RUROK VANTAA 25.8.2013
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.8.2013 Loppuu 25.8.2013
Ilmoittautuminen alkaa 25.8.2013 Ilmoittautuminen loppuu 25.8.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel IV Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel IV Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran IV Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
ABY n FI*Link Inanyesha IV Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie Abs
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT IV Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream IV Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie Abs
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA IV Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM NOM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
ABY o FI*Amajan Gigi Gioia IV Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge IV Uros 1 (SC) Friškovec Thea Abs
ABY o FI*Redcheetah's Aarre IV Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
ABY o FI*Redcheetah's Aurora IV Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
ABY o FIN*Link Ayana IV Naaras 1 (SC) Friškovec Thea Abs
ABY o FIN*Link Ayana IV Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl Abs
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne IV Uros 2 (SP) Friškovec Thea KM NOM BIS
ABY p FI*Link Inameremeta IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
ACL f 02 21 64 FI*Metusalahin Barbie II Naaras 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
ACL n 09 22 FI*Operadoll's Magical Merlin II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
ACS n 24 FI*Operadoll's Picasso II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
ACS ns 24 FI*Operadoll's Polar Bear II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
BAL n FI*Willicon La Strega d'Aprile IV Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BAL r SE*Qjou'z Costa Rica IV Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
BAL w 67 FI*Willicon Liquirizia IV Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora III Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker III Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore III Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
BEN n 22 33 ZaharaBengals Hopeful Promise III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
BEN n 24 FI*Bombay-Dreams Soma III Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
BEN n 24 FI*Leokatin Hulabaloo III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond III Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake III Naaras 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Friškovec Thea KM
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BML ns 11 FI*Kimuli's Made in Heaven III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik III Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik III Uros 10 (KAS) Friškovec Thea Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius III Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius III Uros 10 (KAS) Friškovec Thea Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 1 NOM BIS
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB NOM
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream III Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS BIV
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph III Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BML ns 11 31 FI*Lumipuron Premium Beauty III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
BRI a FI*Coventry's Europa III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts III Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox III Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby III Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
BRI a FI*Suvikasteen Mikki III Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie Abs
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie III Uros 7 (CH) Reijers Eric Abs
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty III Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
BRI j FI*Rhinestone's Twinkle Star III Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
BRI n FI*Rhinestone's Night Rider III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
BRI n S*Applecat Spider III Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio III Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio III Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 3
BUR a FIN*Oliivian Priyanka III Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
BUR a FIN*Oliivian Priyanka III Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
BUR a Rango Magic Valley *** III Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
BUR b Aldis Marcel *** III Uros 3 (GIC) Reijers Eric Abs
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
BUR b FI*Kassaran Minnehaha III Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
BUR b FI*Kassaran Ursus III Uros 5 (IC) Reijers Eric EX2
BUR b FI*Kassaran Venus McFlytrap III Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Reijers Eric Abs
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** III Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV NOM
BUR b Thor Magic Valley*RU, JW *** III Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
BUR c Aldis Yasmine *** III Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie Abs
BUR c SC RU*Aldis Octavia *** III Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie Abs
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed III Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
BUR d Ivar Lovely Dream *** III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne Abs
BUR g FI*Feirefiz Diamonds And Rust III Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM NOM
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus III Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM BIS
BUR j Alba Regia Yildiz *** III Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB BIV NOM BIS
BUR j FI*Kassaran Meowlody III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
BUR j FI*Kassaran Purnululu III Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
BUR j FI*Kassaran Purrsephone III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea Abs
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Friškovec Thea KM
BUR j Irma Lovely Dream *** III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BUR n FI*Feirefiz Girl I Know III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BUR n FIN*Seirene Hamlet II III Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
BUR n FIN*Seirene Hamlet II III Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
BUR n NW Goody Magic Valley*RU, JW III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna III Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie Abs
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody IV Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
CRX d 01 21 62 FI*Piupaws Spiderman IV Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
CRX d 03 24 Puraffection's Firestarter IV Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea Abs
CRX d 24 FI*Piupaws Robin IV Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
CRX f 03 24 FI*Piupaws Nyan Cat IV Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea Abs
CRX f 03 24 FI*Piupaws Sanna-Raipe IV Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1 NOM
CRX n Pixie Agnus*LT IV Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle IV Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker IV Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker IV Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 4
CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti IV Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat IV Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia IV Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue III Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
DRX d 09 Elfe Feerique Ginger IV Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
DRX n Elfe Feerique Felicia IV Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo IV Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
DSP d 21 RU.Dolf Shudan IV Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
DSP f 03 Yustina Bast IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
EUR a 22 FI*Feronian Emerald III Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
EUR d 24 FI*Feronian Basil III Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
EUR d 24 FI*Feronian Domingo III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV NOM
EUR f FI*Pikku-Piun Zukulaku III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
EUR f 24 FI*Feronian Dianella III Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
EUR g 22 FI*Feronian Emilia III Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
EUR gs 22 FI*Feronian Edelweiss III Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Chisu III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 3
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston III Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
EUR n 24 Venla-Valentiina III Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle I Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina I Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling I Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne 1 NOM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne 3
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec Thea Abs
HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne Abs
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Veland Anne 2
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec Thea 3
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne 2
HCL ns 09 11 Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Veland Anne 1 NOM BIS
HCL ns 09 11 Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec Thea 1 NOM BIS
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Pillonel Joëlle 1 NOM
HCS Kaneli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Monney Pillonel Joëlle Arvosteltu 7
HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec Thea 4
HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Pillonel Joëlle Arvosteltu 6
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec Thea 1
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Pillonel Joëlle Arvosteltu 5
HCS Saara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 4
HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 2
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Pillonel Joëlle 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec Thea 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Pillonel Joëlle 4
HCS n 03 24 Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 1 NOM BIS
HCS n 03 24 Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec Thea 2
HCS n 09 Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert Arvosteltu 5
HCS n 22 Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec Thea 2
HCS n 22 Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Pillonel Joëlle 3
JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi IV Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura IV Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
KBL ds 23 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
KOR FI*Dewdrop's Kanya Nah-rahk III Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
KOR FI*Dewdrop's Larp Na Rahk III Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
KOR FI*Hovikissan O-Ho III Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM BIV
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
KOR FIN*Hovikissan joop-jip ek III Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH III Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie Abs
MAN f 24 53 FIN*JoJon Hei Dec III Naaras 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
MAN f 52 FIN*Armain Mercoledi III Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
MAN g 22 53 FI*Ballawhane Inney-Baddal III Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
MCO Amistia's Quake Master *** II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues II Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM BIS
MCO a FI*Lexicon Asterix II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
MCO a FI*LovelyLife Everest Elias II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV
MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
MCO a 09 FI*Chamberlain Iron Man II Uros 2 (SP) Nissen Aase Abs
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Miracle Man II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue II Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
MCO as FI*HoneyCoon's New Day Woman II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This II Uros 6 (IP) Hornell Henry EX2
MCO as 09 22 FI*Rotcat Hangover II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV NOM
MCO d 22 FI*Fullmoon's Eden On Fire II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO d 22 FI*Magnificat Wilma Coon II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
MCO d 23 Jean-Marais Ermak II Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 No Cert
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa II Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB BIV
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth II Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB BIV
MCO ds 22 FI*LovelyLife ConLeche Casper II Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi II Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles Abs
MCO ds 23 FI*LovelyLife ConLeche Candy II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
MCO e 09 24 PL*Lavender Love Ozzie II Uros 2 (SP) Kass Tellervo Abs
MCO es FI*Unikuun Lotus Eterne II Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
MCO f 09 22 FI*Fullmoon's FireWalkWithMe II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO f 09 22 FI*Kasmasiinin Åkariina II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO fs 22 Baslatan's Love Me True II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina II Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles Abs
MCO g 02 63 FI*Chamberlain Sweet Illusion II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
MCO g 22 FI*Valier's Juno II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
MCO g 22 Lana Turner of Baydar II Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
MCO g 22 Lana Turner of Baydar II Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
MCO n Coonity Nokomis II Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
MCO n FI*Cherry's Maine Obiora II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
MCO n FI*Satinante's Troilus Tunstal II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO n 09 FI*LovelyLife Famous Fernando II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 BIV
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fiona II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fonzy II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
MCO n 09 22 FI*MaineQueen Head Over Heels II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
MCO n 09 22 FI*Satinante's Albert Humberto II Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX2
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon II Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock II Uros 4 (GIP) Lubrano Robert Abs
MCO n 22 FI*Halden coon's Vanda II Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Zhin II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
MCO n 22 FI*LovelyLife Everest Elaina II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX3
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX4
MCO n 22 FI*SatuMainen Konnan Koukku II Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond II Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
MCO n 23 DK*Amistia's Samson II Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV NOM
MCO n 23 FI*LovelyLife Everest Ecco II Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr II Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
MCO ns FI*Satinante's Bella Swan II Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Quite a Hero II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag II Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart II Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS BIV NOM
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel II Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
MCO ns 22 FI*Merrymakers Awesome Anzelm II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
MCO ns 22 FIN*Satinante's Faerie Isabel II Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB BIV
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman II Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
NEM n Kaplya Neva's Mystery II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
NFO a 02 S*Utblicken's Lill Ammuu II Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri II Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1 BIV NOM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy II Uros 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX3
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal II Uros 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX2
NFO e 09 FI*Ann'sLions Lovely Tiger II Naaras 9 (Avoin) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAC
NFO e 09 FI*Charmakato Viola II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX2
NFO f FI*Lolcat's Rose II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 5 (IC) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGCIB NOM
NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 10 (KAS) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAP NOM
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn II Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
NFO gs 22 S*Skottvallen's Jasmine II Naaras 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat II Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence II Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
NFO n 09 FI*Slytiger's Forces of Nature II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother II Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust II Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Minerva II Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
NFO n 09 23 S*NC's Lola II Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag II Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC NOM
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
NFO ns 22 S*Sannafjället's White Lady II Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
NFO w 64 FI*Hopeahännän Mimosa II Naaras 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 6 (IP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Monney Pillonel Joëlle KM NOM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
OCI b 24 FI*Onnikatin Sir Humbug III Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OCI b 24 FIN*Martinic Blazing III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 1
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily III Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee III Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta III Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse III Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Topspot Tickle Toe III Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 No Cert
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts IV Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
OLH b FI*Willicon Cara Melli IV Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM BIS
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic IV Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM BIS
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
OSH b 22 Idream IV Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC IV Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB NOM
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan IV Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe IV Uros 8 (PR) Roca Folch Yan Abs
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor IV Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel IV Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco IV Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu IV Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
OSH n FI*Willicon Musta Maagi IV Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM NOM
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC IV Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii IV Uros 10 (KAS) Preiss Karl Abs
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM NOM BIS
OSH n 03 25 FI*DeLaSoul's Midnight Queen IV Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 No Cert
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha IV Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK IV Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris IV Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom I Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro Abs
PER d 03 22 FI*Kermaviiksen Gabriel I Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM BIS
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
PER e 02 Ma griff Heracles of Heinroos, JW *** I Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM BIS
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda I Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM BIS
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** I Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours I Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
PER n FI*Timanfaya Black Diamond I Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks I Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
PER n 02 62 FI*Chosen-One Jasmine For Joy I Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws I Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER n 03 24 FI*Chosen-One Just A JewelJade I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito I Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER n 22 FI*Sabrimin So Emotional Baby I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro Abs
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn I Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Mitätöity
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos I Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
PER w 62 FI*Elrikan Amorella I Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow I Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
RAG a FI*Utuinen Wynaut I Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan I Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel I Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Baby Butterfly I Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart I Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar I Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones I Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
RAG c Rosevalleyrags Dutch Buster I Uros 2 (SP) Hornell Henry Abs
RAG e Travis Supurrsonic*PL I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit I Uros 5 (IC) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGCIB
RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love I Naaras 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG g 04 FI*Tiridoll's CatchDaStarshine I Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
RAG h FI*JewelDoll's Icedancer I Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
RAG n FI*Barfait's Nanette I Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC BIV NOM
RAG n FI*Dollyblues Saint Veronika I Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX2
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts I Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
RAG n FI*Tiridoll's CatchTheLover I Uros 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon I Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
RAG n 03 FI*Sunrunner's Pol I Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka I Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka I Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
RAG n 04 FI*Hassunhauska Neea Noboy I Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. I Uros 1 (SC) Hornell Henry Abs
RAG n 04 21 FI*Utuinen DramaDancer I Naaras 10 (KAS) Nissen Aase Abs
RUS DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane IV Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
RUS FI*Hana-Bi Lumen taju IV Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX2
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein IV Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
RUS FI*Harmuan Hans Hunajainen IV Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
RUS FI*Janatuisen Blue Heaven IV Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
RUS FI*Janatuisen Daddy's Boy IV Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever IV Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
RUS FI*Shady-Lady's Demon IV Uros 7 (CH) Veland Anne EX2
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin IV Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX3
RUS FI*Sini-ihmeen Tuikero IV Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga IV Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV NOM
RUS FI*Zarin Fiorella IV Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
RUS FI*Zarin Illyria IV Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM BIS
RUS FIN*Andinan Celestina IV Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila IV Naaras 2 (SP) Veland Anne KM BIV NOM
RUS FIN*Zarin Querido Mio IV Uros 2 (SP) Veland Anne KM NOM
RUS S*Mistlurens Sonja IV Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX2
RUS Zlatomir Murdryi Rus*RU *** IV Uros 5 (IC) Veland Anne Abs
SBI a FI*Nalandan Venya I Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro I Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM BIS
SBI a FIN*Sic'an Mesa I Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda I Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM NOM
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda I Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SBI b FI*Ziazan Geppetto I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
SBI b FIN*Zaraxe Adamnan Morris I Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S I Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox I Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
SBI b 21 FI*HaoMao Cesarina I Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie I Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro Abs
SBI b 21 FI*Tasmanian Huckleberry Finn I Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
SBI c FI*Humming High Hopes I Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV NOM BIS
SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly I Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud I Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
SBI c 21 FI*Canth's Taika I Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö I Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
SBI d 21 FI*JoJon Wan Jianjian I Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
SBI e S*AnnMalou's Snowball I Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
SBI e 21 S*Vårbergets Sigrid I Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
SBI g FI*Tamus Healey I Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
SBI j FI*Rais-Kis Doris I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI n EE*Ireen Herencia I Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
SBI n FI*Canth's U.F.O. I Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX2
SBI n FI*Midianin Bianca I Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
SBI n FI*Mimitan Endor I Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SBI n FI*Nalandan Bandhula I Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour I Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV
SBI n FIN*Canth's Love is All I need I Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS BIV NOM
SBI n FIN*Nalandan Indratanila I Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
SBI n FIN*Nalandan Indratanila I Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love I Uros 3 (GIC) Monney Pillonel Joëlle EX1 CACS BIV
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho I Uros 4 (GIP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAPS
SBI n 21 FI*Rais-Kis Eka-Wekara I Uros 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1
SBI n 21 S*Moviken's Amarula I Naaras 3 (GIC) Monney Pillonel Joëlle EX1 CACS
SIA a FI*Albapanther Always a Lady IV Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV
SIA a FI*Kelmikerhon Tyynellä IV Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen IV Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni IV Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
SIA n FI*Albapanther After Midnight IV Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP BIV
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
SIA n FIN*Arhantin Lalibelah IV Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
SIA n S*Saddharma Damokles IV Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
SIB a 24 FI*Villan Idoli II Uros 5 (IC) Hornell Henry EX2
SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
SIB ds 24 FIN*Tammikatin Åhå Lilla Gubbe II Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
SIB n 22 Favour Siber Felis*PL II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia II Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente IV Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SPH a 09 33 FI*SphynxGarden Raisin IV Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX2
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro IV Uros 1 (SC) Friškovec Thea KM NOM BIS
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati IV Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 BIV NOM
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera IV Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
SPH n 33 FI*SphynxGarden Mulberry Tree IV Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
SYS n 01 FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt IV Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco IV Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM BIS
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 5 (IC) Preiss Karl Abs
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur II Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis II Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
TUA n FI*Josmarin Innusha II Naaras 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1 NOM
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos II Uros 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle Abs
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana II Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye I Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM BIV
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece I Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin I Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi I Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro Abs
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin I Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin I Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
TUV f 61 FI*Valier's Define I Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC NOM
TUV f 62 FI*Valier's Kianna I Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
509 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita