DRX II / DRX n 01 64 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Ilan Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Illias av Jamas (N) (DRX n 09 24) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
217 DRX III / DRX ds FI SK LO 15 SE*Ternas Jussi Björling Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
S*Wicked Witch Saturnus (DRX n) x SE*Ternas 5 Athena (DRX ds)
218 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Premior Nurit Pahl EX1 CAPIB
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
219 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Ronja Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Bravefellow Riimi (DRX a 22)
220 DRX VI / DRX n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Lilly Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Illias av Jamas (N) (DRX n 09 24) x FI*Bravefellow Ellen (DRX w)
221 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
221 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Pam DelaBar 1 NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
222 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX Sushi Rexclusive, SK Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
223 DRX VIII / DRX n 09 32 FI SRK LO 14 FI*Pihlajan Selma Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Bravefellow Patrik (DRX n 33) x FI*Pihlajan Elviira (DRX n 01 21 32)
224 DRX VIII / DRX n 03 32 FI SK LO 15 FI*Pihlajan Tyyne Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar VG
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Pihlajan Elviira (DRX n 01 21 32)
225 DRX IX / DRX w 62 FI SK RX 15 FI*Riiviön Donna Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Keniakats Seija's Daniel (DRX w) x FI*Riiviön Kardemumma (DRX b 09 22)
226 DSP II / DSP n 09 21 FI SK LO 15 FI*Indigo's Blue Storm Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
RU.Dolf Shudan (DSP d 21) x Yustina Bast (DSP f 03)
227 DSP III / DSP e FI SK LO 15 Anisia Don Ramzes Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC NOM
Moses Don Ramzes (DSP d 09) x Pesnya Don Ramzes (DSP g)
228 OLH c 25 FI SK LO 15 FI*BaliDancer's Gaius Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
229 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Grand International Champion Martti Peltonen Abs
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
230 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
231 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM BIV NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
232 OSH n FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Black Beast Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
233 OSH n FI SK LO 15 FI*Bigear Black Label Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
234 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Rip Kirby Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
235 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
236 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
237 OSH b FI SK LO 15 FI*Jalecat's ZC Aamuisin Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*Jalecat's O'Boy (OSH b 24) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
238 OSH d FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Willie Garvin Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 BIV
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
239 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras International Champion Pam DelaBar Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
240 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
241 OSH f FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Donna Troy Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
242 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
243 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM NOM
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
243 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Veteraani Pam DelaBar 3
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
244 OSH a 25 FI SK LO 15 FI*Major Metal Magic Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Major Zinnia June Florence (OSH b 25)
245 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
246 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
246 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Pam DelaBar 2
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
247 OSH c 25 FI SK LO 15 FI*Major Cowboy From Hell Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Major Zinnia June Florence (OSH b 25)
248 OSH d FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
248 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Määrittely Martti Peltonen OSH d
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
249 OSH d FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
249 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Määrittely Martti Peltonen OSH d
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
250 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
251 OSH o 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's ZC EnsiSuudelma Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Jalecat's O'Boy (OSH b 24) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
252 OSH os 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's ZC RakasteleMua Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Jalecat's O'Boy (OSH b 24) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
253 OSH f 03 FI SK RX 15 FI*Mummeli Galoozinha Unica Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
254 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
255 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
256 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
257 PEB II / PEB n 03 64 FI SK RX 15 Amity Addjo East Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Inamorato Addjo East (PEB n 03 33) x Nefertitie Silver Dream Orient (PEB f 03)
258 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
259 RUS FI SK LO 15 Katzenhof Usko Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen Abs
Katzenhof Onni (RUS ) x FI*Katzenhof Sonya (RUS )
260 RUS FI SK LO 15 FI*Shady-Lady's Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Shady-Lady's New Yorker (RUS )
261 RUS FI SK LO 15 FI*Tcarskii'dvorik Elmeri is for future Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM
FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! (RUS ) x Katzenhof Hope (RUS )
262 RUS FI SK LO 16 Blue Wind Eternal Flame of Zarin Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Blue Wind Avalon (RUS ) x Blue Wind Witch of Heaven (RUS )
263 RUS FI SK LO 14 FI*Zarin Simply the Best Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
264 SIA a FI SK LO 15 FI*Twist-Tiramisun X Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Rapunzel (SIA n)
265 SIA a FI SK LO 15 FI*Deraza Checkmate Charlie Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
266 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
267 SIA a FI SK LO 14 FI*Plan-A Isontalon Antti Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
268 SIA a FI SRK LO FI*Kelmikerhon Elegia Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP BIV NOM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Simasuu (SIA c)
269 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
270 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
271 SIA c FI SK LO 14 Alexy De Lilac of Deraza Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Thaifong Tiamo of Alexy (SIA a) x Alexy Delizioso (SIA b)
272 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
273 SIA h FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kassia Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
274 SIA n 03 FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino (OSH n 03)
275 SIA n 03 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
276 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Grand International Champion Martti Peltonen Abs
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
277 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
278 SOM o FI SK LO 15 FI*Amajan Klara Kassandra Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
279 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
279 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Pam DelaBar 2
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
280 SPH IV / SPH f 03 FI SRK RX 13 Kaylee's Padme' Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
Skinzin Domino (SPH n 09) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
281 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 NOM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
281 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Määrittely Martti Peltonen SPH IV / SPH f 09
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
282 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM NOM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
283 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 14 FI*Hobbitqueen's Grizabella Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
FI*Hobbitqueen's Michael J. (SPH n 31) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
284 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB BIV NOM BIS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
285 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 15 FI*CiCi's Mickey Muddler Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*CiCi's Love me Tender (SPH f 32)
286 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
287 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
288 HCL Hertta Naaras Kotikissat Sirpa Lindelöf 1 NOM
289 HCL Kelmi Uros Kotikissat Sirpa Lindelöf 1 NOM BIS
290 HCL Peku Uros Kotikissat Sirpa Lindelöf 2
290 HCL Peku Uros Veteraani Pam DelaBar 1 NOM BIS
291 HCS Mei Naaras Kotikissat Sabine Mösch 1 NOM BIS
292 HCS FI SK RX 16 Anshelm Uros Kotikissat Sabine Mösch 1 NOM
311 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
DelaBar Pam ABY n, DRX I, DRX II, DRX VIII, OSH b 03 24, OSH f, OSH n 03 24, OSH n 24, SIA c, SIA f, SPH IV, VET 1, VET 2, VET 4, VET Kotikissat 33
Hämäläinen Satu BSH a 22, BSH j 24, BUR a, BUR d, BUR n, CHA, EUR d 24, EUR f, OCI c 24, OCI n 24, ABY a, CRX II, DRX V, OLH c 25, OSH a 25, OSH b 22, OSH c 25, OSH d 24, OSH o 24, SOM o 35
Kaae Dorte EXO n, EXO n 03 24, PER a 03 22, PER a 33, PER d 03, PER n 21 33, RAG a, RAG a 04, RAG f 03, SBI a, SBI b 21, SBI f 21, SBI n, MCO VI, MCO VII, SIB VI, SIB VIII, TUA IV 38
Lindelöf Sirpa ACL X, LPL II, MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VIII, NEM II, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB V, TUA III, TUA VII, HCL 33
Mösch Sabine ACL V, MCO III, MCO V, NEM I, NFO II, NFO V, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB VII, TUA II, TUA IX, HCS, VET 3 35
Pahl Nurit MCO VII (13c), MCO V (13c), SIB IV (13c), ABY o, CRX VI, DRX III, DRX IX, DRX VII, DSP III, OSH a, OSH n, OSH os 24, SIA a, SIA b, SIA n 03 31
Peltonen Martti OSH d 24 (13c), SPH IV (13c), ABY p, BAL d 21, CRX III, DRX VI, DSP II, OLH d 24, OLH ns 25, OSH b, OSH d, OSH f 03, PEB II, RUS, SIA h, SOM n, SPH V 35
Pruchniak Sebastian EXO a 02 21 62, EXO n 21 33, EXO n 22, EXO n 24, EXO n 33, PER a, PER a 03 24, PER f 22, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI f, BLH b, BSH a, BSH n, BSH ns 22 64, BUR f, BUR h, EUR e, EUR ns 22, MAU ns, OCI b 24, OCI o 24 40
Sjöbom Glenn BEN n 22, BML I, BML II, BSH a 03, BSH f, BSH n 24, BUR b, BUR c, BUR j, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 24, EUR g 23, EUR g 24, EUR n 03, KOR, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI a 24 30
9 tuomaria