Omakissa
URK 44. kansainvälinen kissanäyttely 10.10.2015
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 10.10.2015 Loppuu 10.10.2015
Ilmoittautuminen alkaa 15.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 15.9.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.9.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Astrum-keskus, Salo
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö: Marko Lahtinen, showmanager@urk.fi, 045 602 9450
Pääassistentti: Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com
Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi, 040 580 7786 klo 17-20
Rahastonhoitaja: Mia Turunen, mia@urk.fi

Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla.
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 902 0897
 
Lisätietoja Näyttelykutsu

Lauantaina BOB kategorioiden I–IV kissoille. Kotikissoille oma erikoiskilpailu.
 
Ilmoittautumiset: 15.6.–15.9.2015, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 15.9.2015.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 38 €/pvä, URKin jäsenten kissat 34 €/pvä, tarkistusluokka 34 €. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortit käyvät maksuksi tähän näyttelyyn siten, että vain yksi leimakortti/talous/päivä.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Leimakortit: Jos Omakissa-järjestelmästä valitaan maksutavaksi leimakortti, tulee leimakorttiin kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä. Leimakortit lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 66 66 0 0 0
2 109 109 0 0 0
3 57 57 0 0 0
4 78 78 0 0 0
Kotikissat 10 10 0 0 0
Yhteensä 320 320 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
1 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV NOM BIS
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM BIS
4 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
5 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend 1 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM BIS
6 EXO n 22 FI*AzuLejo's Edema Ruh 1 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
7 EXO n 24 FI*Sabrimin Will Ha Dig 1 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
8 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
9 EXO d 03 22 FI*AzuLejo's Troy Traviata 1 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
10 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
11 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu Abs
12 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM BIS
13 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu Abs
14 PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick 1 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
14 PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick 1 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 2
15 PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM
16 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
17 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
18 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
19 PER e 01 62 Ma griff Heracles of Heinroos, JW 1 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM BIS
20 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
20 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM BIS
21 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 No Cert
22 ACL V / ACL d 24 FI*Trollin Otso 2 Uros 4 (GIP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPS
23 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
24 ACL VIII / ACL fs 03 22 Paladija Kaprica 2 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
25 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
25 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 2
26 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshini Hemanga Heera 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
27 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI*Trollin Pompeia 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
28 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's Paint In Black 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
29 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
30 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Miss Fortune 2 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 NOM BIS
31 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS NOM
32 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
33 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Kippari Kalle 2 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC NOM
34 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX2
35 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 BIV
36 MCO III / MCO n 23 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
37 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Kabina Martin KM
37 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM
38 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
39 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS BIV NOM BIS
40 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Abbas-Coons Enrique Iglesias 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX2
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Coyopa 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX3
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX2
44 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Kasmasiinin Zinnia 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
45 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB NOM BIS
46 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
47 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Xspecially For You 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
48 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Abbas-Coons Eerica 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
49 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted She Loves Me 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
50 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Nice `N` Easy 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
51 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted Stormy Sea 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
52 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
53 MCO VII / MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Helmililja 2 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
54 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 4 (GIP) Kabina Martin Abs
55 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
56 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena MCO VII/MCO as 22
57 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Tigerworld Kha`Zix 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
58 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Abbas-Coons Heleriina 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
59 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM BIV
60 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX2
61 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
62 NEM I / NEM a 21 FI*Kamencats Auraka 2 Uros 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC NOM
63 NEM I / NEM n 21 Inessa of White Frost 2 Naaras 13c (Määrittely) Maillard Chiavuzzo Isabelle NEM ns 21
63 NEM I / NEM n 21 Inessa of White Frost 2 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC NOM
64 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Camelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 NOM
65 NEM I / NEM n 21 Sibcoon's Light My Fire of Kozakura *** 2 Uros 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
66 NEM I / NEM n Leya Maris Stella 2 Naaras 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
67 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 BIV NOM
68 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
69 NEM II / NEM as 09 21 FI*FeliMau Elvis 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC NOM
70 NEM II / NEM n 03 21 FI*Pikku-Priin Adorable Venni 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
71 NEM II / NEM n 09 21 Neska Lilianka*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
72 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 10 (KAS) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAP NOM
73 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
73 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
74 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
75 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
76 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
77 NFO III / NFO n 23 FIN*Pörkarvan HocHabet 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
77 NFO III / NFO n 23 FIN*Pörkarvan HocHabet 2 Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie Abs
78 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
79 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Siniidan Minuet of Forest 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB BIV NOM
80 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
81 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuestionableContent 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
82 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Sinimetsän Rebel Leia 2 Naaras 13c (Määrittely) Maillard Chiavuzzo Isabelle NFO n 09 22
82 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Sinimetsän Rebel Leia 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
83 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
84 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
85 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
86 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
87 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM BIS
88 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
89 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
90 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Queen Elisabeth 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX2
91 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
92 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM BIS
93 NFO VII / NFO ns 24 FI*KittyLady's Key Lime Pie 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
94 NFO VIII / NFO ds 09 Usuy Nabatea*ES 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
95 NFO VIII / NFO ns 09 FI*Sinimetsän Dark Jedi 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
96 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM NOM
97 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
98 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 2 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
99 RAG n FI*Utuinen Legend Of Apollo 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
100 RAG n FI*Hakalan Phoebe 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV
101 RAG n FI*Hakalan Herra Tossavainen 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
102 RAG a FI*Dollyblues Wonder Of It All 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
103 RAG a FI*Utuinen Knock Out With Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
104 RAG e FI*Maplehill's Lord Milori 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
105 RAG n 04 FI*Sirmar Aleksandra`s Julio 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
106 RAG a 03 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC NOM
107 RAG a 03 FI*RedHorizon's All Shook Up 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX2
108 RAG a 03 FI*RedHorizon's Jailhouse Rock 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
109 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
110 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 2 Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB BIV
111 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
112 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC NOM
113 RAG a 04 FI*Hakalan Grace Kelly 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin Abs
114 RAG a 04 FI*RedHorizon's Aramis 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX2
115 RAG a 04 FI*Sirmar Aleksandra`s Jerry 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
116 RAG a 04 FI*RedHorizon's Iron Maiden 2 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 BIV NOM
117 RAG a 04 FIN*Rivimyllyn Adalmina 2 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
118 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
119 RAG e 04 FI*Hakalan Suloserenadi 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
120 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM NOM
121 SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM
121 SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 3
122 SBI a FI*Ziazan Izusa 2 Naaras 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
123 SBI b S*Saphire Extreme Cleo De Nile 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena Abs
124 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
125 SBI d FI*Canth's Xander 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
126 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 6 (IP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGPIB
127 SBI n 21 FI*Vongoivan Geo 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
128 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS BIV NOM
129 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB NOM
129 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM BIS
130 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
131 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 2 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
132 SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 No Cert
133 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 2 Uros 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
134 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 8 (PR) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPIB NOM BIS
135 SBI c 21 FI*Canth's Taika 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
136 SBI c 21 FI*Vongoivan Erik 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
137 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
138 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
139 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
140 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM
141 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 1 (SC) Kabina Martin Abs
142 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
143 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
144 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB NOM
145 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI*Villan Namu Nestori 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB NOM
146 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 4
147 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Kabina Martin KM BIV
148 SIB VII / SIB ns 24 FI*Tammikatin Cavatina 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
149 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
150 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
151 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
151 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 13c (Määrittely) Maillard Chiavuzzo Isabelle SIB ds 22
152 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV
153 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xyliana 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX2
154 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
155 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
156 TUA V / TUA f FI*Josmarin Jessenia 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
157 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
158 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
159 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Beauty Diva 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
160 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Kismet 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX2
161 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV
162 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
163 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 1 (SC) Busse Britta KM NOM
164 ABY n FI*Vorax Apollo 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
165 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
166 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 2 (SP) Busse Britta KM NOM
167 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 2
168 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 3 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu Abs
169 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
170 ABY o FI*Redcheetah's Rufus 3 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
171 ABY o FI*Link Rosa Mau 3 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
172 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Ruonala Kai KM
173 BEN n 22 CattiCartano Caldwell Colossus *** 3 Uros 11 (Nuoret) Ruonala Kai EX1 BIV
174 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 11 (Nuoret) Ruonala Kai EX2
175 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 12 (Pennut) Ruonala Kai EX1 NOM
176 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 6 (IP) Ruonala Kai Abs
177 BEN n 24 S*KungsgardenCats Greenpeace 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
178 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
179 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
180 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
180 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
181 BUR n Shai-San-War's Star Dust 3 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
182 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM BIS
183 BUR n FI*Lilac's Habibi I Love You 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
184 BUR a FI*Lilac's Dixieland Gumbo 3 Uros 10 (KAS) Ruonala Kai EX1 CAP
185 BUR a FI*Lilac's Song for Love 3 Naaras 10 (KAS) Ruonala Kai EX1 CAP
186 BUR b LV*Silky Majesty Zoe 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
187 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC NOM
188 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu Abs
189 BUR h Shai-San-War's Tilly 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
190 BUR h FI*Lilac's Galathea Expedition 3 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
191 CHA Luna v. Lauerhof *** 3 Naaras 5 (IC) Ruonala Kai EX1 CAGCIB
192 CRX I / CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
193 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
194 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
195 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
196 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS BIV
197 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB
198 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach 3 Uros 6 (IP) Ruonala Kai EX1 CAGPIB
199 CRX IV / CRX e 01 62 FI*VeeKasin Dr. Julius Strangepork 3 Uros 9 (Avoin) Ruonala Kai EX1 CAC
200 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
201 DRX I / DRX a FI*Åbodas Yasu 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
202 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB BIV NOM
203 DRX III / DRX g FI*Adorex Holly Jolly Jingles 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
204 DRX III / DRX f FI*Åbodas Fiida 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
205 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
205 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 17 (Veteraani) Kabina Martin 3
206 DRX VII / DRX b 32 FI*Mirexin Otto Otso 3 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
207 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 3 Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB
208 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
208 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Kabina Martin 2
209 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
209 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Kabina Martin 1 NOM
210 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Ivan 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
211 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 9 (Avoin) Ruonala Kai EX1 CAC NOM
212 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Ruonala Kai KM NOM BIS
213 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Iris 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
214 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
215 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
216 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 6 (IP) Ruonala Kai EX1 CAGPIB NOM
217 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Ruonala Kai KM
218 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS BIV NOM
219 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
220 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
221 EUR as 23 FI*Katinhännän Blue Sky Basin 3 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
222 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Ruonala Kai KM BIV NOM BIS
223 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 3 (GIC) Ruonala Kai EX1 CACS
224 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 3 (GIC) Ruonala Kai EX2
225 KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 5 (IC) Ruonala Kai EX1 CAGCIB
226 KOR FI*Melodian Yubamrung 3 Uros 9 (Avoin) Ruonala Kai EX1 CAC
227 KOR FI*Melodian Dara 3 Naaras 12 (Pennut) Ruonala Kai EX1
228 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 4 (GIP) Ruonala Kai Abs
229 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 6 (IP) Ruonala Kai EX1 CAGPIB
230 KOR Ebony Labradorit 3 Naaras 10 (KAS) Ruonala Kai Abs
231 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
232 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 6 (IP) Ruonala Kai EX1 CAGPIB
233 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
234 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Ruonala Kai KM
234 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin Arvosteltu
235 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Ruonala Kai KM BIV
236 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 11 (Nuoret) Ruonala Kai EX1 NOM
237 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 11 (Nuoret) Ruonala Kai EX1
238 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Ruonala Kai KM
238 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 3
239 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
240 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Busse Britta KM BIV
241 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 3 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
242 RUS FI*Shady-Lady's Diamond 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM
243 RUS FIN*Saraitshikin Illusion 3 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
243 RUS FIN*Saraitshikin Illusion 3 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 4
244 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José Abs
245 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José Abs
246 SOM n Tilsim dan Black Dragon 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José Abs
247 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM
247 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 1 NOM BIS
248 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS NOM
249 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
250 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
251 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
252 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
253 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
254 BAL b FI*Willicon Brucaliffo 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
255 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
256 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
257 OSH n FI*Bigear Black Label 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
258 OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
259 OSH b FI*LoveOriental Scorpio 4 Uros 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
260 OSH b FI*TaikaTomun Camomilla 4 Naaras 8 (PR) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPIB NOM
261 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC NOM
262 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
263 OSH q FI*Willicon Freixenet Elyssia 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
264 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC NOM BIS
265 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 3 (GIC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACS
266 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
267 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
268 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM BIS
269 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
270 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
271 OSH n 03 FI*Laurinda Othello Savarin 4 Uros 3 (GIC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACS
272 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
272 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
273 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
274 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
275 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 3 (GIC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACS
276 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Rižnar-Rešetic Vesna KM
277 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 NOM BIS
278 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 4 (GIP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPS NOM
279 SIA b FI*Birregin Arabean Proud 4 Naaras 4 (GIP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPS
280 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM
281 SIA c FI*Plan-A Aika Kelmi 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
282 SIA h Cammeleo Isis 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
283 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGCIB
284 SYS n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 NOM BIS
285 SYS n 03 21 HU*Shagio-Chen Palatinus 4 Uros 3 (GIC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACS
286 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 6 (IP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGPIB
287 THA n Savitri Golden Wasp 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
288 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 2
289 HCL Bella Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
290 HCL Huli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José Abs
291 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
291 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
292 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM
292 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Westerlund Marie 1 NOM BIS
293 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM BIS
293 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Westerlund Marie 1 NOM
294 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Westerlund Marie 2
318 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Busse Britta EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER d 03, PER d 24, PER n 03, BEN n 22 33, BUR h, EUR ns 23, ABY n, DRX III, DRX VII, RUS 28
Fonsén Mira RAG a, ACL X, MCO VI, NFO III, NFO VII, NFO VIII, TUA VII, BAL b, OLH b 24, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 03 24, OSH f 24, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03 24, OSH q, SIA c, SIA h, THA n 31
Hämäläinen Satu EXO d 03 22, EXO n 03 22, PER a, PER d, PER d 23, PER e 01 62, PER e 02 62, PER f, PER g 22, PER n 01 21 62, PER n 01 62, BEN n 24, BUR b, BUR f, EUR as 23, EUR e 22, EUR n 22, MAU ns, OCI n 24, ABY a, CRX I, DRX VI, SOM a, SOM o, SPH V 29
Kabina Martin RAG a 04, SBI a 21, ACL VIII, MCO II, MCO III, MCO VII, SIB I, SIB II, SIB IV, SIB VII, VET 3, VET 4 38
Kudra Magdalena RAG e 04, SBI b, SBI c, SBI c 21, SBI d 21, ACL VI, MCO I, MCO V, MCO VIII, NFO IX, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VIII, TUA III, TUA V 28
Maillard Chiavuzzo Isabelle SIB VIII (13c), NFO IV (13c), NEM I (13c), RAG e, RAG n 04, SBI d, SBI n 21, ACS VI, ACS XI, NEM II, NFO II, NFO IV, NFO V, TUA II, VET Kotikissat 34
Martinez Vizcaino Juan José BUR n, EUR d 24, EUR e 24, EUR n 24, OCI o 24, ABY o, CRX II, CRX VII, DRX I, DRX VIII, SOM n, HCL 29
Rižnar-Rešetic Vesna SBI a, SBI b 21, SBI f, ACL V, NEM I, NFO I, OSH b, OSH d 24, OSH f, OSH n 03, OSH n 24, OSH n 25, SIA a, SIA b, SIA n, SIA n 03, SIA n 03 21 30
Ruonala Kai BEN n 22, BUR a, CHA, EUR d 22, EUR f 22, EUR f 24, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, ABY p, CRX III, CRX IV 29
Westerlund Marie RAG a 03, RAG d 04, RAG n, SBI n, MCO IV, NFO VI, TUA IX, HCS, VET 1, VET 2 37
10 tuomaria.