Omakissa
TUROK 28.11.2015
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 28.11.2015 Loppuu 28.11.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2015 Ilmoittautuminen loppuu 26.10.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 0456784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 1.7-26.10.2015 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.10.2015.

Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
NäyttelyluetteloLuettelon hinta on ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 161 152 0 1 8
2 221 219 0 0 1
3 200 200 0 0 0
4 194 192 0 1 0
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 784 771 0 2 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Cherish's Pepper 1 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
2 EXO n Alice Chosen One del Falco d'Oro 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM
5 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend 1 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi Abs
6 EXO a 22 FI*Mogi's Little Otto-Boy 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
7 EXO e 24 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
8 EXO a 03 FIN*Mogi's Mighty Michael J. 1 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM NOM
9 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
10 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy 1 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
11 PER n FI*Timanfaya Black Diamond 1 Naaras 7 (CH) Noskova Elena Abs
12 PER n Alsace Jette 1 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
13 PER n FI*Moondreamer's Hokkus Pokkus 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
14 PER n FI*Chosen-One Zhaklin Hypnotic Night 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV NOM
15 PER a FI*Moondreamer's Starry Sky 1 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
16 PER a FI*Moondreamer's Abracadabra 1 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
17 PER a FI*Amabili's Sweet Serenade 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV
18 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM NOM BIS
19 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP NOM
20 PER g Preciousice Blue Note 1 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
21 PER ns FI*Moondreamer's Sly Stallone 1 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
22 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
22 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM BIS
23 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
24 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
25 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM BIS
26 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
27 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM
27 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
28 PER n 02 62 S*Stolen Heart's Baby Dopey 1 Uros 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
29 PER n 03 FI*Dirlandan Obi-Wan Kenobi 1 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX2
30 PER n 03 FI*Dirlandan Picasso 1 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
31 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM BIS
32 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX2
33 PER a 01 62 S*Stolen Heart's Baby Sleepy 1 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
34 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM
35 PER d 03 FI*KiSui One in A Million 1 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena Abs
36 PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
37 PER f 03 FI*KiSui All or Nothing 1 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
38 PER f 03 FI*Dirlandan Naomi 1 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
39 PER f 03 FI*KiSui Just Like An Angel 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV NOM BIS
40 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
41 PER ns 03 IDP*Wendelvos Tango 1 Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
42 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Noskova Elena KM
43 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM NOM BIS
44 PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
45 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
46 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
46 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
47 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
48 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga Abs
48 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena Abs
49 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
50 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
51 LPL h 21 33 S*Blå Katten Salt Kråkan 2 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
52 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS BIV
53 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
54 MCO I / MCO n HoneyDevil My Black Bear 2 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
55 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Counting Stars 2 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC NOM
56 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
57 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Miss Fortune 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
58 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS BIV NOM
59 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
60 MCO II / MCO a 09 FI*Tigerworld From The Top 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
61 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
61 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
62 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS BIV NOM
63 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico Abs
64 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Kitty Cat 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
65 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX2
66 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
67 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Melissa 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
68 MCO III / MCO a 25 Archie Mister Mega 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 BIV
69 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
70 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM
70 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
71 MCO III / MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS BIV
72 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Zone Raider 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
73 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
74 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Young Forever 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
75 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB BIV
77 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
78 MCO V / MCO f 22 FI*TipTop Maine Edoras 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV NOM
79 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
80 MCO V / MCO f 22 FI*Escape's Fantasia 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
81 MCO V / MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
82 MCO VI / MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
83 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
84 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Xspecially For You 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta Abs
85 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV NOM
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Iidaroosan Negrita 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX3
87 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Nice `N` Easy 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Brethil 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
89 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX4
90 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Daybreak's Miss Red Jewel 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
91 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
92 MCO VI / MCO e 09 23 FI*Stout-hearted Rafael 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
93 MCO VI / MCO f 03 SE*KobbaCat's Beauty 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP BIV NOM BIS
94 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
94 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
95 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie 2 Naaras 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB BIV NOM
96 MCO VII / MCO ns FI*Tigerworld Cassiopeia 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
97 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
98 MCO VII / MCO as 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP BIV
99 MCO VII / MCO ds FI*MaineQueen Jambalaya 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX2
100 MCO VII / MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
101 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM BIV
102 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI*Lobellan Fairytale 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria Abs
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV
104 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX2
105 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Myrskypihlajan Neiti Tuittupää 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
106 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's Moonshine Whiskey 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
107 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*HoneyCoon's Born To Sing 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
108 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria Abs
109 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Iidaroosan Snow angel 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria Abs
110 MCO IX / MCO w 62 FI*Tigerworld I'm The Only One 2 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB NOM
111 MCO IX / MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
112 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
113 NEM I / NEM ns 21 Kuz`kin Dom Taisya 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
114 NEM I / NEM n 21 FI*Mickasen Carmelita 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
115 NEM I / NEM a 21 Quintana Eel Cherubino*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
116 NEM I / NEM as 21 FI*Eswood Goldberry 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
117 NEM II / NEM a 03 21 FleurAmour Yuray of TaigaStar 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
118 NFO I / NFO n DonTomaso's Trust 2 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
119 NFO I / NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB BIV
120 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX2
121 NFO I / NFO n FI*Kujakeikarin Osiris 2 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
122 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne Abs
123 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
124 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX2
125 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV NOM BIS
126 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
127 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
128 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Chivas Regal 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
129 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
130 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS BIV
131 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Black Velvet 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
132 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
133 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
134 NFO III / NFO n 22 FI*Draconian Sacrament of Wilderness 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
135 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS BIV NOM
136 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX2
137 NFO III / NFO n 22 SE*For Keeps Robert Plant 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
138 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM
139 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
140 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
141 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
142 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC BIV
143 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX4
144 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Pörkarvan QuestForFire 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX3
145 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuestionableContent 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX2
146 NFO IV / NFO a 09 24 S*Segersjös Qillian 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene NFO as 09 24 gr. VIII
147 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Glem Lene KM BIV
148 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
148 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
149 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
151 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX2
151 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
152 NFO V / NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
153 NFO V / NFO f 23 FI*KittyLady's Chocolate Whoopie 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
154 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
155 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
156 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM
157 NFO VI / NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
158 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX2
159 NFO VI / NFO f 03 22 S*Aborgatos Can-Can 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
160 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
161 NFO VI / NFO f 03 22 FI*KittyLady's American Apple Pie 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
162 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 BIV NOM BIS
163 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX2
164 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM
165 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB BIV NOM
166 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
167 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Katinkurun Tammenterho 2 Uros 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
168 NFO VII / NFO ns 24 FI*KittyLady's Blueberry Muffin 2 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
169 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Florinella's Juni 2 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM
170 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV NOM
171 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
172 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
173 NFO VIII / NFO ds 09 23 Cloud Strife Laguna Loire*GB 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
174 NFO VIII / NFO ns 09 DonTomaso's Renesmee 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga VG2
175 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX2
175 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin NFO VI/ f 09 24
176 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Harmaaturkin Eveliina 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
177 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Pörkarvan Slayer 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
178 NFO VIII / NFO fs 01 21 64 S*Glömstaskogens Yppiga Yvette 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
179 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Harmaaturkin Emilia 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
179 NFO VIII / NFO fs 03 24 FI*Harmaaturkin Emilia 2 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin NFO VI/f 03 24
180 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
181 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
182 RAG n FI*Peukaloisen Dancing Queen 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV
183 RAG n FI*Erkatin Roosa Ramona 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
184 RAG n FI*Utuinen Legend Of Apollo 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
185 RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM
186 RAG n Calamarin Gruella Devil 2 Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
187 RAG a FI*Utuinen Knock Out With Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
188 RAG a FI*Barfait's Sunshine 2 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
189 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 2 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM
190 RAG e FI*Valkoapilan Benjamin 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
191 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 5
191 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
192 RAG g FI*Valkoapilan Belinda 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
193 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
194 RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS NOM
194 RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
195 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 2 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM
196 RAG n 03 FI*Ragtail Ilona 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn Abs
197 RAG n 03 FI*Tiridoll's Crystal Sunset 2 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin RAG f 03
198 RAG n 04 FI*Ragtail Hermes 2 Uros 7 (CH) Padovano Nico EX1 CACIB
199 RAG n 04 FI*AijaiCats Beautiful Bea 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
200 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
201 RAG n 04 SE*Bello Doll's Malon 4ever In Memory 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 BIV NOM
202 RAG n 04 FI*RedHorizon's Iron Vagabond 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
203 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 2 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico Abs
204 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico Abs
205 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS BIV
206 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
207 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 2 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
208 RAG a 03 FI*RedHorizon's All Shook Up 2 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
209 RAG a 03 FI*Tiridoll's Fifty shades of....blue 2 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
210 RAG a 03 FI*BlackRain's Breathtaking Prince 2 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
211 RAG a 03 FI*BlackRain's Bossy One 2 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
212 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM BIV NOM
213 RAG a 03 FI*Rock'nRags KidOfWolver 2 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
214 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 2 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX2
215 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria Abs
216 RAG a 04 FI*Valkokullan Bubble Bell 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
217 RAG a 04 FI*RedHorizon's Aramis 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
218 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
219 RAG a 04 FI*Valkoapilan Canute 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
220 RAG a 04 FI*RedHorizon's Iron Maiden 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 NOM
221 RAG a 04 FI*Snowrag Chili Pepper 2 Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
222 RAG e 04 FI*RedHorizon's Athos 2 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
223 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
224 RAG f 03 FI*Utuinen Tirlittan 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX2
225 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite 2 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM
225 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
226 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
227 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
228 SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
229 SBI n Shapur Sisi 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
230 SBI n FI*Birmayan Galadriel 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
231 SBI n FI*Touchant Xpédient d'Amour 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
232 SBI n FI*Kuurankukan Katariina Suuri 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
233 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM BIV NOM
234 SBI a NO*Snowbuddy's Blue Charm 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
235 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
236 SBI a FI*Ziazan Interstellar 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX2
237 SBI a SE*Genuine Devas Bhagawan 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX3
238 SBI a FI*Ziazan Izusa 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC NOM
239 SBI a FI*BlueFairies Lady Luna 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
240 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS BIV NOM
241 SBI a FIN*MeToYou Ceasar 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 4
241 SBI a FIN*MeToYou Ceasar 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
242 SBI a S*Ma'ha Gita ZammelZurium 2 Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
243 SBI a S*Toscabelles Dixieland Delight 2 Naaras 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
244 SBI a Nova 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
245 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 4
245 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV
246 SBI b FI*JoJon Ribao Mei 2 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
247 SBI b FI*BlueFairies Lady Marie 2 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
248 SBI b FI*Mimitan Odette 2 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
249 SBI c S*Xylosas Señorita Zingoalla 2 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
250 SBI c FI*BlueFairies Prince Caspian 2 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
251 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush 2 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
252 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 2 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
253 SBI d FI*Oreliinan Bonanza 1 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
254 SBI d FI*Harebell Isfahan Wonder 2 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
255 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV
256 SBI d FI*Canth's Xander 2 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
257 SBI e FI*Mototassun René-Romeo 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
258 SBI f FI*Birmayan Fazerina 2 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM NOM
259 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 No Cert
260 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB NOM
261 SBI g FI*ElfQuest Leetah 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
262 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
262 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM
263 SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 8 (PR) Sjöbom Glenn Abs
264 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB
265 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
266 SBI a 21 S*Raus Höjden's Zita 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
267 SBI a 21 FI*Lofanna California 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
268 SBI a 21 Demian Günther 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV
269 SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS BIV
270 SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
271 SBI b 21 S*Saphire Extreme Spectra Vondergeist 2 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
272 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
273 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
274 SBI c 21 FI*Canth's Taika 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
275 SBI c 21 FI*Kipparin Judicael 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
276 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS NOM BIS
277 SBI d 21 EE*Frank Flame Sweet Katicat 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
278 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
279 SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 No Cert
280 SBI j 21 FI*Canth's Molly Cottontail 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
281 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Nat King Cole 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Mitätöity Mitätöity
281 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Nat King Cole 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
282 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
283 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
284 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
285 SIB III / SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut 2 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX2
286 SIB III / SIB a 24 FI*Tammikatin Cornetto 2 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
287 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Vendetta 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn Abs
288 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn Abs
289 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
290 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn Abs
291 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
292 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
292 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
293 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
294 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM
295 SIB IV / SIB a 01 21 64 FI*Villan Jahuu 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
296 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Eswood Fandango 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
297 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
298 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
299 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV NOM
300 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
301 SIB V / SIB f 22 FI*Amurin Ufara 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta SIB V/ fy 22
302 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
303 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
304 SIB VI / SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV
305 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
306 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Tassutuvan Daisy 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
307 SIB VI / SIB f 02 21 62 FI*Tassutuvan Elsa 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
308 SIB VI / SIB g 09 24 FI*Sippan's Korallikeiju 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
309 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Tassutuvan Fatima 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
310 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
311 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
311 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin SIB f 24
312 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
313 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI*Villan Namu Nestori 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX2
314 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS BIV NOM
315 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM NOM
316 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV NOM
317 SIB VII / SIB ns 24 FI*Tammikatin Cavatina 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
318 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
319 SIB VII / SIB ns 24 BG*Masha Sibirela *** 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
320 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 3
320 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
321 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
322 SIB VII / SIB ns Yandex Sibirskoe Chudo 2 Uros 8 (PR) Glem Lene Abs
323 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan Rusina 2 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 6
323 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan Rusina 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP BIV NOM
324 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
324 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
325 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
326 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX2
327 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
328 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Tassutuvan Bella 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
329 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Tassutuvan Folke 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
330 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
331 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xyliana 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX3
332 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
333 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
334 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
335 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
336 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
337 TUA V / TUA e 24 FI*Felesin Eicca Toppinen 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Mitätöity
338 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
339 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Gratus 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
340 TUA V / TUA e 23 FI*Elekatin Jalo Taito 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
341 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
342 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
343 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Regina 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
344 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Angeli 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
345 TUA IX / TUA w 63 FI*Elekatin Helmi Orvokki 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
346 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM BIV
347 ABY n FI*Vorax Apollo 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 No Cert
348 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
349 ABY n FI*Nebuankhet Zaazenach 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
350 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
351 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
352 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 3 Naaras 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
353 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP BIV NOM
353 ABY n FIN*Link Imani Imoo 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena arv.
354 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia Abs
355 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC BIV
356 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
357 ABY a FI*Akanthos Dante 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
358 ABY o S*Blytens Masha 3 Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
359 ABY o FI*Proxima Leia Skywalker 3 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
360 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
361 ABY p FI*Nebuankhet Taibhsear 3 Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
362 ABY as S*Saivokattens Silver Elvis 3 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne ABY as
362 ABY as S*Saivokattens Silver Elvis 3 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie VG1
363 ABY os S*Blytens Kalessin 3 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 No Cert
364 ABY os FI*Kassilan Beach Bandit 3 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
365 ABY os FI*Yade's Fluoriitti 3 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie Abs
366 ABY os FI*Dweia's Blachder Ddedwydd 3 Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 No Cert
367 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
368 BEN n 22 CattiCartano Wild River 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
369 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
370 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja Abs
370 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
371 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
372 BEN n 24 S*SoFo Cat's Franz Jäger 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV
373 BEN n 24 S*KungsgardenCats Greenpeace 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
374 BEN n 24 S*Nordic Glow I'm a rich Bitch 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
375 BEN n 24 CattiCartano Hugo Boss 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
376 BEN n 24 Magic et Moi Wild Quinine 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
377 BEN n 24 S*KungsgardenCats Daisy Duke 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
378 BEN n 24 S*KungsgardenCats Kashmere Lion 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne DISQ AGR.
379 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne Abs
379 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena Abs
380 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
381 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
382 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
383 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja Abs
383 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi Abs
384 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
385 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
386 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
387 BML I / BML ns 11 S*Kikirikis Malina Magdalena 3 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
388 BML I / BML ns 11 Yennefer Momoiro,CZ 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC BIV NOM
389 BML I / BML ns 11 FIN*Hämynhäivän Misteli 3 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
390 BML I / BML bs 11 S*Kikirikis Makena Mikica 3 Naaras 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
391 BML II / BML fs 11 31 S*Palombiens Glinda Grape 3 Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
392 BML II / BML fs 11 31 S*Palombiens D Agda 3 Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
393 BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX2
394 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV
395 BRI a FI*Feronian Indigo 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
396 BRI a FI*Feronian Jade 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
397 BRI b FI*Coventry's Morning Mist 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
398 BRI c FI*Treselle's Gift for my Lover 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
399 BRI c FI*Coventry's Iowa 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja Abs
400 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
401 BRI d FI*Treselle's Buckthorn Juice 3 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
402 BRI e FI*Feronian Ivory 3 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC NOM
403 BRI f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
404 BRI f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
405 BRI f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
406 BRI f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB BIV NOM
407 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM
407 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena arv.
408 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
409 BRI p FI*Treselle's Big fluffy Teddy Bear 3 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
410 BRI n 24 FI*Kipardi's Lucky Luke 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
411 BRI n 24 FI*Kipardi's Lucky Lady 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
412 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
413 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
414 BRI ns 24 62 FI*Kipardi's Fittibaldi 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
415 BRI ns 24 62 FI*Kipardi's Lucky You 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
416 BRI ns 24 64 FI*Kipardi's Jane Austen 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
417 BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Duchess Dessa 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
418 BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
419 BRI b 33 FI*RoundFace's Real Esperanza 3 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne BRI b 33
419 BRI b 33 FI*RoundFace's Real Esperanza 3 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
420 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS BIV
421 BUR n FI*Seirene Rafiki 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
422 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
423 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB NOM
424 BUR n FI*Feirefiz Dreamer 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
425 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
426 BUR a FI*Aficats Emil i Lönneberga 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
427 BUR a FI*Ilovuon Ehdoton Esko 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
428 BUR a FI*KyeSuu Einstein 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
429 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB BIV NOM
430 BUR b FI*Pardofelis Romy Schneider 3 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
431 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
432 BUR b FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
433 BUR b Uhurun Giulietta Capulet 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX2
434 BUR b Uhurun Ivanhoe 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
435 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
435 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
436 BUR c NO*Burcantiks Timotei 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
437 BUR c FI*KyeSuu Daavid 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja Mitätöity Mitätöity
438 BUR c FI*Feirefiz Mr. Crowley 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP NOM
439 BUR c FI*KyeSuu Daisy 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP NOM
440 BUR d FI*Seirene Scandal 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM BIS
441 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
442 BUR e FI*Oliivian Zina Aberina 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 No Cert
443 BUR e FI*Feirefiz Mayhem 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
444 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
445 BUR f FI*Pardofelis Utopia 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
446 BUR f FIN*Aficats Berenike 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena arv.
446 BUR f FIN*Aficats Berenike 3 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
447 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB BIV
448 BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
449 BUR g S*Zagamin Herta 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV
450 BUR g FI*Oliivian Apple Dazzle 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX2
451 BUR g FI*Pardofelis Unikko 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
452 BUR g FI*Oliivian Äf-duuri 3 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX2
453 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
453 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 3
454 BUR g FI*Ilovuon Empaattinen Emilia 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
455 BUR h FI*Ilovuon Erehtymätön Evita 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
456 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX2
457 BUR h S*Mad About Amazing Creamy Cupcake 3 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
458 BUR h FI*Ilovuon Doctor's Order 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
459 BUR j FI*Oliivian Äppelpaj 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
460 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
461 CHA FIN*Jääkukan Marie-Antoinette 3 Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
461 CHA FIN*Jääkukan Marie-Antoinette 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena arv.
462 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV NOM
463 CHA FI*Chanceux Femme fatale 3 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
464 CHA FI*Chanceux Lord Gaillard 3 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
465 CHA FI*Chanceux Duchesse Geneviève 3 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
466 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 No Cert
467 CRX I / CRX n RS*Rextasy Lay Your Love on Me 3 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
468 CRX I / CRX n FI*CuteChaos Elastic Heart 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
469 CRX I / CRX n FI*Ballerina's Don Quijote 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX2
470 CRX I / CRX n FI*Peppycat's Luke Skywalker 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 BIV
471 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
472 CRX I / CRX n SE*RexOfSweden's Thriller 3 Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB NOM BIS
473 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX2
474 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 3 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS BIV
475 CRX II / CRX n 02 64 RS*Rextasy Passion Divine 3 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
476 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Private 3 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
477 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade 3 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
478 CRX II / CRX n 02 62 FI*Framillan Touch of Sky 3 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX2
479 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 3 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX2
480 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 3 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
481 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM
482 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM
483 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena Abs
483 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
484 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
485 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB BIV NOM
486 CRX II / CRX n 03 S*Mile High's Leonardo 3 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
487 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
487 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
488 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
489 CRX III / CRX ds 23 FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) 3 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
490 CRX III / CRX d Pixie Fay House of Golden Flower 3 Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
491 CRX III / CRX ds FI*Ballerina's Count Paris 3 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
492 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow 3 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
493 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 3 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie Abs
494 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach 3 Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS NOM
495 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 3 Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
496 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
497 CRX IV / CRX e 01 62 FI*VeeKasin Dr. Julius Strangepork 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
498 CRX IV / CRX f 09 FI*CuteChaos Titanium 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
499 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB BIV NOM
500 CRX IV / CRX fs 03 FI*Ballerina's Lilac Fairy 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
501 CRX IV / CRX f 02 62 FI*Huissin Pebble Beach 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne CRX f 02 64
502 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
503 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Svetlana Rönkkö 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
504 CRX V / CRX n 24 FI*Ballerina's Sancho Panza 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 BIV
505 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV
506 CRX VI / CRX n 03 24 Antonio Pink Princess*PL 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
507 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Sweetpurr's Pure Seduction 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
508 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
509 CRX VI / CRX a 09 23 FI*Alchemist Argentum 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin Abs
510 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
511 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Ace of Spades 3 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
512 CRX VIII / CRX n 01 33 SE*Xiu's Blue eyes Blue 3 Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
513 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Quixotic Clown 3 Uros 8 (PR) Westerlund Marie EX1 No Cert
514 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
515 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
516 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne MAN g 51
516 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
517 CYM 53 / CYM a 03 22 53 Tynwald's Fuzzy Kiss of TA 3 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
518 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
519 DRX III / DRX g FI*Adorex Holly Jolly Jingles 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
520 DRX III / DRX g 24 FI*Riepujengin Xeena 3 Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
521 DRX V / DRX n 24 SE*Derexified Neville Longbottom 3 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
522 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM NOM
522 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
523 DRX VII / DRX n 32 S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction 3 Uros 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
524 DRX VII / DRX b 32 FI*Mirexin Otto Otso 3 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie Abs
525 DRX VIII / DRX f 09 21 32 S*Infracat's B Born on the Bayo 3 Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
526 DRX VIII / DRX e 09 32 Fennecs Sundance Kid 3 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 NOM
527 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 3 Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 No Cert
528 EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä 3 Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
529 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
530 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
531 EUR d Maahinen 3 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
532 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV
533 EUR d Tuiretuinen 3 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
534 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
535 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
536 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
537 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Esme 3 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
538 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM
538 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena arv.
539 EUR n 23 FIN*Pikku-Piun Raparperi 3 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
540 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
541 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie KM BIV NOM BIS
542 EUR n 24 FI*Kassilan Peräkammarin Poika 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
543 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Favourite Fellow 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
544 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie Abs
544 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi Abs
545 EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
546 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
547 EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara 3 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena Mitätöity Mitätöity
548 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
549 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
550 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
551 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
552 EUR ns 22 FI*Lumihelmen Glissando 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
553 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Elle 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
554 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
555 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
556 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS BIV
557 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
558 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
559 EUR as 23 FI*Katinhännän Blue Sky Basin 3 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
560 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie KM BIV
561 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX2
562 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
562 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
563 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
563 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
564 KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo 3 Uros 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB NOM
565 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 7 (CH) Serrai Stéphanie EX2
565 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
566 KOR FI*Kattihovin Urusai Masukotto 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
567 KOR Electra Emerald Beauty 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
568 KOR FI*Melodian arisaraa 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
568 KOR FI*Melodian arisaraa 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
569 KOR FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
570 KOR FI*Kattihovin Zankokuna Aio 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX2
571 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX2
572 KOR FI*Kattihovin Zokosuru Watashino 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM
573 KOR FI*Melodian Dara 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX3
574 KOR FI*Melodian Ekaphong 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
575 KOR FI*Melodian Ekamai 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM
576 KOR FI*Melodian Euua 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX2
577 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 4
577 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Serrai Stéphanie KM BIV NOM
578 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
579 KOR FI*Kattihovin Tokushuna Kisu 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
580 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
581 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
582 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
583 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena arv.
583 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
584 MAU n 24 FI*Chai-lai Ebé Eshe 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
585 MAU ns 24 FI*Ausare Chandani 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
586 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
587 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
588 OCI n 24 FI*Northalla Basalt 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
589 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
590 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
591 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC BIV
592 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
593 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
594 OCI b 24 FI*Embrace Khaleesi of the Great Catnip Sea 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
595 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
595 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
596 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
597 OCI c 24 FI*Embrace Lord of the Whiskers 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
598 OCI c 24 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja Oci cs 24
599 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja Abs
600 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV
601 OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
602 OCI ns 24 FI*Northalla Sunlight 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
603 OCI os 24 FI*Northalla Moonlight 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
604 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
605 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja Abs
606 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
607 RUS FI*Sini-ihmeen Mikko Mania 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
608 RUS FI*Hana-Bi Anna 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
609 RUS FI*Otavan Alioth 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
610 RUS FI*Otavan Phecda 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX2
611 RUS FI*Shady-Lady's Diamond 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV
612 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
612 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
613 SOM n (N)Villkattens Wilmer 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB BIV
614 SOM n Foxgarden's Baron Barnsby (*D) 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
615 SOM n Almaros Kualani 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
616 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM
616 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
617 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
618 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
618 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena Abs
619 SOM a FI*Foxkiss Athene noctua 3 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
620 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 3 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
621 SOM o GR*Nektarcats Duffy 3 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
622 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
623 SPH I / SPH n SE*Fabulous Stars Hercules 3 Uros 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
624 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
625 SPH V / SPH g 03 32 Merloni Key To Heart 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
626 SPH V / SPH n 09 33 FI*Evilurbastet Quicksilver 3 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne Abs
626 SPH V / SPH n 09 33 FI*Evilurbastet Quicksilver 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
627 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
628 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
629 BAL w 67 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile 4 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
630 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
631 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM BIS
632 BAL n 21 S*Spotless Malte 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB NOM
633 BAL h 21 FI*Mummeli Dinazinha Queena 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
634 OLH b S*Spotless Margit 4 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
635 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
636 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
637 OLH b 24 FI*Cleverkitty CaneCola 4 Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti OLH n 24
637 OLH n 24 FI*Cleverkitty CaneCola 4 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
638 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi Abs
639 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana Abs
640 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana Abs
641 OSH n FI*Bigear Black Label 4 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
642 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
643 OSH n S*Qrowntwig Jemma to Häveröortens 4 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
644 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB NOM
645 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili 4 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
646 OSH b FI*Keskimaan Karma Is.. 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
647 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
648 OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
649 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
649 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
650 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
651 OSH n 24 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
652 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV NOM
653 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
654 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM BIS
655 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
655 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
656 OSH n 25 FIN*Pinokin Hesperos 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM
656 OSH n 25 FIN*Pinokin Hesperos 4 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
657 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
658 OSH a 24 La Bell Otto Online 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
659 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM BIS
660 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM BIS
660 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
661 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
662 OSH b 25 FI*Jalecat's Winner Takes It All 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
663 OSH c 25 FI*Major Cowboy From Hell 4 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
664 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
665 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
666 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
667 OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades 4 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
668 OSH o 24 FI*Orifame Qlemisiin 4 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
669 OSH gs 25 FI*Bigear Highland Queen 4 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
670 OSH b 03 La Bell Rose Pepper 4 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
671 OSH b 03 FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö 4 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
672 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
673 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
673 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
674 OSH n 02 21 FI*Pinewoods U Make Me Smile 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti Abs
675 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
676 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
677 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
678 OSH e 03 24 FI*VeeKasin Solisti 4 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
679 OSH f 02 21 FI*VeeKasin Sointu 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
680 OSH f 03 24 FI*VeeKasin Sinfonia 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
680 OSH f 03 24 FI*VeeKasin Sinfonia 4 Naaras 13c (Määrittely) Peltonen Martti OSH f 03 24
681 SIA n FI*Twist-Tiramisun Vamppi 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
682 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
683 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
684 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
684 SIA a