Omakissa
ISROK 65. kansainvälinen kissanäyttely 11.07.2015
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.7.2015 Loppuu 11.7.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.4.2015 Ilmoittautuminen loppuu 21.6.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.6.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI4353970820046324
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Tuplajäät, SIILINJÄRVI
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 040 549 2902, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, e-mail: riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Minna Leinonen, puh. 040 8408416, minna.leinonen@isrok.net
 
Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!


HUOM! Jos sinulla on leimakortti, jossa on pariton määrä leimoja ota yhteyttä näyttelysihteeriin!
Lisätietoja

Näyttelyssä noudatetaan Kissaliton ja FIFe:n näyttelysääntöjä. Eläinlääkärin tarkastus on pakollinen kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä. Kaikilla yli 10 kuukauden ikäisillä näyttelyyn osallistuvilla kissoilla on oltava mikrosiru ja mikrosirutodistus. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissa- lehdestä.

Häkkien koot ovat 65x65x56 cm, myös oman häkin on sovittava tähän tilaan! Oman tuplahäkin voi ilmoittaa vain mikäli siihen tulee vähintään kaksi arvostelussa olevaa kissaa. Häkit on valmiiksi numeroitu ja saman omistajan kissat sijoitetaan vierekkäin. Kissat eivät voi yöpyä näyttelypaikalla.

Näyttelyyn ilmoittautumiset toivomme ensisijaisesti Omakissan kautta. Ilmoittautumispäivän jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net. Paperi-ilmoittautumiset osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Kuoressa tulee olla postileima viimeistään 12.6.2015.  Yhdistys pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella.

Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavalla laskulla. Paperilla ilmoittauduttaessa näyttelymaksu maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026, ISROKin jäsenet 0013. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumis- lomakkeen takapuolelle. Kaikki maksut yhdellä kuitilla! 

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa vai jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Näyttely on sinisten kissojen teemanäyttely.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 62 61 0 0 1
2 118 114 1 0 3
3 67 64 0 0 3
4 100 98 0 0 2
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 353 343 1 0 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Chevhill's Italian Gigolo 1 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
2 EXO ns FI*Chevhill's Eloise 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB NOM BIS
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB NOM BIS
5 EXO f 22 FI*Chevhill's Italian Style 1 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
6 EXO ns 22 62 FI*Siriuksen Exotic Delia 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
7 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
8 EXO n 03 22 FI*Chevhill's Melker 1 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 NOM BIS
9 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
10 PER n FI*Kultaviiksen Nightwish 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
11 PER n FI*Chevhill's Svarte Petter 1 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
12 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
13 PER d FI*Kultaviiksen Magic Slim 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
14 PER d FI*Elrikan Win-Win Ace 1 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
15 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM BIS
16 PER as My Fantasy's Ray 1 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
17 PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
17 PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick 1 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
18 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
19 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
20 PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
21 PER fs 22 62 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen 1 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 NOM BIS
22 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
23 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB NOM BIS
24 PER a 01 FIN*Buubu's Varliga Herlof 1 Uros 4 (GIP) Cerná Petra EX1 CAPS
24 PER a 01 FIN*Buubu's Varliga Herlof 1 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
25 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
26 PER d 03 24 FI*Shamirin Jesse James 1 Uros 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB
27 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
28 ACL IV / ACL n 03 23 BR*Aruak Curl Barth 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB NOM
29 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
30 MCO I / MCO n FI*Tigerworld King Of Dreams 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
31 MCO I / MCO n Paco Rabanne LeonilaCoon*RU *** 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV
32 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Counting Stars 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
33 MCO II / MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Ludmila EX2
33 MCO II / MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
34 MCO II / MCO n 09 FI*Pikkumetsän Wundervoll 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Ludmila EX1 CAC BIV
34 MCO II / MCO n 09 FI*Pikkumetsän Wundervoll 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
35 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Morgana 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Ludmila EX1
36 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 6 (IP) Khaled Ludmila EX1 CAGPIB
37 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 10 (KAS) Khaled Ludmila EX1 CAP
38 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS BIV NOM BIS
39 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
40 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Coyopa 2 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi MCO n 22 09
41 MCO III / MCO a 22 FI*LovelyLife Movie's Magic Mike 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
42 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Movie's Matami Mimmi 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
43 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM BIV NOM BIS
43 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM
44 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
45 MCO III / MCO n 23 FI*NineTales Indira 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM BIS
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Maiev Shadowsong 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
50 MCO IV / MCO n 09 23 FI*LovelyLife Movie's Maverick 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB BIV NOM
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente 2 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
54 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
55 MCO V / MCO d S*Coppermines Thor 2 Uros 5 (IC) Khaled Ludmila EX1 CAGCIB BIV
56 MCO V / MCO g 23 FI*Maikkilan Granite 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Ludmila Abs
57 MCO V / MCO d FI*MaineQueen Midnight Special 2 Uros 13c (Määrittely) Comorio Luigi MCO d 09
57 MCO VI / MCO d 09 FI*MaineQueen Midnight Special 2 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
58 MCO V / MCO e 22 DK*Amistia's Golden Truth 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Ludmila EX1
59 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Ludmila EX2
60 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 6 (IP) Khaled Ludmila EX1 CAGPIB
61 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä 2 Naaras 8 (PR) Khaled Ludmila EX1 CAPIB
62 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
63 MCO VI / MCO e 09 24 FI*Stout-hearted Starry Eyes 2 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
64 MCO VI / MCO f 09 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator 2 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM
65 MCO VI / MCO f 09 23 FI*LovelyLife Lucky Laala 2 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX2
66 MCO VI / MCO d 09 22 FIN*Escape's Tycoon 2 Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
66 MCO VI / MCO d 09 22 FIN*Escape's Tycoon 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
67 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB BIV NOM
68 MCO VI / MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba 2 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX2
69 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Garfield Caesar 2 Uros 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
70 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
70 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
71 MCO VII / MCO fs Lazy Days of Beauty Wizards 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
72 MCO VII / MCO ds 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
73 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
74 MCO VII / MCO gs 22 Pediro Sweet Lions Toscana 2 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB NOM
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
76 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
77 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
78 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*BellaAmare's Butterfly of Hope 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
79 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Maikkilan Tuomiturkki 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
80 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV NOM BIS
81 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
82 MCO VIII / MCO ns 03 FIN*Escape's Ying Yang 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX2
82 MCO VIII / MCO ns 03 FIN*Escape's Ying Yang 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
83 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo Abs
84 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
85 MCO IX / MCO w 62 FI*CheNiCoon's FeelixValentino 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
86 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB NOM
87 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB NOM
88 NEM I / NEM n FI*NonServiam Arntor 2 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
89 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM
90 NEM I / NEM a 21 Quintana Eel Cherubino*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
91 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL 2 Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
92 NFO I / NFO n FI*Lolcat's Jack 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
93 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Khaled Ludmila KM
94 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 7 (CH) Khaled Ludmila EX1 CACIB
95 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Ludmila EX1 BIV NOM
96 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 10 (KAS) Khaled Ludmila EX1 CAP
97 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 1 (SC) Khaled Ludmila KM BIV NOM
97 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
98 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 3 (GIC) Khaled Ludmila EX1 CACS
99 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Ludmila EX1 CAC
100 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Ludmila EX2
101 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Synkänvuoren Haltia 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Ludmila EX1
102 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 2 (SP) Khaled Ludmila KM NOM
102 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
103 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 10 (KAS) Khaled Ludmila EX1 CAP NOM
104 NFO VI / NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 5 (IC) Khaled Ludmila EX1 CAGCIB
105 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta 2 Uros 7 (CH) Khaled Ludmila EX1 CACIB
106 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 7 (CH) Khaled Ludmila EX1 CACIB BIV NOM
107 NFO VI / NFO g 09 24 FI*Synkänvuoren Päivätär 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Ludmila EX1
108 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 4 (GIP) Khaled Ludmila EX1 CAPS BIV
109 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 8 (PR) Khaled Ludmila EX1 CAPIB
110 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 8 (PR) Khaled Ludmila EX1 CAPIB
111 NFO VII / NFO fs FI*Hennina's Janis Joplin 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
112 NFO VIII / NFO ns 03 22 Føniks Felis Jubatus 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
113 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Glyrien's Katniss Everdeen 2 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi NFO fs 09
113 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Glyrien's Katniss Everdeen 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
114 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Khaled Ludmila KM
115 RAG a FI*Erkatin Hupu Hildig 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
116 RAG a FI*Erkatin Heta Hintriikka 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
117 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
118 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
119 RAG n 03 S*RagGorgeous Berry n'Ice 2 Uros 7 (CH) Khaled Ludmila EX1 CACIB
120 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Ludmila EX1 BIV
121 RAG n 03 FI*Ruuskatin Xake 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Ludmila EX2
122 RAG n 04 FI*Erkatin Alma Aurora 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Ludmila EX1
123 RAG n 04 FI*Darkie's Kawaii Koutei 2 Uros 10 (KAS) Khaled Ludmila EX1 CAP
124 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM BIS
125 RAG a 03 FI*Erkatin Tytti Tuulikki 2 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
126 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
127 RAG a 04 FI*Lukanpuron Elna 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB BIV NOM BIS
128 RAG a 04 FI*Lukanpuron Else 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
129 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
130 RAG c 04 FI*Ruuskatin Grumpy Baron 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
131 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
132 SBI n S*Chimär's Umberto 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
133 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
134 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
135 SBI b S*Saphire Extreme Cleo De Nile 2 Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
136 SBI b FI*Mimitan Triton 2 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 No Cert
137 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 2 Naaras 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS NOM
137 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
138 SBI d FI*Nalle-Puhin Achy Breaky Heart 2 Uros 10 (KAS) Khaled Ludmila EX1 CAP
139 SBI e FI*Oreliinan Braveheart 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
140 SBI e FIN*Tamus Trans Am 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 No Cert
141 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 2 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM
142 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
143 SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
144 SBI a 21 FI*Saca's Private 1918 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
145 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Khaled Ludmila KM
146 SBI f 21 FI*Lofanna Caribia 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
147 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
148 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV
149 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Otniel 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
150 SIB III / SIB n 22 Vasia-Fram Fialka*RU 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
151 SIB IV / SIB a 03 23 FIN*Villan Balladi 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
152 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
153 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Lumikissan Diiva 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
154 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI*Sipsun Auriga 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
155 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sipsun Aurora Borealis 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV
156 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM
157 TUA V / TUA d 24 FI*Gildemin Brutus Boy 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
158 TUA V / TUA e 24 FI*Felesin Eicca Toppinen 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
159 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 3 (GIC) Khaled Ludmila EX1 CACS
160 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Regina 2 Naaras 5 (IC) Khaled Ludmila EX1 CAGCIB
161 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
162 ABY n (N)Mayas Pride Maori 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
163 ABY n FI*Bluestream's Idaya 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita Abs
164 ABY n FI*Bluestream's Jerry 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
165 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM
166 ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
167 ABY a FI*Lovedevotion Daphne 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
168 ABY o FI*Laire Gelir Laer 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
169 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
170 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
171 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC BIV
172 BEN n 24 CattiCartano Carisma 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
173 BEN n 24 FI*Hiesun Diamonds in the Sky 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
174 BEN n 24 CattiCartano Hugo Boss 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
175 BEN n 24 CattiCartano Coco Chanel *** 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
176 BEN n 24 S*KungsgardenCats Greenpeace 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
177 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
177 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
178 BEN n 24 MyArt Peaches Honeyblossom *** 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX2
179 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP NOM BIS
180 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
180 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
181 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
182 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
183 BRI n FI*Feronian Gaia 3 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
184 BRI n FI*Aurantia's Solar Eclipse 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
185 BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
186 BRI f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
186 BRI f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
187 BRI f FI*Aurantia's Galaxy 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
188 BRI bs FI*RoundFace's Amada Miriam 3 Naaras 13c (Määrittely) Cerná Petra Abs
189 BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS BIV
190 BRI ns 11 FI*Helmiinan Kissanminttu 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
191 BRI ns 11 FI*Gnome's Love Her Madly 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
192 BRI ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
193 BRI ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra Abs
194 BUR n FI*Seirene Queen Bee 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
195 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
196 BUR a FI*Purmelita's Corona 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
197 BUR a FI*Mabelle Azura 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
198 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Cerná Petra KM NOM BIS
199 BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn 3 Naaras 8 (PR) Cerná Petra EX1 CAPIB
199 BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn 3 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
200 BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
201 BUR c S*All Weather Downtown A Lady Cora 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
202 BUR c FI*TribeChristal's Angus 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
203 BUR c FI*Beneloben Elegant Eugeny 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
204 BUR c FI*TribeChristal's Ninive 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV NOM
205 BUR c FI*Beneloben Enjoy Emely 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
206 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
207 BUR h FI*Shu-Shun Mary Jane 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
208 BUR j FI*Jigglypuff's Tia Dalma 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
209 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM BIV
209 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1
210 BUR j FI*Beneloben Dorinna 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX2
211 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
212 CRX I / CRX a FI*Lavender's Katariina Suuri 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
213 CRX I / CRX n S*Pontemonte's Nathhorst 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
214 CRX I / CRX ns FI*Telltail's Xanadu 3 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
215 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
216 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC BIV NOM BIS
217 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Twenty Twirls 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
218 CRX II / CRX ns 09 FI*Ballerina's King Florestan 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
219 CRX II / CRX ns 03 FI*Telltail's Vsevolod 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
220 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
221 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Vasilisa 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
222 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS NOM BIS
223 CRX II / CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP NOM
224 CRX III / CRX ds FI*Ballerina's Count Paris 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
225 CRX III / CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
226 CRX IV / CRX f 03 FI*Ballerina's Princess Aurora 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
227 CRX IV / CRX fs 03 24 FI*Lavender's Maria Pavlovna 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
228 CRX IV / CRX d 01 62 FI*MistyMau's Panna Cotta 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX2
229 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
230 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
231 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Desala's Aleksander 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
232 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra Abs
233 CRX VIII / CRX b 01 33 FI*VippeCat Jealous Man 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
234 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas 3 Uros 8 (PR) Cerná Petra EX1 CAPIB NOM
235 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Quixotic Clown 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
236 CRX IX / CRX w 63 Nika of Sakura-Hana*RU *** 3 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
237 CRX IX / CRX w 61 Pallada of Sakura-Hana*RU *** 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
238 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
239 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Babrika 3 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
240 DRX III / DRX g 24 FI*Riepujengin Xeena 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
241 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI*Riepujengin Amiraali 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
242 DRX VII / DRX d 21 31 FI*Riepujengin Vink Panther 3 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
243 EUR a FI*Kissakallion Lucinda 3 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
244 KBL I / KBL n 22 FI*Kuriton Baby Cat Man Do 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
245 KBL I / KBL w 62 FI*Kuriton Cinderella 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
246 KBL II / KBL f FI*Kuriton Cookie Jam 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra DISQ
247 KBL III / KBL f 22 FI*Kuriton Baby Vanilla 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
248 KBL IV / KBL f 09 24 Bobby Tail's Vishenka 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
249 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
250 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
251 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV
252 KOR FI*Tatsutan Vina Indra-Niharam 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX2
253 KOR FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
254 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan Abs
255 KOR FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
256 MAN 53 / MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
257 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
258 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
259 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 1 (SC) Cerná Petra KM BIV NOM
259 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
260 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
261 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 NOM BIS
262 RUS FI*Lolcat's Anya 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX2
263 RUS FI*Lolcat's Buffy Summers 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX3
264 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 BIV NOM
265 RUS FI*Lolcat's Amy 3 Naaras 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
266 SPH I / SPH n 21 Cocopah Da Shin 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
267 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
268 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
269 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
270 SPH V / SPH n 02 33 FI*Tutsi Hariton 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM
271 SPH V / SPH e 09 32 FI*Hobbitqueen's Griddlebone 3 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita Abs
272 SPH V / SPH a 32 FI*Hobbitqueen's Topaz 3 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
273 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
274 BAL w 67 FI*Ballawhane Goewyn 4 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
275 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
276 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM
277 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
278 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
279 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM BIS
279 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
280 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
281 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
282 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
283 OSH a 24 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho 4 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
284 OSH a 24 LV*Dark Side Panther Eminems 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
285 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
286 OSH b 24 FI*WildHawk's Bonita 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
287 OSH c 24 FI*WildHawk's Byhalia 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
288 OSH d 23 FI*Choose An Aconda Man 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
289 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
290 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB NOM BIS
291 OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades 4 Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
292 OSH ns 24 FI*WildHawk's Bidziil 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
293 OSH as 24 FI*WildHawk's Ahote Annawan 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
294 OSH n 03 FI*Laurinda Othello Savarin 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
295 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
295 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
296 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM
297 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
298 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
299 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
300 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
301 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo 4 Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
302 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
302 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
303 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
304 SIA b FI*Birregin Arabean Proud 4 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
305 SIA h Cammeleo Isis 4 Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB NOM
306 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
307 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB NOM
308 SYS n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC NOM BIS
309 SYS n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM
310 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
311 SYS b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter 4 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
312 SYS d 03 FI*Birregin Pierre Précieuse 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM
313 SYS n 03 21 HU*Shagio-Chen Palatinus 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
314 HCL Miska Petruska Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Khaled Ludmila 1 NOM
315 HCL Nipsu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Khaled Ludmila 1 NOM
316 HCS Doktor Schneider Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 2
317 HCS Emppu Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
317 HCS Emppu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM BIS
318 HCS Rolle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 3
343 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cerná Petra BSH bs (13c), EXO f 22, EXO n, EXO n 03, EXO n 03 22, EXO n 22, PER a 01, PER as, PER d 03 24, PER fs 22 62, PER n 03, BEN n 22 31, BSH f, BSH ns 11, BUR b, BUR h, KBL I, KBL II, MAN 53, ABY o, CRX VIII, DRX I, RUS 40
Comorio Luigi MCO V (13c), NFO VIII (13c), SBI f, MCO III, MCO VII, NFO VII, SIB VII, BAL b, BAL w 67, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 03 24, OSH f, OSH n 03, OSH n 03 24, OSH n 25, OSH ns 24, SIA a 21, SIA b, SIA b 03, SIA n 03 21 39
Gustaitiene Jurgita BEN n 22, BEN n 24, BSH n, BUR a, KBL IV, ABY a, ABY n, CRX II, DRX III, DRX VII, SPH I, SPH V 41
Kass Tellervo EXO ns, EXO ns 22 62, PER a, PER d, PER d 24, PER ds 22 62, PER f, PER f 03, PER n, PER n 02 62, PER w 62, RAG a 21, RAG c 04, RAG e 21, SBI a 21, SBI e, SBI f 21, SBI j, SBI n, ACL I, ACL IV, MCO IX, SIB I, SIB IV, SIB VIII, TUA I, TUA V, HCS, VET 1, VET 2, VET Kotikissat 46
Khaled Ludmila RAG n 03, RAG n 04, SBI b 21, SBI d, MCO II, MCO V, NFO II, NFO IV, NFO IX, NFO VI, TUA IX, HCL 41
Komissarova Olga RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG f 04, SBI a, SBI g, MCO I, MCO IV, MCO VIII, NFO I, NFO VIII, SIB III, VET 3, VET 4 44
Roca Folch Yan BEN n 22 32, BEN n 22 33, BEN n 24 32, BSH a, BUR c, BUR f, BUR j, BUR n, EUR a, KBL III, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, CRX I, CRX III, CRX IV, CRX IX, CRX VI, DRX VI, SPH II, VET 1 43
Vasilieva Vera SBI b, MCO VI, NEM I, NEM II, OSH as 24, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 23, OSH d 24, OSH f 25, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 24, SIA a, SIA d 02, SIA h, SIA n, SIA n 03, SIA n 21 38
8 tuomaria.