Omakissa
SUROK 148. kansainvälinen kissanäyttely 24.01.2016
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.1.2016 Loppuu 24.1.2016
Ilmoittautuminen alkaa 26.9.2015 Ilmoittautuminen loppuu 1.1.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Ilmoittautumisaika päättynyt!
Näyttelyilmoittautumisen perumisesta ennen ilmoittautumisajan päättymistä perimme 5€/palautus, kuitenkin enintään 25% (alle 25€ palautuksesta veloitamme 25%). Ilmoittautumisajan jälkeen perutut, palautus on 75%, eläinlääkärintodistusta vastaan.


Lisätietoja:
Eeva Lindblom(näyttelysihteeri), Satupolku 1 C 17, 02400 Kirkkonummi
• Terttu Meriläinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
• Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) sihteeri@surok.fi, p. 050 469 0960
• Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) kaisa.ylinenpaa@surok.fi, p. 040 732 1748
• Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Lisätietoja •FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolisilta 50 € / kissa
• SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv
• veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 €/kissa, erikseen 36/38 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. KASVATTAJALUOKKA TULEE AUTOM. JOS EHDOT TÄYTTYY. SIITOSLUOKKA ILMOITETTAVA ERIKSEEN.
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. häkkipaikan), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
• Näyttelyluettelo: Omakissan kautta 2 €, paikan päällä 5 €. Luettelo kattaa molemmat näyttelypäivät.
Serti- ja valmistumisruusukkeet ovat maksuttomia (vaihdettavissa leimoihin). • Leimakortit käytössä! Näyttelyluokat: 1–17 Huomioithan uuden FIFen kategoriajaon.
Jos maksat leimakortilla, postita se VÄLITTÖMÄSTI ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 101 101 0 0 0
2 174 174 0 0 0
3 116 116 0 0 0
4 127 127 0 0 0
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 525 525 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 Cyrridwen Grillage 1 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
2 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
3 EXO f 22 LT*Lelija Pupa 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
4 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Di Chio Alessandro KM
5 PER n FI*Mimosan Oh My God 1 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
6 PER ns FIN*Siriuksen Valmiera 1 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
6 PER ns FIN*Siriuksen Valmiera 1 Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM
7 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM BIS
8 PER d Top-Level The Winner Takes It All 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
9 PER f FIN*Sabrimin Viva la Vida 1 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta Abs
9 PER f FIN*Sabrimin Viva la Vida 1 Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro Abs
10 PER g Preciousice Blue Note 1 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
11 PER n 22 PT*Kiyoko Kats Secret Love 1 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB NOM
12 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
13 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Di Chio Alessandro KM NOM
14 PER n 03 FI*Marjakorin Fanny 1 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
15 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Busse Britta KM NOM BIS
16 PER n 03 FIN*Mimosan Candy Cane 1 Uros 4 (GIP) Busse Britta Abs
17 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
18 PER e 03 FI*Celestial's The Winner Takes it All 1 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
19 PER f 03 FI*KiSui Just Like An Angel 1 Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1 NOM BIS
20 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
21 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos 1 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
22 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Di Chio Alessandro KM NOM
23 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 1 (SC) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
24 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
25 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
26 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX2
27 RAG n FI*Utuinen Legend Of Apollo 1 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1 BIV
28 RAG n FI*Ragtail Janna 1 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX2
29 RAG n FI*Utuinen Prime Love 1 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
30 RAG n FI*Wompatin Scottish Leader 1 Uros 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB
31 RAG n FI*Barfait's Sunkiss 1 Naaras 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB
32 RAG a Gayaneh Gratia Illa 1 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV NOM
32 RAG a Gayaneh Gratia Illa 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
33 RAG a FI*Riverknee Milord William 1 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
34 RAG a FI*AijaiCats Harmonius Helen 1 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX2
35 RAG a FI*Utuinen Knock Out With Hope 1 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
36 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus 1 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
37 RAG a FI*Barfait's Rivaldo 1 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
38 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina 1 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
39 RAG d FI*Valkoapilan Benjamin 1 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
40 RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita 1 Naaras 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
41 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
42 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
43 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 1 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
44 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
45 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
46 RAG n 03 FI*Ragtail Ilona 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
47 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
48 RAG n 03 FIN*Snowrag Timanfaya 1 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
49 RAG n 04 FI*Erkatin Alma Aurora 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
50 RAG n 04 Ryoko edle von den Lichtalben 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
51 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
52 RAG n 04 FI*Darkie's Kireina Koutei 1 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
53 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB BIV NOM
54 RAG a 03 FI*BlackRain's Bossy One 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
55 RAG a 03 FI*Dollyblues Feels Like Summer 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
56 RAG a 03 FI*BlackRain's Escape From Reality 1 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
57 RAG a 03 FI*Cat's-JM Snow-Kiss 1 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
58 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM BIS
59 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
60 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS
61 RAG a 04 FI*AijaiCats Glamoros Gaya 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX3
62 RAG a 04 FI*Riverknee Little Star 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC BIV
63 RAG a 04 FI*Riverknee Milady Wienna 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX2
64 RAG a 04 Gayaneh Jaera Venetus 1 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
65 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
66 RAG a 04 FI*Cat's-JM Ice-Kiss 1 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1 BIV NOM
67 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX2
68 RAG a 04 FI*Valkoapilan Canute 1 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX3
69 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
70 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
71 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
72 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
73 RAG n 04 21 Gayaneh Kellicottia igitur 1 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
74 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 1 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM BIV
75 SBI n FI*PurringBeauty's Danielle 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
76 SBI n FI*Harebell Lancelot 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
77 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
78 SBI n FI*Valkovarpaan Ukonhattu 1 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
79 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
80 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Di Chio Alessandro Abs
81 SBI a FI*Åbodas Tobias 1 Uros 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
82 SBI b FI*JoJon Ribao Mei 1 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
83 SBI b FIN*Chiritan Xochipili's Return 1 Uros 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 2
84 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
85 SBI d FI*Annmark Chengcheng 1 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
86 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP NOM
87 SBI n 21 FI*Vongoivan Geo 1 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena Abs
88 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
89 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
90 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
91 SBI d 21 FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
92 SBI h 21 FI*Pirimirrin Kaoliniitti 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
93 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena Abs
94 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
94 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM BIS
95 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan 1 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
96 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
96 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 3
97 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose 2 Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
98 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP NOM
99 ACS VII / ACS fs 22 FI*Minnikatin Suzanna 2 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
100 LPL II / LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
101 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 1 (SC) Capra Flavia KM
102 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
103 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Kog`Maw 2 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC BIV
104 MCO I / MCO n FI*Escape's Enya 2 Naaras 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
105 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey 2 Uros 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
106 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
107 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB NOM
108 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Nana 2 Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
109 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM BIV
110 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Kitty Cat 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
111 MCO III / MCO n 22 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
112 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene Drawn by owner
113 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
114 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind 2 Naaras 7 (CH) Schmid Camenisch Helena Mitätöity Mitätöity
115 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Marskin I Do Anything For Love 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV NOM
116 MCO IV / MCO a 09 22 FI*LovelyLife New Ages Nuppu 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena Abs
117 MCO IV / MCO n 09 25 Excalibur of Jurrasic park, SK 2 Uros 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1 NOM
118 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena Abs
119 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGPIB
120 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 6 (IP) Schmid Camenisch Helena Abs
121 MCO V / MCO d S*Coppermines Thor 2 Uros 5 (IC) Glem Lene Abs
122 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Bohemian Dream 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene Abs
123 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX2
124 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC NOM
125 MCO V / MCO d 22 FI*LovelyLife Okey-Dokey Obelix 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
126 MCO V / MCO f 22 FI*Escape's Fantasia 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
127 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV
128 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene Abs
129 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
130 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
131 MCO VI / MCO e 09 24 FI*Stout-hearted Rolene S 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX3
132 MCO VI / MCO f 09 22 Q'Dagmera Leonila Coon*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX2
133 MCO VI / MCO f 09 22 Zosia Dwa Formaty*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC BIV NOM
134 MCO VI / MCO g 09 23 FI*LovelyLife New Ages Niisku 2 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia Abs
135 MCO VII / MCO ns 22 Lady Olenna Tyrell of Beauty Wizards 2 Naaras 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
136 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX2
137 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV
138 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*NomenEst Gordon Gekko 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
139 MCO VIII / MCO ns 09 22 Vrungel Estate Pearls*RU 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene Abs
140 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS
141 NEM I / NEM ds Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
142 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV
143 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
144 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
145 NEM II / NEM as 09 21 FI*FeliMau Elvis 2 Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
146 NEM II / NEM n 09 21 Neska Lilianka*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV NOM
147 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
148 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
149 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS BIV
150 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
151 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
152 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
153 NFO II / NFO n 09 FI*Kultahippusten Aurora 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
154 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths 2 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1 BIV NOM
155 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
156 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1 NOM
157 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 2 (SP) Capra Flavia KM NOM
158 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS BIV NOM
159 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
160 NFO III / NFO n 22 Orion av Barnedroem 2 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter Abs
161 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1 NOM BIS
162 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
162 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS
163 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 1 (SC) Capra Flavia KM
164 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
165 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 5 (IC) Capra Flavia Abs
166 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
167 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
168 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB BIV NOM
169 NFO IV / NFO n 09 24 FI*RockyHill's Dowanhowee 2 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
170 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS
171 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 4 (GIP) Capra Flavia Abs
172 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
172 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
173 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV
174 NFO V / NFO f 24 FI*GoldenFurry's First Kiss 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX2
175 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
176 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
177 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
178 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV
179 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM NOM
180 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Louhelan Da Capo 2 Uros 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
181 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
182 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX3
183 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX2
184 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Lolcat's Blossom 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX4
185 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
186 NFO VI / NFO f 03 FI*Louhelan Cherry Garcia 2 Naaras 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX1
187 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro KM BIV NOM
188 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro KM
189 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro KM
190 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
191 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
192 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
193 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro Abs
194 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
195 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Filler Dieter KM BIV NOM
196 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
197 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
198 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Pörkarvan Slayer 2 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
199 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Louhelan Candy Bar Pie 2 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1 NOM BIS
200 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB
201 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM NOM BIS
202 NFO IX / NFO w 61 FI*Hopeahännän Talvililja 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro Abs
203 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
204 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
205 SIB I / SIB n FI*Likimain Columbus Blue Jacket 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
206 SIB II / SIB n 09 Anka Angara*RUS 2 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia Abs
207 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM BIV NOM
208 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM
208 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
208 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
209 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM NOM BIS
210 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS
211 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU 2 Uros 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB
212 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV
213 SIB III / SIB n 22 FI*LeonisMinoris' Autumn Pianist 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX2
214 SIB III / SIB n 24 FI*LeonisMinoris' Spring Flautist 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX3
215 SIB III / SIB n 24 FI*Goldenspot's Gabriela 2 Naaras 13c (Määrittely) Capra Flavia SIB ny 24
215 SIB III / SIB ny 24 FI*Goldenspot's Gabriela 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
216 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX2
217 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP NOM
218 SIB III / SIB n 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 13c (Määrittely) Capra Flavia SIB n 09 22
218 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP NOM BIS
219 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Filler Dieter KM NOM
220 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 3 (GIC) Filler Dieter Abs
221 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Tunturikissan Tuisku 2 Uros 7 (CH) Filler Dieter Abs
222 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM
223 SIB V / SIB d 24 FI*Irvikissan Aether 2 Uros 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena Abs
224 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Ufara 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC BIV
225 SIB V / SIB f FI*LeonisMinoris' Corona Twist 2 Naaras 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1
226 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPS NOM BIS
227 SIB V / SIB g 24 FI*Benmar's Diana 2 Naaras 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP
228 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM BIV
229 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
230 SIB VI / SIB f 03 FI*Alizarin Delilah 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
231 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX1
232 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
233 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro KM
234 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB BIV
235 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM BIV NOM
236 SIB VII / SIB fs 22 Darina Valenika 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene Abs
237 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
238 SIB VII / SIB ns 22 FI*Amante's Bel canto 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
239 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 2 (SP) Glem Lene KM
239 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
240 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS NOM
241 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV
242 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
243 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
244 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
245 SIB IX / SIB w 62 FI*LeonisMinoris' Winter Violist 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
246 TUA I / TUA n FI*Josmarin Jazmenia 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
247 TUA I / TUA a FI*Josmarin Kinder Bueno 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
248 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
249 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
250 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1 BIV
251 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
252 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Gratus 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
253 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
254 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
255 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM BIV
255 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
256 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS
257 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB
258 TUA IX / TUA w 62 FI*Lumiris Coconut Cream 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
259 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Lancelot 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX2
260 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
261 TUA IX / TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 2 (SP) Schmid Camenisch Helena KM
262 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
263 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
264 BEN n 24 Brockenmoor Cecilia 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
265 BEN n 24 FI*Starglitters Linnea 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
266 BEN n 24 FI*Hiesun Bonita Santa Maria 3 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
267 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
268 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
269 BEN n 24 33 FI*Starglitters Lucia 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
270 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
271 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
272 BLH d 24 FI*Safra's Roly-Poly 3 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
273 BSH a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM BIV
274 BSH a FI*Rhinestone's Runaway 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
275 BSH a EE*Indigo British Wynton *** 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
276 BSH c FI*Rhinestone's Secret Dream 3 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
277 BSH d FI*Bumblebrits Helter Skelter 3 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
278 BSH d 22 Enchanting Ella British Red, CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
279 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM
280 BSH e FI*Saranellan Morden Fireglow 3 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX2
281 BSH e FI*Saranellan Rosa Gospel 3 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
282 BSH g FI*Rhinestone's Tutti Frutti 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
283 BSH j FI*Suvikasteen Pikku suorasuu 3 Naaras 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP
284 BSH o FI*Treselle's Cherry Cake 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
285 BSH a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
286 BSH f 24 FI*Safra's Miss Moppet 3 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter Abs
287 BSH j 24 FI*Safra's Jemima Puddle-Duck 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM
288 BSH ns 11 Pennydown Royalflush 3 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV
289 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
290 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
291 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB NOM
292 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
293 BSH d 03 FI*Rhinestone's Stud Muffin 3 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
294 BSH b 33 FI*RoundFace's La Bella Durmiente 3 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
295 BUR n FI*AuroraAustralis Jalmari Finne 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
296 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
297 BUR n RU*Aldis Yemma *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
298 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
299 BUR n LV*Forsland Nargiz, JW 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
300 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
301 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
302 BUR a FI*Korennon Kassiopeia 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
303 BUR a RU*Aldis Lucia *** 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
304 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB NOM
305 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB NOM
305 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
306 BUR c IC RU*Aldis Fabia *** 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika Abs
307 BUR c FI*Beneloben Enjoy Emely 3 Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
308 BUR e FI*Feirefiz Mayhem 3 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
309 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB NOM
310 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX2
311 BUR f Sacredspirit Serengeti of Kisu Umi*RU *** 3 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter Abs
312 BUR f FI*Cattish Magica De Spell 3 Naaras 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB
313 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
314 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter Abs
315 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS
315 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Bruin Stephe 1 NOM
316 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP NOM
317 BUR j FI*Beneloben Dorinna 3 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP NOM
318 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
319 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
320 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
321 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas 3 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
322 EUR es FI*RuusuLinnan Brunhilde 3 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
323 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
324 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Aurelia 3 Naaras 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
325 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
326 EUR n 24 FI*Taikapeikon Bibliofiili 3 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
327 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Ivan 3 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
328 EUR a 24 FI*Sireenin Anthem 3 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
329 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
329 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 17 (Veteraani) Bruin Stephe 2
330 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
331 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Iris 3 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
332 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Dionysos 3 Uros 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB
333 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Aurora 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP NOM BIS
334 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence 3 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
335 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
336 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
337 EUR n 03 FI*Waputtaren Emeljan 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
338 EUR d 02 62 Taneli 3 Uros 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP
339 KBL I / KBL w 62 FI*Kuriton Cinderella 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV
340 KBL I / KBL w 62 FI*Miunmaan Bastjon 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
341 KBL I / KBL n 22 Christophorus Columbus Vetka Sakury*RU 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
342 KBL IV / KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia 3 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
343 KBL IV / KBL d 09 24 FI*Kuriton Baby Coco 3 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe Abs
344 KBL IV / KBL f 09 FI*Miunmaan Belle 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
345 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
346 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
347 KOR FI*Mythai Tukata Teuan 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga Abs
348 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
349 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga Abs
350 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
351 MAU n 24 FI*Chai-lai Ebé Eshe 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
352 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
353 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
354 OCI n 24 FI*Punakuun Cocoa 3 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
355 OCI a 24 FI*Amare-Cattus Aquarius 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
356 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV NOM
357 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
358 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB NOM
359 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
360 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
361 OCI b 24 FI*Moosegrove Jada 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
362 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
363 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
364 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
364 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Bruin Stephe 1 NOM BIS
365 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
366 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 15 (Siitos) Eriksson Ulrika
367 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
368 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
369 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
370 OCI c 24 FI*Woodcocks Love-a-Lot 3 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
371 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Bruin Stephe Abs
372 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
373 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
374 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM BIV NOM
375 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
376 ABY n FI*Nebuankhet VanVan 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
377 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX2
378 ABY n FI*Nebuankhet Zaazenach 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
379 ABY n FI*Link Uzoma Udo 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
380 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
381 ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
382 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV
383 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
384 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
385 ABY o FI*Redcheetah's Rufus 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
386 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV
387 ABY o FI*Link Nubia Neo 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
388 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 4 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
389 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
390 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu Abs
391 CRX I / CRX a FI*Pirtti-Viiksen Pikku-Piika 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
392 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Private 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
393 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
394 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB NOM BIS
395 CRX II / CRX a 09 FI*VippeCat Blue Angel 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
396 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
397 CRX III / CRX e FI*Piupaws Viktor E. Frankl 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
398 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
399 CRX IV / CRX f 09 FI*CuteChaos Titanium 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
400 CRX IV / CRX f 02 62 FI*Tuiscalo's Quintessa 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
401 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
402 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Nymphomaniak 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
403 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB BIV NOM
404 CRX VI / CRX n 09 22 FI*Derekaz Electrique 4 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
405 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 4 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 NOM
406 CRX VII / CRX g 33 FI*VippeCat Belinda nine2015 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
407 CRX VII / CRX b 33 FI*Saca's Unreal Blooming 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
408 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 No Cert
409 CRX IX / CRX w 61 Pallada of Sakura-Hana*RU *** 4 Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB
410 CRX IX / CRX w 61 Oskar of Sakura-Hana*RU *** 4 Uros 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB NOM
411 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
412 DRX I / DRX n FI*Fairy-Story's Obsession 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
413 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu Abs
414 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Flora 4 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
415 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
416 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
417 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM
418 DRX V / DRX n 24 FI*Bravefellow Ronja 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
419 DRX VI / DRX n 02 21 64 FI*Bravefellow Lilly 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
420 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
421 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
422 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
423 DRX VIII / DRX n 09 32 FI*Pihlajan Selma 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
424 DSP II / DSP n 09 FI*Indigo's Blue Moon 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 No Cert
425 DSP III / DSP e Anisia Don Ramzes 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 NOM
426 OLH w 61 FI*Cleverkitty Marseille 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
427 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
428 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
429 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
430 OSH n FI*Bigear Black Label 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
431 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
432 OSH b FI*Jalecat's ZC Aamuisin 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn Abs
433 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
434 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
435 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
435 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
436 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
437 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
437 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
438 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
439 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
440 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
441 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
442 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
443 OSH o 24 FI*Orifame Qlemisiin 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn Abs
444 OSH o 24 FI*Jalecat's ZC EnsiSuudelma 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn Abs
445 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
446 OSH b 03 FIN*Quan Wakushi 4 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
446 OSH b 03 FIN*Quan Wakushi 4 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
447 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
447 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
448 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
449 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
450 PEB II / PEB n 03 64 Amity Addjo East 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
451 PEB V / PEB c 21 33 Kazimir Dolce Vita 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
452 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 4 Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
453 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka 4 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
454 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 4 Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB BIV
455 RUS FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
456 RUS FI*Otavan Merak 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX2
457 RUS FI*Muskatz's Les Misérables 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV
458 RUS FI*Shady-Lady's Diamond 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX2
459 RUS FI*BlueKaramel Caipiroska 4 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
460 RUS Katzenhof Usko 4 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX2
461 RUS FI*BlueKaramel Champagne 4 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
462 RUS Asolan Monsieur Mau Vander Marco 4 Uros 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
463 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM
464 SIA n Michel Legrand Del Iris 4 Uros 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
465 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
466 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
467 SIA a FI*Plan-A Isontalon Antti 4 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
468 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
468 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
469 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
470 SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu Abs
471 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
472 SIA f FI*EdaM's Athene 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
473 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
474 SIA h FI*Kaspektin Kassia 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
475 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
476 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn Abs
477 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
478 SIA n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
479 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
480 SIA n 02 21 FI*Pinewoods Veni Vidi Vici 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
481 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
482 SOM n FI*Amajan Ludovico Luciolo 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
483 SOM n FI*Amajan Jomini Jazaria 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
484 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV
485 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
486 SOM o FI*Amajan Leela Lazzarella 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
487 SPH I / SPH n FI*Eipril Ounlyone 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
488 SPH I / SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
489 SPH III / SPH f FI*CiCi's Abby AB Normal 4 Naaras 8 (PR) Nyrup Pia Abs
490 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
491 SPH IV / SPH f 03 Goliaf Grace 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
492 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 1 (SC) Nyrup Pia KM NOM
493 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 4 Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
494 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM NOM
495 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 4 (GIP) Nyrup Pia Abs
496 HCL Tiikeri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena Abs
497 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1 NOM
498 HCS Peppi Pitkätassu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 3
499 HCS Zorro Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1
500 HCS Karma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 2
501 HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Nyrup Pia 1 NOM BIS
501 HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1 NOM BIS
524 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY a, ABY o, ABY p, CRX I, CRX V, CRX VII, DRX IV, DRX VI, DRX VIII, OLH d 24, OSH a, OSH b 03 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, SOM o, SPH I, VET 4 35
Bruin Stephe BEN n 22, BEN n 22 33, BLH n, BSH a, BSH d, BSH d 03, BSH d 22, BSH e, BSH j 24, BSH o, BUR a, BUR e, BUR j, EUR a, EUR d 22, EUR f 24, EUR n 03, EUR n 22, KBL IV, MAU n 24, OCI o 24, VET 3 35
Busse Britta EXO n 24, PER a 03 22, PER d 23, PER f, PER g, PER g 02 62, PER n, PER n 03, PER n 21 33, PER n 22, RAG a, RAG d, RAG f 04, RAG n 04 21, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, SBI d, SBI d 21, TUV d 61-63, TUV n 61-63 31
Capra Flavia Tarkistus kat.II, MCO I, MCO VI, NFO I, NFO II, NFO IV, SIB II, TUA II, TUA III 39
Di Chio Alessandro EXO a 02 21 62, EXO n 22, PER a 03 24, PER d 03, PER e 03, PER f 02 21 62, PER f 03, PER n 01 62, RAG a 04, RAG f, RAG n, SBI a, SBI c, SBI d, SBI f, VET 1 35
Edstrøm Anne-Gro Tarkistus kat.II, MCO II, MCO VII, NFO IX, NFO VI, NFO VII, SIB IX, SIB VI, SIB VIII, TUA V 37
Eriksson Ulrika BEN n 22 32, BEN n 24 33, BUR c, BUR n, EUR as 22, EUR f 22, EUR n, KBL I, MAN 51-52, OCI a 24, OCI b 24 30
Filler Dieter ACS VI, ACS VII, NFO III, NFO VIII, SIB IV, TUA VII, BLH d, BSH a 03, BSH f 24, BSH j, BUR b, BUR f, BUR h, EUR d 02 62, EUR d 24, EUR e 36
Glem Lene LPL II, MCO III, MCO V, MCO VIII, NEM II, NFO V, SIB I, SIB VII 37
Hämäläinen Satu KAT. IV Oppilas, BAL w 67, CRX III, DRX I, DRX II, OSH b 03, OSH f 24, OSH n 01 21, OSH n 24, OSH n 25, SIA a, SIA b, SIA d 21, SIA f, SIA h, SIA n 02 21, SIA n 03, SIA n 21, SPH IV 30
Komissarova Olga BEN n 24, BLH b, BSH a 22, BSH bs 33, BSH c, BSH g, BSH ns 11, CYM 51-52, EUR a 24, EUR e, EUR g 23, EUR n 24, KOR, OCI c 24, OCI n 24, VET 2 35
Nyrup Pia CRX IX, CRX VI, DRX V, DSP III, RUS, SIA n, SPH III, SPH V, VET Kotikissat 26
Schmid Camenisch Helena MCO IV, NEM I, SIB III, SIB V, TUA I, TUA IX 36
Tausen Marteinn ABY n, BAL w 67, CRX II, CRX IV, CRX VIII, DRX III, DRX VII, DSP II, OSH b, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 25, OSH n 03 24, OSH o 24, PEB II, PEB V, SIA a 21, SIA c, SOM n 35
Zagorskaya Elena EXO f 22, PER a 33, PER d, PER ns, RAG a 03, RAG f 03, RAG h, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI h 21, SBI n, SBI n 21, HCL, HCS 40
15 tuomaria.