SUROK 140. Kansainvälinen Kissanäyttely 26.1.2014 LAHTI
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.1.2014 Loppuu 26.1.2014
Ilmoittautuminen alkaa 11.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 10.1.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.1.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti
Paikka Lahti, Lahti Halli, Salpausselänkatu 7
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom Näyttelypäällikkö: Kaisa Ylinenpää
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 111
2 178
3 99
4 96
Kotikissat 5
Yhteensä 489

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BRI n FI SRK LO S*Applecat Spider Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x Prima Vera Small Panther*CH (BSH a)
MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Power of Love Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Maia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Pikkumetsän Coon-Quantum (MCO e 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Siitos
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
OCI o 24 FIN SRK LO FIN*DarrenCat Davy Crockett Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Topspot Rum Tum Tugger (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
RAG a 03 FI SRK LO FI*Maplehill's Rely On Shaman Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Relyonshaman Beruthiel*PL (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Snowfall (RAG a 03)
SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
1 EXO n FI SRK LO 13 D'Eden Lover Black Sapphire Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
Latin Lover Bonobo of D'Eden Lover (EXO n) x D'Eden Lover G'Lucy (EXO a)
2 EXO n 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zumba Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
3 EXO n 23 FI SRK LO 13 FI*Sabrimin La Vie Est Belle Naaras Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1 NOM BIS
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
4 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
5 EXO g 03 FI SRK LO 13 JustOneWish Splatter Painted Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC NOM
Justonewish Enrique Enriquez (EXO a) x Alizara Red Hot Hannah (PER f 03 23)
6 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
7 PER n FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Night Sky Uros Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
8 PER n FIN SRK LO Anona Night Cap-of-Venuksen Uros Kastraatti Waltraut Sattler EX1 CAP NOM BIS
Anona Black Magic (PER n) x Asta af Kambyses (PER g)
8 PER n FIN SRK LO Anona Night Cap-of-Venuksen Uros Veteraani Hana Klein Gasbarri 1 NOM BIS
Anona Black Magic (PER n) x Asta af Kambyses (PER g)
9 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Waltraut Sattler KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
10 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Waltraut Sattler Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
11 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros Champion Waltraut Sattler Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
12 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor Naaras Pennut 4-7 kk Waltraut Sattler Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
13 PER f FI SRK LO FI*BlueIce's Almond Beauty Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
14 PER f FI SRK LO FI*Siriuksen Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x S*IxiDixi's She-Bang (PER ds 22)
15 PER ns FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker Uros Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
16 PER ns FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's The One Uros Pennut 4-7 kk Waltraut Sattler EX1 NOM BIS
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x FI*Moondreamer's Bundle of Joy (PER ns 22)
17 PER n 22 FI SRK LO FI*Precious In The Spirit Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Kelsha Spirit Blessing (PER n)
18 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
19 PER g 23 FI SRK LO FI*Precious Hello Darlin' Naaras Supreme Premior Waltraut Sattler KM NOM
Gentle van Iwanda (PER w) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
20 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
21 PER ns 24 62 FI SRK LO N*Con Brio's Silver Gaparelli Uros Champion Åsa Carnbrand Abs
S*Ixi-Dixi's Ag-Aton (EXO ds 22) x FIN*Siriuksen Wagga-Wagga (PER ns 24)
22 PER ns 24 62 FIN SRK RX FIN*Dirlandan Efesos Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
23 PER ns 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Handsome Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
24 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER a 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Jambalaya Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
26 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Grand International Champion Waltraut Sattler EX1 CACS NOM BIS
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
27 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras International Champion Waltraut Sattler EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
28 PER f 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Joelina Naaras Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
29 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Kastraatti Waltraut Sattler Abs
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
30 PER n 03 FIN SRK RX FIN*Mimosan Candy Cane Uros International Premior Waltraut Sattler EX1 CAGPIB
FIN*Mimosan W-Gene (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
31 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Premior Waltraut Sattler EX1 CAPIB
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
32 PER n 21 33 FI SRK LO 13 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
33 PER d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Marjakorin Teelika Mentten Uros Pennut 4-7 kk Waltraut Sattler EX1
FI*Yashar's Steven Siegal (PER n 33) x EE*Zlata Popstar Alsafi (PER d 21 33)
34 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
35 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO FI*Trollin Kille Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
36 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
36 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Waltraut Sattler 3
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
37 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*SolarWind's Eridanus Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 No Cert
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FIN*SolarWind's Ariel (MCO a 22)
38 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Ernest Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
39 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Esmeralda Naaras Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
40 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV NOM
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
41 MCO II / MCO a 03 FI SRK LO 13 Pillowtalk's Moonlight Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Pillowtalk's Intermetzo (MCO as) x Pillowtalk's Uppsala (MCO n 09)
42 MCO III / MCO a 22 Elf Foggyson *** Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
43 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO William Gonsior Line* RU Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV
Wilson Gonsior Line*RU (MCO d 22) x Arktika Gonsior Line*RU (MCO n 09 22)
45 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
46 MCO IV / MCO n 03 23 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Grand International Champion Christin K. Lütken EX1 No Cert
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
47 MCO IV / MCO n 03 22 Belocoon's Tihon, JW *** Uros International Champion Christin K. Lütken Abs
48 MCO IV / MCO n 09 22 IT*Maxistar Tyson Uros International Champion Christin K. Lütken EX1 CAGCIB
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros Champion Christin K. Lütken EX1 CACIB BIV
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
50 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Chamberlain Quest of Game Uros Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
51 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Nuoret 7-10 kk Christin K. Lütken EX1
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
52 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gabriella Naaras Nuoret 7-10 kk Christin K. Lütken EX1
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO S*Stortassen's Picasso Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Coonattack Sloppy Joe Jackson (MCO n 09 22) x DK*Fribanikos' Xanadu (MCO n 22)
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Bling Bling Uros International Premior Christin K. Lütken EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Combattente Naaras Premior Christin K. Lütken Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
56 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
57 MCO V / MCO e 22 FI SRK LO FI*Valier's Yave Naaras Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
FIN*Cherry's Maine Oringo (MCO e 23) x FIN*Unikuun Mouling Rouge (MCO f 22)
58 MCO V / MCO d 22 Odyseus Amber Sun*LT Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC BIV NOM
Pillowtalk's Roccadero (MCO n) x Jane Fonda Amber Sun*LT (MCO ds 22)
59 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
60 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 13 FI*Kasmasiinin Apassi Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand Abs
Dynamicats Backstreet Boy (MCO w) x FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru (MCO f 22)
61 MCO V / MCO g 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Juno Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
62 MCO VI / MCO f 09 22 Otrada Russiancoon *** Naaras International Champion Åsa Carnbrand Abs
64 MCO VI / MCO d 09 22 Bagration Russian Stars Uros Champion Åsa Carnbrand Abs
65 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO FI*Rotcat Imbri Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 No Cert
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
66 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Greta Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
67 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO Falbala Flowing Tail Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC BIV NOM
Elfanor Estate Pearls*RU (MCO d 09 22) x Romantica Krasnyi Dar*RU (MCO n 03 22)
68 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand Abs
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
69 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Didier Drogba Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
70 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
71 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Addis *** Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
D'Banzai *** (MCO a) x IL*Shaycoon's Mulan (MCO fs 22)
72 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Black Pirate of Beauty Wizards Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
S*Sagofabrikens Frank Dandy (MCO ns) x White Rock's Mae (MCO fs 23)
73 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
74 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Maia Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FIN*Pikkumetsän Coon-Quantum (MCO e 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
75 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Jafar Uros Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Bianca (MCO d)
76 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Kenai Uros Avoin Marjatta Koskenkangas MCO d 22
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x Long Island Arkiza*PL (MCO d)
77 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Iridessa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
78 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Flame of Love Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
79 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Merlin Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
80 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
81 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
82 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
83 MCO VII / MCO es FI SRK LO FI*Unikuun Lotus Eterne Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB BIV
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
84 MCO VII / MCO ns 22 FIN SRK LO FIN*Satinante's Faerie Isabel Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*WestCoon's Loop Loop (MCO n) x FIN*Starmaker's Witch Queen (MCO fs 22)
85 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Crime Of Passion Naaras Champion Hana Klein Gasbarri EX1 No Cert
Nova's Place Tacomah (MCO w) x FIN*Fullmoon's Yesterdays News (MCO as 09 24)
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX2
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
87 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*MaineQueen Rock Me Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*Fullmoon's Que Sera Sera (MCO f 09 22)
88 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
89 MCO VIII / MCO ns 03 Jeremy of Asvan *** Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri Abs
Yep that Rocks the Purrfect Coon (MCO ds 03 22) x Galatea of Asvan (MCO n 09 22)
90 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zuzen Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
92 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 PT*Artsycats Lucy in the Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri Abs
Nascat Pole Position of Artsycats (MCO ns 03 22) x Sisika Canary Hunter (MCO ns 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
94 NEM I / NEM a FI SRK RX Ulyseés Ivy Nový vek, CZ Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Artur Sibirskaya Rapsodia (NEM a) x LV*Kunei'S Carina Katrin (NEM a 21)
95 NEM I / NEM as 21 FI SRK LO 13 Evropa Formula Uspekha*RUS Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Zibert Danvel (NEM n 21) x Cassandra Formula Uspekha*RUS (NEM as 03 21)
96 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX Christopher Sariola Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Ferdinand Mignolette (NEM a 03 21) x Mikaela Sariola (NEM n 21)
97 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
98 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
99 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
100 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Karvanaaman Iivana Julma Uros Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
102 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
103 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Hopeahännän LeonardodaVinci Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
104 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Supreme Champion Christin K. Lütken KM BIV
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
105 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Isabella Naaras Grand International Champion Christin K. Lütken EX1 CACS
FIN*Hopeahännän Sylvesteri (NFO ns 09) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
106 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Champion Christin K. Lütken EX1 CACIB
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
107 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iivari Uros Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
108 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel Naaras Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
109 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Pennut 4-7 kk Christin K. Lütken EX1
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
110 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian TwilightInnocence Naaras Grand International Premior Christin K. Lütken EX1 CAPS NOM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
111 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Supreme Champion Christin K. Lütken KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
112 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Christin K. Lütken KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
113 NFO III / NFO n 24 S*Cederskogens Hugo Hagel Uros Grand International Champion Christin K. Lütken EX1 CACS
114 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Loki's Lara Fabian Naaras Avoin Christin K. Lütken EX2
S*Harley Honey's Gibson (NFO n 09 22) x FI*Loki's Athena (NFO a 24)
115 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
116 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 13 Orkan Uroczysko*PL Uros Nuoret 7-10 kk Christin K. Lütken EX1 BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x F*Chelsey des Friggodin (NFO n 09 23)
117 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Arneot Uros Pennut 4-7 kk Christin K. Lütken EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
118 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Pennut 4-7 kk Christin K. Lütken EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
119 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Wishmaster Pete Crenshaw Uros Kastraatti Christin K. Lütken EX1 CAP
DK*Hass' Tarzan Mama Mia (NFO e 03 23) x FIN*Wishmaster High Sierra (NFO n 09 22)
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Goofer Dust Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
121 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO S*Harley Honey's Gibson Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Harley Honey's Cross Bones (NFO n 22) x N*Migoto's Ine Louise (NFO f 03 22)
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Revontuli Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Tähtitassun Vintiö (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
123 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
124 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Samsonite Man Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
125 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Daisy Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
126 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
127 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
128 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Ashilda Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
129 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
130 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
130 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Waltraut Sattler 1 NOM BIS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
131 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
132 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
133 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
133 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Waltraut Sattler 4
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
134 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV NOM
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
135 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Kultahippusten Eetla Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Karvanaaman Brima (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Hymyhuuli (NFO n 03)
136 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 Tyren Rubin Av Verden Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri Abs
Quid pro Quo av Verden (NFO n 22) x S*Boondock's Alex (NFO f 09 22)
137 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
138 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy Uros Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
139 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI SRK LO S*Little L's Nitra Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x S*Kronängens Bastet (NFO f 09 23)
140 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Avoin Bjarne Wikström EX3
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
141 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
142 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Cederskogens Nellie Nefrit Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
Dwayne de Laïloken (NFO d 03 24) x S*Fridalas Digitalis (NFO f 22)
143 NFO VI / NFO d 02 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Avoin Bjarne Wikström EX2
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
144 NFO VI / NFO d 03 24 FI SRK LO 13 FI*RockyHill's Precious One Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
145 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
146 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 No Cert
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
147 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
148 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
149 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Aruna Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
150 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Urhea Urho Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Päivänsäde (NFO ns 22)
151 NFO VIII / NFO ns 09 24 Christian North Cape*RU Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 No Cert
S*Skottvallen's Ibra (NFO ns 24) x FI*Hopeahännän Isadora (NFO ns 09)
152 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO S*Cederskogens Max Magma Uros Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB BIV
(N)Mariskogens Cicer (NFO ns 22) x Ruby av Härjedalen (NFO g 09 22)
153 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
154 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Kultahippusten Klaara Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX2
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FIN*Tähtitassun Hymyhuuli (NFO n 03)
155 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX3
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
156 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Vidia Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Luminaria (NFO w)
157 NFO VIII / NFO ns 09 24 Helga North Cape*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV
S*Skottvallen's Ibra (NFO ns 24) x FI*Hopeahännän Isadora (NFO ns 09)
158 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX2
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
159 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
160 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS BIV
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
161 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Donald Uros Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
162 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO FI*Catpros Fabric anemone Naaras Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Kalicalanin Sweetheart (NFO f 09 22)
163 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
164 NFO IX / NFO w FIN SRK LO FIN*Hopeahännän WillemAlexander Uros Grand International Premior Boris Lupan EX2
Snowman Felis Audax*DK (NFO w) x FIN*Hopeahännän Hannabella (NFO g 09 23)
165 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
166 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
167 RAG n FI SRK LO 14 S*Cazmirau's River of No Return Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
S*Cazmirau's Iraklis (RAG n 03) x Darlinlildols Canadian Dream Doll (RAG n)
168 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
169 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
170 RAG a FI SRK LO FI*Riverknee Power of Love Naaras International Champion Kristiina Rautio EX2
FIN*Operadoll's Amadeus (RAG a 03) x FIN*Riverknee Little Pilgrim (RAG n 04)
171 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
172 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
173 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen O'River North Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*Riverknee Toa o Motu (RAG n) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
174 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Wynaut Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen HienoHelma (RAG n)
175 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
176 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Querido for Pijan Uros International Premior Kristiina Rautio EX2
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen Karishma Lilac (RAG c 04)
177 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Grand International Champion Christin K. Lütken EX1 CACS NOM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
178 RAG n 03 FI SRK LO 13 Methodius Omniscient for Utuinen Uros Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC
Methodius Hey Rey (RAG a 03) x Rags2riches Holiday of Methodius (RAG n 03)
179 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC BIV NOM BIS
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
180 RAG n 03 FI SRK LO FI*Maplehill's Cheyenne Naaras Avoin Christin K. Lütken EX2
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x RO*Elian Rags Cocoakisses (RAG n 03)
181 RAG n 03 FI SRK LO 13 Gayaneh Heia Habilis Uros Nuoret 7-10 kk Christin K. Lütken EX1
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
182 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Gaston Uros Premior Christin K. Lütken EX1 CAPIB
FIN*Dollicious Crush On U (RAG n 03) x FIN*Barfait's Belle (RAG n 04)
183 RAG a 03 FI SRK LO FI*Maplehill's Rely On Shaman Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Relyonshaman Beruthiel*PL (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Snowfall (RAG a 03)
184 RAG a 03 FI SRK LO FI*Sentin Riepuli Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
FIN*Sentin Karpponen (RAG a 04) x Bobkatin Manteli (RAG n 04)
185 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Riverknee Amaze Me Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
186 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
187 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dolldesire's Elena Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x Wattuwarpaan Laszkert Sanelma (RAG a 03)
188 RAG a 03 FI SRK LO 13 Angelicdolls Mr President Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Angelicdolls Nobel Price (RAG a 03) x Angelicdolls Perfect Beauty (RAG n 03)
189 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
190 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Dollyblues Somebody To Love Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
Cassus Callandor (RAG n 04) x FI*Dollyblues Lady Snowflake (RAG g 03)
191 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
192 RAG n 04 FI SRK LO FI*Utuinen Once In A Lifetime Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Öinen Lumous (RAG b 04)
193 RAG n 04 FI SRK LO FI*Stardoll's Wind Warrior Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS BIV
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FIN*Stardoll's Never Say Never (RAG n)
194 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Tangerine Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
195 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Donna Floretta Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio Abs
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
196 RAG a 04 FI SRK LO FI*Valkoapilan Aapeli Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Lukanpuron Bianca (RAG g)
197 RAG a 04 FI SRK LO FI*Lounatuulen Dooris Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FI*Lounatuulen Chally (RAG n)
198 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Satinante's Dom Perignon Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Satinante's Donna Floretta (RAG a 04)
199 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
200 RAG d 04 FI SRK LO FI*Dollyblues Goin' Bananas Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Dollyblues Smooth Operator (RAG e) x S*Gunbertus Peach Puff (RAG f 03 21)
201 RAG f 04 FI SRK LO FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
202 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
203 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Champion Christin K. Lütken EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
204 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC NOM
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
205 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Utuinen DashingDesign Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FI*Utuinen Quality Lady (RAG b 21)
206 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Nuoret 7-10 kk Christin K. Lütken EX1 NOM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
207 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Boris Lupan KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
208 SBI n FI SRK LO EE*Ireen Herencia Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
RU*Tarnis Blues Before Sunrise (SBI n) x EE*Lady Elinor Herencia (SBI n)
209 SBI n Tarnis Diamond Darya-I-Nur *** Naaras International Champion Boris Lupan Abs
210 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB BIV
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
211 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Avoin Boris Lupan EX2
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
212 SBI n FI SRK LO FI*Haavemaan Euphoria Uros Avoin Boris Lupan EX3
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
213 SBI n FI SRK LO S*Bibendums Limited Edition II Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
214 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX2
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
215 SBI n FI SRK LO 13 FI*Valkovarpaan Ukonhattu Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
216 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
217 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras International Premior Bjarne Wikström Abs
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
218 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
219 SBI d FI SRK LO FI*Haavemaan Aphrodisicum Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
220 SBI d FI SRK LO FI*Haavemaan Love Is Blind Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
221 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Grand International Premior Christin K. Lütken EX1 CAPS NOM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
222 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
224 SBI n 21 FI SRK LO FI*Haavemaan Forget Me Not Uros Kastraatti Christin K. Lütken EX1 CAP
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
225 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Chiritan Zebrina Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*Chiritan Yametsu-Hime (SBI f)
225 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Chiritan Zebrina Naaras Veteraani Waltraut Sattler 2
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*Chiritan Yametsu-Hime (SBI f)
226 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM BIV
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
227 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's UltraVox Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
228 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
229 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Pennut 4-7 kk Christin K. Lütken EX1 NOM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
230 SBI g 21 FIN SRK LO FIN*ElfQuest Galandriel Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Snow-Birman Be Able To Hug (SBI a 21) x FIN*Belagian Guinevere (SBI f)
231 SIB II / SIB n 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Nat King Cole Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Carmen Znad Angary*PL (SIB n 09)
232 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 13 FI*Amurin Linus Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x FI*Amurin Carmel (SIB f 03 23)
233 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM BIS
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
234 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Andreas Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
235 SIB III / SIB ny 24 FI SRK LO Yermolay Crown of Siberia Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Komandor Sibaris*RU (SIB ny 24) x Nastena Volzhskaya Krasa (SBI ny 22)
236 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX Sibknyazhestvo Oscar Uros International Champion Bjarne Wikström EX2
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
237 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO Bulma Imildara*PL Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Jumanji von der Schwarzwaldtigern (SIB n 23) x UA*Zaimka Domisol (SIB n 24)
238 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
239 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 Favour Siber Felis*PL Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Leader Siber Felis*PL (SIB n 24) x Keep Siber Felis*PL (SIB n 22)
240 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
241 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
242 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
243 SIB III / SIB n 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
244 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
244 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Waltraut Sattler 1 NOM
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
245 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
246 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
247 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hubba Uros Kastraatti Åsa Carnbrand Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
248 SIB V / SIB e 24 FI SRK LO FI*Tammikatin Onneli Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Sippan's Elisabeth (SIB f 24)
249 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS BIV NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
250 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
251 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Champion Boris Lupan EX1 CACIB NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
252 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Maestro Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
253 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros Premior Boris Lupan EX1 CAPIB
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
254 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
255 SIB V / SIB g 23 FI SRK LO FI*Benmar's Diana Naaras Avoin Kristiina Rautio SIB g 24
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
256 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Supreme Champion Boris Lupan KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
257 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
258 SIB IX / SIB w 61 FI SRK RX 13 GR*Snowy Paws Dali Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
Nils Schwanische Neva (SIB w) x Evenia von Bogatyr (NEM n 21)
259 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
260 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
261 TUA III / TUA n 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
262 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
263 TUA V / TUA f FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adelia Ancelina Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
264 TUA VI / TUA f 09 24 FIN SRK LO FIN*Elekatin Manuela Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FIN*Nazarlik Parali Prens (TUA w) x FIN*Kuutuulen Binja (TUA f 09 24)
265 TUA VII / TUA ns 22 FI SRK RX FI*Nazarlik Civcivli Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Nazarlik Yaramaz Kisi (TUA d 22) x Aysel Lada Kedi *RU (TUA ns)
266 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
267 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
268 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros International Champion Hana Klein Gasbarri Abs
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
269 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Atak Alp Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
270 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Supreme Champion Hana Klein Gasbarri Abs
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
271 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Valier's Bilgin Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri Abs
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FIN*Artvan Aydin (TUV d)
272 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
273 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
274 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Cesmes Adile Aysun Naaras Supreme Premior Hana Klein Gasbarri Abs
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x DK*Soyadi's Cesme (TUV d)
275 TUV f 61-63 / TUV f 61 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Ak Kismet Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x FIN*Semiramisin Ak Funda (TUV d)
276 ABY n FI SRK LO FI*Omanion al Ea Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Ingave's Rosario (ABY n) x FIN*Silkkihienon Piae Cantiones (ABY n)
277 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
278 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
279 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
280 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Maiar Melian Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Link Atum-Ra (ABY o) x FI*Laire Valar Yavanna (ABY n)
281 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
282 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
283 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
283 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Anne-Gro Edstrøm 1 NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
284 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
285 BEN n 22 FI SRK LO FI*Starglitters Elyse Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x LynxLand Janet (BEN n 22)
286 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV NOM
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
287 BEN n 22 FI SRK LO 13 FI*Starglitters Gilbert Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x LynxLand Janet (BEN n 22)
288 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
289 BEN n 24 FI SRK LO LynxLand Olympia Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Summerside Samuel of Lynxland (BEN n 24) x LynxLand Jolly (BEN n 24)
290 BEN n 24 FI SRK RX 13 Ofelia Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Gelios Ibis (BEN n 24) x Mismel Big-Beng (BEN n 24)
291 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Leokatin IhquMan Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x Mia Principessa*PL (BEN n 24)
292 BEN n 24 MyArt Clouded Leopard Illusion Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
293 BEN n 24 FI SRK LO FI*Leokatin Cucu Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX2
S*Gold Glitter's A Season (BEN n 24) x JungleTabby's Sweet Poison (BEN n 24)
294 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP BIV
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
295 BEN n 24 FI SRK LO S*NorrGuld's Virginia Woolf Naaras Kastraatti Carin Sahlberg Abs
S*Leopardettes U want me of NorrGuld (BEN n 24) x S*NorrGuld's Burn Out (BEN n 22)
296 BEN n 24 33 FI SRK RX FI*Starglitters Snowstorm Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
297 BML I / BML ns 11 FI SRK RX GB*Gem's Archduke Joseph Uros Supreme Champion Katia Pocci KM BIV
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Quartus Silver Jewel (BML ns 11)
298 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Totti Touhuaja Uros Champion Katia Pocci EX1 CACIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
299 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Champion Katia Pocci EX1 CACIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
300 BML I / BML bs 11 FI SRK LO FI*Kissamummon Adalmiinanhelmi Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
301 BRI n FI SRK LO S*Applecat Spider Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS BIV
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x Prima Vera Small Panther*CH (BSH a)
302 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Kiss Me Quick Naaras International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
Cwtch Slinky Malinky (BSH n) x FIN*Rhinestone's Calamity Jane (BSH f)
303 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Black Widow II Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Kiss Kiss (BSH f)
304 BRI a FI SRK RX FI*Rhinestone's Scooby Uros Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM BIV
Ollie v. Elfenfohren (BSH a) x Camilla de Muro*LT (BSH a)
305 BRI a FI SRK LO FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x FIN*Padaung Neiti Sievänen (BSH b)
306 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
307 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Cobalt Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
308 BRI a FIN SRK RX FIN*Boghole's Sir David Uros Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
FIN*Kop-Koe's Tommy (BSH a) x FIN*Vera-Belle Aquarelle (BSH c)
308 BRI a FIN SRK RX FIN*Boghole's Sir David Uros Veteraani Anne-Gro Edstrøm 3
FIN*Kop-Koe's Tommy (BSH a) x FIN*Vera-Belle Aquarelle (BSH c)
309 BRI c FI SRK LO FI*Rhinestone's Secret Dream Naaras International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x Charlotte Lovely Panther*CZ (BSH a)
310 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
311 BRI f FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Dear Prudence Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
312 BRI n 22 FI SRK LO S*Palace&Main's What if Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FI*Rhinestone's Hurricane (BSH n 24) x S*Skattekattens Noblesse (BSH f 22)
313 BRI a 22 FI SRK LO FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
314 BRI ns 11 FI SRK LO Pennydown Royalflush Uros International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
Ardeevan Daimh (BSH ns 11) x Pennydown Xclusive (BSH ns 11)
315 BRI ns 11 FI SRK LO Pennydown Elmira Naaras Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACIB
Greendale Starlite Xpress (BSH ns 11) x Pennydown Oceanpearl (BSH ns 11)
316 BRI ns 22 62 FI SRK RX FI*Gimmie's Aristocracy Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB BIV NOM
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FIN*Ferme Her Royal Highness (BSH ns 22)
317 BRI ns 22 62 FI SRK LO FI*Helmiinan Musketti Uros Avoin Katia Pocci EX1 CAC
FI*Gimmie's Crimson Snow (BSH ds 22) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
318 BRI ns 22 62 FI SRK LO FI*Lumitiikeri Marilyn Monroe Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Tawalli's Kevin Costner (BSH bs 22) x FI*Hopeatiikeri Illan ilo (BSH ns 11)
319 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Gimmie's Pirates Ransom Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
FIN*Snow-Star's Daydreamer (BSH ns 22) x FIN*Snow-Star's Zuzu Grande (BSH j 24)
320 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
321 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
322 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
323 BUR b FIN SRK LO Bjelke's Niilo Uros Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga Abs
DK*Margaard's Ottar (BUR b) x Bodyguard's Devouee-of-Bjelke (BUR n)
323 BUR b FIN SRK LO Bjelke's Niilo Uros Veteraani Anne-Gro Edstrøm Abs
DK*Margaard's Ottar (BUR b) x Bodyguard's Devouee-of-Bjelke (BUR n)
324 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
325 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
326 BUR h FI SRK LO FI*Frostnight's Rainy Lullaby Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Laurin von Tali (BUR n) x FIN*Metsäkansan Ihana Isabella (BUR d)
327 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO Mr.Cowcat Night & Day*PL Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
2000Cats Oddyssey (CRX w) x Glamour Girl Night & Day*PL (CRX h 03)
328 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC NOM
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
329 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
330 CRX II / CRX a 03 FI SRK LO 14 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV
S*Curls 'n Claws Forever Amazing (CRX a 01) x S*Gosehjärtats Doris (CRX a 03)
331 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
332 CRX IV / CRX d 09 FI SRK LO 13 FI*Framillan Machai Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
333 CRX V / CRX ns 24 FI SRK LO 13 FI*Seer's Qui-Gon Jinn Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
FI*Kolminniemen Alpo (CRX a 23) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
334 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Burlesque Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
335 CRX VI / CRX n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Electrique Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
336 CRX VI / CRX a 03 24 FI SRK LO FI*Piupaws Duracell's Khafre Uros Kastraatti Katia Pocci Abs
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Negrita (CRX f)
337 CRX VII / CRX n 21 32 FI SRK RX 13 Kvitochka Show Stail Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
Niks (CRX n 32) x Blondi Elvish (CRX c 21 33)
338 CRX VII / CRX f 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Dulce Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1 NOM
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
339 DRX II / DRX n 09 Curly Time Whitney Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
340 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO FI*Bravefellow Raul Uros Avoin Veikko Saarela EX1 No Cert
FI*Tikrun Benny (DRX d) x FI*Bravefellow Charlotte (DRX f 09 24)
341 DRX IV / DRX d 09 Elfe Feerique Ginger Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Phu-Quoc's Aris (DRX n 09) x Golden Elf Nicky (DRX f 03)
342 DRX IV / DRX e 02 FI SRK LO Taikatuulen Tiuhti Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Figaro Mruczando*PL (DRX e 02) x Hissunkissun Ofelia (DRX e 03)
343 DRX VI / DRX n 09 24 FI SRK LO FI*Bravefellow Rupert Uros Avoin Veikko Saarela EX1 No Cert
FI*Tikrun Benny (DRX d) x FI*Bravefellow Charlotte (DRX f 09 24)
344 DRX VII / DRX n 33 FI SRK LO FI*Pihlajan Einari Uros Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
FIN*Gigglin's Jolly Jumper (DRX n 09 32) x FIN*Bravefellow Isabelle (DRX f 03 21 32)
345 DSP II / DSP n 03 FI SRK RX 13 Rosa Nataroma Naaras Avoin Katia Pocci EX1 No Cert
Black from Nataroma (DSP n 03) x Alina Nataroma (DSP g 33)
346 DSP V / DSP d 09 33 FI SRK RX 13 FI*DonAmen El' Nino Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Sapphire (DSP f 09 21)
347 EUR n FIN SRK RX FIN*Casimirrin Esmeralda Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
347 EUR n FIN SRK RX FIN*Casimirrin Esmeralda Naaras Veteraani Anne-Gro Edstrøm 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
348 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
349 EUR a FI SRK RX 13 FI*Elekatin Ruusupapu Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Miihkali (EUR a 03) x FI*Elekatin Tanita (EUR a 03)
350 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Florestan Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FIN*Delicatin KisKis (EUR n 22) x FIN*Casimirrin Eulalia (EUR n 22)
351 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
353 EUR g 22 FI SRK RX FI*Feronian Emilia Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
354 EUR n 23 FI SRK RX FI*Taikapeikon Bibliofiili Uros Määrittely Carin Sahlberg EUR n 24
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
354 EUR n 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Bibliofiili Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
355 EUR n 24 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xander Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
356 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
357 EUR ns 22 FI SRK RX FI*Alcarinqua Nya Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Ilmaveivi-Mikke (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
358 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ulpukka Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
359 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
360 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Hehkeä herttuatar Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
361 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
362 EUR f FI SRK RX FI*Taikapeikon Arvoitus Naaras Kastraatti Carin Sahlberg Abs
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
363 KBL I / KBL ns 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Aslan Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
364 KBL I / KBL ns 22 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Coupe de Ville Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FIN*Cherrytail's Ahanu (KBL ns 22) x Arabescka Superbob*RU (KBL f 03 23)
364 KBL I / KBL ns 22 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Coupe de Ville Naaras Veteraani Anne-Gro Edstrøm 1 NOM
FIN*Cherrytail's Ahanu (KBL ns 22) x Arabescka Superbob*RU (KBL f 03 23)
365 KBL IV / KBL fs 09 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Anastasia Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
366 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
367 KOR FIN SRK LO FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x Kal-Lee Bpee Mai (KOR )
368 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
369 MAN 51-52 / MAN f 24 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Fariini Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
370 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
371 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
372 OCI n 24 FI SRK LO FI*Topspot Heikunkeikun Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x DK*Sea Coon's Wendy (OCI n 24)
373 OCI n 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Bombax Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
374 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB NOM
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
375 OCI a 24 FI SRK LO FI*DottedLine HideNseek Uros Premior Katia Pocci Abs
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
376 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Supreme Champion Katia Pocci KM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
377 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Cissus Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
378 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC NOM
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
379 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Champion Katia Pocci EX1 CACIB
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
380 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Avoin Katia Pocci EX2
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
381 OCI b 24 FI SRK LO 13 FI*Moosegrove Flynn Rider Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 BIV NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ad Victoriam (OCI b 24)
382 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Katia Pocci KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
382 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Anne-Gro Edstrøm 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
383 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot Windjammer Naaras Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x DK*Sea Coon's Wendy (OCI n 24)
384 OCI c 24 FI SRK LO FI*Sunny's Lavender Lily Naaras Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS BIV
FIN*BlueNote Figlio della Notte (OCI a 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
385 OCI c 24 FI SRK LO FI*Embrace Good King Wenceslas Uros International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
386 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC NOM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
387 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Riddle Reason To Live Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FI*Poseidonian Arabesque (OCI a 24)
388 OCI o 24 FIN SRK LO FIN*DarrenCat Davy Crockett Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FIN*Topspot Rum Tum Tugger (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
389 OCI o 24 FI SRK LO FI*Uniikki Kuun Säde Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
FIN*Rollick Sleepwalker (OCI o 24) x FIN*Uniikki Vellamon Neito (OCI c 24)
390 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
391 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Selene Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
392 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Premior Veikko Saarela Abs
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
393 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Fantasos Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
394 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Nesha Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FIN*Susanssin Playful Leaves (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Manteli (RUS )
395 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras Champion Veikko Saarela Abs
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
396 RUS FI SRK LO FI*Susanssin Mylady Blue Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
FI*Grindbacka Ehrenswärd (RUS ) x FI*Bessemjanka's Paeonia (RUS )
397 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
398 RUS Asolan Blu Kristmas Naaras Avoin Veikko Saarela EX3
FI*NorthernBlue Jungle Boy (RUS ) x FI*Starstruck's Greta Ekman (RUS )
399 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM BIS
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
400 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
401 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
401 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Anne-Gro Edstrøm 2
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
402 SIN FI SRK RX FI*Angelos Tiara Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
Jinnomni Bonanza (SIN ) x FI*Angelos Santa Anna (SIN )
403 SOM n FI SRK LO FI*SunnyPace Betonica Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
404 SOM ns FIN SRK RX N*Tingerling's Nanda Walimai Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
Yo El Rey's Cool Charm (SOM os) x Van Doekosjka's Molly Duchesse (SOM ns)
405 SOM as FI SRK LO Haiko Walimai de la Cornaline Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
Arpeggio Puccini (SOM as) x Black Beauty du Prince (SOM ns)
406 SPH II / SPH n 02 21 64 FI SRK LO LV*Otomi Danis Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
Murashoff Vancouver (SPH n 02) x LV*Otomi X-klusive (SPH f 09 21)
407 SPH II / SPH n 09 FI SRK LO 13 SE*Sphynx Olympen Admetos Uros Avoin Katia Pocci Abs
S*Sayyads Forest Song (SPH n) x S*Diserna's Fornarina (SPH n 09)
408 SPH III / SPH d 21 FI SRK LO Bourgeous of Prioritet Uros Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Dionysus Roza Kaira (SPH w) x LV*Aleksa Point Buffy (SPH f)
409 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Champion Katia Pocci Abs
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
410 SPH V / SPH n 33 FI SRK RX FI*SphynxGarden Mulberry Tree Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX2
Catberry Maigums (SPH n) x Miss June from Indira (SPH a 33)
411 SPH V / SPH n 33 Gold Olimp Nicole *** Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci Abs
412 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
413 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Premior Katia Pocci EX1 CAPIB NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
414 BAL b FI SRK RX FI*Kalliolan Kullannuppu Naaras Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
Monty Python di Gattinata*PL (BAL n) x FIN*Kalliolan Linda Fiorina (BAL h)
415 BAL b