RUROK 29.08.2015
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.8.2015 Loppuu 29.8.2015
Ilmoittautuminen alkaa 8.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 31.7.2015
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.8.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Hyvinkään Wanha Villatehdas
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen p.050-5340810
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Pääassistentti:Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221
Lisätietoja Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 31.7.2015 mennessä  
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa osoitteeseen Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN, ei sähköposti ilmoittautumisia.  Kuitti näyttelymaksusta liitetään ilmoittautumisen mukaan ja molemmille päiville omat ilmoittautumislomakkeet. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäykseen.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 31.7.2015 jälkeen.
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 500 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut:
Näyttelymaksu 37é / kissa, väri ja siitostarkastus luokka erikseen 37 é ja arvostelun yhteydessä 10 é. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10 é/kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Ilmoittautuminen on sitova.
RUROKin jäsenet 34 é / kissa.
Huomioithan että vain yksi leimakortti/päivä/omistaja!
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3 € jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4 €
 
Ruusukeet ovat maksullisia seuraavasti: serttiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, ex 2 ja pienet ruusukkeet 2 €.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
Näyttelyluokat: 1 -17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen omakissan kautta.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 102
2 161
3 98
4 119
Kotikissat 32
Yhteensä 512

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 1403906 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SRK LO 87956 IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Supreme Champion Lena Nordström KM BIV
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SRK LO 87956 IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
3 EXO n FI SK LO 1404741 FI*Chevhill's Italian Gigolo Uros Champion Lena Nordström EX1 CACIB
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
4 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
5 EXO ns FI SK LO 1507688 FI*Chevhill's Eloise Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x S*Subwoofer Elektra (EXO ns)
6 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO n 22 FI SK LO 1507179 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1 BIV NOM
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
9 EXO n 22 FI SK LO 1508752 FI*AzuLejo's Edema Ruh Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
10 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
11 EXO n 24 FI SRK LO 89208 FI*Aamukasteen Finland Maiden Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Aamukasteen BlingBling Baby (EXO f 24)
12 EXO f 22 FI SK LO 1404742 FI*Chevhill's Italian Style Naaras Champion Joëlle Monney EX1 CACIB
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
13 EXO f 22 FI SK LO 1507461 FI*Cherish's Pudding Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1 NOM
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
14 EXO f 24 FI SK LO 1507180 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
15 EXO n 03 22 FI SK LO 1508092 FI*Chevhill's Melker Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
16 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
17 EXO d 03 22 FI SK LO 1508750 FI*AzuLejo's Troy Traviata Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
18 EXO d 03 24 FI SK LO 1508824 FI*Elrikan Garfield Gold Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
19 EXO d 21 33 FI SK LO 1508772 Ayser's Eros Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x IT*Venus Delle Lune Saracene (EXO e 21 33)
20 EXO g 21 33 FI SK LO 1508771 Ayser's Elektra Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 NOM
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x IT*Venus Delle Lune Saracene (EXO e 21 33)
21 PER w 62 FI SRK LO 90977 Miwian Rubic of Amabili Uros Grand International Champion Joëlle Monney EX1 CACS
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
22 PER n FI SRK LO 88807 FI*Chevhill's Svarte Petter Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM
S*IxiDixi's Brown Basic (PER n 24) x Ormeryd's Somebunny Loves Me (PER n)
23 PER a FI SRK LO 1403724 FI*Chevhill's Blue Night Uros Avoin Lena Nordström EX1 CAC
S*IxiDixi's Brown Basic (PER n 24) x Ormeryd's Somebunny Loves Me (PER n)
24 PER a FI SK LO 1507564 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1 NOM BIS
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
25 PER n 22 FI SRK LO 1403447 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
26 PER n 24 FI SRK LO 1300942 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
27 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
28 PER ds 22 62 FI SRK LO 84349 FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Supreme Premior Joëlle Monney KM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
29 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros International Premior Joëlle Monney EX1 CAGPIB NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
30 PER a 01 FIN SRK RX 76997 FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
30 PER a 01 FIN SRK RX 76997 FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros Veteraani Elena Zagorskaya 1 NOM BIS
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
31 PER f 03 FIN SRK RX 74767 FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Supreme Premior Joëlle Monney Abs
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
31 PER f 03 FIN SRK RX 74767 FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Elena Zagorskaya Abs
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
32 PER n 33 FI SRK LO 87863 IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Lena Nordström KM NOM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
33 PER a 33 FI SK LO 1405174 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
34 PER d 33 FI SRK LO 1402853 Sinihuiskan DingDong Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
35 PER n 21 33 FI SRK LO 1300206 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros Avoin Lena Nordström EX1 CAC
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
36 PER n 21 33 FI SRK LO 90109 Benoma Havanna Dreams Naaras International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB NOM BIS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
37 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 1404997 Paladija Yola Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
38 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 1404297 FI*Murmelin Daniela Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
39 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 1404296 FI*Murmelin Dexter Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
40 ACS VI / ACS g 03 FI SK LO 1508523 FI*Murmelin Fiona Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela ACS IV / ACS a 03 22
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
41 MCO I / MCO n FI SRK LO 88269 FI*Mainehaan Barbra Naaras Premior Joëlle Monney EX1 CAPIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
42 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 1402797 FI*Mahtitassun Bööna Naaras Avoin Lena Nordström EX3
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
43 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1406170 FI*RoseLion's Dream Girl Naaras Avoin Lena Nordström EX2
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
44 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 1404219 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
45 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1508048 FI*Mainehaan Nana Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
46 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
47 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 41775 FI*Mainehaan Ernest Uros Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
48 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 87757 FI*Vuorensinen Giselle Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FIN*Vuorensinen Aurora (MCO f 09 22)
49 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1506637 FI*Laramillan Kinuski Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
51 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 73606 FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM BIV NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
51 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 73606 FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Carin Sahlberg 2
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
52 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 42443 FI*Mainehaan Frida Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
53 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1403221 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
54 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 80852 FIN*Chamberlain Zone Raider Uros International Premior Elena Zagorskaya Abs
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Raising Freedom (MCO n 22)
55 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 42673 FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
56 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1403986 FI*Mainehaan Jesse James Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Mainehaan Ernest (MCO n 09) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
57 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 1403284 FI*Goldenstream's Waterloo Uros International Premior Joëlle Monney EX1 CAGPIB BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
58 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406169 FI*RoseLion's Dream Baby Uros Kastraatti Joëlle Monney EX1 CAP
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
59 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1406171 FI*RoseLion's Dream Lover Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC NOM
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
60 MCO IV / MCO n 02 21 62 Winona Ryder Kian Cats*RU *** Naaras Avoin Joëlle Monney Abs
Bier Honey Nord-Ost*RU *** (MCO n 09 24) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1507208 FI*Hemingway's Cakulha Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
62 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1507298 FI*LovelyLife Movie's Maverick Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX4
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
63 MCO IV / MCO n 09 22 Wookiee Grey Claws*RU, JW Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1 BIV NOM BIS
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Shercoon Crystal Star (MCO n)
64 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1508574 FI*LovelyLife New Ages Nemo Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1 BIV
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1508081 FI*Rotcat Naxos Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX2
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
66 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1508578 FI*LovelyLife New Ages Nuppu Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Abs
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 88665 FI*NineTales Coraline Naaras Grand International Premior Joëlle Monney EX1 CAPS NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 41769 FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Joëlle Monney EX2
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 43550 FI*LovelyLife Famous Fiona Naaras Kastraatti Joëlle Monney Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
70 MCO V / MCO f FI SRK LO 1403226 FI*LovelyLife Heartbeat Hertta Naaras Avoin Lena Nordström Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
70 MCO V / MCO f FI SRK LO 1403226 FI*LovelyLife Heartbeat Hertta Naaras Siitos
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
71 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1508745 FI*LovelyLife Okey-Dokey Obelix Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
72 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1508749 FI*LovelyLife Okey-Dokey Opri Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
73 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1509455 Mainelyclassic Even Song Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX3
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
74 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1509187 Zosia Dwa Formaty*PL Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX2
Golden Knopka's Lion (MCO d 03) x Umilka Arkiza*PL (MCO n 09 22)
75 MCO VI / MCO e 09 Merlin Leonilacoon*RU, DVM Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Heart and Soul Leonilacoon*RU (MCO n 03) x Indiana Road House (MCO g)
76 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX 89592 FI*Stout-hearted I Love You Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV NOM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
77 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 1300743 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
78 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1300131 FI*Vuorensinen Lady Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
79 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 1403282 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
79 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 1403282 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
80 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 1506754 FI*Stout-hearted Rafael Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
81 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 1508576 FI*LovelyLife New Ages Nuutti Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
82 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 1508577 FI*LovelyLife New Ages Niisku Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
83 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1508748 FI*LovelyLife Okey-Dokey Olga Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
84 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 1403183 DK*Amistia's Burning Red Uros International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
85 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 41999 DK*Amistia's Untold Truth Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM BIV
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
85 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 41999 DK*Amistia's Untold Truth Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1404759 Dynamicats Mr Bojangles Uros Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
87 MCO VII / MCO ns Klondike Shaggy Angel*RU Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
Johnny Walker of El Dorado (MCO ns) x Voodoo Queen of El Dorado (MCO n)
88 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1506943 FI*LovelyLife Lucky Lordi Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
88 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1506943 FI*LovelyLife Lucky Lordi Uros Määrittely Carin Sahlberg MCO VII/ds 22
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
89 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 1404237 FI*DiamondTails' Michael Monroe Uros Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
90 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 42108 FI*Vuorensinen Ian Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
92 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 41871 FI*Pikkumetsän Zaza Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
93 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 1404576 FI*Krysos Krazy Kat Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
94 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO 1402752 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
94 MCO VIII / MCO es 03 FI SRK LO 1402752 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla Uros Määrittely Carin Sahlberg MCO VIII/ds 22 03
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
95 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
96 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 1507084 FI*Taleak's MC J´Aruba Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FI*Taleak's MC Desigual (MCO gs 03)
97 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
98 MCO VIII / MCO gs 03 FI SRK LO 85469 FI*Taleak's MC Desigual Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*MiuMix Blond James Blond (MCO ds 09) x FIN*Cherry's Maine Cherika (MCO a)
99 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1506884 FI*DraCoon I am Yours Mimosa Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FI*DraCoon Adore Me Henrietta (MCO g)
100 NEM I / NEM a FI SK RX 1406290 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
101 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 91107 Christopher Sariola Uros International Champion Veikko Saarela Abs
Ferdinand Mignolette (NEM a 03 21) x Mikaela Sariola (NEM n 21)
102 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO 42490 CH*Lukijn's Vicki Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
103 NFO I / NFO a FI SK LO 1508259 FI*Felicis Fixies Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
104 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
105 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 1404100 S*Eternitgården's Morse Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
107 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1508233 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
108 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1403119 FI*Draconian Shadegrown Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
109 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Supreme Champion Veikko Saarela Abs
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
109 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
110 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1508257 FI*Felicis Faustus Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
111 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO 78600 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
111 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO 78600 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
112 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
113 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506656 FI*Debals Jonatan Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1405473 FI*Siniidan Minuet of Forest Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
115 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1507502 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1509006 (N)Migoto's Conrad Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
118 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1508205 FI*Heinuntuvan Hentunlikka Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Ballawhane AnarchyInTheUK (NFO n 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
119 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO 87955 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
120 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO 89621 FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
121 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB NOM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
121 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
122 NFO V / NFO d FI SK LO 1404893 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
122 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 1404893 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Määrittely Carin Sahlberg NFO V / NFO d
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
123 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508258 FI*Felicis Filiola Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
123 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1508258 FI*Felicis Filiola Naaras Määrittely Carin Sahlberg NFO V/f 24
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
124 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1508212 FI*GoldenFurry's First Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX3
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
125 NFO V / NFO f FI SK LO 1508211 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX2
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
126 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya KM NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
127 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1506591 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
128 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO 42631 FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
129 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO 42633 FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
130 NFO VII / NFO ds FI SRK LO 41546 FI*Catpros Altai anemone Naaras International Champion Elena Zagorskaya Abs
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Kalicalanin Sweetheart (NFO f 09 22)
131 NFO VII / NFO es FI SK LO 1507039 FI*Kujakeikarin Quentin Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åshild (NFO fs 09)
132 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO 88764 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
133 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
134 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO 84694 FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
135 RAG n FI SRK LO 41600 FI*Barfait's Nanette Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS BIV NOM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
136 RAG n FI SK LO 1508416 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
137 RAG n FI SK LO 1507865 FI*Erkatin Roosa Ramona Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
138 RAG n FI SK LO 1404838 FI*Barfait's Sunrise Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
139 RAG a FI SK LO 1406020 Dandydolls Sir Raikku Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Wanderdüne's Madox (RAG a 04) x Dandydolls Eleanor (RAG n)
140 RAG a FI SK LO 1508714 FI*Snowrag Skeeter Rabbit Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Mistletoe (RAG f)
141 RAG a FI SK LO 1508003 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
142 RAG a FI SRK LO 84175 FI*Utuinen Wynaut Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen HienoHelma (RAG n)
143 RAG a FI SRK LO 83160 FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
144 RAG h FI SK LO 1405911 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
145 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
146 RAG n 03 FI SK LO 1507929 FI*Ragtail Ilona Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
147 RAG n 03 FI SRK LO 41603 FI*Barfait's Napoleon Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
148 RAG n 04 FI SK LO 1507805 FI*Tiridoll's Fifty Shades Of...Love Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Tiridoll's MeTooLoveYou (RAG a 04) x FI*Tiridoll's Still In Love (RAG f 04)
149 RAG a 03 FI SRK LO 1301034 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS NOM
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
150 RAG a 03 FI SK RX 1507521 FI*Tiridoll's Fifty shades of....blue Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Wild Princess (RAG f 03)
151 RAG a 04 FI SRK LO 1403538 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
152 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
153 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX3
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
154 RAG a 04 FI SK LO 1507413 FI*Dollyblues Stairway To Heaven Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
FI*Rock'nRags Heart On Fire (RAG a 04) x FI*Dollyblues Just Like Heaven (RAG a 03)
155 RAG a 04 FI SK RX 1507602 FI*Tiridoll's Dancing in to the Dreams Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Ballerina (RAG n 03)
156 RAG a 04 FI SK LO 1507804 FI*Tiridoll's Fifty Shades Of...Shadow Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Tiridoll's MeTooLoveYou (RAG a 04) x FI*Tiridoll's Still In Love (RAG f 04)
157 RAG a 04 FI SK LO 1507947 FI*Valkokullan Helinä Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
158 RAG e 03 FI SK RX 1508823 FI*Tiridoll's You Steal My Heart Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 NOM
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's KissingSnowflake (RAG g 03)
159 RAG e 03 FI SK LO 1405213 FI*Fannidolls Keen Knapweed Uros Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*Fannidolls Sunny Serana (RAG f 03)
160 RAG f 03 FI SRK LO 83957 FI*Utuinen Tirlittan Naaras Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
FIN*Riepujengin Huáng (RAG d 03) x FIN*Utuinen Juanita's Jopchien (RAG n 04)
161 RAG f 04 FI SK LO 1406420 FI*Fannidolls Sparkly Saphire Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x ES*Carpat Ragdolls Xperia (RAG a 03)
162 RAG g 04 FI SK LO 1508288 FI*Fannidolls Soft Emelie Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x ES*Carpat Ragdolls Xperia (RAG a 03)
163 SBI n FI SRK LO 1403893 FI*Mion Tamaj Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
164 SBI n FI SK LO 1507442 FI*PurringBeauty's Danielle Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 BIV
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Merissal Wade (SBI n)
165 SBI n FI SK LO 1508618 FI*Harebell Lancelot Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
166 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
167 SBI a FI SRK LO 88147 FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
168 SBI a FI SK LO 1506938 FI*Ziazan Interstellar Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
169 SBI b FI SK LO 1508619 FI*Harebell Luminous Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
170 SBI c FI SRK LO 42035 FI*Kermatassun Grace Kelly Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FI*Sinikeijun Ariella Adalmina (SBI c)
171 SBI d FI SRK LO 89146 FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
172 SBI d FI SK LO 1506721 FI*Annmark Benji Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
173 SBI d FIN SRK LO 79388 FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
173 SBI d FIN SRK LO 79388 FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Carin Sahlberg 3
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
174 SBI d FI SRK LO 1300746 FI*Canth's Xander Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
175 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
176 SBI f FI SK LO 1508620 FI*Harebell Luna Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
177 SBI f FI SRK LO 87397 FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
178 SBI g FI SK LO 1406483 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
179 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
180 SBI n 21 FI SRK LO 88801 FI*Vongoivan Geo Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
181 SBI n 21 FI SK LO 1404615 FI*Magnificat Lumo Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FI*Magnificat Candy (SBI a)
182 SBI n 21 FI SRK LO 84634 FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
183 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
183 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
184 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
185 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
186 SBI b 21 FI SK LO 1506838 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1 NOM
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
187 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP NOM
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
188 SBI c 21 FI SRK LO 87043 FI*Canth's Taika Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
189 SBI d 21 FI SRK LO 1300748 FI*Canth's Xavier Uros Grand International Premior Henry Hornell Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
190 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
191 SBI f 21 FI SRK LO 1300497 FI*Lofanna Aava Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
192 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 1405657 FI*Catillus Magellan Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
193 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO 88313 FI*Villan Idoli Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
194 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 87278 FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Lena Nordström KM BIV NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
195 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1405670 FI*Amurin Salome Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amurin Ilana (SIB f 23)
196 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1506557 FI*Amurin Tirsa Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
197 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 1403863 FI*Lumikissan Peppi Pitkätossu Naaras Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x Goldenesima Snowcat (SIB ny 22)
198 SIB IV / SIB a 01 21 64 FI SRK LO 89323 FI*Villan Jahuu Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
199 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 1405495 FI*Lumikissan RokkiMimmi Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x Kayo Rys od Królowych*PL (SIB n 02 21)
200 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 1506555 FI*Amurin Ufara Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
201 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 42688 FI*Amurin Hanna Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
202 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 88951 FI*Amurin Cassia Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
203 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO 78333 FIN*Magnificat Delizia Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
204 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO 82360 FIN*Amante's Queen of the Night Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
205 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
206 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1406541 FI*Tammikatin Cavatina Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
207 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO 43498 FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
208 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO 80380 FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
209 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 1405716 FI*Villan Priima Prinsessa Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x FI*Villan Magic Melody (SIB as 09 24)
210 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 1508626 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
211 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 1508290 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
212 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO 43501 FI*Abbas-Coons Christian Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
213 TUA I / TUA n FI SRK RX 1300344 FI*Josmarin Innusha Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya KM BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
213 TUA I / TUA n FI SRK RX 1300344 FI*Josmarin Innusha Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
214 TUA I / TUA n FI SK LO 1405402 FI*Josmarin Jazmenia Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
215 TUA I / TUA a FI SK LO 1508427 FI*Josmarin Kinder Bueno Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
216 TUA I / TUA n FI SK LO 1508421 FI*Josmarin Leia Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya TUA n 09/ TUA II
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
217 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 1301839 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
218 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 1508571 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
218 TUA III / TUA a 24 FI SK LO 1508571 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Määrittely Carin Sahlberg TUA III/TUA n 24
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
219 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 1508570 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
219 TUA III / TUA a 24 FI SK LO 1508570 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Määrittely Carin Sahlberg TUA III/TUA n 24
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
220 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO 42649 FI*Felesin DeaAmoris Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
220 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO 42649 FI*Felesin DeaAmoris Naaras Siitos
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
221 TUA V / TUA e FI SRK RX 1403414 FI*Lumiris Benjameow Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
222 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 1507873 FI*Felesin Amicus Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
223 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 1507869 FI*Felesin Gratus Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
224 TUA VI / TUA d 09 24 FIN SRK LO 75871 FIN*Josmarin Azarias Uros Kastraatti Joëlle Monney EX1 CAP
FIN*Kuutuulen Kedar (TUA ns) x FIN*Elekatin Gisella (TUA f 09 24)
224 TUA VI / TUA d 09 24 FIN SRK LO 75871 FIN*Josmarin Azarias Uros Veteraani Carin Sahlberg 4
FIN*Kuutuulen Kedar (TUA ns) x FIN*Elekatin Gisella (TUA f 09 24)
225 TUA VII / TUA as 24 FI SRK LO 1402648 FI*Elekatin Superman Uros Avoin Joëlle Monney EX1 No Cert
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
225 TUA VII / TUA as 24 FI SRK LO 1402648 FI*Elekatin Superman Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
226 TUA VII / TUA ns FI SK LO 1508569 FI*Felesin Ville Valo Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1 NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
227 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 1300345 FI*Josmarin Ieremija Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
227 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 1300345 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
228 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1405400 FI*Josmarin Jedrus Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
229 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 1508428 FI*Josmarin Kismet Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
230 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1508420 FI*Josmarin Lancelot Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX3
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
231 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1508419 FI*Josmarin Legolas Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM BIS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
232 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1404927 FI*Gildemin Bailey's King Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
233 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 1300718 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Veikko Saarela Abs
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
234 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 1508038 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Semiramisin Ak Reshid (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Jamil (TUV f)
235 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 1405807 Avyonah Blueberry Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
236 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
237 ABY n FI SK LO 1405207 FI*Link Modunia Mgodi Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
238 ABY n FI SK LO 1405346 FI*Link Monaimba Om Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
239 ABY n FI SRK LO 37328 Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM BIV NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
240 ABY n FI SRK LO 39993 FI*Laire Valar Lorien Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
241 ABY n FI SRK LO 40343 Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
242 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Veikko Saarela 1 NOM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
243 ABY a FIN SRK LO 35337 FIN*Link Monifa Mosi Uros Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM
S*Rackarkatten's Blue Sunny Boy (ABY a) x FIN*Link Ayana (ABY o)
244 ABY o FI SRK LO 1301583 FI*Laire Gelir Laer Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB NOM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
245 ABY p FI SK LO 1507633 FI*Laire Melian Marilla Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Laire Maiar Melian (ABY o)
246 BEN n 22 FI SK LO 1405280 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC BIV
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
247 BEN n 22 FI SK RX 1509452 Piparmintun Aada Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX2
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
248 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 NOM
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
249 BEN n 24 FI SK RX 1507099 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1 BIV NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
250 BEN n 24 FI SK RX 1507175 FI*Sugarbabes Bastet Naaras Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX3
Oceanerix Vulcan (BEN n 24 32) x Raquel (BEN n 24)
251 BEN n 24 FI SK RX 1508192 S*KungsgardenCats Greenpeace Naaras Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX2
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
252 BEN n 24 FI SK RX 1509465 CattiCartano Purrly Bay Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
253 BEN n 24 FI SRK LO 1300710 MyArt Premier Rose Diamond Naaras International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
254 BEN n 24 FI SK LO 1507567 Vaniljaviidakon Mineraali Uros Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
Nordicwild Arne Findusson (BEN n 24) x Jicarilla Apun Anubi (BEN n 24)
255 BEN n 24 FI SK LO 1406271 Mountrose Ursula Naaras Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP BIV
Africasia Alaska (BEN n 24 32) x Africasia The Pink Orchid (BEN n 24)
256 BEN n 22 33 FI SK RX 1508604 CattiCartano Crystal Heels Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
257 BEN n 24 32 FI SK LO 1509453 Silverglam Gispa Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
Kiabindhi Atmosphere of Silverglam (BEN n 24 32) x Bencan Ice Cinders (BEN n 24 32)
258 BEN n 24 33 FI SK RX 1508594 Piparmintun Ben Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
259 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 1405295 ES*Bellabonny Touchstone Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB BIV
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
260 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX2
LV*Fairy Dream Urris (BML bs 11) x Tidernas Nyponros (BML fs 11 31)
261 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1404761 ES*Bellabonny Sylvana Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
262 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Veikko Saarela 3
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
263 BRI n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
264 BRI a FI SRK LO 1300232 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS BIV
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
265 BRI a FI SRK LO 1404396 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
266 BRI a FI SK LO 1506596 FI*Feronian Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Freya (BSH c)
267 BRI a FI SRK RX 38991 FI*Rhinestone's Tobias Tomcat Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
EE*Mark Antony Feretty (BSH a) x FI*Aleksandra's Gagara (BSH g)
268 BRI d FI SRK LO 1300853 Chieftain of Noblesse Oblige Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
269 BRI e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
270 BRI f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
271 BRI f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
272 BRI f FI SRK RX 1300766 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
273 BRI f FI SRK LO 1404072 FI*Coventry's June Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum Abs
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
274 BRI f FI SRK LO 40688 FI*Feronian Gabriella Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX2
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
275 BRI g FIN SRK LO 33059 FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
275 BRI g FIN SRK LO 33059 FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
276 BRI h FI SK LO 1406061 FI*Coventry's Lily-Rose Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 No Cert
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
277 BRI a 22 FI SK LO 1406122 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
278 BRI ns 11 FI SRK LO 37722 FI*Gnome's Britannia Silver Uros International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
279 BRI b 33 FI SK LO 1508362 FI*RoundFace's Real Esperanza Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
280 BUR n FI SRK LO 1302005 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
281 BUR n FI SRK LO 42624 Isä-Brownin Ushuaia Uros Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB NOM BIS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
282 BUR a FI SK LO 1508460 FI*Aficats Emil i Lönneberga Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1 NOM
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Aficats Dream Come True (BUR g)
283 BUR a FI SK LO 1507973 FI*Korennon Kassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*Korennon Suffeli (BUR a)
284 BUR b FI SRK LO 39981 FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
285 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
286 BUR b FI SRK LO 1403523 FI*Almond's Domino Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi (BUR c)
287 BUR b FI SRK LO 1404160 FI*Pardofelis Romy Schneider Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC BIV
Burmaby's Cappuccino (BUR b) x FI*Pardofelis Quu-Quu (BUR n)
288 BUR b Dashers Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM BIS
NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW (BUR b) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
289 BUR c FI SK LO 1508700 FI*Feirefiz I Like It Heavy Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
290 BUR d FIN SRK LO 28804 FIN*Seirene Gordias Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
290 BUR d FIN SRK LO 28804 FIN*Seirene Gordias Uros Veteraani Veikko Saarela 4
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
291 BUR e FI SRK LO 1403559 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
292 BUR e FI SK LO 1508701 FI*Feirefiz Mayhem Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 NOM BIS
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
293 BUR f FI SRK LO 1403600 FI*Topisan Daisy-Onneli Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Almond's Xanthia (BUR n)
294 BUR f FI SK LO 1406536 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
295 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras International Premior Natalia Sidorova EX2
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
296 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW Naaras International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB NOM
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
297 BUR h FI SK LO 1506584 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
298 BUR h FI SRK LO 39984 HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
299 BUR h FI SRK LO 41004 FI*Cattish Olympos Zeus Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
300 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
300 BUR j FIN SRK LO 30049 FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Veikko Saarela 5
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
301 CHA FI SRK LO 1301747 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Grand International Champion Natalia Sidorova EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
302 CRX I / CRX as FI SRK LO 38853 FI*Tajomer Blue Monday Uros Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FIN*Darling-Isis' Clouded Dream (CRX g)
303 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1508194 Ridgways Big Bang of Windseeker Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC NOM
2000Cats Sundance (CRX d 09) x Ridgways Twinkle Lucky Star (CRX a 01)
304 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1508189 Penottie van Berkendonck Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 NOM
DK*Løveid Pantalaimon (CRX n 03) x NL*Mon Bijou van Berkendonck (CRX fs 03)
305 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 39913 FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Grand International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPS NOM
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
306 CRX III / CRX f FI SK LO 1508440 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
307 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1406114 FI*Ballerina's Prince Florimund Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
308 CRX V / CRX a 23 FI SRK LO 1301786 FI*Tajomer Hello Kitty Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FIN*Darling-Isis' Clouded Dream (CRX g)
309 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
310 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 1406508 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
311 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
312 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 1403509 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
313 DRX I / DRX a FI SK LO 1507418 FI*Åbodas Yasu Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Dena (DRX b 33)
314 DRX I / DRX n FI SK RX 1508706 FI*Fairy-Story's Obsession Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's Imagine (DRX f 32)
315 DRX III / DRX gs FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
316 DRX III / DRX f FI SK LO 1507419 FI*Åbodas Fiida Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Dena (DRX b 33)
317 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO 40039 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
318 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX 33872 FIN*DonAmen Minoque Naaras International Premior Jarmo Räihä Abs
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
319 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 1403551 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras International Champion Henry Hornell Abs
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
320 EUR n FI SRK LO 40364 FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
321 EUR n FIN SRK RX 31533 FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
322 EUR a FI SRK LO 38536 FI*Kissakallion Nadianna Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
323 EUR n 22 FIN SRK RX 28660 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
324 EUR n 22 FI SRK RX 1403139 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
325 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
325 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
326 EUR d 22 FI SRK RX 40267 FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
327 EUR d 22 FIN SRK RX 32261 Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
328 EUR f 22 FIN SRK RX 35485 FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
328 EUR f 22 FIN SRK RX 35485 FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
329 EUR f 22 FI SRK RX 1403140 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
330 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Champion Natalia Sidorova EX1 CACS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
331 EUR f 24 FIN SRK LO 33023 FIN*Feronian Uncinia Bella Naaras Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
FIN*Feronian Melianthus Major (EUR n 24) x FIN*Castlemoor's Countess Celia (EUR f 24)
331 EUR f 24 FIN SRK LO 33023 FIN*Feronian Uncinia Bella Naaras Veteraani Veikko Saarela 4
FIN*Feronian Melianthus Major (EUR n 24) x FIN*Castlemoor's Countess Celia (EUR f 24)
332 EUR as 23 FI SK RX 1405777 FI*Kiipun Shadow of the Wind Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
333 JBT f 01 62 FI SRK RX 90899 DK-Timian Tsubaki Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
334 JBT n 01 21 FI SRK RX 37439 FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM BIV
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
335 JBT n 01 21 FI SRK RX 37437 FI*Kassaran Shiawase no Kanpai Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
336 JBT a 03 24 FI SRK RX 39496 FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
337 JBT a 03 24 FI SRK RX 39498 FI*Kassaran Uchikake Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
338 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
339 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
340 KOR FI SK LO 1406296 FI*Cisseli's Pong Sai Nang Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Vipada Tay-Wee (KOR )
341 KOR FI SK LO 1507490 FI*Tatsutan Xaver Parah-Sara Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
342 KOR FI SK LO 1507491 FI*Tatsutan Xiu Udarah-Tejah Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX2
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
343 KOR FIN SRK LO 33730 FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM BIV NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
344 KOR FI SRK LO 35916 FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras Grand International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPS
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
345 KOR FIN SRK LO 34150 FIN*Chai-lai Wí-lai Naaras Grand International Premior Philippe de Guerny Ventura EX2
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x FIN*Poison's Rahng Wun Pi Sayt (KOR )
346 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 1405251 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
348 MAU ns 24 FI SK LO 1507646 FI*Ausare Chandani Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Ausare Burraburiash (MAU ns 24) x FI*Iltavilli Iseret Isis (MAU ns)
349 MAU ns 24 FI SRK LO 1403456 FI*Ausare Burraburiash Uros International Premior Carin Sahlberg Abs
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
350 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Natalia Sidorova KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
351 OCI n 24 FI SRK LO 42161 FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Natalia Sidorova KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
352 OCI a 24 FI SRK LO 1403819 FI*Punakuun Chili Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
353 OCI a 24 FI SK LO 1508248 FI*Amare-Cattus Aquarius Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Poseidonian Ocean Soul (OCI a 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
354 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
355 OCI b 24 FI SK LO 1507073 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
356 OCI b 24 FI SK LO 1508355 FI*Moosegrove Jäger Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
357 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
357 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
358 OCI b 24 FI SRK LO 42651 FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
359 OCI c 24 FI SK LO 1508249 FI*Amare-Cattus Arcturus Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Poseidonian Ocean Soul (OCI a 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
360 OCI bs 24 FI SK LO 1406497 FI*Moosegrove Iron Tiger Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ålivia Wilde (OCI bs 24)
361 RUS FI SRK LO 42022 FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Natalia Sidorova KM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
362 RUS FI SRK LO 1301929 Wynterwynd Moon River Uros Supreme Champion Natalia Sidorova KM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
363 RUS FI SK LO 1405991 Lirika Flor De Azur *ES Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
364 RUS FI SK LO 1507018 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC BIV
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
365 RUS FI SK LO 1507846 Ynahita Akvamarin, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1
Czar Pyotr von Rhiannon (RUS ) x Qui Vivra Verra's Anahita (RUS )
366 RUS FI SK LO 1507662 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
367 RUS FIN SRK LO 30473 FIN*Zarin Querido Mio Uros Supreme Premior Natalia Sidorova KM NOM
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
367 RUS FIN SRK LO 30473 FIN*Zarin Querido Mio Uros Veteraani Veikko Saarela 3
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
368 RUS FIN SRK LO 34201 FIN*Kheyron's Petrus Uros International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
369 RUS FI SRK LO 41675 FI*Zarin Fiorella Naaras International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB BIV
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin 4ever Primalux (RUS )
370 RUS FI SRK LO 90914 Dacats Vivian Naaras Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
Platina Luna's Blinken (RUS ) x Platina Luna Padme Amidala of Dacat (RUS )
371 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
372 SOM n FI SRK LO 1402645 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras International Champion Henry Hornell Abs
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
373 SOM n FI SK LO 1406018 Foxgarden's Baron Barnsby (*D) Uros Avoin Henry Hornell Abs
Foxgarden's Winter Whisky (*D) (ABY n) x Foxgarden's Qute Qalifé (*D) (SOM n)
374 SOM n FI SRK LO 1403208 FI*Foxkiss Cissa thalassina Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
375 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras International Premior Henry Hornell Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
376 SOM a FI SRK LO 1403393 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
377 SOM a FI SRK RX 36299 FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
378 SOM a FI SRK LO 1403207 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
379 SOM o FI SK LO 1506867 FI*Amajan Klara Kassandra Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
380 SPH I / SPH a FI SK LO 1404791 FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
FI*Tuiscalo's Lifeguard (SPH a) x LV*Otomi Beautiful Butterfly (SPH n 09 21 32)
381 SPH I / SPH a 21 FI SK LO 1404793 FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Tuiscalo's Lifeguard (SPH a) x LV*Otomi Beautiful Butterfly (SPH n 09 21 32)
382 SPH I / SPH n FI SK RX 1404601 FI*CiCi's Hildegard Hot Naaras Avoin Jarmo Räihä Abs
Catberry Maigums (SPH n) x Niobe Pyramid's Gold *ES (SPH f)
383 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 1507857 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
384 SPH V / SPH n 09 33 FI SK RX 1405808 Vigo of Bucked Naked Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
El Diablo Ti Amo Romanito (SPH n 09 21) x Phoebe of Bucked Naked (SPH n 32)
385 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1406406 FI*Hobbitqueen's Volans Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
386 SPH V / SPH a 03 32 FI SK RX 1508394 FI*Evilurbastet Pistachio Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
LV*Otomi Leonardo (SPH a 09 32) x Diva La Viva Damascus (SPH a 32)
387 SPH V / SPH f 32 FI SK RX 1508464 FI*Hobbitqueen's Winter Sunset Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Hobbitqueen's Emerald (SPH d 09 21 33) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
388 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM BIV NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
389 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK RX 40908 FI*Tutsi Absinthe Uros Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 No Cert
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FIN*Tutsi Lucy Liu (SPH f 09)
390 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
391 SPH V / SPH d 33 FI SK RX 1404602 FI*CiCi's Minos Mystery Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
Catberry Maigums (SPH n) x Niobe Pyramid's Gold *ES (SPH f)
392 BAL w 67 FI SRK LO 40179 FI*Willicon Liquirizia Naaras Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
393 BAL n FI SRK LO 40180 FI*Willicon La Strega d'Aprile Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
394 BAL b FI SRK LO 40025 FI*BaliDancer's Cool Mint Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
395 OLH b 24 FI SRK RX 1403176 FI*TaikaTomun Chili Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
FI*Noxx Xabier Prieto (OSH b 24) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)