Omakissa
SUROK 147. kansainvälinen kissanäyttely 23.01.2016
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.1.2016 Loppuu 23.1.2016
Ilmoittautuminen alkaa 26.9.2015 Ilmoittautuminen loppuu 23.12.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Näyttely on täynnä

Näyttelyilmoittautumisen perumisesta ennen ilmoittautumisajan päättymistä perimme 5€/palautus, kuitenkin enintään 25% (alle 25€ palautuksesta veloitamme 25%). Ilmoittautumisajan jälkeen perutut, palautus on 75%, eläinlääkärintodistusta vastaan.

Lisätietoja:
Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Satupolku 1 C 17,02400 KIRKKONUMMI     p.050-346 6746
•Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö, yhdistyksen pj) puheenjohtaja@surok.fi, p. 040 732 1748
• Terttu Meriläinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
• Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) sihteeri@surok.fi, p. 050 469 0960
• Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Lisätietoja
 
•FIFe-jäseniltä 38 € / kissa 
• FIFen ulkopuolisilta 50 € / kissa
• SUROKilaisten kissat 36 € / kissa 
• veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 €/kissa, erikseen 36/38 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. kASVATTAJALUOKKA TULEE AUTOM. JOS EHDOT TÄYTTYY. SIITOSLUOKKA TULEE ILMOITTAA ERIKSEEN!
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. häkkipaikan), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
• Näyttelyluettelo: Omakissan kautta 2 €, paikan päällä 5 €. Luettelo kattaa molemmat näyttelypäivät.
Serti- ja valmistumisruusukkeet ovat maksuttomia (vaihdettavissa leimoihin). • Leimakortit käytössä! Näyttelyluokat: 1–17 Huomioithan uuden FIFen kategoriajaon.
Jos maksat leimakortilla, postita se VÄLITTÖMÄSTI ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 131 131 0 0 0
2 195 194 1 0 0
3 149 146 3 0 0
4 128 128 0 0 0
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 609 605 4 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS BIV NOM
3 EXO n 22 Cyrridwen Grillage 1 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby 1 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
5 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 8 (PR) Di Chio Alessandro EX1 CAPIB NOM
6 EXO f 22 LT*Lelija Pupa 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro Abs
7 EXO n 03 24 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery 1 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
8 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Filler Dieter KM
9 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB NOM
10 PER n FI*Mimosan Oh My God 1 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
11 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Capra Flavia KM NOM BIS
12 PER d Top-Level The Winner Takes It All 1 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
13 PER f FIN*Sabrimin Viva la Vida 1 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter Abs
13 PER f FIN*Sabrimin Viva la Vida 1 Naaras 17 (Veteraani) Capra Flavia Abs
14 PER g Preciousice Blue Note 1 Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
15 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia 1 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB NOM BIS
16 PER n 22 PT*Kiyoko Kats Secret Love 1 Uros 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
17 PER n 24 FI*BlueIce's Gangnam Style 1 Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter Abs
18 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB NOM
19 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Capra Flavia KM
20 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Filler Dieter KM NOM BIS
21 PER n 03 FIN*Mimosan Candy Cane 1 Uros 4 (GIP) Filler Dieter Abs
22 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
23 PER e 03 FI*Celestial's The Winner Takes it All 1 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
24 PER f 03 FI*KiSui Just Like An Angel 1 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1 NOM BIS
25 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1 NOM
26 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos 1 Naaras 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS
27 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Capra Flavia KM
28 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 1 (SC) Filler Dieter KM
29 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
30 PER f 33 Ayser's Galaxy 1 Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
31 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
32 PER e 21 33 Ayser's Jetset Queen 1 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
33 RAG n FI*Utuinen Legend Of Apollo 1 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1 BIV
34 RAG n FI*Hakalan Phoebe 1 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
35 RAG n Gayaneh Keratella fuscus 1 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
36 RAG n FI*Ragtail Janna 1 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
37 RAG n FI*Utuinen Prime Love 1 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX2
38 RAG n FI*Wompatin Scottish Leader 1 Uros 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
39 RAG n FI*Barfait's Sunkiss 1 Naaras 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
40 RAG n FI*Hakalan Herra Tossavainen 1 Uros 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP BIV
41 RAG n Calamarin Gruella Devil 1 Naaras 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP
42 RAG a FI*Riverknee Milord William 1 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
43 RAG a FI*AijaiCats Harmonius Helen 1 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX2
44 RAG a FI*Utuinen Knock Out With Hope 1 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
45 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus 1 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 BIV
46 RAG a FI*Dollgarden's Festuca Glauca 1 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
47 RAG a FI*Dollgarden's Anemone 1 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS BIV NOM
48 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 1 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
49 RAG a FI*Satinante's Nuutti Armand 1 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
50 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina 1 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
51 RAG d FI*Valkoapilan Benjamin 1 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
52 RAG g FI*Valkoapilan Belinda 1 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
53 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 1 Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
54 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 1 (SC) Filler Dieter KM
55 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 1 Uros 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS
56 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 1 Uros 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
57 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 1 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB NOM
58 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
59 RAG n 03 FI*Ragtail Ilona 1 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
60 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV NOM BIS
61 RAG n 03 FI*Hakalan Irwin 1 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
62 RAG n 03 Gayaneh Heia Habilis 1 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
63 RAG n 04 Ryoko edle von den Lichtalben 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
64 RAG n 04 FI*Valkokullan Voima 1 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX2
65 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip 1 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1 BIV NOM
66 RAG n 04 FI*Darkie's Kireina Koutei 1 Uros 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP NOM
67 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie 1 Naaras 5 (IC) Filler Dieter Abs
68 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 7 (CH) Filler Dieter EX1 CACIB BIV NOM
69 RAG a 03 FI*BlackRain's Bossy One 1 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
70 RAG a 03 FI*Dollyblues Feels Like Summer 1 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX2
71 RAG a 03 FI*BlackRain's Escape From Reality 1 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX2
72 RAG a 03 FI*Cat's-JM Snow-Kiss 1 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
73 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Filler Dieter KM
74 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB
75 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
76 RAG a 04 FI*AijaiCats Glamoros Gaya 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX4
77 RAG a 04 FI*Hakalan Grace Kelly 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX2
78 RAG a 04 FI*Riverknee Little Star 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
79 RAG a 04 FI*Riverknee Milady Wienna 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX3
80 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
81 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1 BIV NOM
82 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 1 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
83 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1 NOM
84 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd 1 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1 NOM
85 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
86 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 1 Uros 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS
87 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
88 RAG n 04 21 Gayaneh Kellicottia igitur 1 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
89 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 1 Naaras 1 (SC) Capra Flavia KM BIV
90 SBI n FI*Chirybiry's Hug me 1 Uros 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
91 SBI n FI*PurringBeauty's Danielle 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
92 SBI n FI*Rais-Kis KissKiss 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia Abs
93 SBI n FI*Harebell Lancelot 1 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
94 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Capra Flavia KM NOM
95 SBI n FI*Midianin Bianca 1 Naaras 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP
96 SBI FI*Tamus Brembo 1 Uros 13b (Tarkistus) Hämäläinen Satu SBI e 21
97 SBI FI*Tamus Garret 1 Uros 13b (Tarkistus) Hämäläinen Satu SBI e 21
98 SBI FI*Tamus GReddy 1 Uros 13b (Tarkistus) Hämäläinen Satu SBI a 21
99 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 7 (CH) Filler Dieter EX1 CACIB
100 SBI a FI*Ziazan Interstellar 1 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
101 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Filler Dieter KM
102 SBI b FI*JoJon Ribao Mei 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro Abs
103 SBI b FI*WanillaWillan Frosty 1 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro Abs
104 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 1 Naaras 7 (CH) Filler Dieter Abs
105 SBI f FI*Rais-Kis Liinu 1 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
106 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP
107 SBI n 21 FI*Magnificat Lumo 1 Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
108 SBI n 21 FI*Chirybiry's Immo-Mobile 1 Uros 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP NOM
109 SBI a 21 FI*WanillaWillan Domino 1 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
110 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
111 SBI a 21 FIN*Chiritan Zebrina 1 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
111 SBI a 21 FIN*Chiritan Zebrina 1 Naaras 17 (Veteraani) Capra Flavia 1 NOM BIS
112 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB NOM BIS
112 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
113 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
114 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
115 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 1 Uros 2 (SP) Di Chio Alessandro KM
116 SBI h 21 FI*Pirimirrin Kaoliniitti 1 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
117 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes 1 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter Abs
118 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 1 (SC) Di Chio Alessandro KM
118 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 17 (Veteraani) Capra Flavia 1 NOM
119 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 1 Uros 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
120 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Di Chio Alessandro KM
121 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 1 Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB BIV
122 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil 1 Uros 7 (CH) Di Chio Alessandro Abs
123 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
124 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Di Chio Alessandro KM
124 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Capra Flavia 2
125 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Kianna 1 Naaras 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
126 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Nawal 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
127 ACL V / ACL d 24 FI*Trollin Otso 2 Uros 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPS
128 ACL VI / ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu 2 Naaras 7 (CH) Schmid Camenisch Helena Abs
129 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Murmelin Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
130 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
131 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
132 ACS VII / ACS fs 22 FI*Minnikatin Suzanna 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
133 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI*Trollin Pompeia 2 Naaras 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP
134 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM
135 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB
136 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Kog`Maw 2 Uros 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX2
137 MCO I / MCO a FI*Tigerworld Read My Name 2 Uros 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC BIV
138 MCO I / MCO n FI*Escape's Enya 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
139 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
140 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Miss Fortune 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC BIV
141 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX2
142 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS BIV NOM
143 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
144 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
145 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Nana 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP NOM
146 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS NOM
147 MCO III / MCO n 23 FI*LovelyLife Heartbeat Hemuli 2 Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
148 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Kitty Cat 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
149 MCO III / MCO a 25 Archie Mister Mega 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
150 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
151 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks 2 Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
152 MCO III / MCO a 22 FI*TipTop Maine Belain 2 Uros 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB BIV
153 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene Mitätöity Mitätöity
154 MCO IV / MCO n 09 24 Alleluia Grey Claws*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
155 MCO IV / MCO a 09 22 FI*LovelyLife New Ages Nuppu 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
156 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene Abs
157 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 6 (IP) Glem Lene Abs
158 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Indiana Jones 2 Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
159 MCO V / MCO d 22 FI*Avericoon Garfield 2 Uros 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro Abs
160 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
161 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX2
162 MCO V / MCO d 22 FI*LovelyLife Okey-Dokey Obelix 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro Abs
163 MCO V / MCO f 22 FI*Escape's Fantasia 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
164 MCO V / MCO f FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 13c (Määrittely) Hämäläinen Satu MCO f 09
164 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV
165 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä 2 Naaras 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro Abs
166 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
167 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
168 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
169 MCO VI / MCO g 09 FI*Satinante's Olga Carlotta 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX3
170 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Nice `N` Easy 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX2
171 MCO VI / MCO f 09 22 Zosia Dwa Formaty*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
172 MCO VI / MCO g 09 23 FI*LovelyLife New Ages Niisku 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
173 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife Okey-Dokey Olga 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
174 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
175 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun Cauhu 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
176 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
177 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX2
178 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV
179 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Mahtitassun Cepponen 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
180 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Myrskypihlajan Iskelmäprinssi 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
181 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
182 MCO IX / MCO w 62 FI*Tigerworld I'm The Only One 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
183 MCO IX / MCO w 62 FI*DraCoon I am Yours Mimosa 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
184 MCO IX / MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
185 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV
186 NEM I / NEM g 21 FI*Tammikatin Madame Sisu 2 Naaras 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
187 NEM I / NEM n 21 Dauphin Baraj* RU 2 Uros 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
188 NEM I / NEM ds Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
189 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
190 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro Abs
191 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
192 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
193 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM
194 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS
195 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS
196 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB
197 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 7 (CH) Schmid Camenisch Helena EX1 CACIB BIV NOM
198 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV
199 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
200 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1 NOM
201 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 2 (SP) Schmid Camenisch Helena KM NOM
202 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPS BIV NOM BIS
203 NFO II / NFO n 03 FI*Sinimetsän Han Solo 2 Uros 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena EX1 CAP
204 NFO III / NFO n 22 Orion av Barnedroem 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene Abs
205 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 NOM
206 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
206 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 17 (Veteraani) Filler Dieter 2
207 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM
208 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
209 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
209 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
210 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
211 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Koivunpesän Klapi 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
212 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
213 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC BIV
214 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX3
215 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Koivunpesän Halko 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
216 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Sinimetsän Rebel Leia 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
217 NFO IV / NFO n 09 24 FI*RockyHill's Dowanhowee 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
218 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena Abs
219 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena Abs
220 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Synkänvuoren Haltia 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
221 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Koivunpesän Tuohi 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
222 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
222 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
223 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV
224 NFO V / NFO f 24 FI*GoldenFurry's First Kiss 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
225 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
226 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
227 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
228 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM
229 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Louhelan Da Capo 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC BIV
230 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX3
231 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Lolcat's Blossom 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
232 NFO VI / NFO g 09 24 FI*Synkänvuoren Päivätär 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
233 NFO VI / NFO d 03 24 FI*RockyHill's Degotoga 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
234 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
235 NFO VI / NFO f 03 FI*Louhelan Cherry Garcia 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
236 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
237 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
238 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM BIV NOM
239 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
240 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
241 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
242 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
243 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS NOM
244 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM
245 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
246 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
247 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Pörkarvan Slayer 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
248 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
249 NFO VIII / NFO ns 09 FI*Sinimetsän Dark Jedi 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
250 NFO VIII / NFO f 03 24 FI*Harmaaturkin Emilia 2 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
251 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
252 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
253 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
254 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM BIV NOM BIS
255 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 17 (Veteraani) Filler Dieter 1 NOM BIS
255 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM
256 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene KM NOM BIS
257 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
258 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
259 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV
260 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Vili Vikkelä 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
261 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Yoel-Gleo 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
262 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Egwene 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM BIS
263 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
264 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS NOM
265 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Tunturikissan Tuisku 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
266 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM
267 SIB V / SIB d 24 FI*Irvikissan Aether 2 Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro Abs
268 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Ulla 2 Naaras 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB BIV NOM
269 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Ufara 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
270 SIB V / SIB d 22 FI*LeonisMinoris' Meteor Mambo 2 Uros 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX1
271 SIB V / SIB f FI*LeonisMinoris' Corona Twist 2 Naaras 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
272 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro KM BIV NOM BIS
273 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
274 SIB V / SIB f 22 FI*Allikatin Brita 2 Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX2
275 SIB V / SIB g 24 FI*Benmar's Diana 2 Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
276 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 1 (SC) Schmid Camenisch Helena KM
277 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan Maestro 2 Uros 7 (CH) Schmid Camenisch Helena EX1 CACIB
278 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV NOM BIS
279 SIB VI / SIB f 03 FI*Alizarin Delilah 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
280 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 12 (Pennut) Schmid Camenisch Helena EX1
281 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPS
282 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 4 (GIP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPS
283 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena Abs
284 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM
285 SIB VII / SIB gs 23 FI*Benmar's Pohjantuuli 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
286 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
287 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM
287 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 17 (Veteraani) Filler Dieter 3
288 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
289 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV
290 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
291 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
292 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
293 SIB IX / SIB w 62 FI*LeonisMinoris' Winter Violist 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
294 SIB IX / SIB w 62 FI*LeonisMinoris' Starlight Waltz 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM
295 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM
296 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
297 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB BIV
298 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
299 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
300 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Gratus 2 Naaras 9 (Avoin) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
301 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
302 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 11 (Nuoret) Schmid Camenisch Helena EX1
303 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM BIV
303 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
304 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
305 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
306 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Kismet 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX3
307 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Lancelot 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
308 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
309 TUA IX / TUA w 63 FI*Elekatin Princess Annabel 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
310 TUA IX / TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM
311 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB NOM
312 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
313 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
314 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
315 BEN n 24 FI*Hiesun Bonita Santa Maria 3 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu Abs
316 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
317 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
318 BEN n 24 33 FI*Starglitters Lucia 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
319 BSH n FI*Treselle's Blackberry Jam 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
320 BSH a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV NOM SC
321 BSH a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
322 BSH a FI*Feronian Jade 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta Abs
323 BSH a FI*Rhinestone's Runaway 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
324 BSH a EE*Indigo British Wynton *** 3 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
325 BSH c FI*Rhinestone's Secret Dream 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
326 BSH d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
327 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
328 BSH f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
329 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS NOM BIS
330 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
331 BSH g FI*Rhinestone's Tutti Frutti 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC NOM
332 BSH o FI*Treselle's Cherry Cake 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
333 BSH n 24 FI*Safra's Samuel Whiskers 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
334 BSH a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
335 BSH d 22 FI*Coventry's Gawayne 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
336 BSH d 22 FI*Safra's Vaahteramäen Eemeli 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
337 BSH j 24 FI*Safra's Jemima Puddle-Duck 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
338 BSH ns 11 Pennydown Royalflush 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
339 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
340 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV
341 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
342 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
343 BSH ns 22 62 FI*Rhinestone's Silver Iona 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
344 BSH ns 22 64 Princeton de Noble*LV 3 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB BIV
345 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Honeybee 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX2
346 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Ichona 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
347 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm XOXO 3 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
348 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Plump Pantagruel 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
349 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
350 BSH d 03 FI*Rhinestone's Stud Muffin 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
351 BSH b 33 FI*RoundFace's La Bella Durmiente 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
352 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
353 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
354 BUR n RU*Aldis Yemma *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta Abs
355 BUR n FI*Almond's Freyja 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX3
356 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX2
357 BUR n LV*Forsland Nargiz, JW 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV
358 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
358 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM BIV NOM
359 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
360 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
360 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
361 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB BIV
362 BUR a FI*Purmelita's Camry 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
363 BUR a FI*Korennon Kassiopeia 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
364 BUR a FI*Purmelita's Carina 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
365 BUR a RU*Aldis Lucia *** 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
366 BUR a FI*Purrlein Aristocat Berlioz 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
367 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB BIV
368 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
369 BUR b FI*ZirCat's James Bond 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
370 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
370 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
371 BUR c IC RU*Aldis Fabia *** 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu Abs
372 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM BIS
373 BUR e FI*Feirefiz Mayhem 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM BIS
374 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin DISQ AGR.
375 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
376 BUR f Sacredspirit Serengeti of Kisu Umi*RU *** 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
377 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin Abs
377 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Abs
378 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
379 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
380 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX2
381 BUR h FI*Shu-Shun Kaunis Minea 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP NOM
382 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
383 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
384 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
385 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
386 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
387 EUR ns FI*Katinhännän Riva Raptor 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
388 EUR as FI*Katinhännän Conchita RuPaul 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
389 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Quu-ukko 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
390 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Esme 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
391 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM
391 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
392 EUR n 23 FIN*Pikku-Piun Raparperi 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
393 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
394 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
395 EUR n 24 FI*Errun Mastermind 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
396 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Favourite Fellow 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
397 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin Abs
397 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Abs
398 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Ivan 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM
399 EUR a 24 FI*Sireenin Anthem 3 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
400 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
400 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
401 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
402 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Lounatuuli 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX3
403 EUR d 22 Silkkiturkin Quukkeli 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV
404 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
405 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Iris 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 No Cert
406 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Dionysos 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
407 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
408 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
409 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB IC
410 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
411 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Elle 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
412 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
413 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
414 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
415 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
416 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
417 EUR n 03 FI*Waputtaren Emeljan 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
418 EUR d 02 62 Taneli 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
419 KBL I / KBL w 62 FI*Kuriton Cinderella 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
420 KBL I / KBL n 22 Christophorus Columbus Vetka Sakury*RU 3 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM
421 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM NOM BIS
422 KOR FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
423 KOR FI*Mythai Anchali Gao 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta Abs
424 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta Abs
425 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM
426 MAU n 24 FI*Chai-lai Ebé Eshe 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
427 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV NOM BIS
428 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
429 OCI n 24 FI*Punakuun Cocoa 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
430 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
431 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
432 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
433 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB BIV NOM
434 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
435 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
436 OCI b 24 FI*Moosegrove Jada 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
437 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
438 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
438 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM BIV NOM
439 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
440 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Discocactus 3 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
441 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
442 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
443 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV
444 OCI c 24 FI*Woodcocks Love-a-Lot 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
445 OCI c 24 FI*Kukkatarhan Eremurus 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
446 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Busse Britta Abs
447 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
448 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
449 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
450 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
451 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
452 ABY n FI*Link Uzoma Udo 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
453 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
454 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
454 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
455 ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 4 Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS BIV
456 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
457 ABY a FI*Laire Gelir Narya 4 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
458 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
459 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 4 Uros 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 CAPS
460 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
461 ABY o FI*Laire Vanimar Alassea 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 BIV
462 ABY o FI*Link Nubia Neo 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
463 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 4 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
464 ABY p FI*Laire Melian Marilla 4 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
465 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB
466 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
467 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
467 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM NOM BIS
468 CRX I / CRX c FI*FunkyJam's Little Bo Peep 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
469 CRX I / CRX a FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
470 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Blue-Winged Minla 4 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
471 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV NOM BIS
472 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Uula 4 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
473 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Unna 4 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
474 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
475 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
476 CRX IV / CRX f 09 FI*CuteChaos Titanium 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
477 CRX IV / CRX f 02 62 FI*Tuiscalo's Quintessa 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
478 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata 4 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
479 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Saca's High Note 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX2
480 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
481 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker 4 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC NOM
482 CRX VII / CRX a 33 FI*Pirtti-Viiksen Kehrääjä 4 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
483 CRX IX / CRX w 61 Pallada of Sakura-Hana*RU *** 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
484 CRX IX / CRX w 61 Oskar of Sakura-Hana*RU *** 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
485 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
486 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
487 DRX I / DRX n FI*Bravefellow Pinja 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
488 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Flora 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
489 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM
490 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
491 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
492 DRX V / DRX n 24 FI*Bravefellow Ronja 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
493 DRX VI / DRX n 02 21 64 FI*Bravefellow Lilly 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
494 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM BIS
494 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM NOM BIS
495 DRX VII / DRX b 32 FI*Mirexin Otto Otso 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
496 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
497 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 4 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM
498 DRX IX / DRX w 62 FI*Riiviön Donna 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
499 DSP II / DSP n 09 21 FI*Indigo's Blue Storm 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
500 DSP III / DSP e Anisia Don Ramzes 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
500 DSP IV / DSP e 09 Anisia Don Ramzes 4 Naaras 13c (Määrittely) Tausen Marteinn DSP III / DSP e
501 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
502 OLH fs 24 FI*TaikaTomun Geimaileva Greta 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
503 OSH n FI*Bigear Black Label 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
504 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB
505 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
506 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Nyrup Pia KM NOM BIS
507 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 3 (GIC) Nyrup Pia Abs
508 OSH n 25 FI*Täydencoon Elegant 4 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 NOM BIS
509 OSH n 25 FIN*Silvanest Halima 4 Naaras 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB
510 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
511 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
511 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
512 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
513 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
514 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
515 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM BIS
516 OSH o 24 FI*Orifame Qlemisiin 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia Abs
517 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
518 OSH hs 24 FI*TaikaTomun Gaunis Gianna 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
519 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica 4 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
520 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
521 OSH d 03 24 Durotan Via Nocturna*PL *** 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
522 PEB II / PEB n 03 64 Amity Addjo East 4 Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB
523 PEB III / PEB f Fiona Orient Movement 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Abs
524 PEB V / PEB c 21 33 Kazimir Dolce Vita 4 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
525 PEB V / PEB e 21 33 Paulo Zodiacai Light Only My 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
526 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
527 RUS FI*Zarin Fore! 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
528 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
529 RUS FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX2
530 RUS FI*Zarin Grant 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
531 RUS FI*Shady-Lady's Diamond 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
532 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn Abs
533 RUS Katzenhof Usko 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
534 RUS Blue Wind Eternal Flame of Zarin 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 BIV
535 RUS FI*Zarin Simply the Best 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB BIV NOM
536 RUS FIN*Kheyron's Petrus 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika Abs
536 RUS FIN*Kheyron's Petrus 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn Abs
537 RUS Asolan Monsieur Mau Vander Marco 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX2
538 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
539 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
540 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
541 SIA a FI*Plan-A Isontalon Antti 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
542 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
542 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
543 SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn Abs
544 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
545 SIA f FI*EdaM's Athene 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
546 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
547 SIA h FI*Kaspektin Kassia 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
548 SIA n 21 Doomhammer Via Nocturna*PL 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
549 SIA n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
550 SIA n 02 21 FI*Pinewoods Veni Vidi Vici 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
551 SIA n 03 21 FI*Birregin Mon Trésor 4 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
552 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
553 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
554 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
554 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM
555 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra 4 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
556 SPH I / SPH a 21 FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
557 SPH I / SPH n Moon Kiss Krasavitsa Shaherizida 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
558 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
559 SPH III / SPH f FI*CiCi's Abby AB Normal 4 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
560 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
561 SPH IV / SPH f 03 Goliaf Grace 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
562 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM
563 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 4 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
564 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB BIV NOM
565 SPH V / SPH n 03 32 Iton Grand Wizard 4 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
566 SPH V / SPH n 32 FI*CiCi's Mickey Muddler 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
567 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM NOM
568 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM
569 HCL Tiikeri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Di Chio Alessandro Abs
570 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Capra Flavia 1 NOM BIS
570 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Di Chio Alessandro 2
571 HCL Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Di Chio Alessandro 1 NOM
572 HCS Pupinia Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Di Chio Alessandro 2
573 HCS Fanny Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Di Chio Alessandro 1 NOM BIS
602 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY n, CRX III, DRX IX, DRX V, DRX VII, OLH fs 24, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 24, OSH bs 25, OSH f 24, OSH hs 24, PEB III, SIA a, SIA c, SIA n 02 21, SIA n 03, SOM n, SPH II, SPH IV, VET 3 40
Bruin Stephe RAG a, RAG n 03, SBI a 21, ABY o, CRX I, CRX IV, DRX II, DRX III, DSP III, SOM o, SPH V 40
Busse Britta BSH a, BSH a 03, BSH n, BUR n, EUR d 02 62, EUR f 23, EUR g 23, EUR n 22, EUR ns, EUR ns 22, EUR ns 23, EUR ns 24, KBL I, KOR, MAN 51-52, MAU n 24, OCI o 24 38
Capra Flavia EXO n 03 24, PER a 03 24, PER d, PER d 03, PER e 03, PER n 01 62, PER n 22, RAG a 04, RAG n, RAG n 04, SBI n, VET 1, VET Kotikissat 41
Di Chio Alessandro EXO f 22, EXO n 24, PER a 03 22, PER a 33, PER d 23, PER e 21 33, PER f 33, PER g, PER n, PER n 21 33, RAG d, RAG d 04, RAG f 03, RAG f 04, RAG n 04 21, SBI b, SBI c 21, SBI d 21, SBI n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, HCL, HCS 39
Edstrøm Anne-Gro MCO III, MCO V, NEM I, NEM II, NFO I, SIB V, TUA II 34
Eriksson Ulrika BEN n 22 33, BSH j 24, BSH ns 11, BUR a, BUR d, BUR h, EUR d, EUR d 22, EUR d 24, EUR e, EUR f 24, OCI c 24, VET 4 36
Filler Dieter EXO a 02 21 62, EXO n, EXO n 22, PER f, PER f 02 21 62, PER f 03, PER g 02 62, PER n 03, PER n 24, RAG a 03, RAG e 21, RAG g, RAG h, RAG n 03 21, RAG n 21, SBI a, SBI b 21, SBI d, SBI f, SBI h 21, VET 2 38
Glem Lene Tarkistus kat.I ja II, MCO II, MCO IV, MCO VI, NFO III, SIB III, SIB VIII 39
Hämäläinen Satu Tarkistus kat.I ja II, BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 33, BSH ay 11, BSH c, BSH d 22, BSH ns 22 62, BSH ns 22 64, BUR b, BUR c, EUR a, EUR a 24, EUR n, OCI b 24 40
Komissarova Olga ACS IV, ACS VI, MCO VII, MCO VIII, NFO VI, NFO VIII, SIB I, SIB VII 39
Nyrup Pia ABY a, ABY p, BAL d 21, CRX II, CRX VII, DRX VI, DSP II, OSH a, OSH f 03, OSH n, OSH n 25, OSH o 24, PEB II, PEB V, SIA f, SIA n 03 21 31
Sahlberg Carin BSH a 22, BSH bs 33, BSH d, BSH d 03, BSH f, BSH g, BSH n 24, BSH o, BUR e, BUR f, BUR g, EUR as, EUR as 22, EUR as 23, EUR fs 24, EUR n 03, EUR n 23, EUR n 24, OCI bs 24, OCI n 24 32
Schmid Camenisch Helena ACL V, ACL VI, ACS VII, ACS XI, MCO I, NFO II, NFO VII, SIB VI, TUA III, TUA V, TUA VII 34
Tausen Marteinn DSP IV (13c), BAL b, CRX IX, CRX VI, DRX I, OLH ns 25, OSH b 03 24, OSH d 03 24, OSH d 24, OSH h, RUS, SIA b, SIA h, SIA n 21, SPH I, SPH III 33
Zagorskaya Elena MCO IX, NFO IV, NFO IX, NFO V, SIB IV, SIB IX, TUA IX 39
16 tuomaria.