PIROK "Tupla tai Kuitti" 06.09.2015 PUNAINEN
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 6.9.2015 Loppuu 6.9.2015
Ilmoittautuminen alkaa 22.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 9.8.2015
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 24.8.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 280   Kategoriat 1, 3, 4
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Vexve-areena Sastamala [punainen]
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö; 
Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org p. 040 5599 924
Näyttelysihteeri; 
Leena Vessman, show@pirok.org
Käsityökatu 16 F 1, 38210 Sastamala
Rotu- ja myyntipöydät, tuomarioppilasanomukset;
Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org p. 040 7062191
Raha-asiat;
Vuokko-Maarit Kähkipuro, vuokko-maarit.kahkipuro@pirok.org
Palkinnot ja ruusukkeet;
Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Assistenttianomukset;
assistentit@pirok.org
Lisätietoja Näyttelypaikka: Vexve-areena, Ratakatu 5, 38210 Sastamala
Kaksi erillistä näyttelyä, yksi ilmoittautuminen. Kat. 1, 3 ja 4.
9.8.2015 jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. 
280 kissaa/pvä, karsinta ilmoittautumis-/saapumispäivän mukaan kategorioittain.

Näyttelymaksu/kissa (1 /2 näyttelyä): 40/65 €, PIROK jäsen 40/55 €, ei-FIFe 50/100 €.

Tarkistus- ja vet.luokka (1xpvä); arv. yhteydessä 10 €, muutoin 1 näyttelymaksu.
Luettelo; 2 €/pv. Varmista luettelon saanti ja maksa tuotteena ilmoittautumisen yhteydessä. Sähköinen luettelo on maksuton.

Vahvistuskirje postilla kotiin; 1 €

Leimakortit; ovat rajoitetusti käytössä
1 näyttely tai ei-FIFe-kissat; ei leimakortteja
2 näyttelyä, 100% tai 2x50% leimakortti; 32.50 €, PIROK jäsen 27.50 €
2 näyttelyä, leimakortit yht. 200% (2x100% tai 100% +2x50% tai 4x50%); 0 €
Kirjoita leimakorttiin sekä omasi että kissasi nimi sekä näyttelypvm ja postita samantien näyttelysihteerille.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Seuraa ilmoitteluamme www.pirok.org ja Facebook

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 46
3 126
4 115
Yhteensä 287

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO e 23 FI SK LO 15 Ayser's Harley Davidson Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Anjelikatz Blue Heaven (PER a 33) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
3 EXO e FI SK LO 15 Ayser's Harley Davidson Uros Määrittely Nurit Pahl EXO e 23
Anjelikatz Blue Heaven (PER a 33) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
4 EXO g FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
5 EXO ns FI SK LO 15 FI*Chevhill's Eloise Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x S*Subwoofer Elektra (EXO ns)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
9 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
10 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB BIV
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
11 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Finland Maiden Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Aamukasteen BlingBling Baby (EXO f 24)
12 EXO f 22 FI SK LO 15 FI*Cherish's Pudding Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
13 EXO f 24 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
14 EXO ns 24 62 Daoine Sidhe Emilianus of my HurVur Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Capriz-Tati Abricot *** (EXO e 03 22) x Ruslana's Fiona *** (EXO ns 24)
15 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
16 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Chevhill's Melker Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
17 EXO d 03 22 FI SK LO 15 FI*AzuLejo's Troy Traviata Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
18 EXO d 03 24 FI SK LO 15 FI*Elrikan Garfield Gold Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
19 EXO n 33 FI SK LO 15 Ayser's Gaia Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
20 EXO d 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Eros Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
21 EXO g 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Elektra Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM BIS
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
22 PER n FI SK LO 15 FI*Cherish's Oreo Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
23 PER a FI SRK LO 14 FI*Chevhill's Blue Night Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 No Cert
S*IxiDixi's Brown Basic (PER n 24) x Ormeryd's Somebunny Loves Me (PER n)
24 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
25 PER f FIN SRK LO FIN*Precious Carnival Spirit Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB NOM BIS
Lark Hill Apollo (PER e) x Kelsha Spirit Blessing (PER n)
26 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
27 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
28 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
29 PER g 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Raya Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Best Wishes Pedro (PER d 03 22) x Best Wishes Nancy (PER a 03)
30 PER ns 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Happy Days Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Pride and Joy (PER ns 22)
31 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
32 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
33 PER e 01 62 Ma griff Heracles of Heinroos, JW Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB NOM
Admirable Little Stuart of Ma Griff (PER d 03) x Purrinlot Flirty Ms USA OF Ma Griff (PER d 01 21)
34 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
35 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
36 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
37 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
38 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
38 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
39 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Avoin Sebastian Pruchniak Abs
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
40 PER f 33 FI SK LO 15 Ayser's Galaxy Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
41 PER f 33 FIN SRK LO Benua Margarett Minion Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB NOM
Puffy Stuffy Cheretto (PER d 33) x Benua Graciella Girl (PER f 33)
42 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
43 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Petra Cerná KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
44 ABY n FI SK LO 14 S*Prospero's Summer Beatrice Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
S*Skimmerdal's Lorenzo Lotus (ABY n) x S*Olvondalen's Lilium Omnia (ABY n)
45 ABY n FI SK LO 15 FI*Bluestream's Jerry Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Isatai's Namid of Bluestream (ABY n) x FI*Bluestream's Idaya (ABY n)
46 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Petra Cerná KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
47 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Premior Petra Cerná EX1 CAPIB
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
47 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 4
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
48 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
49 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
50 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elanor Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
51 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros International Premior Petra Cerná Abs
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
52 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Hugo Boss Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
53 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
54 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
55 BEN n 24 33 FI SK RX 15 Piparmintun Ben Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
56 BML I / BML ns 11 FI SRK RX GB*Gem's Archduke Joseph Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Quartus Silver Jewel (BML ns 11)
57 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
58 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
59 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
60 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tulitanssi Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
61 BRI n FIN SRK LO FIN*Aleksandra's Dr. Pepper Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM NOM DISQ AGR.
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
62 BRI n FI SK LO 14 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
63 BRI n FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gardenia Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
64 BRI a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
65 BRI a FI SK LO 15 FI*Feronian Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Freya (BSH c)
66 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras International Premior Vladimir Isakov Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
66 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
67 BRI a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB NOM
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
68 BRI d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
69 BRI d FI SK LO 14 FI*Treselle's Buckthorn Juice Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
70 BRI f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
71 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
71 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 3
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
72 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Heather Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
73 BRI h FI SK LO 14 FI*Coventry's Lily-Rose Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
74 BRI n 24 FI SK LO 15 FI*Kipardi's Lucky Lady Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Silverius Alpina Mighty Mo (BSH ns 22)
75 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS BIV
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
76 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
77 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
78 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB BIV
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
78 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
79 BRI ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
80 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
81 BRI ns 22 64 FI SRK LO 14 FI*Silverius Alpina Mighty Mo Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC NOM
Mighty Mo De Noble*LV (BSH ns 22) x Ice Cat Laureen Chérie, CZ (BSH ns 24)
82 BRI ns 24 62 FI SK LO 15 FI*Kipardi's Lucky You Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Silverius Alpina Mighty Mo (BSH ns 22)
83 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS BIV NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
84 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
85 BUR n FI SK LO 14 FI*Seirene Rafiki Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
86 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM BIV
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
87 BUR n FI SRK LO FI*Narinder Dances with wolwes Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FIN*Almond's Victor Hugo (BUR n) x FIN*Narinder Clueless (BUR b)
88 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
89 BUR a FI SK LO 15 FI*Purmelita's Corona Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Feirefiz Almost Easy (BUR n)
90 BUR a FI SK LO 15 FI*Aficats Emil i Lönneberga Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Aficats Dream Come True (BUR g)
91 BUR a FI SRK LO FI*Mabelle Azura Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FI*Pardofelis Mirage (BUR n)
92 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
93 BUR b FI SRK LO 14 FI*Almond's Domino Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi (BUR c)
94 BUR b FI SK LO 15 FI*ZirCat's James Bond Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*ZirCat's Grand Canyon (BUR n) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
95 BUR b Dashers Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW (BUR b) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
96 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
97 BUR b FIN SRK LO FIN*Narinder Clueless Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
98 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
99 BUR c FI SK LO 15 FI*Feirefiz I Like It Heavy Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
100 BUR e FI SK LO 15 FI*Feirefiz Mayhem Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
101 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
102 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
103 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB NOM
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
104 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Premior Nurit Pahl EX1 CAPIB NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
104 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
105 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
106 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
106 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
107 CHA FIN SRK LO FIN*Jääkukan Marie-Antoinette Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
FIN*BleudeBess Oiseau de Feu (CHA ) x FIN*Souriant Crème de Cassis (CHA )
107 CHA FIN SRK LO FIN*Jääkukan Marie-Antoinette Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene Arvosteltu
FIN*BleudeBess Oiseau de Feu (CHA ) x FIN*Souriant Crème de Cassis (CHA )
108 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
109 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
110 CRX I / CRX n FI SK LO 15 FI*Peppycat's Luke Skywalker Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*KittyLady's Nutty Pumpkin (CRX n) x FI*Ballerina's Odette (CRX fs)
111 CRX I / CRX n FI SK RX 15 Demian In The Name Of Love Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
112 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 Hele Noksas *LT Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Curly Sun Konquistador (CRX a 03 33) x Fiji Noksas*LT (CRX f 09)
113 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Sky Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss Abs
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
114 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS BIV NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
115 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Karl Preiss EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
116 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO FI*FunkyJam's BoomBoomPow Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*FunkyJam's Peberholm (CRX n 03) x Devi Nasza Hodowla*PL (CRX a 03)
117 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
118 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
119 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
120 CRX IV / CRX e 01 62 FI SK LO 15 FI*VeeKasin Dr. Julius Strangepork Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
Yeoman Scooter Go for Valentine (CRX n 02) x FI*VeeKasin Miss Nettles (CRX g 03)
121 CRX IV / CRX gs 03 24 FI SK RX 15 FI*Desala's Aliide Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná Abs
FI*Ronttilan Russian Roulette (CRX d 02) x FIN*Lubavan Abelj-Dzimelj (CRX as 24)
122 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB NOM
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
123 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Nymphomaniak Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x FI*Derekaz Burlesque (CRX n 24)
124 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 15 FI*Framillan Sweet Blueberry Pie Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*FunkyJam's Kärleksstång (CRX n 03) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
125 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
126 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
127 CYM 51-52 / CYM d 09 22 51 FI SK RX 15 Island Tale Jon of Conan Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Caitria's Keegan O'Rourke (CYM d 03 51) x Happy de i'ile de man (MAN d 23 54)
128 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
129 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
130 CYM 53 / CYM g 03 53 FIN SRK RX FIN*D'manns Uska Dara Naaras Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
Katskans Higgins (MAN a 03 52) x Briar-Brae Minni Hiiri (MAN e 02 21 51)
130 CYM 53 / CYM g 03 53 FIN SRK RX FIN*D'manns Uska Dara Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene Arvosteltu
Katskans Higgins (MAN a 03 52) x Briar-Brae Minni Hiiri (MAN e 02 21 51)
131 CYM 53 / CYM a 03 22 53 FI SK RX 15 Tynwald's Fuzzy Kiss of TA Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 NOM
Mistysprings Flashback of Tynwald (MAN n 09 22) x Vagary Savoir FAire of Tynwald (MAN n 22)
131 CYM a 03 22 FI SK RX 15 Tynwald's Fuzzy Kiss of TA Naaras Määrittely Nurit Pahl CYM a 03 22/ CYM 53
Mistysprings Flashback of Tynwald (MAN n 09 22) x Vagary Savoir FAire of Tynwald (MAN n 22)
132 DRX I / DRX n FI SK RX 15 FI*Fairy-Story's Obsession Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's Imagine (DRX f 32)
133 DRX II / DRX n 02 64 FI SK LO 15 FI*Zhamiran Miss hitler Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Hahtuvan Peppi Mimosa (DRX f 02)
134 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Premior Petra Cerná Abs
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
135 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
136 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 15 FI*Zhamiran Mama's Missie Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Hahtuvan Peppi Mimosa (DRX f 02)
137 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 FI*Zhamiran Zarina Zambanie Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Zhamiran Ezma (DRX bs 21 32)
138 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
139 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
140 EUR f FI SK RX 15 FI*Feronian Iris Cleopatra Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Taikapeikon Brassailija (EUR d 24) x Cecilia (EUR f 22)
141 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
142 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
143 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
143 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
144 EUR a 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anthem Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
145 EUR d 22 FI SK RX 15 FI*Feronian Imperial Crown Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Taikapeikon Brassailija (EUR d 24) x Cecilia (EUR f 22)
146 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Petra Cerná Abs
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
147 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
148 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
149 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
150 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
151 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ulpukka Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
152 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
153 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu Naaras Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
154 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
155 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Petra Cerná KM BIV
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
156 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
157 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Saishono Gin-no Uros International Champion Petra Cerná Abs
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
158 KOR FI SRK LO 14 FI*Kattihovin Urusai Masukotto Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
159 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Palat Pai Jit Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
160 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
161 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
162 MAN 51-52 / MAN n 51 FIN SRK RX FIN*D'manns Quick Quarterback Uros Supreme Premior Anne Paloluoma Abs
Romanxx Jake Delhomme (CYM d 09 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
162 MAN 51-52 / MAN n 51 FIN SRK RX FIN*D'manns Quick Quarterback Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene Abs
Romanxx Jake Delhomme (CYM d 09 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
163 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
164 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Staruskan Sa Ramose Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
165 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
166 MAU n 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Panya Pebatma Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x Ghalia de la Grande Pyramide (MAU n 24)
167 MAU ns 24 FI SK LO 14 FI*Chai-lai Thermuthis Talibah Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x First's Crystal's Haidy (MAU ns 24)
168 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Karl Preiss KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
169 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
170 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
171 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
172 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
172 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
173 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Caleana Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
174 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
175 OCI c 24 FI SRK LO FI*Embrace Good King Wenceslas Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP NOM
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
176 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
176 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 3
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
177 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Iron Tiger Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ålivia Wilde (OCI bs 24)
178 OCI bs 24 FI SK LO 15 SE*OzzySpot's Calippo Ize Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX2
PikesPeak Boy Junior of JohnJohns (OCI ns 24) x Jumpnspots Bambi Butterfly (OCI bs 24)
179 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC NOM
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
180 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
181 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros International Champion Anne Paloluoma Abs
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
182 RUS FI SK LO 15 Swaldiphary Lavinia Naaras Avoin Anne Paloluoma EX2
Swaldiphary Sweet Saber (RUS ) x Swaldiphary Silver Soleil (RUS )
183 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC BIV
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
184 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
185 RUS FI SK LO 15 FI*Zarin Delphinium Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Cheeky-rascal Popeye (RUS ) x FIN*Zarin Querida Mandi (RUS )
186 RUS FI SK LO 15 FI*Zarin Fore! Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Zarin Simply the Best (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
187 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
188 RUS FI SRK LO FI*Zarin C'est la vie Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Zarin Shamrock (RUS ) x FIN*Zarin Querida Mandi (RUS )
189 RUS FI SK LO 14 FI*Zarin Simply the Best Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
190 RUS FI SRK LO FI*Zarin Oh My God Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Soul Love Ichiro of Primalux (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
191 SNO n 05 FI SK LO 15 Vanessa Snowshoe-Pearls*PL Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Picasso Snowshow-Pearls*PL (SNO n 05) x Nicola Snowshow-Pearls*PL (SNO a 05)
192 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
193 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
194 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
195 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
195 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
196 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras International Premior Vladimir Isakov Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
197 SOM a FI SK LO 14 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
198 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
199 SPH V / SPH a 03 32 FI SK RX 15 FI*Evilurbastet Pistachio Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 BIV NOM
LV*Otomi Leonardo (SPH a 09 32) x Diva La Viva Damascus (SPH a 32)
200 SPH V / SPH f 32 FI SK RX 15 FI*Hobbitqueen's Winter Sunset Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Hobbitqueen's Emerald (SPH d 09 21 33) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
201 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
202 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
203 BAL b FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Freija Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP NOM
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
204 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
205 OLH b 24 FI SRK RX 14 FI*TaikaTomun Chili Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
FI*Noxx Xabier Prieto (OSH b 24) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
206 OLH ns 24 FI SK RX 15 FI*Noxx Rai Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Noxx Midnight Sun (OLH ns 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
207 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
208 OSH n FI SK LO 15 FI*EdaM's Atlas Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
209 OSH n FI SRK RX FI*Birregin Victory Ford Naaras Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
HU*Pharao's Heart Figaro (OSH n) x FIN*Birregin Pas De La Fiction (OSH b 24)
210 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
211 OSH b FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinho Vili Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
212 OSH b FI SK LO 15 FI*Keskimaan Karma Is.. Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM BIS
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
213 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
214 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
215 OSH n 22 La Bell Urban Cowboy Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
AR*Shasa Kozi (OSH n 03 24) x Raquelle Danielle Shimaya (OSH n 24)
216 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Moumouni Darth Vader (OSH n) x FI*Jalecat's PussyCat (OSH b 24)
217 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
218 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
219 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
220 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
221 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
222 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
222 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
223 OSH b 22 FI SRK LO FI*Clamoris Fabricia Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Clamoris Dasha (SIA b 21)
224 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
225 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
226 OSH b 25 FI SK RX 15 FI*Jalecat's Winner Takes It All Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Jalecat's MiLady May (OSH b 25)
227 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
228 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
229 OSH n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Othello Savarin Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
230 OSH f 03 FI SK RX 15 FI*Mummeli Galoozinha Unica Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss Abs
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
231 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
231 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
232 OSH n 02 21 La Bell Tip Top Tigressa Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB
AR*Shasa Kozi (OSH n 03 24) x S*Cross-Bow Crest Hell of a Lady (OSH b)
233 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
234 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
235 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
236 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros Champion Jurgita Gustaitiene Mitätöity Mitätöity
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
237 SIA n FI SK LO 14 EE*Cassiopea Siaoricat Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB BIV
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
238 SIA n FI SK LO 14 FI*Kelmikerhon Elli Karamelli Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Oodi (SIA b)
239 SIA n FIN SRK RX S*Nova Star Twix Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM
S*Ödesby's Fernando (OSH n) x FIN*Mummeli Vippelinha Funny (BAL f)
240 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros International Champion Karl Preiss Abs
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
241 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Avoin Karl Preiss Abs
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
241 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto Abs
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
242 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS NOM
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
243 SIA b FI SK LO 15 FI*Kelmikerhon Ihanuus I Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Mafdet Melody (SIA b)
244 SIA b FI SRK LO FI*Amon Sethi Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM BIS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FIN*Baila-Bailan Rappiolla (SIA a)
245 SIA b FI SRK RX FI*Birregin Arabean Proud Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x S*Qrowntwig Heartbeat of a Queen (SIA n)
246 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
247 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Aika Kelmi Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
248 SIA h FI SRK RX 14 Cammeleo Isis Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Umi Airys Only My (SIA b)
249 SIA h FI SK LO 15 FI*EdaM's Artemis Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
250 SYS n 03 FI SRK LO FI*Keskimaan Hobbit Fosco Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
251 SYS n 03 FI SK LO 14 Apocalyptica Calypso Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
252 SYS n 03 FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino (OSH n 03)
253 SYS n 03 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
254 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
255 SYS n 03 21 FI SRK LO 13 HU*Shagio-Chen Palatinus Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Apocalyptica Tommy (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Divine (SIA a 02)
274 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cerná Petra BEN n 22, CYM 51-52, CYM 53, EUR as 22, EUR d 22, EUR ns 24, KOR, ABY n, CRX IV, DRX II, DRX III, SPH V 36
Gustaitiene Jurgita BAL b, BAL c, OLH b 24, OLH ns 24, OSH a 25, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH d 24, OSH f, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 22, SIA c, SIA n, SIA n 03, VET 3, VET 4 40
Isakov Vladimir EXO d 03 24, EXO d 21 33, EXO f 24, EXO n, EXO n 03, EXO n 03 22, EXO ns, EXO ns 24 62, EXO w 62, PER d 23, PER d 24, PER f 03, PER f 33, PER n, PER n 01 62, PER n 03, PER n 24, PER n 33, BSH a, BSH g, BSH n 24, BUR a, CRX III, SOM a, SOM n 38
Pahl Nurit EXO e 23 (13c), CYM a 03 22 53 (13c), BEN n 22 32, BEN n 24 33, BSH h, BSH n, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BSH ns 24 62, BUR g, BUR j, CHA, EUR d, EUR e 22, EUR f, EUR fs, EUR g 24, EUR ns, MAU ns, MAU ns 24, OCI b 24, CRX I, CRX IX, CRX V, CRX VI 39
Paloluoma Anne BEN n 24, BSH d, BSH f, BUR b, BUR e, BUR n, EUR a 24, EUR f 24, EUR n 24, MAN 51-52, MAU n 24, SNO n 05, ABY o, DRX VII, RUS 41
Preiss Karl BUR c, BUR f, OCI n 24, OCI o 24, BAL w 67, CRX II, DRX IV, OSH a, OSH a 24, OSH b, OSH b 24, OSH b 25, OSH f 03, OSH f 24, OSH n 02 21, OSH n 03 24, OSH n 24, SIA a, SIA b, SIA b 03, SIA h, SIA n 03 21 40
Pruchniak Sebastian EXO d 03 22, EXO e 23, EXO f 22, EXO g, EXO g 21 33, EXO n 22, EXO n 24, EXO n 33, PER a, PER a 33, PER d 33, PER e 01 62, PER f, PER g 22, PER n 21 33, PER ns 22 62, BML I, EUR ns 22, OCI bs 24, OCI c 24, OCI os 24, DRX I, DRX VIII 35
7 tuomaria