ERY-SYD 94. kansainvälinen näyttely 23.05.2015
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.5.2015 Loppuu 23.5.2015
Ilmoittautuminen alkaa 27.2.2015 Ilmoittautuminen loppuu 30.4.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.5.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 490   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net.
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net, p. 044 044 2298
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, show@ery-syd.net, p. 040 741 4003
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä.
Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 110
2 148
3 107
4 130
Kotikissat 5
Yhteensä 500

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM BIS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
9 EXO n 22 FI SK LO 15 S*Subwoofer Othello Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
S*Subwoofer Hugo Boss, JW (PER d 22) x S*Subwoofer Evita, JW (EXO ns)
10 EXO f 24 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
11 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
12 EXO n 03 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Prince Uros Premior Tellervo Kass Mitätöity Mitätöity
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Kleopatra (EXO f 03)
13 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
14 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
15 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Skyfall Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
16 PER a FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Deep Blue Sea Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
17 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 BIV
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER d FI SK LO 15 Vitas Little Desire of Venuksen Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
Steeplechase Hotrod (PER d 22) x Go-Teekatz Play Me a Song (PER d 03)
19 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
20 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
21 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
22 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
23 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
24 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS NOM
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
26 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
26 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
27 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
28 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
28 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
29 PER f 03 22 FI SRK LO FI*Whispers High Hopes Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP NOM
N*Stargate's Umbriel (PER d 03) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
30 PER ns 01 21 62 FI SK LO 15 D'Arnaud Chasing Stars Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
De Silsanos Cacao of Envycats (PER n 03 23) x D'Arnaud Kalinda (PER fs 03 22)
31 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
32 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
33 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
34 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
35 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
36 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dave Uros Kastraatti Pia Nyman Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
37 ACL V / ACL d 22 FI SRK RX CurlingLight Mangosteen Uros International Champion Pia Nyman Abs
Daniel Rus Red Nose (ACL ds 21 33) x CurlingLight Amber (ACL d 22)
38 ACL V / ACL d 24 FI SRK RX FI*Trollin Otso Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
39 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Pia Nyman Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
39 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Linda Riekstina Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
40 ACL XI / ACL d 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
41 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
42 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dexter Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
43 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
44 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Paint In Black Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
45 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
46 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
47 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
48 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
49 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
51 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Laramillan Janey Powel Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
52 MCO III / MCO a 22 FI SK RX 15 Dion Tallin Perla Annaru*PL Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Brano Liv Perla Annaru*PL (MCO d 22) x Peacemaker's Roxette Ria (MCO a 09)
53 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
54 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Magic Mike Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
55 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Matami Mimmi Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
56 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS BIV NOM
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
57 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
58 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
59 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Belain Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
60 MCO III / MCO n 24 FI SRK RX Auchentoshan Sissi Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Auchentoshan's Machiavelli (MCO n 23) x Auchentoshan's Walhalla (MCO n 21)
61 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Caesar Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Hey Jude Naaras Avoin Bjarne Wikström EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FI*HoneyCoon's Miss Impossible (MCO n 09)
64 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jessica Lovejoy Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Cakulha Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
66 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
67 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK RX FI*TipTop Maine Yéta Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
68 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
68 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
69 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
70 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
71 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
72 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
73 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
74 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Olga Komissarova EX2
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
75 MCO VI / MCO e 09 Merlin LeonilaCoon*RU *** Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV NOM
Heart and Soul LeonilaCoon*RU *** (MCO n 03) x Indiana Road House *** (MCO g)
76 MCO VI / MCO f 03 Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Frant Grey Claws*RU *** (MCO a) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
77 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Helmi-Lilja Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*Laramillan DharmaMontgomery (MCO f 09 22)
78 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK RX FI*Stout-hearted Lucky Boy Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
79 MCO VI / MCO d 09 24 Wooster Kian Cats*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Bier Honey Nord-Ost*RU *** (MCO n 09 24) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
80 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
81 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat In Flames Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
82 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
83 MCO VII / MCO as 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Make Me Smile Uros Kastraatti Olga Komissarova EX3
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
84 MCO VII / MCO gs FI SRK LO 14 FI*Cherry's Maine Bashaan Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Lugono (MCO as 09 22) x Christoma's Amelie (MCO g 09 23)
85 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Lucky Lordi Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun Cauhu Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
87 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
88 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
89 MCO VII / MCO es FI SRK LO FI*Unikuun Lotus Eterne Uros International Premior Olga Komissarova EX2
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
90 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Michael Monroe Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP BIV NOM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Kastraatti Olga Komissarova EX2
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
92 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
93 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
94 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
95 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
96 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Eleanor Pearl of Brittany Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
97 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
98 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO DK*Timita's Formel 1 Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
DK*Timita's Sloppy (MCO ds 09 22) x DK*Timita's Super Aroma (MCO ns 09 22)
99 NEM I / NEM a FI SRK RX Ulyseés Ivy Nový vek, CZ Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Artur Sibirskaya Rapsodia (NEM a) x LV*Kunei'S Carina Katrin (NEM a 21)
100 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
101 NEM I / NEM g 21 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Madame Sisu Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
102 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX3
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
103 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
104 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
105 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
106 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
107 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
108 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
109 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
110 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vanir Fading Eclipse Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*FoxyPaw's Goofer Dust (NFO n 09 22)
111 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
112 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
113 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros International Premior Pia Nyman Abs
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
114 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
115 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Pia Nyman Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
116 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar Naaras Champion Pia Nyman Abs
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
117 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
118 NFO III / NFO nt 23 FI SRK LO FI*Karvanaaman Goljat Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
119 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
119 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Linda Riekstina 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
120 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
120 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
121 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
122 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
123 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
124 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
125 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
126 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX3
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
127 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
128 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jarkko Valtee Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
129 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM BIV NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
130 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
130 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
131 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
131 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Linda Riekstina 1 NOM
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
132 NFO V / NFO g FI SRK LO FI*Laramillan Imaginaerum Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
133 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
134 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras International Premior Pia Nyman EX2
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
135 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 15 FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Ronny Silvertroll av Senja (NFO ns 09 23) x FI*JustSpecial In Love Again (NFO f 24)
136 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
137 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
138 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Apache Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
139 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
140 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
141 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras International Champion Olga Komissarova Mitätöity Mitätöity
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
142 RAG n FI SK LO 15 FI*Dollyblues Gift Of A Friend Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x FI*Dollyblues Circle Of Life (RAG n 04)
143 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
144 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
145 RAG n FI SRK LO FI*Lumikuu BonBon Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FIN*Tuulikellon Big Boss (RAG a) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
146 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunrise Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
147 RAG a FI SK LO 14 Dandydolls Sir Raikku Uros Avoin Olga Komissarova EX1 No Cert
Wanderdüne's Madox (RAG a 04) x Dandydolls Eleanor (RAG n)
148 RAG a FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Lucas Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Dolldesire's Fizz (RAG a) x Eulalie Gwen (RAG n 04)
149 RAG a FI SK LO 15 FI*Dollyblues Wonder Of It All Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x FI*Dollyblues Circle Of Life (RAG n 04)
150 RAG f FI SK LO 14 FI*Maplehill's Cinnamon Sugar Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Tuhkimo (RAG g 04)
151 RAG f FI SRK LO 14 FI*Pehmis Pirteä Pipsa Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP NOM
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
152 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
153 RAG f 21 FI SRK LO 14 FI*Pehmis Kullanmuru Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
154 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
155 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
156 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Hakalan Irwin Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Hakalan Tähkäpää (RAG a 03)
157 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
158 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Magic Heart Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x RO*Elian Rags Cocoakisses (RAG n 03)
159 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Mayapaw's Muchas Gracias Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Mayapaw's Maya Love (RAG n 03)
160 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
NaorahDolls Maxy (RAG a 03) x FI*Collicatin Mexican Brownie (RAG n)
161 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Fly To Your Heart Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x FI*Dollyblues Circle Of Life (RAG n 04)
162 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
163 RAG a 03 FI SRK LO FI*Ragita'n Chiliainesta Naaras Champion Linda Riekstina Mitätöity Mitätöity
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Yönsvengin Tähtiainesta (RAG n 03)
164 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
165 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Utuinen Fun To Love Naaras Avoin Linda Riekstina Abs
Jordan Star Azrag Bey, CZ (RAG a 03) x FI*Utuinen Northern Sky (RAG a 04)
166 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
167 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
168 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB NOM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
169 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
170 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Avoin Linda Riekstina EX2
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
171 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Lady Luck Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
172 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Never Höörd Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
173 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
174 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Dolldesire's Kismet Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina Abs
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
175 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM NOM
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
176 RAG d 04 FI SK LO 14 FI*Dollyblues Owner Of My Dreams Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Dollyblues Sky's The Limit (RAG e 03) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
177 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Keen Knapweed Uros Kastraatti Linda Riekstina Abs
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*Fannidolls Sunny Serana (RAG f 03)
178 RAG f 03 FI SRK LO FI*Fannidolls Dazzling Daisy Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Fannidolls Hungry Hermia (RAG a 04)
179 RAG f 04 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shamanita Love Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
180 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
181 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Reipas Ronja Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Pehmis Tomera Topaasi (RAG a 03 21)
182 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
183 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 No Cert
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
184 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
185 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bella Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
186 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
187 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
188 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
189 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
190 SBI b FI SK LO 14 S*Saphire Extreme Cleo De Nile Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x Havana des Gendy (SBI b)
191 SBI b Shapur Chrysantemum Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB BIV
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x NO*Lynettas Arthemisia (SBI c)
192 SBI b FI SK LO 15 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
193 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
194 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
194 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Linda Riekstina 2
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
195 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
196 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
197 SBI n 21 FI SK LO 14 FI*Magnificat Luna Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 No Cert
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FI*Magnificat Candy (SBI a)
198 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
199 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
200 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Private 1918 Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
201 SBI b 21 FI SRK LO 14 FI*JoJon Pingheng Mei Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 No Cert
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
202 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
203 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
204 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
205 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
206 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
207 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM BIV
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
208 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Linda Riekstina KM NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
209 SIB III / SIB n 22 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zeus Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
210 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Avoin Linda Riekstina EX2
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
211 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 Ivolga Sibaris*RU Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
212 SIB III / SIB n 22 Belphegor-Fram Fialka*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM
Fram-Jonathan Fialka (SIB n 09 24) x Slavicat Damiana of Fialka *** (SIB n)
213 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 FI*Amante's Artemis Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
214 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Calando Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
215 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 Vasia-Fram Fialka*RU Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
Fram-Jonathan Fialka (SIB n 09 24) x Kharita-Pankrat Fialka*RU (SIB g 22)
216 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 BIV
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
217 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 15 FI*SibillaCat's Aylena Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Flanel Sibaris*RU (SIB n 24)
218 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Amurin Abigail Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
219 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM BIV
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
219 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
220 SIB IV / SIB a 03 23 FIN SRK LO FIN*Villan Balladi Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FIN*Amante's Fidelio (SIB as 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
221 SIB IV / SIB n 09 24 Fram-Jonathan Fialka Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Amour-Timange Fialka (SIB n 22) x Neva-Iskander Fialka (SIB as 09 24)
222 SIB IV / SIB n 03 24 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zorba Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
222 SIB IV / SIB n 03 23 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zorba Uros Määrittely Marjatta Koskenkangas SIB IV/ SIB n 03 24
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
223 SIB IV / SIB a 01 21 64 FI SRK LO FI*Villan Jahuu Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
224 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Glittering Goldie Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
225 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ufara Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
226 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
227 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
228 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
229 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
230 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
231 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Cavatina Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
232 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
233 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
234 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
235 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
236 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
237 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
238 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Hayalet Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
239 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 14 FI*Kipinättären Ayda Andromeda Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Semiramisin Ak Opal Oglum (TUV d) x FI*Iltatähden Bahira Bianca (TUV d)
240 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Valier's Bilgin Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FIN*Artvan Aydin (TUV d)
241 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
242 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 14 Avyonah Blueberry Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
243 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
244 ABY n FI SRK LO FI*Link Sanaa Raziya Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Ayana (ABY o)
245 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet VanVan Uros Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
246 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Modunia Mgodi Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
247 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC NOM
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
248 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
249 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
250 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
251 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Premior Lena Vencliková EX1 CAGPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
252 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
253 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Rufus Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
254 ABY p FI SRK LO FI*Redcheetah's Wenla Naaras Avoin Lena Vencliková EX2
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Redcheetah's Linnea (ABY o)
255 ABY p FI SK LO 14 FI*Vorax Artemisia Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
256 ABY ns FI SRK LO Harley Silver d'Alyse Pagerie Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
Drakkar Silver des Rêves de Jadis (ABY ns) x Fee Line Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
257 ABY os FI SK LO 14 S*Saivokattens Silver Pimpinella Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Astaroth Boeing Black Silver (ABY ns) x S*Saivokattens Silver Saga (ABY os)
258 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
258 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
259 BEN n 22 FI SK RX 15 Piparmintun Aada Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
260 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Eomer Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
261 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elanor Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
262 BEN n 24 Shapur Tampa *** Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
IT Guru Dolce Luca *** (BEN n 24) x Shapur Dhara (BEN n 24)
263 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen Abs
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
264 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*Kissalehdon Maestro Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
265 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
266 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*Leokatin Lystikäs Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX3
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
267 BEN n 24 FI SK RX 15 S*KungsgardenCats Greenpeace Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
268 BEN n 24 FI SK RX 14 Jicarilla Itzin Winik Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
S*Leopardettes Wild Polar Puma (BEN ns 24) x Africasia Mma Kimba (BEN n 24)
269 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
270 BEN n 24 FI SK LO 14 Mountrose Ursula Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP NOM
Africasia Alaska (BEN n 24 32) x Africasia The Pink Orchid (BEN n 24)
271 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
272 BEN n 24 32 FI SK LO 15 Silverglam Gispa Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Kiabindhi Atmosphere of Silverglam (BEN n 24 32) x Bencan Ice Cinders (BEN n 24 32)
273 BRI a Ablikatas Frank Sinatra *** Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC BIV
Lino vom Rimberg *** (BSH c) x Kolinga Kerenza *** (BSH g)
274 BRI a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Avoin Petra Cerná EX2
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
275 BRI a FI SK LO 14 FI*Noor's Alexandra Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
276 BRI a FI SK LO 14 FI*SamBelle's Pretty Peppi - blue pansy Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
S*British Dream's Tempus (BSH a) x Golan Darla-Zoe (BSH a)
277 BRI a FI SK LO 15 FI*Feronian Jade Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Freya (BSH c)
278 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
278 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
279 BRI b FI SRK LO 14 FI*Treselle's Zealous Zared Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FI*Treselle's Sparkling Rose (BSH q)
280 BRI c Margosha Fon Triss *** Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Baileys Morning Camelot *** (BSH c) x Tiffani Valeri Arletra British *** (BSH as)
281 BRI f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
282 BRI f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
283 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
284 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
285 BRI ay 11 FI SRK RX 13 Blue golden Inari de Maneki Neko Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Extasy's Cashman of Golden Flame (BSH ay 23) x Miuchi de Maneki Neko (BSH as 11)
286 BRI ay 11 FI SK RX 14 FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
287 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Champion Magdalena Kudra Abs
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
288 BUR n FI SK LO 14 FI*Seirene Rapunzel Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
289 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
290 BUR c FI SRK LO 14 NO*Burcantiks Timotei Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
CH*Shine of Burma VIC (BUR c) x (N)Kattehula's Xookie Blue (BUR a)
291 BUR d FIN SRK LO FIN*Seirene Gordias Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
291 BUR d FIN SRK LO FIN*Seirene Gordias Uros Veteraani Anna Wilczek 2
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
292 BUR f FIN SRK LO FIN*Aficats Berenike Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Flea's Tapu Taufau (BUR e) x FIN*Hokkuspokkus Vera Wang (BUR f)
293 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
294 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
295 BUR h FI SK LO 15 FI*Elwood's Crunchie Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
296 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
297 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS BIV
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
298 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX2
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
299 CHA FIN SRK LO FIN*Jääkukan Marie-Antoinette Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
FIN*BleudeBess Oiseau de Feu (CHA ) x FIN*Souriant Crème de Cassis (CHA )
300 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
301 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
302 CHA FI SK LO 14 FI*Chanceux Femme fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
303 CRX I / CRX ns FI SK LO 15 FI*Derekaz Disulfur Dinitride Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Derekaz Data Venia (CRX ns 03)
304 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Huissin Erik Rauthovi Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Huissin Muhoksen Mimmi (CRX n 09)
305 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
306 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
307 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 14 FI*Telltail's Twenty Twirls Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM BIS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
308 CRX II / CRX ns 03 FI SK LO 15 FI*Derekaz Titanium Tetraazide Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Derekaz Data Venia (CRX ns 03)
309 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's Right Amount Of Wrong Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
310 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 15 FI*Telltail's Vasilisa Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
311 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
312 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
313 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
314 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
315 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO FI*Framillan Good&Plenty Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
316 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
317 CRX VI / CRX a 01 21 62 FI SK RX 14 FI*Framillan Rolling PickaBoo Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Sybolt of the Giant Trees (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
318 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
319 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Mercury Fulminate Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Derekaz Data Venia (CRX ns 03)
320 CRX VI / CRX a 03 22 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Derretido Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
320 CRX VI / CRX a 03 22 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Derretido Uros Siitos
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
321 CRX VII / CRX f 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
322 CRX VII / CRX n 21 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Cosmique Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
323 CRX VIII / CRX b 03 32 FI SK RX 14 Star Way Cornwall Legend*RU Uros Avoin Magdalena Kudra Abs
Kuper (CRX b 32) x Ariel (CRX f 03 33)
324 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
325 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
326 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
327 DRX I / DRX n FI SK LO 15 FI*Berry's Adorable Amber Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Bravefellow Raul (DRX a 09) x Ramona Al'Pama*PL (DRX w)
328 DRX I / DRX a FIN SRK LO S*Fiddlestix Once Ogima Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
Novecento (DRX n) x S*Darklin Reach Miss Zelda (DRX a)
329 DRX III / DRX g FI SRK LO FI*Myggmånens Liisi Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Riepujengin Quisma (DRX d 24) x FIN*Åbodas Pocahontas (DRX g)
330 DRX III / DRX es 22 FI SRK RX SE*Amor Regis Marius Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
SE*Amor Regis Gandalf (DRX a 22) x S*Fiddlestix Sushi Swirl (DRX g)
331 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 FI*Mirexin Joyful Juliet Naaras Avoin Magdalena Kudra DISQ
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Riiviön Sulotar-Chaz (DRX h 09 32)
332 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 14 Ramona Al'Pama*PL Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Florentino's Pietro (DRX w) x Florentino's Diva Royal (DRX n 23)
332 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 14 Ramona Al'Pama*PL Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Florentino's Pietro (DRX w) x Florentino's Diva Royal (DRX n 23)
333 DRX IX / DRX w 62 FI SK LO 15 FI*Berry's Anxious Axinite Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
FI*Bravefellow Raul (DRX a 09) x Ramona Al'Pama*PL (DRX w)
334 DRX IX / DRX w 62 FI SK LO 15 FI*Berry's Awesome Albite Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
FI*Bravefellow Raul (DRX a 09) x Ramona Al'Pama*PL (DRX w)
335 DSP III / DSP g FI SRK RX FI*DonAmen Niqitha Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*MotherNature's Super Hero (DSP n) x FIN*DonAmen Minoque (DSP e 21)
336 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
337 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
338 EUR n FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
339 EUR n FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Black is Back Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
340 EUR n FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukernuppi Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
341 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
342 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Bobby Funk Abs
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
343 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
343 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
344 EUR n 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
345 EUR a 23 FI SRK LO 13 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
346 EUR d 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lounatuuli Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
347 EUR d 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukkeli Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX2
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
348 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Petra Cerná KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
349 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
350 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
351 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
351 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
352 EUR f 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Qrumeluuri Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
353 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Kastraatti Bobby Funk EX2
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
354 EUR f 22 FI SRK RX Silkkiturkin Osmankäämi Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x Silkkiturkin Neiti Nokkela (EUR f 22)
354 EUR f 22 FI SRK RX Silkkiturkin Osmankäämi Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x Silkkiturkin Neiti Nokkela (EUR f 22)
355 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
356 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
357 EUR f 24 FI SRK LO 14 Silkkiturkin Pihlajanmarja Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FIN*Kisurinteen Diana (EUR n 22)
358 EUR g 22 FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lumolyyli Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
359 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
360 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
361 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Champion Lena Vencliková Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
362 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB BIV
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
363 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
364 KOR FI SRK LO 14 FI*Tatsutan Urho Brava-Saman Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Ramona Anug-Raham (KOR )
365 KOR FI SRK LO 14 FI*Mythai Tukata Teuan Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
366 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Lena Vencliková KM BIV NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
367 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
368 KOR FI SRK LO 14 FI*Melodian aaree Uros Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Poison's Chuan mong (KOR )
369 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah Uros Kastraatti Lena Vencliková Abs
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
370 MAU ns 24 FI SK LO 14 FI*Chai-lai Thermuthis Talibah Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x First's Crystal's Haidy (MAU ns 24)
371 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Ausare Burraburiash Uros Premior Marteinn Tausen EX1 CAPIB NOM BIS
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
372 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
373 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
374 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
375 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Cassiopeia Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
376 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
377 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB BIV
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
378 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
379 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
380 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM BIS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
381 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
382 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
382 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
383 OCI b 24 FI SRK RX 14 FI*Kukkatarhan Discocactus Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
Hiutaleen Armas Aragorn (OCI n 24) x FI*Kukkatarhan Brassia (OCI b 24)
384 OCI c 24 FI SK RX 14 FI*Kukkatarhan Eremurus Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Kukkatarhan Capsicum (OCI b 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
385 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
386 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
387 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
388 OCI bs 24 FI SK LO 15 SE*OzzySpot's Calippo Ize Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
PikesPeak Boy Junior of JohnJohns (OCI ns 24) x Jumpnspots Bambi Butterfly (OCI bs 24)
389 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Corvus Corone Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FIN*Northalla Juniper (OCI b 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
390 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Petra Cerná KM NOM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
391 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Nesha Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FIN*Susanssin Playful Leaves (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Manteli (RUS )
392 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras International Champion Petra Cerná EX2
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
393 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB BIV NOM
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
394 RUS FI SRK LO FI*Tcarskii'dvorik My Saaga Naaras International Champion Petra Cerná EX3
Imica Sora of Kaizahre (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
395 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
396 RUS FI SK LO 14 Lirika Flor De Azur *ES Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
397 RUS FI SK LO 15 Katzenhof Hope Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Katzenhof Sonya (RUS )
398 RUS FI SK LO 15 Swaldiphary Lavinia Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX2
Swaldiphary Sweet Saber (RUS ) x Swaldiphary Silver Soleil (RUS )
399 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 BIV NOM
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
400 RUS FI SK LO 15 FI*Bessemjanka's Step Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX
S*Grrr Aston Martin One (RUS ) x FI*Bessemjanka's Qaramell (RUS )
401 RUS FI SK LO 15 FI*Inkilee Rakkausruno Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX3
FI*Susanssin Heartthrobs By Silver (RUS ) x Zydroji feja*LT Faina (RUS )
402 RUS FI SK LO 15 FI*Shady-Lady's Summer Nights Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Shady-Lady's Chayenne (RUS )
403 RUS FI SK LO 15 FI*Sini-ihmeen Pörnä-Tyttö Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX
S*Grrr Aston Martin One (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
404 RUS FI SK LO 14 FI*Susanssin Faithful Shieldmaiden Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX4
Marco of Happy Song (RUS ) x FI*Susanssin Mylady Blue (RUS )
405 RUS FI SK LO 15 Ynahita Akvamarin, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX2
Czar Pyotr von Rhiannon (RUS ) x Qui Vivra Verra's Anahita (RUS )
406 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Illusion Uros Supreme Premior Petra Cerná Abs
FIN*Marhausin Odin (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
406 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Illusion Uros Veteraani Anna Wilczek Abs
FIN*Marhausin Odin (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
407 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
407 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Anna Wilczek Abs
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
408 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Lumen taju Naaras Premior Petra Cerná EX1 CAPIB
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
409 RUS FI SRK LO FI*Inkilee Huvitus Uros Kastraatti Petra Cerná Abs
FI*Muskatz's Allegro Maestoso (RUS ) x FIN*Hana-Bi Inari No Kami (RUS )
410 SOM a