POH-KIS 57. kansainvälinen kissanäyttely 10.01.2016
Järjestävä yhdistys Pohjanmaan Kissayhdistys ry
Alkaa 10.1.2016 Loppuu 10.1.2016
Ilmoittautuminen alkaa 21.10.2015 Ilmoittautuminen loppuu 16.12.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 28.12.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään 350   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show.pohkis@gmail.com
Paikka Seinäjoki, Ravikeskus
Toimihenkilöt
Kysymykset mieluiten sähköpostilla nayttelysihteeri@pohkis.fi puh.nro. Tiina Palomäki / 050-5012045 (mieluiten tekstiviestejä).
 
Lisätietoja:
Häkkitoivomukset, poistumisluvat: näyttelypäällikkö Annukka Rintakumpu, nayttelypaallikko@pohkis.fi
Näyttelyilmoittautumiset: näyttelysihteeri Tiina Palomäki, nayttelysihteeri@pohkis.fi Ristontie 4, 66400  LAIHIA
Assistentit: pääassistentti Josefiina Huhta-aho, josefiina.huhta-aho@luukku.com
Raha-asiat, näyttelymaksun palauttaminen: rahastonhoitaja Jaana Korkiakoski, rahastonhoitaja@pohkis.fi
Ruusukkeet, leimat, palkinnot: ruusukesihteeri Desirée Österåker, ruusukkeet@pohkis.fi
Mainokset, näyttelyinfo: Laura Fagerholm, tiedottaja@pohkis.fi
Ensimmäinen kerta näyttelyssä ja/tai muuten kysymyksiä? Näyttelymentori Kirsi Rintapää auttaa, sihteeri@pohkis.fi
 
Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFe:n sääntöjä. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt ja näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissalehdestä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.


Lisätietoja
Näyttelymaksut:
Näyttelyluokat 1-17, kaikki kissat 36€ / päivä, POH-KIS jäsenten kissat 32€ / päivä. Tarkistusluokka 10€ arvostelun yhteydessä, muuten 36€ (POH-KIS jäsenille 32€). Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, kissan osallistuessa muuhun luokkaan. Veteraaniluokka 10€ arvostelun ohella.

Huom! Tee oma ilmoittautuminen veteraaniluokkaan! Pelkkä siitos- tai veteraaniluokka 36€ (POH-KIS jäsen 32€). Kasvattajaluokka 36€ (POH-KIS jäsen 32€), mikäli kasvattajalla ei ole omissa nimissään olevaa kissaa näyttelyssä.

Seuralaiskissat: Vain etukäteen ilmoitetut seuralaiskissat tai näyttelyyn vain toisena päivänä osallistuvat kissat voivat tulla näyttelypaikalle (Huom: oltava vähintään 4kk). Seuralaiskissojen eläinlääkäritarkastus/häkkimaksu 5€ maksetaan OmaKissan kautta, tai paikan päällä.

Muutokset: Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 20.02.2015 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse: nayttelysihteeri@pohkis.fi

Näyttelyyn ilmoitetun kissan omistajan/omistajien jäsenyyden omaan jäsenyhdistykseen on oltava voimassa ennen näyttelyyn ilmoittautumista.

Näyttelymaksut maksetaan OmaKissa-järjestelmän ohjeiden mukaisesti. Ilmoittautuminen on sitova. Maksaessasi leimakortilla, valitse se OmaKissassa maksutavaksi ja toimita leimakortti välittömästi näyttelysihteerille.

TERVETULOA SEINÄJOELLE, ensimmäiseen uuden kategoriajaon näyttelyyn!

Vahvistuskirjeet tulevat OmaKissan kautta. Jos toivot vahvistuskirjeen postitse, voit tilata sen OmaKissan kautta (2€). Paperitse ilmoittautuessasi mainitse paperinen vahvistuskirje lomakkeessa (maksu näyttelymaksun yhteydessä).


Assistentit: Suoraan pääassistentti Josefiina Huhta-aholle josefiina.huhta-aho@luukku.com tai puh.nro. 044-9738746. Assistenteille tarjotaan lounas + kahvitukset sekä leimakortti Poh-Kis näyttelyyn tai 25 €

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 76
2 107
3 36
4 54
Kotikissat 3
Yhteensä 276

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO f FI SK LO 1404743 FI*Chevhill's Italian Sunset Naaras Avoin Michael Edström Abs
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
3 EXO n 22 FI SRK LO 88053 FI*Mogi's Mother Love Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
4 EXO n 24 FI SK LO 1510542 Aamukasteen Sweet Sabotage Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FI*Aamukasteen Juliet (EXO g 24)
5 EXO e 24 FI SK LO 1509080 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
6 EXO g 22 FI SK LO 1405918 FI*AzuLejo's Angels Fall First Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
7 EXO d 03 22 FI SK LO 1405900 FI*Shamirin Penelope Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 No Cert
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
8 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
9 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
10 PER d FI SK LO 1612265 Top-Level The Winner Takes It All Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
11 PER f FIN SRK LO 80208 FIN*Sabrimin Viva la Vida Naaras Avoin Michael Edström Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
11 PER f FIN SRK LO 80208 FIN*Sabrimin Viva la Vida Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
12 PER n 22 FI SRK LO 1403366 FI*Shamirin Lazy Leonora Naaras Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
13 PER n 22 FI SRK RX 83686 FI*Shamirin Sebastian Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM BIS
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Cute Cassandra (PER n 03)
14 PER e FI SK LO 1508682 FI*Shamirin Sunny Sammy Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Ärliga Ännie (PER f 03)
15 PER f 22 FIN SRK RX 70010 FIN*Shamirin Sweet Shakira Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
15 PER f 22 FIN SRK RX 70010 FIN*Shamirin Sweet Shakira Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 2
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
16 PER f 22 FI SRK LO 91028 My-Champagne Princess Estelle Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x FIN*Henrietan Tyra Banks (EXO f 24)
17 PER e 03 FI SK RX 1509661 FI*Celestial's The Winner Takes it All Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
18 PER g 02 62 FI SK RX 1509659 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
19 PER f 03 22 FI SRK RX 84875 S*Marylands Unique Glow Naaras Kastraatti Michael Edström Abs
S*IxiDixi's Wild Ride (PER d 24) x Sumava's Zoe (PER f 03)
20 PER e 21 33 FI SK LO 1510625 Ayser's Jetset Queen Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x IT*Venus Delle Lune Saracene (EXO e 21 33)
21 RAG n FI SRK LO 1404096 FI*Minipeikon Suklaa Susu Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FIN*Cat's-JM Bon-Boni (RAG e) x FI*Tuulikellon Chocolate Kiss (RAG b 04)
22 RAG n FI SK LO 1509621 FI*Nevilla's Kenobi Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Cassus Cassander Caelestis (RAG n 03) x FI*Nevilla's DollyDays (RAG c)
23 RAG n FI SK LO 1404839 FI*Barfait's Sunkiss Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
24 RAG n FI SRK LO 42639 FI*MistyNight Dorothea Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
25 RAG a FI SRK LO 42637 FI*MistyNight Dyna Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
26 RAG a FI SK LO 1404868 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
27 RAG a FI SK LO 1509909 FI*Collicatin Banana Split Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
Skipper Dama w Masce*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin Hawaji Sun (RAG n 21)
28 RAG a FI SK LO 1509419 FI*Uniklubin Royal Madeleine Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Collicatin Wonderful Walle (RAG n 04) x FI*Uniklubin Lady Like Royal (RAG n)
29 RAG a FI SRK LO 1402421 FI*Barfait's Rivaldo Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
30 RAG c FI SRK LO 85688 FI*MistyNight Augustus Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
31 RAG n 21 FI SRK LO 1403462 FI*Collicatin Karibian Sun Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
32 RAG a 21 FI SK LO 1506618 FI*Emija's Elvis Uros International Champion Donatella Mastrangelo Abs
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
33 RAG a 21 FI SK LO 1510513 Liam Supurrsonic*PL Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Darlinlildols Ontario (RAG a 04) x Apolonia Supurrsonic*PL (RAG g 04 21)
34 RAG n 03 FI SK LO 1507171 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB NOM BIS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
35 RAG n 03 FI SK LO 1509934 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
36 RAG n 04 FI SK LO 1508985 FI*AijaiCats King of Karin Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand VG2
FI*Cat's-JM Ni-Gel (RAG n) x FI*AijaiCats Victorious Vivian (RAG n 03)
37 RAG n 04 FI SK LO 1509535 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM BIS
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
38 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
39 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
40 RAG a 03 FI SRK LO 89209 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Premior Michael Edström Abs
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
41 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
42 RAG a 04 FI SRK LO 1402768 Excellence Princessoffinland Naaras International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
43 RAG b 03 FI SK LO 1510098 FI*AijaiCats Magical Mariela Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström VG1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Sweet Sade (RAG a 03)
44 RAG c 03 FI SK LO 1510099 FI*AijaiCats Magical Mariele Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Sweet Sade (RAG a 03)
45 RAG c 04 FI SK LO 1510013 FI*Pengvin's Ice Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Provinsia River's Sparkling Light (RAG a)
46 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
47 RAG f 03 FI SK LO 1510003 FI*Celestial's Angel on My Shoulder Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
48 RAG f 04 FI SRK LO 1301491 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
49 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
50 RAG n 04 21 FI SRK LO 87017 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 No Cert
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
51 RAG a 04 21 FI SRK LO 43463 FI*Celestial's Amore Mi Amigo Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Nitro Mi Amigo (RAG n 04 21) x ES*Busi-Bú Miss Muffin of Celestial's (RAG a 04)
52 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
52 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM BIS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
53 SBI n FI SRK LO 1300190 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 No Cert
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
54 SBI n FI SK LO 1508378 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
55 SBI a FI SRK LO 1404372 FI*Kermatassun Hanoi Rocks Charity Naaras Champion Donatella Mastrangelo Abs
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FI*Sinikeijun Ariella Adalmina (SBI c)
56 SBI b FI SK LO 1508619 FI*Harebell Luminous Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
57 SBI b FI SK LO 1509605 FI*Mimitan Odette Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Ikks du Hameau de la Reine (SBI b) x FI*Mimitan Morning Glory (SBI b)
58 SBI b FIN SRK LO 78139 FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
59 SBI b FI SRK LO 83870 Demian Olympsche Bronzen Uros International Premior Michael Edström EX1 No Cert
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
59 SBI b FI SRK LO 83870 Demian Olympsche Bronzen Uros Siitos
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
60 SBI c FI SK LO 1506665 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB NOM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
61 SBI c FIN SRK LO 79415 FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB NOM
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
62 SBI d FI SRK RX 88944 FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM NOM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
63 SBI f FI SK LO 1510302 Lara Croft Mystery Mask*RU Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
IL*Tevel Miracle Hocus Pocus (SBI e 21) x IL*Stars of Tevel I'm Cappuccino (SBI f)
64 SBI f FI SK LO 1508620 FI*Harebell Luna Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
65 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
66 SBI n 21 FI SK LO 1508349 FI*Harebell Jade Jew'ell Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Harebell Honeybone (SBI f)
67 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Kastraatti Michael Edström Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
68 SBI a 21 FI SK LO 1506954 FI*Saca's Private 1918 Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
69 SBI d 21 FIN SRK LO 79520 FIN*Harebell Tahvo Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Nadja (SBI g)
69 SBI d 21 FIN SRK LO 79520 FIN*Harebell Tahvo Uros Veteraani Jaana Jyrkinen 1
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Nadja (SBI g)
70 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
71 SBI h 21 FI SK LO 1510066 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
72 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 1301024 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl Uros International Premior Åsa Carnbrand Abs
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
73 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
74 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 1301025 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
74 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 1301025 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
75 ACL VIII / ACL as 03 FI SK LO 1510081 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
76 ACL VIII / ACL fs 03 FI SK LO 1510082 FI*Dezzicat's Impetuoso IriaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
77 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 1509300 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
78 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 1509305 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
79 MCO I / MCO n FI SK LO 1508595 HoneyDevil My Black Bear Uros Champion Donatella Mastrangelo Abs
HoneyDevil Oscar Wild (MCO n) x Xtra Fun Villa Park*PL (MCO a 09 22)
80 MCO I / MCO n FI SK LO 1405847 FI*NomenEst Emmanuelle Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
81 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1507708 FI*Tigerworld Morgana Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
82 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1404308 FI*Escape's Carlos Santana Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
83 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1300494 FI*Kasmasiinin Avery Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Dynamicats Backstreet Boy (MCO w) x FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru (MCO f 22)
84 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
85 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1507429 FI*Enzahin Lonesome Rider Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP NOM
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1300589 FI*Ameliinan Luna Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
87 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1507006 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC BIV
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1508081 FI*Rotcat Naxos Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1507788 FI*Mainehaan Manuel Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
90 MCO V / MCO d FI SK LO 1406132 S*Coppermines Thor Uros International Champion Åsa Carnbrand Abs
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
91 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1510541 PL*Dark Age Fantasia Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Vica Vilena Coon (MCO n 22)
92 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1509187 Zosia Dwa Formaty*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand MCO f 09 22
Golden Knopka's Lion (MCO d 03) x Umilka Arkiza*PL (MCO n 09 22)
93 MCO V / MCO f 23 FIN SRK LO 75465 FIN*Mibella's Curious Calista Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS
FIN*Iidaroosan Faustino (MCO n 09) x FIN*Fairouz Bella Notte (MCO f 23)
93 MCO V / MCO f 23 FIN SRK LO 75465 FIN*Mibella's Curious Calista Naaras Veteraani Kai Ruonala Abs
FIN*Iidaroosan Faustino (MCO n 09) x FIN*Fairouz Bella Notte (MCO f 23)
94 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 1403075 FI*Daybreak's Indira Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
95 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1406273 FI*MaineQueen Midnight Special Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
96 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1507395 FI*Marskin Heartbreaker Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
97 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1508083 FI*Rotcat Nicita Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
98 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1509286 FI*Hiesun Paranoid Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Avericoon Lorena Delux (MCO d 09) x FI*Cherry's Maine Satoria (MCO a)
99 MCO VI / MCO d 03 24 FI SK RX 1507118 FI*Stout-hearted Stormy Sea Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB NOM
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
100 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 90777 Alwaro Gladiator Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
101 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1508553 FI*KingLeo's Dance Little Sister Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
102 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1611021 Lady Olenna Tyrell of Beauty Wizards Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
CZ*Subar Viktoria Pride (MCO a 09 22) x D*Ashoka Tano of Beauty Wizards (MCO ns 09 22)
103 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 1402812 FI*CoonShadow WildFire Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX2
FIN*Enzahin Replica (MCO n 22) x FI*CoonShadow Be My Baby (MCO ns)
104 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB BIV
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
105 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1507791 FI*Mainehaan Layla Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*Lobellan Sebastian (MCO es) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
106 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 1508304 Ziomal Dirigo*PL Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC BIV NOM
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
107 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508535 FI*Mahtitassun D*Muna Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
108 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
109 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SK LO 1508203 FI*Daybreak's Miss Moneypenny Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
110 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 1508533 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX4
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
111 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1508697 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX3
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
112 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1508110 FI*Moggi Dry Marttiini Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
113 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1509813 FI*NomenEst Gypsy Wildcat Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
114 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 1508050 FI*Vuorensinen Simba Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*Magnificat Maine Zemfira (MCO w)
115 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 1301923 Amarillis Blue Veil Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM ns 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
116 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1405420 FI*Kamencats Auraka Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
Biffalo Astral Siberian (NEM n 09 21) x Lady of Dreams Phantom Cats, CZ (NEM a 09 21)
117 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1508188 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras Champion Iréne Eek Magnusson Abs
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
118 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1507512 FI*Mickasen Camelia Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Akonit Blue Veil (NEM n 21) x Elisha Sariola (NEM as 21)
119 NEM I / NEM n 21 Palitra Iz Tverskogo Knyazhestva Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Norris Dauria (NEM n 21) x Astreya Iz Tverskogo Knyazhestva (NEM a 21)
120 NEM I / NEM as 21 FI SK RX 1509393 FI*Eswood Goldberry Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
121 NEM II / NEM ns 03 21 FI SRK LO 43175 FI*Eswood A Smooth Cloud Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
122 NEM II / NEM a 03 21 FI SK RX 1510303 FleurAmour Yuray of TaigaStar Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
Zakhar Taiga Star (SIB n 09 24) x Charlotta FleurAmour (NEM a 21)
123 NFO I / NFO n FI SK LO 1406235 FI*Kujakeikarin Osiris Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Deimos Sitting Bull (NFO n 09)
124 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 83554 FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
125 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 83553 FI*Draconian TwilightInnocence Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
126 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO 41502 FI*Laramillan Ivanhoe Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS BIV
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
127 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87683 FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
128 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1508846 FI*Draconian Sacrament of Wilderness Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
129 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 84696 FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
130 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 1402885 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
131 NFO IV / NFO n 03 22 FI SRK LO 89566 FI*Ballawhane It's A Mystery Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
132 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
133 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 1301792 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
134 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
135 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1507502 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
136 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1405185 SE*For Keeps Love Is A Battlefield Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
137 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508232 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
138 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1509317 FI*Lolcat's Duchess Catherine Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FI*Lolcat's Fauna (NFO f 09 24)
139 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1509318 FI*Lolcat's Princess Diana Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FI*Lolcat's Fauna (NFO f 09 24)
140 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 87681 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
141 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1507503 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB NOM BIS
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
142 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1508955 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
143 NFO V / NFO f FI SK LO 1508211 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
144 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1508954 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
145 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
145 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
146 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 1507701 FI*Mirkulan Julia Domna Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FIN*Mirkulan Bridget Jones (NFO g)
147 NFO VI / NFO ft 09 22 FI SK LO 1508845 FI*Draconian Sleeping Sun Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX2
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
148 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1508956 FI*Tähtitassun Sweet Adeline Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM BIS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
149 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1509705 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
150 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO 84816 FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros International Premior Åsa Carnbrand Abs
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
151 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
152 SIB II / SIB a 09 FI SK RX 1509015 FI*Eswood Fintelligens Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Intrigue Syberia (SIB n 01 21)
153 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
154 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 89724 FI*Lumikissan Herra Huu Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS BIV
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
155 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 1507655 FI*Kesälän Jacob Jamesovic Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Riverwind Caleb Jamesovic (SIB a 09) x FI*Kesälän Helmi Orvokki (SIB a 03 24)
156 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 1507654 FI*Kesälän Josefina Jamesova Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Riverwind Caleb Jamesovic (SIB a 09) x FI*Kesälän Helmi Orvokki (SIB a 03 24)
157 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 1404174 FI*ValkeanTaian Berthea Paksu Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Balladin Rosmariini (SIB n 09 24)
158 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1509515 FI*Apachiris Elendil Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
159 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 1509424 FI*Hallametsän Adele Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Likimain A Beautiful Lie (SIB n 24)
160 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
161 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 1300377 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
162 SIB IV / SIB a 03 24 FI SK RX 1509021 FI*Eswood Fandango Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Intrigue Syberia (SIB n 01 21)
163 SIB IV / SIB a 03 24 FI SRK LO 89471 FI*Kesälän Helmi Orvokki Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
164 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1508507 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
165 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 83627 FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
166 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO 87389 FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
167 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1405545 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
168 SIB VI / SIB d 09 FI SK RX 1508396 FI*KissinTassun Isoontaloon Antti Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo Abs
Elisey Vasilek (SIB e 22) x FI*KissinTassun Fyrry (SIB fs 09 22)
169 SIB VII / SIB fs FI SRK LO 88777 FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
170 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Åsa Carnbrand KM NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
170 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
171 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
172 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 1508290 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
173 SIB VIII / SIB fs 09 22 FI SRK LO 1402376 FI*KissinTassun Fyrry Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*KissinTassun Daisy (SIB fs 22)
174 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros Champion Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
175 BEN n 22 FI SK RX 1510273 CattiCartano Wild River Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
176 BEN n 24 FI SK RX 1406440 FI*Hiesun Diamonds in the Sky Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
177 BEN n 24 32 FI SK RX 1509462 Labaiedubengal Dio Dell Amore Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Purrbengals Saiano (BEN n 24 32) x Astarte Kotiya of Labaiedubengal (BEN n 24)
178 BEN n 24 32 FI SRK LO 38920 FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen Abs
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
179 BSH a FI SRK LO 1402340 FI*Suvikasteen Crixus Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP NOM
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
180 BSH b FI SK LO 1507540 FI*Aurantia's Tree Kangaroo Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
181 BSH d FI SK LO 1507536 FI*Aurantia's Bengal Tiger Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
182 BSH f FI SK LO 1507354 FI*Aurantia's Galaxy Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
183 BSH f FI SK LO 1508834 FI*Duketin Helmililja Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
FI*Coventry's Gawayne (BSH d 22) x FI*Gimmie's Fifi Saved the Day (BSH c 33)
184 BUR n FI SRK LO 43076 FI*Seirene Queen Bee Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
185 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
186 BUR a FI SK LO 1508409 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 BIV
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
187 BUR a Great Gray Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Ulrik Magic Valley*RU (BUR a) x Brittany Magic Valley*RU (BUR b)
188 BUR c FI SK LO 1507447 FI*Elwood's Azog Turmelija Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Enigmatic Aenigma (BUR b) x FI*Shu-Shun Jandia (BUR b)
189 BUR c FI SK LO 1510171 FI*Pardofelis Va Va Voom Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x HU*Alba Regia Bibi (BUR h)
190 BUR d FI SK LO 1406370 FI*Kissmollin Guarneri Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Korennon Omar (BUR d) x FI*Kissmollin Annabella (BUR j)
191 BUR d FI SRK LO 42323 FI*Kissmollin Bourree Uros Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
FI*Shu-Shun Charmikas Da-Capo (BUR n) x FI*Kissmollin Isabelle (BUR j)
192 BUR e FI SK LO 1506702 FI*Elwood's Galaxy Caramel Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
193 BUR f FI SRK LO 39551 FI*Arkhitekton Tarja Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
194 BUR h FI SK LO 1506699 FI*Elwood's Crunchie Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
195 BUR j Zaffiro Galaxy Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Zaffiro Wally (BUR b) x Zaffiro Katniss (BUR j)
196 CHA FI SRK LO 42253 NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
197 EUR ns 23 FI SK RX 1509054 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
198 EUR n 03 FI SK RX 1509938 FI*Waputtaren Emeljan Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
199 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX 38458 FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM BIV
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
200 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
201 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
202 MAU ns 24 FI SK LO 1509532 Bias Yá Moasi, CZ Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC NOM
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
203 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
204 OCI n 24 FI SRK LO 42161 FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
205 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
206 OCI b 24 FI SK LO 1508355 FI*Moosegrove Jäger Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
207 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
207 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
208 OCI b 24 FI SRK LO 41171 FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP NOM BIS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
209 OCI bs 24 FI SRK RX 1300005 FI*Silvercomet Midnight's King Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen Abs
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
210 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
211 ABY n FI SK LO 1507959 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
212 ABY n FI SK LO 1509915 FI*Link Malaika Mnia Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM BIS
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Link Marjani Mnia (ABY o)
213 ABY n FI SRK LO 37328 Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
214 ABY a FI SK LO 1405197 FI*Lovedevotion Daphne Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM BIS
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
215 ABY a FI SK LO 1405210 FI*Link Mochweo Blou Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
216 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1509155 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM BIS
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
217 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1301763 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM BIS
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
218 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO 33168 FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
218 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO 33168 FIN*Piupaws Krafla Uros Veteraani Minna Krogh 2
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
219 CRX III / CRX f FI SK LO 1508440 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
220 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
221 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 1509642 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
222 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 1508504 FI*Framillan Touch of Moon Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
223 DRX I / DRX n FI SK LO 1507398 FI*Riepujengin Tittelintuure Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
224 OLH n FI SRK LO 1300363 FI*Nenatnak Ain't I Angel Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Willicon Higher Than Hope (OSH n 24) x FI*Anarkokatin Yönkuningatar (BAL n)
225 OLH n FI SK LO 1509592 FI*Nenatnak Charming Gremlin Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Curnauskiss Paint In Black (OSH n) x FI*Nenatnak Ain't I Angel (OLH n)
226 OLH n FI SRK LO 1402790 FI*Laurinda Mario Baiser Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
226 OLH n FI SRK LO 1402790 FI*Laurinda Mario Baiser Uros Määrittely Jaana Jyrkinen OLH n
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
227 OSH n FI SRK RX 90911 Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Minna Krogh Abs
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
228 OSH n FI SK LO 1508672 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
229 OSH n FI SK LO 1508774 Durrdana's Black Betty Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM
Calenacat's Non plus Ultra (OSH n) x Durrdana's Viper (OSH b 24)
230 OSH n FI SRK LO 40260 FI*Keskimaan Elf Eruadan Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
231 OSH n FI SRK LO 1402791 FI*Laurinda Valdemar Canele Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
232 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
232 OSH b 22 FIN SRK RX 31981 FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Minna Krogh 1
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
233 OSH b 24 FI SRK LO 1301776 Akita Ha Kuna*PL Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
234 OSH b 25 FI SK LO 1508431 FI*Martinic Oriental Beat Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
235 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
236 OSH n 01 21 FI SRK RX 1404450 FI*Birregin Magaskawee Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
236 OSH n 01 21 FI SRK RX 1404450 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
237 OSH n 03 24 FI SK LO 1508133 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
238 OSH n 03 24 FI SRK LO 40822 FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Siitos
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
239 OSH b 03 24 FI SK LO 1508134 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
240 RUS FI SRK LO 1301929 Wynterwynd Moon River Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
240 RUS FI SRK LO 1301929 Wynterwynd Moon River Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
241 RUS FI SK LO 1406267 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV NOM BIS
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
242 RUS FI SK LO 1507853 FI*Inkilee Myrskyn maininki Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Tcarskii'dvorik Mishka (RUS ) x FI*Inkilee La Grande Dame (RUS )
243 RUS FI SK LO 1507662 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
244 RUS FI SRK LO 1402583 FI*Zarin Onneli Naaras Avoin Minna Krogh Abs
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
245 RUS FI SK LO 1509249 FI*Lolcat's Queen Victoria Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
246 RUS FI SK LO 1507664 FI*Lolcat's Rupert Giles Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
247 RUS FI SK LO 1507663 FI*Lolcat's Anya Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
248 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
249 SIA d 21 FI SK LO 1506768 FI*Cleverkitty A Dance with Dragons Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Cleverkitty Yesterday (BAL h)
250 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
251 SOM o FIN SRK RX 24904 DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
251 SOM o FIN SRK RX 24904 DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
252 SIA n 03 FI SRK LO 1402788 FI*Laurinda Alberto Eclar Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
253 SIA n 03 FI SK LO 1508131 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
254 SIA b 03 FI SRK LO 38426 FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Minna Krogh Abs
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
255 SIA d 03 FI SK LO 1406106 FI*Birregin Pierre Précieuse Uros Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Keiko Miyoko (OSH f 24)
256 SIA h 03 FI SRK LO 1402787 FI*Laurinda Claudia Confiture Naaras Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
256 SIA h 03 FI SRK LO 1402787 FI*Laurinda Claudia Confiture Naaras Määrittely Jaana Jyrkinen SIA h 03
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
257 HCL Simba Uros Kotikissat Minna Krogh 2
258 HCL Lenni Uros Kotikissat Minna Krogh 1 NOM BIS
259 HCS Elis Uros Kotikissat Minna Krogh Abs
276 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Carnbrand Åsa EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER f 22, PER g 02 62, PER n 22, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG c 04, RAG f 04, RAG g 04, RAG n 04, RAG n 21, SBI a 21, SBI d, ACL III, MCO V, MCO VIII, NEM II, NFO I, NFO VIII, SIB VII 39
Edström Michael EXO f, EXO g 22, PER b, PER e, PER e 21 33, PER f, PER f 03 22, RAG a, RAG a 03, RAG b 04, RAG c, RAG f 03, RAG n 04 21, SBI b, SBI h, SBI h 21, SBI n, SBI n 21 32
Eek Magnusson Iréne MCO III, NEM I, NFO III, NFO IX, NFO VI, SIB III, SIB V, SIB VIII 32
Ghibaudo Alessandro ACL VIII, MCO II, MCO IX, MCO VII, NFO II, NFO IV, NFO V, SIB II, SIB VI, TUA IX 33
Jyrkinen Jaana SIA h 03 (13c), OLH n (13c), BEN n 24 32, BSH a, BSH d, BSH f, BUR c, BUR e, BUR h, BUR j, CHA, EUR n 03, OCI bs 24, OCI n 24, ABY a, CRX VI, DRX I, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH b 25, OSH d 24, OSH n 03 24, SIA b, SOM o, VET 1 34
Krogh Minna CRX VIII, OLH n, OSH b 24, OSH n, RUS, SIA b 03, SIA d 21, SIA n 03, HCL, HCS, VET 4 28
Mastrangelo Donatella EXO d 03 22, EXO e 24, PER d, PER e 03, RAG a 21, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI c, SBI d 21, SBI f, ACL IV, ACS VII, ACS VIII, MCO I, MCO IV, MCO VI, SIB IV 38
Ruonala Kai BEN n 22, BEN n 24, BSH b, BUR a, BUR d, BUR f, BUR n, EUR ns 23, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, ABY n, CRX II, CRX III, OSH n 01 21, SIA d 02, SIA h 03, SOM n, VET 2, VET 3 34
8 tuomaria