Kes-Kis 76. kansainvälinen kissanäyttely 14.06.2015
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 14.6.2015 Loppuu 14.6.2015
Ilmoittautuminen alkaa 14.3.2015 Ilmoittautuminen loppuu 11.5.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.5.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 310   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jämsän jäähalli
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö, myyntipaikat ja rotupöydät: Sanna Snellman-Junna,
sanna.snellman.junna@gmail.com, puh. 040 964 7447 (iltaisin)
Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.

Näyttelysihteeri: Susanna Piispanen, susanna.piispanen@keskis.net
osoite: Pappilantie 8 a 2, 40900 Säynätsalo
puh: 050 328 6888 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.

Raha-asiat: Päivi Tammelin, paivi.tammelin@keskis.net

Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen, assistentit@keskis.net
Lisätietoja Ilmoittautuminen: Mikäli kissa osallistuu kahteen luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen molempiin luokkiin.
Vain luokka- ja värimuutokset ovat mahdollisia 11.5.2015 jälkeen.
 
Näyttelymaksu: 37 / 33 euroa. Näyttelymaksun eräpäivä on näyttelyssämme sama kuin ilmoittautumispäivä! Myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Viitenumeroa on ehdottomasti käytettävä.
Peruuttamattomat ja maksamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta.

Leimakortit: Leimakortit ovat käytössä. Leimakortti lähetettävä välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakortin tulee olla perillä viimeistään viikon kuluessa ilmoittautumispäivästä! Mikäli leimakortti saapuu myöhässä, voidaan ilmoittautuminen hylätä.

Kes-Kis pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta
kategorioittain näyttelymaksun/leimakortin saapumispäivän perusteella.

Ruusukkeet ja näyttelyluettelo: näyttelymaksu sisältää ruusukkeet ja näyttelyluettelon.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 75
2 108
3 61
4 63
Kotikissat 3
Yhteensä 310

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Premior Katarina Báliková EX1 CAPIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Supreme Champion Katarina Báliková KM
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Champion Katarina Báliková EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Champion Katarina Báliková EX1 CACIB NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO f 22 FI SK LO 15 FI*Cherish's Pudding Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO g 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's Oatcake Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 NOM
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
8 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS NOM
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
9 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Katarina Báliková Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
10 PER n FI SK LO 15 FI*Cherish's Oreo Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
11 PER n FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Nightwish Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX2
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
12 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
13 PER d FI SK LO 14 FI*Kultaviiksen Magic Slim Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
14 PER d FI SK LO 15 Vitas Little Desire of Venuksen Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 NOM
Steeplechase Hotrod (PER d 22) x Go-Teekatz Play Me a Song (PER d 03)
15 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Supreme Premior Katarina Báliková KM
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
15 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Veteraani Charles Spijker 2
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
16 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
17 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
18 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
19 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
20 PER fs 22 62 FI SK LO 15 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
21 PER f 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
22 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
22 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Charles Spijker 1 NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
23 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
23 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Veteraani Charles Spijker 1 NOM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
24 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB NOM
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
24 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
25 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
26 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB NOM
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
26 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Charles Spijker 2
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
27 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
28 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
29 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
30 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Enzahin No Compromise Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
31 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
32 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS NOM
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
33 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
34 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
35 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*RoseLion's Dream Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
36 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
37 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
38 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
38 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 2
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
39 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
40 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 Løve Hulen's Rumba Naaras International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB
NL*Dynamicats Glitter & Grease (MCO ns 22) x Løve Hulen's Special Passion (MCO n 22)
41 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
42 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
43 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
44 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
45 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Ameliinan Ringo Uros Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Ameliinan Hyacinthe (MCO n 09 22)
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
47 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Indiana Jones Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
49 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB BIV NOM
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
50 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 14 FI*Magnificat RED VELVET Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FIN*Mibella's Curious Celeste (MCO f)
51 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
52 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Karenza Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x Løve Hulen's Rumba (MCO n 22)
53 MCO V / MCO f FI SK LO 15 FI*Vuorensinen Rosetta Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x Long Island Arkiza*PL (MCO d)
54 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
55 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
56 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Baloo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Majestic Royal of Overlord (MCO d 22) x Long Island Arkiza*PL (MCO d)
57 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen Abs
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
58 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS BIV NOM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
59 MCO VI / MCO f 09 24 FI SRK RX A'Eileen Nova Axis Star, CZ Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Supernova Rahjah (MCO n 09 23) x Aqua-Cat's Reality (MCO g 09 23)
60 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Champion Satu Hämäläinen Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
61 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
62 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Champion Satu Hämäläinen EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
63 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
64 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 14 FI*Marskin Greta Garbo Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Brianna (MCO d 09 22)
65 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
66 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
67 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
68 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Premior Satu Hämäläinen Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB NOM BIS
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
70 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
71 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
72 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Lucky Lordi Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
73 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
74 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
75 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
76 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
77 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
78 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
79 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
80 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Made Like This Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
81 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
82 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras International Champion Charles Spijker Abs
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
83 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
84 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 NOM
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
85 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
86 NEM II / NEM ns 03 21 FI SRK LO FI*Eswood A Smooth Cloud Naaras Champion Iréne Eek Magnusson Abs
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
87 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
88 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Priin Adorable Venni Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*FeliMau Chili (NEM n 09 21)
89 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Charles Spijker KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
90 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
91 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
92 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Jack Daniel's Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
93 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
94 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
95 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Charles Spijker EX2
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
96 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
97 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS BIV
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
98 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
98 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
99 NFO IV / NFO a 09 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Halko Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
100 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
101 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
102 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
103 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jarkko Valtee Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX3
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
104 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
105 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
106 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 IT*Norr Venn's Your Summer Dream Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
(N)Migoto's Victor (NFO n 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
107 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Raudaskosken Ka-Boom Curiosity Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Ronny Silvertroll av Senja (NFO ns 09 23) x FI*JustSpecial In Love Again (NFO f 24)
108 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS BIV
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
109 NFO VI / NFO d 09 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Crossfire Uros Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
110 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Cederskogens Nellie Nefrit Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
Dwayne de Laïloken (NFO d 03 24) x S*Fridalas Digitalis (NFO f 22)
111 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Four Roses Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková Abs
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
112 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
113 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
114 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
115 NFO VI / NFO g 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Esmeralda Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FIN*Huiskulan Kaskisavu (NFO ns 23) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
116 NFO VII / NFO as FI SK LO 15 Adils av Isblomst (N) Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
(N)Skaujenta's Vemund (NFO ds 11) x (N)Fodnaheia's Amarone (NFO n 09 24)
117 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Supreme Premior Katarina Báliková KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
118 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS NOM BIS
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
119 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
119 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
120 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
121 RAG n FI SK LO 15 FI*Peukaloisen Dream of happiness Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
FI*Erkatin Don Carlos (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
122 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
123 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
124 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS NOM
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
125 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
126 RAG h FI SK LO 14 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
127 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
127 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM BIS
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
128 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Emija's Fresia Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
S*Norrtassen's Jonas (RAG n 03) x FI*Lounatuulen Dooris (RAG a 04)
129 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Ruuskatin Xake Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Supukan Igor (RAG d) x S*Provinsia River's Pepita Eclipse (RAG b 03)
130 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
131 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
132 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
NaorahDolls Maxy (RAG a 03) x FI*Collicatin Mexican Brownie (RAG n)
133 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
134 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB NOM
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
135 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Charles Spijker KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
136 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC NOM
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
137 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Never Höörd Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
138 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Katarina Báliková KM NOM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
139 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
139 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 2
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
140 RAG e 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin MrMuscle Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
141 SBI n FI SK LO 14 FI*Sydänyön Jo Vain! Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Sydänyön Gut Gelungene (SBI a)
142 SBI n FI SK LO 14 FI*Rais-Kis KitKat Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
143 SBI n FI SK LO 14 FI*Rais-Kis KissKiss Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
144 SBI n FI SRK LO FI*Vintti-Katin Brandon Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 No Cert
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
145 SBI n FIN SRK LO FIN*Touchant Lumière Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Touchant Fleur d'Amour (SBI n)
146 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
147 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
148 SBI b FI SRK LO 13 FI*Mimitan Triton Uros Avoin Satu Hämäläinen Abs
FIN*Kolmikulman Hercules (SBI e) x FI*Mimitan Angelic Afrodite (SBI b)
149 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
150 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
150 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 3
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
151 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
152 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
153 SBI n 21 FI SK LO 14 FI*Magnificat Luna Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FI*Magnificat Candy (SBI a)
154 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Uku-Man Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
155 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
156 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
157 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
158 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna Caribia Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
159 SIB II / SIB n 09 FI SRK RX 14 FI*Likimain A Hard Day's Night Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
160 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
161 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
162 SIB VI / SIB f 03 24 FI SK RX 14 FI*Likimain Baby Jane Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Goldenspot's Doron (SIB n 03 24) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
163 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 14 FI*Taigatassun Cha-Cha Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Goldenspot's Doron (SIB n 03 24) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
164 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS BIV NOM
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
164 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
165 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amicus Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
166 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
167 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
168 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
169 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Supreme Champion Charles Spijker KM
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
169 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 3
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
170 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
171 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
172 ABY n FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Desirée Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB NOM
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
173 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
174 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
175 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Premior Satu Hämäläinen Abs
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
175 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Abs
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
176 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
177 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
178 BEN n 24 FI SK RX 14 Guru Dude Dream Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC NOM
Summerside Rainmaker of Guru (BEN n 24) x Casarocca Shanti Takea (BEN n 22)
179 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
180 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*Leokatin Lystikäs Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
181 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*PurrGold Dolce Delia Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX2
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*PurrGold Amore Adora (BEN n 22)
182 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Hugo Boss Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV NOM
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
183 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
184 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
185 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
186 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Sylvana Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
187 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kimuli's Bellabonny Love Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x ES*Bellabonny Sylvana (BML ns 11 31)
188 BRI d FI SK LO 14 FI*Treselle's Buckthorn Juice Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
189 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS BIV
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
190 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
191 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
192 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
193 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
193 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
194 BUR b FI SRK LO 14 FI*Almond's Domino Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC BIV NOM
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi (BUR c)
195 BUR b FI SK LO 14 FI*Arkhitekton Alnwick Uros Avoin Charles Spijker EX2
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Grishina (BUR n)
196 BUR b FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyle Me Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
197 BUR b FI SK LO 15 FI*ZirCat's James Bond Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*ZirCat's Grand Canyon (BUR n) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
198 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Supreme Premior Charles Spijker KM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
198 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
199 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
200 BUR c FI SRK LO 14 FI*Beneloben Enjoy Emely Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Beneloben Dalissia (BUR b)
201 BUR e FI SRK LO FI*Ninelli's Nenu-Nenu Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
ES*Bellabonny Nutcracker (BUR c) x FIN*Ninelli's Jippi-a-Jee (BUR f)
202 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS NOM
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
203 BUR j FI SRK LO FI*Ninelli's Sylvi Suloinen Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FI*Ninelli's Nenu-Nenu (BUR e) x FIN*Ninelli's Kreisi Kelli (BUR n)
204 BUR j FI SRK LO FI*Beneloben Dorinna Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*Kaiuksen Filippa (BUR h)
205 CRX I / CRX c FI SK LO 14 FI*Spectrolite Tulkoon rakkaus Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Spectrolite Tango Desiré (CRX b 03)
206 CRX I / CRX ns FI SK LO 15 FI*Jip-Jap'n Little Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Jip-Jap'n Jaunty Jester (CRX ns) x FI*Artvan Chocolate Cookie (CRX bs)
207 CRX I / CRX ns FI SK LO 15 FI*Jip-Jap'n Miss Moneypenny Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV
FI*Jip-Jap'n Jaunty Jester (CRX ns) x FI*Jip-Jap'n Ekarite Eden (CRX as 09)
208 CRX I / CRX as FI SRK LO FI*Tajomer Blue Monday Uros Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FIN*Darling-Isis' Clouded Dream (CRX g)
209 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 Penottie van Berkendonck Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
DK*Løveid Pantalaimon (CRX n 03) x NL*Mon Bijou van Berkendonck (CRX fs 03)
210 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP NOM
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
211 CRX IV / CRX ds 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
212 CRX V / CRX a 23 FI SRK LO 13 FI*Tajomer Hello Kitty Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FIN*Darling-Isis' Clouded Dream (CRX g)
213 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
214 CRX VI / CRX n 09 24 FI SK LO 15 Antonio Pink Princess*PL Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai Abs
Simple the Best Zundeja*LT (CRX as 24) x PL*Cornish Point Nasturtia, JW (CRX f 02)
215 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
216 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB NOM
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
217 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
218 DRX I / DRX ns FI SRK LO FI*Minimiun Pikku Tipi Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
N*Ravnkroken Anthos (DRX n) x FIN*Tikrun Hiutale (DRX ns)
219 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS NOM
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
220 DRX IV / DRX f 09 FI SK RX 15 FI*Fairy-Story's Maleficent Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's ForgetMeNot (DRX f 09)
221 DRX VIII / DRX n 03 31 FI SRK LO FI*Fairy-Story's HipHipHooray Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Bluestreak DevonDream*PL (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
222 EUR n FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukernuppi Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai Abs
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
223 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
224 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
225 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
226 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
227 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
228 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
229 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
229 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Siitos
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
230 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Xabi Sana-Tanam Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
231 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Xaver Parah-Sara Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
232 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Xiu Udarah-Tejah Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX2
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
233 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS NOM
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
234 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
235 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
236 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
237 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
238 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS NOM
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
238 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
239 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
240 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Northern Spy Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
241 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM BIS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
242 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Martinic Supreme Selection Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Kukkatarhan Capsicum (OCI b 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
243 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Bella Dorotea Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
244 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
245 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Granuaile Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
246 OCI ns 24 FIN SRK RX Ozspots Sheelberight Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP NOM
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
247 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
248 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen Abs
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
249 RUS FI SK LO 14 FI*Hana-Bi Pimen Uros Avoin Satu Hämäläinen Abs
FI*Hana-Bi Mardi Gras (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
250 RUS FI SRK LO FI*Inkilee Miss Suvisilmä Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*NorthernBlue Jungle Boy (RUS ) x FI*Inkilee Punakaneli (RUS )
251 RUS FI SK LO 14 S*Kyanos Dreamsister Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
S*Mistlurens Isidor (RUS ) x S*Kyanos Bibi (RUS )
252 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
253 RUS FI SK LO 15 FI*NorthernBlue Lionheart Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
S*Grrr Aston Martin One (RUS ) x FIN*NorthernBlue Ebba Eager (RUS )
254 RUS FI SK LO 15 FI*Janatuisen La Tourterelle Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Marco of Happy Song (RUS ) x FI*Janatuisen La vie en rose (RUS )
255 RUS FI SK LO 15 Norma Jean de Caritates Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen Abs
Z-Uzor Hareza (RUS ) x Kremlinkatz AdaDeCaritates (RUS )
256 SIN FI SRK RX 14 Aiko Fán Gòu Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Yuki Fán Gòu (SIN ) x RO*Purgia Liberty (SIN )
257 SIN FI SK LO 14 FI*Chai-lai Adventurous Ada Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
258 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
259 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Jomini Jazaria Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
260 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
260 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
261 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
262 SOM a FI SK LO 15 FI*Kharn-Ka Gråharas Freya Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Myrtle Wilson (ABY a)
263 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
264 SPH V / SPH a 32 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Topaz Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
S*Zeldtrix Bat out of Hell (SPH e 32) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
265 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
266 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
FI*Willicon Lo Stregatto (BAL w) x FI*Mummeli Blulalibelah Olinda (SIA n)
267 OLH n 03 25 FI SRK LO 13 FI*Noxx The World Is NotEnough Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x Purrmatix Anna Sui of Noxx (OSH n 03 25)
268 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
269 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
270 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
270 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
271 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
272 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
273 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
274 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM BIS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
275 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
275 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM BIS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
276 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
277 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
278 PEB V / PEB b 33 FI SK RX 14 Vilnius BaldEra*LT Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Hollywood BaldEra*LT (PEB b 21 33) x Omega BaldEra*LT (PEB n)
279 SIA n FI SK LO 15 FI*Viitakon Matami Mimmi Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Baila-Bailan Pala Rakasta (SIA n 21) x FI*Viitakon Tähtönen (SIA n)
280 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
281 SIA b FI SRK LO FI*Amon Sethi Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FIN*Baila-Bailan Rappiolla (SIA a)
282 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
283 SIA n 21 FI SRK LO FI*Keskimaan Dwarf Kili Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x FIN*DeLaSoul's Boogie Child (SIA n 03)
284 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
285 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
286 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Iréne Eek Magnusson 1 NOM
287 HCS Oswald Uros Kotikissat Iréne Eek Magnusson 2
288 HCS Sanni Naaras Kotikissat Iréne Eek Magnusson 1 NOM BIS
309 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Báliková Katarina EXO g 21 33, EXO n, EXO n 22, PER a 33, PER d, PER fs, PER n, PER n 33, ACL III, MCO III, NEM I, NFO VI, NFO VII, RAG a 04, RAG n, TUA IX 39
Eek Magnusson Iréne ACS V, MCO V, MCO VIII, NEM II, RAG e 03 21, SBI c, SBI d 21, TUA V, TUV f 61-63, Kat 2 vet, Kat 4 vet, HCS 37
Hämäläinen Satu MCO I, MCO VI, NFO V, RAG c, RAG c 21, RAG f 03, SBI b, ABY n, CRX V, OCI os 24, RUS, SOM n 41
Nyman Pia MCO VII, RAG a, RAG h, RAG n 03, RAG n 04, SBI a, SBI b 21, SBI f, SBI f 21, SBI j, SBI n 21, SIB II, SIB VI, OLH n 03 25, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 22, OSH n 03 24, SIA n, SIA n 21, SYS b 03 35
Serrai Stéphanie ACS III, MCO II, MCO IV, NFO IV, NFO IX, SIB V, BEN n 22 31, BRI ns 11, BUR j, CRX I, CRX II, CRX VI, EUR g 24, EUR n, OCI n 24 41
Smits-Peelen Nathalie EXO f 22, EXO n 24, PER a, PER d 22, PER ds 22 62, PER f 03, PER fs 22 62, PER g 22, PER n 03 24, PER ns 03, PER w 62, BEN n 24, BML I, BRI d, BUR c, BUR e, BUR g, DRX IV, MAU ns 24, OCI ns 24, Kat 3 vet 37
Spijker Charles MCO IX, NFO II, NFO III, NFO VIII, RAG a 03, SBI n, TUV n 61-63, ABY a, BUR b, CRX IV, EUR f 24, KOR 39
Wilczek Anna BEN n 22, BUR n, CRX VIII, CYM 53, DRX I, DRX VIII, EUR a, EUR as 22, EUR n 24, MAN 51-52, OCI b 24, OCI o 24, SIN, SOM a, SPH V, BAL w 67, OSH bs 25, OSH f, OSH n, OSH n 24, PEB V, SIA b, SIA c, SIA e 21 33
8 tuomaria