Kes-Kis 75. kansainvälinen kissanäyttely 13.06.2015
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 13.6.2015 Loppuu 13.6.2015
Ilmoittautuminen alkaa 14.3.2015 Ilmoittautuminen loppuu 11.5.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.5.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 310   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jämsän jäähalli
Toimihenkilöt TÄYNNÄ (su 10.5.2015)

Näyttelypäällikkö, myyntipaikat ja rotupöydät:
Sanna Snellman-Junna,
sanna.snellman.junna@gmail.com, puh. 040 964 7447 (iltaisin)
Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.

Näyttelysihteeri: Susanna Piispanen, susanna.piispanen@keskis.net
osoite: Pappilantie 8 a 2, 40900 Säynätsalo
puh: 050 328 6888 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.

Raha-asiat: Päivi Tammelin, paivi.tammelin@keskis.net

Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen, assistentit@keskis.net
Lisätietoja
  Ilmoittautuminen: Mikäli kissa osallistuu kahteen luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen molempiin luokkiin.
Vain luokka- ja värimuutokset ovat mahdollisia 11.5.2015 jälkeen.
 
Näyttelymaksu: 37 / 33 euroa. Näyttelymaksun eräpäivä on näyttelyssämme sama kuin ilmoittautumispäivä! Myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Viitenumeroa on ehdottomasti käytettävä.
Peruuttamattomat ja maksamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta.

Leimakortit: Leimakortit ovat käytössä. Leimakortti lähetettävä välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakortin tulee olla perillä viimeistään viikon kuluessa ilmoittautumispäivästä! Mikäli leimakortti saapuu myöhässä, voidaan ilmoittautuminen hylätä.

Kes-Kis pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta
kategorioittain näyttelymaksun/leimakortin saapumispäivän perusteella.

Ruusukkeet ja näyttelyluettelo: näyttelymaksu sisältää ruusukkeet ja näyttelyluettelon.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 83
2 105
3 59
4 62
Kotikissat 6
Yhteensä 315

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO f 22 FI SK LO 15 FI*Cherish's Pudding Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 NOM BIS
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
4 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
5 EXO d 03 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Stargazer Uros Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
6 EXO g 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's Oatcake Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
7 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS NOM BIS
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
8 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen DISQ
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
9 PER n FI SK LO 15 FI*Cherish's Oreo Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
10 PER n FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Nightwish Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX2
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
11 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
12 PER d FI SK LO 14 FI*Kultaviiksen Magic Slim Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
13 PER d FI SK LO 15 Vitas Little Desire of Venuksen Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
Steeplechase Hotrod (PER d 22) x Go-Teekatz Play Me a Song (PER d 03)
14 PER f FI SRK LO FI*BlueIce's Almond Beauty Naaras Champion Katarina Báliková EX1 CACIB NOM BIS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
15 PER f FI SK LO 14 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 NOM BIS
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
16 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
17 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
18 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
18 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
19 PER f 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Liliana Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
20 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Katarina Báliková KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
21 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
22 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
23 PER fs 22 62 FI SK LO 15 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
24 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Supreme Premior Katarina Báliková KM
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
25 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
26 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Katarina Báliková KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
26 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
27 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
28 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
29 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB NOM
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
29 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Anna Wilczek 3
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
29 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
30 PER d 33 FI SK LO 15 FI*Marjakorin Emiliano Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FI*Yashar's Steven Siegal (PER n 33) x EE*Zlata Popstar Alsafi (PER d 21 33)
31 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB NOM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
32 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Enzahin No Compromise Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
33 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Tigerworld Read My Name Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
34 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
35 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
36 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
37 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*RoseLion's Dream Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
38 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
39 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
39 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Veteraani Pia Nyman 3
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
40 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
41 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 Løve Hulen's Rumba Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
NL*Dynamicats Glitter & Grease (MCO ns 22) x Løve Hulen's Special Passion (MCO n 22)
42 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
43 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Laramillan Janey Powel Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
44 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
45 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
46 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB NOM
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
47 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros International Premior Charles Spijker Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Ameliinan Ringo Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Ameliinan Hyacinthe (MCO n 09 22)
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jessica Lovejoy Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM BIS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
51 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 14 FI*RoseLion's Dream Lover Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX2
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
52 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Maverick Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
53 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB BIV
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
54 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Karenza Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x Løve Hulen's Rumba (MCO n 22)
55 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Unikuun Roman Pomona Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
56 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS NOM
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
57 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
58 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB BIV NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
59 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Gabriel Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Pia Nyman Abs
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
61 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Champion Pia Nyman Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
62 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Enzahin Shades of Gray Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
63 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Avoin Pia Nyman EX2
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
64 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM BIS
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
65 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
66 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 14 FI*Marskin George Clooney Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Brianna (MCO d 09 22)
67 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 14 FI*Marskin Greta Garbo Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Brianna (MCO d 09 22)
68 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
69 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
70 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Lucky Laala Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX3
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
71 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
72 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
73 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
74 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Kastraatti Pia Nyman Abs
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
75 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM BIS
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
76 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS BIV NOM
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
77 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
78 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Gringo Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
79 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Lucky Lordi Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
80 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
81 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
82 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Butterfly of Hope Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
83 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 BIV NOM
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
84 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Made Like This Uros Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS NOM
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
85 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Kastraatti Katarina Báliková Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
86 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras International Champion Katarina Báliková Abs
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
87 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
88 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
89 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
90 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
91 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
92 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
93 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
94 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
95 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
96 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros International Premior Satu Hämäläinen EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
97 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Satu Hämäläinen EX3
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
98 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
99 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
100 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
100 NFO IV / NFO n 02 21 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
101 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tukki Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC BIV
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
102 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
103 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
104 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
105 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
106 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jarkko Valtee Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
107 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Pölli Uros Kastraatti Charles Spijker Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
108 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 IT*Norr Venn's Your Summer Dream Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
(N)Migoto's Victor (NFO n 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
109 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Raudaskosken Ka-Boom Curiosity Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
Ronny Silvertroll av Senja (NFO ns 09 23) x FI*JustSpecial In Love Again (NFO f 24)
110 NFO V / NFO g 23 FI SRK LO 13 FI*Lolcat's Aino Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FIN*Marmatin Elina (NFO f 23)
111 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS NOM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
111 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
112 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
113 NFO VI / NFO d 09 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Crossfire Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
114 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Cederskogens Nellie Nefrit Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson Abs
Dwayne de Laïloken (NFO d 03 24) x S*Fridalas Digitalis (NFO f 22)
115 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
116 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
117 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB BIV NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
118 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
119 NFO VI / NFO g 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Esmeralda Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FIN*Huiskulan Kaskisavu (NFO ns 23) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
120 NFO VII / NFO as FI SK LO 15 Adils av Isblomst (N) Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
(N)Skaujenta's Vemund (NFO ds 11) x (N)Fodnaheia's Amarone (NFO n 09 24)
121 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
122 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 15 FI*Glyrien's Katniss Everdeen Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
123 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Pia Nyman Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
124 RAG n FI SK LO 14 FI*AijaiCats Amazing Ami Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
125 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
126 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
127 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC NOM
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
128 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
129 RAG f FI SK LO 14 FI*Lumikuu Fantasia Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai DISQ
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
130 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 NOM
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
131 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
131 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
132 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
133 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
NaorahDolls Maxy (RAG a 03) x FI*Collicatin Mexican Brownie (RAG n)
134 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
135 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
136 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
137 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
138 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Never Höörd Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
139 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
140 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
141 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
142 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Premior Katarina Báliková EX1 CAPIB
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
142 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Veteraani Pia Nyman 2
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
143 RAG e 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin MrMuscle Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
144 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
145 SBI n FI SK LO 14 FI*Sydänyön Jo Vain! Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 No Cert
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Sydänyön Gut Gelungene (SBI a)
146 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Katarina Báliková KM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
147 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
148 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
149 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
150 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
151 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
151 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
152 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
153 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
154 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
155 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
156 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
157 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
158 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
159 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
160 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
161 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Tähtönen Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
162 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ulla Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
163 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS BIV NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
164 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
165 SIB VI / SIB f 03 24 FI SK RX 14 FI*Likimain Baby Jane Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
FI*Goldenspot's Doron (SIB n 03 24) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
166 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM BIV
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
166 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Pia Nyman 2
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
167 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
168 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
169 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
170 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Ella Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
171 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 15 FI*Valier's Minos Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Iltatähden Bernard Balamir (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
172 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
173 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
174 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
175 ABY n FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Desirée Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB NOM
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
176 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
177 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Premior Stéphanie Serrai Abs
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
177 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Veteraani Anna Wilczek Abs
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
178 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
179 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
180 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
181 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elanor Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
182 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
183 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*PurrGold Dolce Delia Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*PurrGold Amore Adora (BEN n 22)
184 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Hugo Boss Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
185 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
186 BEN n 24 FI SK LO 15 Vaniljaviidakon Mineraali Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Nordicwild Arne Findusson (BEN n 24) x Jicarilla Apun Anubi (BEN n 24)
187 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
188 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
189 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
190 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
191 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
192 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
193 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC BIV
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
194 BRI ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
195 BRI ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
196 BUR n FI SK LO 14 FI*Seirene Rafiki Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
197 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
197 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
198 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
199 BUR b FI SRK LO 14 FI*Almond's Domino Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX2
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi (BUR c)
200 BUR b FI SK LO 14 FI*Arkhitekton Alnwick Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC NOM
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Grishina (BUR n)
201 BUR b FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyle Me Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
202 BUR b FI SK LO 15 FI*ZirCat's James Bond Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV
FI*ZirCat's Grand Canyon (BUR n) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
203 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
203 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
204 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
205 BUR b FI SRK LO 14 FI*AuroraAustralis Banjo Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP BIV
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x Tangles Nellie (BUR n)
206 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
207 BUR c FI SRK LO FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
208 BUR e FI SRK LO FI*Ninelli's Nenu-Nenu Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
ES*Bellabonny Nutcracker (BUR c) x FIN*Ninelli's Jippi-a-Jee (BUR f)
209 BUR g FI SRK LO 13 FI*Shu-Shun Sweet Peppermint Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
210 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
211 BUR h FI SK LO 15 FI*Elwood's Crunchie Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX2
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
212 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
213 BUR h FI SRK LO FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP NOM
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
214 BUR j FI SRK LO FI*Ninelli's Sylvi Suloinen Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FI*Ninelli's Nenu-Nenu (BUR e) x FIN*Ninelli's Kreisi Kelli (BUR n)
215 CRX I / CRX a FI SRK LO 14 FI*Lavender's Katariina Suuri Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Lavender's Jeanne d'Arc (CRX a 09)
216 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
217 CRX IV / CRX ds 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen Abs
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
218 CRX IV / CRX fs 03 24 FI SK LO 15 FI*Lavender's Maria Pavlovna Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FIN*Tuiscalo's Dragon of Lord (CRX ns 24) x FI*Ronttilan Vicky Lee (CRX d 02)
219 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Nymphomaniak Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x FI*Derekaz Burlesque (CRX n 24)
220 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
221 CRX VII / CRX f 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
222 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
223 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
224 DRX I / DRX ns FI SRK LO FI*Minimiun Pikku Tipi Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
N*Ravnkroken Anthos (DRX n) x FIN*Tikrun Hiutale (DRX ns)
225 EUR n FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukernuppi Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
226 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
227 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
228 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Vina Indra-Niharam Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
229 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
230 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
231 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
232 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
233 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Supreme Premior Charles Spijker KM NOM
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
233 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
234 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
234 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Veteraani Anna Wilczek 4
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
235 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
236 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Northern Spy Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX2
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
237 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM BIS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
238 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Martinic Supreme Selection Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Kukkatarhan Capsicum (OCI b 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
239 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Bella Dorotea Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
240 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
241 OCI ns 24 FIN SRK RX Ozspots Sheelberight Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
242 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
243 RUS FI SK LO 15 FI*Janatuisen La Tourterelle Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
Marco of Happy Song (RUS ) x FI*Janatuisen La vie en rose (RUS )
244 SIN FI SRK RX 14 Aiko Fán Gòu Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
Yuki Fán Gòu (SIN ) x RO*Purgia Liberty (SIN )
245 SIN FI SK LO 14 FI*Chai-lai Adventurous Ada Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
246 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
247 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
248 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM BIV NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
248 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
249 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
249 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Anna Wilczek 3
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
250 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
251 SOM a FI SK LO 15 FI*Kharn-Ka Gråharas Freya Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Myrtle Wilson (ABY a)
252 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
253 SPH IV / SPH f 03 FI SRK RX 13 Kaylee's Padme' Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 No Cert
Skinzin Domino (SPH n 09) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
254 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
255 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 14 FI*Hobbitqueen's Grizabella Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC BIV
FI*Hobbitqueen's Michael J. (SPH n 31) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
256 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 14 FI*Hobbitqueen's Virgo Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
257 SPH V / SPH a 32 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Topaz Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
S*Zeldtrix Bat out of Hell (SPH e 32) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
258 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM BIS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
259 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson Abs
FI*Willicon Lo Stregatto (BAL w) x FI*Mummeli Blulalibelah Olinda (SIA n)
260 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
261 OLH n 03 25 FI SRK LO 13 FI*Noxx The World Is NotEnough Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x Purrmatix Anna Sui of Noxx (OSH n 03 25)
262 OSH n FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
263 OSH n FI SRK RX FI*Birregin Victory Ford Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson Abs
HU*Pharao's Heart Figaro (OSH n) x FIN*Birregin Pas De La Fiction (OSH b 24)
264 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
265 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
266 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
267 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
268 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
269 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM BIS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
269 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
270 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
270 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
271 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
272 OSH f 24 FIN SRK RX FIN*Yrttitarhan Daphne Mezereum Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x Firousi Firstlove (SIA d)
272 OSH f 24 FIN SRK RX FIN*Yrttitarhan Daphne Mezereum Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x Firousi Firstlove (SIA d)
273 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
274 OSH n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Othello Savarin Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
275 PEB V / PEB b 33 FI SK RX 14 Vilnius BaldEra*LT Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Hollywood BaldEra*LT (PEB b 21 33) x Omega BaldEra*LT (PEB n)
276 SIA n FI SK LO 15 FI*Viitakon Matami Mimmi Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Baila-Bailan Pala Rakasta (SIA n 21) x FI*Viitakon Tähtönen (SIA n)
277 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
278 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
279 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
280 SIA b FI SRK LO FI*Amon Sethi Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FIN*Baila-Bailan Rappiolla (SIA a)
281 SIA b FI SRK RX FI*Birregin Arabean Proud Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x S*Qrowntwig Heartbeat of a Queen (SIA n)
282 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
283 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
284 HCL Roope Rommirusina Uros Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM
285 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM BIS
286 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Pia Nyman 1 NOM
287 HCS Oswald Uros Kotikissat Pia Nyman 2
288 HCS Sanni Naaras Kotikissat Pia Nyman 1 NOM
289 HCS Santtu Uros Kotikissat Pia Nyman 3
312 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Báliková Katarina EXO n 24, EXO f 22, EXO d 03 22, PER a, PER d 22, PER ds 22 62, PER f, PER f 03, PER fs 22 62, PER g 22, PER ns 03, PER w 62, MCO I, MCO VIII, MCO IX, NFO V, RAG a 21, RAG f 03, RAG n 04, SBI n, SIB VI 39
Eek Magnusson Iréne MCO II, MCO VII, NFO VI, RAG a 04, RAG c 21,BAL w 67, OSH n, OSH a 24, OSH a 25, OSH n 03, SIA b 37
Hämäläinen Satu MCO IV, NFO II, RAG a 03, SBI g, SBI h, SIB V, TUV d 61-63, TUV f 61-63 OLH d 24, OLH n 03 25, OSH a, OSH f, OSH b 22, OSH bs 25, OSH d 24, OSH f 24, PEB V, SIA n, SIA c, SIA e 21 36
Nyman Pia MCO VI, NFO IX, RAG n, RAG c, RAG e 03 21, SBI d 21, SIB IV, HCS, Kat 2 vet, Kat 4 vet 35
Serrai Stéphanie MCO V, NEM I, NFO III, NFO VII, NFO VIII, RAG a, RAG f, SIB III, TUV n 61-63, ABY n, BEN n 22 32, BEN n 22 33, BML I, BUR n, RUS , SIN , SOM n 42
Smits-Peelen Nathalie EXO n, EXO g 03, EXO g 21 33, PER n, PER d, PER d 24, PER f 24, PER n 01 62, PER n 21 33, PER n 33, PER a 33, PER d 33 BEN n 22, BUR b, BUR h, CRX II, CRX IV, CRX VII, DRX I, EUR ns, SPH V 39
Spijker Charles MCO III, NFO IV, SBI c, SBI f, SBI n 21, BEN n 22 31, BUR j, CRX VI, CRX VIII, EUR as 22, EUR n, OCI b 24, OCI n 24, OCI o 24, SOM a, SPH IV 41
Wilczek Anna ABY a, BEN n 24, BRI ns 11, BUR c, BUR e, BUR g, CRX I, CRX V, KOR , MAU ns 24, OCI ns 24, HCL, Kat 1 vet, Kat 3 vet 38
8 tuomaria