SUROK 139. Kansainvälinen Kissanäyttely 25.1.2014 LAHTI
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.1.2014 Loppuu 25.1.2014
Ilmoittautuminen alkaa 11.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 4.1.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.1.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti
Paikka Lahti, Lahti Halli Salpausselänkatu 7
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom Satupolku 1 C 17 02400 KIRKKONUMMI 050-346 6746, show@surok.fi Näyttelypäällikkö: Kaisa Ylinenpää. Pääassistentti Kirsi Ovaskainen assistentit@surok.fi
Lisätietoja Yhdistyksen sihteeri Outi Vallenius 050-469 0960 sihteeri@surok.fi

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 142
2 201
3 151
4 116
Kotikissat 8
Yhteensä 618

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BRI n FI SRK LO S*Applecat Spider Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x Prima Vera Small Panther*CH (BSH a)
EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras Siitos
EUR ns 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS NOM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SRK LO 13 D'Eden Lover Black Sapphire Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan Abs
Latin Lover Bonobo of D'Eden Lover (EXO n) x D'Eden Lover G'Lucy (EXO a)
3 EXO n FIN SRK RX FIN*Buubu's Heavy Tuska Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM
FIN*Buubu's Astonishing Archie (EXO n 03) x FIN*Amysantti Glace Diamant (PER a 03)
4 EXO n 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zumba Uros Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
5 EXO n 23 FI SRK LO 13 FI*Sabrimin La Vie Est Belle Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 NOM
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
8 EXO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen's Secret Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
9 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri Abs
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
10 PER n FI SRK LO FI*Timanfaya Black Diamond Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x FIN*Sabrimin Sunspot (PER f)
11 PER n FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Night Sky Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
12 PER n FIN SRK LO Anona Night Cap-of-Venuksen Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP NOM
Anona Black Magic (PER n) x Asta af Kambyses (PER g)
12 PER n FIN SRK LO Anona Night Cap-of-Venuksen Uros Veteraani Grazyna Laskowska-Malaga 1 NOM BIS
Anona Black Magic (PER n) x Asta af Kambyses (PER g)
13 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
14 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
15 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros Champion Hana Klein Gasbarri Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
16 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
17 PER f FI SRK LO FI*BlueIce's Almond Beauty Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
18 PER f FI SRK LO FI*Siriuksen Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x S*IxiDixi's She-Bang (PER ds 22)
19 PER f FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Licorice Legacy Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX2
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
20 PER ns FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
21 PER ns FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's The One Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x FI*Moondreamer's Bundle of Joy (PER ns 22)
22 PER g 22 FI SRK LO FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM NOM
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
23 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
24 PER n 23 FIN SRK RX Sinihuiskan Camilla Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP NOM
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x Sinihuiskan Lumitähti (PER n 21 33)
24 PER n 23 FIN SRK RX Sinihuiskan Camilla Naaras Veteraani Grazyna Laskowska-Malaga 1
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x Sinihuiskan Lumitähti (PER n 21 33)
25 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
26 PER n 24 FI SRK LO FI*Chosen-One Essence Elite Uros Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FIN*Dirlandan Dancing Queen (PER f 03 24)
27 PER ns 24 62 FI SRK LO N*Con Brio's Silver Gaparelli Uros Champion Boris Lupan Abs
S*Ixi-Dixi's Ag-Aton (EXO ds 22) x FIN*Siriuksen Wagga-Wagga (PER ns 24)
28 PER ns 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Handsome Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM BIS
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
29 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM BIS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
30 PER a 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Jambalaya Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
31 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS NOM BIS
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
32 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
33 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Kastraatti Boris Lupan Abs
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
34 PER n 03 FIN SRK RX FIN*Mimosan Candy Cane Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FIN*Mimosan W-Gene (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
35 PER e 03 FI SRK LO FI*Jarbabin Wild Dance Naaras Avoin Boris Lupan Abs
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x Malinka Medaille de Maya (PER g 03)
36 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
37 PER n 21 33 FI SRK LO 13 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
38 PER d 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan Aryanna Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Siiri-Sibrina (PER f 33)
39 PER g 21 33 FI SRK RX FI*Siricat's Ofeliina Naaras Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
Almigry OK Corral (PER e 33) x FIN*Siricat's Nana Nicola (PER b 21 33)
40 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1 NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
41 ACL V / ACL d 24 FI SRK RX FI*Trollin Otso Uros International Premior Waltraut Sattler EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
42 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Metusalahin Bowie Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
43 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK LO FI*DilYaar Fayyim Foolwati Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
44 ACL X / ACL n 21 33 FI SRK RX FI*Magnificat Omar Curl Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Ciscis Betty Boop (ACL a 22)
45 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
45 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 1 NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
46 ACL XI / ACL h 03 21 33 FI SRK LO FI*DilYaar Falguni Firoza Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
47 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*SolarWind's Eridanus Uros Grand International Champion Waltraut Sattler EX1 CACS BIV
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FIN*SolarWind's Ariel (MCO a 22)
48 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Ernest Uros Avoin Waltraut Sattler EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
49 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Esmeralda Naaras Avoin Waltraut Sattler EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
50 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gonzales Uros Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX2
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
51 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1 BIV
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
52 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lizzy Naaras Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
53 MCO III / MCO a 22 Elf Foggyson *** Uros Grand International Champion Waltraut Sattler EX1 CACS NOM
54 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Grand International Champion Waltraut Sattler EX2
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
55 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mostlycats Pinball Wizard Uros Premior Waltraut Sattler EX1 CAPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Mostlycats Beginner (MCO f 23)
56 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Chamberlain New Edition Uros Premior Waltraut Sattler EX2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
57 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Kastraatti Waltraut Sattler EX1 CAP BIV NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
58 MCO IV / MCO n 03 23 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
59 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wunderweib Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS BIV NOM
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
60 MCO IV / MCO n 03 22 Belocoon's Tihon, JW *** Uros International Champion Åsa Carnbrand Abs
61 MCO IV / MCO n 09 22 IT*Maxistar Tyson Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
62 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
63 MCO IV / MCO n 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted Icaros Uros Avoin Åsa Carnbrand EX2
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
64 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Chamberlain Quest of Game Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Famous Fonzy Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX4
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV NOM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
67 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
68 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK RX FI*TipTop Maine Yéta Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX3
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
69 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gabriella Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO S*Stortassen's Picasso Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Coonattack Sloppy Joe Jackson (MCO n 09 22) x DK*Fribanikos' Xanadu (MCO n 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Bling Bling Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Combattente Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
74 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
75 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX Lady Arina Perla Annaru*PL Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Stoerkanal's W' Vestar Yash (MCO d) x Bona Viva Perla Annaru*PL (MCO fs 22)
76 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Enzahin Cyanid Uros Avoin Bjarne Wikström Abs
Fogcity High Hopes (MCO n 09 22) x FIN*Enzahin Flesh For Fantasy (MCO f 22)
77 MCO V / MCO d 22 Odyseus Amber Sun*LT Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV
Pillowtalk's Roccadero (MCO n) x Jane Fonda Amber Sun*LT (MCO ds 22)
78 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Earth Wind Fire Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
79 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Rosso Spumante Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
80 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Gabriel Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
81 MCO VI / MCO f 09 22 Otrada Russiancoon *** Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
82 MCO VI / MCO f 09 24 FI SRK RX A'Eileen Nova Axis Star, CZ Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
Supernova Rahjah (MCO n 09 23) x Aqua-Cat's Reality (MCO g 09 23)
83 MCO VI / MCO d 09 22 Bagration Russian Stars Uros Avoin Bjarne Wikström Abs
84 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Greta Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
85 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
87 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Enzahin Shades of Gray Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
88 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Didier Drogba Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
89 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
90 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros International Champion Kristiina Rautio EX2
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
91 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Addis *** Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV NOM
D'Banzai *** (MCO a) x IL*Shaycoon's Mulan (MCO fs 22)
92 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Black Pirate of Beauty Wizards Uros International Champion Kristiina Rautio Abs
S*Sagofabrikens Frank Dandy (MCO ns) x White Rock's Mae (MCO fs 23)
93 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
94 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Jafar Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 No Cert
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Bianca (MCO d)
95 MCO VII / MCO ns FI SRK RX Coonity Xenon Uros Avoin Kristiina Rautio EX2
Coonshags Catcher In The Rye (MCO ns 09 22) x Jill of Cosy Corner (MCO a 09)
96 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Iridessa Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
97 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO Baslatan's Love Me True Naaras Avoin Kristiina Rautio EX2
S*Moon Kewa's Mistoffelees (MCO ds 22) x Sacadanga Gone With The Wind (MCO gs)
98 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon King Willem Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio MCO ns 09 22
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
99 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Meeko Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
100 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
101 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Beat It Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
102 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
103 MCO VII / MCO ns 22 FIN SRK LO FIN*Satinante's Faerie Isabel Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB BIV
FIN*WestCoon's Loop Loop (MCO n) x FIN*Starmaker's Witch Queen (MCO fs 22)
104 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Ulfred Lancelot Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
105 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
106 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Crime Of Passion Naaras Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACIB
Nova's Place Tacomah (MCO w) x FIN*Fullmoon's Yesterdays News (MCO as 09 24)
107 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*Mostlycats Superman Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mostlycats Bowl of Beauty (MCO e 23)
108 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC BIV
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
109 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*MaineQueen Rock Me Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX3
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*Fullmoon's Que Sera Sera (MCO f 09 22)
110 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Mostlycats Royal Dane Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
111 MCO VIII / MCO ns 03 Jeremy of Asvan *** Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
Yep that Rocks the Purrfect Coon (MCO ds 03 22) x Galatea of Asvan (MCO n 09 22)
112 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK RX 13 FI*Mostlycats Black Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
113 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 PT*Artsycats Lucy in the Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
Nascat Pole Position of Artsycats (MCO ns 03 22) x Sisika Canary Hunter (MCO ns 22)
114 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
115 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 13 FI*TipTop Maine Zany Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX2
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
116 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO 13 FI*TipTop Maine Zephyr Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX3
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
117 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*SwingPop Chan Chan Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*Cherry's Maine Cleopatra (MCO n 22)
118 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACIB
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
119 NEM I / NEM a FI SRK RX Ulyseés Ivy Nový vek, CZ Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC BIV
Artur Sibirskaya Rapsodia (NEM a) x LV*Kunei'S Carina Katrin (NEM a 21)
120 NEM I / NEM as 21 FI SRK LO 13 Evropa Formula Uspekha*RUS Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC NOM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Cassandra Formula Uspekha*RUS (NEM as 03 21)
121 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 No Cert
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
122 NEM II / NEM ns 03 21 FI SRK LO FI*Eswood A Smooth Cloud Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
123 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
124 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
125 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Karvanaaman Iivana Julma Uros Champion Åsa Carnbrand EX2
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
126 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
127 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Hopeahännän LeonardodaVinci Uros Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
128 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
128 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Määrittely Kristiina Rautio NFO n 03
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
129 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Isabella Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 No Cert
FIN*Hopeahännän Sylvesteri (NFO ns 09) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
130 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
131 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iivari Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
132 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
133 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
134 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian TwilightInnocence Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
135 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Ninatte's Mindbender Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
136 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
137 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Loki's Lara Fabian Naaras Avoin Bjarne Wikström EX2
S*Harley Honey's Gibson (NFO n 09 22) x FI*Loki's Athena (NFO a 24)
138 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
139 NFO III / NFO n 24 FIN SRK LO FIN*Deeamore Elysimum Mons Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS BIV
S*Laterna Magica's Sleeping Bag (NFO n 09 24) x FIN*Deeamore Noraina Nesree (NFO n 09 23)
140 NFO III / NFO a 22 FIN SRK LO FIN*Spot-On Hyvälempi Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Gunsmokes Danny (NFO ns 09 23) x FIN*Spot-On Ducati (NFO n 09 23)
141 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Wishmaster Pete Crenshaw Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
DK*Hass' Tarzan Mama Mia (NFO e 03 23) x FIN*Wishmaster High Sierra (NFO n 09 22)
142 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Kujakeikarin Eemeli Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FIN*Kalliopirtin Gössi (NFO n 09) x S*White Crystal's Ninat (NFO n 22)
143 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Goofer Dust Naaras Supreme Champion Christin K. Lütken KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
144 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO S*Harley Honey's Gibson Uros Grand International Champion Christin K. Lütken EX1 CACS BIV
S*Harley Honey's Cross Bones (NFO n 22) x N*Migoto's Ine Louise (NFO f 03 22)
145 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros International Champion Christin K. Lütken EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
146 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Champion Christin K. Lütken EX1 CACIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
147 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Samsonite Man Uros Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
148 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Adranus Uros Avoin Christin K. Lütken EX2
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
149 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO S*NC's Lola Naaras Avoin Christin K. Lütken EX2
Ray Davies Blue Tanis*CH (NFO n 09) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
150 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Daisy Naaras Avoin Christin K. Lütken EX3
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
151 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
152 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Grand International Premior Christin K. Lütken EX1 CAPS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
153 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Grand International Premior Christin K. Lütken EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
153 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 2
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
154 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Grand International Premior Christin K. Lütken EX2
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
155 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras International Premior Christin K. Lütken EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
156 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Premior Christin K. Lütken EX1 CAPIB
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
156 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri Arvosteltu 5
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
157 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 Tyren Rubin Av Verden Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand Abs
Quid pro Quo av Verden (NFO n 22) x S*Boondock's Alex (NFO f 09 22)
158 NFO V / NFO d 22 FIN SRK LO FIN*Kalicalanin Caro Miu Uros Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
Ennio E'Xodja*PL (NFO n 09 22) x FIN*Kalicalanin Nieidda Angeli (NFO f 22)
159 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy Uros Champion Boris Lupan EX1 CACIB BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
160 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI SRK LO S*Little L's Nitra Naaras Avoin Boris Lupan EX2
S*Little L's Humble, JW, DSM, DVM (NFO w) x S*Kronängens Bastet (NFO f 09 23)
161 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Avoin Boris Lupan EX3
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
162 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
163 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Cederskogens Nellie Nefrit Naaras Avoin Boris Lupan Abs
Dwayne de Laïloken (NFO d 03 24) x S*Fridalas Digitalis (NFO f 22)
164 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Leoline Jokapojan Unelma Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 NOM
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FI*Leoline Keisarin Unelma (NFO f 09)
165 NFO VI / NFO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*RockyHill's Precious One Uros Määrittely Kristiina Rautio NFO d 03 24
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
165 NFO VI / NFO d 03 24 FI SRK LO 13 FI*RockyHill's Precious One Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan DISQ AGR.
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
166 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 BIV NOM
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
167 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
168 NFO VI / NFO f 01 FIN SRK LO S*Drakborgens Ata Hautamäki Naaras International Premior Boris Lupan EX2
FIN*Kujakeikarin Conna (NFO a 03 23) x S*Drakborgens Ulla Åskvigg (NFO d 02 21)
169 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
170 NFO VII / NFO ds FI SRK LO FI*Catpros Altai anemone Naaras Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACIB
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Kalicalanin Sweetheart (NFO f 09 22)
171 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Aruna Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC NOM
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
172 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Urhea Urho Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Päivänsäde (NFO ns 22)
173 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Anish Uros Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
174 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO S*Cederskogens Max Magma Uros Champion Christin K. Lütken EX1 CACIB BIV
(N)Mariskogens Cicer (NFO ns 22) x Ruby av Härjedalen (NFO g 09 22)
175 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SRK LO FI*Slytiger's Aurora Borealis Naaras Champion Christin K. Lütken EX2
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
176 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Champion Christin K. Lütken EX1 CACIB NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
177 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
178 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Vidia Naaras Avoin Christin K. Lütken EX2
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Luminaria (NFO w)
179 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison Uros Pennut 4-7 kk Christin K. Lütken EX2
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
180 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SRK LO 14 Føniks Felis Jubatus Uros Pennut 4-7 kk Christin K. Lütken EX1
Silver Spirit Felis Jubatus (NFO ns 09 23) x Lille Stjerne Felis Jubatus (NFO n 09 22)
181 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Grand International Premior Christin K. Lütken EX1 CAPS BIV
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
182 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO FI*Salokatin Asterix Uros Kastraatti Christin K. Lütken EX1 CAP
FIN*Luna-Purr I'm Ready (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' I Do I Do (NFO n 09 22)
183 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO FI*Catpros Fabric anemone Naaras Kastraatti Christin K. Lütken EX1 CAP
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Kalicalanin Sweetheart (NFO f 09 22)
184 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
185 NFO IX / NFO w FIN SRK LO FIN*Hopeahännän WillemAlexander Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX2
Snowman Felis Audax*DK (NFO w) x FIN*Hopeahännän Hannabella (NFO g 09 23)
186 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
187 RAG n FI SRK LO 13 FI*Emija's Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x Taikatuulen India Song (RAG n)
188 RAG n FI SRK LO 14 S*Cazmirau's River of No Return Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Cazmirau's Iraklis (RAG n 03) x Darlinlildols Canadian Dream Doll (RAG n)
189 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM BIV
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
189 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
190 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
191 RAG a FI SRK LO FI*Riverknee Power of Love Naaras International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX2
FIN*Operadoll's Amadeus (RAG a 03) x FIN*Riverknee Little Pilgrim (RAG n 04)
192 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
193 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Ben-Hur Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
194 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
195 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen O'River North Uros Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM
FIN*Riverknee Toa o Motu (RAG n) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
196 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Wynaut Uros Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPS
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen HienoHelma (RAG n)
197 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGPIB NOM
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
198 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Querido for Pijan Uros International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX2
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen Karishma Lilac (RAG c 04)
199 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPIB BIV NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
200 RAG b FIN SRK LO Starring Ihana Isadora Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Jason de Lovelace de Soto (RAG b 04) x Kiwimagic Distinctively Secret (RAG b 21)
201 RAG c FI SRK LO Bobkatin Olive Oil Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
S*Evenstar's Dusty of Oroonoko (RAG a 04) x Bobkatin Wenla (RAG c)
202 RAG g FI SRK LO FI*Calamarin Åjsan Naaras Kastraatti Waltraut Sattler EX1 CAP
FI*Calamarin MrMuscle (RAG e 03 21) x FI*Calamarin Queen Elisabeth (RAG c)
203 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
204 RAG n 03 FI SRK LO 13 Methodius Omniscient for Utuinen Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Methodius Hey Rey (RAG a 03) x Rags2riches Holiday of Methodius (RAG n 03)
205 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
206 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Jollydolls GodBlessAmerica Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Rihanna (RAG n 03)
207 RAG n 03 FI SRK LO FI*Maplehill's Nikolaus Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP NOM
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FI*Maplehill's Nicolina Baby (RAG n 03)
208 RAG a 03 FI SRK LO FI*Sentin Riepuli Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FIN*Sentin Karpponen (RAG a 04) x Bobkatin Manteli (RAG n 04)
209 RAG a 03 FI SRK LO ES*Carpat Ragdolls Xperia Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Kineret from Beruthiel*PL (RAG a 03) x ES*Carpat Ragdolls Giuseppina (RAG g 04 21)
210 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Riverknee Amaze Me Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
211 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dolldesire's Elena Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x Wattuwarpaan Laszkert Sanelma (RAG a 03)
212 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Siqurina Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Bluest Rose (RAG a 03)
213 RAG a 03 FI SRK LO 13 Angelicdolls Mr President Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Angelicdolls Nobel Price (RAG a 03) x Angelicdolls Perfect Beauty (RAG n 03)
214 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
215 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Bitter Sweet Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vanilla Sky (RAG a 03 21)
216 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
217 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
218 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Ferrari Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
219 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Dollyblues Somebody To Love Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
Cassus Callandor (RAG n 04) x FI*Dollyblues Lady Snowflake (RAG g 03)
220 RAG f 03 FI SRK LO FI*Fannidolls Dazzling Daisy Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Fannidolls Hungry Hermia (RAG a 04)
221 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Waltraut Sattler EX1 CACS
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
222 RAG n 04 FI SRK LO FI*Utuinen Once In A Lifetime Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Öinen Lumous (RAG b 04)
223 RAG n 04 FI SRK LO FI*Stardoll's Wind Warrior Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FIN*Stardoll's Never Say Never (RAG n)
224 RAG n 04 FI SRK LO FI*Riverknee Vin Diesel Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Riverknee Ocean Wonderland (RAG n 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
225 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Riverknee Chili Con Carne Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Snowrag Hot Chili Pepper (RAG n 03) x FI*Riverknee Quarida Chica (RAG a)
226 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Dollgarden's Deutzia Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
227 RAG n 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Jimi Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
228 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Barfait's Belle Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FIN*Merihelmen Hopotiti (RAG n 04) x S*Yátaz Cindie for Barfait's (RAG n 04)
229 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Donna Floretta Naaras Supreme Champion Waltraut Sattler KM NOM DISQ AGR.
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
230 RAG a 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Grand International Champion Waltraut Sattler EX1 CACS BIV
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
231 RAG a 04 FI SRK LO FI*Lounatuulen Dooris Naaras Avoin Waltraut Sattler EX1 No Cert
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FI*Lounatuulen Chally (RAG n)
232 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Satinante's Dom Perignon Uros Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Satinante's Donna Floretta (RAG a 04)
233 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Nuoret 7-10 kk Waltraut Sattler EX1
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
234 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Waltraut Sattler KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
235 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros Premior Waltraut Sattler EX1 CAPIB NOM
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
236 RAG f 04 FI SRK LO FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
237 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
238 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
239 RAG n 21 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Hermione Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FIN*Metsänkuninkaan Cameron (RAG n 21) x S*RagaCoon/s Zupernova LolliPoppa (RAG a 21)
240 RAG a 21 FI SRK LO FI*Celestial's Adele Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*Celestial's Nitro Mi Amigo (RAG n 04 21) x ES*Busi-Bú Miss Muffin of Celestial's (RAG a 04)
241 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Avoin Waltraut Sattler EX1 CAC
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
242 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin Åscar Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Calamarin MrMuscle (RAG e 03 21) x FI*Calamarin Queen Elisabeth (RAG c)
243 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM BIV
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
244 SBI n FI SRK LO EE*Ireen Herencia Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
RU*Tarnis Blues Before Sunrise (SBI n) x EE*Lady Elinor Herencia (SBI n)
245 SBI n Tarnis Diamond Darya-I-Nur *** Naaras International Champion Åsa Carnbrand Abs
246 SBI n FI SRK LO S*Bibendums Limited Edition II Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
247 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
248 SBI a FI SRK LO FI*Diosas Miss Moneypenny Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FI*Safirrubir Touch of Blue (SBI g)
249 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM BIV NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
250 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
251 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
252 SBI a FIN SRK LO FIN*Nalandan Padmini Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Nalandan Janaya (SBI n)
253 SBI b FI SRK LO FI*Clavinova Rosalina Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Tasmanian Harry Potter (SBI b) x FIN*Clavinova Zarianne (SBI n)
254 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
255 SBI c FI SRK LO Demian Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
256 SBI c FI SRK LO 13 FI*Ziazan Hobbit Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
FI*MeToYou Hero (SBI a) x Iceland Sunny Queen *ES (SBI c 21)
257 SBI e FI SRK LO FI*ElfQuest Kaede Naaras Champion Boris Lupan Abs
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Passion Flower (SBI f)
258 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
259 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
260 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
261 SBI n 21 FI SRK LO FI*Åbodas Eutropios Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FI*Clavinova Fia-Emile (SBI a)
262 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
263 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Chiritan Zebrina Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*Chiritan Yametsu-Hime (SBI f)
263 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Chiritan Zebrina Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 4
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*Chiritan Yametsu-Hime (SBI f)
264 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Boris Lupan KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
265 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's UltraVox Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
266 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
267 SBI b 21 FI SRK LO 13 Kissimirrin Fairytail Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x Kissimirrin Dancing Queen (SBI c 21)
268 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 BIV
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
269 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
270 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
271 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
272 SBI g 21 FIN SRK LO FIN*ElfQuest Galandriel Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
FIN*Snow-Birman Be Able To Hug (SBI a 21) x FIN*Belagian Guinevere (SBI f)
273 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Christin K. Lütken KM BIV NOM BIS
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
274 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Grand International Champion Christin K. Lütken EX3
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
275 SIB III / SIB ny 24 FI SRK LO Biass Xan od Królowych*PL Uros Grand International Champion Christin K. Lütken EX1 CACS
Xann Max od Królowych*PL (SIB ny 23) x Fea'aldyone des Dolgans (SIB n 24)
276 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Andreas Uros International Champion Christin K. Lütken EX1 CAGCIB
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
277 SIB III / SIB ny 24 FI SRK LO Yermolay Crown of Siberia Uros Grand International Champion Christin K. Lütken EX2
Komandor Sibaris*RU (SIB ny 24) x Nastena Volzhskaya Krasa (SBI ny 22)
278 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX Sibknyazhestvo Oscar Uros International Champion Christin K. Lütken EX2
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
279 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO Elvis z Lasowiska*PL Uros Avoin Christin K. Lütken EX2
Makar Siberian Dream*PL (SIB ns 09 22) x Amidala Znad Angary*PL (SIB f 09 23)
280 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX FI*Amante's Vivaldi Uros Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC
Amur (SIB n 03 24) x FI*Amante's Serenata (SIB n 23)
281 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros Nuoret 7-10 kk Christin K. Lütken EX1
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
282 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Pennut 4-7 kk Christin K. Lütken EX1 BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
283 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 13 FI*Amurin Miika-Maximus Uros Pennut 4-7 kk Christin K. Lütken EX2
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Batseba (SIB f 09 23)
284 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Christin K. Lütken KM BIV NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
285 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Amante's Gloriosa Naaras Supreme Premior Christin K. Lütken KM
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
285 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Amante's Gloriosa Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 3
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
286 SIB III / SIB n 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Kastraatti Christin K. Lütken Abs
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
287 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Magnificat Siberian Tosha Uros Kastraatti Christin K. Lütken EX1 CAP
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x Una Magnifica Ellbrante (NEM n)
288 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Supreme Champion Christin K. Lütken KM
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
288 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Hana Klein Gasbarri 2
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
289 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Avoin Christin K. Lütken EX1 CAC BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
290 SIB IV / SIB n 03 23 FI SRK RX FI*Amante's Virtuoso Uros Avoin Christin K. Lütken EX2
Amur (SIB n 03 24) x FI*Amante's Serenata (SIB n 23)
291 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Nuoret 7-10 kk Christin K. Lütken EX1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
292 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros Champion Grazyna Laskowska-Malaga Abs
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
293 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 13 FI*Amurin Ilana Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x Yauza Sibaris*RU (SIB n)
294 SIB V / SIB d 24 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Metsänhenki Naaras Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPIB
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Lumikissan HunajaPupu (SIB e)
295 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
296 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
297 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
298 SIB VI / SIB f 09 24 FIN SRK LO FIN*Amurin Faiga Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Amurin Daniel (SIB d 23) x FIN*Amurin Bonita (SIB n 09 24)
299 SIB VI / SIB d 09 23 FI SRK LO FI*Jäälinnan Aslan Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FIN*Kestilinnan Greta (SIB g 24)
300 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
301 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
302 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
303 SIB V / SIB g 23 FI SRK LO FI*Benmar's Diana Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX2
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
304 SIB VII / SIB ns 22 FI SRK RX FI*Amante's Xenia Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC BIV
Amur (SIB n 03 24) x FI*Amante's Traviata (SIB ns 22)
305 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
306 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
307 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan NipinNapin Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
308 SIB IX / SIB w 61 FI SRK RX 13 GR*Snowy Paws Dali Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
Nils Schwanische Neva (SIB w) x Evenia von Bogatyr (NEM n 21)
309 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
310 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB NOM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
311 TUA III / TUA n 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
312 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
313 TUA V / TUA f FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adelia Ancelina Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
314 TUA VI / TUA f 09 24 FIN SRK LO FIN*Elekatin Manuela Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Nazarlik Parali Prens (TUA w) x FIN*Kuutuulen Binja (TUA f 09 24)
315 TUA VII / TUA ns 22 FI SRK RX FI*Nazarlik Civcivli Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Nazarlik Yaramaz Kisi (TUA d 22) x Aysel Lada Kedi *RU (TUA ns)
316 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
317 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
318 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
319 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Premior Kristiina Rautio Abs
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
320 TUV n 61-63 / TUV n 61 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Zekai Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Arokatin Cerit (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
320 TUV n 61-63 / TUV n 61 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Zekai Uros Veteraani Hana Klein Gasbarri 1
FIN*Arokatin Cerit (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
321 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
322 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Valier's Bilgin Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FIN*Artvan Aydin (TUV d)
323 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM BIS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
324 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Iltatähden Bahira Bianca Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x FI*Iltatähden Alisa (TUV f)
325 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Opal Oglum Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
326 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Cesmes Adile Aysun Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x DK*Soyadi's Cesme (TUV d)
327 TUV e 61-63 / TUV e 62 FI SRK LO 13 Avyonah Aziz Herr vom See Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Zarif Van Kedi v. Alexis (TUV e) x Yenicizgi Reyyan (TUV d)
328 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Yilzid Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
329 ABY n FI SRK LO FI*Bluestream's Giselle Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi Abs
Xanadu of Wonderlove (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
330 ABY n FI SRK LO FI*Aurinkomäen Assi Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Omanion Cattail (ABY a) x FI*Bluestream's Giselle (ABY n)
331 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
332 ABY n FI SRK LO FI*Proxima John Carter of Mars Uros International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
S*Aucuparia's Abydos (ABY n) x FIN*Silkkihienon Surya Lyra (ABY n)
333 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB BIV
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
334 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
335 ABY a FI SRK LO FI*Link Moshaba Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
336 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
337 ABY a FIN SRK LO FIN*Rantavontun Tyttö Yöllä Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
FIN*Winsome Rum Tum (ABY p) x FIN*Silkkihienon Jaeva Candela (ABY n)
337 ABY a FIN SRK LO FIN*Rantavontun Tyttö Yöllä Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 3
FIN*Winsome Rum Tum (ABY p) x FIN*Silkkihienon Jaeva Candela (ABY n)
338 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
339 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
339 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Sara Ojaniemi 2
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
340 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
341 ABY o FI SRK LO FI*Link Rosa Mau Naaras Grand International Premior Marie Percynská Rihová Abs
FIN*Link Iggy Miu (ABY n) x FIN*Link Ffemi (ABY o)
342 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
343 ABY os FI SRK LO 13 FI*Rantavontun Salama Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Omanion Daniel (ABY o) x FI*Rantavontun Kuurankukka (ABY os)
344 BEN n 22 FI SRK LO FI*Starglitters Elyse Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x LynxLand Janet (BEN n 22)
345 BEN n 22 FI SRK LO 13 FI*Starglitters Gilbert Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1 NOM
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x LynxLand Janet (BEN n 22)
346 BEN n 22 FIN SRK LO FIN*Bombay-Dreams Dharma Uros Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS NOM
CattiCartano's Snow Crystal Son (BEN n 22 32) x EST*Anita Altun Ha Maya Gold (BEN n 22)
347 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
348 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Veikko Saarela Abs
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
349 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
350 BEN n 24 FI SRK LO LynxLand Olympia Naaras Champion Katia Pocci EX1 CACIB
Summerside Samuel of Lynxland (BEN n 24) x LynxLand Jolly (BEN n 24)
351 BEN n 24 FI SRK RX 13 Ofelia Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Gelios Ibis (BEN n 24) x Mismel Big-Beng (BEN n 24)
352 BEN n 24 33 FI SRK RX FI*Starglitters Snowstorm Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
353 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
354 BML I / BML ns 11 FI SRK RX GB*Gem's Archduke Joseph Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM BIV
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Quartus Silver Jewel (BML ns 11)
355 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Totti Touhuaja Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
356 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
357 BRI n FIN SRK LO FIN*Aleksandra's Dr. Pepper Uros Supreme Champion Katia Pocci KM
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
358 BRI n FI SRK LO S*Applecat Spider Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x Prima Vera Small Panther*CH (BSH a)
359 BRI n FI SRK LO FI*SamBelle's Esper Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB BIV
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
360 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Kiss Me Quick Naaras International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
Cwtch Slinky Malinky (BSH n) x FIN*Rhinestone's Calamity Jane (BSH f)
361 BRI n FI SRK LO FI*Coventry's Fantasia Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
362 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Black Widow II Naaras Avoin Katia Pocci EX2
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Kiss Kiss (BSH f)
363 BRI n FI SRK LO FI*Saranellan Eddie Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 BIV NOM
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*ChocoBlue's Cafe Mocca (BSH b)
364 BRI n FI SRK LO FI*Saranellan Estella Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*ChocoBlue's Cafe Mocca (BSH b)
365 BRI n FI SRK LO FI*Saranellan Esmeralda Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX2
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*ChocoBlue's Cafe Mocca (BSH b)
366 BRI n FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Scorpion Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
367 BRI n FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gardenia Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
368 BRI n FI SRK LO FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Premior Katia Pocci EX1 CAPIB
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
369 BRI a FI SRK RX FI*Rhinestone's Scooby Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV
Ollie v. Elfenfohren (BSH a) x Camilla de Muro*LT (BSH a)
370 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
371 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Cobalt Blue Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
372 BRI b FI SRK LO FI*Coventry's Chocolate Dream Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
FIN*Boghole's Sir James Bond (BSH b) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
373 BRI c FI SRK LO FI*Rhinestone's Secret Dream Naaras International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x Charlotte Lovely Panther*CZ (BSH a)
374 BRI d 22 FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gawayne Uros Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
375 BRI e FI SRK LO FI*RoundFace's Marc Antonio Uros Avoin Sara Ojaniemi Abs
FIN*Sinisilkin Insinööri (BSH a) x FIN*Rhinestone's SnowFlake (BSH g 33)
376 BRI e FI SRK LO 13 FI*Safra's King Arthur Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
377 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX2
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
378 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
379 BRI f FI SRK LO FI*Saranellan Derosa Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
S*British Dream's Bill Dalton (BSH d) x FI*Tassulähteen Citronella (BSH g)
380 BRI f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX2
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
381 BRI f FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Dear Prudence Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
382 BRI f FI SRK LO FI*Suvikasteen Sandra Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FIN*Aleksandra's Mr. Tauno B (BSH n) x FI*Suvikasteen Lotta (BSH f)
383 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
384 BRI g FI SRK LO FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
385 BRI n 22