ERY-SYD 95. kansainvälinen näyttely 24.05.2015
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.5.2015 Loppuu 24.5.2015
Ilmoittautuminen alkaa 27.2.2015 Ilmoittautuminen loppuu 30.4.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.5.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 490   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net.
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net, p. 044 044 2298
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, show@ery-syd.net, p. 040 741 4003
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä.
Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 88
2 132
3 92
4 180
Kotikissat 11
Yhteensä 503

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 15 S*Subwoofer Othello Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Subwoofer Hugo Boss, JW (PER d 22) x S*Subwoofer Evita, JW (EXO ns)
7 EXO f 24 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
8 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
9 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
10 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS NOM BIS
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
11 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
12 PER d FI SK LO 15 Vitas Little Desire of Venuksen Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Steeplechase Hotrod (PER d 22) x Go-Teekatz Play Me a Song (PER d 03)
13 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
15 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
16 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS NOM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
17 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
18 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
19 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
20 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
21 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
21 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
22 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB NOM
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
22 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
23 PER f 03 22 FI SRK LO FI*Whispers High Hopes Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
N*Stargate's Umbriel (PER d 03) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
24 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
25 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
26 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB NOM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
27 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
28 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dave Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
29 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
30 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
30 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Pia Nyman Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
31 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Avoin Pia Nyman Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
32 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dexter Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
33 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
34 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Paint In Black Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
35 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
36 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
37 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
38 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Cicero Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
39 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nature Boy Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
40 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
41 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
42 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Fiarosa Maine Tero Uros Avoin Pia Nyman EX2
FI*Fiarosa Maine Romeo (MCO d 22) x FI*Krysos Scarlett O'Hara (MCO n)
43 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
44 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
45 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Masaya Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
46 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
47 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
48 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB NOM
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
49 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB BIV NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Jesse James Uros Kastraatti Pia Nyman Abs
FI*Mainehaan Ernest (MCO n 09) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
51 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Cakulha Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
53 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
54 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK RX FI*TipTop Maine Yéta Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
55 MCO V / MCO f 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Adele Naaras Määrittely Bjarne Wikström MCO V/ MCO f 09 24
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
55 MCO VI / MCO f 09 24 FI SRK LO FI*Mainehaan Adele Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
56 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
56 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
57 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
58 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
59 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 14 FI*Magnificat RED VELVET Naaras Avoin Pia Nyman EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FIN*Mibella's Curious Celeste (MCO f)
60 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
61 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
62 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
63 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
64 MCO VI / MCO e 09 Merlin LeonilaCoon*RU *** Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
Heart and Soul LeonilaCoon*RU *** (MCO n 03) x Indiana Road House *** (MCO g)
65 MCO VI / MCO f 03 Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Frant Grey Claws*RU *** (MCO a) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
66 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 14 FI*Satinante's Olga Carlotta Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
67 MCO VI / MCO d 09 24 Wooster Kian Cats*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
Bier Honey Nord-Ost*RU *** (MCO n 09 24) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
68 MCO VI / MCO d 03 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted Stormy Sea Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Cecilia Fire Thunder Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x Goodiva of El Dorado (MCO a 22)
70 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
71 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX3
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
72 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat In Flames Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
73 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
74 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 14 Dynamicats Mr Bojangles Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
75 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
76 MCO VII / MCO es FI SRK LO FI*Unikuun Lotus Eterne Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
77 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Michael Monroe Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
79 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
80 MCO VIII / MCO es 03 FI SRK LO 14 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla Uros Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
80 MCO VIII / MCO es 03 FI SRK LO 14 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla Uros Määrittely Bjarne Wikström Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
81 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun Cepponen Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
82 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
83 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO DK*Timita's Formel 1 Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
DK*Timita's Sloppy (MCO ds 09 22) x DK*Timita's Super Aroma (MCO ns 09 22)
84 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP NOM
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
85 NEM I / NEM a FI SRK RX Ulyseés Ivy Nový vek, CZ Uros International Champion Pia Nyman Abs
Artur Sibirskaya Rapsodia (NEM a) x LV*Kunei'S Carina Katrin (NEM a 21)
86 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
87 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 14 FI*Eswood DJ Kitty Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
88 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
89 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
89 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
90 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
91 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
92 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 14 FI*Cipukan Manta Pikkarainen Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FIN*Cipukan Johan Lund (NFO n 09) x FI*Junos Gratus Iodine (NFO n 22)
93 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
94 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vanir Fading Eclipse Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*FoxyPaw's Goofer Dust (NFO n 09 22)
95 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
96 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
97 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
98 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
99 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
100 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
100 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
101 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
102 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
103 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
104 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
105 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Fire And Ice Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
106 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 FI*Siniidan Nocturne of Shadow Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Cipukan Salli Rämäkkä Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX2
FIN*Cipukan Johan Lund (NFO n 09) x FI*Junos Gratus Iodine (NFO n 22)
108 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
109 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Herttaisen Eka Vekara Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FIN*Kujakeikarin Iivari (NFO n 09 22) x Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL (NFO f 23)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jarkko Valtee Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
111 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
112 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
112 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Pia Nyman 1
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
113 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
114 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Forever Is A Long Time Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
115 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 14 FI*KittyLady's American Apple Pie Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
116 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 15 FI*Herttaisen Viides Villikko Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 BIV
FIN*Kujakeikarin Iivari (NFO n 09 22) x Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL (NFO f 23)
117 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Herttaisen Kuudes Kilpuri Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FIN*Kujakeikarin Iivari (NFO n 09 22) x Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL (NFO f 23)
118 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
119 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras International Premior Linda Riekstina EX2
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
120 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Linda Riekstina KM NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
121 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
122 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
123 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
123 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
124 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
125 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
126 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
127 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
128 RAG n FI SRK LO FI*Lumikuu BonBon Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FIN*Tuulikellon Big Boss (RAG a) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
129 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Iustus Impulsus Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP BIV
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
130 RAG a FI SK LO 14 Dandydolls Sir Raikku Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Wanderdüne's Madox (RAG a 04) x Dandydolls Eleanor (RAG n)
131 RAG a FI SK LO 14 FI*Erkatin Hupu Hildig Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
132 RAG a FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Lucas Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Dolldesire's Fizz (RAG a) x Eulalie Gwen (RAG n 04)
133 RAG f FI SK LO 14 FI*Maplehill's Cinnamon Sugar Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Tuhkimo (RAG g 04)
134 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
135 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Imago Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
136 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
137 RAG n 21 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Hermione Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Metsänkuninkaan Cameron (RAG n 21) x S*RagaCoon/s Zupernova LolliPoppa (RAG a 21)
138 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
139 RAG f 21 FI SRK LO 14 FI*Pehmis Kullanmuru Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
140 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
141 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
142 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
143 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Intentions Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
144 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
145 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
146 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
147 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Utuinen Fun To Love Naaras Avoin Donatella Mastrangelo Abs
Jordan Star Azrag Bey, CZ (RAG a 03) x FI*Utuinen Northern Sky (RAG a 04)
148 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Diamonds In The Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
149 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
150 RAG a 03 FI SRK LO FI*Erkatin Tytti Tuulikki Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FIN*Mayapaw's Notorious (RAG a 03) x FIN*Pöön Neiti Nokinenä (RAG n)
151 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
152 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
153 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Lady Luck Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
154 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Never Höörd Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
155 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
156 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Dolldesire's Kismet Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
157 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Stairway To Heaven Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
FI*Rock'nRags Heart On Fire (RAG a 04) x FI*Dollyblues Just Like Heaven (RAG a 03)
158 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
158 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
159 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
160 RAG e 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Miss Periwinkle Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Maplehill's Abacus Jr. (RAG e 04) x FI*Maplehill's Tinker Bell (RAG f 03)
161 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Keen Knapweed Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo Abs
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*Fannidolls Sunny Serana (RAG f 03)
162 RAG e 04 FI SRK LO FI*Maplehill's Abacus Jr. Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
Kylador Abacus (RAG a 03) x Radiantsmile Beruthiel*PL (RAG f 04)
163 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Dollyblues Illuminated Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Dollyblues Be The One (RAG d 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
164 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Sparkly Saphire Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x ES*Carpat Ragdolls Xperia (RAG a 03)
165 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Havina Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
166 RAG n 03 21 FI SK LO 15 FI*Fannidolls Lucid Andrea Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Fannidolls Nougat Neela (RAG n 04 21)
167 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
168 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
169 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Reipas Ronja Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Pehmis Tomera Topaasi (RAG a 03 21)
170 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Linda Riekstina KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
171 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
172 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bella Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
173 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
174 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS NOM
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
175 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
176 SBI b FI SK LO 14 S*Saphire Extreme Cleo De Nile Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x Havana des Gendy (SBI b)
177 SBI b Shapur Chrysantemum Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x NO*Lynettas Arthemisia (SBI c)
178 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
179 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
179 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Pia Nyman 2
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
180 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Private 1918 Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
181 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
182 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
183 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
184 SIB III / SIB n 22 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zeus Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
185 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 Ivolga Sibaris*RU Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
186 SIB III / SIB n 22 Belphegor-Fram Fialka*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Fram-Jonathan Fialka (SIB n 09 24) x Slavicat Damiana of Fialka *** (SIB n)
187 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Salome Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amurin Ilana (SIB f 23)
188 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 Vasia-Fram Fialka*RU Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Fram-Jonathan Fialka (SIB n 09 24) x Kharita-Pankrat Fialka*RU (SIB g 22)
189 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
189 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
190 SIB IV / SIB a 03 23 FIN SRK LO FIN*Villan Balladi Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Amante's Fidelio (SIB as 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
191 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
192 SIB IV / SIB n 09 24 Fram-Jonathan Fialka Uros International Champion Bjarne Wikström EX2
Amour-Timange Fialka (SIB n 22) x Neva-Iskander Fialka (SIB as 09 24)
193 SIB IV / SIB a 01 21 64 FI SRK LO FI*Villan Jahuu Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
194 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Glittering Goldie Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
195 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
196 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
197 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ulla Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
198 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
199 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
200 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
201 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
202 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
203 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
204 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
205 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
206 SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
207 SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
208 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 14 FI*Kipinättären Ayda Andromeda Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Semiramisin Ak Opal Oglum (TUV d) x FI*Iltatähden Bahira Bianca (TUV d)
209 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
210 ABY n FI SRK LO FI*Link Sanaa Raziya Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Ayana (ABY o)
211 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Modunia Mgodi Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
212 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
213 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB BIV NOM
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
214 ABY n FI SK LO 15 FI*Amajan Kenzo Kasimir Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
215 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
216 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
217 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
218 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
219 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
220 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
221 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
221 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
222 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Rufus Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
223 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
224 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
225 ABY os FI SK LO 14 S*Saivokattens Silver Pimpinella Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Astaroth Boeing Black Silver (ABY ns) x S*Saivokattens Silver Saga (ABY os)
226 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
226 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
227 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Eomer Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
228 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elanor Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 BIV
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
229 BEN n 24 FI SK LO 14 Brockenmoor Cecilia Naaras Avoin Petra Cerná EX2
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
230 BEN n 24 FI SK LO 14 Myart Jungle Rock N Spots Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Myart Nicky Minaj (BEN n 24)
231 BEN n 24 Shapur Tampa *** Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB NOM
IT Guru Dolce Luca *** (BEN n 24) x Shapur Dhara (BEN n 24)
232 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 BIV
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
233 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
234 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
235 BRI a Ablikatas Frank Sinatra *** Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB BIV
Lino vom Rimberg *** (BSH c) x Kolinga Kerenza *** (BSH g)
236 BRI a FI SRK LO 14 FI*Enchanter's All The Way For You Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's I'm Only For You (BSH c)
237 BRI a FI SK LO 14 FI*SamBelle's Pretty Peppi - blue pansy Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
S*British Dream's Tempus (BSH a) x Golan Darla-Zoe (BSH a)
238 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
238 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Magdalena Kudra 3
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
239 BRI c FI SRK LO 14 Belten's Maestro Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Belten's Iceberg (BSH p) x EE*Lja Mur Gabriella of Dinasty (BSH a)
240 BRI c Margosha Fon Triss *** Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Baileys Morning Camelot *** (BSH c) x Tiffani Valeri Arletra British *** (BSH as)
241 BRI e FI SRK LO 13 FI*Safra's King Arthur Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
242 BRI f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
243 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
244 BUR n FI SRK LO FI*Ninelli's Querida Quedaré Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Ninelli's Gurmánka Greta (BUR f)
245 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Champion Anna Wilczek Abs
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
246 BUR n FI SRK LO 14 FI*NanSin I just can't stop Lovin you Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
247 BUR n FI SRK LO 14 FI*NanSin Bon Jovi Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
248 BUR a FI SRK LO 14 FI*Pikkukuun Blue Berry Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Ninelli's TomTomTom (BUR a) x FIN*Pikkukuun Nellymoser (BUR b)
249 BUR a FIN SRK LO FIN*Hokkuspokkus Anarríma Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Flamenco (BUR f)
250 BUR a FI SRK LO 14 FI*Ninelli's Yaramaz Yildiz Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
251 BUR b FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyle Me Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
252 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
253 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
253 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
254 BUR b FIN SRK LO FIN*Pikkukuun Nellymoser Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Pikkukuun Miss Marple (BUR c)
255 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
256 BUR c FI SRK LO 14 FI*Shu-Shun Seikkailijan Tähti Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FIN*Korennon Tequila Sunrise (BUR d) x FI*Shu-Shun Tulisuudelma (BUR c)
257 BUR d FI SK LO 15 FI*Aavan Full of Cheer Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
Woland Magic Valley*RU (BUR n) x FI*Aavan Aamukaste 5AM (BUR g)
258 BUR d FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Darth Vader Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
259 BUR e FI SK LO 14 FI*Pardofelis True Love Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x HU*Alba Regia Caina (BUR d)
260 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
261 BUR f FI SK LO 15 FI*Aavan Elka Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Woland Magic Valley*RU (BUR n) x FI*Aavan Aamukaste 5AM (BUR g)
262 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
263 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX3
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
264 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
265 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
266 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
267 CRX I / CRX n FI SK LO 14 S*Rexture Zorro Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
PL*Sloneczny Pyl Hiroshi (CRX b) x Peri Agnus*LT (CRX n 03)
268 CRX I / CRX c FI SK LO 14 FI*Spectrolite Tulkoon rakkaus Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Spectrolite Tango Desiré (CRX b 03)
269 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
270 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO FI*FunkyJam's BoomBoomPow Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
FI*FunkyJam's Peberholm (CRX n 03) x Devi Nasza Hodowla*PL (CRX a 03)
271 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
272 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
272 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
273 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 14 FI*Framillan Oh yes, You can love me Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
274 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*FunkyJam's Blue-Winged Minla Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
S*Spotless Kit (CRX b 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
275 CRX II / CRX a 03 FI SRK RX FI*Sweetpurr's Prada Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FIN*Piupaws Terminator (CRX a 03) x FIN*Sweetpurr's Cinnamon Sugar (CRX f)
276 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 Hele Noksas *LT Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC BIV
Curly Sun Konquistador (CRX a 03 33) x Fiji Noksas*LT (CRX f 09)
277 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 14 FI*Framillan Reckless&Relentless Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Sybolt of the Giant Trees (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
278 CRX II / CRX a 09 FI SK LO 14 FI*VippeCat Blue Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
279 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 15 FI*Piupaws Private Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Xbox (CRX )
280 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's Right Amount Of Wrong Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
281 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 Penottie van Berkendonck Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM BIS
DK*Løveid Pantalaimon (CRX n 03) x NL*Mon Bijou van Berkendonck (CRX fs 03)
282 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Petra Cerná EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
283 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS BIV NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
284 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
285 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Kärleksstång Uros Kastraatti Petra Cerná Abs
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
286 CRX III / CRX h FI SRK LO 13 FI*Huissin Road to Ruin Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Ghost Dots (CRX n 03)
287 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS BIV
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
288 CRX III / CRX g FI SRK LO FI*Piupaws Memory Remains Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FIN*Sweetpurr's Full Moon (CRX n 03) x FIN*Piupaws Roundabout (CRX f 03)
289 CRX III / CRX g FI SRK LO FI*SpeedOn Hunter Tylo Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX2
FI*Spectrolite Ashley Wilkes (CRX b 03) x FIN*SpeedOn Al Beauty Belle (CRX g 03)
290 CRX IV / CRX f 03 FIN SRK LO FIN*Spectrolite Vanda Teres Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Bodwin's Romeo (CRX d 03) x FIN*Spectrolite Superego (CRX n 09)
291 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO FI*Framillan Daydream Naaras International Champion Petra Cerná Abs
S*Rexture New Around Town (CRX e 03) x FIN*Jokikatin Vilja (CRX ds)
292 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
293 CRX IV / CRX h 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Just Kidding Naaras Avoin Petra Cerná EX3
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*FunkyJam's Koh-I-Noor (CRX f 33)
294 CRX IV / CRX g 03 FI SK LO 14 FI*Lubavan Floresta de Vida Naaras Avoin Petra Cerná EX2
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Tuiscalo's Jugu (CRX e 03)
295 CRX IV / CRX d 02 62 FI SRK LO 13 FI*Ronttilan Vicky Lee Naaras Avoin Petra Cerná EX4
Bingo Jolly Rex (CRX d 03) x Nanook Straight Flush (CRX f 01)
296 CRX IV / CRX ds 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC BIV
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
297 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Feona Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Theo Noksas*LT (CRX d) x EE*Solaris Planet Rifa (CRX n 03)
298 CRX IV / CRX fs 03 24 FI SK LO 15 FI*Lavender's Maria Pavlovna Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX2
FIN*Tuiscalo's Dragon of Lord (CRX ns 24) x FI*Ronttilan Vicky Lee (CRX d 02)
299 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
300 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM BIS
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
301 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 14 FI*Huissin Pebble Beach Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Alchemist Walt Disney (CRX e 02) x FI*Huissin Augusta Soldan (CRX f 03)
302 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO Puraffection's Paras Punainen Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Corn-Bred Bojangles of Puraffection (CRX w) x Puraffection's Leslie (CRX d 09 23)
303 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO FI*Framillan Good&Plenty Naaras Supreme Champion Petra Cerná KM BIV NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
303 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO FI*Framillan Good&Plenty Naaras Siitos
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
304 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Loordi Lally Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 NOM
FI*Piupaws Omega Supreme (CRX n 24) x FI*Piupaws Antsku (CRX n 24)
305 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Rontgoteus Hittavainen Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX2
FI*Piupaws Omega Supreme (CRX n 24) x FI*Piupaws Antsku (CRX n 24)
306 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
307 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB NOM
S*Spotless Janus (CRX n 03 24) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
308 CRX VI / CRX n 03 23 FI SK LO 14 FI*Jokikatin Hot and Hazy Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Yeoman Scooter Go for Valentine (CRX n 02) x Yeoman Queen Queenie (CRX f 24)
309 CRX VI / CRX a 01 21 62 FI SK RX 14 FI*Framillan Rolling PickaBoo Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
Sybolt of the Giant Trees (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
310 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK RX 14 FI*Framillan Raising Hell Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Sybolt of the Giant Trees (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
311 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
312 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Framillan Sweet Hybrid Gladiator Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
FI*FunkyJam's Kärleksstång (CRX n 03) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
313 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 Antonio Pink Princess*PL Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
Simple the Best Zundeja*LT (CRX as 24) x PL*Cornish Point Nasturtia, JW (CRX f 02)
314 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 15 FI*Framillan Sweet Blueberry Pie Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*FunkyJam's Kärleksstång (CRX n 03) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
315 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
316 CRX VI / CRX a 03 24 FI SRK LO FI*Piupaws Duracell's Khafre Uros Kastraatti Petra Cerná Abs
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Negrita (CRX f)
317 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SRK LO FI*Piupaws Song of Sekhmet Naaras Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Cyborg of Sekhmet (CRX a 03 24)
318 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Jane Marple Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Cyntio Kici Kici Miau*PL (CRX n) x FIN*Sweetpurr's Black Ice (CRX n)
319 CRX VII / CRX a 33 FI SRK LO FI*FunkyJam's My Melody Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
PL*Sloneczny Pyl Daylight (CRX b 33) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
320 CRX VII / CRX f 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
321 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quiescent Beauty Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
322 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO FI*Framillan JKLM baby! Uros Kastraatti Anna Wilczek Abs
FI*FunkyJam's Inquisitor (CRX b 33) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
323 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
324 CRX VIII / CRX b 03 32 FI SK RX 14 Star Way Cornwall Legend*RU Uros Avoin Marteinn Tausen Abs
Kuper (CRX b 32) x Ariel (CRX f 03 33)
325 CRX VIII / CRX n 03 21 33 FI SK RX 14 Diadema Charm Flower Garden Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV
Sweet Inspiration Sunlight (CRX n 33) x Quiddity Sunlight (CRX j 03 21)
326 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
327 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quixotic Clown Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
328 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP NOM
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
329 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
330 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Anisa Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Jip-Jap'n DestinyOfDestiny (CRX w) x EE*Solaris Planet Rifa (CRX n 03)
331 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
332 DRX I / DRX n FI SRK RX 14 S*Kingfishers Never Give Up Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC BIV NOM
S*Devenly's Mr Crowley (DRX n) x Golden Elf Ornella (DRX f 03)
333 DRX I / DRX ns FI SK LO 14 FI*Åbodas MustaMaija Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Åbodas Kaya (DRX a)
334 DRX I / DRX c FI SK RX 15 FI*Ketaleen Fami Nami Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 NOM
NL*Boonland's Matiu (DRX a) x FI*Ketaleen Ana Tomia (DRX n 09)
335 DRX I / DRX a FIN SRK LO S*Fiddlestix Once Ogima Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB
Novecento (DRX n) x S*Darklin Reach Miss Zelda (DRX a)
336 DRX I / DRX n FI SK RX 14 FI*Ketaleen Ellun Kana Naaras Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
NL*Boonland's Matiu (DRX a) x FI*Ketaleen Cumma Gimma (DRX f)
337 DRX II / DRX n 09 FI SRK LO FI*Ketaleen Ana Tomia Naaras Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
FIN*Åbodas Hiawatha (DRX a) x S*Perplex Sanity Assassin (DRX b 02 32)
338 DRX III / DRX gs FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
339 DRX III / DRX g FI SRK LO FI*Myggmånens Liisi Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Riepujengin Quisma (DRX d 24) x FIN*Åbodas Pocahontas (DRX g)
340 DRX III / DRX ds FI SK LO 15 FI*Riepujengin Teletappi Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková Abs
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
341 DRX III / DRX es 22 FI SRK RX SE*Amor Regis Marius Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB NOM
SE*Amor Regis Gandalf (DRX a 22) x S*Fiddlestix Sushi Swirl (DRX g)
342 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
343 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 FI*Inkaliljan Geraldine Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
FI*Riepujengin HottiKatti (DRX d 09 24) x Elisabetta Acceptus*PL (DRX n 09)
344 DRX IV / DRX e 02 FI SRK LO Taikatuulen Tiuhti Naaras Supreme Premior Lena Vencliková KM
Figaro Mruczando*PL (DRX e 02) x Hissunkissun Ofelia (DRX e 03)
345 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
346 DRX V / DRX a 24 FI SRK RX FI*Avariel Huyana Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Avariel Dastan (DRX ns 24) x Rogus Tigerella Temptress (DRX b 23)
347 DRX V / DRX n 24 FIN SRK LO FIN*Riiviön Iisakki Uros Premior Lena Vencliková Abs
FIN*Riiviön Midi (DRX d 33) x FIN*Riiviön Iines (DRX fs 09 24)
348 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Lena Vencliková KM NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
348 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Magdalena Kudra 1 NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
349 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 FI*Mirexin Joyful Juliet Naaras Avoin Lena Vencliková Abs
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Riiviön Sulotar-Chaz (DRX h 09 32)
350 DRX VIII / DRX n 03 31 FI SRK LO FI*Fairy-Story's HipHipHooray Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
Bluestreak DevonDream*PL (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
351 DRX VIII / DRX g 09 21 33 FI SRK RX 14 FI*Avariel Jazz Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Orphéade Haldar (DRX e 09 33) x FI*Avariel Huyana (DRX a 24)
352 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 14 Ramona Al'Pama*PL Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
Florentino's Pietro (DRX w) x Florentino's Diva Royal (DRX n 23)
353 DSP III / DSP g FI SRK RX FI*DonAmen Niqitha Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
FIN*MotherNature's Super Hero (DSP n) x FIN*DonAmen Minoque (DSP e 21)
354 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
355 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
356 EUR n FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
357 EUR n FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Black is Back Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
358 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
359 EUR f FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lempiki Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
360 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS NOM
361 EUR n 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
362 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
363 EUR a 23 FI SRK LO 13 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
364 EUR d 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
365 EUR d 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Loikova Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
366 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
366 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
367 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
368 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
369 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
370 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
371 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS BIV NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
372 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
373 KOR FI SRK LO 14 FI*Mythai Tukata Teuan Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
374 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
375 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Bobby Funk KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
376 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
377 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
378 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Whangdoodle Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*WiliWilla MilkyWay Boy (OCI c 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
379 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Cassiopeia Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
380 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
381 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
382 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras Champion Bobby Funk Abs
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
383 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
384 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Mollie's Delicious Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
385 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 BIV NOM BIS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
386 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
387 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Spotty Powder Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX2
FI*WiliWilla MilkyWay Boy (OCI c 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
388 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Bobby Funk KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
388 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Magdalena Kudra 1
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
389 OCI b 24 FI SRK RX 14 FI*Kukkatarhan Discocactus Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Hiutaleen Armas Aragorn (OCI n 24) x FI*Kukkatarhan Brassia (OCI b 24)
390 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
391 OCI c 24 FI SK RX 14 FI*Kukkatarhan Eremurus Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Kukkatarhan Capsicum (OCI b 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
392 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Bobby Funk KM BIV
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
393 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
394 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
395 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
396 OCI bs 24 FI SK LO 15 SE*OzzySpot's Calippo Ize Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
PikesPeak Boy Junior of JohnJohns (OCI ns 24) x Jumpnspots Bambi Butterfly (OCI bs 24)
397 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Ivanna Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ålivia Wilde (OCI bs 24)
398 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras International Champion Lena Vencliková EX2
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
399 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
400 RUS FI SRK LO FI*Tcarskii'dvorik My Saaga Naaras International Champion Lena Vencliková EX3
Imica Sora of Kaizahre (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
401 RUS FI SK LO 14 Lirika Flor De Azur *ES Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
402 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Neo Nallukka Uros Avoin Lena Vencliková EX3
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
403 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Nuu Nallukka Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
404 RUS FI SK LO 14 Nikita von Malyschka Uros Avoin Lena Vencliková EX2
Horiv Hariton de Caritates (RUS ) x Arina Barynja-Sudarynja von Malyschka (RUS )
405 RUS FI SK LO 15 Katzenhof Hope Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Katzenhof Sonya (RUS )
406 RUS FI SK LO 15 Winca Grey Sky*PL Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 BIV NOM BIS
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
407 RUS FI SK LO 15 FI*Shady-Lady's Summer Nights Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Shady-Lady's Chayenne (RUS )
408 RUS FI SK LO 15 FI*Sini-ihmeen Saaga Naaras Pennut 4-7 kk