ISROK 66. kansainvälinen kissanäyttely 12.07.2015
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.7.2015 Loppuu 12.7.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.4.2015 Ilmoittautuminen loppuu 21.6.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.6.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI4353970820046324
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Tuplajäät, SIILINJÄRVI
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 040 549 2902, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, e-mail: riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Minna Leinonen, puh. 040 8408416, minna.leinonen@isrok.net
 
Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!

HUOM! Jos sinulla on leimakortti, jossa on pariton määrä leimoja ota yhteyttä näyttelysihteeriin!


Lisätietoja

Näyttelyssä noudatetaan Kissaliton ja FIFe:n näyttelysääntöjä. Eläinlääkärin tarkastus on pakollinen kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä. Kaikilla yli 10 kuukauden ikäisillä näyttelyyn osallistuvilla kissoilla on oltava mikrosiru ja mikrosirutodistus. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissa- lehdestä.

Häkkien koot ovat 65x65x56 cm, myös oman häkin on sovittava tähän tilaan! Oman tuplahäkin voi ilmoittaa vain mikäli siihen tulee vähintään kaksi arvostelussa olevaa kissaa. Häkit on valmiiksi numeroitu ja saman omistajan kissat sijoitetaan vierekkäin. Kissat eivät voi yöpyä näyttelypaikalla.

Näyttelyyn ilmoittautumiset toivomme ensisijaisesti Omakissan kautta. Ilmoittautumispäivän jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net. Paperi-ilmoittautumiset osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Kuoressa tulee olla postileima viimeistään 12.6.2015.  Yhdistys pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella.

Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavalla laskulla. Paperilla ilmoittauduttaessa näyttelymaksu maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026, ISROKin jäsenet 0013. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumis- lomakkeen takapuolelle. Kaikki maksut yhdellä kuitilla! 

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa vai jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 48
2 114
3 47
4 92
Kotikissat 8
Yhteensä 309

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Gigolo Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC NOM BIS
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
2 EXO ns FI SK LO 15 FI*Chevhill's Eloise Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x S*Subwoofer Elektra (EXO ns)
3 EXO f 22 FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Style Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM BIS
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
4 EXO ns 22 62 FI SRK LO FI*Siriuksen Exotic Delia Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x N*Con Brio's Nin-O-Silver-Nuts (EXO ns 22)
5 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
6 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Chevhill's Melker Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
7 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
8 PER n FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Nightwish Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
9 PER n FI SRK LO FI*Chevhill's Svarte Petter Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Brown Basic (PER n 24) x Ormeryd's Somebunny Loves Me (PER n)
10 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER d FI SK LO 14 FI*Kultaviiksen Magic Slim Uros Champion Luigi Comorio Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
12 PER d FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Premior Luigi Comorio Abs
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
13 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM BIS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER as FI SK RX 14 My Fantasy's Ray Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Vaubernier's Henry of My Fantasy (PER as) x My Fantasy's Vanilla Sky (PER gs)
15 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
15 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
16 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
17 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
18 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
19 PER fs 22 62 FI SK LO 15 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
20 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
21 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
22 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
23 PER d 03 24 FI SRK LO FI*Shamirin Jesse James Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB NOM BIS
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Excellent Elvira (PER f 22)
24 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Grand International Champion Ludmila Khaled EX1 CACS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
25 ACL IV / ACL n 03 23 FI SK RX 14 BR*Aruak Curl Barth Uros Champion Ludmila Khaled EX1 CACIB
BR*Aruak Curl Mordred, JW (ACL d 22) x BR*Aruak Curl Pandora The Odd (ACS fs 02 21)
26 ACS III / ACS a 22 FI SRK RX FI*Siriuksen CiaraCurl Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FIN*Siriuksen ÅlgotCurl (ACL ns 22) x FIN*Siriuksen QiraCurl (ACS f 03 22)
27 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros International Champion Ludmila Khaled EX1 CAGCIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
28 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld King Of Dreams Uros Pennut 4-7 kk Ludmila Khaled Abs
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
29 MCO I / MCO n Paco Rabanne LeonilaCoon*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Ludmila Khaled EX1
Le Roi Soleil My Fairy King*UA *** (MCO d 24) x Indiana Road House *** (MCO g)
30 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Pennut 4-7 kk Ludmila Khaled EX1 BIV NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
31 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wundervoll Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
31 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wundervoll Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
32 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Hiesun Bobby Ewing from Dallas Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*BigDaddy's Rock'n Roll (MCO d 09 22) x FI*Hiesun Glorious Greta (MCO f 22)
33 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Morgana Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
34 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
35 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
36 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
37 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Määrittely Yan Roca Folch MCO n 09 22
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
38 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
39 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
39 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
40 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
41 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Indira Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS BIV
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
45 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Maiev Shadowsong Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch Abs
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
46 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Movie's Maverick Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x FI*LovelyLife Everest Edith (MCO n 09)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO PL*Dark Age Yilan Coon Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM BIV NOM
Wistariantale Neytiri Darkage (MCO n 09 22) x PL*Dark Age Ranai Coon (MCO n 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS NOM BIS
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Combattente Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
51 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
53 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB BIV
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
54 MCO V / MCO g 23 FI SRK LO 14 FI*Maikkilan Granite Naaras Avoin Yan Roca Folch Abs
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Montana (MCO f 22)
55 MCO V / MCO d FI SK LO 14 FI*MaineQueen Midnight Special Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
56 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 16 DK*Amistia's Golden Truth Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX2
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
57 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
58 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Yan Roca Folch Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
59 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
60 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Hurricane Jerry Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FI*Daybreak's Before Darkness (MCO a 09 22) x Lykken Rosalyn By The Sea (MCO f 09 22)
61 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Champion Ludmila Khaled EX1 CACIB BIV
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
62 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Lucky Laala Naaras Nuoret 7-10 kk Ludmila Khaled EX1
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
63 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Pennut 4-7 kk Ludmila Khaled EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
64 MCO VI / MCO d 09 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Tycoon Uros Grand International Premior Ludmila Khaled EX1 CAPS
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
64 MCO VI / MCO d 09 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Tycoon Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
65 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros International Premior Ludmila Khaled EX1 CAGPIB BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
66 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Didier Drogba Uros International Premior Ludmila Khaled EX2
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
67 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Batman of Hope Uros Kastraatti Ludmila Khaled EX1 CAP
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
68 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Grand International Champion Ludmila Khaled EX1 CACS NOM
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
68 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
69 MCO VII / MCO fs FI SK LO 15 Lazy Days of Beauty Wizards Naaras Nuoret 7-10 kk Ludmila Khaled EX1
d'Artagnan of Beauty Wizards (MCO n 09 22) x Tamalika of Beauty Wizards (MCO fs 22)
70 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros International Premior Ludmila Khaled EX1 CAGPIB
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
71 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO Pediro Sweet Lions Toscana Naaras International Premior Ludmila Khaled EX1 CAGPIB NOM
Knockout of Saxonyforest (MCO a 22) x Pediro Sweet Lions Hiamovi (MCO gs 09)
72 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
73 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
74 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Butterfly of Hope Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
75 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Maikkilan Tuomiturkki Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Pilvi (MCO fs 22)
76 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
77 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Made Like This Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
78 MCO VIII / MCO ns 03 FIN SRK LO FIN*Escape's Ying Yang Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX2
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x Avicats Astraea Escape's (MCO ns)
78 MCO VIII / MCO ns 03 FIN SRK LO FIN*Escape's Ying Yang Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 4
Witchbreeds Black Pirate (MCO n 09) x Avicats Astraea Escape's (MCO ns)
79 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras International Champion Ludmila Khaled Abs
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
80 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras Supreme Premior Ludmila Khaled KM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
81 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros International Premior Ludmila Khaled EX1 CAGPIB NOM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
82 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
83 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
84 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
85 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
86 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros International Champion Ludmila Khaled EX1 CAGCIB
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
87 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Lolcat's Jack Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
88 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
89 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
90 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
91 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
92 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
92 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 3
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
93 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
94 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
94 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
95 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
96 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tukki Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
97 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
100 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Pölli Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX2
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
101 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP BIV
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
102 NFO VI / NFO e 03 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Taj Mahal Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin Heluna (NFO e 03)
103 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB BIV NOM
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
104 NFO VI / NFO g 09 24 FI SK LO 15 FI*Synkänvuoren Päivätär Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Hopeahännän Iorek Byrnison (NFO es 03 24) x FI*Synkänvuoren Tiuhti (NFO a 09 24)
105 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
106 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
107 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Ann'sLions Wild Tiger Naaras Premior Tellervo Kass Arvosteltu kisan ulkopuolella
FI*Dunderkattens Tor-Björn L (NFO d 03) x DK*Elmelund's Naomi (NFO f 09)
108 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB BIV NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
109 NFO VII / NFO fs FI SK LO 14 FI*Hennina's Janis Joplin Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 No Cert
S*Heads or tails Chivas Regal (NFO e 24) x FI*Hilirimpsis Heikunkeikun (NFO ns 22)
110 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SRK LO 14 Føniks Felis Jubatus Uros Champion Ludmila Khaled EX1 CACIB
Silver Spirit Felis Jubatus (NFO ns 09 23) x Lille Stjerne Felis Jubatus (NFO n 09 22)
111 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
112 RAG n FI SK LO 15 FI*Peukaloisen Dream of happiness Naaras Nuoret 7-10 kk Ludmila Khaled EX1
FI*Erkatin Don Carlos (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
113 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
114 RAG n 03 S*RagGorgeous Berry n'Ice Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
S*Amazing Dollz Wonderful Winner (RAG n 04) x S*Evenstar's Vega af Igasto (RAG n 03)
115 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Ruuskatin Xake Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Supukan Igor (RAG d) x S*Provinsia River's Pepita Eclipse (RAG b 03)
116 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB BIV
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
117 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
118 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Peukaloisen Diamond Eyes Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FI*Erkatin Don Carlos (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
119 SBI n FI SRK RX S*Chimär's Umberto Uros Supreme Premior Ludmila Khaled KM
S*Laudabilis Douglas (SBI n) x S*Chimär's Queen of Jazz (SBI n)
120 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Ludmila Khaled KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
121 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Grand International Premior Ludmila Khaled EX1 CAPS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
122 SBI b FI SRK LO 13 FI*Mimitan Triton Uros Avoin Ludmila Khaled EX1 No Cert
FIN*Kolmikulman Hercules (SBI e) x FI*Mimitan Angelic Afrodite (SBI b)
123 SBI b FI SK LO 14 S*Saphire Extreme Cleo De Nile Naaras Champion Ludmila Khaled EX1 CACIB
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x Havana des Gendy (SBI b)
124 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Grand International Premior Ludmila Khaled EX1 CAPS
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
124 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
125 SBI e FIN SRK LO FIN*Tamus Trans Am Uros Grand International Premior Ludmila Khaled EX1 CAPS
FIN*Tamus New Beetle (SBI n) x DK*Osiri's Naomi (SBI j)
126 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Grand International Champion Ludmila Khaled EX1 CACS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
127 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Nuoret 7-10 kk Ludmila Khaled EX1 NOM BIS
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
128 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras International Champion Ludmila Khaled EX1 CAGCIB NOM BIS
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
129 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Private 1918 Uros Nuoret 7-10 kk Ludmila Khaled EX1
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
130 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
131 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna Caribia Naaras Pennut 4-7 kk Ludmila Khaled EX1
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
132 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Supreme Champion Ludmila Khaled KM BIV
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
133 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 14 FI*Amurin Otniel Uros Champion Ludmila Khaled EX1 CACIB
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Yauza Sibaris*RU (SIB n)
134 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 Vasia-Fram Fialka*RU Uros Pennut 4-7 kk Ludmila Khaled EX1
Fram-Jonathan Fialka (SIB n 09 24) x Kharita-Pankrat Fialka*RU (SIB g 22)
135 SIB IV / SIB a 03 23 FIN SRK LO FIN*Villan Balladi Naaras Grand International Champion Ludmila Khaled EX1 CACS
FIN*Amante's Fidelio (SIB as 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
136 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
137 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX FI*Lumikissan Diiva Naaras International Champion Ludmila Khaled EX1 CAGCIB
S*Nikopeja's Korsak Kasianovich (SIB d 09 23) x FIN*Lumikissan Unelma (SIB fs 03 24)
138 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 14 FI*Villan Priima Prinsessa Naaras Avoin Ludmila Khaled EX1 CAC
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x FI*Villan Magic Melody (SIB as 09 24)
139 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Ludmila Khaled EX1 BIV
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
140 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Supreme Champion Ludmila Khaled KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
141 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 14 FI*Gildemin Brutus Boy Uros Avoin Ludmila Khaled EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
142 TUA V / TUA e 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Eicca Toppinen Uros Pennut 4-7 kk Ludmila Khaled EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
143 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
144 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
145 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
146 ABY n FI SRK LO 13 FI*Bluestream's Idaya Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
FIN*Bluestream's Chiko (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
147 ABY n FI SK LO 15 FI*Bluestream's Jerry Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
Isatai's Namid of Bluestream (ABY n) x FI*Bluestream's Idaya (ABY n)
148 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
149 ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
150 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
151 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
152 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
153 ABY o FI SK LO 14 FI*Kawaii Lotte Naaras Avoin Luigi Comorio Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
154 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
155 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
156 BEN n 24 CattiCartano Coco Chanel *** Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
157 BEN n 24 FI SK RX 15 S*KungsgardenCats Greenpeace Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
158 BEN n 24 MyArt Peaches Honeyblossom *** Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Africasia Jayashri (BEN n 24)
159 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 NOM
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
160 BRI n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
161 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
162 BRI ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Heppu Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio Abs
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
163 BRI ns 24 64 FI SRK RX FI*Helmiinan Hepsankeikka Naaras International Premior Vera Vasilieva Abs
S*Palace&Main's Smooth Criminal (BSH ns 24) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
164 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
165 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
166 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
167 BUR c S*All Weather Downtown A Lady Cora Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
S*Alchymist's Rockery Master (BUR b) x S*All Weather Little Miss Sunshine (BUR c)
168 BUR c FI SRK LO 14 FI*TribeChristal's Angus Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x S*Alchymist's Secret Love (BUR j)
169 BUR c FI SRK LO 14 FI*Beneloben Elegant Eugeny Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Beneloben Dalissia (BUR b)
170 BUR c FI SRK LO 14 FI*TribeChristal's Ninive Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x S*Alchymist's Secret Love (BUR j)
171 BUR c FIN SRK LO FIN*Shu-Shun Pisarro Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
171 BUR c FIN SRK LO FIN*Shu-Shun Pisarro Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
172 BUR c FI SRK LO 14 FI*Beneloben Enjoy Emely Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Beneloben Dalissia (BUR b)
173 BUR d FI SK LO 15 FI*Aavan Full of Cheer Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Woland Magic Valley*RU (BUR n) x FI*Aavan Aamukaste 5AM (BUR g)
174 BUR e FI SK LO 14 FI*Pardofelis True Love Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x HU*Alba Regia Caina (BUR d)
175 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
176 BUR h FI SK LO 15 FI*Shu-Shun Mary Jane Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*AuroraAustralis Banjo (BUR b) x FI*Shu-Shun Sweet Peppermint (BUR g)
177 BUR h FI SRK LO FI*Kaiuksen Filippa Naaras Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
ES*Bellabonny Nutcracker (BUR c) x S*Bastisi Lalun Isadora (BUR h)
178 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
179 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV NOM BIS
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
179 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
180 BUR j FI SRK LO FI*Beneloben Dorinna Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*Kaiuksen Filippa (BUR h)
181 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
182 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras Grand International Premior Vera Vasilieva EX1 CAPS NOM
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
183 CRX I / CRX n FI SK LO 15 S*Pontemonte's Nathhorst Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*My Twigg's Rainbow Dash (CRX n)
184 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
185 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
186 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB NOM BIS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
187 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 14 FI*Telltail's Twenty Twirls Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC BIV NOM BIS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
188 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Ballerina's King Florestan Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
189 CRX II / CRX ns 03 FI SK LO 15 FI*Telltail's Vsevolod Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
190 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Scheherazade Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 BIV
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
191 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 15 FI*Telltail's Vasilisa Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX2
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
192 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Grand International Premior Vera Vasilieva EX1 CAPS NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
193 CRX III / CRX ds FI SK LO 15 FI*Ballerina's Count Paris Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
194 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Princess Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
195 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 13 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX2
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
196 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
197 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
198 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK RX 15 FI*Desala's Aleksander Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
FI*Ronttilan Russian Roulette (CRX d 02) x FIN*Lubavan Abelj-Dzimelj (CRX as 24)
199 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 14 FI*Telltail's Jolene Naaras Avoin Luigi Comorio Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
200 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quixotic Clown Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
201 CRX IX / CRX w 63 Nika of Sakura-Hana*RU *** Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Sakura-Hana *** (CRX w)
202 CRX IX / CRX w 61 Pallada of Sakura-Hana*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Zlatomir High Enerdgi iz Madriskogo Dvora *** (CRX c 03) x Nika of Sakura-Hana*RU *** (CRX w)
203 DRX III / DRX d FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Babrika Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Lady in Red (DRX ds 24)
204 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
205 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Amiraali Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Rin-Tin-Tin (DRX a 09 32)
206 DRX VII / DRX d 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Vink Panther Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
206 DRX VII / DRX d 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Vink Panther Uros Määrittely Yan Roca Folch DRX d 31
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
207 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Grand International Champion Olga Komissarova Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
208 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
209 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
210 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
211 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Olga Komissarova Abs
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
212 MAN 53 / MAN fs 11 53 FI SRK RX 13 Red Alert's Savanna of Conan Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
NL*Red Alert's Noppes (MAN ds 11 51) x NL*Red Alert's Qionah (MAN fs 03 24 51)
213 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN SRK RX FIN*Armain Domenica Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
214 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Ausare Burraburiash Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB NOM
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
215 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
216 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
217 OCI ns 24 FIN SRK RX Ozspots Sheelberight Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
218 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's King Uros International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
219 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
219 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
220 RUS FI SRK LO FI*BlueLair's Zina Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FI*Zarin Magnolia (RUS )
221 RUS FI SRK LO 14 FI*Zarin Onneli Naaras Avoin Luigi Comorio Abs
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
222 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
223 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Buffy Summers Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX3
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
224 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Dawn Summers Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX2
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
225 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
226 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Amy Naaras Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
Iseneth v.d. Jeetzel (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
227 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
228 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 14 FI*Hobbitqueen's Grizabella Naaras International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Michael J. (SPH n 31) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
229 SPH V / SPH n 02 33 FI SK LO 15 FI*Tutsi Hariton Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 BIV NOM BIS
FI*Tutsi Chaumet (SPH d 21 33) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
230 SPH V / SPH a 32 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Topaz Uros Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
S*Zeldtrix Bat out of Hell (SPH e 32) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
231 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 NOM BIS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
232 BAL w 67 FI SRK LO FI*Ballawhane Goewyn Naaras Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Ballawhane Eboneeza (BAL n)
233 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
234 OSH n FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
235 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
236 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM BIS
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
236 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
237 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
238 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS BIV NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
239 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
240 OSH a 24 FI SRK LO 14 LV*Dark Side Panther Eminems Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB NOM
S*Labolina's Can't Get Enough (OSH a 24) x Ricky Ticky Tabby Happy Eyes, CZ (OSH n 24)
241 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Grand International Premior Vera Vasilieva EX1 CAPS NOM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
242 OSH b 24 FI SK RX 14 FI*WildHawk's Bonita Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
243 OSH c 24 FI SK RX 14 FI*WildHawk's Byhalia Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
244 OSH d 23 FI SRK LO 14 FI*Choose An Aconda Man Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
245 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
246 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Vera Vasilieva KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
247 OSH f 25 FI SRK LO FI*Santuzzan Queen of Spades Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
Ghubari Divine Madness*PL (OSH b 23) x FI*Santuzzan Miss Saigon (OSH f)
248 OSH ns 24 FI SK RX 14 FI*WildHawk's Bidziil Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
249 OSH as 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
250 OSH n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Othello Savarin Uros International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
251 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
251 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
252 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
253 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 NOM BIS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
254 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
255 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
256 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
257 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
258 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
258 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
259 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
260 SIA b FI SRK RX FI*Birregin Arabean Proud Naaras International Premior Vera Vasilieva EX1 CAGPIB
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x S*Qrowntwig Heartbeat of a Queen (SIA n)
261 SIA h FI SRK RX 14 Cammeleo Isis Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Umi Airys Only My (SIA b)
262 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
263 SYS n 03 FI SK LO 14 Apocalyptica Calypso Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB BIV
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
264 SYS n 03 FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino (OSH n 03)
265 SYS n 03 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
266 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Vera Vasilieva KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
267 SYS b 03 FIN SRK RX FIN*DeLaSoul's Lion In Winter Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM NOM BIS
S*Sandvretens Gucci (SIA b) x FIN*ChicKitty Evangelina (SIA n 03 21)
268 SYS d 03 FI SK LO 14 FI*Birregin Pierre Précieuse Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Keiko Miyoko (OSH f 24)
269 SYS n 03 21 FI SRK LO 13 HU*Shagio-Chen Palatinus Uros International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB NOM
Apocalyptica Tommy (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Divine (SIA a 02)
270 HCL Miska Petruska Uros Kotikissat Jurgita Gustaitiene 1 NOM
271 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Jurgita Gustaitiene 1 NOM
272 HCS Emppu Uros Kotikissat Jurgita Gustaitiene 3
272 HCS Emppu Uros Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM BIS
273 HCS Rolle Uros Kotikissat Jurgita Gustaitiene 2
274 HCS Oona Naaras Kotikissat Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
274 HCS Oona Naaras Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM
296 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Comorio Luigi EXO n, EXO n 03, PER a, PER d, PER d 03 24, PER ds 22 62, PER f, PER n 02 62, BEN n 22, BSH n, BSH ns 11, BUR b, BUR e, BUR f, BUR h, MAN 53, MAU ns 24, OCI n 24, OCI ns 24, ABY o, CRX III, CRX VI, CRX VIII, DRX III, DRX VI, RUS 43
Gustaitiene Jurgita OSH a 24, OSH as 24, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 23, OSH d 24, OSH f 25, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 24, SIA a, SIA d 02, SIA h, SIA n, SIA n 03, HCL, HCS, VET 1, VET 2, VET 3, VET 4 37
Kass Tellervo RAG a 04, RAG n 21, ACS III, MCO II, MCO III, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO II, NFO IX, NFO VI, NFO VII, SIB VII, VET 1 42
Khaled Ludmila RAG n, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI e, SBI f, SBI f 21, SBI g, SBI j, SBI n, ACL I, ACL IV, MCO I, MCO IX, MCO VI, MCO VII, NEM II, NFO VIII, SIB III, SIB IV, SIB VIII, TUA I, TUA V 45
Komissarova Olga EXO f 22, EXO n 03 22, EXO ns, EXO ns 22 62, PER as, PER d 24, PER f 03, PER fs 22 62, PER n, PER n 03, PER w 62, BEN n 24, BUR c, BUR d, BUR j, BUR n, KOR, OCI b 24, ABY n, CRX I, CRX IX, DRX VII 44
Roca Folch Yan MCO III (13c), DRX VII (13c), RAG n 03, SBI b 21, MCO IV, MCO V, NFO IV, TUA IX, VET Kotikissat 39
Vasilieva Vera BEN n 22 33, BSH ns 24 64, CHA, OCI bs 24, ABY a, BAL w 67, CRX II, CRX IV, OSH a 25, OSH b 03 24, OSH f, OSH f 24, OSH n 03, OSH n 03 24, OSH ns 24, SIA b, SIA b 03, SIA d 21, SIA n 03 21, SPH V 37
7 tuomaria