Omakissa
RUROK 29.08.2015
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.8.2015 Loppuu 29.8.2015
Ilmoittautuminen alkaa 8.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 31.7.2015
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.8.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Hyvinkään Wanha Villatehdas
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen p.050-5340810
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Pääassistentti:Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221
Lisätietoja Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 31.7.2015 mennessä  
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa osoitteeseen Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN, ei sähköposti ilmoittautumisia.  Kuitti näyttelymaksusta liitetään ilmoittautumisen mukaan ja molemmille päiville omat ilmoittautumislomakkeet. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäykseen.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 31.7.2015 jälkeen.
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 500 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut:
Näyttelymaksu 37é / kissa, väri ja siitostarkastus luokka erikseen 37 é ja arvostelun yhteydessä 10 é. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10 é/kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Ilmoittautuminen on sitova.
RUROKin jäsenet 34 é / kissa.
Huomioithan että vain yksi leimakortti/päivä/omistaja!
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3 € jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4 €
 
Ruusukeet ovat maksullisia seuraavasti: serttiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, ex 2 ja pienet ruusukkeet 2 €.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
Näyttelyluokat: 1 -17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen omakissan kautta.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 102 101 0 0 0
2 161 158 0 0 0
3 98 98 0 0 0
4 119 117 0 0 0
Kotikissat 32 32 0 0 0
Yhteensä 512 506 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
2 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 1 (SC) Nordström Lena KM BIV
2 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
3 EXO n FI*Chevhill's Italian Gigolo 1 Uros 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
4 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC NOM
5 EXO ns FI*Chevhill's Eloise 1 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB NOM BIS
7 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB NOM BIS
8 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend 1 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1 BIV NOM
9 EXO n 22 FI*AzuLejo's Edema Ruh 1 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
10 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
11 EXO n 24 FI*Aamukasteen Finland Maiden 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
12 EXO f 22 FI*Chevhill's Italian Style 1 Naaras 7 (CH) Monney Joëlle EX1 CACIB
13 EXO f 22 FI*Cherish's Pudding 1 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 NOM
14 EXO f 24 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl 1 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
15 EXO n 03 22 FI*Chevhill's Melker 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
16 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
17 EXO d 03 22 FI*AzuLejo's Troy Traviata 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
18 EXO d 03 24 FI*Elrikan Garfield Gold 1 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
19 EXO d 21 33 Ayser's Eros 1 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
20 EXO g 21 33 Ayser's Elektra 1 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 NOM
21 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS
22 PER n FI*Chevhill's Svarte Petter 1 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
23 PER a FI*Chevhill's Blue Night 1 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
24 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 NOM BIS
25 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia 1 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
26 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
27 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
28 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 2 (SP) Monney Joëlle KM
29 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB NOM BIS
30 PER a 01 FIN*Buubu's Varliga Herlof 1 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
30 PER a 01 FIN*Buubu's Varliga Herlof 1 Uros 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena 1 NOM BIS
31 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 2 (SP) Monney Joëlle Abs
31 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena Abs
32 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Nordström Lena KM NOM
33 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB
34 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
35 PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito 1 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
36 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB NOM BIS
37 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
38 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
39 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI*Murmelin Dexter 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
40 ACS VI / ACS g 03 FI*Murmelin Fiona 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko ACS IV / ACS a 03 22
41 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 8 (PR) Monney Joëlle EX1 CAPIB
42 MCO II / MCO n 09 FI*Mahtitassun Bööna 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX3
43 MCO II / MCO n 09 FI*RoseLion's Dream Girl 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX2
44 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
45 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Nana 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 BIV
46 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB NOM
47 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
48 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
49 MCO III / MCO n 23 FI*Laramillan Kinuski 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
50 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
51 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM BIV NOM
51 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
52 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
53 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
54 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Zone Raider 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena Abs
55 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
56 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Jesse James 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
57 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB BIV NOM
58 MCO IV / MCO n 09 22 FI*RoseLion's Dream Baby 2 Uros 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP
59 MCO IV / MCO n 09 24 FI*RoseLion's Dream Lover 2 Uros 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC NOM
60 MCO IV / MCO n 02 21 62 Winona Ryder Kian Cats*RU *** 2 Naaras 9 (Avoin) Monney Joëlle Abs
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Cakulha 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX2
62 MCO IV / MCO n 09 23 FI*LovelyLife Movie's Maverick 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX4
63 MCO IV / MCO n 09 22 Wookiee Grey Claws*RU, JW 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1 BIV NOM BIS
64 MCO IV / MCO a 09 22 FI*LovelyLife New Ages Nemo 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 BIV
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX2
66 MCO IV / MCO a 09 22 FI*LovelyLife New Ages Nuppu 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle Abs
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 4 (GIP) Monney Joëlle EX1 CAPS NOM
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX2
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fiona 2 Naaras 10 (KAS) Monney Joëlle Abs
70 MCO V / MCO f FI*LovelyLife Heartbeat Hertta 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena Abs
71 MCO V / MCO d 22 FI*LovelyLife Okey-Dokey Obelix 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 BIV
72 MCO V / MCO f 23 FI*LovelyLife Okey-Dokey Opri 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
73 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX3
74 MCO V / MCO f 22 Zosia Dwa Formaty*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
75 MCO VI / MCO e 09 Merlin Leonilacoon*RU, DVM 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
76 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV NOM
77 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
78 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
79 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
79 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
80 MCO VI / MCO e 09 23 FI*Stout-hearted Rafael 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
81 MCO VI / MCO e 09 23 FI*LovelyLife New Ages Nuutti 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
82 MCO VI / MCO g 09 23 FI*LovelyLife New Ages Niisku 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
83 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife Okey-Dokey Olga 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
84 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta Abs
85 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV
85 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
86 MCO VII / MCO ns 22 Dynamicats Mr Bojangles 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
87 MCO VII / MCO ns Klondike Shaggy Angel*RU 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
88 MCO VII / MCO ds 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
88 MCO VII / MCO ds 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi 2 Uros 13c (Määrittely) Sahlberg Carin MCO VII/ds 22
89 MCO VII / MCO ds 22 FI*DiamondTails' Michael Monroe 2 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
90 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
92 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV
93 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
94 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
94 MCO VIII / MCO es 03 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla 2 Uros 13c (Määrittely) Sahlberg Carin MCO VIII/ds 22 03
95 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
96 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Taleak's MC J´Aruba 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
97 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
98 MCO VIII / MCO gs 03 FI*Taleak's MC Desigual 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
99 MCO IX / MCO w 62 FI*DraCoon I am Yours Mimosa 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
100 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
101 NEM II / NEM n 09 21 Christopher Sariola 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko Abs
102 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM BIS
103 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
104 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
105 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
106 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
107 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
108 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
109 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko Abs
109 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
110 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
111 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV NOM
111 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
112 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
113 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Siniidan Minuet of Forest 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
115 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
116 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
118 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Heinuntuvan Hentunlikka 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
119 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM
120 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
121 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB NOM
121 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
122 NFO V / NFO d FI*Lolcat's Prince Philip 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
122 NFO V / NFO d 23 FI*Lolcat's Prince Philip 2 Uros 13c (Määrittely) Sahlberg Carin NFO V / NFO d
123 NFO V / NFO f 22 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin NFO V/f 24
123 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV
124 NFO V / NFO f 24 FI*GoldenFurry's First Kiss 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX3
125 NFO V / NFO f FI*GoldenFurry's First Steps 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
126 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM
127 NFO VI / NFO f 09 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
128 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
129 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS NOM
130 NFO VII / NFO ds FI*Catpros Altai anemone 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
131 NFO VII / NFO es FI*Kujakeikarin Quentin 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
132 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
133 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
134 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
135 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV NOM
136 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
137 RAG n FI*Erkatin Roosa Ramona 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
138 RAG n FI*Barfait's Sunrise 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
139 RAG a Dandydolls Sir Raikku 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
140 RAG a FI*Snowrag Skeeter Rabbit 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
141 RAG a FI*Utuinen Knock Out With Hope 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV
142 RAG a FI*Utuinen Wynaut 2 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
143 RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
144 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
145 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
146 RAG n 03 FI*Ragtail Ilona 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
147 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
148 RAG n 04 FI*Tiridoll's Fifty Shades Of...Love 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
149 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS NOM
150 RAG a 03 FI*Tiridoll's Fifty shades of....blue 2 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
151 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
152 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
153 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX3
154 RAG a 04 FI*Dollyblues Stairway To Heaven 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
155 RAG a 04 FI*Tiridoll's Dancing in to the Dreams 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
156 RAG a 04 FI*Tiridoll's Fifty Shades Of...Shadow 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
157 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
158 RAG e 03 FI*Tiridoll's You Steal My Heart 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 NOM
159 RAG e 03 FI*Fannidolls Keen Knapweed 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
160 RAG f 03 FI*Utuinen Tirlittan 2 Naaras 8 (PR) Nordström Lena EX1 CAPIB
161 RAG f 04 FI*Fannidolls Sparkly Saphire 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
162 RAG g 04 FI*Fannidolls Soft Emelie 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
163 SBI n FI*Mion Tamaj 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
164 SBI n FI*PurringBeauty's Danielle 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV
165 SBI n FI*Harebell Lancelot 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
166 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
167 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM BIS
168 SBI a FI*Ziazan Interstellar 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
169 SBI b FI*Harebell Luminous 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
170 SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly 2 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
171 SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
172 SBI d FI*Annmark Benji 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
173 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
173 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
174 SBI d FI*Canth's Xander 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
175 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
176 SBI f FI*Harebell Luna 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
177 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
178 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
179 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
180 SBI n 21 FI*Vongoivan Geo 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
181 SBI n 21 FI*Magnificat Lumo 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
182 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
183 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB BIV NOM
183 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM
184 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
185 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 2 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
186 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 NOM
187 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP NOM
188 SBI c 21 FI*Canth's Taika 2 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
189 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 4 (GIP) Hornell Henry Abs
190 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
191 SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
192 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
193 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 1 (SC) Nordström Lena KM
194 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Nordström Lena KM BIV NOM BIS
195 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Salome 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
196 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Tirsa 2 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
197 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Peppi Pitkätossu 2 Naaras 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
198 SIB IV / SIB a 01 21 64 FI*Villan Jahuu 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
199 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan RokkiMimmi 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
200 SIB V / SIB f 22 FI*Amurin Ufara 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
201 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
202 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Cassia 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
203 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
204 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
205 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM
206 SIB VII / SIB ns 24 FI*Tammikatin Cavatina 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
207 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX2
208 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
209 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Villan Priima Prinsessa 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
210 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
211 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV
212 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
213 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM BIV
213 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
214 TUA I / TUA n FI*Josmarin Jazmenia 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
215 TUA I / TUA a FI*Josmarin Kinder Bueno 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
216 TUA I / TUA n FI*Josmarin Leia 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena TUA n 09/ TUA II
217 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
218 TUA III / TUA a 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 13c (Määrittely) Sahlberg Carin TUA III/TUA n 24
218 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV
219 TUA III / TUA a 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin TUA III/TUA n 24
219 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
220 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta Abs
221 TUA V / TUA e FI*Lumiris Benjameow 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
222 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amicus 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
223 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Gratus 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
224 TUA VI / TUA d 09 24 FIN*Josmarin Azarias 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
224 TUA VI / TUA d 09 24 FIN*Josmarin Azarias 2 Uros 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP
225 TUA VII / TUA as 24 FI*Elekatin Superman 2 Uros 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 No Cert
225 TUA VII / TUA as 24 FI*Elekatin Superman 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
226 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 NOM
227 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM
227 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
228 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
229 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Kismet 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
230 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Lancelot 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX3
231 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV NOM BIS
232 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
233 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko Abs
234 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
235 TUV g 61-63 / TUV g 61 Avyonah Blueberry 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
236 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM
237 ABY n FI*Link Modunia Mgodi 3 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
238 ABY n FI*Link Monaimba Om 3 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
239 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM
240 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
241 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
242 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
243 ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe KM
244 ABY o FI*Laire Gelir Laer 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB NOM
245 ABY p FI*Laire Melian Marilla 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
246 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC BIV
247 BEN n 22 Piparmintun Aada 3 Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX2
248 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
249 BEN n 24 FI*Alcarinqua Demeter 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM
250 BEN n 24 FI*Sugarbabes Bastet 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX3
251 BEN n 24 S*KungsgardenCats Greenpeace 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX2
252 BEN n 24 CattiCartano Purrly Bay 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
253 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
254 BEN n 24 Vaniljaviidakon Mineraali 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
255 BEN n 24 Mountrose Ursula 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP BIV
256 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
257 BEN n 24 32 Silverglam Gispa 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
258 BEN n 24 33 Piparmintun Ben 3 Uros 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
259 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB BIV
260 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá 3 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX2
261 BML I / BML ns 11 31 ES*Bellabonny Sylvana 3 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
262 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
263 BRI n FI*Feronian Gaia 3 Uros 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
264 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS BIV
265 BRI a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
266 BRI a FI*Feronian Jade 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
267 BRI a FI*Rhinestone's Tobias Tomcat 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
268 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
269 BRI e FI*Feronian Ivory 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC NOM
270 BRI f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
271 BRI f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB BIV NOM
272 BRI f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
273 BRI f FI*Coventry's June 3 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie Abs
274 BRI f FI*Feronian Gabriella 3 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX2
275 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM NOM
275 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
276 BRI h FI*Coventry's Lily-Rose 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 No Cert
277 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
278 BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
279 BRI b 33 FI*RoundFace's Real Esperanza 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
280 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
281 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB NOM BIS
282 BUR a FI*Aficats Emil i Lönneberga 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
283 BUR a FI*Korennon Kassiopeia 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
284 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
285 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
286 BUR b FI*Almond's Domino 3 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
287 BUR b FI*Pardofelis Romy Schneider 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC BIV
288 BUR b Dashers Magic Valley*RU 3 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
289 BUR c FI*Feirefiz I Like It Heavy 3 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
290 BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
290 BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 4
291 BUR e FI*Karvanverran Ofelia 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
292 BUR e FI*Feirefiz Mayhem 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM BIS
293 BUR f FI*Topisan Daisy-Onneli 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
294 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
295 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX2
296 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM
297 BUR h FI*Seirene Sugar Babe 3 Naaras 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1
298 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe KM
299 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
300 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
300 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 5
301 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
302 CRX I / CRX as FI*Tajomer Blue Monday 3 Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
303 CRX II / CRX n 09 Ridgways Big Bang of Windseeker 3 Uros 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC NOM
304 CRX II / CRX b 09 Penottie van Berkendonck 3 Naaras 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
305 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAPS NOM
306 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
307 CRX IV / CRX d 03 FI*Ballerina's Prince Florimund 3 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
308 CRX V / CRX a 23 FI*Tajomer Hello Kitty 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
309 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB NOM
310 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
311 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 3 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
312 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
313 DRX I / DRX a FI*Åbodas Yasu 3 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
314 DRX I / DRX n FI*Fairy-Story's Obsession 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
315 DRX III / DRX gs FI*Åbodas Taiga 3 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
316 DRX III / DRX f FI*Åbodas Fiida 3 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
317 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
318 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo Abs
319 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce 3 Naaras 5 (IC) Hornell Henry Abs
320 EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
321 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
322 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
323 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
324 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Aurelia 3 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
325 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
325 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
326 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
327 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
328 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
328 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
329 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Aurora 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM
330 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
331 EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
331 EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 4
332 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
333 JBT f 01 62 DK-Timian Tsubaki 3 Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
334 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 3 Naaras 1 (SC) de Guerny Ventura Philippe KM BIV
335 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kanpai 3 Uros 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
336 JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 3 Uros 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
337 JBT a 03 24 FI*Kassaran Uchikake 3 Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
338 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) de Guerny Ventura Philippe KM BIV NOM BIS
339 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
340 KOR FI*Cisseli's Pong Sai Nang 3 Naaras 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1
341 KOR FI*Tatsutan Xaver Parah-Sara 3 Uros 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1
342 KOR FI*Tatsutan Xiu Udarah-Tejah 3 Uros 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX2
343 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe KM BIV NOM BIS
344 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAPS
345 KOR FIN*Chai-lai Wí-lai 3 Naaras 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe EX2
346 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM
348 MAU ns 24 FI*Ausare Chandani 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
349 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin Abs
350 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM BIS
351 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM
352 OCI a 24 FI*Punakuun Chili 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
353 OCI a 24 FI*Amare-Cattus Aquarius 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
354 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV NOM
355 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
356 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
357 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM
357 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
358 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
359 OCI c 24 FI*Amare-Cattus Arcturus 3 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
360 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
361 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM
362 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM
363 RUS Lirika Flor De Azur *ES 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
364 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC BIV
365 RUS Ynahita Akvamarin, CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
366 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
367 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM
367 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
368 RUS FIN*Kheyron's Petrus 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
369 RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB BIV
370 RUS Dacats Vivian 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
371 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
372 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 5 (IC) Hornell Henry Abs
373 SOM n Foxgarden's Baron Barnsby (*D) 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
374 SOM n FI*Foxkiss Cissa thalassina 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
375 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 6 (IP) Hornell Henry Abs
376 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
377 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
378 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
379 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
380 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
381 SPH I / SPH a 21 FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
382 SPH I / SPH n FI*CiCi's Hildegard Hot 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
383 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
384 SPH V / SPH n 09 33 Vigo of Bucked Naked 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
385 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Volans 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM
386 SPH V / SPH a 03 32 FI*Evilurbastet Pistachio 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
387 SPH V / SPH f 32 FI*Hobbitqueen's Winter Sunset 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
388 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM BIV NOM
389 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 No Cert
390 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
391 SPH V / SPH d 33 FI*CiCi's Minos Mystery 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
392 BAL w 67 FI*Willicon Liquirizia 4 Naaras 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
393 BAL n FI*Willicon La Strega d'Aprile 4 Naaras 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
394 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint 4 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
395 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
396 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
397 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM NOM BIS
398 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS NOM BIS
399 OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
400 OSH n FI*Moumouni Darth Vader 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
400 OSH n FI*Moumouni Darth Vader 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
401 OSH a FI*TaikaTomun Fio Filmaattinen 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
402 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM
403 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
404 OSH b FI*LoveOriental Scorpio 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
405 OSH b FI*Keskimaan Karma Is.. 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
406 OSH b FI*TaikaTomun Frodo Flirttailija 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV
407 OSH b FI*TaikaTomun Camomilla 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
408 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
409 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
410 OSH n 24 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
411 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
411 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
412 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
413 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera Abs
414 OSH a 22 FI*Moumouni Duchess of Devonshire 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
415 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
416 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 2 (SP) Vasilieva Vera KM
417 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS NOM BIS
417 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
418 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 No Cert
419 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce 4 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
420 OSH b 24 FI*Jalecat's PussyCat 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
420 OSH b 24 FI*Jalecat's PussyCat 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
421 OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
422 OSH b 25 FI*Jalecat's Winner Takes It All 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
423 OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
424 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Vasilieva Vera KM
425 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
426 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
427 OSH f 03 24 FI*Jalecat's X'tra Special Princess 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
428 SIA w 67 FI*Willicon White Wookie 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
429 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV
430 SIA n EE*Cassiopea Siaoricat 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
431 SIA n FI*Twist-Tiramisun Vamppi 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX2
432 SIA n FI*Willicon Loves Giraffes 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX3
433 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
433 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
434 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM
435 SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS NOM
436 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
437 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
438 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
439 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena Abs
439 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe Abs
440 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena Abs
441 HCL Robert Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 3
442 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
442 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe 1 NOM BIS
443 HCL Pirre Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena Abs
443 HCL Pirre Kotikissat Uros 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe Abs
444 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 1 NOM
444 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe 3
445 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle 1 NOM
446 HCL Juuso Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Zagorskaya Elena 2
447 HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle Abs
447 HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe Abs
448 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle 2
448 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe 2
450 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle Abs
451 HCS Josefiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna Abs
451 HCS Josefiina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe Abs
452 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 2
453 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 4
454 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 4
455 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 3
455 HCS Timantti Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe 4
456 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna Abs
457 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle 3
457 HCS Trina Kotikissat Uros 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe 1 NOM
458 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 4
458 HCS Tara Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe 2
459 HCS Elviira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 4
460 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 1 NOM BIS
460 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) de Guerny Ventura Philippe 3
461 MCO IV / MCO n 03 22 FI*TipTop Maine D Copy Cat 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX3
504 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
de Guerny Ventura Philippe BEN n 22, BEN n 24 33, BSH d, BSH n, BUR h, KOR, ABY a, CRX II, DRX IV, JBT a 03 24, JBT f 01 62, JBT n 01 21, JBT n 01 21 62, VET Kotikissat 38
Hornell Henry RAG a, RAG g 04, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI c 21, SBI d 21, SBI g, SBI h, NFO VIII, TUA IX, BUR j, EUR a, EUR n 22, EUR n 24, OCI a 24, CRX III, DRX I, DSP IV, SOM n, SOM o 39
Koskenkangas Marjatta SBI d, SBI f, MCO VI, MCO VIII, SIB V, SIB VII, TUA V 36
Lubrano Robert RAG h, RAG n, SBI n, SBI n 21, MCO VII, NFO IV, SIB VIII 34
Monney Joëlle EXO d 03 24, EXO f 22, EXO n 22, PER a 33, PER d 23, PER ds 22 62, PER f 03, PER n 03, PER w 62, MCO I, MCO IV, NFO I, TUA VI, TUA VII, HCS 37
Nordström Lena EXO d 21 33, EXO g 21 33, EXO n, EXO ns, PER a, PER n 21 33, PER n 22, PER n 33, RAG a 03, RAG e 03, RAG f 03, RAG f 04, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, SBI f 21, MCO II, MCO V, SIB III 39
Nyman Pia Tuomarioppilas Hanne Sofie Sneumilla 0
Räihä Jarmo BEN n 24 32, BSH a, BSH e, BSH g, BSH ns 11, BUR d, BUR e, BUR n, EUR as 23, EUR d 22, EUR n, CRX I, DSP III, SPH I, SPH V 31
Saarela Veikko RAG a 04, RAG n 03, TUV d 61-63, ACL V, ACS VI, MCO IX, NEM I, NEM II, NFO II, NFO III, NFO IX, SIB VI, VET 3, VET 4 40
Sahlberg Carin TUA III (13c), MCO VIII (13c), NFO V (13c), BEN n 22 33, BSH a 22, BSH b 33, EUR f 22, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, CRX IX, CRX V, CRX VI, SOM a, VET 1, VET 2 30
Sidorova Natalia BEN n 24, BSH h, BUR a, BUR f, CHA, EUR f 24, OCI n 24, ABY o, RUS 30
Sneum Hanne Sofie BML I, BSH f, BUR b, BUR c, MAN 53, OCI c 24, ABY n, ABY p, CRX IV, DRX III, SPH II 27
Vasilieva Vera BAL w 67, OLH d 24, OSH a 22, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 22, OSH b 24, OSH b 25, OSH bs 25, OSH f, OSH f 03, OSH f 03 24, OSH f 24, OSH n, OSH n 24, OSH n 25, SIA a, SIA b, SIA n 03 21, SIA w 67, HCL 30
Wilczek Anna EXO d 03 22, EXO f 24, EXO n 03 22, EXO n 24, EXO w 62, PER a 01, PER d 33, PER n, PER n 24, BAL b, BAL n, OLH b 24, OSH a, OSH b, OSH f 22, SIA n, SIA n 03, HCL, HCS 38
Zagorskaya Elena TUV g 61-63, ACS IV, ACS VI, MCO III, NFO V, NFO VI, NFO VII, SIB II, SIB IV, TUA I, TUA III, HCL, VET 1 41
15 tuomaria.